Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
No prostě vesnice Chrudim ANO 12.01.2011 16:23
No jestli jste tak lítostivý jak naznačujete, bude pro vás jistě lepší místo zdejšího fora vyhledat odbornou pomoc.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim kadavy 12.01.2011 14:12
Tržní prostředí v ochraně památek a prezentaci starého umění ... ? Je vidět, že na tomto fóru se dá napsat cokoliv. Jestli je tento názor u vás v Chrudimi převládající, tak mi je vás líto.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Agarwal 12.01.2011 08:43
To je trochu trapný oslí můstek. Člověk se podiví proč na začátek barokního roku neuvedou raději Bacha, Vivaldiho nebo Händela, čekal bych, že se někdo přidá a napíše koho má z baroka nejraději, ale shot dokáže vyprodukovat jen poznámku proti radnici. Ach jo. Jinak když už jsme u toho baroka, doporučuji všem výstavu "Karel Škréta - doba a dílo" v Jízdárně Pražského hradu a ve Valdštejnské jízdárně (http://skreta.cz/)
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? reason 11.01.2011 17:39
Pan Jelínek přece přivede Japonce!
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? gambaccr 11.01.2011 10:52
Pro mě je zase tunel muzeum barokních soch. Proč obdivovatelé kultury dostanou 100 mega a sport jen první a poslední 2 mega..? Taky mě bude zajímat návštěvnost muzea, chrudimák se tam podívá jednou, a pokud obyčejní turisti budou mít zájem se podívat na pár soch, tak klobouk dolu.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 10.01.2011 22:03
Zcela jistě to budou velmi pěkné koncerty, na které se těším. Ale kvůli nim se nemuselo vyhazovat 100 mega na Muzeum barokních soch.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Agarwal 10.01.2011 18:47
Úsměv Tak to je trochu komické, že v rámci roku baroka uvádí Chrudim jako jeden z prvních koncertů Mozarta (klasicismus) a Schuberta (romantismus). (Ale i tak to určitě bude pěkný koncert).
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim ANO 10.01.2011 08:29
2011 - www.rokbaroka.cz (akce tam postupně přibývají)
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 10.01.2011 00:59
Jedno staré přísloví říká.:devatero řemesel desáté bída. Města a obce podnikají, politici mají ve správních a dozorčích radách placená místa bez jakékoliv zodpovědnosti. Prodělají-li, město dá dotaci. Proto máme tolik zadlužených měst a obcí a proto se začíná uvažovat jak to mají občané toho, kterého města jeho dluhy zaplatit. Město by se mělo starat jen o to, co je důležité po všechny občany. Tím je zejména bezpečnost, čistota a podpora občanských aktivit. Rozhodně mezi to nepatří podnikání. To mají provozovat soukromé subjekty, které potom platí daně, ze kterých má město (stát) financovat to, co je pro jeho chod nezbytné. Proto město nemá vytvářet žádné městské podniky, vytvářet ztrátové megapomníky jako je Muzeum barokních soch a podobně. Podnikáním města a dotacemi podnikatelským subjektům v jakékoliv oblasti podnikání se pouze narušuje tržní prostředí. Protože jeden podnikatel vše, včetně počátečních investic platí ze své kapsy a jiný podnikatel (podnik)dostane do vínku část našich daní. To se to potom podniká.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim pavlicek 09.01.2011 21:58
No Shote, řekl bych, že je to jen otázka přehodnocení argumentace - "LIDI DO LEŤÁKU NECHODĚJ, ZRUŠME HO". Podívejme se do Pardubic - a stará se o to živnostník. Je v Chrudimi snad 200 občanských sdružení - určitě by se našly takové, které by mohly svůj program v areálu nabídnout. Myslím, že by se mohla více přijímat (asi i více nabídnout) aktivita soukromníkům, taby by možná podpora města byla více na místě, než aby vše organizovala městská instituce. A kacířská myšlenka - osobně jsem přesvědčen, že Leťák zašel na řízenou likvidaci v režii těch, kteří tam chtějí jiné využití. A stavba mostu do areálu od Famosu? Prachsprostá zlodějina. Mějte se - PP
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim MIREK 09.01.2011 09:25
Ano.V tom je právě ten problém.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 09.01.2011 00:33
Problém je v tom, kdo bude určovat, kdo je idiot a kdo ne. Protože jak lze vyčíst z tvého příspěvku, ti idioti jsou už zvoleni. Z hlediska pohledu idiota je to zřejmě zase obráceně, takže kdo bude rozhodovat?
