Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Odesílatel:  Leto

Datum:  24.11.2006 17:04

Vážení co říkáte situaci-službám sportoviště města.Zdá se mě,že jde o soukromný podnik a výdělek.Hlavně hodiny na zimáku+placení.!!Kdo je nad tímto panem ředitelem??Unavený-štastný p.Slejška??Zase ho nikdo nevyhodil!!Zimák??Teritorium Řezníčka.Nejdéle sloužící místostarosta v ČR.??To opravdu nedokáže suverén Čechlovský udělat pořádek,a nebo sám neumí plavat+další sporty-sportoviště.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  27.11.2006 08:06

nevim jak vy, ale já bych začal od tech "důležitejch paní" u kasy na bazéně, který prudí stále a stále.
jestli nepochopily, že je 21.století a že o zákazníka je dobré pečovat a nééé odrazovat - tak ať si zbalej kufry.

p.s.
jestli je to soukromej kšeftík tak to konkretizuj, takhle tomu moc nerozumim (Hlavně hodiny na zimáku+placení.!!)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  man

Datum:  13.02.2007 16:59

OK. Úplnej souhlas. Jestli je to tam nebaví, tak ať jdou domů a můžou je nahradit třeba důchodci nebo studenti.
Pokaždé tam mám konflikt, pokaždé je to kvůli něčemu jinému - např. neztihl jsem se vrátit s dvouletým dítětem, byly plné sprchy a přišel jsem o dvě minuty déle. Samozřejmě je to nezajímalo a okamžitě následovalo dohadování o doplacení 40 Kč.
Nic jsem nezaplatil, ale zálohovou dvacku si ta nepříjemná "zrzka" nechala. Tak ať ji to kafe, co si za ni koupila třeba zaskočí.
Naše děti mají plavání stašně rádi, tak se těším zase na příště.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  milos

Datum:  27.11.2006 10:06

Ja mam zpravy z druhe strany od tech "dulezitejch pani". Ty bys to nedelal a z lidi by ti brzo vytekly nervy. Mely by mit moznost nejen prudit, ale obcas i nekoho flaknout.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  14.02.2007 08:13

jestli jsou lidi hrozný nezáleží jen na nich. Vždy jde o komunikaci dvou stran. Pokud je jedna strana opakovaně pruděná od druhé nelze očekávat, že se vrhnou do náručí, že?
takže, pokud by se třeba paní chovali vstřícněji - a třeba tolerovali 2-5 min. tak bych to bral, ale takhle si lidi můžou vybrat - buď chodit nebo dojíždět jinam.
A to, že by se nad svým chováním měli zamyslet obě strany je snad jasný.
P.S:
funguje pořád kniha přání a snížností - ať ji zkusí dát u kasy a šéf ji kontroluje každý týden a uvidíme, třeba se něco změní Úsměv .
..a vyhořelý pracovníci jsou špatní pracovníci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stigi

Datum:  22.02.2007 13:00

Jejich šéf ví úplně stejně jako ty ženský tam, že když začnou tolerovat 5 minut, tak by lidi začali chodit později o 10 minut. A navíc myslím, že těch 5 minut i tolerují.
Jinak by mě taky zajímalo, kteří studenti by šli sedět na kasu na bazéně. Teď už je dost mnohem zajímavějších brigád a určitě i lépe placených.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  man

Datum:  24.02.2007 20:29

Tak se mě zdá, že seš snad taky zaměstnanec bazénu??
Netolerujou vůbec nic a nasraně se tvářej na každýho.
Kdyby tam byl automat na čipovou kartu, tak by byl klid.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  04.03.2007 21:05

Ano, chtelo by to cipovou kartu.
Pak by vsichni frajeri (a neni to jen mladez), co chteji se vsim vychcavat, nemeli duvod k diskusi... A automat by je proste ven nepustil. Takhle si vybijou mindrak. Uz jsem takove zazil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  22.02.2007 13:20

nejde o studenty, ale o to najít někoho kdo tam chce být (jasně finančně to není asi dobrý kšeft) a poklábosits lidma a né apriori být nevrlý a tvářit se, že je lidi otravují. Bazén je služba pro lidi a proto by bylo fajn, kdyby tam byl někdo kdo má lidi rád.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén-

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  24.11.2006 18:00

Jestli chod zimáku a bazénu spadá do agendy správy městského majetku, je to věcí místostarosty Řezníčka. Sport ve městě ale asi bude mít místost. Kobetič? Nikde jsem se nedopátral. Každopádně je Kobetič nadřízeným p. Slejšky. Ten s tím nebude mít asi moc společného. Marouskovi bude šéfovat i jeho šéf z volební kandidátky. Čert ví, jak to teď u nás vlastně je. Kdo komu velí? Řezníček má odbor stavební a Málek dohlíží na územní plán? Tedy ho bude plácat přes prsty? A Thér se jim bude smát oběma? Jak to je s těmi pravomocemi, kdo to ví?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.