Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ole

Datum:  05.03.2008 09:29

Vidím,že jsem píchl do osího hnízda městské policie.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ole

Datum:  04.03.2008 12:50

Pokud něco takového v autech mají,tak to je jen dobře.Je,ale otázkou jestli,ale nechrápe p.vrchní strážník Kudrnka s nima,jinak by si to asi zkontroloval a třeba by přišel na to,že tady lidí nemluví do větru.No on nemá,ale moc času prý honí dost ženský.A mám ještě jednu věc vadí mě,že si strážníci přestali všímat vraků nebo nepojízdných vozidel.Dále chci jen upozornit,že by si strážníci měli všímat nepořádku po městě a také záboru veřejného prostranství.To by strážníky někdo musel naučit pracovat,že jo p.Kudrnko nebo p.Hlavinko.Hlavně,že mají rozdělené město na rajony.Tak je asi dost možné,že opravdu chrápou nebo si nechtějí všímat.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.