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? shot 08.01.2011 22:30
Ate ty dotace nejsou o počtu fandů. Hráči futsalu, ale i chrudimského hokeje jsou lidé, kteří to provozují profesionálně. Pokud si na sebe nedokáží vydělat nechť jdu dělat něco jiného, něco co je uživí. Chrudimský HC je soukromá fima, která se s nikým o případný zisk nedělí, do hospodaření a jejího vedení ji nikdo nemá co mluvit, proč se chce dělit o ztrátu? Nebo snad město přispívá jiným soukromým subjektům? Nevím jak by se líbilo kdyby městopřispělo nějakému hostinskému 2 mega na provoz jeho hospody. S tím, že do jeho hospody příjde hodně lidí, víc lidí než na hokej. Tudíž jako si každý host hospody platí svou útratu, nechť si sportovci na sebe vydělají, seženou sponzory ze soukromé sféry, nebo požádají své fandy, ať se na ně složí. Ale v žádném případě profesionální sport nemá právo žádat peníze z veřejných zdrojů. Ano, dotaci z peněz města na profesionální sport, lze nazvat tunelem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jiří Dienstbier pepe 08.01.2011 17:24
Sice to sem nepatří,ale...Je mi smutno, že odešel takovýto člověk, kterého jsem si vážil, jako jednoho z mála politiků, ikdyž jsem s ním ve všem nesouhlasil.Je jedno zda je člověk levičák, nebo pravičák, pokud je slušný.ohužel takových to lidí je v naší politice miízivé procento a většina z nich bývá vyštípána a mají pramalou šanci cokoli zasadního ovlivnit. Nám pak nezbývá, než volit mezi Patem a Matem, mezi karieristou, zlodějem a mafiánem. S panem Dienstbierem zemřel další kousek vymírající slušnosti v naší politice a společnosti vůbec...
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim MIREK 08.01.2011 15:49
Pane Pilný.Až bude v ústavě zakotveno, že před tím než budou lidé moci k vbolbám , budou muset projít testem IQ,nebude co řešit Doporučuji povolenku od HODNOTY 100 a více.Podle mého názoru idioti, nemají právo volit a být voleni. Každý demokracii neunese. Přeji hezký den
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Pilný 08.01.2011 10:41
Když jsme u těch funkcí. Slyšel jsem, že pan Málek je místostarosta přes školství a kulturu. Nechci vás tu zatěžovat, ale je ho vzdělání a hlavně studijní výsledky dle mého nejsou kvalifikací pro vedení školského resortu. Co se týče kultury a hlavně kulturnosti pana Málka, to je už úplná absurdita. Ptám se, je nutné aby politické výsledky v komunálních volbách katapultovaly do čela města zcela nekvalifikované a nekompetentní osoby?
