Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
královna věnných měst - chrudim Cenzura www.Chrudim.cz 11.09.2006 20:32
Ale dost plodná ,ne?To je sranda :-D Oni kdyby hasiči tak rychle běhali,jak rychle mě zde slovně napadli,tak zašlapou Seč do země.HAHAHA! Berte to jako pokus o vtip,a ne znevažování práce hasičů jako takové.Rozhodně je to záslužnější práce,a mnohdy nebezpečnější než práce naší profesionální armády.Je pravda,že profesionální hasiči vyžerou každou,nehodu,únik nebezpečných látek,požáry a co já vím co všechno.Za o jim patří i můj obdiv.A to myslím vážně.Jinak ta královna krásy to byl opravdu debakl.A jak jsem koukal na netu,jsou v Chrudimi i hezčí dívky.Škoda,že se nepřihlásily.Tím se nechci dotknout soutěžících dívek,aby to zase někdo nebral jako kritiku,ale jen názor.http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=23&s=413&id=841
Reagovat na tento příspěvek

královna věnných měst - chrudim Cenzura www.Chrudim.cz 11.09.2006 20:18
1.Žadné mindráky si neléčím. 2.SDH+radnice si určitě vycházejí vstříc.Tak proč se tu objevily nářky nad tím,že SDH nemá žádné zázemí a nemá kde cvičit.Ano,já mám velkou zahradu,mám ji jako koníčka a také ten pozemek nebyl zadarmo.Koupil jsem je za tvrdě a poctivě vydělané peníze.Tuto možnost má každý.Pokud svého koníčka SDH bere vážně,jako já svého, mají tuto možnost i oni.Ano zrekonstruoval jsem svůj dům,je to můj majetek,ale je to i zároveň vizitka města,když jsem přijedou návštěvníci města.Co pro zvelebení města dělají třeba obyvatelé panelových domů.Stačí uklidit sníh před domem,ale i to je jim kolikrát na obtíž.To není kritika,ale fakt. Jestliže SDH vycházejí s radnicí tak dobře,můžou jim povolit cvičit třeba na letišti.To je dost velký prostor, v městském parku,průmyslové zóně(alespoň bude nějak užitečná) nebo o sobotách na nádraží,tam žádná auta o víkendech nejezdí.Stačí se domluvit a vyjít si vstříc,že?HAHAHA! 3.Mluvím o drzé mládeži.Běžte se podívat před kteroukoliv střední školu.Jediné co vidím jsou vykuřující studenti házející nedopalky,krabičky od cigaret,žvýkačky a co já vím co všechno okolo sebe.Běžte se podívat na autobusové nebo před vlakové nádraží,jak to tam vypadá.Je jim jedno kam to hodí.A zkuste jim něco říct.Podívejte se do hospod,kdo tam většinou vysedává.Ničení veřejného majektu není žádný problém.Běžte v sobotu nebo v neděli ráno po městě.Všude zvratky,povalené popelnice,to podle toho v jaké náladě se vracejí domů.Poslouchejte chvíli jak slušně se baví.Podívejte se na záběry z technoparty.A to bych mohl pokračovat.Neříkám,že jsou všichni stejní,je to tak 50 na 50.Ano,občas své dcery počítám mezi drzé,ale na druhou stranu je snažím vychovávat a vést ke slušnosti a poctivosti a také je učím,že se sbírají výkaly po našich psích miláčcích.No vidíte zase kritika,ale myslím.že opodstatněná.A jediné,které zde opravdu tvrdě kritizuji je vedení města,za jeho přístup k majetku města,čachry s obecním majetkem,nevysvětlené podivné nákupy a prodeje pozemků ,podivné zakázky firmám svých známých a kamarádů,že si nedokázalo poradit s dopravou v Chrudimi,za rekonstrukci Široké ulice(s ní mimochodem nesouhlasí naprostá většina obyvatel),za plovárnu,kde se nedá plavat,spíše podle známostí rozdělené obecní dotace zájmovým organizacím atd.atd.Jedinné z mála věcí co se povedlo,a zaslouží pochvalu jsou domy sociálních služeb pod Širokými schody a za bývalým ČSAD a částečně kruhové objezdy. 3.Že neumím chválit.To,že SDH skončilo z 20 družstev 17 není žádná ostuda.Prostě napíšu nepovedlo se to,příště se budeme víc snažit, a nebudu to okecávat vším možným.Jedna z mála věcí poslední doby,která stojí za pochvalu je rekonstrukce hotelu Bohemia,ale to není zásluha města,ale soukromé firmy. 4.Dotaz.Proč se za kritiku obouváš jen do mě,když zde na fóru je je dost a dost věcí kritizováno od jiných přispěvatelů.Odpovím si sám.Pokud si členem SDH,nebo je členem ridinný příslušník či blízký kamarád tak jsem se asi dotkl Tvého citlivého já,že?To je sranda :-D Ale rád se nechám poučit,co všechno SDH,jak píšeš ,byť zájmová a tudíž neplacená organizace cituji:"Podle mých dostupných informací si SDH Chrudim a radnice vycházejí navzájem vstříc. SDH vykonává pro město dost prospěšné práce a zdarma, proto naopak město si SDH váží a podle svých možností tuto jejich záslužnou práci oceňuje.“dělá pro obec.Rád se nechám poučit a rád odpovím,případně pochválím.

