Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Odesílatel:  MartinkaL

Datum:  01.11.2007 16:04

Tak tu máme novou udalost v našem městě.Myslím si že vystížně to napsal redaktor rhttp://chrudimsky.denik.cz/k_veci/vrchstraz20071031.html#diskuse

JakÁ je ale pravda odchodu civila ČERVENKY?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  06.06.2008 18:15

A další nové informace:


Vrchního strážníka si bral "na paškál" jeho předchůdce

Chrudim - S překvapivou informací přišel v pátek 6. června na tiskovou konferenci starosta města Jan Čechlovský.
Autor:
Romana Netolická

„Od prosince loňského roku se začalo na serveru chrudim.cz objevovat pod různými přezdívkami časté urážky na adresu vrchního strážníka městské policie Josefa Kudrnku. Bylo proto podáno trestní oznámení. Už je v současné době vše uzavřeno s tím, že k trestnému činu pomluvy nedošlo. Nicméně mohu prohlásit, že doména, ze které byly příspěvky posílány, je zaregistrována na jméno Roman Červenka,“ řekl starosta Čechlovský.

Lidé diskutující na serveru měli na bývalého vrchního strážníka podezření. Často na příspěvky reagovali slovy: „Nech už toho, Romane!"

Romana Červenku se nám v pátek nepodařilo zastihnout. Jeho bývalý služební telefon už užívá jiný strážník chrudimské městské policie.

zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/vrchniho-straznika-si-bral-na-paskal-jeho-predchud.html

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Edward

Datum:  15.06.2008 18:50

:o))))) ČERVenka má zase z ostudy kabát ...:o))))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  10.03.2008 15:18

Petice
My níže podepsaní občané města Chrudim žádáme:
1) Aby všichni strážníci MP platili poplatek za parkování.
2) Aby jim o tuto častku byl navýšen plat.
3) Aby náklady na navýšení platů strážníků byly připočteny Benimu k daním, v případě že daně neplatí strženy mu ze sociálních dávek.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  08.01.2008 19:18

Dle mého názoru MP Chrudim prospěje:
1. výměna velení (což se z části stalo)
2. zastání u vedení města a né Řezníčkův alibismus (dejme Čechloj šanci), strážník se nesmí bát zakročit proti drbanoj byť to je něčí známý nebo vlivný podnikatel
3. Strážníci musí být motivováni a musí svoji práci chápat jako službu lidem,tzn.chci být strážníkem, nedělám to proto, že jsem jinou práci nesehnal, chci chránit a sloužit, baví mě to,....
4. velitel musí sledovat novinky v práci MP, zejména novely zákonů a výroky ústř.správ.orgánů,apod. a seznamovat s tím podřízené.
5.velitel musí umět prodat práci MP,tzn. pravidelně informovat veřejnost o práci a zajímavých zákrocích.
6. zpětná vazba. Velitele musí zajímat veřejné mínění, kde,kdy a co občany trápí, kde se necítí bezpečně,apod.
Věřím (ačkoli ODS nefandím), že si je tohoto Mgr.Čechlovský vědom a že to bude po Josefovi vyžadovat. Pepek je zkušený strážník. Dejme jim šanci a bilancujme za rok.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  08.01.2008 20:26


Milý strážníku!
Podrazákovi p.Kudrnkovi a jeho ovečkám dát šanci,toto rovnou můžem v našem městě zabalit.Já jsem pro úplně nové vedení.P.Kudrnka by měl od městské ihned odejít do starobního důchodu a věnovat se něčemu jinému.On sám na sebe psát petici jistě nebude.Tento člověk by neměl být ani občanem tohoto města,ke strážníkům a civilákům se vyjadřovat ani nebudu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel Machitka

Datum:  18.03.2008 21:41

Beni jak mužeš vedet že je Kudrnka podrazak...tebe podrazil?Ty maš nejaky problem ktery nemužeš unest....jestli te kudrnka nejak převezl tak je asi lepší i v jinych smerech.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  10.03.2008 15:04

Milý Beni alias Keny,
1) Nevzali tě k MP ke které si se hlásil.
2) Odtáhli ti auto.
3) Nelekli se tvého chronického stěžování a udávání.
4) V minulosti jsi dostal opakovaně pokutu.
5)......
Můžeš doplnit další komplexy kterými vůči MP trpíš?!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  10.03.2008 18:01

To,že strážníci v čele s p.Kudrnkou parkují na Resselově nám. v denní době zadarmo je prostě holý fakt.Nemá význam to tady dále rozebírat.p.starosta Čechlovský by tomu měl okamžitě zabránit pokud to nedokáže vrchní strážník,ale vlastně proč by jim to zakazoval,když tam sám parkuje.Mě jenom vadí,že nás na silnici peskují a sami nic nedodržují.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SEAL

Datum:  07.03.2008 17:31

Bylo by hezké, kdybych se mohl vyjádřit k Vám. Nemohu a lituji toho.
Vaše příspěvky do tohoto fóra (které se stejně dávno vyčerpalo), jsou velmi osobní a navíc daleko přesahující meze lidské slušnosti.Protože NECHCI klesnout na Vaši úroveň, k Vám osobně se tedy nevyjádřím.
K tomu co píšete, bych dodal pouze toto.Fórum a diskuze na něm, by měla být korektní, smysluplná a k věci. Ve vašem případě toto splňuje pouze Váš nick!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  08.03.2008 09:55

Koukám, že strážníci dělají svoji práci dobře, když se tady o nich tolik zvrací. Je vidět kolika chudáčkům šlápli na kuří oko. Strážníci můžu vás ujistit, že to co se tady píše není názorem občanů Chrudimi, ale pouze pár pitomců přihlašujících se pod několika nicky.
Josef nech si to požehnat radou a vydej strážníkům parkovací karty, aby někteří neměli trauma z toho, že strážníci neplatí parkovné když jsou v práci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  08.03.2008 16:24

Parkovací karty mohou mít pouze lidé,kteří v centru města mají trvalé bydliště nebo podnikají.Strážníci s p.vrchním strážníkem p.Kudrnkou chodí pouze do práce.Pokud parkují zadarmo,tak by se nad sebou měli zamyslet než začnou opruzovat s lístečkama.Jsou přece veřejní činitelé tak by se podle toho měli chovat.No pokud to porušuje i p.Kudrnka ,tak se nedivím tomu,že zde parkují ostatní strážníci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel Machitka

Datum:  18.03.2008 21:45

Co ja vim tak i červenka neplatil na placenem parkovišti na namesti a byl to jejich nadřizeny....jak se to kluci naučili tak to delají.....červenka mel byt přikladem.Ja bejt mestkej stražnik tak si listeček za okno sveho auta taky asi nedam

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  09.03.2008 10:07

Je mi z Vás zle. Za komunistů jste drželi hubu a krok, SNB a režimu jste se poníženě klaněli a teď v rádobě demokracii si na strážnících léčíte své komplexy! Spíte dobře? Máte alespoň výčitky z toho, že jste donášeli na své sousedy a kamarády? Maločeši!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  arnost

Datum:  12.03.2008 13:08

Když je Vám zle tak běžte k panu doktorovi a pokud nemáte 30,-Kč tak já Vám z radostí půjčím.Jinak co se týká strážníků a celého vedení městské plicie tak si osobně myslím,že by si měli přečíst tyto stránky a konečně začít něco dělat nebo je občané města poženou před zastupitekstvo,aby je zrušili.Jo a když jsme u jejich náplně práce,tak strážníci přestali dělat vraky nebo nepojízdné vozidla.Sám mám před domem vozidlo asi pět měsíců,ale nic.No ono tam ještě vydrží než se k nám dostanou.Jinak vidím,že účet pana vrchního strážníka je vrchovatě přeplněn,už mu moc nezbývá.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel Machitka

Datum:  18.03.2008 21:49

Když máš před svym barakem 5 mesícu vrak auta....tak si kup neco lepšího....ja mit misto auta vrak tak sem taky nasranej.Hledej si lepší praci a budeš mit před barakem lepší vuz. heslo dne zni...před barakem zaparkovany vrak znamena jedno misto na parkovani teoreticky stale volne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  12.03.2008 18:05

Tva zasoba nicku je proste nevycerpatelna? Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  arnost

Datum:  13.03.2008 13:24

Bohužel jsou to holá fakta o městské policii.I já si myslím,že potřebuje radikální řez,aby se změnil pohled na stážníky a vedení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mistr

Datum:  16.03.2008 21:08

Zrušme měštáky lecgou p.Kudrnko.Podvratáku a leštiči věčných klik na městském úřadě.Ty jsi p.Kudrnko vždycky leštil,ale maturitu jsi nebyl schopen nikdy udělat.Jsi ta největší nestvůra ,která u městké policie ä vůbec v našem městě je.Nepodepsat petici proti panu Červenkovi byl pěkný tah,já věřím,že na Vás dojde,p.Kudrnko.Jak se vůbec můžete podívat do očí nás občanů města Chrudim.Doufám,že za včas odejdete od městské policie.P.Kudrnka je člověk,který je zadlužený u úředníků a bere peníze z pokut pro svoje vlastní potřeby.Může to dokázat komise která prováděla konktrolu.Běžte do civilu a dejte svoji hlavu do písku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Marten Nový

Datum:  20.03.2008 15:25

Tohle je silný kafe. Tento příspěvek je hrubý až vulgární a hlavně nepodložený. Mistře, kdyby byla známa tvoje identita, tak bys takový mistr nebyl. Urážet a napadat umí jenom primitiv. Pokuď máš důkazy o svém tvrzení, tak podej trestní oznámení. Pokuď ne tak radši mlč, neboť tvé jednání je obžalovatelné. Pepo Kudrnko v tomto městě žijí i slušný lidi, kteří ti fandí. Hlavu vzhůru. Pepo radím ti podej trestní oznámení na neznámého pachatele za pomluvu. Myslím si, že až se to začne vyšetřovat, tak se záhy zjistí totožnost toho místra, který zde vystupuje pod mnoha jmény. Možná někteří budou překvapeni, kdo to vlastně je. Myslím si, že strážníci překvapeni zas tak nebudou. Někteří dle jeho způsobu psání tušíme o koho jde. Tuto figurku všichni dobře známe. Mistře staré časy se nevrátí, nech spát minulost. Strážníci mají náročnou,zodpovědnou a pro nás občany potřebnou práci, tak je nechme jí v klidu dělat. Pořádek a bezpečnost na ulici je jedna ze základních lidských potřeb. Jinak zavládne anarchie. Přesto, že někteří nadáváte na strážníky, tak jejich práci potřebujeme všichni. Chlapy od MP, já vám fandím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mistr

Datum:  25.03.2008 12:41

Kafe není tak silné,ale mohlo by ještě být.Chrudim je maloměsto tady má,každý uši.At´ je p.Kudrnka jaký je on sám musí vědět zda je to pravda co se o něm tady píše.Městská policie je stále na očích tak bych byl rád,kdyby se strážníci chovali podle toho.Zatím mě o tom nepřesvědčili.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  01.04.2008 20:39

To,že na Resselově nám.parkují zadarmo strážníci s vrchním strážníkem p.Kudrnkou už není nic nového.Jen mě mrzí,že s tím nic p.Kudrnka neudělal.Jsem,ale zvědav co udělá p.starosta Čechlovský s uředníkama,kteří parkují nejen zadarmo na zmíněném parkovišti,ale do konce i za kostelem nebo před poštou,kde porušují dopravní značku pěší zóna.Ptám se tedy jak je možné,že strážníci tyto úředníky neřeřeší,nebo je slepě přehlíží jako svoje vozidla.Když si spočítám pracovní dobu úředníků a strážníků tak je nevěřitelné o jakou sumu peněz město přichází.Pane starosto stále brečíme,že v centru města je málo parkovacích míst,tak proč Vaše ovečky neplatí a my slušní lidé ano.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  21.03.2008 12:06

Musím se Vašemu příspěvku zasmát,strážníci fandí sami sobě.hm,hm

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Marten Nový

Datum:  21.03.2008 16:30

Tak se směj, to odráží aspoň tvoji úroveň. Nevím, kde si přišel na to,že každý kdo fandí strážníkům, musí být strážník. Upozorňuji tě, že nejsem strážníkem Městské policie v Chrudimi. Tebe přesvědčovat je však zbytečné, ale to je tvůj problém.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  03.04.2008 16:30

1.Dneska jsem si přečetl rubriku,kterou napsal vrchní strážník městské policie p.Kudrnka a to pod názvem Zvlášť závažné případy.Zde se odráží Vaše absolutní neprofesionalita.Než jsem ji začal číst myslel jsem si,že tam najdu nějakou tretnou činnost.No bohužel místo toho bylo psáno o tom,že městská policie se zaměřila na měření rychlosti a kolik lidí chytla při překročení rychlosti.Pro mě jako řidiče je to urážka kdybych se do této rubriky měl dostat.Domnívám se,že ten kdo překročí rychlost tak není hned vagabund.
2.Pak mě ještě zaujalo těch 217 lístečků pro řidiče,kteří se něčeho dopustili,zajímalo by mě kolik z toho jste si jich dali sami sobě nebo úředníkům MěÚ.
3.Po Chrudimi se teď mluví o zákroku nebo nezákroku strážníků městské policie.Zkusím to popsat. V jedne z provozoven ve Filištínské ul.došlo ke krádeži. Zloděj byl chycen lidmi na Resselově náměstí a to přímo pod okny městské policie.Poté se obrátili telefonicky na městkou polici o pomoc.Strážníkem bylo sděleno,že nemá nikoho kdo by jim mohl pomoc a ať ho drží dokud nebudou moc přijet.To by tam mohli také čekat do zítřka.Když jim tedy nemohli pomoc strážníci museli se obrátit na Policii.Ta hned přijela poděkovala a zloděje si odvezla.K čemu máme městskou policii,když nám není schopna pomoci ve chvíli,kdy nám jde třeba o život.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  08.04.2008 18:35

To s tím zlodějem, to je pravda?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Marten Nový

Datum:  04.04.2008 20:26

Nevím teda, kdo jsi. Řekl bych, že jeden a tem samej. Prostě ukřivděnej a hlavně zamindrákovanej. Hlavně takovej primitivům jako ty asi nedochází kolik lidí ročně zemře v důsledku dopravních nehod, jak je rychlá jízda autem nebezpečná pro ostatní účastníky silničního provozu. Vražd je kolem cca 180, ale mrtvých na silnici cca 1400 lidí ročně. Pořád myslíš, že rychlá jízda není nebezpečná. Stačí si přečíst statistiky, jestli to vůbec umíš. Děláš chytrýho, ale jenom dokazuješ opak. Uč se, získej informace a pak teprve kecej paparaku nebo jak si říkaš. Samozřejmě pokaždé jinak. Tvé články jsou tak průhledné, že je hned poznat, že se jedná o jednu osobu.Jinak kecáš, že si čekal na MP, zkušenosti jsou takové, že jsou všude nejpozději do pěti minut a mnohem dříve než PČR. Jinak tady rozšiřuješ dezinformaci. Já vím a ty taky, že tu pohádku co tady vyprávíš, je lež.Víš proč to vím?. Šel jsem okolo a něco člověk viděl i slyšel, ale bylo to úplně všechno jinak. Mě by zajímalo, proč se tady od jisté doby jedna a tatáž osoba naváží do Josefa Kudrnky. Ptám se proč? Myslím, že všichni si všimli, že je to tak měsíc poté co odešel ze svého místa bývalý vrchní strážník. Slyšel jsem, že pan Červenka pracoval snad nějaké splátkové společnosti v Pardubicích. Tam záhy zjistili, jak je "kvalitní" pracovník a musel po měsíci odejít. Od té doby je "zaměstnance" největší firmy v ČR, která příbírá neustále pracovníky a pobočku v Chrudimi na Pardubický ul. a jmenuje se Úř.. pr... Jinak přestaň čeřit vodu, je to půl roku a jsou důležitější věci, než tvoje dotčená ješitnost. Hou - domluvil jsem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.04.2008 22:23

To, že by MP v Chrudimi mohla podávat lepší výkony, o tom není pochyb. Např. nevím, jak je to možné, ale v Husově ulici (od Bohemie k Borzně) je obytná zóna. A v obytné zóně mají auta parkovat pouze na vyhrazených parkovištích. A tento prostor má MP pod neustálou kontrolou kamerou. Vždy, kdykoliv tudy procházím, parkují auta na ulici mimo parkoviště, téměř vždy stojí jedno v křižovatce, nebo alespoň na přechodu. MP si toho nikdy nevšímá - asi programově. No a pak pokutují ty, kteří si přijedou pro balíček či doporučený dopis na poštu. Inu máme v Chrudimi dvojí metr na přestupky. A platilo to za Červenky a platí za Kudrnky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  10.04.2008 15:43

Važ slova tady když někdo něco řekne proti měšťákům tak je hned Červenka,Dolníček atd.Jinak s tím parkováním máte pravdu,je to katastrofa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.04.2008 20:44

A jak se to hezky rýmuje co?
Červenka, Kudrnka, nebo Dolníček, Řezníček - inu pěkná skládanka. Nebo motanice?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  moře

Datum:  10.04.2008 20:10

parapaku,opravdu jsi to již přehnal!!To jsem od tebe nečekal,Vždy jsi tvrdil něco jiného,proč jsem nevěřil,co jsi zač.A tolik jsem slyšelKolik slušných kluků muselo odejít a toho-kamaráda který v tom s tebou jede a asi také jel??Je mě Vás obou,je vás víc?Líto a to moc.Brzy bude konec,nepomůže ani admin.,Operátor!Věř!Daří se pouze dočasně.Vše má začátek ale i konec.Kostky jsou vrženy.Hezký zbytek ubohého života!Na ty strážníky se opravdu vy...,také nech konečně toho, kdo za tebe musel vše dělat tvoji práci.Věřím,že se brzy setkáme a již ti nepomůžou ti o kterých jsi to vždy opíral.Od tvého kamaráda bych podobné, nikdy nečekal.Sám velice dobře ví ,jak to vše bylo,jak dopadl,a proč,má se v tom někdo hrabat? má rozum,vím ,hrabe ti nedivím se máš hodně času.Je mě vás obou strašně líto,o co vám jde??To opravdu je J.Kudrnka co píšeš.Máš tak krátkou paměť?Jistě ti ji někdo připomene.Brzo.Hezký večer a hodně štěstí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  arnost