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? tyrrelll 08.01.2011 09:58
"Byli jste na futsalu na finále ČMFS? Zaplněná hala skandovala "hanba radnici" "Byl to jediný klub, který ji dokázal vyprodat" "a hlavně jestli najdete odvahu předstoupit před tisícovku chrudimských hokejových fandů a říci jim, že 2 mega do jejich klubu byl tunel" tohle jsou tvoje slova, takže se omlouvám, že jsem z nich usoudil, že jsi fanoušek, opravdu jsem netušil, že tyto zasvěcené informace máš jen z doslechu, když na hokej ani futsal nechodíš trochu jsi mě zaskočil, že něco víš o Tyrrellu, podle toho tě tipuji na staršího chlapa, pak mě nejde na rozum, že se snížíš označovat mě za totálního magora
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 07.01.2011 19:57
Je zajímavé, že jsi takové příspěvky nepsal za panování ODS a ChV. To ti vůbec nevadilo, že někdo sedí za město ve funkci, které nerozumí, hlavně že sype, viď? A teď, když vyhrála jiná parta, to je nářku a povyku, jak vyhazují, jaké mají seznamy a kolik za to dostanou. Odkud tě to vyhodí a o kolik přijdeš, no tak se konečně pochlub. No a máš li nějaké volné místečko, tak mi ho klidně přihraj, víc škody než ty tam neudělám.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Krmelec 06.01.2011 00:08
Člověče, šotku, nejsi taky čekatel na nějakou tu funkcičku v městských lesích, sportovištích nebo technických službách? Koalice má pěkně dlouhý seznam kandidátů, že se ani na všechny nedostane. A hlavně se nejvíc všichni zajímaj o to, kolik že se to tam měsíčně bere Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 05.01.2011 21:19
Možná, kdyby se z letního kina místo parkoviště udělal "komorní amfiteátr pro různé kulturní akce, letní kino, divadlo pod širým nebem a pod.,sehnat ochotný personál do restaurace, který by poskytl občerstvení i v amfiteátru, a ty akce konat pravidelně, pak by to s tou "kultůrou" v Chrudimi bylo lepší. Zachraňovat kulturu jarmarky, obžínkami a loutkárnou je možná krásné pro výkazy. Horší je to ovšem pro chrudimáky.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 05.01.2011 21:10
A taky tochu větru do hospodaření.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 05.01.2011 21:06
Krmelče, ty jsi tady už nažvanil nepravd a polopravd, že se ti nedá věřit vůbec nic. Odkud tě to vyhodí?
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Krmelec 05.01.2011 18:59
Taky jsem slyšel, že by noví radní uvítali takový měsíční příspěveček ve výši 10-15 tis Kč, jako že by řídili ty odbory města podobně jako radní říděj v Praze, což viděli v televizi. Jinak Řezníček je postava spíš k politování, už po měsíci začíná zjišťovat, že kromě řetězu na krku tam nevládne skoro ničím. Ale má, co chtěl. když se rozhodl pro koalici s tak obskurníma postavama jako je Málek nebo Beránek. Já mu tu volbu celkem se srdce přeju.
Reagovat na tento příspěvek
 
Restaurace Sissy osiris 05.01.2011 13:26
ano to je pravda,jenže zaplatit nás nechtěli nechat a odejít bez zaplacení mi příjde příliš...
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Gerus 04.01.2011 06:54
Váženy Mirku, napiš nám prosím svoji představu o kultuře v Chrudimi. Pojďme se držet toho, co navrhl někdo v této diskusi. Pišme sem pozitivní věci:). Těším se na návrhy...
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim pavlicek 03.01.2011 19:32
Do restaurace Museum chodí na oběd mnoho lidí - díky Chrudimské besedě - jéžiši Vildo, to sou neuvěřitelný kydy. Zatáhnout do prostor kongresovou tůristiku - to si říkal už před 15 lety - a přitom nikdo neumí ozvučit sál ani při jednání zastupitelstva tak, aby lidi na galerii rozumněli aspoň každé druhé slovo. Průcha - další dobrá pomluva. Ale co taky umíš lepšího? Asi jen intriky..., na to seš machr. A zkus mně zase poplivat z jiných soudků, než si už na tomto fóru použil, jestlipak to zvládneš? Docela se těším.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim MIREK 03.01.2011 13:21
Úžasné.Tomu říkáte kultůra?Tak to budu radši marťanem.Hezký rok 2011.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Gerus 03.01.2011 12:58
 
No prostě vesnice Chrudim MIREK 03.01.2011 12:16
No možná jsem mimozemšťan.Málka nemusím.Ale pořád čekám na tu kulturní bombu.Nebo snad máte namysli tohle? http://chrudim.info/kultura/
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Vosa 02.01.2011 23:01
Na povedené vernisáže za účasti několika důchodců se může každý podívat na foto z vernisáží. Do hospody v Muzeu nikdo nechodí, prý pro nedostatek parkovacích míst, Je potřeba zrušit přírodní amfiteatr a udělat tam parkoviště. Silvestrovský ohňostroj se mohl řešit třeba sponzorsky.... Chce to více přemýšlet Vildo.....