královna věnných měst - chrudim leonid 11.09.2006 20:02
To je psina! Já jsem reagoval na soutěž královny krásy podle filmu Miloše Formana a vznikla z toho debata o hasičích.

Orientační mapy Max 11.09.2006 16:32
...joooo, holt nesmej chodit na navstevu za tmy...s hasaakem a sperhaaakem, psssssssst Úsměv

královna věnných měst - chrudim Hasič-ka 11.09.2006 15:14
Cenzuro-jak znám hasiče,ti se nikdy na nic nevymlouvali, ani nevymlouvají. Není to tedy výmluva na současný neúspěch, ale skutečnost o faktech. I když máš kamaráda z povolání, na tom nic nezměníš, že Ty o hasičině nic nevíš a zřejmě Tvůj kamarád taky ne, to už by Ti to dávno patřičně vysvětlil. Dobrovolní hasiči na rozdíl od profiků dělají vše na úkor svého volného času a zdarma (dělají to rádi a dobrovolně) profici to mají jako zaměstnání a za peníze. Podle mých dostupných informací si SDH Chrudim a radnice vycházejí navzájem vstříc. SDH vykonává pro město dost prospěšné práce a zdarma, proto naopak město si SDH váží a podle svých možností tuto jejich záslužnou práci oceňuje. Ale ovšem co Ty o tom víš. Ty umíš kdekoho a kdeco pouze kritizovat. A kritizoval bys dál a víc, jak píšeš v jednom ze svých diskusních příspěvků. Od Tebe nebylo ještě nikdy slyšet slova chvály na cokoli. To si kritikou léčíš nějaké své mindráky? A co Ty jsi dobrého udělal pro své město? Že jsi si opravil svůj dům a vychováváš své děti? Vynaložil jsi peníze na svůj majetek. Píšeš, že by se určitě našel v okolí pozemek nebo louka, na které by se dalo cvičit. A co Tvoje zahrada? Když jsi tam vysázel vlastnoručně přes 100 okrasných keřů, musí být pěkně velká. Tam by se nenašlo místo na nacvičování? Určitě ano, ale to by tam nesměla podle Tebe přijít ta drzá mládež. Ale udělal by jsi aspoň záslužný čin. Díky příspěvku od myši, která Tě posílá k dobrovolným hasičům, abys ukázal jak to mají dělat a Ty odpovídáš, že nebudeš dělat kouče a pracovat s drzou mládeží. Proč házíš všechny do jednoho pytle. Již v prvním článku bylo vysvětleno, že je tam parta mladých a skutečně slušných lidí, a Ty to hned svedeš, že je to drzá mládež. Určitě ten, kdo vede, podle Tebe tu drzou mládež, dělá pro veřejnost a město prospěšnější práci než Ty. Své děti také počítáš mezi drzou mládež? Co kdyby projevily zájem o hasiče? Určitě bys potom na hasiče změnil názor. Poraď tedy hasičům, jak to mají dělat, když jsi takový všeználek. Pro myš: díky, díky, díky za podporu.

