Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Siroka ul.-strihani pasky se odklada

Odesílatel:  tohos

Datum:  13.12.2006 09:52

Dnesni clanek v chrudimsku o predavani siroke ulice nam ukazuje pravdu. "Bylo zjisteno ctyriatricet zavad" citace z clanku. Hura do dalsich podobne vyhlizejicich akci. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ul.-strihani pasky se odklada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  13.12.2006 16:27

A není to spíš o nekvalitně odvedené práci dodavatelských firem a o důsledné kontrole kvality, kterou město při přebírání vyžaduje ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ul.-strihani pasky se odklada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  14.12.2006 07:44

Samozrejme,to s tim souvisi. Kdyz mesto zada tak dulezitou praci,proti ktere je sice rada lidi,tak musi vybrat poradnou firmu,ktera se nebude vymlouvat presne jako to je v dnesnim vydani naseho deniku. A to ma firma Grano kliku,ze ji po celou dobu prsela a snezila 2 dny!!! Verim tomu,kdyby se nerozpoutala kampan proti teto akci,tak mesto prevezme stavbu bez problemu. Je to jen muj nazor.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.