Přeskočit navigaci

O princezně, Luciášovi a makových buchtách
Divadlo Karla Pippicha

Pohádka vypráví o princezně Albertině, která by se ráda vdávala, o čertovi Luciášovi, vrchním správci pekelného nepořádku, který si hledá nevěstu a o tom, co se všechno stane, když se spolu setkají. Zvítězí peklo a nebo láska?

Veselá pohádka s písničkami v sobě ukrývá ponaučení o tom, že odvaha, malý čin a laskavá mysl, spolu s vírou v kouzelné proměny, umí dělat opravdové zázraky.

Děti uvidí poutavý příběh, mohou se nechat unášet dějem klasické pohádky i živě reagovat. Výpravná scéna, rekvizity, téměř muzikálové melodie písniček a neobvyklá zápletka, je pobaví a zaujme.

Tato klasická, romantická pohádka pro děti od 3 do 11 let má za sebou přibližně 150 odehraných představení po Čechách a na Moravě.

Uvádí CziDivadlo Praha

Scénář a texty k písním: Hana Czivišová

Režie a výprava: Samiha Maleh

Hudba: Eva Klein

Hrají:

Princezna Albertina – Hana Czivišová

Čert Luciáš – Bronislav Kotiš

Belzebub – Hana Czivišová

Hlas Belzebuba – Miroslav Táborský

Kde: Čs. partyzánů 6, Chrudim

Kdy: 19.3.2019

Otevírací doba:
17:00

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.