Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Myslitel kuna 25.08.2006 17:29
Milý a zmýlený PIRÁTE.Já jezdím nakupovat uplně jinam. A co se týká rohlíků?Našim dětem bych ten rohlík opravdu do ruky nedal.A jestli-že má někdo problémy s výchovou?Od čeho jsou tady chůvy v akci.A co se týká toho že v zahraničí je to normální,tak ti co to říkaj jezdí asi do Rumunska. Krásný slunný grilovací den.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu Max 25.08.2006 16:55
Kandidatura mladyho, schopnyho cloveka je super, ale kdyz vidim ty kreatury na mistech za nim, kteri by po jeho zadech lezli nahoru, tak teda ani naaaaahodou... Max
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu ANO 25.08.2006 14:32
"aby se Chrudim skutečně nestala městem seniorů a rodin s malými dětmi!!!!!!" Cože? Co je špatného na tom, když ve městě žijí rodiny s malými dětmi? Oh my God!
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu myš 25.08.2006 14:01
Dik za odkaz na webovou stránku Romana Málka.Já jsem jen chvíli byla na pochybách, zda není opravdu mladý na takovou práci, ale pak jsem si uvědomila, že je starý jako můj syn, který jde pevně za svým cílem,naprosto neúplatný,se všeobecným přehledem,vzhledem k průběhu života už bez růžových brýlí...na Romanově kandidátce nejsou jen mladí lidé, ale i ti, jejichž profesní i osobní kvality dobře znám (viz MUDr. Blažková a spol.) a nakonec- ať si mladí rozhodnou, jak jejich Chrudim bude v budoucnu vypadat, aby nám tu chtěli žít, aby se Chrudim skutečně nestala městem seniorů a rodin s malými dětmi!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel Pirát 25.08.2006 13:56
Kun.o,to určitě stačí.To asi opravdu ani nestačíš honit zloděje+malé děti na rohlíku.A to máš ještě v prac.době zdarma inernet.Opravdu se tedy nedivím zákazníkům.Vše ale začíná a končí u manažerky-dáreček.Znám osobně.Tedy pane nechtěl bych být ani Vaším sousedem.Dělal jste někdy rukama,když tam vydržíte přešlapovat za tak málo peněz.Máte doma zrcadlo??
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel Agarwal 25.08.2006 13:37
Kopíruji další úsměvný a těžko realizovatelný nápad. Každopádně vede k zamyšlení jak zvýšit odpovědnost voličů a volených. Velké rocento lidí volí bez jakékoliv odpovědnosti jen podle volebních příslibů a volený potom odpovědnost za své jednání přenáší na voliče, kteří si ho v zvolili v tvz. "demokratické" volbě za svého zástupce. Čtenář glos J. L. navrhuje následující volební systém: 1. volit musí každý - všeobecná volební povinnost, nikdo nemůže říci já nic, já muzikant 2. každý volič neodevzdá jen svůj hlas, ale se svým hlasem dává k dispozici i svůj majetek, kterým ručí za rozhodování strany které dal hlas, v případě, že se stane stranou vládnoucí. V případě, že vláda prošustruje za dobu svého vládnutí státní prostředky, tento schodek se bude hradit právě z majetků voličů vládnoucí strany. Majetku voličů opozičních stran se toto nedotkne. Důsledky : 1. defenestrace bude. Jak známo, lidi si nechají líbit téměř všechno, ale ne to že jim šáhnete na majetek 2. ideální zpětná vazba voličů na rozhodování volených státních úředníků 3. v případě kladného výsledku hospodaření státu by samozřejmě voliči vládnoucí strany byli zvýhodněni 4. určitě nebudeme stavět dálnice 3 x dražší, než v sousedním Německu, kde je hodně drahá pracovní síla 5. korupce se odbourá, alespoň její podstatná část Zdroj: http://viditelnymacek.cz/public/kapitola.phtml?menu=&user=24&session=58348551&kniha=52&kapitola=124475&preference=
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel kuna 25.08.2006 13:34
Mě se zase líbí,jak dokážete odhadnout lidi. Přeji hezký den a nikoho nepodceňujte.
