Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Průjezd Chrudimí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ála

Datum:  15.10.2004 17:34

Tím jsem samozřejmě nechtěla naznačit, že všichni chrudimští jezdí špatně a ostatní jsou dokonalý řidiči, to ne! ale většina jsou skutečně bezohlední řidiči.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Průjezd Chrudimí

Odesílatel:  ála

Datum:  15.10.2004 17:20

Nynější situace průjezdnosti celé Chrudimi je naprosto katastrofická, a ne jen z důvodu úprav kruhového objezdu na Bídě a rekonstrukce křižovatky směr Litomyšl. Milý chrudimáci / řidiči s chrudimskou spz/ naučte se být trochu více vstřícnější a ohleduplnější k ostaním řidičům a nejen se soustředit na sebe a svou cestu. Většina řidičů s chrudimskou spz jsou naprosto sobecký a ještě navíc jsou to dokonalý "piloti" aspoň co se kruhových objezdů týče. Všem hodně zdaru a bezpečí za volantem a hlavně dostatek nervů při popojíždění přes Chrudim.
Alena

Téma:  obousměrný vjezd na náměstí

Odesílatel:  ala

Datum:  11.09.2004 18:44

Po přečtení článku v chrudimsku o trvalém obousměrném vjezdu na náměstí mne docela překvapil. měla jsem dojem, že obousměrný vjezd sloužil pouze jako dočasné řešení při opravách silnic.
překvapilo mne především to, že všude se snaží historická centra uzavírat a omezovat a ejhle chrudim jde opačnou cestou.
myslím, že to větší tržby do kas místním obchodům nepřinese a ani větší zájem o prohlídku centra také ne. naopak většina řidičů si ráda zkrátí cestu přes centrum. nejvíce tím budou trpět historické památky.
sice radní města slibují podzemní parkoviště a bezpečnostní ochrany pro chodce a kdoví co jiného ale to bude pár měsíců /let/ trvat.
jsem z náměstí a je fakt, že je fajn si zkrátit cestu domů ale objíždění mi nevadilo. doufám, že díky této neuváženosti nepřijdou lidé k úhoně/ autonehody, atd./.

tak ať náměstí žije!

ps-když si obchodníci tolik stěžovali, že centrum je mrtvé a oni přicházejí o tržby, tak by bylo fajn kdyby vytvořili údaje o tržbách před a po otevření obousměrného vjezdu široké ulice Úsměv

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.