Přeskočit navigaci

Výstava obrazů Pavla Daleckého
Kulturní klub Skuteč

Pro návštěvníky festivalu Tomáškova a Novákova hudební Skuteč je po dobu jeho konání ve vestibulu Kulturního klubu Skuteč připravena výstava obrazů Pavla Daleckého.

Ing. Pavel Dalecký je absolventem provozně ekonomické fakulty VŠZ v Praze. Rodák ze Rváčova, trvale bydlí na Křivoklátu. Kresba a malba je předmětem jeho zájmu od dětství. Praktické znalosti a dovednosti získává samostudiem i návštěvami výstav a ateliérů akademických malířů.

Volí vlastní výtvarný styl, který není jednostranně vyhraněn. Z malířských technik převažuje olejomalba a akvarel. Inspirací mu jsou především motivy Českomoravské vysočiny a jižních Čech, popřípadě jakékoliv zajímavé záběry z cest po naší vlasti či mimo její hranice. V každém případě to musí být krajina nedotčená, která v průběhu ročních období mění svoji barevnou podobu a každým dnem uchvacuje oko pozorovatele a malíře pestrou mozaikou barev.

Kde: Rubešova 525, Skuteč

Kdy: 20.3.2022-15.5.2022

WWW: https://hudebni.skutec.cz/aktuality/vystava-obrazu-ve-vestibulu-kulturniho-klubu-skutec-297cs.html

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Upravit/Smazat

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.