Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: GRAFITY

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Him

Datum:  19.04.2005 20:18

no, uvidíme, na čem se schodou, ale kdyby se dalo něak pomoci, kontaktuj mě.......btw. budeš se do té akce v sobotu aktivně zapojovat?

Reagovat na tento příspěvek

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  19.04.2005 15:28

já sprejovat neumím (bohužel) ale jsem zastáncem grafitů, tím víc mne naštve když něaké individum zničí pěkně natřený vrata a ještě k tomu mým nickem...kdyby to alespon vysprejoval na neakou uroven, ale tohle je rozklepanou rukou...proste takovyhle "machýrky" nechápu...

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  18.04.2005 22:01

tak to už jo, souhlasím, kdyz se nekomu neco nelibi, at si sam udela opozici, ale niceni se mi prici...btw. na neakejch vratech u nadrazi neakej vůl na vrata napsal HIM...se mnou to NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO díky

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  18.04.2005 15:03

jezdíš někdy vlakem? asi ne, jinak by jsi znal rozdíli mezi ¨holímy sutěmi betonových zdí a grafity! -já osobně nesprayuju...
-a je rozdíl mezi grafity na bet. zeď a natříkáním svého iniciálu na barák

Btw. Jsi zpátečník, a to co mladý lidid baví, není okukovat kostel, ale tohle, tak to buď toleruj, nebo se s tím smiř...

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  15.04.2005 23:09

tak jsem dočetl diskuzy ... díky Dana, město beru zpět To je sranda :-D

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  15.04.2005 23:07

Jojo, byli podívat, každý den z vlaku, když jedu pryč a když se vracím, jsou pěkný, ale už hodně okoukaný...jen doufám že to místní borci zmáknou a nezmicnou, ale budeme jim důvěřovat... o téhle akci jsem ještě nic neslyšel, ale jestli to opravdu město pořádá, pak klobouk dolů...

Téma:  GRAFITY

Datum:  14.04.2005 17:40

Grafity na železniční stanici CHRUDIM ZASTÁVKA jsou už poměrně mooc staré, chtělo by to už nově nasprayovat, co dát šanci chrudimským sprayerům???

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.