Datum:  17.04.2008 20:53

Pane Kudrnko,když už jste vyhlásil dopravní akci na neposlušné řidiče,pak se Vás chci zeptat co jste udělal proto,aby se zlepšilo katastrofické parkování po celém městě.Mám pocit,že jenom mluvíte a skutek Vám jaksi utekl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  25.04.2008 14:15

Jak to vypadá s výběrovým řízením na šéfa měšťáků.Nevíte někdo?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ida

Datum:  05.05.2008 09:58

Pan Kudrnka to má zatím do 06.měsíce letošního roku.Takže příští měsím pečlivě čtěte Chrudimský zpravodaj a čekejte jak to zase pan starosta ze zkrachovalé ODS společně ze slibotechnou p.Řezníčkem zametou pod koberec.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  04.04.2008 22:20

Vidím,že když tady někdo něco napíše špatného o měšťákách tak je hned zle,že by nám opět napsal náš stálý dopisovatel strážník.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  salina

Datum:  06.05.2008 13:51

Dobrý den,
omlouvám se,že vstupuji do této diskuze,ale musím,protože jsem nespokojena s prácí strážníků.Nepravidelně chodím do práce směrem od autobusového nádraží ke kruhovému objezdu u HOTELU BOHEMIA,kde se mnou chodí mnoho dětí a jiných spoluobčanů.Všimla jsem si,že zde již delší dobu nestojí strážník,který by zajišťoval bezpečnost nás chodců.Co se stalo pane vrchní strážníku,že neposíláte na tento frekventovaný přechod pro chodce strážníky? V minulosti tady stál strážník sice nepravidelně ,ale přece.Proč jste tento přechod vyjmuli,co Vás k tomu opravňuje? Bezpečnost chodců by měla být na prvním místě nebo Vy máte jinou prioritu u městské policie.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Edward

Datum:  13.05.2008 09:57

Nevíte někdo jak se daří ex vrchnímu Červenkovi?slyšel že jeho schopnosti a kvality ocenil jen UP /nevíš Beni?/

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel Machitka

Datum:  18.03.2008 21:53

Kudrnka lešti jen ty kliky ktere jsou odřene od leštení červenky a to zas takova prace asi neni

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  18.03.2008 19:16

Tak tohle je na žalobu. Tuším trestný čin pomluvy ve druhém odstavci, spáchaný věřejně. Doufám človíčku, že svoje tvrzení můžeš dokázat jinak jseš v pěkné kaši.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel Machitka

Datum:  18.03.2008 21:34

červenka je fuč a Kudrnka zas tak spatnej nebude když ho řeší stale jen a ten samej človek....mindrak je hold mindrak

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  TomCR

Datum:  10.03.2008 16:57

Mluvíš mi z duše. Až na to, že oni žádné víčitky nemají a když nemůžou donášet, tak alspoň kydaj špínu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  09.03.2008 19:25

Pan vrchní strážník Kudrnka a jeho strážníci jsou lidi jako my,proto se domnívám,že jsou to především oni,kteří by měli dodržovat dopravní předpisy a ne se povyšovat nad nás obyčejné lidi.Vůbec nechápu jak je možné,že si vůbec dovolí parkovat na Resselově náměstí aniž by zaplatili poplatek za parkování. My můžem oni nemůžou.Na co si vůbec městská policie v čele s panem Kudrnkou hraje.Oni nás chtějí vychovávat,když oni sami nemají slušné vychování.Myslí si,že mají služební průkaz tak můžou všechno,no to se může stát pouze v Chrudimi.Jinde by tomu p.starosta udělal rázný konec,ale tady se to ještě podporuje a vysmívají se nám do očí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  10.03.2008 08:25

Beni, píšeš, že by jinde starosta udělal rázný konec. Neznám město v ČR, kde by strážníci ve službě museli za stání u zaměstnání platit! A věř mi znám jich hodně. Když se najde nějaký "zakomplexovaný rypák", tak to řeší viz.níže.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  10.03.2008 08:22

Stání na místní komunikaci za sjednanou cenu stanovuje rada města v přenesené působnosti nařízením města. Rada tudiž může rozhodnout kdo na placeném úseku platit nemusí (invalidé, vozidla MP, PČR, záchranná služba, apod.), v případě, že rada města do vyjímek z parkovného např. uvede vozidla strážníků MP Chrudim ve službě. Pak je to legální nikdo se žádného přestupku nedopouští a navíc je to logické. Nezdá se mi logické aby město samo sobě např. z FKSP kupovalo pro strážníky placené karty.
TO, ŽE STRÁŽNÍCI VE SLUŽBĚ PARKUJÍ NA NÁMĚSTÍ NEPOVAŽUJI ZA NEETICKÉ!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  10.03.2008 11:31

Ukažte mě,která vyhláška města Chrudim upravuje to,že soukromá vozidla stážníků v čele s p.vedoucím strážníkem p.Kudrnkou mohou parkovat na Resselově nám aniž by zaplatili parkovné.Nevím proč motáte brambory z hruškama tím myslím invalidy.Ty mají vyhražené svoje parkovací místo a to je zcela správné,ale zatím jsem na náměstí nebo někde jinde neviděl dopravní značení,které umožnuje strážníkům parkovat bez placení.Asi jsem slepý,ale to by byla pěkná drzost,kdyby toto rada povolila.Nechápu jak si to vůbec strážníci dovolí parkovat na náměstí bez zaplacení.Souhlasím s názorem,že než někomu začnou něco vytýkat,tak by měli především začít u sebe.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  10.03.2008 14:47

Tak pro ty pomalejší ještě jednou.
1) Hrušky z jablky pleteš ty neboť vyhláška a nařízení obce je velký rozdíl. Vyhlášku vydává zastupitelstvo v samostatné působnosti, nařízení vydává rada v přenesené působnosti (výkon státní správy). Stání na místní komunikaci za sjednaný poplatek může obec vyčlenit NAŘÍZENÍM obce.
2) Místa pro invalidy jsou sice vyhrazená (špatně v rozporu se zákonem), ale o tom vůbec nemluvím. Mluvím o tom, že invalidé nemusí platit ani na jiných místech než pro ně vyznačených a to musí být skutečně obsaženo v NAŘÍZENÍ obce! Jinak máš pravdu v tom, že to v současné době nařízení strážníkům nedovoluje. Tzn.doporučuji to buď do nejbližší rady dát schválit a nebo vyčlenit dopravní značkou IP12 5x vyhrazené parkoviště pro MP Chrudim.
Beni alias Keny jsi velmi hloupý člověk.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  10.03.2008 13:10

Hele borče, nehledej problémy kde nejsou, přeci strážníci nebudou platit zato, že jsou v práci. Díky takovým jako ty roste v našem státě akorát byrokracie a lidská blbost, když bude takových křiklounů jako ty víc, tak prostě dostanou povolení a kromě dalšího papírování se nic nezmění. Nedostal jsi někdy pendrekem po kebuli, že MP tak nesnášíš? HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  10.03.2008 12:15

Nerozciluj se, nebo te klepne pepka a bude o jednoho "diskutera" min... Ok?
At tem straznikum da radnice nejaky ty povolenky (nebo jak se to jmenuje) a bude klid! A muzou si klidne parkovat pred masnou, hned vedle starosty. Ja s tim problem nemam! A ty tady muzes jecet a psat dopisy treba do Strasburku.

P.S. Je zajimavy, ze cetnicka uniforma ma na nektery spoluobcany takovej neblahej ucinek HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  10.03.2008 08:13

Beni ty jsi neskutečnej. Co tě na tom parkování tak traumatizuje?! Ty když jedeš do kolbenky tak taky platíš za to že jsi v práci? Mají platit za to že nám slouží? Chce to zlegalizovat, stačí když jim rada města odsouhlasí vydat parkovací karty a takový jako ty mají po žížalkách. Nebo mají do práce jezdit jako ty sockou?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SEAL

Datum:  09.03.2008 21:56

Gratuluji, styl se velmi podstatně zlepšil. Táži se, odkud pochází informace, že strážníci parkují na náměstí?
Jste schopen vá slova dokázat? O nemístném napadání toho bylo řečeno dost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  09.03.2008 10:23

No konečně něco rozumného.Chtěl jsem napsat něco podobného.Bravo.Přesný popis čecháčků-bolševíků.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  keny

Datum:  08.03.2008 17:43

Jak je možné,že si to p.Kudrnka může vůbec dovolit neplatit parkovné na Resselově nám.Já,když jedu do města tak pravidelně platím a městská policie ne!!!!Pane starosto byl bych velice rád,abyste vysvětlil veliteli a strážníkům jak se mají chovat,tím myslím,že chcete po nás abychom dodržovali dopravní značení,když to sami stážníci,ale zejména p.Kudrnka nedodržuje.Jaká je vůbec naše městská policie,vůbec se nedím tomu,že se zde volá po jejím zrušení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  08.03.2008 19:52

Jdi s tim uz do haje! Uz ani nevis, pod jakym nickem tady pises, stridas to jak fusekle a jedinej, kdo tady kviciii, ses ty se svejma 25-ti nickama, tatrmane Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pa3k

Datum:  08.03.2008 21:49

Maš pravdu, je to jeden a tentýž tatrman, který si ze zdejšího fóra udělal "one man show". Divím se, že ho to nepřestává bavit i přesto, že víme, kdo to je. Pan Dolníček.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  09.03.2008 08:12

pane PA3K,nebo další jména??Jsi asi opravdu přesvědčen-snad si i věříš,že víš kdo pod jakým jménem na tomto,v poslední době, opavdu již často ubohém Foru org. zábavu,často ale pouze urážející,jistě odpovídající jeho úrovni.Někdy ale i ta legrace končí.To opravdu věříš,že můžeš kdy chceš,o kom chceš,co chceš psát-spolu s několika podobnými??Že snad dokonce víš kdo pod kolika hesly píše ale přitom se máš za chytrého,že ti to s polu s několika nemůže někdo spočítat.Pánové právě toto téma je příkladem kam se dá až klesnout.Pravidlo však je stejné,jednou přijde chvilka kdy se prostě účet musí zaplatit,jako všude.Nic není zadarmo!! To se opravdu chystá a nebude to zas až takový problém.Věřím,že mimo problémy s tímto urážením spojené si na tuto situaci vzpomenete i na Vánoce 2008.To se potom na tomto Foru teprve zasmějeme.Je pravdou,že nás moc nebude,ale zcela určitě konečně budou mít strážníci kolem J.Kudrnky čas na svoji práci a klid.Již se opravdu rýsuje a to hned několik jmen kteří podobné urážky píší.Můj poslední příspěvek byl před několika týdny odpověď na zase jeden urážející příspěvek na měst.strážníky,J.Kudrnky a zástupce.Dejte jim pokoj,nechte je pracovat.Nemají to vůbec lehké.Někomu asi leží moc v žaludku,že se jejich práce-výsledky zjevně lepší.Asi tím řešíte své problémy s tímto pracovištěm.Dá se opravdu velic dobře poznat když si dáte jedno téma-pod sebe, v kolika jde o stejný slovní obraty tedy stejné jenom pod více jmény.Bylo asi dobře ,že jste již zašli velice daleko a to s urážkami p.Málka.Tedy kostky jsou vrženy a co je psáno je dáno a věříme,když vám všechny ty sprosté řádky někdo předloží,že budete i v tuto chvilku hrdinové-anonymně jiný název.Přeji vaši skupině hezké dny,kolik ještě.
Závěrem,velkou vinu dávám na tomtu Foru i ADMIN.za to,že to nechal zajít takto daleko,došlo k vážnému znehodnocení tohoto.Ani se již nedivím,že již několik podobných stránek z obecních úřadů bylo zrušeno.Info-právě proto,že již docházelo na urážky a nechutnosti.Otázka proč na tomto našem se toto nachalo zajít až tak daleko-někdo se chtěl od těch uražených něco dozvědět??Blbost-průměrně chytrý člověk nemluví v takové společnosti.Tedy závěrem postižení muži-ženy alespoň ke konci, před odhalením vás, kteří věříte,že se takto o každém bez následků můžete vyjadřovat,nejde jen o muže,změňte své myšlení,hulvátství a třeba to nebude při placení až tak zlé.Dávno již zmizelo z těchto stánek to proč jistě byly zřízeny.Tedy již opravdu na konec,protože se již dokonce i mé jméno, jedním člověkem,časem zvědavcům popíšu,tak jako bude jistě zábavné číst kolik kdo měl-má hesel.Věřím,že v co nejkatší době se nám již podaří tyhle ubožáčky zveřejnit,napadá mě,jaké mají asi spaní?.Vždyť již toho o tolika lidech napsali,že si to jistě zaslouží.Jedna rada-když si nepamatuju-nepíšu.Když to nemám v hlavě srovnané-nepíšu raději vůbec.Staré přísloví-Když nevíš kdy zavřít hubu?Neotvírej ji nikdy!!!!
Právě vám,pro které jsem byl již nucen tento příspěvek napsat přeji super Velikonoce no a potom??Hlavně pozor na slova.Děkuji,
P.Dolníček-osobně.Další mé jména,urážky si jistě autor dobře pamatuje
Hezký den,příjemnou službu městské policii

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  09.03.2008 08:59

Jasne, tvoje nicky zname skoro nazpamet, proto nas tenhle "velclanek" snad ani nemuze v nicem prekvapit. Jen si sam pro sebe doufam, ze je jednim z tvych poslednich.
Ano, admin "pochybil," kdyz ty tvoje "nicky" nezacal mazat hned na zacatku a nezamezil tak siiliiciim projevum tve schyzofrenie.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  09.03.2008 11:55

Jsem rád,že jsem se v tobě nespletl,tvých nicků je jistě dostatek,ale nejpoužívanější je právě tento-MAX......Jaké bude překvapení z dalších.Jsi jistě suveréní,čestný muž,alespoň se tak stéle předvádíš.Těším se, aby ti to vydrželo pár dní,týdnů?.Podle sebe soudím tebe,že.Víš opravdu snad jediné-nejhorší srážka je z blbcem a to ještě k tomu známým,že?.Je mě tě opravdu moc líto a i admin. se jistě bude moci k podobným příspěvkům vyjádřit.Je zcela zbytečné ti radit.B.... stejně není pomoc.Jedno vím ale určitě,právě proto,že jsem nikdy nepoužíval více nicků jako někteří zde,ono vlastně píše do Fora docela málo fyz.osob,bude to překvapení pro mnohé.A tomuto to jenom pro budoucnost konečně pomůže.Toto je jistě poslední má snaha tě upozornit,že ,sranda, končí.Budu opravdu velice rád až budu s několika poslouchat tvé vysvětlení,ještě někdo?Ty máš ale jmen?Vyznáš se v tom ještě,toho času,vždyť to co děláš mimo toto určitě zabere dost času,nabo to za tebe někdo udělá?Je načase aby ti konečně někdo dokázal,že se podobé nevyplácí,ani v této takzvané demokr.
Info-Tvé příspěvky v různých podobách?Pokud o někom něco mluvím,píšu tak musím mít jistotu,že se jedná o pravdu!!Jinak jde o pomluvy a to je opravdu naštěstí vážné!!Věř,že se na tebe-různá jména,ještě někdo další??kamarád těšíme a to osobně.Věřím,že budeš mluvit jako psát toto,zde?Je nás víc a bude určitě zajímavé.Maxi,těšíme se a pozdravuj,doufám,že ti to nezkazí oběd i odpol. procházku,venčení psa.Máš pravdu-jistě, pro tebe již žádná reakce zde,již pouze jinou cestou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  09.03.2008 19:12

Paneboze, ty ses ale mimoň...HAHAHA!
"...ze,sranda,konciiiii..."
No tak pro me teda zrovna zacinaaaa Úsměv
Uz nas nenapinej, a vydej seznam svejch nickuuuu!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  06.01.2008 19:02

Myslím,že je to nad slunce jasné.Prsty v tom má tady výstižně napsaný popravčí kat p.Kudrnka za pomocí strážníků a civilistů,kteří napsali petici.Špindíra starosta p.Čechlovský a jeho černá ruka místostarosta Řezníček.Oba doufám po vlbách skončí.Všem u p.Červenky vadila maturita a teď tam jsou zase lidi,kteří maturitu prostě nemají a mít jí nikdy nebudou leda,že by si v tomto státě koupili což odpovídá myšlení p.Kudrnky a jeho zástupce p.Hlavinky.Pan Hlavinka se pokoušel o maturitu,kde vyhodili hned v prváku.Oba si ve vedení policie můžou podat ruce.Jak může starosta s místostarostou tak hluboce klesnout a nechat vedení lidem,kteří jsou na tom s myšlení velice špatně.Za tohoto vedení a s těmito lidmi,kteří nás v našem městě hlídají jsem pro zrušení Městské policie v Chrudimi.Jsem proto napsat petici našim snad lepším zastupitelům,aby se touto otazkou zabývali na řádném zastupitelsvu.ZRUŠTE MĚŠŤÁKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  06.01.2008 19:58

Co vám brání, člověče? Vždyť tu petici klidně sepište!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  keny

Datum:  12.01.2008 16:30

Nerad na toto téma diskutuji,ale musím si přihodit.Pana Kudrnku znám dost dlouho,abych věděl co je to za člověka.Nazvu ho likvidátora všeho dobrého,ale zejména lidí.Ten člověk propadal ve škole a teď velí městské neuvěřitelné,ale ptejme se jak se tam dostal.Je to jasné pomohl si přes tupé strážníky petcí a zasadil p.Červenkovi tvrdý direkt přímo pod pás.Jinak naši strážníčci jsou bombastický,jenom se umí zašívat a chrápat v autě.Nedavno,když jsem šel domů a věřte nevěřte koho jsem vyděl spát no přece strážníky.Tak takto nás hlídají.Já bych je taky zrušil do jednoho bych tu sebranku rozpustil.Jsem pro zrušení celé městské policie.Co na to arogantní a sprostě se vyjadřující starosta p.Čehlovský.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Eliška

