Přeskočit navigaci

Články zařazené do kategorie:
Zajímavé akce

Počet článků: 4

Výstava Stop genocidě

Vydáno dne: 22.5.2011 - Lukáš Němec

Stop genocidě Občanské sdružení Stop genocidě pořádá 13. a 14. června 2011 petiční výstavu, která má za cíl přiblížit mladé generaci téma genocidy a ukázat podobnosti, které existují mezi umělými potraty a běžně přijímanými formami genocid. Termín umělý potrat v dnešní době již ztratil svůj význam.

Pojďme se projít na příjemnou exkurzi do Habrova

Vydáno dne: 23.4.2009 - Ondřej Šilhánek

Přírodní rezervace Habrov ČSOP Zelený dům Chrudim připravil na tuto sobotu 25. dubna exkurzi do Přírodní rezervace Habrov, kde to je v tento jarní čas opravdu kouzelné. O odborný výklad se postará botanik Zdeněk Musil z CHKO Moravský kras. Exkurze začíná v 9,30 u chrudimského Muzea a nebo můžete přijít k altánu v parku Na Střelnici, odkud se odchází v 10 hodin. Tak přijďte na příjemnou procházku do jarní přírody, na které se můžete dozvědět i mnohé zajímavé informace.

Přijďte oslavit Valentýna do Mexika

Vydáno dne: 11.2.2009 - Ondřej Šilhánek

Music Bar Mexiko připravil na svátek sv. Valentýna – sobotu 14. února – další párty. Večer plný skvělé muziky a soutěží začne ve 20 hodin. Na co všechno se můžete těšit tentokrát? Budeme soutěžit s Radiem Hey Profil a to o nejlepšího moderátora. Tak přijďte ukázat, co ve vás je! Další soutěže jsou ve znamení tance. Vyhrát můžete nejen trička nebo mikinu s logem Radia Hey. Čeká na vás netradiční předtančení a závěr vyvrcholí lechtivým striptýzem. To ovšem není vše – servírovat se bude Tequila a to poměrně speciálním způsobem: znáte body shots? Tak si je přijďte vyzkoušet nebo zjistit, o co vlastně jde.

Přijďte do Mexika na Mojito party s karaoke

Vydáno dne: 7.1.2009 - Ondřej Šilhánek

Nedávno otevřený Music Bar Mexiko v Chrudimi pro vás připravil další skvělou párty, tentokrát ve znamení kubánského koktejlu mojito. Párty se koná v pátek 9. ledna od 20. hodiny. Samozřejmostí je bohatý program spojený s diskotékou. Na co se můžete těšit? Přijďte si zazpívat karaoke, které vám je k dispozici po celý večer, vychutnejte si pravou barmanskou show v podání barmana Petra Hurty nebo ukázky karate. Můžete si odnést i nové tetování - o to se postará chrudimské Tattoo Anděl. A striptýz bude pomyslnou "třešinkou" večera. Večerem vás provede moderátor Radia Hey Profil Milan Krčil, hudbu bude mixovat DJ prvního nemocničního rádia v ČR - Rádia Pohoda - Ondřej Šilhánek. Realizátorem akce je Radio Hey. Music Bar Mexiko naleznete na sídlišti U Stadionu v Chrudimi.

1 
© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.