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Mexiko 02.01.2011 22:50
ohňostroj - tady se asi neshodneme Úsměv !! Na silvestra jeden velký panoramatický ohňostroj viděný od "Třech oudů" byl bomba zážitek (prostě všude kam se člověk kouknul, tam něco bouchalo, létalo, explodovalo...). A pak ten novoroční - to byla třešinka na dortu. A možná ho takhle vidělo a užilo si více lidí než na silvestra. To by byl jen jeden z mnoha, takhle měl svojí jedinečnost. Jen zase překonat zažitou tradici - místo se loučit s uplynulým rokem tak oslavit příchod roku nového a nadějného.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim vilda 02.01.2011 22:21
Mexiko máš pravdu jen částečně - Chrudimská beseda nebyla do ničeho dokopána, v minulosti jí spíš radnice svazovala ruce, hlavně za Řezníčka, který byl hodně let odpovědný ve městě za kulturu to bylo bez nápadů. Až v posledních letech dostal Kadeřávek díky Čechlovskýmu volnou ruku a začalo se něco dít - jarmarky a koncerty na náměstí, povedený vernisáže mladých umělců v divadle, vyhazov neschopnýho Průchy ze zakrytýho kina a následně zvýšení jeho návštěvnosti, dále protivný Bohunkový, která návštěvníky a účinkující spíš odrazovala a začal se budovat mladý perspektivní kolektiv Chrudimský besedy. To je pokaždý běh na dlouhou trať, do kterýho chce teď nekoncepčně říznout Málek, viz. malý příklad - silvestrovský ohňostroj až druhý den v 17 hodin po vzoru lidovců z venkovský Skutče namísto půlnočního rozloučení s občany města. Máš ale Mexiko pravdu, že termín Loutkářský Chrudimi je nešikovný, jenže Chrudimská beseda není pořadatelem tohoto festivalu, jen spoludramaturgem. O změnu termínu se musí žádat v Praze. Také restaurace Muzeum jistě snese změny k lepšímu. Je pravdou, že si tam kolem oběda člověk nesedne, co tam chodí díky Chrudimský besedě lidí na dobrý a levný oběd a později odpoledne je tam vždycky spolehlivě prázdno. Ale to bylo už za komunistů. Tahle restaurace je specifická a potřebuje efektivně zprovoznit další prostory Muzea, například kongresovou turistikou, aby se více využila. Jenže Muzeum nemá dostatečně parkovací zázemí, který se nabízí místo prodělečnýho letního kina. Jsem rád za tuhle debatu. Chce to jen méně vášní a více přemýšlet.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Mexiko 02.01.2011 20:45
Předvedla činnost sama... nebo spíše byla radnicí do takové činnosti dokopána?? Se značným "zubamaskřípáním". A co dalšího mne vede ke příkrému hodnocení? Ta "ochota" a dostupnost některých pracovníků, hodně věcí k jednání je na dlouhé lokty, stejně jako úhrada faktur. Jak zmiňuje ANO - třeba Loutkářská Chrudim, ten termín má tradici, ale ještě z doby, kdy tam nebyly dva svátky, tedy týden dovolené s minimem nutného čerpání vlastní dovolené. Najde někdo odvahu a řízne do posunu termínu? Třeba o týden dopředu, kdy by se mohly představení účastnit školy, neboť se stejně pořádně neučí. A další věc - restaurace Muzeum (provozovatel Beseda), tam když večer člověk přijde, tak většinou obsluha bývá v převaze nad zákazníkama. Každá normální hospoda by už dávno zkrachovala. A přitom zrovna tohle místo považuju za velice příjemné k posezení, popití i na jídlo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? vilda 02.01.2011 18:55
Tyrell byla značka solidnosti v F1, ale místní kecal Tyrelll je totální magor. Nechodím na hokej ani na futsal, nejsou to moje záliby a nejsem sportovec. To nám ten rok opravdu pěkně začíná...
