Přeskočit navigaci

Finance » Úrazové pojištění

Poraďte se!

Petra Rumlová
po-pá: 8:00 - 16:00
Telefon: 844 111 555

ICQ: 239762864 ICQ Status

e-mail: prodej@finance.cz

Vyberte si finančního poradce

Úrazové pojištění

Proč se úrazově pojistit?

Úrazy se nevyhýbají nikomu, mnohdy jim lze jen stěží zabránit. Úraz, zejména vážný s trvalými následky, znamená podstatný zásah do života jedince i jeho rodiny. Proto není od věci uzavřít odpovídající pojištění. A takovým je právě úrazové pojištění.


Úrazové pojištění pokrývá celou řadu rizik, která můžete libovolně zkombinovat podle svých potřeb:


  • dobu nezbytného léčení úrazu
  • dobu hospitalizace následkem úrazu
  • trvalé následky úrazu včetně progresivního plnění
  • smrt úrazem

Úrazové pojištění pro každého

Kompletní úrazový program České pojišťovny obsahuje pojištění pro dospělé, děti, rodiny i zaměstnance. K běžnému úrazovému pojištění je možné sjednat pojištění vysoce rizikových činností, které poskytuje pojistnou ochranu při téměř všech druzích sportu. Díky nastavitelnosti parametrů se pojištění plně přizpůsobí možnostem a potřebám klientů. Sami určujete rozsah pojistných rizik i výši pojistné částky na jednotlivá rizika. Navíc platí 24 hodin denně po celém světě.

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.