Reagovat na tento příspěvek
 
SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ ANO 25.08.2006 10:06
Pravda. Nevysvětlila. Jde nám o totéž - neřešme to, počkejme na vysvětlení. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice pinochio 25.08.2006 09:59
Zkrátka v té přestavbě nevidím nic skvělého. Teď to tu bude rozbouraný a prachy budou lítat vzduchem. Nevím komu ta původní ulice tolik vadila!!!! A jinak v dnešní době je asi zadlužený každý, aby mohl mít svůj byt, když ho člověk nedostane od města. Ale kam to pak spěje, když je tolik lidí bez práce a nemají střechu nad hlavou, protože každý nevidělává tolik peněz!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel Katatonia 25.08.2006 09:52
S primitivem, který vykřikuje v jednoduchých větách, není možné rozumně debatovat, je mi Vás líto.
Reagovat na tento příspěvek
 
SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Katatonia 25.08.2006 09:50
Vážený a milý, pokud Vám mé dodatečné doplňující vysvětlení nestačilo, proveďte si ještě jednou analýzu všech slov, která pisatelka, na jejíž zprávy jsem reagoval, použila. Pochybuji, že mezi nimi bude slovo diakritika. Ještě jednou, uznávám, že to mělo být spojeno, tedy: né (vysvětlit z hlediska diakritiky) Nicméně, nevím, proč mne napadáte za tuhle drobnost, nejsem primitiv ani zaujatý člověk, reagoval jsem pouze na to, že pisatelka napadala reagujícího kvůli češtině, ale její projev také nebyl bez chyb! A pokud jsem měl možnost vidět, doposud své chyby nevysvětlila.
Reagovat na tento příspěvek
 
SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ ANO 25.08.2006 09:06
Cituji: "Prosím o vysvětlení těchto pojmů z hlediska pravopisu: danné diakritika ..." Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel Doležal Jan 25.08.2006 08:39
Naprostý souhlas!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel Doležal Jan 25.08.2006 08:38
Spíš by se tu dalo bavit o tom, jaké dárečky a kostlivci jí zústali ukryty po vládě ODS. Výše dluhu je přímo úměrná tomu, co se muselo po vládě ODS narovnat. Se živnostníky se setkávám každý den a mohu Vám říci, že to poctiví chudáci rozhodně nejsou...
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby Doležal Jan 25.08.2006 08:31
No, koukám, že jste řádně informován o všech praktikách, což svědčí o tom, že jste buď představitel ODS (v tom přípaadě bych být Vámi o nějaké zkorumpovansti, výběrových řízení a dosazování si svých známých raději pomlčel. Viz. magistrát města Pardubic, Krajský úřad, Chrudimská radnice, firmy ve kterých má město podíly!!!), nebo zhrzený kandidát ČSSD...
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel kuna 25.08.2006 08:19
Už jke to tady.Ano.Soudruzi jásejte.Myslitel volí komanče.Ale není sám. http://aktualne.centrum.cz/ Pánbůh s náma.
Reagovat na tento příspěvek
 
SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ Katatonia 25.08.2006 08:12
Samozřejmě vím, co je diakritika, mělo to být specifikováno, šlo o diakritiku použitou pisatelkou (např. o vysvětlení toho slova né, to asi ve slovníku nebude, že???????)
