Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Maso v Hypernově

Odesílatel:  zdena

Datum:  04.10.2005 14:25

co vy na to??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Maso v Hypernově

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  04.10.2005 20:49

občas tam zajdu a nakoupím, ale minulý týden jsem se tam docela napálil s uzeným - ani pes to nechtěl sežrat. Ale vzhledem k tomu, kdy se vracím domů, tak to je kolikrát jediný použitelný obchoďák.
Jsem zvědav na Kaufland.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Maso v Hypernově

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zdena

Datum:  05.10.2005 19:31

Kaufland budou navštěvovat 70 tileté mažoretky s holema,bo je tam nejlevněji,v kauflandu nakupují všichni drobní prodejci ,kaufland je výborný na zeleninu - uzeninu tam nekupuj,jednou jsem tam koupila chlazená kuřata a smrdělo to jako cap,těšte se raději na tesco,je levnější a má skvělou uzeninu i sýry,olej,cukr,když vím,za kolik v Chrudimi nakupujete,tak je mi vás líto,sledovala jsem ty diskuze o tom,jak lidé nechtějí další supermarket,ale opravdu uvidíš sám,já tam nakupuji nejraději.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Maso v Hypernově

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  04.10.2005 19:16

Nic. Nechodim, nekupuju. Podle mýho patřej do igelitu odpadky, ne maso a koblihy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Maso v Hypernově

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zdena

Datum:  05.10.2005 19:36

To téma bylo myšleno všeobecně, co si vůbec řetězce dovolují!Kde je krajská hygiena a ČOI ? Podnikám také, sice ne s jídlem, ale s lidmi a hygiena je u mně 2x v roce, protože ví, že u mě napíše 4 protokoly o tom, že je všechno v pořádku a jde dom. Ale tohle by byla moc veliká a nepříjemná práce, přijít někam, kde hnije maso, které pak jíme v klobáskách Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.