Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Barbarství v Píšťovech

Odesílatel:  Kamil

Datum:  27.05.2009 20:18

Tak jsem vyrazil na svoji oblíbenou projížďku na kole a když jsem jel kolem garáží bývalého ČSAD, tak vidím vpředu, kde končí ulice Na ostrově a ústí do městského okruhu něco nezvyklého. Nevím, jak bych to popsal. Bylo tam na konci té ulice hrozně moc prázdna a zároveň světla... Přijel jsem blíž a pak jsem spatřil tu hrůzu. Desítky zdravých stromů byly pokáceny ve jménu zabetonování krajiny. Ornice, která vznikala tisice let byla shrabována, aby zde mohla vyrůst další škaredá krabice, kde se bude v akci prodávat naše barbarství. Ve jménu konzumu budou procházky kolem Chrudimky zpestřeny stovkami aut a "nádhernou" benzinovou pumpou. Až jednou zmoudříme - stane-li se to vůbec, budou se naši potomci divit, jak nelidsky se tato konzumní generace chovala k přírodě. Zatímco po našich předcích zůstaly nádherné stavby - kostely, chrámy, zámky, hrady .... po nás tu zůstanou jen ohyzdné betonové příšery. Stydím se za naše představitele města, že se dopouštějí takového barbarství.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Noční doprava v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kamil

Datum:  08.05.2009 15:39

Bude údajně probíhat přestavba území pod nádražím - od Dukly po Bronx - viz.: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/chrudim-ziska-od-unie-devadesat-milionu-korun-na-o.html
Tak by se mohl udělat záliv jak navrhuje Oskarák. To by se ale muselo dát městu na vědomí. Pochybuju, že někdo z radních přijde s touto iniciativou. Jim je to jedno. Protože se obchvat bude stavět kdovíkdy a na Palackého zůstanou zácpy, tak by to městské dopravě pomohlo, kdyby se vyhnula těm zácpám a nemusela zajíždět až na kruhák k Bohemii.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.