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel Katatonia 25.08.2006 08:08
Já samozřejmě nepodporuji ty občany, kteří nechtějí pracovat, práci se vyhýbají a jejich životní krédo je skutečně jen a pouze čerpání sociálních dávek a sociálních benefitů. Nicméně, v případě, že by se stát přestal o tyto občany starat a zajišťovat jim alespoň nějaký příjem, k čemu by zákonitě došlo? Myslíte si, že by se zvýšil počet těchto lidí, kteří by se zapojili do pracovního procesu? Domnívám se, že by nešlo o velké množství takových najednou pracujících. A co ti ostatní? Jakým způsobem přežít, když do práce nejdou? Scénáře dalšího vývoje mohou být různé. Buď se obrátí na sociální úřad a budou jej otravovat do té doby, než jim opět něco dá a pokud by k tomu nedošlo, domnívám se, že vzroste kriminalita, v případě úspěšnosti policie ČR a následnému trestu, vzroste již tak velký (na kapacity věznic) počet uvězněných, za které společnost opět hradí veškeré náklady (jiná forma sociálních dávek, nepočítám se splacením ex-post). Může také vzrůst počet žebrajících lidí (a to i na menších městech, ne jenom v turisticky zajímavých částech velkých měst) a samozřejmě se mohou objevit i další negativa s nedostatkem fin.prostředků k obživě spojená. Jak se takové věci projeví u voleb? Vyhrála by pravice nebo např. KSČM? Pokud bych si mohl vybrat mezi společností, která respektuje a podporuje pouze ty úspěšné a k těm neúspěšným (ať už vlastní či nevlastní vinou) se staví zády, nebo mezi společností, která se snaží budovat, zlepšovat a stabilizovat efektivně fungující sociálně spravedlivý systém, ve kterém skutečně efektivně funguje solidarita a není ohrožen sociální smír, volím druhou možnost. P.S. Nejsem nezaměstnaný člověk závislý na soc.dávkách, tudíž i z mých daní na sociálně potřebné přispívám.
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova zora 25.08.2006 08:06
Jojo,to máte vlastně pravdu.Ale myslím že dotyčný nemá o pravopisu moc přehled.Ale co,není to diskuze o pravopisu...
Reagovat na tento příspěvek
 
SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ ANO 25.08.2006 07:39
Drahá Katatonie, nemohu zde odpovídat za jiné, ale pokud je ti slovo "diakritika" cizí, tak doporučuji použít slovník cizích slov. Jeden najdeš i na internetu - nechal jsem si v něm vyložit heslo "diakritika" a zde je výsledek: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/diakritika ...se učit, se učit,... HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice ANO 25.08.2006 07:36
Ale jo, když v tom páru budou oba makat od rána do večera a nebude jim vadit se zadlužit na 20 let dopředu, tak si i byt můžou dovolit. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice pinochio 24.08.2006 23:39
Taky si myslím, že je to zbytečná ztráta peněz. Jako by nestačila ta původní Široká ulice. Asi máme dostatek peněz, aby jsme s nimi mohli tolik šrádat. Kdyby radši postavili nějaký byty pro mladý lidi, který nemají šanci dostat nebo koupit byt! Oh my God! http://www.chrudim.info/forum/napoveda.php3#
Reagovat na tento příspěvek
 
SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ pinochio 24.08.2006 23:36
Miholl je asi vnadřízený/á/ jak má být!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Pirát 24.08.2006 21:46
Johne,to se opravdu divíš.Vždyt Libý bydlí nad náměstím.Avlastně se stěhuje do Prahy.Musí mu ale opravdu hrozně zní t v uších od přátel Hofmana,Škopa,Pelikána,Tlapáka a nového starosty Vařejčky?Možná by z něho a jeho kamaráda Čechlovského ještě udělal manekýna-modela.Zcela určitě se jedná o exoty-bohužel pro občany tohoto města.Věřte ale jedinému-nikdo z nás s tím nic nenadělá.Kostky jsou již vrženy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Pirát 24.08.2006 21:37
Vážený Kaze,zájem o centrum asi nebude ani od turistů.To by jedině u kašny byla klec a tam by bylo k vidění něco skutečně mimořádného?Co takhle klec-Libý+Kušta.Ještě by tam mohlo být pár jejich poskoků.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Pirát 24.08.2006 21:31
Už je bohužel pozdě.Zcela jistě již někdo dostal za tuto akci,kapesné,a p.Jelinek-Jelimánek.To mu konečně někdo zavřel-ústa tím kam ho nastrčil.A přitom takový výrazný odpůrce Libého.Proč taková zásadní změna.Jsou již kamarádi??Libý říká,že ani náhodou.Kde je tedy pravda.
