Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Nový design našich stránek

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  12.12.2007 13:47

Dnes se naše stránky oblékly do nového kabátu. Nový design je oproti původnímu, sedm let starému, konzervativnímu designu značně provokující a kontroverzní. Autorem je mladý grafik Jan Baborák, jan.baborak.cz
Těšíme se na Vaše reakce.
K dispozici je také Anketa

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  20.12.2007 17:20

Myslím, že design je velmi špatný, a technické zpracování též. Černé pozadí je sice postupně změkčováno do šedé, ale celkově změna stránkám uškodila. Osobně jsem je měl nastavené jako výchozí, ale jsou vzhledově nepříjemné, tak jsem skončil na seznamu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  20.12.2007 18:12

Dobrý den,
zapnul jsem možnost nastavení vzhledu stránky. Každý si může vybrat co mu vyhovuje.

PS. Doufám, že se vrátíte ze Seznamu zpět k nám Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  19.12.2007 22:16

ať na to koukám, jak koukám, tak být neznalým návštěvníkem nových stránek, tak už dále nepokračuji - i při mém rozlišení 1152*768 px vidím na úvodní stránce jen obrázek, nějaký rozcestník a reklamy. Nic co by mne zaujalo. A barevná kombinace taky nic moc, ikdyž je mi jasné, že symbolizuje městský prapor. Ale je prostě nezajímavá a neuchvacující. Přeci jen by měl být "mladý grafik" trochu krocen někým zkušenějším se znalostí webdesignu a psychologie.

A pod prohlížečem Firefox jsou rozhozené boxy s diskuzními příspěvky - že by optimalizace na chyby v poprzněných prohlížečích typu Infernet Exploder? Nemám čas ani chuť to zkoumat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  20.12.2007 23:15

Dobrý den,
rozhozené boxy v diskusi jsou i v úpravě předcházející.
Zda byla úprava předešlá-myslím výtvarně-uchvacující, to je výsměch. Stačí se podívat a porovnat.Technickou stránku mladý grafik neřešil a určitě se drobnosti vychytají. Pro kritiky. Dosud hlasovalo 31 návštěvníků, převážně asi těch, kteří sem chodí a přispívají. Že by odborníci na webdesign? Ale změna je život. Změnu chce málo kdo. Bohužel. Někomu se líbí holky a někomu vdolky. Tak to prostě je. A Mexiko, doufám, že nechceš krotit mladé grafiky! A zvyk je železná košile.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  22.12.2007 08:04

krotit možná nebylo to nejvýstižnější slovo - ale aby horní třetinu obrazovky tvořil obrázek se siluetou a reklamou, spodní čtvrtinu blok s reklamou a mezi tím se krčí textový rozcestník, navíc v té barevné kombinací ..... jak jsem napsal - nebýt pravidelným návštěníkem stránek a navštívit tyto stránky poprvé, tak by mne nic nedonutilo pokračovat dál, protože by mne to prostě nezaujalo.
Takže - krotit grafiky - z hlediska uživatelské přívětivosti a aby stránky zaujaly i nahodilého návštěvníka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  22.12.2007 08:15

ááá .... koukám, že jsem psal rychleji, než přepnul vzhled a znovu kouknul na současný stav - drobný posun k lepšímu, ale jen drobný. Dokonce koukám, že podle validátoru je úvodní stránka bez chyb i varování. Další stránky už bezchybné sice nejsou, ale většinou to jsou chyby zavlečené z reklamy-třeba ve výpisu tématu je 1 varování z vlastní stránky a 76 zavlečených varování z google rámců.