královna věnných měst - chrudim Cenzura www.Chrudim.cz 11.09.2006 07:55
Max to byl překlep ne minut,ale sekund.:wink:

královna věnných měst - chrudim Cenzura www.Chrudim.cz 11.09.2006 07:53
Svou občanskou povinnost jsem splnil absolovováním základní vojenské služby,která bohužel skončila,lae jak pozoruji dnešní mládež,vůbec by jim neuškodilo jít na dva roky do zeleného.Nekradu a neničím městský majetek.Na vlastní náklady jsem zrekonstruoval dům blízko centra v hodnotě 2,5 mil korun,čímž jsem přispěl k lepšímu vzheldu města(kéž by tak učinily všichni majitelé domů).Vysázel vlastnoručně přes 100 okrasných keřů a stromů na své zahradě.Vychvávám dvě děti,které chodí na soukromé školy,čímž si myslím jsem pro město udělal víc něž ono pro mě. Hasičské povolání jsem nikdy dělat nechtěl,ale kamarád ho má jako povolání,takže trošku o tom vím.Rozhodně nechci dělat kouče a už vůbec ne pracovat s dnešní drzou mládeží.Ale omlouvání,že není dostatečné zázemí není zrovna nejlepší cesta.Tak si holt,když se mi něco nepovedlo nasypu popel na hlavu.Co těch zbývajících 16 družtev co bylo před Chrudimi. To Myš:Proč ty si se nepřihlásil(a) do soutěže Kr8lovna věnných měst a nesplnil(a) tak svoji občansou povinnost. To je sranda :-D

Jak se dělá protekce Lajos 10.09.2006 20:55
No já bych to tak nezatracoval, toho trávníku, co tam byl při realizaci kruháku vysázen, bude asi škoda, ale na druhou stranu - bydlím v Husově ulici přímo u hotelu, a člověk nemá v ulici kde zaparkovat kvůli návštěvníkům hotelového areálu a kteří buďto objíždějí po chodníku květináče, nebo se naučili příjezd od Centrálu. Parkování autbosů před hotelem je opravdu lahůdka. On byl od samého počátku nesmysl stavět hotel s miniaturním parkovišťákem, a ještě kruhového tvaru. Dlouhodobě by samozřejmě mělo být řešením podzemní parkoviště - podle mě by ho měl ale financovat ten, v čí prospěch se bude stavět - majitel hotelu - a ne město.

Orientační mapy msoptik 10.09.2006 16:55
Zřejmě by to město položilo ale nechápu proč je to předmětem až ted?Vždyt´ty mapy jsou zde již mnoho let.Já pokud jsem hledal číslo popisné vžycky jsem ho našel i večer a pokud ne šlo tak si doporučuji posvítit mobilním telefonem vždyt´dnes už ho má každýÚsměv .Šetřete městskou kasu.

Orientační mapy buldog 10.09.2006 14:42
Docela by mne zajímalo, kdo rozhodoval o umístění orientačních map například sídliště U Stadionu v Chrudimi. Jsou celkem dobře zpracované, ale jejich umístění je dle mého názoru zcela špatné. Tyto mapy, které mají sloužit asi převážně návštěvníkům, kteří se v sídlišti nevyznají. Mají však smůlu, když by chtěli něco hledat za snížené viditelnosti. Mapy jsou vždy umístěny v docela těsné blízkosti veřejného osvětlení, ale tak nešťastným způsobem, že ten kdo by potmě chtěl na mapě něco najít má prostě smůlu, protože veřejné osvětlení je vždy v takovém úhlu, že zkrátka na mapu nesvítí. Vitríny s mapami jsou ale tak rozměrné, že by umožňovaly lokální osvětlení např. jednou zářivkovou trubicí 36W. Připojení ke zdroji energie by se bez problémů mohlo realizovat ze zmíněného veřejného osvětlení. Ale to asi není účelem, protože z takového osvětlení by neplynul MÚ žádný zisk, tak jak je to na autobusových zastávkách MHD, kde jsou komerční reklamy osvětleny. Výše uvedených orientačních map v sídlišti U Stadionu není snad tak vysoký počet (4), aby jejich osvětlení zruinovalo městský rozpočet!

IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí? Evžen 10.09.2006 13:15
Naprostý souhlas.A navíc co to má co dělat na diskuzním fóru města...

IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí? hel 10.09.2006 12:00
To, že někdo neutratí peníz za IQ test , který nedává žádnou záruku, že je odborně zpracován a může tedy být je zábavou ( či taháním peněz) ještě neznamená, že je závistivý a nepřející. Prostě své peníze směňuje za zboží, které považuje za kvalitní a pro sebe potřebné. A to mi přijde víc než rozumné.

IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí? Norei 10.09.2006 08:55
Dosti případná reakce-typicky česká: za žádnou cenu nenechat vydělat bližního svého, aby náhodou nebyl bohatší než Já ! Umřela mi koza - ať chcípne i sousedova !! Rád bych se dožil situace, kdy Češi přestanou závidět, stanou se otevření, přející, a uvědomí si, že pokud "nechají vydělat", vydělají sami. Jinak totiž chcípnem všichni, když si navzájem nenecháme vydělat. Takže: inteligence vysoká- rozum chabý.

Jak se dělá protekce Pirát 09.09.2006 21:42
Co to předvádíš.??Nechceš snad dostet do probnlémů Mgr.Marouska za to co říká po večerech o Řezníčkovi-také učitel.Toho času super kamarádovi a odpůrci Libého.Kam šli dotace-teklo tolik peněz.A co ta agentura viz .článek.Kolik let hraje komedii a jen pouze ,že p.starosta si musel najít někoho pouze z ODS a tím jsou odpůrci s Čechlovským jak je poznat nejen z rady ale také Tisku.Ještě,že za ním stojí vrchní strážník-M.pol.jistě by dávno ani nemohl tímto být.To je ale stejné,jako JELÍNEK+KUŠTA.Jistě budu ráda pokud v městě udělá někdo pořádek.Kdo??Hofman-Škop a další.To by bylo místa na radnici a určitě i v perlamentu.Trávníček,super hvězda Města-on to dokáže stejně.

Jak se dělá protekce Pirát 09.09.2006 21:21
Jajko,ten první-agentura,prvotřídní parchant,dosvědčím.Ten druhý-super skromný sportovec.A nebožtík p.Mašík-Mimořádný člověk.Kdyby ten byl tak budoucí staroste Čechlovský,vedle něho-ubožáček-patolízal.Věřte,že jsem tohoto pána velice dobře znal,jeden syn se opavdu mimořádně nepovedl ale druhý super.To je život.

královna věnných měst - chrudim myš 09.09.2006 21:12
teď by mělo být vaší téměř občanskou poviností se k dobrovolným hasičům přidat,ukázat jim,jak to mají dělat a příští rok nám předvést,co vaše vedení nebo spoluůčast přinasla.....

Jak se dělá protekce Pirát 09.09.2006 21:06
Tedy,co jeho syn a stejné zájmy za zim.stadionemCo dnešní úpravy a dluhy sportovišti??Proč ta mimoř.změna ve vztahu s p.Marouskem.Dříve nenáv.dnes přátelé.Ata rekl.agentura není žádná náhoda.Libý-čím víc na každého ví,tím se mu lépe usíná.Ale bude karambol,pokud nebude kašpárek - Čechlovský ale někdo kdo bude hledat.To bude druhé Kladno.!!Tisk?-Jak si toto mohou dovolit v této době,kdo je kontroluje??To nebylo ani za starého režimu.Kdo je vlastně-byl p.Zahrádka+p.D.

Jak se dělá protekce jajka 09.09.2006 19:50
Evžen s Maxem se už dohodli,takže politici určitě taky. Evžen je znalej věcí a s panem Mašíkem ma pravdu,ale taky to dělal pro své kluky.a kdo ne,snad to tak i má být a je to v pořádku.

Jak se dělá protekce Evžen 09.09.2006 17:43

Jak se dělá protekce Max 09.09.2006 17:38
Konecne jsme se dobrali kompromisu... Co´s napsal, souhlas. P.S. Proc bych nemel tykat, ses prece Evzen z Chrudimi, ne ? Ok?

Jak se dělá protekce Evžen 09.09.2006 17:26
My si tykáme?No,o tom jak to bylo v Pardubicích s fotbalem -to by bylo na samostatnou kapitolu.Na hokejbal peníze v rozpočtu opravdu nebyly,dávala se přednost hokeji,to je pravda.Ale proč se vždycky najdou nespokojenci,kteří remcají ať se udělá co se udělá.Tribuna na zimáku byla pro ostudu,nová byla potřeba.Kdyby se stavět nezačala,volalo by se po nové.Hokej je v Chrudim na celkem dobré úrovni,tak asi nikdo necítí potřebu oživovat hokejbal.Netvrdím,že je to v pořádku,naopak to spíš v pořádku není.Ale i kdyby se politici stavěli na hlavu,všem se nikdy nezavděčí.

IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí? ANO 09.09.2006 17:15
Dost dobře na to, abych ti nenechal vydělat. SPAM

Jak se dělá protekce Max 09.09.2006 17:05
Nepovidej, ze to neni vec zastupitelu...jenom sponzori tenhle ansaaambl neutahnou. Jestlize se nenajdou vubec zadny penize v mestskym rozpoctu, tak je ten sport odpiskanej...viz Pardubice. Jeden zhulenej zastupitel a fotbal maj´v Sokolove. A myslim, ze v CR na hokejbal chodilo svyho casu vic divaku nez na hokej. Ono tech 200 platicich ubozaakuu, kteri tam ted chodej´... Porovnej, kolik deti/druzstev ma hokejovej klub, a kolik ma resp. mozna uz mel hokejbalovej. Srovnej "dotace" od mesta a rozdel na hlavu. Kolik ti vyslo? Jestli je hokejbalovy hriste majetkem mesta (ja to nevim), tak je to teda opravdu "vykladni skrin," nemyslis. Stara se teda o nej asi fa "Sportoviste meste Chrudime" a moc zalezet si nedava, ze jo! Oproti zimnimu stadionu... Kdyz soudis, tak prosim objektivne, OK?

Jak se dělá protekce Evžen 09.09.2006 16:47
Obávám se,že sport není zdaleka věcí pouze zastupitelů.V dnešní době mají rozhodující slovo sponzoři a i když názvy obou sportů o kterých je řeč jsou podobné, zkuste sehnat sponzora, který vám půjde raději do hokejbalu než do hokeje.Tam je zakopaný pes.O pozemky se nejednalo.Vzdyt to hřiště tam je a je majetkem města...

Jak se dělá protekce Max 09.09.2006 14:54
Ze protezuje hokej, na tom se shodneme. Ze zastupitelstvo nebo uzsi vedeni, kteryho je clenem, "nezabojovalo" pri reseni situace s pozemky pod hristem, na tom se shodneme taky, ne? Ze hokejbal skoncil odchodem p. Masika starsiho je bohuzel taky pravda, on ten hokejbal do Chrudimi prived´a s nim i odesel... Skoda! Strana (sdruzeni), kterou Reznicek zastupuje je soucasti radnicni koalice a vsem tem prasarnam, ktery jeho koalicni partneri provadej, zdatne sekunduje, minimalne jim prihlizi. Max

IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí? ketiketa 09.09.2006 14:11
UDĚLEJ SI IQ TEST [smazáno] A zjisti,jak jsi na tom s inteligencí

Jak se dělá protekce jajka 09.09.2006 14:05
Myslím,že se snaží něco dělat především pro nás CHrudimáky,třeba,aby naše děti měly kde sportovat,nic na tom není špatného.Někdo má tanec,fotbal,box nebo hokej,Stačí se jen domluvit.

Jak se dělá protekce hel 09.09.2006 13:13
Píšou tam " podzemní garáže". Takže pod tím trávníkem. ))

Jak se dělá protekce Evžen 09.09.2006 12:52
Vlastně,částečně ano,ale rozhodně za to nemohl místostarosta...

Jak se dělá protekce Evžen 09.09.2006 12:48
Extraliga hokejbalu rozhodně v Chrudimi neskončila kvůli hřišti...

Jak se dělá protekce Max 09.09.2006 12:28
Spatnee je na tom to, ze jen pro nektere sportovce resp. pro jeden sport! Svyho casu Chrudim hrala extraligu hokejbalu. Diky nevyjasnenym vztahum k pozemkum pod hristem a laxnimu pristupu mesta mame kulovyyy. Mame stesti (mozna i smulu), ze Reznicek neni fanda treba do strelby malorazkou... Ok? P.S. Takova dobre miiirenaaa Úsměv

Jak se dělá protekce Evžen 09.09.2006 11:07
A co dělají pro občany ostatní politikové? Nedělají nic.Pan řezníček dělá něco alespoň pro sportovce,co je na tom špatného?

