Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Těšíte se na novostavbu na náměstí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  I.B.

Datum:  27.11.2005 22:11

Jeníčku seš milej a máš kliku, že sem to ještě otevřel a hlavně že sem pamatoval to heslo. Napiš mi. Mám mejl ivanbaborak@seznam.cz A drž se dědku!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  16.11.2005 09:43

Nojono.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  16.11.2005 01:42

Turisti jsou různí, někdo jezdí za nákupy,za památkama,, vykoupat se a slunit, užít si sněhu, nebo sexu aj.Já bych se snažil, aby se v Chrudimi NĚCO dělo, aby jasně bylo znát, že tam žijí lidé, kterým o něco jde a jsou otevření, aby při návštěvě města na vás dýchla přátelská atmosféra.Aby se podařilo zlomit jednou provždy příslovečnou chrudimskou zaprděnost.Turisti si nás pak rádi najdou sami.Ale zpět k náměstí a tomu domu.Mám velké pochyby o návrzích které jsem zběžně viděl. Vím totiž o sobě, že si neumím představit ten rozměr, hmotu a to jak ten který dům zapadne do celkové atmosféry nádherného náměstí a který ho umocní, či který ho ubije.Jsem totiž laik. Nemám na to.Hodnotit ho slovy líbí, nelíbí mě přijde nepodstatné- to není argument.
To jsou pocity.Každý to má jinak. Ale vím bezpečně, že jsem na straně těch kteří tvoří o něco usilují a kteří na sebe, na rozdíl od těch kteří"jen kritizují" vzali, nebo vezmou zadpovědnost a kteří mají rádi čin.Kdo rozhodne o tom, co je nebo není, pro to místo správné ? To je ta otázka!!! Nerad bych, aby jsme to byly my laici.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  14.11.2005 22:15

Děkuji.Tak za co nás vlastně ty budoucí generace budou proklínat? Co na to prorok pan Švadlenka?

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  13.11.2005 00:12

Celá diskuse je srandovní, pan Švadlenka v národním kroji provází své náfštěvy s klapkama na očích. Jen aby nezahlédli tu hrůzu co stojí vedle kostela.Pokud chtějí fotku, neomylně je strká na vyznačenou značku před masnou.Své vnoučata raději nezve, neb by je při pohledu na nový dům mohl stihnout psotník.
Dalším krokem bude jeho petice, že co se nelíbí jemu je jednou provždy hnusné, a kdo si myslí že ne, je vůl.Politici navrhují, že by to měly rozhodnout volby.Počítačový animátoři navrhují své varianty a nápady.Postrkují stodolu po náměstí stylem šup sem, šup tam.
a ti ostatní? Nemají čas a chuť.A když, zbývá ironie. Bohužel! Tato diskuse se vyčerpala. Končím tvá Máňa.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  10.11.2005 20:31

Já teda nemám moc času, ale tak jako se dnes staví architektonické zhovadilosti-podnikatelské baroko- tak i některé historické domy přece nemusí nutně být skvosty určené k obdivování, nemyslím hned na bourání- musím být obezřetný. Ale připomínám, v té proluce nic nestojí! Termín, který používáte, totiž MODERNA - nevím co to je. Všimněte si, že se k úrovni jednotlivých návrhů nevyjadřuju. Chce to trochu odstup, aspoň myslím.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  10.11.2005 18:17

Pane Švadlenka, na vaše dedukce začínající slovy "Asi a Patrně" odpovídám NE! A bacha, pletete hrušky s jablky.
Nevím jakou spojitost má zločin na Kateřině a ostatní bolševické řádění v Chrudimi s tím, o čem má být tato diskuse.Líbí se mi zatvrzelost s jakou prosazujete SVOJI pravdu. Jen bych vás poprosil, zda byste mohl být víc fér.
Mimochodem, nevím jak vy, ale já cítím za tu Kateřinu, Tři prsty aj. spoluzodpovědnost.Mějte se krasopisně a usmívejte se sluší vám to!

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.