Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Nové vedení radnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  paja

Datum:  26.10.2006 16:49

To jsem to popletl, zařadil jsem nový příspěvek místo odpovědi, tak prosím za prominutí .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Stejně je to jedno.

Datum:  26.10.2006 16:46

Omlouvám se za nepřesnosti , nicméně vím, že v ranných dobách byli v Chrudimi , respektivě na jejím území i Keltové. Prostě všichni jsme odněkud , jak říkal Švejk. Prostě nemám rád , když se mnou někdo manipuluje a tváří se cnostně. Rád se nechám poučit , rád se nechám přesvědčit. Moje stanovisko k budoucímu nej ve městě vychází i z vlastní zkušenosti - tento na mě zapůsobil prostě jako " buran, který neumí ani pozdravit a jeho názory byly nekompetentní , unáhlené . Myslím , že je čas tuto debatu ukončit a jít si opravdu zaběhat - já na rozdíl ad odpůrce kolektivní sporty nemusím.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  26.10.2006 12:02

To je právě ta tragedie, že už tomu někdo říká normální ..... jasně, normální je to, že ve městě starostuje přistěhovalec, normální je to, že se jeden laskavě vzdá mandátu a nastoupí někdo, kdo nebyl zvolen , normální je to , že ve městě se nedá v dopravní špičce pomalu dýchat a vyhazují se peníze na problematické projekty ...a co bude normální příště. Nelépe normální bude ; občane , hlavně nás zvol a pak už po tom co děláme ti nic není. Myslím , že bychom se na té trase v teplákách mohli klidně potkat agente 123.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  26.10.2006 10:06

Taky jsem zaslech "v obvykle dobře informovaných kruzích ",že už jsou supi dohodnutý. Je to vrchol arogance a pohrdání občany města . Jediný , v co můžeme věřit je přísloví , že " na každý prase se už někde vaří voda." Neklesejte na duchu Chrudimáci, třeba bude hezký podzimní počasí a vyjdeme si na prcházku do milé Široké ulice , prohlédneme si otevření památek pod balustrádou a budeme se mít všichni vespolek rádi !!!!!

Téma:  Re: výsledek voleb

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  25.10.2006 13:36

Je to fakt. Špatný bankovní úředník , ještě horší starosta a hádejte jakýho žáka může vychovat ? Je to blbý, ale Chrudim není tak velká , takže ....... odevzdávám se do rukou božích a nezbývá , než věřit, že příště to bude lepší.

Téma:  Re: výsledek voleb

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  25.10.2006 09:22

Podle mě , lidi volili ODS hlavně proto, že nechtějí tupost a konfrontaci narcisního Paroubka a ČSSD. Jsem spíš pravicově orientovaný , ale tady jde o to, že do ODS nalezli všeliký a divný a chtějí pohodlně vládnout "voni voliči si nechají nakecat cokoli, ale stejně nás k ničemu nezavazují". Volební systém hlavně pro komunální volby je totálně špatný .Nejde přece o strany, ale o občany-alespoň by mělo jít - nebo ne?

Téma:  výsledek voleb

Datum:  24.10.2006 10:01

Zdravím Chrudimáky.
Na úvod jen podotýkám , že jsem tradiční volič ODS , ale v Chrudimi to dopadfá divně. Chrudim měla v nedávných dobách vždy smůlu na starosty. Jedinou světlou vyjímkou byl Jiří Nový - podle mě chlap na správném místě. Před tím a potom je to pořád stejný obraz bídy a utrpení. Ale co teď? Starosta Nechrudimák ? Jenom proto, že včas vztyčil nasliněný prst a vlezl do správného vlaku? Kam dala ODS oči a hlavně rozum ? Jsem velmi zklamán a očekávám opět jen " tupou " politiku bez zájmu o město a jeho občany. Omlouvám se , že takto píšu , ale jsem celý život v Chrudimi a tak se nedivte.
Díky za Vaši pozornost.

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.