Datum:  12.01.2008 18:08

Dobrý den. Neznám osobně ani pana Červenku ani pana Kudrnku. Ale na tom nezáleží. Na čem záleží je skutečnost, že MP v Chrudimi funguje pouze a pouze na to, aby šikanovala lidi za nesprávné parkování. Naposled jsem se o tom přesvědčila o půlnočním ohňostroji na Resselově náměstí. Byla tam neuvěřitelná síla dětí opilých doslova "našrot", chlast měly docela nezaktytě v rukách, pily přímo na náměstí pod radnicí, ale i jinde. Prosím, neoperujte tím, že jsem se třeba spletla, že to byli čerství zletilci jen mladistvě vypadající, to ne, byli to opravdu mladiství. Neviděla jsem jediného strážníka, který by je legitimoval a třeba i hned exemplárně sebral a nechal na strážnici, dokud si pro ně nepřijdou rodiče. Mládež pod osmnáct let nasává snad ve všech chrudimských hospodách (nevím to přesně, protože ve všech jsem zase nebyla Ok? ). Zatímco jinde už dělají na opilé děti a hospodské razie, našim to je jedno, jediným jejich úkolem je naplnit obecní kasu penězi za pokuty. Já vím, je to jen jeden ze zanedbaných úkolů MP, ale mě to opravdu vadí. Promiňte, že jsem to vložila do debaty o velitelích MP, ale jiné podobné téma tu není založené.
Eliška

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pata

Datum:  12.01.2008 19:53

K tomu silvestru se musím také přidat na náměstí jsem byl také,ale nechápu postup strážníků.Vždyť tam popíjeli i děti základní školou povinné.To pan Kudrnka nemohl dát více strážníků nebo se jim nechtělo ven.Je to totální selhání celé městské policie,ale ptejme se kdo jí velí nebo co jí velí.Pane Kudrnko už se probuďte no,ale na druhou stranu,když čtu,že jste propadal na základní škole a měl na káhánku pomocnou tak co po Vás můžeme chtít.Snad si konečně někdo na radnici přečte tyto vzkazy a udělá rázný konec ve vedení městské policie.Dej te tam někoho od policie,vždyť tam odešlo spoustu dobrých lidí do civilu.Pokud nikoho nemáte tak jsem taky pro zrušení celé městské.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  12.01.2008 23:25

Rodiče a zákonní zástupci dělali co?! Ti chlastali někde jinde?! To za vše může městská policie? Pato - to je dost ubohé házet vše na policii, když ti nejbližší a nejzodpovědnější selhali. Leč pro všechny hodně pohodlné. Co si vychovali - to mají, tak se nepohoršuj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  13.01.2008 21:05

Je to tak. Mohou za to hlavně rodiče. Co ovšem s tím, kam rodiče nedosáhnou, nebi někteří neuměí či nechtějí dosáhnout. Právě v takovém okamžiku musí nastoupit nějaká represe. Jinak si zkuste, jaký je problém člověku v pubertě vysvětlit, že nemá dělat to, co jiní jeho vrstevníci běžně dělají a okolí toleruje.
Ale dovedeme-li tvou myšlenku do konce. Je tedy jasné, že MP (ale možná i PČR) vůbec nepotřebujeme. Za vše mohou rodiče a příbuzní, policie tím pádem nic řešit nebude, jen si bude za pěkného počasí špacírovat po městě. Přeci MP je zde za jinými účely, než stíhat porušení zákona. Je-li tohle tvůj výklad, pak bohatě postačí zaplatit pár mažoretek, určitě jejich pochod městem by byl hezčí, než spanilé jízdy MP. A bylo by to zcela jistě i levnější a dopad v oblasti kriminality stejný.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  13.01.2008 21:37

Ale samozřejmě, že přeháním. Jenže si ani trochu nedovedu představit jak na Silvestra o půlnoci dávají čtyři strážníci MP a čtyři "plnotuční cajti" dýchat do trubiček asi dvěma stům mladých nedospělců a rozvážejí je domů rodičům, kteří si je ještě více rozdovádění přebírají. To je prostě utopie a kdo dá toto na papír je snílek a blázen. Doba prostě není tak skvělá, jak nás chce někdo přesvědčit. Ano, svobody si vážím, ale tady to někdy přerůstá v anarchii. Dokud se vyplatí sprostota a nepoctivost, tak není o čem přemýšlet (a to jde od vršku). No a mladí to vidí a jen podle toho jednají. Jinak bych nechtěl vidět tuto zemi po 3 měsících absence činnosti policie (městské i republikové). Možná bychom již na toto fórum již ani nepsali. A to si o jejich účinnosti nedělám příliš velké iluze.
Jinak v tomto konkrétním případě to opravdu vidím spíše na rodičovstvu. A ruku na srdíčko, kdo z nás v dorosteneckém věku nepožil? Za mě tvrdý drogy k dostání nebyly, ale pivko, víno a startky byly k mání všude. No a vyrostli jsme (pít se snažím střídmě a jsem nekuřák). Chce to vidět mírně reálně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  13.01.2008 23:53

V tom je problém. Toho dne ve službě byli pouze 4 MP a možná dva z nich zrovna odváželi zatoulaného psa do útulku. Zbylí drželi službu. To není problém jenom MP, ale i PČR. Vždyť se snad podobé problémy daly na Silvestra předvídat. Nepředvídat, být jinde než kde je třeba, a pokud již tím směrem mají zaměřenou kameru, tak zrovna není nic vidět. Momentálně zřejmě hlavní úkoly pro policisty jsou: sedět na služebně, být na výjezdu se zatoulaným psem, peskovat řidiče za drobné přestupky a těch velkých si nevšímat a pokud možno všude přijet s křížkem po funuse.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  akio

Datum:  16.01.2008 19:13

Zrušte Městskou policii v Chrudimi.Rád se pod tuto žádost podepíšu.Použijte peníze raději na dětská hřiště.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  13.01.2008 00:19

Ty chytráku pokud něco měšťáci vidí tak by měli okamžitě zakročit a ne tomu přihlížet jak děti pijí alkohol.Na rodiče se tady nevymlouvej.Od čeho tady jsou,vlastně já vím jsou k ničemu v čele s vrchním strážníčkem p.Kudrnkou.Jak dlouho ještě budeme přihlížet tomu,že městská je v našem městě úplně k ničemu.Jenom si ty svoje zadky vozí v autě a chrápou za naše peníze.No ani se nedivím,když je vedou dva nevzdělanci.Starosto už oteři oči a zruš je nebo kompletně vyměň vedení.No vy asi nemůžete,když jste s panem místostarostou bravůrně zlikvidoval pana Červenku.Tleskám povedené bandě strážníků a všech,kteří pracují na městské policii.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  12.01.2008 17:53

Tak se nám tady pěkně otevírá tvář současné městské policie,jestli se dá tento spolek chodících mumií vůbec nazvat a kauza odvolání pana Červenky.Zruště městskou policii nebo kompletně vyměńte vedení městské policie v Chrudimi.Tento šachový tah neurvalého starosty a měniče kůže p.Řezníčka nemůžeme podpořit v našem městě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Edward

Datum:  07.01.2008 11:41

POŠLETE TY MĚŠŤAKY JEŠTĚ NA AUT.NÁDRAŽÍ, ABY TAM UDĚLALI POŘÁDEK NEŽ JE ZRUŠÍTE.!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  07.01.2008 19:07

Oni by tam stejně pod vedením p.Kudrnky nic neudělali.Já bych se připojil taky ke zrušení a radši bych dal peníze na chodníky po,kterých stejně nešlapou a jsou zašitý na služebně nebo na kafíčku.P.Červenka ten jim prej pěkně šlapal po krku,taky proto na něj napsali petici.Vyhnal bych je všechny bičem ze služebny.V jiných městech taky pomalu ruší měšťáky,tam jsou rozumní zastupitelé.Udělejme petici pro zrušení Městské policie.Věřím,že se připojí i ostatní občané tohoto města ovládaném likvidátorem p.Čechlovským a p.kecalem Řezníčkem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  08.01.2008 18:51

for Jojo: Ve které psychiatrické léčebně jste četl tyto informace? Můžete mi napsat ve kterých městech ruší městskou policii? Pokud vím tak v jednom v ČR a to jenom díky finanční krizi onoho města.Jinak se MP spíše posiluje. Např. v Rychnově nad Kněžnou je zrušili a cca po 3 měsících za těžké peníze znovu zakládali. Ať si říkaté co chcete (lístečkama za stěračem mě taky štvou), ale bez MP to už nejde. Dal bych Kudrnkovi šanci ať se předvede. Např. začal psát do Chrudimského zpravodaje, to za Červenky 6 let nešlo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  16.01.2008 20:10

Pokud vím v Rychnově nikdy městkou policii nezrušili,ale bylo tomu v jiných městech jako např.Pelhřimov.Doufám,že brzo tyto města bude patřit i Chrudim.Nevím pana Kudrnku neznám,ale to co tady o něm píšou,tak naněj nevsadil ani zlámanou grešly.Je to podrazák a ještě k tomu ve škole prodal to je úroveň naší městské.Měšťáci umí jen buzerovat,ale na silvestra zase jako vždy pěkně vybouchli.V Chrudimi jsou na ně lidi pěkně naštvaný.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  17.01.2008 07:39

"Nevím pana Kudrnku NEZNÁM,ale TO CO tady o něm PÍŠOU,tak naněj nevsadil ani zlámanou grešlY. JE TO PODRAZÁK..." Bla bla bla.

To Beni+dalsich jeho 12 nicku: Precti si jeste jednou svuj prispevek a zamysli se nad sebou, jestli mas vsech 5 pohromade.
A taky se zamysli jestli je normalni, abys na tyhle diskusi mel vice nez 10 nickuuuu a povidal si tady sam se sebou...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kecal

Datum:  21.01.2008 21:38

Souhlasím,pana Kudrnku znám osobně a můžu jen potvrdit to,že je to hloupý člověk,který se neuživil svým řemeslem,pak to zkoušel s různýma maturitama.Prý si chtěl maturitu i koupit,ale zatím se mu to nepodařilo.Studoval za peníze městkého úřadu a pak je musel vracet,protože opět nezvládl učivo.K smíchu nebo ne?Když si vzpomenu jaký to byl rváč a chuligán a teď velí mětstké policii.No,ale toho pana Červenku sundal z vedení pěkně zákeřně.Pan Červenka ho chválil kudy chodil a on se mu takto odvděčil.Za dobrotu na žebrotu.Strážníci mu pěkně pomohli ke spuštění laviny,která udusila p.Červenku pod haldou sněhu.I já bych se přimlouval ke zrušení městské.Rád podepíšu petici je,ale otázkou kdo jí připraví.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  astor

Datum:  05.02.2008 17:40

p.Kudrnku bych taky vyhodil.Je to blb,který nic neumí a ani nikdy neuměl.Nechápu jak mu mohli svěřit vedení městské policie.Ani se nedivím,když tam sedí lidé jako je p.Čechlovský nebo p.Řezníček.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  adelka

Datum:  06.02.2008 09:07

Dobrý den,
často procházím centrem města,nedávno jsem potkala strážníka nebo nevím zda se tato postava dá vůbec nějak nazvat.Ruce měl za zády jako,kdyby je měl svázané provazem a procházel od Břetislavovi směrem Štěpánkovou ulicí,kde byly zaparkované vozidla,která neměla rezidenční karty,vlastně ano měli za okénkem cedulku,že zásobují při tom tam parkují pravidelně a nic se s nima neděje.Patřím mezi část lidí,kteří si zaplatili nemalé peníze za možnost zde parkovat.Volat či nevolat nebo upozorňovat na městskou policii je málo platné.Ono Vás to za chvilku přestane bavit,když se to mijí účinkem.Když už tam někdo přijde tak je to jeho známý a strážník ho tam nechá parkovat klidně a vesele dál.Tento strážník tudy procházel a šel jako,když mu patří celá Chrudim,ale aby se podíval a nějak řešil vzniklou situaci ho ani nenapadlo.Nemluvím o tom,že jsou zde odpadkové koše a vedle nich byly pytle s nepořádkem a taky nic.Tak nevím na co vlastně jsou.Radši se na rohu vybavoval a přehlížel všechna auta,která zde špatně parkují nebo dokonce jen projíždějí.Nejsem sice profesionální řidička,ale vím,že před vjezdem na Resselovo náměstí je dopravní značka Pěší zóna.Městské policii teď velí nějaký pan Kudrnka,měl by svým strážníkům vysvětlit jak mají v centru města zakročovat,aby se zde podobné nešvary neděly.A pokud nato nestačí a nebo jim to nedokáže vysvětlit,tak by měl pan starosta zakročit a popohnat strážníka panáka,který se jen prochází a nic nedělá.No o panu Kudrnkovi se tady toho hodně napsalo a po přečtení se ani nedím tomu jak městská policie v našem městě funguje.Velice mě to mrzí a nepůsobí to ani dobře,když strážník nesjedná nápravu a projde bez povšimnutí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  06.02.2008 10:03

Adelko,
nejsi náhodou Lenka Červ.Už dejte konečně pokoj měst.strážníkům a hlavně Vrchnímu-J.Kudrnkovi.Pracují na 100% a plní pouze rozkazy mága města-Čechlovského a ten zase musí plnit příkazy nadřízeného.Je pravda,že příspěvky téma Nádraží-okolí jsou pravdivé.Větší bordel tam snad ani být nemůže.
Jejich práce ale přináší do městské kasy velké peníze a to za předešlého-protekčního vrchního nebylo.Každý jen na vše nadáváte,to umí opravdu každý.To že se strážníci zašívají,dávají pouze pokuty-boty,buzerují,kamarádům odpouštějí,přehlíží potřebné??
Pouze pomluvy.Zeptejte se p.Čechlovského,Řezníčka jaká je spokojenost s prací Měšťáků.Buďme rádi,že je máme a dejte jim klid pro jejich náročnou práci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  adelka

Datum:  06.02.2008 14:07

Samochvála smrdí a v tomto případě není na pravém místě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pa3k

Datum:  06.02.2008 14:51

I kdepak, Filda alias Pirát alias MIREK alias beni alias bůhvícoještě je náš drahý multipřispívatel, co reaguje i na svoje příspěvky, což není nikdo jiný, než plážo-volejebalový prezident a mafián, to by byl teprve šéf městské policie...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  06.02.2008 15:34

pako?
ty musíš být Agent 007,je tě opravdu škoda.Podle sebe soudím tebe,že??Kolik máš vlastně jmen a to věříš tomu,že to pravé ještě neznají??Proč pořád ty strážníky napadáš,pomlouváš.Máš problém-zanáší ti ženská??To mě mrzí.Ale už konečně přestaň psát bláboly pod tolika jmény.Čau,hodně zdraví v novém roce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  06.02.2008 17:32

Na to, aby kazdej uhodnul, ze tady mas milion nicku nepotrebuje bejt agent 007 ani admin, troubo. Jeste bych k tem jmenum doplnil adelka, johhan, msoptik, kocourek, juhele a haafo dalsich...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  07.02.2008 19:17

Kocourek jsem já.Vždy mě fascinuje když má někdo s někým stejný názor na věc tak hnedka každý píše,že je to jedna osoba pod více přezdívkami.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pa3k

Datum:  07.02.2008 22:35

Také si myslím, že "kocourek" není v inventáři pana Dolníčka. Jinak děkuji MAXovi za podporu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jahoda

Datum:  07.02.2008 18:59

Ani se nedivím,že jdete do p.Kudrny,také ho znám a vím co je to zač.Nechápu jak mu mohli svěřit městskou policii,tak důležitý orgán.Je nevzdělaný a hloupý jako někteří strážníci.Věřím,že se na jeho místě brzo objeví zkušený polista a přivede si sebou schopné lidi a ne to co tam teď je.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cherokee

Datum:  09.02.2008 08:13

Schopný lidi?Od policie??? To si děláš srandu, to bych řekl že je vtip roku. Hele znáš tam všechny strážníky?Když píšeš co to tam je za lidi.Páni, ty se ale musíš mít takovejch známejch u měšťáků.
Proboha co se tady řeší? V každé práci jsou lidé se vzděláním a bez něj, všude jsou ti kteří chtějí makat a ti kteří nechtějí. Prostě je to o lidech, nic víc, nic míň.
Porovnej si statistiku Policie ČR se statistikou Obecních policií a asi budeš koukat. Mimichodem, víš jak se uměle snižuje kriminalita? Je to jednduché, stačí trestný čin přehodnotit na přestupek, popřípadě to zamést pod stůl a je hotovo. Je to stejné jako s nehodovostí na silnicích, tomu ale nahrává sám zákon. Zvedne se výše škody kdy se nemusí volat policie a je to. pak jen čtěš, že za poslední roky ubyla nehodovost? Hádej, proč asi?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jahoda

Datum:  10.02.2008 17:58

Ať se nepřechválíš strážníku.Já se domnívám,že na takovém místě jako je vrchní strážník by měl být vzdělaný a chytrý člověk což se o p.KUDRNKOVI a p. HLAVINKOVI nedá říct.Jo a u policie by se nemohlo stát to co udělali strážníci,myslím tím petici.U Policie ČR je nějaký řád což u Vás není a nepomlouvej laskavě práci policistů.Jsou tady déle než vy a udělali mnoho dobrého.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  11.02.2008 11:17

Tak navrhni konkrétní jména, když ti Kudrnka s Hlavinkou tolik vadí. Mám totiž obavu,že by jste na této diskuzi proprali úplně každého a nikdo by nebyl dost dobrý. Vzdělanost nerovná se chytrost!
Žabomyší války jestli je lepší městská nebo republiková jsou zbytečné a trapné. Úroveň MP se od roku 92 značně změnila: vzdělanost,výcvik,vybavení,zkušenosti,pravomoci a v neposlední řadě kvalita strážníků, kdy spousta kvalitních republikových policistů utekla k MP.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  11.02.2008 11:07

