Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Galerie Art

Odesílatel:  Radka Chrudim (46.135.10.*)

Datum:  09.10.2013 20:55

Jelikož jsem v červnu tohoto roku měla více než zajímavou zkušenost v Galerii Art v Chrudimi, o které jsem písemně informovala i majitele a do dnešního dne mi nebylo odpovězeno, ráda bych se o svoji zkušenost a nehoráznost jednání v dané galerii podělila s ostatními.
V galerii jsem se dne 28.6.2013 dotazovala přítomné ženy, jejíž jméno bohužel neznám, na díla pana O.Zoubka. Dotyčná se mnou od začátku jednala nepřehlédnutelně arogantním a povýšeneckým způsobem a na každé mé dotazy se pro mne z neznámých důvodů posměšně pousmívala (působila dojmem, že je pod vlivem alkoholu). V krátké komunikaci mi sdělila, že některá díla jsou ve sklepních prostorách galerie a zda je chci vidět, s čímž jsem souhlasila. Opakovaně se mne pak dotazovala, zda je chci skutečně vidět, přičemž jsem jí opakovaně sdělila, že ano. Následně se mě ptala, proč tedy se na ně nejdu podívat. Odpověděla jsem jí, že jsem v dané galerii nikdy nebyla, tudíž nevím, kudy mám jít. Na to mi velice pobaveně odvětila, že jak už mi říkala, tak daná díla jsou ve sklepě a do sklepa se většinou chodívá dolů. Vydala jsem se tedy do dveří, které zřejmě vedly do daných prostor, a protože jsou zde schody skryty za zídkou a nejsou na první pohled viditelné, šla jsem se chybně do dveří po pravé straně. Na to dotyčná reagovala sdělením, že neví, jak to mám s inteligencí, ale že do sklepa lidé chodí obvykle skutečně dolů a jestli jsem si vědoma, že já jdu nahoru. Vzhledem k tomuto více než nepatřičnému jednání, jsem se chystala odejít z galerie, přičemž se mě dotyčná pobaveně zeptala, proč odcházím, když jsem se ještě na nic nepodívala. Odpověděla jsem jí, že se od ní nehodlám dále nechat urážet a ponižovat, a že k zákazníkům by měla mít poněkud odlišný přístup. Na to mi odpověděla, že jsem si začala první já a abych jí prý už více neštvala, že od rána je už vytočená dost. Danou ženu já osobně neznám, nikdy jsem ji neviděla a nijakým způsobem jsem se s ní nesetkala, proto nerozumím způsobu jejího jednání s mou osobou. Nevím, zda byla skutečně pod vlivem alkoholu či jiných látek, nebo má nějaké psychické problémy, které si tímto způsobem ventiluje na okolí. Nic z toho ale neomlouvá její aroganci, drzost a neúctu. Shrnuto a podtrženo: díla pana O. Zoubka jsem zakoupila jinde, dotyčné ženě bych doporučila návštěvu odborníka, a manželům Jelínkovým přeji srovnatelné úspěchy v podnikání s jakými se chovají k zákazníkům. Radka Novotná

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.