Přeskočit navigaci

Malá Proseč Terézy Novákové
Víceúčelové hřiště

ZŠ a MŠ Proseč, Město Proseč a Městská knihovna Proseč vyhlašují XI. ročník celostátní soutěže v literárním projevu dětí „Malá Proseč Terézy Novákové“, která je určena mladým autorům ze základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a jež se koná vždy po třech letech. Soutěž je vypsána v oblasti poezie a próza vždy ve třech věkových kategoriích. Podrobné informace viz příloha.

Nejúspěšnější autoři budou pozváni do Proseče na slavnostní vyhodnocení, které se uskuteční 19. 5. 2018. Součástí akce bude také celodenní program pro všechny zúčastněné. Úspěšní autoři se mohou těšit na velice hodnotné ceny, mezi něž rozhodně patří elektronické čtečky knih pro všechny vítěze jednotlivých kategorií.

Slavnostního vyhodnocení se zúčastní a ceny bude předávat opět některá z významných osobností kulturního či společenského života. V minulosti to byli například básník Jiří Žáček, herci Michaela Kuklová, Jiří Pomeje, Luba Skořepová, Stanislav Zindulka, Bohumil Švarc, Markéta Hrubešová či Ester Janečková.

Kde: , Proseč 260

Kdy: 8.12.2017-16.2.2018

Zdroj dat: Informace o akci poskytl turistický portál Vychodni-Cechy.info.

Výpis ostatních akcí pořádaných organizátorem

Doprovodný obrázek k akci

Upravit/Smazat

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.