Milá jahodo,
co se týče historie tak městská policie v naší zemi byla skutečně dříve a působyla déle než SNB (PČR).Resp. za Habsburské monarchie v 16.století již něco jako strážníci existovali.Např. ve 4.stol.př.n.l.konali pořádkovou službu skytští lučišníci. Ve starém římě městští kohorty,apod. Četnictvo začalo vznikat ve Francii někdy v 17.století.U nás za Rakouska-Uherska. Na počátku 20.stol. vykonávala městská policie ve větších městech i antropometrická měření a vedla něco jako kriminalistické evidence. V 90.letech 21.století se jenom oprášilo to co tady již dávno bylo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  11.02.2008 11:24

oprava: působila

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cherokee

Datum:  11.02.2008 09:59

Pomluvy? Holá fakta? Nic jiného to není.Zajímavé je, že ty pomlouváš městskou policii, pan Kundrnku, pana Hlavinku. Opravdu nevím kde jsi přišla na to, že jsem strážník, to mě pobavilo. Ano, souhlasím s tím, že by městskou policii měl řídit vzdělaný ale i zkušený člověk.
Stále jen petice, petice, petice.
Policie udělala mnoho dobrého i špatného tak třeba zlikvidovaná dopravka za úplatky(bohužel si nevzpomenu v kterém městě), útěk Krejčířě, pátrání po malém Honzíkovi, který byl nakonec zavražděn. atd. atd.
Pochop konečně že nezáleží na tom jestli se jedná o policii ČR nebo obecní, jedna bez druhé už nemůže fungovat. Všude je to o lidech. Tak si to přeber jak chceš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jahoda

Datum:  11.02.2008 12:41

Nikdo tady nikoho neplouvá jsou to holá fakta a ještě přídám,že je to prvotřídní ochlasta.Domnívám se,že Policie ČR je lepší a kvalitnější než zdejší městská policie.Tím chci říct,že vedení je profesionální a to co se stalo z městkou policí teď,by se naopak u Policie ČR nemohlo stát.Od Policie ČR odešlo ke konci roku 2007 mnoho zkušených lidí,protože na stávající funkci nemělo vzdělání.Proto je třeba tady veliký rozdíl mezi Policií a městskou.Po p.Červenkovi chtěli vždy vzdělání a několikrát to proběhlo i tiskem,dokonce to o něm napsali i strážníci a teď je to to samé ba možná ještě horší.Pana Kudrnku hloupost prostě nadnáší a nikdo mě to nevymluví.Na jeho místě by měl sedět a ještě to zopakujito vzdělaný a zkušený člověk.Nejraději by to měl být bývalý nebo současný policajt,který by zvedl morálku strážníků.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cherokee

Datum:  12.02.2008 06:49

S odchodem policistů máš asi zkreslené informace. Odešli proto, že je pro ně nevýhodný nový služební zákon, hlavně ta část co se týká výsluhy, ne proto, že nemají kvalifikované vzdělání(vždy´t si ho mohli dodělat, mají tam tuším do roku 2012) ale prostě a jednoduše pro peníze. Ono je rozdíl jestli po desti letech u PČR budeš mít výsluhu 6 tisíc nebo po novu 2 tisíce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kelly

Datum:  11.02.2008 18:48

Koukám, že se se tady propíra současny velitel MP Chrudim p.Kudrnka , ale já se vrátím zpět ...Co bylo důvodem odchodu inteligenta Červenky??,podle mě to byl neprofesional a neměl na to řidit MP vůbec, ...zajímalo by mě čím se živí teď ex velitel, neměl ani maturitu tak jestli skončil někde na vrátnici nebo se vydrápal někde do kanclíku díky známostem ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  12.02.2008 09:14

Zajímá mě,co vám vysokoškolákům ten chlap udělal?
Vzdělání nemá vliv na inteligenci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jahoda

Datum:  12.02.2008 15:33

Nejde jen o vzdělání,ale o jeho přirozenou inteligenci,která je na velice nízké úrovni.To,že pan Kudrnka nemá patřičné vzdělání na této funkci se může stát pouze na Městském úřadě v Chrudimi.A to nemluvím o tom jak se do této funkce dostal.A někteří strážníci jsou se svým myšlením hodně hluboko i tady je obrovská propast mezi městskou a Policií.Já se domnívám,že za současného stavu je potřeba od základu změnit celou městskou policii.A k tomu dopomůže pouze vymetení p.Kudrnky jeho zástupce p.Hlavinky a některých strážníků.Řekl bych,že pomůže pouze zkušený policista,ale to už tady řeklo spoustu lidiček.Město by mělo konečně vypsat výběrové řízení na obsazení místa vrchního strážníka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SEAL

Datum:  07.03.2008 16:00

Slyšeli jste slovo Boží.....Úsměv
Docela by mě zajímalo, jak Vy, můžete posuzovat inteligenci kohokoli, mimo sebe sama.Dále mi uniká, odkud plyne Vaše zřejmě hluboká znalost myšlení strážníků MP. A propastný rozdíl mezi myšlením MP a Policie? No ten tu skutečně je, ovšem v poněkud obráceném gardu, než je Vámi prezentován.
Spoustu lidiček skutečně řeklo hodně, ale mnoho jich je také trochu "mimo mísu".
Takže, dle MÉHO názoru, je jakékoli vymetání pouze zbožné přání osob, které o práci strážníka MP neví NIC. Termín "zkušený policista", je zavádějící. Zkušenost, je dána odslouženou dobou, ale nevypovídá nic o kvalitě práce dotyčného. Dle zákona podobnosti, může být policista stejný lempl jako strážník a odsloužit klidně 20 let.......pokud neudělá fatální chybu.Tolik o "zbošštění" Policie...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  14.02.2008 21:19

Tak to se Ti povedlo,kdy bude výběrovka?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  han

Datum:  15.02.2008 09:54

Když městské velí komik p.Kudrnka,tak já ji chci velet také a proto se taky přihlásím do výběrového řízení.Jen nevím,kdy bude snad už brzo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pa3k

Datum:  06.02.2008 17:22

Jeden nemusí být ani agent 007, stačí srolovat dolů: píšete stále stejně, používáte stejná spojení a stejné osočování (zkuste si svůj předchozí příspěvek po sobě přečíst). Myslím, že by se všem slušným návštěvníkům a přispívatelům dost ulevilo, kdybyste si našel nějakou jinou zábavu, pane Dolníčku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  han

Datum:  19.02.2008 13:02

Člověk nemusí být agent 007,protože to co se tady píše o p.Kudrnkovi je bohužel pravda.A já bohužel patřím mezi Ty,kteří ho znájí,ale hlavně slyším co on říká a jak pomlouvá p.Červenku.Nejhorší na tom je,že se chlubí jak se dostal na místo vrchního strážníka.Inteligence,už se tady taky o ní mluvilo.On mu ten hřebínek brzo spadne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johhan

Datum:  06.02.2008 13:39

Fildo nejsi náhodou Kudrnka,že se tak chválíš?Jinak podle mého názoru je městká na.......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  19.02.2008 21:10

Souhlas s tím co jsi napsal,ale škoda,že jsi nedokončil celou větu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  21.01.2008 22:15

Kurňa Červajs, necháš toho už?!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  26.01.2008 11:41

Nedávno byla dopravní nehoda chodce na křižovatce U NEMOCNICE jak je možné,že strážníci přetstali chodit na tento důležitý přechod ráno,když jdou děti do školy.Už jsem si všiml,že máme asi dva strážníky,kteří chodí na dva přechody.Vedení asi chrápe,nebo strážníci jezdí jen na kafe.K čemu Vás máme,když nejste vůbec vidět v ulicích.Na našem sídlišti U Stadionu jsem Vás neviděl ani nepamatuju.Přestaňte ležet a běžte ven a auto zaparkujte.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  sok

Datum:  21.02.2008 10:59

Proč strážníci chodí na přechody pro chodce až po 07.30hod.Spí nebo bdí,že navylezou dříve.Myslím si,že už je pozdě,protože děti chodí dřív do školy.Mám také děti a jako rodič jsem přesvědčen,že je dlouho.Nebo děti strážníků chodí do školy později.Ten kdo vede městkou policii asi moc nepřemýšlí nad tím v kolik hodin školy v Chrudimi začínají vyučování.No kyž si to tady všechno přečtu tak se ani nedivím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  21.02.2008 11:13

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  sok

Datum:  21.02.2008 13:21

Děkuji ano máte pravdu,ale tak podrobně jsem tyto stránky nečetl.Jsem naštvaný jakým způsobem prostě strážníci fungují.Přesto jak je vidět pan velitel mětské police p.Kudrnka nereaguje.A proč taky,nezájímáho to ,jinak by dávno něco udělal.Tady se jen skutečně potvrzuje,že současné vedení městské policie je na baterky,slušně řečeno.Jeho období podle mého čtení novin je do června,věřím,že dojde ke změně.Nedávno jsem se v novinách dočetl,že předložil jaokusi změnu radě,prý vize do budoucna.Musím se tomu jen zasmát.Na stránkách městské jsem si přečetl,že na služebně je strážník,kdyby byl radši na přechodu pro chodce už v 07.00 a ne až někdy po 07.30.Jak je vidět tak pana starostu to vůbec nezajímá,ale on ještě nemá děti školou povinné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cherokee

Datum:  22.02.2008 09:20

Sorry, ale který zákon nařizuje městským policiím že strážníci musí stát ráno na přechodech???? prosím napiš mi to, protože jsem hledal všude možně ale nikde jsem to nenašel. Dík

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  22.02.2008 12:39

Nedělej ze sebe blbce.

Základní činnost Městské policie:

* dohlíží na dodržování obecně závazných právních předpisů o ochraně veřejného pořádku
* přispívá k ochraně bezpečnosti osob a majetku
* dohlíží na dodržování pravidel občanského soužití
* odhaluje přestupky a trestné činy, za přestupky ukládá v blokovém řízení pokuty nebo věc postupuje ke správnímu řízení, předává pachatele trestných činů po jejich zadržení Policii ČR, činí oznámení o podezření ze spáchání trestného činu
* upozorňuje fyzické a právnické osoby na zjištěné nedostatky a podle konkrétní situace činí opatření k jejich odstranění
* zajišťuje bezpečnost a pořádek při mimořádných akcích
* provádí odchyt toulavých zvířat (zejména psů)
* zabezpečuje nebezpečné přechody pro chodce v čase, kdy jdou děti do škol
* působí preventivně a výchovně formou besed pro žáky základních škol i pro ostatní skupiny občanů

http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=238&id=263#cinnost

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  25.02.2008 08:17

Hodně se toho tady už napsalo o nenadálém odchodu p.Červenky,ale ještě jedna věc by mě zajímala,proč když odešel nebylo vypsané výběrové řízení na místo vrchního strážníka nebo si p.starosta Čechlovský může dělat na radnici co chce?Jak je vůbec možné,že jmenovala rada p.Kudrnku.Myslím si,že p.starosta se bojí otevřít dokořán dveře na městské policii a udělat tam pořádný průvan.Proto jmenoval p.Kudrnku,aby nemusel šahat do řad stážníků.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cherokee

Datum:  22.02.2008 14:13

Nevím proč mě tituluješ blbcem. Tak tedy i já uplatním toto oslovení. Blbec jsi ty, nauč se číst, odkazuješ se na výčet činosti městské policie na městském portálu. Tak si prosím přečti ještě jednou můj příspěvek. Chtěl jsem ať mi ukážeš v zákoně kde je psáno že městská policie má od 7 hodin do 8 hodin stát na přechodech. Takový zákon není. Už to pochop. V některých městech strážníci nezajišťují přechody u škol. Jinak ti radím podívej se na zákon o obecní policii kde máš jasně psáno že strážník je oprávněn zastavovat vozidla před přechodem pro chodce k zajištění bezpečného přejítí chodců, vyžaduje li to situaci sil.provozu nebo stav přecházejících. Takže to že strážník musí zastavovat vozidla a k tomu ještě nějaké časové omezení nenajdeš v zákoně o obecní policii, ani v jiném zákoně. Tak čau blbče :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  25.02.2008 11:24

Je tady zajímavá diskuze na téma přechody pro chodce.Mám také děti a myslím,že strážník tady je od toho,aby chránil děti a všechny chodce.Další zásadní věc je ta,že strážník by měl dítě a ostatní bezpečně převést což se u nás v Chrudimi neděje.Vždyť tam stojí jak ten strašák do zelí místo toho,aby vzal dítě za ruku a bezpečně ho převedl.Vedení v čele s p.Kudrnkou by se mělo zamyslet nad tím v kolik strážníci dorazí na přechody.Pánové jste tady od toho,aby jste nás chránili tak si to laskavě uvědomte a ne,abyste jen tak bloumali ulicemi za naše peníze a nic nedělali.Jak je vidět vyučený p.Kudrnka neraguje na to,aby posunul pracovní dobu.No musí si asi dávat pozor,aby strážníci si na něho nenapsali petici za porušování zákoníku práce.Domnívám,že strážník by měl být automaticky na přechodu být už v 07.00h,ale to už tady zaznělo.Ani pan starosta Čechlovský,není schopen udělat změnu no není čemu se divit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  27.02.2008 12:45

Musím se strážníků zastat. Alespoň některých. Máte pravdu, že by na přechodech (resp. v jejich blízkosti) neměli jen stát "jak ten strašák do zelí", ale ujišťuji vás, že jsou mezi nimi i tací, kteří opravdu zastavují aktivně dopravu - tím, že zvednou ruku, nebo udělají těch pár kroků do vozovky a počkají tam, než děti přejdou. Dnes jsem toho byl svědkem. Takže nekritizujme strážníky paušálně - jsou mezi nimi i tací, kteří svou práci dělají dobře.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  28.02.2008 13:33

A co takhle zastavovat a pokutovat chodce,kteří vlítnou na přechod jako magoři?To Vám řidičům nevadí?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  28.02.2008 11:24

Tak to je jedině dobře,že jste viděl jak strážník převede chodce bezpečně přes přechod pro chodce.Já jsem to štěstí neměl.Pak se ptám co ostatní strážníci,to je jejich velitel p.Kudrnka ještě nenaučil nebo neposlal někam na školení jak se mají chovat na přechodu.Byly doby,kdy jsem viděl bývalého vrchního strážníka p.Červenku osobně na přechodu.Pan Kudrnka by měl zvednout ten svůj zadek a vydat se do terénu a podívat se jak se strážníci chovají na přechodu a nejenom tam dost možná zjistí,že nejsem daleko od pravdy.No jaký je velitel tak takový jsou strážníci,není čemu se n těchto stránkách divit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SEAL

Datum:  07.03.2008 16:18

A kdy to bylo? Tipuji tak rok 1998.
Povinnost převádět děti přes ulici ze zákona strážníkům nevyplývá.Pokud na přechody chodí, je to proto že MP vychází vstříc obyvatelům.Neumím si představit, jak strážník převádí KAŽDÉ dítě za ruku.Postačuje, že strážník u přechodu stojí, každý řidič, si ho v té vestě všimne, takže dle mého svoji funkci splňuje. Dle toho co píšete, by každé dítě potřebovalo chůvu, nebo osobního ochránce.Pana Červenku jste si měl na tom přechodu vyfotit a tu fotku si dát podepsat.Dnes by měly cenu.....Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cherokee

Datum:  28.02.2008 14:26

Jojo, ty doby kdy chodil Červenka na přechody tuším skončili, když mu na přechodě srazili dívku a on místo toho aby volal sanitu scháněl její rodiče :). A taky pamatuji jak Červenka jezdil v práci domů na nějakém vyhyklu, zavřel ho do garáže a pak se opaloval u svého bazénu. JoJO zlatý časy v Chrudimi. I když možná na pracáku se má taky fajn.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  rejpal

Datum:  28.02.2008 15:19

Mohu potvrdit, byla to má kamarádka, chodili jsme spolu na integrovanou školu v parku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Marten Nový

Datum:  28.02.2008 13:34

Jojo ty jsi určitě Červenka, že se vychvaluješ a všechny slušné lidi u MP Chrudim haníš. Sobě nepomůžeš a jim neuškodíš. Každý pozná, že si to ty. Nezapoměn samochvála "smrdí", tak se s tím smiř, že si skončil, buď rád, že to nebylo dřív. Jinak strážníci na přechodu " dohlíží " na bezpečnost. Přeci nebudou každého jednotlivě převádět a narušovat plynulost provozu. Jak to dělají lidé, když tam nejsou. To snad nepřejdou? Berte to s rozumem! Přestaňte "špinit" strážníky. Každá práce je potřebná, když se dělá poctivě. Co takhle nadávat na popeláře, řidiče, úředníky, uklízečky, číšníky , kuchaře atd. Je to o lidech a ne o zaměstnání. Kdo z Vás je bez viny, hoďte kamenem /po strážníkovi/. Lepší bude, když si zametete všichni před vlastním prahem a hned bude na světě lépe.Hold si někteří lidé léčí komplex a vlastní neschopnost zastírají házením špíny na druhé. A na to je Městská policie ideální, protože je vidět na ulici. Tak "zbabělci" vylezte a ukažte svou pravou tvář, která má jméno. PS: To chce hold odvahu....ta vám chybí....hrdinové....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  29.02.2008 15:00

Copak vadím Vám,že tady říkají anonýmní lidé pravdu a názor na městskou policii a její vedení.Já se ani nedivím,že jsou anonymní,protože pokud by řekli své pravé jméno tak by je strážníci na ulici šikanovali.Každý se zde může svobodně vyjádřit pod jakoukoli přezdívkou,tak nevím proč se Vám to nelíbí.Pro pravdu se člověk zlobí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Marten Nový

Datum:  29.02.2008 17:57

Víš ona je pravda a pravda. Pravda musí být podložená a né, že jedna paní povídala. Nevěřím, že by tě někdo "šikanoval", když neporušuješ zákon. Pokuď ano, tak si to zasloužíš. Víš ona svoboda a demokracie, není anarchie. Není pravda, že si můžeš dělat co chceš,tím bys zasahoval do práv druhých. Musí být řád a zákony, jinak by se společnost zhroutila. Lidstvo by se vrátilo na stromy. Pokuď se ti nelíbí, tak se odstěhuj někam na ostrov a budeš mít klid Tobě vadí, že se někdo zastává strážníků. Asi taky pravda pro , kterou se zlobíš ty! Co? Toto téma začína být ohraný. Ještě, že strážníci tolik práce, že ty vaše "žvásty" nečtou. Myslím, že je ani nezajímají, ani nerozhodí. Všichni procházejí psychotesty a statisticky projde 1 z 10. Takže tuhle práci nemůže dělat každý. Zajímalo by mě,jak bys dopat ty. Určitě by to bylo zajímavý...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  29.02.2008 19:31

Pane strážníku,nevím co to pletete do této diskuze.Je vidět,že máte pouze výuční list jako Vaše vedení městské policie v Chrudimi.Věřím,že se brzo na radnici najde někdo kdo konečně udělá pořádek na městské policii.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SEAL

Datum:  07.03.2008 16:22

No zato u Vás je vidět, že jste ředitel zeměkoule.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Marten Nový

Datum:  01.03.2008 09:28

Nevím jak si na to přišel. Jestli každý, kdo s tebou nesouhlasí, nebo se dokonce zastane strážníka, je strážník, pak jich je víc než dost. Nechápu jak posuzuješ lidi, kdo jaký je. Vyúční list není dekret na rozum. Vzdělání a inteligence není totéž. V tom případě ty jsi tak přízemní, že můžeš mít tak možná základní školu.Proč mi "cpeš" nějaký moje velení. Já nepracuji u městské policie v Chrudimi. Jenom si vážím jejich práce, protože si dovedu představit, jak by to vypadalo bez nich. To bys teprve nadával, ale nevím pak na koho. No on by se někdo našel.Poznámka na závěr: "Divil by ses jaký mám vzdělání, ale na nikoho "nemachruju" jako ty."

