Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pizzajemůjživot

Datum:  14.06.2011 22:53

správná adresa je www.pizzerieuziznivehomnicha.com

Reagovat na tento příspěvek

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  14.06.2011 22:52

Děkuji Maxi za návštěvu.Jsem rád,že jste byl spokojený.
Dnes jsem zadal výrobu nové webovky.Bude daleko informovanější a přehlednější.Děkuji všem za zájem.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  11.06.2011 10:35

V emailu jsem dostal velkou pochvalu od zahraničního hosta naší pizzrky:
Hello, My name is Igor, I live in Russia!I'm a big fan of pizza!
Recently during the travel I was lucky enough to try your pizza!I were just amazed, a very high quality, pleasant, taste,Previously!I have not tried anything like this!I just fell in love with Your pizza:) Thank you for such magnificence!I wish prosperity to your company,more satisfied customers! I would be very pleased to receive your information (history of your company, I am very interested)and promotional materials with your company logo in memory small souvenir if it possibly!:)Thank you very much!
my address;
Igor Shtyhan....

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  11.06.2011 09:43

Je mi jasné,že v Chrudimi jsou cca 4 pizzerie,a proto dovoz zdarma po Chrudimi je důsledkem konkurenčního boje.Konkurence je zdravá,nutí vás být lepším než ten druhý.Bohužel my se to cenové války nehrneme,to je počátek konce.Kvality je naše krédo,a proto nemůžeme vozit zdarma.Ale abychom podpořili naší kampan rozvozu do Chrudimi tak vaší první objednávku vám přivezeme bez poplatku!!!!Rád bych vám totiž dokázal,že naše koncepce kvality je opravdová.Děkuji všem za vaše názory.Snažím se od svých zákazníků poučit.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  10.06.2011 22:14

Děkuji,ten kdo si chce pochutnat, zaplatí za dovoz.Ti co rozváží zdarma ,pizzy většinou šidí.My je šidit nemusíme,dostanete to samé co v naší restauraci.Pravidlo 2 pizz je zrušeno.Můžete si objednat i jednu.Tučné dopravné?Benzín do Chrudimi stojí při spotřebě 8l/100 40kč,a kde je amortizace,pojistka atd?Je to jen naše nová služba navíc,a hlavně pro lidi,kteří naši pizzu mají rádi a někdy se jim k nám nechce.Je to škoda,že to berete takto.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  10.06.2011 21:05

Děkuji za upřímnou odpovědˇ.Bohužel webovka není dotažena dokonce,na druhou stranu dobrá webovka neznamená dobrou pizzu,slušnou obsluhu a unikátní prostředí.S tou gramáží to není jednoduché,ale naše pizzy váží někdy až 2x tolik co konkurenční.Třeba pizza 35cm-šunková s mozzarellou váží 800gr,Královská večeře váží 1050gr.Naše gramáž je právě jeden z těch bodů na který jsem velmi pyšný,nešidíme je a cena je více než přiměřená.Cena za pizzu je zhruba 17kč za 10dg.Tedy ceny se pohybují od 99-179kč za naše speciality.
Co se týče názvů pizz,je to asi tak,naše pizzerie je vlastně středověká krčma ve které si můžete dát pizzu/placku,a proto ty názvy.Nemusí se přeci vše jmenovat stejně, Quatro Form..,Hawajská atd.,ne?
Ten kdo v USA nebyl nemusí vědět,jak tvrdý chlebíček je právě podnikání s pizzou.Je tam totiž pizzerie na každém rohu a tak konkurenční boj je velmi tvrdý,a o to více mne těší,že i tam jsem uspěl.To co jsem se tam naučil je asi toto:neustále se zlepšovat a neusnout na vavřínech.Je jednodušší otevřít na náměstí a mít kšefty ,než otevřít pizzerii na místě, kde normálně neprojde ani noha.To už musíte být sakramentsky dobrý,aby si k vám lidé cestu našli.A proto jsem si dovolil se v diskuzi ozvat,udivilo mne tolik negativních ohlasů na pizzerii Balustrada
Vše co jsem napsal se vám může zdát nabubřelé,ale pizza je můj život,a tak to prostě je.A naprosto se nemám za co stydět,ba naopak.Paní chtěla radu a tak jsem ji to poslytl.Nic neskrývám,v menu jasně udáváme mozzarell,a ne SÝR!!!!Stydí se snad někdo za druh sýru,který dává na pizzu?Eidam,směs eidam-mozz .....?

Žiju si svůj sen A JSEM ŠTASTNÝ ZA KAŽDÉHO SPOKOJENÉHO ZÁKAZNÍKA,KTERÝ OD NÁS ODCHÁZÍ.A naopak,špatně se mi spí,když někdo nespokojený odchází.Vždytˇzákazník nás živí,ne naopak.Rád budu,když se ozvete při návštěvě naší pizzerky,rád s vámi pohovořím více.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  10.06.2011 13:42

Zajímavé poznatky od hostů této pizzerie.Nebudu lhát jsem z konkurenční pizzeri U žíznivého mnicha.Negativní reakce na naší pizzerii jsem jěště neviděl,ani na naších stránkach.Klidně se podívejte na www.pizzerieuziznivehomnicha.com.začali jsme před měsícem rozvážet a to i do Chrudimi.Sice je naše pizza o něco dražší,ale zase váží více a hlavně je z nejkvalitnějších surovin.nepoužíváme eidam,pouze mozzarellu.Naší zákazníci k ám jezdí i z velkých dálek.Dostal jsem i email ze zahraničí,že takovou pizzu jěště nejedl.Takže vyzkoušejte a uvidíte.Nebojím se vám dát záruku vrácení peněz v přípedě,že nebudete spokojení.Já dělám pizzu už přes čvrt století(z toho 19 let v USA).To je asi vše.Váš mnich Michael

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.