Přeskočit navigaci

Velký večer Velkých Bítovan - degustace vín
Chrudimská Šatlava

Degustační večer - Vinařství Bítovany

Jsme nově vzniklé vinařství na úpatí Železných hor, takřka v samotném středu České Republiky. Při jedné z našich cest na jižní Moravu, jsem se rozhodli, že si ji přeneseme k nám. Ve vinicích a mezi všemi vinohrady jsme se cítili jako doma. V rozhovorech s našimi prarodiči jsme se dozvěděli, že vinařství v naší oblasti, nebylo ojedinělé. Nejen proto jsme se rozhodli tuto tradici obnovit, a v těchto místech jít momentálně tak trochu “proti proudu”.

Tři roky jsme se plně oddali vinařině a procestovali celou republiku, abychom získali zkušenosti a našli si vlastní cestu, jak vyrobit kvalitní víno. Směry ve výrobě vína jsou různé, ale my si zvolili stoprocentní kvalitu. Vína se snažíme vyrábět bez zbytečné chemie (od vinice až po sklep) s minimálním obsahem oxidu siřičitého. Preferujeme vína suchá, u kterých se lépe projevuje kvalita a nic neskrývají.

Akce se nově koná v pátek 11. září 2020 od 19 hodin.

Kde: Resselovo náměstí 4, Chrudim

Kdy: 11.9.2020

Otevírací doba:
19:00

WWW: http://www.chrudimskasatlava.cz

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.