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova leonid 24.08.2006 20:14
V příspěvku jsou různé chyby ale shoda podmětu s přísudkem je podle mne v pořádku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel Max 24.08.2006 19:23
Bohuzel, je to tak, jak pises... Jedine, ze by johansson byl poctivy mezi poctivymi Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel Bond 24.08.2006 18:55
Ono nic není jen černý a nic jen bílý. Onehdá jsem četl, a nebylo to v levicových plátcích, že v případě řádného placení daní (všemi fyzickými a právnickými subjekty) by naše republika měla přebytek jeden bilion korun. Přestože to psal poměrně erudovaný ekonom, moc jsem mu nevěřil, ale on argumentoval konkrétními případy (odpisy na všechno možné i nemožné, kličky, obcházení zákonů, podvůdky i podvody). Osobně jsem proti plýtvání a rozhazování státních peněz lidem, kteří nechtějí makat, ale ani těm, kteří to nepotřebují. Vím, že to živnostníci (někteří), živící se makáním a dřinou, nemají vůbec lehké, ale páni (dámy) podnikatelé, je z vaší strany všechno tak košer, že jen křičíte a hartusíte, když někdo chce přijít s novým zákonem, který by zabráníl občůrávání daní?! Ta vaše poměrně drahá vozítka, nové domy, jejich vybavení, dovolené odepsané z daní!? Kdo jsi bez viny, hoď kamenem. Zdar. No, asi jsem píchl do sršního hnízda.
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel ANO 24.08.2006 18:54
 
Myslitel Agarwal 24.08.2006 18:04
Plně souhlasím, ale platí že sytý hladovému nevěří, takže nevím jestli o tom lidi co nikdy nepodnikali přesvědčíte. Pravdou je že na daních jsou ale biti všichni pracující, ať zaměstnanci tak živnostníci. Nedávno mě pobavila jedna glosa anonymního účastníka jiného fóra, kterou sem kopíruji: ------------ A.B. píše: Já jsem při úvahách o samotné logice volených zástupců, kteří poté rozhodují o našich financích, došel k jednoznačnému závěru. Podívejme se nejprve, jak vypadá situace nyní. Ten, kdo je na podpoře a práci se vyhýbá jako čert kříži, asi nebude volit strany pravicové, proklamující - bez práce nejsou koláče. Nutno podotknout, že tito jedinci si dlouhou chvíli krátí především tvorbou dalších rodinných příslušníků, čímž si poměrně slušně zvyšují životní úroveň. Ovšem na úkor koho? On totiž stát nic nezaplatí, od platů, důchodů až přes podporu v nezaměstnanosti. Vše zaplatí nějaký ten blázen, který se dře od rána do večera a stát mu potom za odměnu vezme, a "solidárně" přerozdělí, bratru 50% z toho, co svojí prací vytvořil. Výsledek? Nemakačenko se směje a tomu poctivci nezbývá, než aby přijmul svůj úděl. Každé čtyři roky se potkají u voleb a volí tak, aby se měli sami lépe. První levici, druhý pravici. A já se ptám, nedošlo to už trochu daleko? Neparazituje dnes už 60% populace na těch zbylých 40%? Můžeme krásně volat, budujte si socialismus, ale ne za naše peníze, ale co je nám to platné, když nás potom přehlasují? Nabízí se jediné možné a naprosto logické řešení. Poměrná hodnota volebního hlasu musí být vztažena na výši daní (absolutní částka, nikoli relativní procento), kterou daný občan do státní pokladny odvádí a o které může současně, skrze svého voleného zástupce, rozhodovat. Netvrdím, že by měla existovat čistá přímá úměra mezi výší odvedené daně a hodnotou volebního hlasu, ale alespoň nějaké, řekněme regresivní zohlednění by fungovat mělo. Potom by se totiž jasně ukázalo, jaká strana má voliče, kteří této zemi něco přinášejí a která má jen ty, kteří ji vyžírají. Jest to myšlenka možná trochu utopická, ale po delším přemýšlení se mi jeví jako zcela legitimní.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice kaze 24.08.2006 18:03
