Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  daň z nemovitosti

Odesílatel:  HP (213.226.210.*)

Datum:  04.05.2012 19:18

Dobrý den,
jak se Vám líbí letošní 100%-ní zvýšení daně z nemovitosti?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  12.05.2012 12:05

To je přeci logické. Máme na radnici koalici levicových stran - a co je jiného znakem levice než zvyšování daní? Nenechte se zmást pravicovou rétorikou Strany svobodných občanů. Jakmile může, jde do koalice s ČSSD a dělá levicovou politiku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  17.05.2012 21:18

Jindřichu,Jindřichu,už to nehul.Halucinace je svinstvo....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe (94.143.232.*)

Datum:  13.05.2012 21:00

Chachá, ty jsi mě rozesmál. A co dělá naše pravicová vláda, ta daně nezvyšuje? Pravice, levice všechno je to jedna verbež!! Jen blbý kecy, ale když se dostanou ke korytům, dělají co se jim zlíbí.
Jinak byl dnes nádherný den, který jsem si užil, bez ohledu na politické dění a hodlám tak pokračovat po celý zbytek života. Výlety do přírody.Užívání si krásy železných hor... Na světě je fajn :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  14.05.2012 09:55

Já jsem nepsal o naší vládě - to je kapitola sama pro sebe. Já jsem psal o nové politické straně SSO, která se tváří jako "jediná skutečná pravice u nás", její představitelé v nejrůznějších diskuzních fórech opakují, že jejich cílem je snížení daní a omezení rozhazování, kritizují ODS za koalice s ČSSD, ale sami dělají naprosto totéž, když mají možnost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Šikula (213.226.219.*)

Datum:  11.05.2012 06:45

A to můžeme být rádi,že Město Chrudim dalo na daň z nemovitosti koeficient 2,mohl dát až 5 a to by byla daň 5 x větší.
Nejvíc mě na této dani mrzí,že si postavím na své náklady baráček a ještě z něho musím platit daně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe (94.143.232.*)

Datum:  11.05.2012 11:53

...a ještě víc mrzí, že ty naše daně naši úžasní představitelé promrhají a rozkradou a nikde není nic vidět...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  HP (88.102.0.*)

Datum:  11.05.2012 12:14

Psala jsem do redakce, s žádostí o informaci a zdůvodnění tohoto navýšení od představitelů města, ale reakce žádná. pravděpodobně je tento server a jeho papírová podoba jen na to, aby se zde psalo o Zdravém městě :-/ - mimochodem, tato sranda, která nemá se skutečností nic společného, nás asi taky stála pěkné peníze.
ano, mrzí mně, že si za své peníze postavíme domeček a město nás za to podojí. asi je lepší být nemajetný, o nic se nestarat a chodit s nataženou dlaní na sociálku. upřímně řečeno, zvýšení daně z nemovitosti mně opravdu nijak nemotivuje účastnit se a přispívat na akce města. dostali dost a když jim bude chybět, tak nás zase oberou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  rudolf (195.113.180.*)

Datum:  14.05.2012 14:08

Promiňte, ale nějak nechápu, kam že jste to psala? A jaká papírová podoba? Tohle jsou přeci stránky Omegy plus, tedy pana Kušty, ne stránky města. Oficiální doména Chrudimě je www.chrudim.eu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor (46.135.32.*)

Datum:  16.05.2012 00:41

Jen pro pořádek, tohle nejsou stránky p. Kušty, ani oficiální stránky města Chrudim.

Pro rychlý dotaz na město můžete použít "Dotazy a odpovědi", viz.:
http://www.chrudim-city.cz/qa/

Mimochodem, ten dotaz ohledně zvýšení daně z nemovitosti tam již padl: 25.04.2012 11:59 Stanislav Šťastný a je na něj docela komplexní odpověď od města.

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz (213.226.211.*)

Datum:  17.05.2012 21:29

Nedivte se,že město zvyšuje daně.Tento stát má vlastně dnes už jen jediný příjem a to jsou daně.Jinak skoro vše co měl politici rozprodali a rozkradli.Městům dali naši zákonodárci pravomoc zvyšoovat domovní daň,tak proč toho nevyužít,že?Pak zase můžou vyhazovat peníze za různé nesmyslné parčíky,nebo může jet ta rezatá pijavice zase na nějaký zahraniční poznávací zájezd....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Vader (78.128.165.*)

Datum:  17.05.2012 09:01

A co s těmito stránkami pan Kušta udělal? On je prodal?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor (90.177.44.*)

Datum:  18.05.2012 07:46

p. Kušta vždy vlastnil pouze doménu Chrudim.cz, já jsem na této doméně zdarma provozoval tyto stránky.
Doménu Chrudim.cz si začátkem letošního roku vzal zpět na svůj vlastní projekt Chrudimský novin, já tedy se svými stránkami přešel na doménu Chrudim.info

Jaká bude další budoucnost tohoto obsahu je momentálně těžké říci, já již bohužel nemám čas na další rozvoj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  HP (88.102.0.*)

Datum:  16.05.2012 10:58

mohl byste sem, prosím, dát odkaz na odpověď Města pro pana Šťastného ? Děkuji

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor (90.177.44.*)

Datum:  18.05.2012 07:42

Bohužel nelze jednoduše odkázat na tento příspěvek a kopírovat obsah ze stránek města raději nechci.

Ale najdete to velice jednoduše na odkazu:
http://www.chrudim-city.cz/qa/

Zvyšování daně z nemovitostí. 25.04.2012 11:59 Stanislav Šťastný

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  HP (88.102.0.*)

Datum:  18.05.2012 12:13

Děkuji za laskavost.
Jak to dopadne příští rok - to jsem sama zvědavá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: daň z nemovitosti

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  HP (88.102.0.*)

Datum:  15.05.2012 10:14

Psala jsem do redakce Chrudimského deníku.
Na těchto stránkách v sekci Zpravodajství jsou články z Chrudimského deníku, který vychází i tiskem.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.