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  02.03.2008 10:16

Jako občan města Chrudim,který platí řádně daně se domnívám,že strážníci jsou zde pro nás a ne proto,aby se jen tak potulovali po ulicích se založenýma rukama a spali v noci ve služebnícha vozidlech.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Marten Nový

Datum:  02.03.2008 17:16

Vypadá to Jojo, že jsi jedinný kdo platí daně. No s tvojí inteligencí to moc nebude. Jestli vůbec platíš a řadně. Víš životní zkušenosti. Ti co nejvíc křičí jak platí daně, většinou jsou nezaměstnaný, nebo na sociálních dávkách. Samozřejmě činnost MP je služba pro obyvatele města. Oni se neflákají po městě. To je prevence, aspoň nějaký policajt na ulici. Práce mají taky dost, přečti si statistiku činnosti. Takže na flákání asi nemají čas. To, že někde stojí a sedí v autě neznamená, že tam "chrápou". Ty víš za jakým účelem tam jsou. Nevíš! Tak neodsuzuj druhé. Jinak zjišťuji, že diskuze s tebou je "mlácení staré slámy". Takže končím. Nikde to není dokonalý, ani u MP, tak i u mě ,tak ty taky asi nebudeš dokonalej. To bys nebyl člověk. Takže se měj a srovnej si to v hlavě.





Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  02.03.2008 22:28

Alespoň někdo přemýšlí a vidí věci jako já. Už jsem na toto fórum nechtěl nikdy vstoupit neb smyšlenky o městské policii mě neuvěřitelně štvou. Nejsem městský strážník, ale to, co zde někteří napíší je neuvěřitelné. A věřím tomu, že právě oni zákony a vyhlášky neberou příliš vážně. V této republice je prostě moderní, že zloděj křičí:"Chyťte zloděje"! Na to si prostě nikdy nezvyknu. Víte co vy kritici?! Přihlašte se do výběrových řízení na strážníky MP nebo policisty, možná ani neuděláte psychotesty či neprojdete zdravotně, a potom teprve kritizujte - ŠMEJDI!!!!! A když uděláte a přijmou vás, tak alespoň uvidíte, jak tvrdý je tento chléb - ač také o dvou kůrkách. Až o vás vám podobní budou psát, když zakročíte nebo vyhodnotíte situaci, že zákrok není potřeba. Dokud společnost nepřijme lidi, kteří se mají starat o veřejný pořádek a dodržování zákonů, tak zde žádný nebude a ani si ho lidé nezaslouží.
Samozřejmě, že odpůrci mi nyní napíší, že ti, co se mají o pořádek starat nejsou tí praví. TAK SE O TO POKUSTE SAMI - SRÁBCI!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  03.03.2008 09:23

Plně s tebou souhlasím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  02.03.2008 17:56

Musím říct,že v některých věcech s jojem souhlasím,třeba to tvrdé spáání v autech,ale to je věc vedení městské p.Kudrnky.Pokud nespí také.A ono,když někdo říká pravdu tak to hned nemusí být mlácení staré slámy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  03.03.2008 09:23

NO, nevím co máš namysli tím spaním, silně o tom pochybuji, neboť jak proběhlo tiskem, mají v autech monitorovací zařízení(GPS) a zpětně se nechá dohledat kde jezdili, kde a jak dlouho stáli. Pokud někde chrněj, tak si běž stěžovat a pak teprve až projedou záznam můžeš tvrdit že spěj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ole

Datum:  04.03.2008 12:50

Pokud něco takového v autech mají,tak to je jen dobře.Je,ale otázkou jestli,ale nechrápe p.vrchní strážník Kudrnka s nima,jinak by si to asi zkontroloval a třeba by přišel na to,že tady lidí nemluví do větru.No on nemá,ale moc času prý honí dost ženský.A mám ještě jednu věc vadí mě,že si strážníci přestali všímat vraků nebo nepojízdných vozidel.Dále chci jen upozornit,že by si strážníci měli všímat nepořádku po městě a také záboru veřejného prostranství.To by strážníky někdo musel naučit pracovat,že jo p.Kudrnko nebo p.Hlavinko.Hlavně,že mají rozdělené město na rajony.Tak je asi dost možné,že opravdu chrápou nebo si nechtějí všímat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SEAL

Datum:  07.03.2008 15:10

Vy jste je někde VIDĚL chrápat? Osobně? Tomu nevěřím. " Jedna paní povídala" Prostě jste si zřejmě s kamarády poseděli u piva a teď sem píšete plky.
Co se týká vraků, po zjištění vraku, je věc předána Odboru dopravy, takže NENÍ pravda, že si strážníci přestali všímat vraků. Pokud o nějakém víte, můžete to bezplatně na linku 156 oznámit.MP vaše oznámení promptně vyřídí.Vaše výpady na p. Kudrnku považuji za nemístné. Docela by se mi líbilo, kdyby jste mu tyto informace o něm sdělil " in natura ". Jeden z Vás by si na to zachoval příjemnou vzpomínku, ale Vy by jste to asi nebyl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  04.03.2008 12:59

Drahý .ole: blahopřeji k nové přezdívce. To už je tvoje tak cca patnáctá, že?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  29.02.2008 13:50

Je to je pouze pohled na současnou městskou policii a na její vedení,které nechápe a ani nechce chápat problémy lidí,kteří tady o Vás píšou.Ani se nedivím,když v čele s p. Kudrnkou a zástupcem p.Hlavinkou máte pouze výuční list s odřenýma ušima.Měli by jste konečně něco začít dělat pro občany a ne jenom brát peníze za flákání po městě s rukama do zadu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  22.02.2008 15:13

Nenapsal jsem, že jsi blbec - ačkoliv si to myslím. Už proto, že jaksi nedokážeš akceptovat fakt, že ne všechno je napsáno v zákoně, nýbrž existují i jiné normy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cherokee

Datum:  22.02.2008 15:51

To máš zajisté pravdu, existují jakési vepsané normy a v nich třeba i může být, že rodiče mají naučit své děti přecházet silnici. Já to své děti naučil, vysvětlil jsem jim, že mají přecházet hlavně na světelném semaforu, i když by mohli přejít někde jinde, třeba na přechodu bez semaforu, ale že musí sami posoudit danou situaci. Mimochodem, nenapadlo tě třeba i ten fakt, že městská policie může být ráno vyjetá na nějakém případě a až po jeho vyřešení se dostaví na přechod? A co takhle že řidič má u přechodu zastavit, pokud tam někdo stojí a očividně se chystá přejít. Myslím si, že srazit někoho na přechodu může řidič i tehdy, pokud na tom přechodě hlídá policajt. Nemůžu si pomoci ale myslím, že každý z nás se musí zamyslet nad svým chováním v dnešní uspěchané době. A další malá připomínka, proč děti v pohodě přejdou silnici když končí vyučování? Vždyť policajti taky nechodí odpoledne na přechod.
Vše je věcí pohledu. Někdo říká ať policajt stojí na přechodě, jiný zase že tam je k prdu ať jde chytat zloděje, jindy zase píšeme že policajti nic nedělají, když pak ale třeba měří rychlost, nebo řeší přestupky opět nadáváme ať jdou buzerovat jinam. Nikdy se lidé nasjednotí v jeden názor, nic není jen černé nebo jen bílé. Ano samozřejmě že jsem rád, když na přechodě stojí policajt a děti můžou přejít silnici relativně bezpečněji než kdyby tam nestál, ale také chápu, že mají i jiné povinosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  22.02.2008 19:54

Tohle ranní nepostávání na přechodech ale nemá příčinu v tom, že by byli někde u zásahu. To je skutečně pouze a jen tím, že mají takovou pracovní dobu.
K ostatnímu - souhlas, každý si za svůj život a své chování zodpovídá sám, jen si myslím, že právě tohle je činnost skutečně prospěšná. I kdyby zachránili byť jediný život, tak to má smysl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  PK

Datum:  22.02.2008 20:12

Jasně že jo,stím mužu jen souhlasit!!!Prála bych si takto myslících lidí co nejvíce,hlavně tech na hoře jak se říká!!!!Nebo aby se jich takové tragedije prímo týkali.Pak by se asi něco změnilo.Třeba pravě tak dotazovaný radar v Kočí.Tam strážník dohlížet nebude na děti.Ale i chodci v produktivním věku malí čím dál větší problém přejít,,možná kdyby jim narostli křídla,tak by zastupitelé neměli co řešit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  PK

Datum:  22.02.2008 19:34

Máš naprostou pravdu.Je to jen a jen v lidech.Ridič který usedá za volant si má být vědom co se muže stát a hlavně se věnovat řízení vozu které je zpusobilé jízdy!!!!At se každý zamyslí co vše kolikrát děláme-telefonujeme,zapalujeme cigárko,ladíme rádio,a podobné věci.........!!!Ale jak zemře člověk tak to vrátit nelze,jen se snažit žít dál s velkou bolestí!!!!A sami.S pozdravem

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hmm

Datum:  21.02.2008 13:28

jen tak pro zajímavost, a zkusil jste se obrátit s dotazem na městskou policii?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  28.01.2008 21:26

Inu nové koště se musí předvést a tak metlo. Ve Slatiňanech, tam teď MP jezdí měřit. Ono v Chrudimi není co na práci a nakonec by , nedej bože, mohli zase chytit někoho významného. Slatiňany jsou bezpečnější.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zaba4

Datum:  04.03.2008 14:52

Slatiňany bezpečenější ? Tak to si tam asi nikdy nebyl, protože lidi jezdí přes město jako hovada, 50 neznají

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vidim

Datum:  04.03.2008 22:46

Nevím co ve skutečnosti MP.vykazuje za činnost,ale dnes kolem 20:30hod.se asi někdo u MP zbláznil.V ul.Husova podle domu č.786-789 muž v černém dal všem majitelům aut žijících v těchto domech lísteček s pozváním na MP.Důvod nesprávné parkování-podél domu.20 let se tu takto parkuje,není zde žádná dopravní ani jiná značka.Je to soukromé parkoviště majitelů bytů jež na tomto každý má svůj podíl.A DNES se dostaví čerej agent s lístečky.To už nemá vůbec cenu se o Městské polici snad bavit.Takováto ubohost nad ubohost-to nemůže vymyslet snad normální člověk,ale hloupá hlava.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  05.03.2008 13:13

Dejte si pozor,aby Vám tady nenapsali,že máte šestnáct přezdívek.Jinak co chcete po našich strážníkách vždyť nic jiného neumějí než buzerovat slušné lidi, ale to už tady zaznělo.V Husově ul.mám známé a často tam jezdím,musím s Vámi souhlasit,že se zde parkuje léta stále stejně.S místem na parkování je to tady na štíru,nevím komu to tady může vadit.Hlavně,že tady máme kameru,která má odhalovat poškozování aut a jiné nemravnosti.Kdo a co je obsluhuje asi nikdo jinak by se to v této ulici toto nedělo.Sám jsem tam nechal jednou auto a ráno jsem ho nepoznal,když jsem volal na městskou policii p.Kudrnkovi,tak jeho odpověď byla ve stylu,jako co po mě chcete"zněla,že kamera v tu dobu koukala někam jinam.Čekal jsem spíš vysvětlení a ne nepříjemnou odpověď.Pan vrchní strážník p.Kudrnka mě tak naštval,že už se na něho obracet nebudu.Hlavně,že kamery stály takové milióny.Pan Kudrnka by měl strážníky radši poslat do svých rajonů a nařídit jim,aby měli otevřené oči a ne,aby měli klapky jako závodní koně a nepřemýšleli u své jistě náročné práce.Pamatuji si,že tento případ rozdávání lístečků proběhl už jednou a to za bývalého velitele p.Červenky a ten společně s městem akceptoval naše požadavky.Vedení městské policie by se mělo spíše postarat o to,aby se zde zřídilo parkoviště a pak bych souhlasil s těma Vašima lístečkama za stěrače.Pokud se nepletu tak v zákoně o obecní polici je zmínka,že strážníci upozorńují na zjištěné nedostatky a dále strážníci jistě vědí co se tam dále píše.Mají přece dost náročné psychologické testy,kterýma jen tak nikdo neprojde,jak tady bylo řečeno.Nezbývá se tomu jen,že se zasmát,rozum tady zůstává stát co naši strážníci ještě nevymyslí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SEAL

Datum:  07.03.2008 14:51

U případu o kterém se zmiňujete, pan Červenka s městem nevyřešil NIC.Pokud si to dobře pamatuji, v minulosti tato situace vznikla díky výstavbě kruhového objezdu u Hotelu Bohemia.Jeden z bývalých představitelů města rozhodl, že parkování se bude "tolerovat".Vedení Městské policie samozřejmě NEZAŘÍDÍ žádné parkoviště. Mohl by jste třeba chtít, abychom vyslali sondu k Jupiteru! Nedostatek parkovacích míst a podněty k řešení podává MP průběžně cca od roku 1998.MP ale ne ten odbor, který o tomto rozhoduje!Dále tvrdíte, že jste v Husově ulici nechal auto a ráno jste ho nepoznal.Následně že jste volal p. Kudrnkovi etc. Nechci zpochybňovat co jste napsal,jenom v průběhu posledního roku nevím o škodě na vozidle většího rozsahu, než propíchnuté gumy a poškrábaný lak.K tomu co strážníci vymýšlí.....jednají dle litery zákona tak, co jim přímo ukládá, tzn. že řeší KAŽDÉ oznámení. I ty z Husovy ulice.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  05.03.2008 22:05

Tak vidíte. Jen strážníci začali řešit porušení zákona, je oheň na střeše. No nepatří se na vás v........t! Netvrdím, že je v Chrudimi kde parkovat, ale tady si značná část "nicků" odporuje. Zakročte! Nezakročujte! Proč to děláte!? Proč já, když ne on!? Proč to neděláte!? Blázinec hadr. Jen tak mimochodem. Při stání musí vedle vozidla zůstat šest metrů volného místa. Ta vozidla porušují úplně všechno a nepomůže ani odstranění zóny, ale to prostě všude ve městě. A ještě lepší je hláška:" Zadělejte díry, nedá se tu jezdit. Vy jste to opravili, jezdí tu rychle, namontujte prahy!" Hej blázni, vemte drobný a za MUDr. Křepelou. Ten to léčí. I když ve vašem případě silně pochybuji. Jojojoj, teď to zase od pracujících inteligentů, inteligentních pracujících a jiných různých dostanu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vidim

Datum:  06.03.2008 18:59

Vážen pane Bonde,nebo jak Vás nazvat.Tady nejde o to zda MP řeší,nebo neřeší přestupky,tady jde o systém.Každý v CR ví jak je to s parkováním v sídlišťích,ale obec to řeší jak?? A toto je pak výsledek-MP-jako nástroj moci dává v noci lístečky.Není to stupidnost asi je,mají kamery k čemu?? Vidět je jen jak dávají botičky např.před KB,ale ostatní asi ne.Myslím,že by než dávat blbé lístečky se měla najít jiná cesta.Chápu sídliště byla stavěna na daleko menší počet vozidel-parkovací místa nejsou dostatečná.Tak to řešme s lidmi a né jim vyhrožovat,že porušují vyhlášku apd.A o 6-ti metrech od parkovacího vozidle volný prostor to jsi snad spadl z měsíce.Zkus to v Husovce se postavit na parkoviště a odměř mě těch tvých 6m.Když je naměříž k okraji chodníku tak ti dám 1.000,-Tak nevím kam jsi to své psaní směřoval.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  06.03.2008 22:30

Úsměvné. O jaký systém, že tu jde? Když na sebe práskáte a potom se divíte, že to MP řeší, tak já za to opravdu nemohu. No a jak to řešit s lidmi? Myslím si, že město a MP jsou velmi tolerantní . Nejde o žádné porušení vyhláčky leč zákona. A těch šest metrů jsem si taky nevymyslel já, ale zákonodárci, které jste/jsme si zvolili. To své psaní jsem směřoval všem, kteří si vlastní prohřešky léčí kritikou MP. V této republice je prostě normální, když zloděj vříská:"Chyťte zloděje"! Takže asi tak pane Vidime nebo jak vás nazvat. MP prostě přestupky řeší a ty lístečky nejsou stupidnost, ale zákonný postup. Jen nevím, zda to pochopíte. To vaše provolání je jaksi mimo mísu.Tak ahoj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  06.03.2008 13:00

