Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Technická poznámka

Odesílatel:  Blix

Datum:  19.03.2004 09:14

Oblíbil jsem si řazení příspěvků dle data (u stromové struktury musím mít vše rozbaleno abych zachytil novinky). Avšak občas nemám moc jistotu na co ten který konkrétní příspěvek reaguje (přestože je snaha znázornit strukturu různým odsazením odstavců jednotlivých příspěvků). Započal jsem psát ve svých příspěvcích v záhlaví nick a datum příspěvku ke kterému jsem reagoval. To myslím leckdy může pomoci od nedorozumění. Nebo by Admin mohl doplnit u příspěvku ke stávajícím kolonkám ještě "Reakce na: xxxxx dd.mm.
hh.mm"? S pozdravem Blix :-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technická poznámka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  19.03.2004 15:29

Poslední dobou se intenzivně věnuji přetvoření diskusného fóra.
Zkusím předběžně nastínit hlavní změny:1. Stromová struktura, která je v momentalně naprosto nepoužitelná, bude po změně naopak velice užitečná.
Nyní je snad nejlepší číst nové příspěvky prostřednictvím odkazů na titulní straně našeho serveru nebo se zaregistrovat k odběru příspěvků do emailu.
2. Registrace - už slyším ten řev a pláč. No, doufám, že se s tím nějak každý vyrovná. Poděkujte p. Laff, Modo, James Bond atd. jeden a tentýž samý z domény www.chrudim-city.cz a dalším kteří přispěli pod již použitým jménem někoho jiného.
3. Kupa dalších maličkostí a vymožeností, které nám čtenářům zpříjemní a zjednodušší naši diskusi.
Vaši poznámku beru do úvahy a snad se mi ji tam podaří úspěšně zaintegrovat.
Hezký víkend,Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technická poznámka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  19.03.2004 20:57

Jen do toho. Ať se dílo podaří.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technická poznámka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška

Datum:  19.03.2004 17:20

Obávám se, že po registraci bude podstatně méně přispěvovatelů. Ale bude to asi lepší.

Ing. Josef Lebduška

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.