Přeskočit navigaci

Změna vzhledu některých sekcí

Vydáno dne: 26.12.2005 - Administrátor

Konečně jsme dokončili převod sekcí Katalog firem, Inzerce, Albertina, Seznamka a Kultura do jednotného vzhledu serveru.

Nový jízdní řád MHD Chrudim

Vydáno dne: 12.12.2005 - Administrátor

Nezapoměňte!! Od 12.12.2005 dochází ke změne jízdních řádů MHD Chrudim.

Pozvánka na Vánoční sešlost

Vydáno dne: 24.11.2005 - Občanské sdružení PALUČINY

PALUČINY Občanské sdružení PALUČINY srdečně zve všechny přátele a členy na Vánoční sešlost. Akce se koná 17. prosince v klubovně PALUČIN v Novoměstské ulici 343 od 14:00. Na programu je seznámení s činností v roce 2005, projekce fotografií, zábavný program pro děti...

Vánoční strom

Vydáno dne: 21.11.2005 - Ondřej Šilhánek

 Součástí vánoční výzdoby města je strom, který má své místo na chrudimském Resselově náměstí. Pokud vás zajímá, jak může uprostřed vydlážděného náměstí vyrůst tak velký strom, tak se můžete podívat do mé další galerie.

Nová anketa - Budoucnost Resslova náměstí - novostavba

Vydáno dne: 9.11.2005 - Lukáš Němec

 Jak se Vám líbí výsledky architektonické soutěže? Který projekt je nejlepší? Vyjádřete svůj názor.

Budoucnost Resslova náměstí

Vydáno dne: 6.11.2005 - Lukáš Němec

 V článku Vám přinášíme pár fotografií výsledků architektonické soutěže na zpracování návrhů rekonstrukce budovy bývalého Katastrálního úřadu Chrudim, výstavby obchodního a bytového centra na sousední parcele a hotelu na Resselově náměstí v místě dnešní balustrády.

Miss Pardubického kraje 2005 je Lenka Drahokoupilová

Vydáno dne: 1.11.2005 - Máša agency

 Třetí vítězkou Miss Pardubického kraje je po čtvrtečním finále v divadle Karla Pippicha v Chrudimi Lenka Drahokoupilová z Pardubic. Na druhém místě za ní skončila 17letá Nikola Jankovičová z Pardubic a druhou vicemiss se s tala 18letá Nikola Lašková z Litomyšle. Všechny postupují do listopadového finále Miss východní Čechy v Pardubicích, kde změří síly s nejkrásnějšími dívkami z Královéhradecka.

Nová anketa

Vydáno dne: 24.10.2005 - Administrátor

Průzkum trhu: Máte zájem o online objednání potravin s rozvozem až do domu? (Chrudim a okolí)

21.září 2005

Vydáno dne: 22.9.2005 - Ondřej Šilhánek

Dění před Divadlem K.Pippicha Fotografie ze středeční akce pořádané v rámci Evropského týdne mobility vám tentokrát nenabízím ve své soukromé galerii, ale na stránkách serveru www.stigro.wz.cz. Fotografií je 67, přeji dobrou zábavu při prohlížení.

Malý test - ovládáte dopravní předpisy?

Vydáno dne: 19.9.2005 - Ondřej Šilhánek

Server www.stigro.wz.cz - o reálném životě Jistě se k vám dostalo, že tento čtvrtek je Dnem bez aut. A právě ty odpovědné za auto - řidiče - jsem si vzal "na mušku" pro první test serveru Štígro. Můžete si otestovat své znalosti z dopravních předpisů a chování na silnicích. Tento jednoduchý test je zaměřen na všeobecné záležitosti, s nimiž se setkáváme téměř každý den. Vyzkoušet si jej mohou i neřidiči. Co myslíte - jsou za volantem lepší muži a nebo ženy?

1 2  3  4  5  6  >> 
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.