Jako všechna historická evropská města, i Chrudim potřebuje pěší zónu. Ta by měla zahrnovat Resselovo náměstí a tyto tři centrální ulice: Filištýnskou, Štěpánkovu a Širokou. Tuto zónu by měly oživovat různé turistické atrakce a pravidelně pořádané akce, samozřejmě ale i obchody, kavárny a tržnice, a to vše i venkovní, "na ulici". Tak by se naše centrum města stalo jedním velkým obývákem pro všechny občany.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu ANO 24.08.2006 17:48
 
Senátní volby johansson 24.08.2006 17:06
No, ono se asi v Pardubicích dělo némlich to samé, protože jistý pan poslanec V. (ano, ten, jak šel těsně před volbami z hostince a pak ho vzápětí vozovka ošklivě uděřila do hlavy) se nechal veřejně slyšet, že toto jsou posty, které si ČSSD rozhodně ujít nenechá. A propos, až budete zase argumentovat vyhraným výběrovým řízením, tak si vzpoměňte, jak se to za za vlády ČSSD dělalo. Jen tak z poslední doby: Mládkův kámoš Koníček do Lesů ČR, Rathův kámoš Horák do VZP, ožrala Kott za zradu taky do VZP, další Rathův kámoš Sojka na MZ, Grossův kámoš Přibyl na Úřad vlády... mám pokračovat? Uffff, to jě nějakejch vyhranejch výběrovejch řízení....
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel johansson 24.08.2006 16:53
Ano? tak až budete živnostník nebo majitel firmy a budete každý měsíc platit zálohy na daň z příjmu, DPH, zdravotní a sociální pojištění, odvody za zaměstnance a další poplatky a odvody za kdejakou ptákovinu... a pak se jen budete dívat, jak socdemáci rozdávají plnýma hrstma podpory v nezaměstnanosti, sociální dávky, příspěvky, pastelkovný... v poslední době dokonce příspěvky na mobilovný pro socky a dotace na set-top-boxy. K tomu pak při kontrole na FÚ s váma jednají jak s keťasem v padesátých letech, který zatajil zboží a okradl pracující lid. Takže sorry, já to od pana T. BERU jako útok na živnostníky a podnikatele, protože to je přesně součástí socdémácké taktiky vyvolávání závisti a vzbuzování pocitu, že tady se líhnou peníze na ulici- jen stačí toho vydřiducha podnikatele trochu víc zmáčknout a on ještě něco pustí, když jsme to z něj nestačili do teď vyrazit. Kdyby tenhle stát tak šíleně nerozhazoval a nebujel , tak je možný dokonce daně všem snižovat (ó jaká hrůza). Takže pro mě pan T. není bojovník za lepší výběr daní, ale jen jeden z té socdemácké party, která za posledních 8 let nadělala astronomický dluhy na účet nás všech.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu myš 24.08.2006 16:45
A propos- Roman Málek, o jehož hodnotách můžu mluvit jen v superlativech - to jméno se objevilo v návrzích jen hypoteticky nebo bude skutečně figurovat na kandidátce? Odpoví mi , laskavě, někdo zasvěcený? Děkuji.
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova deni 24.08.2006 15:27
Dobrý den - musím se se omluvit.Nyní jsem se vrátila z Hypernovy,kde se mi omluvili,přepočítali cenu a přeplatek mi vrátili.Přiznám se,že jsem nečekala takové vstřícné chování.Opravdu je to o lidech....
