Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  daswer

Datum:  14.01.2007 23:20

Stačí pozorně číst,já jsem už psal že večer je to funkční.Ale když máte hrát zápas třeba v 17:00 a ono to padá,tak si asi moc nezahraju,jedině tak lagy,lagy a lagy.A ještě jedna věc p. Hudec když jste tak slušný narozdíl od Piráta jak píšete na vašich stránkách,tak proč jste tu zveřejnil moje jméno???Nevadí mi to,jak jsem napsal,za svůj názor se nestydim.Jen se ptám když jste tak slušný.

Reagovat na tento příspěvek

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  14.01.2007 22:55

Ok hezký test,inu ono když se testuje ve 22:15 tak jiný výsledek z toho nemůže ani vypadnout.To snad chápete.Ale jinak se ozvu a můžem se nějak dohodnout.Nejsem proti.Hlavně když to půjde tak jak má a tak jak potřebuji.Já si uvědomuji co mám za tarif,ale ten pokles je opravdu velký a net v tomhle případě nepoužitelný.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  11.01.2007 06:31

Víš ono jde o to co na tom netu děláš.Na nějaký chat a hrabaní se ve stránkách ti to možná stačí.Ale pro člověka který hraje denně,online a ještě k tomu v progamingu to rozhodně nesplňuje požadavky.A jestli ti to funguje i v tomhle případě tak je jenom vidět jaký rozdíl dělá Hrochnet v připojení.Mě to taky šlapalo ale jen první měsíc,pak už to šlo jenom dolů.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  10.01.2007 02:31

No vidíš že to jde,kocourku.ANO na to přišel.Je to snadné.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  08.01.2007 20:57

Prosim Vás p.Hud.,kdyby jste to náhodou četl,tak ten Váš slogan na vaši stránce u Pirátova příspěvku, Raději nebudeme poskytovat služby vůbec než nekvalitně,tak jest-li to myslíte vážně tak by jste toho měl asi nechat.Nechtějte vidět můj výraz na tváři když tohle píšu.A ještě jedna věc,za svůj názor se nestydim,narozdíl od jiných,proto používám stále stejný nick a to všude.Myslím že pro Vás nebude problém zjistit kdo jsem.S pozdravem Váš zákazník.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  08.01.2007 20:42

Je 20:40,a moje rychlost je 216 kb/s,pane to je služba.Na to že mám 1024kbps to jde ne???Hahahahahahaha.Tomu se může člověk už jen zasmát.

Téma:  Internet

Datum:  03.01.2007 01:09

Jsem připojený u Hrochnetu,nikoho nehodlám urážet jako tady pan Pirát,narozdíl od něj jsem slušný člověk.Nicméně musim říct že spokojenost je tak na 50%.Je to totiž tak,na stránkách Hrochnetu najdete jednu celkem důležitou větu.Cituji:Maximální pokles v kterémkoliv tarifním programu je na 70% vybrané rychlosti (dle zkušeností našich zákazníků).Takže v tom případě je skutečnost taková že moje rychlost 1024kbps jede takhle rychle pouze v noci a přes den je mi 1024kbps na nic,to se děje den co den.Protože jsem naměřil a to opakovaně mezi 15-22 hodinou rychlost kolem 400-500kbps a někdy to spadne dokonce i na 100-200 kbps.A já se ptám,proč mám platit za 1024kbps 460Kč měsíčně když mi tato rychlost jede prakticky jen večer kdy mi to je už na nic,nebo dopoledne když jsem v práci.Myslím že nad tím se stojí zamyslet.A něco s tim udělat.Protože potom je to tak že platíte za něco co nedostáváte.Nechci nikoho poškozovat,je to jen moje zkušenost a můj názor.

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.