Nepochopil jsem proč tady urážíte slušné lidi,když si řekli pouze svůj názor.Kdyby u městské policie byli rozumní lidé tak to řeší jinou cestou a ne těma nepopulárníma lístečkama.Ty umí dát každý,ale zeptat se proč to je,je asi nad lidské síli Vás strážníků.Už to tady bylo řečeno několikrát potřebujete asi častější školení nebo bych Vás všechny poslal na psychologické testy a zajímalo by mě zda by jste s Vašim myšlením uspěli.Ani se tomu nedivím,když Vám velí p. Kurdnka,který se Vás asi bojí,aby jste na něj nenapsali petici jako na bývalého vrchního strážníka p.Červenku.Měli by jste si tady přečíst jak se na současnou městskou policii dívá chrudimská veřejnost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SEAL

Datum:  07.03.2008 15:23

Slušné lidi nikdo neuráží, na svůj názor má právo každý. Nad čím bych se pozastavil,je obsah těchto názorů. Velmi často jsou to pouze osobní impertinence a výpady.Myslím,že Vy osobně by jste nenapsal ani ten "lísteček", který s popularitou nemá nic společného. Je to pouze Výzva pro nepřítomného pachatele přestupku, aby se dostavil k jeho vyřešení.Psychotesty prošli všichni strážníci, výjimka neexistuje. Á propos, kde by jste se svým myšlením uspěl Vy?! Věčně přetřásané téma Červenka-Kudrnka nekomentuji, i když....dle mého je na rozdíl od Červenky alespoň kompetentní.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  06.03.2008 22:49

Tak nějak jsem si nevšiml, že bych urážel slušné lidi. V případě, že by na MP nebyli rozumní lidé, tak to neřeší jen "těma lístečkama", ale každému uloží nějakou tu pokutku. Nevím přesně kolik za nesprávné parkování je, ale určitě nejméně do jednoho tisíce Kč. No, každý ty lupínky rozdat nemůže, přísluší to pouze strážníkům nebo policajtům. Jen abych vás uklidnil, tak ani k jedněm nepatřím, přestože jsem byl vámi jmenován nejméně strážcem městského chrudimského pokladu. Častější školení ani psychologické školení nepotřebuji já, ale přiklonil bych se k proškolení těch, kteří porušují zákon a ještě si stěžují, že to je cestou příslušných orgánů řešeno. Jinak nevěřím, že by se mě Pepík Kudrnků bál. Je nejméně o hlavu větší a já proti němu ani nic nemám. Pokud bych přijal argumentaci člověka nebo těch pár lidiček na zdejším fóru, tak by mi bylo ze sebe dost zle. Tak pa pa paparaku. A jen tak pro pořádek, jak jste na tom vy s psychotestíkama a školením?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cherokee

Datum:  07.03.2008 07:45

Ops odpovědi starosty města Chrudim na dotaz parkování v Husově ulici.

Dobrý den,

na Vaši relativně krátkou otázku rád odpovím, i když asi budu potřebovat více prostoru.

Strávil jsem hodně času nad tím, abych (i po řadě telefonátů a emailů) řešil a prověřil, co všechno se v úterý odpoledne a večer v Husově ulici událo. Zjistil jsem, že se během úterního a i středečního dne na městskou policii obrátili anonymně někteří z našich / Vašich spoluobčanů (tedy vícekrát), kteří městské policii nahlásili, že se v Husově ulici špatně parkuje (pikantní byl jeden z pozdějších telefonujících, který dodal, že když mohla hlídka rozdávat lístečky po obědě, tak že je zvědav, jak rychle přijede hlídka MěP na místo tentokrát a jak bude celou věc řešit) a aby to strážníci přijeli vyřešit.

Nejde tedy o žádnou změnu postoje vedení města Chrudim ani libovůli ze strany městské policie.

Podle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, a jejího § 7 je "strážník v pracovní době povinen v mezích tohoto zákona provést zákrok nebo úkon, nebo učinit jiné opatření, je-li páchán trestný čin nebo přestupek či jiný správní delikt, anebo je-li důvodné podezření z jejich páchání".

Z výše uvedeného vyplývá, že na základě oznámení (a to v tomto případě bohužel i anonymních) musí strážníci vyrazit a konat. Protože ve Vámi zmiňované ulici (i přes skutečně trvající toleranci ze strany města, která na tom žel nic nemění) mohou auta stát výhradně na místech určených k parkování, dostali řidiči, kteří se dopustili přestupku, za okna lístečky s výzvou k dostavení se na služebnu MěP. Je to v každém případě nejměkčí forma řešení ze strany strážníků MěP a já sám nevím o jediném případu, kdy by byla udělena bloková pokuta.

Tedy znovu: město Chrudim se rozhodně nerozhodlo zbytečně šikanovat obyvatele našeho města; vědomi si vážnosti situace a neexistence jednoduchého a rychlého řešení chceme tolerovat parkování aut na sídlištích a dalších místech s komplikovaným parkováním, pokud samozřejmě neohrožují bezpečnost dopravy.

Nicméně zdá se, že někteří obyvatelé našeho města se rozhodli narušit poklidný stav věci, o čemž tedy svědčí ony anonymní telefonáty a výzvy strážníkům k řešení. Já sám, neboť řídím městskou policii, určitě nebudu (a nemohu) nabádat strážníky k porušování či nerespektování zákona. Protože se může stát, že se situace bude opakovat, rozhodl jsem po konzultaci s vrchním strážníkem MěP následujícím způsobem:

- i přesto, že se s anonymními telefonáty nějak "roztrhl pytel", budou strážníci prioritně řešit především přestupky, které jsou vážnějšího charakteru (např. parkování v křižovatce nebo na přechodech; nemohu si odpustit poznamenat, že stejně přísně bude kdekoliv trestáno stání na zeleni nebo na chodnících z mozaikové dlažby, která není pro auta koncipována)

- vrchní strážník spolu s pracovníky Odboru dopravy dostali za úkol co nejrychleji (tedy do konce tohoto týdne) připravit návrh na řešení situace ve vaší ulici

Zdá se, že nejrychlejším řešením by mohla být změna dopravního režimu v ulici. Já sám se nebudu pouštět do spekulací, jak by to mohlo vypadat - k tomu si chci nechat předložit již zmiňovaný návrh odborníků. Co ale mohu za vedení města slíbit - budeme chtít, aby ono řešení umožnilo legální parkování maximálnímu počtu aut v sídlišti.

Mrzí nás, že k této situaci došlo, ale z výše uvedeného je asi zřejmé, že lavinu spustil někdo jiný. Napadá mne v této souvislosti ono okřídlené české "já nechci krávu, hlavně že chcípla sousedovi".

Děkuji Vám za Váš email i za pochopení situace. Je i v našem zájmu najít řešení co nejrychleji, a uděláme pro to maximum.



S díky a pozdravem

Jan Čechlovský, starosta města Chrudimě

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  07.03.2008 13:06

Když už jsme u toho parkování v ul.Husova nebo v jiných lokalitách,tak by mě teda zajímalo,kde v zákoně o obecní polciii najdu §,kde se píše ,že strážník městské poliicie může parkovat na placeném parkovišti aniž by tento poplatek zaplatil.Toto se děje na Resslově nám.v Chrudimi v denní době,kde strážníci v čele s vrchním strážníkem p.Kudrnkou ignorují dopravní značení a vesele se nám občanům vysmývají do očí a neplatí poplatek za parkování.Chápu,že v dnešní době se jezdí za prací autem,ale když nemají na to,aby zaplatili tak mají chodit pěšky.Nebo oni jsou něco víc než my ????Už takto je i zde málo parkovacích míst a oni zde blokují celý den parkovací místo.Než začnou dávat lístečky,tak by především měli začít u svých vozidlech.Jak chtějí nás lidi učit parkovat,když sami porušují dopravní značení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  07.03.2008 14:02

Máte pravdu.
Mimochodem:
To, že tamtéž neplatí invalidi a navíc není jejich parkovací místo označeno platnou svislou dopravní značkou tak, jak to vyžaduje zákon, či to, že s auty označenými symbolem "vozíčkáře" jezdí a parkují na vyhrazených místech lidé, kteří takto postižení nejsou a ani osobu tak postiženou nevezou, vám nevadí?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  05.03.2008 07:42

Včera "ole", dnes "Vidim" - nezbývá, než poblahopřát opět - tentokráte již k šestnácté přezdívce.

Ty budeš mimořádně křáplej na kýbl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ole

Datum:  05.03.2008 09:29

Vidím,že jsem píchl do osího hnízda městské policie.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  26.01.2008 12:32

Ta nehoda ale nebyla ráno, kdy tam ti strážníci stávali, že? Ok?
nicméně s tím, že teď už MP není vidět kromě náměstí a Široké vůbec, souhlasím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  coyote

Datum:  08.01.2008 06:52

Hezký názor, ale máš asi nějaké divné informace o městských policiích v jiných městech, dej mi příklad, v kterých městech je během posledních několika měsíců zrušili. Osobně si myslím, že rušit městskou policii je blbost, státní policie, kde odcházejí lidé, už teď moc nestíhá. A pokud píšeš že se strážníci zašívají na kafíčku, ruku na srdce, ty si v práci neuděláš čaj nebo kafe? Já ano.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.01.2008 22:31

Vždy MP už ani neřeší to co jim ukazují kamery.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  02.11.2007 11:04

no a diskuze pod článkem je taky zábavná Úsměv
neznám p. Č ani p. Z.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kelly

Datum:  02.11.2007 14:06

Tak to buď rád protože pan Č je pěkněj č....!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  01.11.2007 17:56

Vážení,to co napsal o p.Červenkovi MISTR Zahrádka je to čím dosáhl v tomto deníku až tak daleko a za jakou cenu-viz jeho mimořádný charakter+vlastnosti.Také úroveň tisku našeho regionu jsou mimořádné.Vždyť pravidelně jedna redaktorka,každý pátek docházela na město konzultovat jaké info lze další týden psát.A to přímo k p.starostovi.Proč,pokud byl,jak je uváděno viz článek Zahrádky R.Červenka tak mimořádně špatný mimo vzdělání které nicméně nemají skoro všichni M.stražníci.Komu toto má skutečně posloužit?Na jeho místo má nastoupit prý superman policie ČR.Kolik opravdu ještě bude muset odejít schopných prac.města a nebo se mají bát o svá místa.Co se asi právě honí hlavou mistru P.Řezníčkovi když takto obětoval-musel svého chráněnce.Kdo vlastně a proč začal s pož.požadavky na místo M.strážníka.Petře,jsi opravdu takový CHAMELEON-prospěchář jak se říká.To,že se strážníci pod petici museli podepsat??Kdo bude další z funkcí úřadu za podobného.Odpovídá to pouze všemu dění v Městě.Každý na každého něco má,jak říkal p.ing.Kopecký.Hezký konec roku 2007.L.Libý-poslanec ČR.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IQ

Datum:  01.11.2007 21:36

No,jak to tak vidím já, s tou maturitou u měštáků v Chrudimi nemáš pravdu, spousta ji má. Měls někdy tu čest projednávat něco s p.Červenkou? Vždyť nic neví a jen odkazoval na svýho zástupce. konečně se na radnici někdo probral a poznal, že jeho vejplata(p.Červenky) jsou jen vyhozené peníze - jakobys dával romům podporu..A neviděls ho na zápase Erapacku? Jak se tam zadarmo střískal jako pra.. a dělal tam bordel,To má být prosím představitel města respektive policie?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  01.11.2007 21:14

Středoškolské vzdělání? Jak kde, např. v Hlinsku mají maturiru takřka všichni měšťáci a ve Skutči pokud vím všichni. Řada státních policistů bere výsluhy a houfně utíkají k MP.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  01.11.2007 19:01

A kdo je oním šťastným uchazečem o práci v městské policii?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IQ

Datum:  01.11.2007 21:37

Určitě někdo chytřejší naž p.Červenka :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Franta Kvasinka

Datum:  09.11.2007 18:13

http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/straznik20071108.html#diskuse
zajímalo by mě co zatím vlastně je, ale měl jsem tu čest řešit problem s ředitelem Červinkou.Opravdu arogantní pán.Doufám, že s vyučním listem pokud nějaky má zuročí své zkušenosti.HAHAHA! ))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  14.11.2007 12:47

Tak jsem se doslechl,že vrchnímu strážníkovi na radnici vyhrožovali,aby podepsal dohodu o rozvázání pracovního poměru.Doufám,že pan starosta s místostarostou Řezníčkem skončí.Doufám,že je to jejich poslední volební období.Paseky už nadělali oba dost a dost.Ta naše městská policie je pěkně prohnilá.Jak je možné,že vrchní strážník odešel aniž by se bránil proti petici,kterou napsali jeho povedení strážníčci.No nedím se nechtěl si asi špinit ruce s takovým plevelem,který nás v našem městě hlídá.Ono by bylo nejrozumější,kdyby je zastupitelstvo kompletně zrušilo.A peníze dali na chodníky a další prospěšné věci.Jo ten zástupce nemá fakt maturitu a strážníčků je tam taky dost co jí nemají.Proč mít v našem městě dvě policie,stačí jedna a pořádná.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Antonín Kopeček

Datum:  26.11.2007 15:51

Já jsem toho slyšel. Vyhrožovali to jsou silná slova. Doporučili to je lepší Beni. Stalo se mu to co po léta dělal svým podřízeným. Nikdo se o to nezajímal. Petice, pokuď byla pravdivá, tak proti čemu by se bránil.Ty jsi zrno, že druhý považuješ za plevel. To si moc fandíš.Jestli myslíš, že to zvládneš líp. Tak nás hlídej ty. Třeba se přestane krást. Tak se předveď ty tlučhubo. No, ať ji zruší a to uvidíš co nastane. Věřím, že zase bude řvát jako první až ti někdo něco ukradne nebo ti dá přes hubu. Ty to zvládneš, ty MP nepotřebuješ, ale PČR to za ní dělat nebude.Nevím co máš pořád s tou maturitou. Maturita není pečet charakteru člověka - strážníka. Lidí jsou dobrý a špatný. Neznám nikoho, kdo by se změnil z lumpa na poctivého občana po vykonání maturitní zkoušky. Jenom ty seš přízemní primitiv, který si zakládá na papíře. Máš aspoň vyučení nebo jenom základní vzdělání. Třeba po přečtení budeš potřebovat tem papír taky. Abys ses neposr...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  26.11.2007 17:58

Toníčku, klídek! :)
Musím uznat, že tohle je jeden z mála rozumných názorů, který se tu v poslední době objevil. Díky za něj...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  15.11.2007 14:12

Jak tak koukám, opravdu zajímavé příspěvky. NO, pracoval jsem u měśtáků v Chrudimi a pod vedením p.Červenky jsem raději dobrovolně odešel dělat něco jiného. Rád bych tady uvedl pár příkladů:
1)někdo si přišel stšžovat na strážníky, p.červenka vyslechl dotyčného, pak si zavolal strážníky na které byla stížnost, je ani nevyslechl a hned jim sebral peníze a vyhrožoval jim vyhozením z práce
2)p.Červenka měl stejné oprávnění strážníka jako jeho podřízení avšak nikdy na ulici nic neřešil, raději mobilem zavolal na služebnu, že mu bylo anonymně oznámeno to a to a´t to tam jedou strážníci vyřešit
3) kdykoliv někdo ze strážníku po něm něco chtěl (např. zjistit něco ohledně novel zákona) nikdy jim nic nezjistil
4)a jeho chování ke strážníkům a i k ostatním občanům skutečně výtečné
5)s příchodem nového starosty se celkem jistě nechal předpokládat konec p.Červenky, to nebylo žádným tajemnstvím

Tak to by bylo v kostce vše ohledně bývalého šéfa městské policie Chrudim

Dále bych rád reagoval na to zda městskou policii zrušit či nikoliv, především si myslím, že mít jen jednu policii by sice nebylo špatné ale nadruhou starnu pokud vezmeme počty policistů v Chrudimském okrese, tak je to děs a hrůza, nehledě na to, že koncem roku jich několik odchází. městská policie má dle máho názoru smysl a to tehdy, pokud bude mít slušné vedení, proč hned kritizovat p.Kudrnku, který zatím má městskou policii na starost jen krátkou dobu.
Ať ukáže co v něm je, jaké mé vedoucí schopnosti a jak zefektivní práci městské policie. myslím si, že v pozici vrchního strážníka je jedno, zda je tam osoba s výučním listem, či vysokou školou. Vždy záleží na člověku co v něm je. Znám spoustu lidí kteří jsou vyučeni a někam to dotáhli a také znám dost lidí s titulem, kteří nic neumí a jejich inteligence je dost nízká.
myslím si, že kolem p.Čevenky a městské policie bylo řečeno již mnoho, takže p.červenkovi přeji ať najde jinde dobré uplatnění a a´t se mu daří. A k městské policii, ať čas ukáže kdy fungovala líp a jak s ní občané budou spokojeni.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  15.11.2007 16:24

to kwaj:Tady máme taky bývalého nebo současného strážníka,aby tady za chvilku nebyli všichni bývalí nebo současní strážníci.Napiš petici a třeba zase někoho odvolají starosta a jemu podobní (p. kecálek Řezníček).Ať byl pan Červenka jaký byl,když tam byl tak dlouho tak určitě něco taky dokázal.Škoda toho,že se nechce vyjádřit v místním plátku.Myslím,že by se chrudimská veřejnost nestačila divit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Antonín Kopeček

Datum:  26.11.2007 15:31

To víš! Bude nás víc a víc. A že těch současných i bývalých strážníků je. Tak se boj.Teď napíšem petici na tebe. Budeš odvolaný! Máš stopku i na veřejný WC. Jsi směšný! Přihlaš se do svazu zahrádkářů, tam ti to rytí třeba půjde. To, že Červenka byl velitem MP tak dlouho signalizuje dlouhou ochranu Řezníčka. Sotva odešel, tak Červenka taky. Kdyby něco dokázal dobrého, tak by tam byl i za nového starosty. Jó, dokázal rozvrátit MP a udělat ji skvělou reklamu navenek. Ta má teď vizitku. Vůbec jim to nezávidím. O čem bys chtěl, aby Červenka mluvil? O své neschopnosti a svém " pras.." jednání k podřízeným. Strážníci kdyby mohli mluvit, to by se chrudimská veřejnost nestačila divit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  27.11.2007 11:04

