Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: LEGUMA (hřiště,přechod)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zdena

Datum:  04.04.2006 15:22

To je fakt,že se na legumě nedá přejít a s parkováním je to ještě horší! V okolí FÚ a bývalý okres,samý úřad dopraváci s věčnýma frontama...děs běs!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Maso v Hypernově

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  05.10.2005 19:36

To téma bylo myšleno všeobecně, co si vůbec řetězce dovolují!Kde je krajská hygiena a ČOI ? Podnikám také, sice ne s jídlem, ale s lidmi a hygiena je u mně 2x v roce, protože ví, že u mě napíše 4 protokoly o tom, že je všechno v pořádku a jde dom. Ale tohle by byla moc veliká a nepříjemná práce, přijít někam, kde hnije maso, které pak jíme v klobáskách Bohužel, škoda

Téma:  Re: Maso v Hypernově

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  05.10.2005 19:31

Kaufland budou navštěvovat 70 tileté mažoretky s holema,bo je tam nejlevněji,v kauflandu nakupují všichni drobní prodejci ,kaufland je výborný na zeleninu - uzeninu tam nekupuj,jednou jsem tam koupila chlazená kuřata a smrdělo to jako cap,těšte se raději na tesco,je levnější a má skvělou uzeninu i sýry,olej,cukr,když vím,za kolik v Chrudimi nakupujete,tak je mi vás líto,sledovala jsem ty diskuze o tom,jak lidé nechtějí další supermarket,ale opravdu uvidíš sám,já tam nakupuji nejraději.

Téma:  Maso v Hypernově

Datum:  04.10.2005 14:25

co vy na to??

Téma:  Re: chcete uniformy na školách nebo gymnáziích???

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  04.10.2005 14:20

Noooo tak ted tomu opravdu nerozumím jak si protiřečíš,v tom případě nevím,zda jsi pro bývalý režim,či naopak? Honzíku? ted si tak vzpomínám,že ty si jezdil do Palučin?? Natuty se známe,pošli mi email,pošlu ti fotkuHAHAHA!

Téma:  Re: chcete uniformy na školách nebo gymnáziích???

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  02.10.2005 17:30

Boží prostoto...to se to někomu žije,když mu tatíček vyšlapal cestičku,bez červený knížky tvýho fotra bys dneska nebyl nic,asi bys do 90 roku makal v kobence na píchačkách za 1800 ale že to asi bylo jinak,tak tady si otvíráš hubu?? Odjed na Kubu tam mají režim a asi jim to tam i klape. Panebože

Téma:  Re: Jak by to mohlo vypadat v crudimské PZ

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  27.09.2005 22:47

boží prostoto,nešlo by to s českou klávesnicí??? bez háčků a čárek se to nedá přečíst !

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.