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim vilda 02.01.2011 18:49
Mirku nemohu si pomoci - Vy jste mimozemšťan nebo Málkovec a ne Chrudimák. Napsat, že tady po kulturní stránce chcípnul pes, je absolutní lež. Něco takového může tvrdit jen absolutní analfabet anebo člověk, který si brousí zuby na teplá korýtka v chrudimské kultuře pro svý kamarády. A abych nemusel odpovídat na desetkrát, informaci že si doktůrci a sestřička řekli o tak nehorázně velký peníze v radě, mám od člověka, který na tý radě seděl. Měly by se o to zajímat média a všichni ti radní by měli odstoupit a dělat to, co umí.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim MIREK 02.01.2011 13:06
Napište prosím, jaké kulturní akce probíhají v této dědině.V Chrudimi prostě chcípnul pes.Na ty akce jsem pravdu zvědav.CHRUDIMSKÁ BESEDA?Tragedie.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim ANO 02.01.2011 11:12
Dejme tomu, že tam nějaké změny probíhají. Ale kupříkladu taková Loutkářská Chrudim skomírá - a na vině je i nezájem místních. Otázkou pak zůstává, co jim vlastně nabízí.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim vojtanova 02.01.2011 10:25
Je vidět, že se do této diskuse dá napsat jakékoliv hloupost. Chrudimská beseda předvedla v posledních letech takovou činnost, že už i pardubáci začali říkat, že Chrudim je oproti nim kulturní město. Co vás k tak příkrému hodnocení vedlo? Zloba? Hloupost?
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Mexiko 02.01.2011 09:56
Tak zrovna Chrudimská beseda si plně zaslouží o pořádný vítr. Pěkně zkostnatělá instituce bez vlastní invence. Bohužel mám vlastní zkušenosti při jednáních s touto organizací a výměnu vedení si zaslouží. Teda pokud to bude za lidi, kteří to nebudou vnímat jako "trafikové korýtko", ale budou se snažit vylepšit kulturní vyžití.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim vanitas 01.01.2011 23:08
Bohužel je to pravda. Vím to od dvou lidí, kteří to slyšeli na vlastní uši. Pochopitelně ti je šote nebudu prozrazovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? tyrrelll 01.01.2011 22:02
pravičák Vilda tady škemrá o dotace města na své záliby, to ten rok začíná...
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města???? shot 01.01.2011 21:51
A bude to škoda? Osobně mám také jinou představu o personálním obsazení těchto postů, ale karty jsou rozdány.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 01.01.2011 21:49
Předpokládám, že zpráva o těch odměnách ve výši 10 až 15 tis. měsíčně je jeden z projevů lidové tvořivosti něktrých přispěvovatelů této diskuze. Že nemá žádný reálný základ a má za úkol zdiskreditovat slušné lidi. Prosím uveď od koho jsi to slyšel, nebo v jakém zápise je to uvedeno? Vždyť z jednání rady města se také pořizuje záznam.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim vilda 01.01.2011 19:22
Už jsem o tom jednou psal, protože jsem z radnice zaslechl, že si o 10 - 15 tisíc měsíčně za práci v radě údajně řekli doktoři Vondráček (ČSSD) a Kasal (VV) a zdravotní sestra Michalová (TOP 09). Je to nejen nehorázný, ale přímo skandální, co si tahle "nezkorumpovaná" doktorská banda o sobě myslí. Neuspěli s vydíráním vlády na zvýšení platů, a tak alespoň chtějí pustit žilou městu. Nevěřím, že by pro Chrudim odvedli kvalitní práci, když pořád protestují, co mají v nemocnici přesčasů. Neměli vůbec kandidovat! Jen pro informaci - měsíční odměna radních je měsíčně 1200 korun.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Nemo kpt 01.01.2011 18:17
Co se týká obchvatu jsem klidný. V koalici jsou VéVéčka a ty nás ujistili před volbami, že obchvat bude do dvou let. Mají tam svého ministra. Tak stačí ještě vydržet ty dva roky Úsměv Jinak nová rad začala skvěle. Na prvním zasedání noví a čistí řešli svoje odměňování. Jejich představa tak 12tis měsíčně. Dino jim to prý rozmluvil, že by se mohla stát defenestrace. To je jen smutný obrázek nové vlády. Ale třeba překvapí ....
