Přeskočit navigaci

Hradní slavnosti
Rychmburk - hrad a domov pro duševně nemocné

Domov na hradě Rychmburk vás zve na tradiční Hradní slavnosti, které se budou konat již 30. června 2018 od 13 hodin. Opět bude připraven bohatý program. Nejprve vystoupí historická hudební skupina Grál, poté diváky pobaví kejklíř Lukáš. A nejen malí návštěvníci se mohou těšit na pohádku „Strach má velké oči“, kterou sehraje místní divadelní spolek Heyduk.

Můžete také shlédnout ukázky práce se dřevem, vyzkoušet dobový kolotoč se střílnou, navštívit Hradní sklepení, zahrady, či věž, kde budou probíhat komentované prohlídky. Pro děti bude připravena tvořivá dílna a malování na obličej. Nebude chybět ani bohaté občerstvení.

Během Hradních slavností se můžete seznámit s životem klientů v domově a dozvědět se zajímavé informace o projektu s názvem Podpora transformace Domova na hradě Rychmburk, který je podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu.

Přijďte, těšíme se na vás!

Program:
- historická skupina Grál
- kejklíř Lukáš Kučera
- dobový kolotoč se střílnou
- malování na obličej
- pohádka Strach má velké oči - divadelní spolek Heyduk
- ukázka práce se dřevem - výroba misek, káč
- prodej cínovaných šperků, keramiky a dalších rukodělných výrobků
- tvořivá dílna pro děti
- občerstvení - kýta, domácí koláče, klobásy, alko a nealko pivo

Kde: , Předhradí 17

Kdy: 30.6.2018

Otevírací doba:
13:00

WWW: http://www.rychmburk.cz/novinky/hradni-slavnosti-2018

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.