Zdar strážníci a civilisti!Strážníci divím se Vám,že ještě pracujete u MP.To co jste udělali mluví jen o Vašem myšlení a vzdělání,které někteří máte.Zapachájící ruce p.Čehlovského a p.víceprezidenta Chrudimě p. Řezníčka Vám k tomu za přispění hada Kudrnky jen pomohli.Prý jste si stěžovali i před tím,vy si vlastně stěžujete všichni po celou dobu působení vrchního.Což bylo psáno i v našich novinách.Umouněnci nevzdělání je na čase s Váma pěkně zatočit.Myslím tím kompletně MP zrušit.Proč nehaníte sami sebe.Zameťte si sami před Vaší prohnilou služebnou.Mluvte strážníci já si osobně myslím,že jste už promluvili ve Vaší petici a to mluví o Vašem myšlení.To by se chrudimská veřejnost opravdu divila co nás v našem městě hlídá za lidi,ale podle mého názoru se Vás takto nazývat nedá.Věřím,že se mě podaří spojit s člověkem,který byl u toho,když měli sundat a odstranit p.Červenku.Pak jsem zvědav co nám tady budete psát za bludy.Je neuvěřitelné,že p. Červenka je takto populární a to máme už 27.11.2007.Skoro měsíc je pryč a lidi na ulici se stále o něm baví.Inu jeho odchod byl opravdu podezřele zajímavý.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  28.11.2007 08:41

Vskutku jsem se pobavil co umíš napsat za nesmysli. Zajímavé je, že každý si může stěžovat např. na práci policajta, úředníka, prodavačky atd., ale když si holt někdo stěžuje na svého nadřízeného tak to je hned zle.
No jo, chudáčk nadřízený, oni jsou všichni proti němu, všichni mu ubližují :)
Je to vděčné téma, ale i jiné téma se táhne pěknou dobu, třeba průmyslová zóna, p.Kušta, protikuřácká petice a jiné.
Kdyby měl p.Červenka čisté svědomí, tak by neodešel, mohl se bránit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  02.12.2007 21:43

Nedávno jsem Vám slíbil,že Vám zde řeknu jméno,které srazilo p.Červenkovi vaz a poslalo ho do civilu.Byl to jeho bývalý zástupce p.KUDRNKA,který byl v sobotních novinách pověřen řízením MP.Tímto bych řekl,že p.Kudrnka je opravdu kovaný v tom jak odstranit svého šéfa a dostat se na jeho místo za pomocí nejšpinavějších rukou na radnici a to p.Čechlovského a p.Řezníčka.Kdo jinému hrob kopá sám do něj padá.Toto přísloví patří pro tyto tři jména.Když budete potřebovat poradit jak odstranit Vašeho šéfa,zavolejte na liku 156 a tam Vám rádi poradí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 21:27

......že by se za nickem "paparak" skrýval pan Červenka?
Jo, a také by mně zajímalo,kde sbíráte údaje o úrovni hygieny na radnici? Že by závist....nebo křik z jámy vykopané pro někoho jiného.....a tudíž i vlastní zkušenost?! Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  16.11.2007 08:08

Ano, jsem bývalý strážník MP Chrudim a věř tomu, že kdyby tam p.Červenku nedržel p.Řezníek, tak už odešl dávno. A co teprve kdyby strážníci MP měli možnost se vyjádřit do plátku novin chrudimska to by také občané koukali

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kelly

Datum:  16.11.2007 11:23

Kwaji, budeš mít tu odvahu napsat kdo jsi?Pokud máš ovšem šisty štít.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  16.11.2007 14:13

Rád bych sem napsal kdo jsem, ale měl bych z toho zbytečné problémy.Pokud chceš můžeme komunikovat konkrétněji třeba přes email popř.osobně

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IQ

Datum:  16.11.2007 13:45

Pánové a dámy, to jste všichni tak ukřivdění?
Ty co pod Červenkou sloužili nebo s ním jakkoliv spolupracovali ho budou vždy hanět, jelikož on nebyl člověk na svém místě, ale uměl využít svých konexí. A sami vidíte, po výměně vedení neměl dlouhého tvrání.
A ti co ho znali jako kamaráda, tak ho budou vždy bránit, protože měl vždy úsměv na tváři a přece ta napsaná petice jeho podřízenými, nikdo nevíme jaký měla obsah, čeho se týkala, ale všichni ji soudíme jako snůžku lží. Je to tak? To se nedovíme.
A nevidím důvod proč by sem měl někdo psát své jméno, proč tedy tady je většina lidí pod heslem. Nebuďtě směšní, kdokoliv zveřejní své jméno, tak ho tady properete.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  15.11.2007 13:59

Dobrý den.Měla jsem tu čest jednat s p.Červenkou i pracovně a jeho způsob jednání i vyřízení úkolu se mi vůbec nelíbil.Jweho vystupování bylo arogantní a po moc nezdařené akci(kdy měl vypnutý mobil!) vše sváděl na nedostatek lidí.A znám několik bývalých pracovníků MP,kteří kvůli němu odešli.Myslím si,že nad ním držel ochrannou ruku p.Řezníček a teprve p.Čechlovský měl odvahu ho vyhodit.A dobře udělal!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  15.11.2007 16:13

Nejseš ty taky bývalá nebo dokonce současná strážnice nebo povedený strážník.Nejdřív by jsi se měla zamyslet sama nad sebou a pak tady vymýšlet jeden nesmysl za druhým.Jinak se mě líbí jak tady píšete na odvolání pana Červenky.Neměl to v jeho pozici jednoduché.Ať žije had p.Kudrnka s výučním listem a jemu ostatní v řadách městské policie.Zrušte městskou policii,která je na nic.Stáťáci mají větší zkušenosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  06.12.2007 23:09

A co to zkusit takto:"Král zemřel! Ať žije král!"
No, a teď to zase dostanu, že o žádném králi nemůže být řeč. Jenže on Pepík není špatnej chlap. A pokud vím, tak strážníci ho přiměřeně berou, což je víc než nejvyšší škola na světě. No a vůči slušně se chovajícím lidem jsem ho neviděl dělat nějaké "sviňárny". Nechte ho dělat svoji práci, ať sám ukáže co v něm je. Osobně jsem proti zrušení MP, republiková má dost svých starostí než hlídat psí hovínka (samo přeháním). Tak pa kritici všeho a vždy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kelly

Datum:  07.12.2007 13:13

Krásne vánoce a at se daří pane ČervenkoTo je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  09.12.2007 22:32

Ten Červenka mám být jako já? Pokud ano - jsem uražen!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 22:41

Zbytečné proklamace...."zrušte městskou policii"....nebo taky " Ať žije Císař František Josef II ", "tuhle válku vyhrajem"
Klidně se namaž opodeldokem (Švejk ho užíval pravidelně na revma),bylo by možná osvěžující, vidět na ulici šlapat tebe......podej si k empíkům přihlášku......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Antonín Kopeček

Datum:  26.11.2007 15:05

Koukej se zamyslet ty, že mluvíš o věcech, kterým nerozumíš. Asi máš mindráky! Něco v dětství? Ty píšeš blbosti. Pokuď to Červenka neměl lehký, tak kvůli svoji hlouposti, ale tím trpěli všichni jeho podřízení. Nebylo jich málo. Kdyby mohli vyprávět, tak bys koukal. Ještě bys ses jim omluvil a obdivoval, že to mohli tak dlouho vydržet. A Kudrnka, to má aspoň srovnaný v hlavě a to se ho nezastávám.Strážníci mají zkušenosti, ti jsou na ulici a každý den řeší problémy a různá oznámení i nesmyslná. Třeba i tvoje. Kdyby zrušili MP na koho bys nadával inteligente.Státní by na tvoje blbosti neměli čas.Koho potkávaš na ulici, kdo přijede na oznámení, kdo ti pomůže. Městská nebo státní. Přemýšliš co říkaš. Ty si nevidíš do huby.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  14.11.2007 21:31

Ještě malé doplnění, Údajně tam skutečně bylo vyhrožování a dost nechutné, zamíchávala se do toho i rodina. Nedívím p. Červenkovi, že raději podepsal dohodu a šel. No, je li to pravda, pak se jedná o skutečné grázly.
Jinak jak vidno skutečně platí: nechoď Vašku s pány na led, pán se sklouzne a vrchní strážník sobě nohu zláme.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  IQ

Datum:  16.11.2007 14:06

Jste vůbec dnešní??? Nevěřte všem drbům! On sám, ví moc dobře proč to podepsal a za pár měsíců se to dozvíme i my ostatní.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  18.11.2007 20:33

Drbům se nedá věřit,vrchní sám musí vědět proč to podepsal.Ve městě se šušká,že mu vyhrožovali než měl podepsat tu dohodu.Prý měl strach,aby se mu stážníci neobuli i do jeho rodiny.V minulosti tomu bylo pamatuji si,když na něj psali anonym a náš plátek to vytiskl.V kolektivu našich povedených strážníků,stěžovatelů a křiváků bych teda nechtěl dělat ani,kdybych měl dvě maturity.Jak nás můžou takovýto strážníci hlídat.To,abych měl strach sám o sebe.Divím se starostovi,že si nechal diktovat podmínky strážníků.No Čechlovský co po něm chceta,dřív se zašíval na okrese,teď řejžuje na městě.Jo Řezníček to se nedívím ten už převlékl tolik kabátů a potopil tolik lidí jen,aby se sám zachránil.Věřím,že pokud tu chátru měšťáků nezruší zastupitelstvo,tak snad přijde někdo kdo ten plevel vyhází.Jo ještě jsem se doslechl,že v tom mají prsty i vzdělaní civilisti co jsou na kamerách.Což je úplný vrchol prohnilosti MĚSTSKÉ POLICI V CHRUDIMI.Copak dělá podrazák a teplý had p.Kudrnka doufám,že má hlavu v písku a dodělává si maturitu.Říká se,že dlouho už podrážet nebude.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 21:50

beniÚsměv Úsměv Úsměv
Tak takhle dobře, už jsem se dlouho nepobavil!!!...
" Ve městě se šušká,že mu vyhrožovali než měl podepsat tu dohodu.Prý měl strach,aby se mu stážníci neobuli i do jeho rodiny..." To jsou perly!!!!! A obzvlášť vydařené.."Jo ještě jsem se doslechl,že v tom mají prsty i vzdělaní civilisti co jsou na kamerách.Což je úplný vrchol prohnilosti MĚSTSKÉ POLICI V CHRUDIMI.Copak dělá podrazák a teplý had p.Kudrnka doufám,že má hlavu v písku a dodělává si maturitu....."
Já ti gratuluji.Už jsi na sebe prozradil, že jsi vášnivý čtenář komiksů s detektivní zápletkou a dále že máš zřejmě bisexuální sklony(teplý had)Úsměv Jazyk český je brilantní, myšlenkové vývody žinantní.Další problém,bude zřejmě zdroj tvých informací.To si děláš poznámky na papír, když máš zácpu a sedíš na WC ? Ve své myšlenkové ejakulaci, se divíš spoustě věcí.Já se divím tobě.........že sem píšeš.Na druhou stranu, budeš asi nejčtenější diskutér na MP.Pro ty kluky co tam slouží, to musí být osvěžující...nechat se mentorovat od někoho, kdo včera vylezl z pod shnilé klády...Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Antonín Kopeček

Datum:  26.11.2007 14:36

Jak je vidět, tak maturitu nemáš žádnou. Nemluv o nějakých drbech, který si údajně někde slyšel , nebo vycucal dokonce s prstu. Ty si zažil Červenku ? Znáš ho? Jednal si s ním? Ty víš o věcech o kterých se nemluví? Vúbec nejde o maturitu- vzdělání neznamená inteligenci.Pan Červenka byl poprůměrný a poznal to každý, kdo s ním jednal. Víš kolik odešlo dobrých strážníku za jeho velení. První rok 8 z 12. Proč? Je lehký odsuzovat lidi, ale nevíš co museli vydržet pod jeho vedením. Není chyba jinde. Hold taky na něho došlo. Takže dopisuj na jiné téma. O tomhle víš ho...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bedříšek

Datum:  18.11.2007 17:05

Myslím, že ten policejní funkcionář (náměstek)by byl pro MP Chrudim ideálním řešením. Vzdělání má vysokoškolské, manažerské i odborné zkušenosti. Spolupráce s vedením OŘ PČR by také byla. Celkově by ji (MP)mohl prospět. Doufám, že si to nerozmyslí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paparak

Datum:  25.11.2007 17:56

Neuvěřitelné podařilo se mě najít člověka,který byl u toho,když měli odvolat p.Červenku.Pokud dopadne schůzka s člověkem,který ví o co,ale hlavně o koho se jedná tak to bude pěkný třesk na radnici,kde se musí odcházet schopní lidé z vedoucích funkcích.Kdo vlastně stojí za odvoláním p.Červenky včetně strážníků a civilistů peticářů a jeho povedeného zástupce p.Kudrnky bez vzdělání.Jak takovýto člověk může naše město zastupovat v médiích,ale i v běžném životě.Ptám se sám sebe je to on,kdo ho chtěl odstranit a pak sám usednout do jeho křesla za pomoci špinavých rukou p.Čechlovského.p.Řezníčka na jeho místo.Ruka ruku myje.Věřím,že se mě podaří tohoto člověka přesvědčit,aby promluvil.Deník Chrudimsko je neschopný nebo mají také strach z toho,kdyby po tom šli co by se vlasně provalilo mezi občany.Je fakt,že náš povedený starosta má noviny pěkně omotané okolo prstu.Pane Řezníčku a p .Čechlovský přišla Vaše chvíle odchodu z radnice.Věřím,že brzo odejdete tam kam patříte.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 22:32

paparak- no třesk by to opravdu mohl být.Ovšem otázka zní kde.
Vlastně, kde berete tu jistotu, že odešel ten schopný? Existuje i druhá možnost....že odešel ten neschopný.Jenže ve Vašem příspěvku je příliš "špinavých rukou"," třesků","myjících se rukou" a mementa "cože by jsme se to dozvěděli jako občané, až by se TO (co?) provalilo.Napadají mě slova jako "spiknutí","atentát","zavraždili Kennedyho"...( no to už je moc dlouho).Prostě,je to takové melodramatické.Moc keců a málo šťávy.Na to, aby to otiskli v Blesku, je to moc slabé.....Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  26.11.2007 08:20

Přátelé,ať tedy konečně někdo uvede něco podloženého!Toto téma je již skoro jako téma-kouření p. umělec Jeřábek.Tedy je asi opravdu nutné a to co nejdříve udělat jasno.Každopádně nejenom na těchto stránkách ale v Tisku,popř.jistě žádný problém v nějakém TV pořadu p.Klíma jistě poradí-zajistí správné info.Na vlastí oči+další podobné.Info-Chrudim tisk jistě nereálné.Např.p.Zahrádka?Ten měl p.Červenku mimořádně rád!!Je pravda-nic nového,že radnice+Chrudimsko jedna rodina.Tedy je špatné,že již i MLADÁ FRONTA uvádí jako vrchního strážníka p.Kudrnku a to jeho vzdělání-nevzdělání jistě není podstatné.Vždyť plní rozkazy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  26.11.2007 08:52

No to teda souhlasím,protože by to opravdu chtělo,aby se konečně zjistilo proč musel p.Červenka donuceně odejít.Ono mu to stejnak nepomůže,ale zjištění by mohlo být zajímavé pro nás obyčejné občany. Kdo je ten papark,který má toho údajného člověka,který ví proč musel vrchní strážník odejít.Nemůžu se dočkat až se to na těchto stránkách dozvíme všichni,když to nebyli schopni zjistit naši povedení novináři CHRUDIMSKA jak si oni říkají.To je povedený hadr včele s p.Zahrádkou.Mají strach z p.Čehlovského.A pravdou je,že p.Zahrádka se vždy v novinách vyjadřoval k osobě p.Červenky neslušně až agresivně.Okolo jeho odchodu je to stále pěkně zamlžené.P.Kudrnka už je psaný jako vrchní strážník,zajímavé.P.Červenka ho vychvaloval kudy chodil,ale asi nevěděl,že si na svoji hruď přitiskl hada,který ho omotal a pak ho uškrtil v čele s p.Čechlovským a Řezníčkem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 22:15

jojo+beni+papark....
Velmi zajímavá trojice.Téma se opakuje, některá souvětí se opakují, některé "nosné myšlenky" se opakují.Takže kdyby to jméno bylo George Washington, byla by tvoje zvědavost dostatečně ukojena.Sleduji že jsi zřejmě tiskový mluvčí pana Červenky....nebo snad spolu máte dvojdomek? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Luboš Jeřábek

Datum:  26.11.2007 08:50

Fildo, možná že nejste tak hloupý, jak jsem si myslel. Možná jste ve skutečnosti geniální a v hlavě Vám neustále rotuje takové množství myšlenek, že se je ne a ne a nedaří poskládat do srozumitelných vět...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  26.11.2007 09:57

P.Jeřábku, opravdu je již na čase,tak jak zde píšou jiní-ukončit Vaše,již unavující a pouze každého napadající téma KUŘÁCI.Za celý svůj život jsem neměl ani jednu cigaretu,přesto toto podporuji,jen ale když, není cítit kouř,neklepe se popel-hezké Vánoce.Jen mě ještě napadlo,není Vás opravdu škoda v našem městě??Co takhle kand.na našeho p.Prezidenta,mohu zaslat přihlášku-podmínky+Tel.kontakt.Prosím již opravdu s Vámi ani na Vaše nešťastné.nezajimavé téma nehodlám pokračovat.Tak jak uvádějí jiní najhorší srážka je opravdu . ......??Hodně štěstí,rozumu,pohody v duši.Pozdravujte manželku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  26.11.2007 10:09