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města???? Nemo kpt 01.01.2011 18:09
Had alias Dino Řezníček to prokaučoval. Hodně toužil po starostovském řetězu a jednoduchá varianta byla s rezatým hochem. S tím se sice nesnáší, ale myslel si, že to bude šlapat jako dřív, kdy ho ničemu nepuatili - aby toho moc nepodělal. Ale mýlka, Roman vystrkuje růžky. A zatím o žádnmém programu nevím, tedy kromě personálních čistek, které už prezentoval Málek na koaličních jednáních. Tejkl je vědec a teoretik atk se k němu začal lísat Roman. A jestli se to povede, tak bude Dino páté kolo ...
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim vilda 01.01.2011 14:35
Nazdar bardi v novém roce 2011 - přeju týhle diskuzi jen věcná témata bez předsudků a pokrytectví. Zdravím taky autora Mexiko, který správně pojmenoval stav věci, že se kultura v našem městě významně pozvedla k lepšímu. Jestli ale růžolící chlapec Málek připravuje v chrudimské kultuře stalinské čistky, které dopředu avizoval a nyní jimi již vyhrožuje na radnici konkrétním lidem, je to bezesporu vrah kultury v Chrudimi. Žádná bambiriáda, což je mimochodem velký mumraj a chaos na Střelnici, nedosahuje kvalit Chrudimský besedy. Dovolím si proto tvrdit, že Málek kultuře nerozumí a chce se jen z titulu svý funkce mstít. Na vrub starosty Dina Řezníčka pak jde, že mu to dovolí. Je to pro něho typické - dělá to, co je pro něho zrovna nejvýhodnější. Mexiko mám s Vámi taky shodný názor na obchvat. Spousta lidí si ho před volbama brala do držky a přitom vůbec neměli potuchy, co obchvat obnáší a jak dlouho se již připravuje. O silnicích patřících státu a kraji ani nemluvím. Smutný je, že jim spousta neinformovaných lidí skočila na špek a zvolila na radnici nejhorší povolební paskvil v porevoluční historii města.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Cenzura www.Chrudim.cz 01.01.2011 12:44
Já se snažil volit něco jiného,bohužel je v tomhle městě dost hňupů co zase volilo ty,co si v tomto městě prosazují svoje názory,svojí vůli a své finační zájmy. O obchvat se bojuje?Tak o tom mi tady ještě chvíli povídej nějakou pohádku.Nejradějí mám tu o Budulínkovi
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města???? Bohemund 01.01.2011 12:09
Vy si fakt myslíte, že gorilí mládě má nějakou moc? Vždyť ten tvor (zdráhám se napsat člověk, protože předpokladem strunatce je páteř) nebyl za minulé období na svém pracovišti víc, než byl. Je tak akorát kandidátem na obecního blázna.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Mexiko 01.01.2011 03:14
KURŇÁÁÁÁ - Cenzuro, nevím kde žiješ, ale za poslední dobu se kulturní vyžití v našem městě zvýšilo o XXXX procent. A když známým z jiných měst říkám, co se tu dělo za akce, tak jen tiše závidí. Ale to jaksi musíš zvednout prdel z gauče a podívat se na program. A co se týká obchvatu - o něj už se bojuje možná od doby, kdy s tebou táta stříkal po plotech. A soudný člověk ví, že přeložky silnic prvních tříd se týkají státu a kraje, nikoliv vedení města. Tak se příště u voleb snaž, aby vyhráli ti, kdo nebudou mít v programu místo podpory nemakačenků, neschopných a plnou držku takzvané sociální spravedlnosti, ale ti , kdo se snaží udat peníze na něco užitečnějšího. Ikdyž to asi jaksi bude občany bolet. Sorry ... mám nějaký ten litr vína a šampusu pod kůží!!! Upřímnost nade vše.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294  293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.