Přeskočit navigaci

Maminko, přijď i s miminkem do kina!

Vydáno dne: 27.11.2009 - Lukáš Němec

 Vážené dámy, milé maminky, s Hvězdnou mámou můžete klidně zajít do kina a zůstat při tom tou nejbáječnější maminkou na světě. Deky s hračkami, klouzačka, odrážedlo, přebalovací podložka aj. jsou umístěny přímo pod plátnem, abyste mohla být maminkou a zároveň nezapomněla být ženou, která má právo na svůj "dospělácký" film.

Fotografie z 6. výstavy Martiny Čapkové

Vydáno dne: 29.9.2009 - Ondřej Šilhánek

Martina Čapková při vernisáže své 6. výstavy obrazů Oblíbená Královna českých věnných měst 2007 Martina Čapková včera slavnostně zahájila svoji 6. výstavu obrazů. Výstavu naleznete na Resselově náměstí čp.5 (bývalé Klenoty Balzar vedle restaurace U Slejšků). Přístupná je od 29.9. do 19.10. v čase od 14. do 17. hodiny. V šesti místnostech na vás čeká celkem 91 obraz, polovina obrazů je zcela nových.
Než se tam vypravíte, podívejte se na fotografie z vernisáže této výstavy, kde bylo i jedno půvabné živé překvapení..

Velký výprodej armádního zboží

Vydáno dne: 9.7.2009 - Lukáš Němec

 Chceme Vás informovat o vyjimečné, velké prodejní akci armadního zboží, která se koná od čtvrtka 16.7.2009 do neděle 19.7.2009 v prodejně v Chrudimi, v Tovární ulici 1112, (200m od Lidlu). V průběhu této prodejní akce bude zboží v prodejně za letní ceny, z toho 50 položek můžete nakoupit za ceny přímo akční!!!

Rádio Pohoda vysílá on-line z Bambirády Chrudim

Vydáno dne: 5.6.2009 - Ondřej Šilhánek

Je to tak, Rádio Pohoda vysílá živě z chrudimského parku Na Střelnici, kde probíhá již 8. ročník přehlídky volnočasových aktivit pro děti a mládež - Bambiriáda 2009. Celostátně se jedná již o 11. ročník. A právě tento den nás můžete poslouchat živě po internetu - Nalaďte si nás!

POHÁDKOVÝ LES PALUČINY

Vydáno dne: 28.5.2009 - Občanské sdružení PALUČINY

Občanské sdružení PALUČINY Vás zve na POHÁDKOVÝ LES 2009

v sobotu 6. června 2009 od 13:30 na nových Palučinách u Úherčic

LETOS NOVÁ TRASA I NĚKTERÉ POHÁDKY, 60 ÚČINKUJÍCÍCH

v táboře je možné zakoupit občerstvení teplé, studené, sladké, slané, pro děti i dospělé, opéci si buřty a posedět u ohně

VAŠÍ ÚČASTÍ PODPOŘÍTE NAŠI DALŠÍ ČINNOST

Pojďme se projít na příjemnou exkurzi do Habrova

Vydáno dne: 23.4.2009 - Ondřej Šilhánek

Přírodní rezervace Habrov ČSOP Zelený dům Chrudim připravil na tuto sobotu 25. dubna exkurzi do Přírodní rezervace Habrov, kde to je v tento jarní čas opravdu kouzelné. O odborný výklad se postará botanik Zdeněk Musil z CHKO Moravský kras. Exkurze začíná v 9,30 u chrudimského Muzea a nebo můžete přijít k altánu v parku Na Střelnici, odkud se odchází v 10 hodin. Tak přijďte na příjemnou procházku do jarní přírody, na které se můžete dozvědět i mnohé zajímavé informace.

Bytový projekt CHRUDIMPARK

Vydáno dne: 18.4.2009 - Lukáš Němec


Dnes vám představujeme další projekt bytové výstavby v Chrudimi - bytový projekt CHRUDIMPARK. Nové bytové domy vyrostou nedaleko centra města, hned v těsném sousedství Městského parku (výpadovka směr Pardubice). Mezi jednotlivými domy bude bohatě vysázena zeleň tak, že splynou s velikánským parkem v sousedství.
• byty různých velikostí s moderní dispozicí
• všechny byty s balkony nebo terasami
• parkovací stání k dispozici
Prodej bytů zahájen ! Bonusy za včasné rezervace!
Prodejce: IDEAL REALITY Chrudim spol. s r.o.

Letní dětský tábor

Vydáno dne: 3.3.2009 - Lukáš Němec

 OS Přátelé Chrudim pořádá letní dětský tábor na Sěči v termínu 16.8.-30.8.2009.

Přijďte oslavit Valentýna do Mexika

Vydáno dne: 11.2.2009 - Ondřej Šilhánek

Music Bar Mexiko připravil na svátek sv. Valentýna – sobotu 14. února – další párty. Večer plný skvělé muziky a soutěží začne ve 20 hodin. Na co všechno se můžete těšit tentokrát? Budeme soutěžit s Radiem Hey Profil a to o nejlepšího moderátora. Tak přijďte ukázat, co ve vás je! Další soutěže jsou ve znamení tance. Vyhrát můžete nejen trička nebo mikinu s logem Radia Hey. Čeká na vás netradiční předtančení a závěr vyvrcholí lechtivým striptýzem. To ovšem není vše – servírovat se bude Tequila a to poměrně speciálním způsobem: znáte body shots? Tak si je přijďte vyzkoušet nebo zjistit, o co vlastně jde.

1 2  >> 
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.