PS-ta jedna chyba - řádek 213 - escaping malformed URI reference (Úsměv Úsměv jen tak, mám po ránu nějakou rejpavou náladu)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  20.12.2007 18:15

jen doplním ... pro Firefox jsem již zobrazování příspěvků v diskusi v novém designu opravil. Každopádně se nyní máte možnost volbou vzhledu vrátit k původnímu nastavení.
Hezké svátky ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  17.12.2007 21:59

Jak zde již někdo uváděl, rovněž používám Firefox 2.0 při rozlišení 1280 na 1024 a z výsledku jsem docela rozpačitý. Ty ponuré barvy, no budiž, i když osobně původní vzhled byl lepší. Co mi však vadí je docela zubaté zobrazení, pohrál jsem si trošku s velikostí stránky a je to tam furt. Možná by stálo po vzoru seznamu.cz umožnit volbu vzhledu, a viděli byste, co u uživatelů převažuje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  20.12.2007 18:16

Vaše přání bylo vyslyšeno .... viz. přepínač "Vzhled stránky".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  wrewro

Datum:  21.12.2007 12:12

Díky! To je úleva.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  20.12.2007 18:34

Tak to smekám, oceňuji a děkuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  20.12.2007 18:32

Musím říct, že jste mne překvapil. Mile - díky! :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  18.12.2007 16:56

Lajosi,opravdu vzhled stránky ja jistě zvláštní a asi jistě špatný,do této doby jsem nečetl nic pozitivního na tento vzhled-uspořádání.Asi někdo někoho musel prostě poslechnout a ten druhý tomu zcela jistě nerozumí.Je jistě neštěstím,že se toto stalo právě několik dní před Vánocemi.Jistě-stejně náročné,bude možnost osobního výběru vzhledu stránky.Jinak,pravda, kdo mohl navrhnout černou barvu podkladu??To opravdu někdo z radni ce zemřel-má zemřít??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  wrewro

Datum:  17.12.2007 18:45

Chvíli jsem se snažil zvyknout, první dojem bývá někdy chybný. Ale po delší době musím říct, že nový design je podle mne nešťastný a pro mne jako uživatele nepříjemný. Samozřejmě, je to jen subjektivní názor. Podívejte se prosím ale na anketu - někdy je prostě rozumnější si přiznat chybu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  21.12.2007 09:33

Ok, respektuji názor vás - návštěvníků a přiznávám Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  13.12.2007 20:15

No jo, originální to je. Třeba to překrývání textu a barvy pozadí (na screenshotu pod textem "Přihlášen čtenář"), to už jsem dlouho nikde neviděl. Navíc to, aby ze zobrazoval vodorovný scrollbar i při rozlišení prohlížeče 1280x1024, je taktéž vskutku revoluční vlastnost. Ok? (FF 2.0)
A kombinace barev - no, bez komentáře, kdyby to aspoň bylo tmavě šedé.
http://img217.imageshack.us/img217/3940/chrudimrk9.png

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  21.12.2007 09:35

Některé chyby jsem opravil.

Ohledně vodorovného scrollbaru - to dělá reklama Google v pravé části stránky. S tím bojuji již dost dlouho, zatím bohužel neúspěšně. Ale pracuji na tom ....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  21.12.2007 10:20

Změny jsem zaznamenal, nezbývá, než Vás pochválit a poděkovat. Nakonec i ten skyscraper zkrotíte... Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  14.12.2007 09:31

Díky za kontstruktivní komentář ...
- na pár chyb jsem narazil, postupně je opravím.
- ohledně vodorovného scrollbaru, to je díky mrakodrapové reklamě Google v pravé části obrazovky. Krapet problém s pozicováním. S tím bojuji, snad brzy vyhraji Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  qpc

Datum:  14.12.2007 18:18

Ten kosočtverec s křidýlkama je úžasnej, jen nechápu co to je?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  21.12.2007 09:37

Podpis mladého pana grafika Úsměv

Co stojí za vznikem této signatury můžeme jen spekulovat Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kwajdan

Datum:  15.12.2007 22:17

Nejprve sem se lekl,že zemřel nějaký představitel z radnice,když sem uviděl Chrudimskou stránku v černém. Pak sem si přečetl diskuzi a moc se mi ulevilo. A ten pán co se ptá na kosočtverec z křidélky,asi nikdy neviděl reklamu na dámské vložky.Inu, za reklamu se platí, asi všude.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  12.12.2007 22:11