Fildo, ac se s p. Jerabkem neshodnu na tematu "Kuracka petice," shoduji se s nim v nazoru, ze Tve myslenkove pochody jsou ve psane forme prakticky nedesifrovatelne. Navic opomijim Tvoji schizofrenii, jako nick "kuna," nekdy nam tady dokonce reagujes na sebe sameho apod.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Luboš Jeřábek

Datum:  26.11.2007 14:19

Děkuji za tento názor. Vážím si toho, že dokážete být nezaujatý a soudný.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Luboš Jeřábek

Datum:  26.11.2007 10:07

Ne, ani genialitou to tedy nebude. Čím se sjíždíte?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  15.11.2007 10:17

Tak to jsi teda pěkně napsal.Přesně popisuješ chování pana starosty Čechlovského a jeho místostarosty p.Řezníčka,kteří mají zaměstatnace města jako kus špinavého hadru,kterým vytírají podlahu a utírají si do nich svoje zapáchající kopyta.Na oba jednou dojde.Odchod Červenky teď pěkně hýbe našim městem.Možná víc než odchod p.tajemníka,kterého oddělali také.Škoda,že novináři nepíší jak to vlastně s odchodem vrchního bylo.Myslím,že bychom se všichni divili co by vyplavalo na povrch.Pokud by mu někdo vyhrožoval,tak určitě věděl,že je lepší odejít,protože rodina je víc než městská policie.Ještě tam pracuje ten had p.Kudrnka,který se prý krásně ohřál na těle Červenky.Doufám,že se ohřál na těle dostatečně,aby zvládl několikaleté usilování o maturitu,kterou nemáá!Strážníci se taky povedli,nechtěl bych se jim dostat pod ruku,aby na mě nenapsali petici.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 22:07

JOJO..........je to naprosto jasné. Já simyslím, že by jsi vyplaval ty!!!! Úsměv Úsměv Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 22:08

........autoremedura........si myslím.......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  14.11.2007 21:23

Zrušit? No ano. Ale kdo by pak využíval průmyslovou zónu? Využívá ji jedině MP na opalování a podniky spřízněné s radnicí jako skládku odpadu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  10.12.2007 15:00

shot- z kterého prsu jsi sál moudra o tom, že se MP opaluje v průmyslové zóně? To vyoadá spíš na to, že jsi od nich dostal pěkný "flastr" a teď se typicky českou metodou pokoušíš se trochu pomstít.......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  15.11.2007 17:01

No jo oni prý v průmyslové zóně,stejně jako v létě na plovče jsenom chrápou za naše peníze.Uměj jenom buzerovat zrušte je od základu.Měření rychlosti to je jejich hlavní náplň práce,musí se přece zaplatit.JOjo ten Červenka ten jim asi dával,ale jak je vidět tak to bylo málo,když na něj strážníci napsali tu petičkuu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 22:03

no,speciálně ty, kolika penězi myslíš že je dotuješ? Destetihaléřem? Tak to máš smůlu.Deseťáky zrušili.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.12.2007 17:24

Zřejmě na rozdíl od tebě si někteří lidé umí spočítat kolika penězi dotují zhovadilosti dějící se na naší radnici. A nejenom na chrudimské radnici, děje se to i jinde, na jiných radnicích, na ministerstvech, rozhazují poslanci i vláda.
Nevím jak ty, ale pokud někoho platím, tak vyžaduji aby dělal to, za co je placen. Ať již je to strážník MP, policista či starosta, poslanec, soudce, nebo prezident. Bohužel, občas mám dojem, že vzít ty prachy a hodit je do kanálu by bylo skoro lepší. A věř tomu, že ty peníze nejsou zovna malé, postačí podívat se na rozpočty. Státu i města.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  10.12.2007 14:55

shot- buď bez obav spočítám si ledacos.Jenom mně iritují lidé,kteří se oháním tvrzením, že si "někoho platí".Právě u těch kteří toto tvrdí, jsou to opravdu vyhozené peníze.
Nepolemizuji o tom,jak dovedně dokážou začarovat naše peníze "naši" politici............

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.12.2007 20:46

Věřím, že jsi vynikající počtář. Takže zcela jistě nemáš problém spočítat si kolika penězi to vše dotuješ. To ovšem tedy také znamená že jsi pěkný manipulátor, spočítat si to umíš, ale zde píšeš o desetnících. Nebo jsi také jeden z těch rozhazovačů?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  10.12.2007 20:54

shot-debata o ničem, nezdá se ti? Poznámka o desetnících se váže k jiné otázce, na kterou potažmo původce příspěvku ani nereagoval.Kdo že to je pěkný manipulátor?Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.12.2007 22:35

Ty. Protože ta poznámka o desetnících se váže k názoru pisatele, se váte k

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.12.2007 22:26

Manipulátor? Ty. Protože tvá poznámka se vázala na příspěvek pisatele, který uváděl, že MP se "válí" za naše peníze. A ty jsi mu odpověděl něco o desetnících. Takže jako každý správný manipulátor, dnes již nevíš, co jsi psal včera, že ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  10.12.2007 08:18

No tak psaním příspěvků o pozdě rozsvíceném stromečku na webová fóra tomu moc nepomůžeš HAHAHA! ))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.12.2007 22:31

To, jakým způsobem se snažím věci měnit k lepšímu, to prosím nech na mne. Není to jenom psaním na toto fórum.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  09.12.2007 22:09

Tak je všechny zrušíme a nahradíme Shotem! Já jsem pro neb on nás všechny vyvede z toho bahna.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.12.2007 22:38

To by ti bylo krušno Bonde.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  11.12.2007 17:29

Ono by asi nebylo zle jenom mně, ale zaručuji, že bych se stal velmi tvrdou opozicí. Žádný čajíček.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  11.12.2007 18:34

Tak proč nejsi tvrdý i teď? Nebo jsi také přítel přátel?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  11.12.2007 20:10

Zatím není potřeba a nevidím oponenta proti kterému bych měl být tvrdý.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 22:01

....jojo

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  16.11.2007 14:10

ty jsi ale kus debila

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  14.11.2007 15:09

Mluvíš jako Roman. No nic, kterou pořádnou policii máš na mysli? Nejhorší je když obě nestojí za nic. Uvidíme, třeba se to po odchodu toho chudáka zlepší.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Savo

Datum:  14.11.2007 18:33

Jsem taky pro zrušení městské policie,ale co by strážníci s těma svejma rukama dělali,vždyt umí jen vypysovat bloky a buzerovat.Měšťaci jsou na nic,mamé přece statní policajty.Ruce mají zatočený do leva,kdo by je chtěl zaměstnant,tak by pěkně zaryskoval.Vždyt někteří v čele s panem Kudrnkou nemají ani maturitu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  26.11.2007 14:14

pro Savo: hlavně že ty máš maturitu, trotle. Cituji: zaryskoval,vypysovat,svejma,....... ty budeš klasická solvina, která se k MP nedostala.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  15.11.2007 14:20

kritizovat umí každý, tak si jejich práci skus dělat. Zajímalo by mě jestli bys měl žaludek na to tahat se s vožralejma, posranejma poblitejma, odchytávat vzteklý psy atd.
A státní policie?? Tys snad spadnul z větve, potřebovals je někdy??volal jsi je ??? za jak dlouho přijeli?? a jak to řešili??? Jo a mám tady jeden fakt kterej tě asi bude zajímat:
Sposta bývalích státních policajtů jakmile mají nárok na výsluhu přejdo sloužit k měśtákům viz poslední výběrové řízení k MP Hlinsko. Takže si fakt suprově protiřečíš.
Sám jsem tam sloužil a sám jsem odtamtud odešel a dneska dělám rukama a bez problému mě vzali. Takže o té levorukosti pravdu nemáš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  14.11.2007 19:21

A vy jí máte? Za interpunkčním znaménkem se dělá mezera a ve slovech "vypisovat" a "zariskoval" se píše měkké "I". Je komické, když se někdo snaží dělat blbce z druhých a přitom je jím sám, víme?
Městská policie má význam, jediným (a naprosto zásadním) problémem je, že lidé, kteří ji vedou, jsou absolutně nekompetentní (a to prosím mají všichni minimálně maturitu).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  14.11.2007 21:19

Nebylo by možno konkretizovat výraz "lidé, kteří ji vedou"?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  14.11.2007 22:41

Madam, mně nejde o nějaká jména jako spíše o činy. Jeden příklad za všechny. Víte, že některé (a není jich málo) děti - resp. žáci základních škol - chodí do školy již na sedmou hodinu? Opravdu? Blahopřeji! V tom případě jste již postřehla to, co se dosud nepodařilo postřehnout žádnému z těch, kteří kdy MP v CR vedli.
Pro ty jednodušší: školáci chodí na sedmou do školy, strážníci na sedmou do práce. Z toho vyplývá: školákovi, jenž je od sedmi ve škole, je strážník dorazivší o půl osmé na přechod platný, jako zapomenutý domácí úkol.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 21:55

Jste si jist, tou sedmou hodinou? Já vodím dítě k přechodu v 07:30 hod...a školu má od osmi?!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  26.11.2007 14:20

Jestli to nebude tím,že ti strážníci na těch přechodech nemusí být vůbec. Je to jejich dobrá vůle. Někde to řeší poučenýma důchodcema. Stejně tak nemohou být na všech přechodech. Doporučuji naučit své dítě rozhlížet se na přechodě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Savo

Datum:  09.11.2007 19:03

myslím si,že je úplně jedno jaké má člověk vzdělání.Záleží na schopnostech,které ten dotyčný má.Dělal výběrové řízení, tak nemuže být zase tak neschopný.Prý před tím šéfofal i někde v Týništi.Vždyť jeho povedený zástupce zástupce se pokouší o maturitu několik roků a nemá ji dodnes.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ceredic

Datum:  06.12.2007 21:58

Souhlasím záleží skutečně na schopnostech.Tím jste si třeba zároveň odpověděl.Téma maturity je poněkud matoucí,kdo že se to pokouší...a pokoušel o maturitu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepa

Datum:  13.12.2007 13:27

Jak vidím, tak se o to pokouší více lidí. Avšak bezúspěšně. Včem to asi bude? Celoživotní študáci!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  18.12.2007 20:25

To máš teda pravdu,když jsem si přečetl noviny zjistil jsem,že věčný student p.Kudrnka je vrchní strážník tak jsem nevěřil a když se tam objevilo další bezmaturitní jméno jeho zástupce pana Hlavinky,tak tím rada zarazila občanům města hřebíček do rakve.Je neuvěřitelné co se tady píše.Pan Kudrnka je výtečný hráč,když dokázal popravit pana Červenku.No já si myslím,že na každou svini se voda vaří.Jo a strážníci to je teda pěkná sebranka buzerantů.Doufám,že s nima nebudu mít tu čest se na ně obracet se žádostí o pomoc,to už radši budu volat na PČR.Na maturitu prostě tito lidé nemají,proto nechápu jak jim p.velkomožný starosta Čechlovský společně s radou dal důvěru řídit městskou polici v našem městě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  21.12.2007 18:05

Co pořád máte s tou maturitou.Je to samozřejmě určitý důkaz inteligence,ale není to zdaleka všechno. Znám spoustu lidí i s vyšším vzděláním a nedal bych jim na hlídání ani kočku.Život to je nejlepší škola a zkušenost.


Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  beni

Datum:  01.01.2008 14:12

No s tou maturitou je to asi tak,po panu Červenkovi jí stále chtěli.Pan Zahrádka z Novin Chrudimska o tom psal stále.Já jsem spíš z nechucen jak se kat Kudrnka dostal na vrchního strážníka.Dá se říct,že tady souhlasím s názorama proti katovi.No budeme to muset vydržet do června letošního roku.Pak mu skončí zkušební lhůta a snad ho vyhodí.Ovšem největší chudáci v našem městě jsou strážníci,kteří společně civilákama napsali petici.Je mi z nich nablití.Až je potkám tak je pobliju ubožáky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  01.01.2008 23:02

Tak pojď blít ty ubožáku, střídaj v sedm ráno a kolem půl osmý jsou na přechodech tak prosím přijď na přechod u speciální školy, chci tě vidět:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  02.01.2008 22:27

Díky pane K. Konečně vím k čemu je dobré chrudimské MP napojení na internetovou síť.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jojo

Datum:  20.12.2007 21:06

Pan Kudrnka a jeho poddaní strážníci peticáři by se měli přestěhovat do domu naproti,kde bydlel popravčí KAT MYDLÁŘ.Bravurně poravili s setli hlavu vrchního strážníka p.Červenky.Která z hlav padne teď do koše? Arogatní starosta p.Čechlovský a pan místostarosta slibotechna a převlíkač všech možných kabátů si myslím,že vydrží do voleb a pak půjdou oba.Jo s maturitama u měšťáků to nestojí za nic musím jen sohlasit.Jsou to věčný studenti jako je pan Kudrnka,který vystřídal tolik škol a všude ho vyhodili.Teď má dalšího nematuryťáka pana Hlavinku.Kat Kudrnka má prý strach si vedle sebe vzít někoho s maturítou,protože by mu brzo podříz větev jako on svému šéfofi.Proto tam má radši nevzdělance jako je on sám.Jo jinak skoro dva měsíce být vůdčí postavou na těchto stránkách je fakt úspěch,který stojí za zmínku.Mám docela zajímavé informace ohledně jeho životního stylu,myslím tím chrudimského kata KUDRNKY.Doufám,že mě poravovat na silnici nebude.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  20.12.2007 22:34

Tak se tu opět někdo vyzvracel. Je to hrůza kam až dokážou lidi dojít. Jojo vy v tom vašem prohlášení máte tolik chyb, že snad můžete být jenom "vysokoškolák" (zároveň se všem vystudovaným omlouvám). Vás nemusí na silnici nikdo popravovat, vy se odrovnáte sám svým nevzdělaným projevem. Zároveň smekám před "ANO" a "SHOTEM". Máme sice na některé věci jiný názor, ale alespoň neházejí po odpůrcích exkrementy. No a životní styl má pan Kudrnka zcela jistě rozházený neb každý "normální" člověk o nedělích, sobotách, svátcích či v noci spí a nesnaží se honit lumpy, zloděje a darebáky či jiná joja. Tak zdar vy "šéfofe minimálně s maturytou". Opět jak řekla jedna starší moudrá paní:"Velebnosti, jdu blejt". To je opravdu Chrudim plná tupasů? Lidi s mozkem - ozvěte se! Vím, že se Vám nechce, mně už vlastně taky ne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  21.12.2007 08:16

A hele, skoropochvala od mistra Bonda. No, na p*del si s dovolením nesednu, ale popřeju alespoň klidné svátky. Ok?
A po svátcích zase tady - můžeme se tu vyblinkat společně s jojem, paparakem, benim, fildou,.... HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  21.12.2007 16:28

Tak šťastné a veselé a dobrý nový rok. Čágo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kelly

Datum:  21.12.2007 17:16

A ČERVENKOVI VESELÉ....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  19.12.2007 19:40

Tak jen nekritizujte a něco dělejte. Třeba se přihlašte k MP a vneste tam nový čerstvý vítr. Mám jen obavy, že vy na to nemáte a umíte jen kritizovat. To je ovšem dost ubohé a problém neřešící. S těmi buzeranty jste již vážně přestřelil! Nebo to je vaše zbožné přání?!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  všemohoucí

Datum:  13.12.2007 13:10

Věčných studentů tam je víc ,.....třeba Jéňa

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  AIKO

Datum:  26.11.2007 14:26

Ty si nás o svých schopnostech také přesvědčil. Jinak v Týništi měl údajně průser a v Chrudimi výběrové řízení, kde porazil vysokoškoláka?! Není to nějaké divné? A kdo celé roky nad ním držel ochranou ruku a proč? Všude jinde by ho vyhodili už dávno!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  03.11.2007 00:33

Ale no tak lidi. Chápu, že vzdělání je určitým předpokladem, ale jistě není všemohoucí. Podle mne na to buď člověk má nebo ne. Nechci hodnotit tuto konkrétní osůbku, ale znám dost lidí, kteří nejsou ani středoškolsky vzdělaní, ale mají to v hlavě srovnané. Zároveň dost vysoškoláků, které nemusím. Pokuste se to překlopit na soukromý sektor, tam o vzdělání jistě nejde. Nechte "Červa" být, i tak ho to musí dost bolet.
PS:"S jeho odvoláním souhlasím, ale to ještě neznamená, že do něho budu kopat". Zdar.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  elpis

Datum:  03.11.2007 08:59

Jak je vidět vzdělání u MP Chrudim opravdu žádnou roli nehraje. Jednoho bezmaturiťáka se zbaví a druhý ho vystřídal. Jestli někoho od Policie ČR, tak nejlépe nějakého bývalého velitele nebo zástupce obvodního oddělení, který má zkušenosti s velením.Řadového stáťáka,na co?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kelly

Datum:  03.11.2007 10:37

Každopadně někoho kdo ví jak to chodí na ulici a ne z okna kanceláře,jako to bylo u ostrahy osob p.Červinky, viz .redaktor deniku Chrudimska.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  04.11.2007 22:08

Jenom aby hlavně nevěděl jak to chodí, když řidič nechce přijít o body. No, nechme se překvapit a jako vrozený optimista doufám, že to překvapení bude příjemné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  04.11.2007 22:17

"Šotíku" a ty víš, jak to chodí, když nechceš přijít o body nebo třeba někdo jiný? Jestli se hochu či děvče nedíváš moc na bondovky nebo NOVU. Jinak se říká, že nové košťátko mete dobře, tak se uvidí. Osobně pochybuji o tom, že se na místo dostane nějaký velitel od státní policie neb starosta je má rád jak ......... ............ .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  04.11.2007 22:05

Když ono je to tak, že koho p. redaktor Chrudimska pomluví, většinou jen nesedí p. redaktorovi a jeho kilce. A koho p. redaktor vychválí, tomu je mnohdy lepší vyhnout se obloukem.
MP toho mnoho nedokázala, ovšem tím kdo ji řídil nebyl vrchní strážník, ten jenom plmil příkazy místostarosty. A tím byl v minulém volebním období p. "já za nic nemůžu" - lídr mnoha politických stran, vynikající učitel svazáků na Seči, p. Řezníček.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.