Přeskočit navigaci

Klub zdraví - Luštěniny
Sbor Církve adventistů sedmého dne

Těšíme se na Vás, tentokrát s tématem "Luštěniny - nedoceněný zázrak".

Přednášející: L. Hurtová
Milí čtenáři, míváte někdy také chuť se někam schovat, zalézt před nemilosrdnou ručičkou váhy? Pokud ano, nebojte, nejste sami. My na tom nejsme lépe. A to je důvod, proč bychom chtěli pro svou, ale i vaši potřebu uvést do života Klub zdraví Luže – místo k pravidelnému setkávání pro všechny, kteří chtějí nějakým způsobem přispět svému zdraví. Ve spolupráci s o.s. Život a zdraví se setkáváme jednou za měsíc, a to obvykle poslední čtvrtek v měsíci od 18.00 hod. Klub je místo pro vzájemné předávání informací, tipů, rad, receptů, ale také k posezení u šálku dobrého čaje. Těšíme se na vás na obvyklém místě setkávání, v kuchyňce sboru církve adventistů na Komenského ulici 249.
Tak si nezapomeňte udělat čas a pokuste se s námi tvořit něco nového. Jak praví pravdivý postřeh pana Stendhala, „život je příliš krátký a čas, který ztratíme zíváním, se nám nikdy nevrátí“. Staňte se i vy součástí tvůrčí dílny (neboli workshopu) jménem Klub zdraví. Po České republice jich funguje už více než 80.

Za celý tým se na vás těší

Čestmír Šťovíček, kazatel církve adventistů v Luži

Kde: Komenského 249, Luže

Kdy: 22.2.2018

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci
Doprovodný obrázek k akci
Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.