Nic moc. Cena je sice mene drsna na oci nez bile pozadi, ale vnitrni obsah stejne dost sviti.
Barevna kombinace ma asi souvislost s mestskymi barvami (ty jedine se mi na Chrudimi nelibi) a opravdu je to dost ponure.
Zvlastni je, jak se drive optimazovaly stranky na rozliseni 1024, ktere kdekdo doma nemel. Ted zase obsah zabira jen prostredni dve petiny okna na ukor velikosti pisma.
Mimochodem, dost rad si zvetsim na webu pismo a narazim tam, kde ho maji natvrdo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  13.12.2007 15:01

Dobrý den,
díky za komentáře ...
K té velikosti toho písma (nevím jestli to myslíte obecně nebo máte na mysli naše stránky), to by na všech našich stránkách mělo jít bez problémů zvětšit.
Pokud je tomu někde nějak jinak, dejte mi prosím vědet kde.
Díky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  12.12.2007 17:04

zdravim, no byl to pro me vcelku sok ... me osobne tento design moc nesedi :( ... ale snad nebude vic lidi s mim nazorem ;)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  12.12.2007 21:50

Ty stránky jsou teď modernejší, ale působí dost negativně (černá). Připadají mi jako web nějaký střílečky anebo horror gamesky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  12.12.2007 17:45

Ano, přiznávám, že i pro mě to byl zprvu šok Ok?

Ale postupem času jsem tomu přišel na chuť.

Uvidíme, každopádně díky za reakci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  13.12.2007 11:30

Konečně změna! A k lepšímu! Dejte už konečně šanci mladým!
Názor většiny je průměrnost a kýč!!! Výrazný a osobitý design. To je cesta vpřed.
Lukáši, jste odvážný mladý muž a to se cení...
Nenechte se otrávit většinou.
Mnoho zdaru přeju.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ema

Datum:  13.12.2007 16:19

ČERNÁ, ČERVENÁ, BÍLÁ ....HMMM. KDE JSEM TO JEN VIDĚLA? JINAK,KDYŽ NA TO KOUKÁM, UŽ SI PŘIPADÁM, ŽE LEŽÍM V RAKVI...Úsměv ,ALE NĚKOMU SE TO LÍBIT MŮŽE, JINÉMU NE. KAŽDÝ JSME JINÝ. ALE AUTOR MOHL BÝT ORIGINÁLNĚJŠÍ, MOC VELKOU NÁMAHU MU TO VYMÝŠLENÍ NEDALO.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  13.12.2007 17:11

Nemyslím, že by byl design odněkud okopírovaný, naopak, domnívám se že je svým způsobem unikátní. Rozhodně vybočuje z řady běžných vzhledů stránek Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  13.12.2007 18:27

Nový desing jako takový podle mě nemá chybu, ale změnil bych úvodní stránku, připadá mi moc strohá, místo reklamy a odkazů bych dal například znak města s nějakými fotkami horní část až po vyhledavač bych nechal, ale to pod tím by nemuselo tak zářit a reklamy tak bít do očí

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Jarkovský

Datum:  13.12.2007 06:59

Je to opravdu hrůza, z cerného pozadí mám za chvíli mžitky před očima a např. ani ty rámečky v diskuzi nejsou zarovnané. Původně jsem si myslel, že je to jen vánoční úprava a pak se to vrátí k něčemu normálnímu, ale jak to tady čtu, tak asi ne. ješte se nad těmi úpravami zamyslete...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  21.12.2007 09:39

Zmíněné chyby jsem opravil, nad úpravami se zamyslel - můžete přepínat vzhled stránky dle libosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  12.12.2007 21:55

Po pravdě, humus, ale budu respektovst názor většiny a podřídím se.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  aqua

Datum:  13.12.2007 11:27

Je to hodne cerne a deprimujici... predtim to bylo mnohem lepsi. casem si clovek zvykne, ale co sekce nemovitosti ? na ty uz se nedostanu ??? - haze mi to, ze stranka je nenalezena

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nový design našich stránek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  13.12.2007 15:07

Dobrý den,
zkuste prosím znovu, možná se jednalo o dočasný problém. Mě vše funguje.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.