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova msoptik 24.08.2006 14:05
Ale zdá se to tak.
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova zora 24.08.2006 13:42
Tak to opravdu nejsem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova msoptik 24.08.2006 13:24
Já myslím že tahle diskuze není o pravopisu.ASI JSTE UČITEL NEBO UČITELKA A ZDAJÍ SE VÁM PRÁZDNINY PŘÍLIŠ DLOUHÉ.
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova zora 24.08.2006 13:17
Pardon-překlep.Podmětem...
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova zora 24.08.2006 13:16
Opraš si pravopis-zejména shodu přísudku s podnětem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel Katatonia 24.08.2006 13:08
Takže se dle Vašeho názoru pan Trávníček mýlí? Já bych jeho vyjádření pouze jinak nazval daňová optimalizace, kterou "bohužel" zaměstnanci využít nemohou (jako např. možnost snížit si daňový základ o dopravní náklady na cestu do zaměstnání), a tudíž zákonitě v absolutním vyjádření zaměstnanci odvádí na daních mnohem více finančních prostředků. Rozhodně bych vyjádření pana Trávníčka nevnímal jako negativní postoj vůči živnostníkům.
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova msoptik 24.08.2006 13:05
Zazněla jiná slova ale každý si je přebere po svém.Jak jsem psal nechci se zabívat prací ochranky to je samostatný subjekt.Pracovníci ochranky nejsou zaměstnanci Aholdu jsou jimi jen najímáni.Což je samozrejmě neopravnuje se chovat jak se podle příspěvků chovají.První téma bylo na chování ochranky ale poté se otočilo jiným směrem.Pouze sem se chtěl zastat lidí kteří byli neprávem vcucnuti do tohoto kolotoče.Máte pravdu je to chyba vedení jaké najímá lidi,ale nikdo se vám nehrne pracovat to hypermarketů někdy s platem na hranici minimální mzdy.totom se nemůžeme divit že je v nich leckdy personál který ani nemá páru co po něm zákazník chce.
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova Katatonia 24.08.2006 12:27
Já jsem ve svých reakcích nikdy nepoužil Vámi uvedené termíny (zloději, blbci či neschopná hovada), použití takového slovníku nemá žádný význam. Celá kritika není mířena primárně na podřízené zaměstnance tohoto rádoby hypermarketu, jde o vedení, které určuje směr fungování a stanoví pravidla, na základě kterých se podřízení a ochranka chovají (spolu se sankcemi pro případ individuálního selhání). Pokud je vedení lhostejné, případně dokonce nařídí, že se s lidmi v tomto hypermarketu mnohdy zachází či dokonce má zacházet jako s hlupáky, mají být neoprávněne napadáni a perzekuováni před zraky ostatních apod., potom je bezesporu namístě takovýto hypermarket nezvolit za cíl menších ani větších nákupů. Samozřejmě vím, že i mezi zákazníky jsou lidé ne vždy féroví, snaží se podvádět, krást a dělat jiné špatné věci, nicméně to přeci automaticky neopravňuje nikoho ze zaměstnanců či ochranky k tomu, aby nerespektovali zásady slušného chování k zákazníkům a fyzicky je napadali (primární problém zmíněný ve vztahu k tomuto tématu). Pokud není jiná možnost, jak zatlačit na vedení této instituce, aby zjednalo nápravu, než další pokles objemu tržeb díky poklesu počtu zákazníků, je takovýto bojkot a preference konkurence nabíledni (alespoň pro ty, co čtou toto fórum, případně pro ty, co zažili s Hypernovou Chrudim negativní zkušenost)! Vedení společnosti AHOLD by jistě pokles profitability tohoto hypermarketu nenechal chladným!
Reagovat na tento příspěvek
 
Myslitel 123 24.08.2006 12:20
Přečetl jsem na www.jaroslavtravnicek.cz ... "Daně jsou hlavním zdrojem příjmů státu a obcí, placení daní je třeba razantně vymáhat. S t á t d r ž í z a m ě s t n a n c i, podnikatelé mnohdy přiznávají jen co chtějí. Co dodat?
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova msoptik 24.08.2006 12:12
Opět musím reagovat na vaše články.Nechci se zastávat hyperboudy vím že mnoho věcí není v pořádku ani se nechci vracet k práci ochranky.Nebudu se tajit tím že jsem zaměstnanec hyperboudy sice už ne dlouho ale jěště jsem.pouze se chci zastat některých lidi kteří zde pracují a snaží se svou práci vykonávat svědomitě a jsou milí leckdy i k protivným zákazníkům.Podle vašich článků tam zřejmě nikdo takoví není,ale jak by se vám líbilo kdybyste pracovali co nejlépe a někdo z vašeho kolektivu vám dělal spatné jméno?Také by se vám líbilo kdyby vám hned někdo nadával do zlodějů,blbců a neschopných hovad atd.... zřejmě asi ne!Souhlasím s vámi že jsou tam lidé kteří by se měli zamyslet nad svím chováním k zákazníkům ale nesudte celej kolektiv podle několika jedinců.Děkuji
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova Katatonia 24.08.2006 10:47
Opět potvrzuje vše negativní, co zde bylo o tomhle rádoby hypermarketu napsáno. Nejenže se neumí chovat ke svým zákazníkům, neoprávněně je šacuje, perzekuuje, ale navíc se snaží je při placení okrádat, případně jim prodávat nekvalitní zboží (osobní zkušenost mám s nákupem koblih, které byly pro zákazníka zabaleny po 4 v apartním plastickém balení, po jehož otevření doma z něj vylétl roj malých vinných mušek). Jaká je možnost se vyhnout této hře s trpělivostí zákazníka? Nevolit tento hypermarket, zdálky se mu vyhnout, případně využít pouze jeho parkoviště k pohodlnému a pohodovému nákupu u konkurence, jejíž chování se s Hypernovou Chrudim nedá srovnat! P.S. S Kauflandem nemám nic společného, jsem pouze spotřebitel, který si (chválabohu) může vybrat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Opět Hypernova deni 24.08.2006 10:09
Dobrý den, taky bych chtěla reagovat na "super"market Hypernova!! 20.8.06 jsme s rodinou byli na běžném týdením nákupu.Proto mě částka 1000kč ani tak nezarazila,vzala jsem si lístek od pokladny a "bohužel" si hned nezkontrolovala položky.Na tento doklad jsem se podívala až doma a nestačila se divit - nejen,že místo 4 tatranek bylo naúčtováno 5,ale koupila jsem si i 5kg banánů!!Vrtalo mi to hlavou - co to má znamenat a pak jsem si vzpomněla,že jsme si koupili melouna (do chuti melouna měl daleko - spíš sladká voda).Takže super koupě - meloun za 132,50!!Dnes se chystám na nákup - stavím se u informací a uvidím,co mi řeknou.Vím,že je to pozdě - ale logicky - 5kg banánů si málokdo koupí...
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby Doležal Jan 24.08.2006 10:00
Nevím o tom, že by jsme měli společného otce nebo matku. Asi si pletete pojmy s dojmy, ale to se stává. Jinak si opravdu nemyslím, že by lídr kandidátky byl zodpovědný za výsledek celé strany. A to myslím platí ve všech stranách. Je to spíš o lidech, osobnostech a o týmové práci. Což se někdy říct nedá. Též bych preferoval lidi, kteří jsou čistí jako bílý sních, jsou úspěšní manažeři a jde jim všem opravdu jen o blaho občanů města a z těchto lidí je složena kandidátka jakékoliv strany... Ale řekněme si úpřímně, má některá ze současných kandidujících stran takovéto lidi???
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124  123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.