Jak se dělá protekce Kelly 09.09.2006 09:08
A co udělal pro Ty ostatní co nehrajou hokej?Pan Řezníček je politik na svém místě.Jen to zviditelňování v Chrudimském zpravodaji, v CR novinách...Jeho foto, ale u spadené MAjky,kterou někdo shodil přimo pod okny randice a před kamerama naší MP v čele s velitelem , který nemá ani maturitu ...asi neuvidíme ...

královna věnných měst - chrudim Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2006 21:57
No,myslím si svalovat neúspěch na to,že není k dispozici potřebných 110 m je jen takové vymlouvání.Neříkejte mi,že by se v okolí nenašla louka nebo pozemek na které by se nechalo cvičit.To,že nemá SDH potřebné zázemí je i ostudou starosty a radních.Že Seč kraluje na předních místech již několik let,čímž soutěžícím přibývají roky,což je určitý handicap a i přitom dokážou chrudimáky porazit o dvakrát kratší čas,to se na mě nezlobte tak to je ostuda.A to je to,co mě nejvíc zarazilo.O tom zapíjení smutku:Co je na tom špatného.Já bych po takovém debaklu,taky zašel na pár žejdlíku.Ono se to potom líp snáší. Jinak je chválihodné,že někteří mladí lidé mají o tuto dobrovolnou činnost zájem.Smůla je v tom,že naše radní zajímá spíše hokej.Takže SDH je asi moc nepodpoří.A v prázdné městské kase se taky zlaťáky na podporu SDH asi neajdou co?

královna věnných měst - chrudim Hasič 08.09.2006 20:18
Vážený-vážená cenzuro. Je hezké někoho kritizovat, když nevíš o čem je řeč. Jedná se o hasičskou soutěž na náměstí 2.září. Kritizuješ SDH Chrudim, že je to ostuda oproti Seči. Podle mých dostupných informací, SDH Seč má určitě lepší podmínky k nácviku než SDH Chrudim. Každá obec na chrudimsku, která má SDH, má také svou hasičárnu. Tuto SDH Chrudim nemá, i když v roce 1957 tato hasičárna byla postavena právě pro dobrovolné hasiče. Zajímej se kdo v ní sídlí a jak to je a pak kritizuj. SDH Chrudim je tam pouze v nájmu a k dispozici má pouze dvě místnosti na svoji činnost. A teď k těm úspěchům: SDH Seč již několik let kraluje na předních místech soutěží, kterých se zúčastní. Je to tím, že družstvo má stále stejnou sestavu. Má svou hasičárnu, má i prostor pro nácviky, tj potřebných několik metrů (v tomto případě nejméně 110 m pro rozvinutý požární útok). Pro porovnání - SDH Chrudim sice má taky prostor pro nácviky k dispozici, a to na hřišti za hasičárnou, ale toto hřiště nemá tolik potřebných metrů. Běž a prověř si to, a pak kritizuj. Dále - mluvíš o zapíjení smutku v restauraci. Není tomu tak. Tam se sešla výborná parta mladých lidí, kteří prostě šli do restaurace, a to po skončení svých povinností. Na vysvětlenou - konání takovéto akce jako je pohárová soutěž, je velice náročná. Příprava na tuto soutěž zabere dost času a rovněž i úklid po soutěži. Tito lidé si to plně zasloužili. Uvědom si, že tito mladí lidé mají zájem o hasičinu a teprve v tomto roce začali cvičit, čili jejich úspěch se teprve dostaví.Vyhledej si pamětníky a zeptej se jich, kolik za 130 let (oslavy konány v roce 2002) dobrovolné práce pro hasičinu bylo vychováno mladých hasičů, žen, mužů a kolik dobrovolné práce bylo uděláno bez nároku na jakoukoliv odměnu, čili zadarmo. A toho je potřeba si vážit i když se nedaři vše tak, jak by si to o nich někdo představoval.

Jak se dělá protekce jajka 08.09.2006 19:50
Pan Reznicek pro hokej udal hodne a predevsim pro kluky ,kteri se neflakaji na ulici a chteji neco dokazat,Nebral za to penize.

všem nespokojencům, rejpalům atd.! myš 08.09.2006 19:19
A co takhle na BESTĚ odhlédnout od finanční podpory města a raději vidět spoustu zapálených děcek,které pěstují svůj ne laciný a fyzicky i časově náročný koníček.Samozřejmě i vy máte úravdu, ale ten úspěch a reprezentativnost BESTY je trochu víc vidět......

všem nespokojencům, rejpalům atd.! Helena Malínská 08.09.2006 19:12
Ta Reklamní agentura, to jsi mě pobavil. Ta je fakt super, níž hrábnout nemohl. Ten teda naběhl a teď má nejlepší Reklamu, jakou může mít. Ale ono Reklamě na póvl podlehli už i chytřejší lidi. A vybral si dobře, hodí se k synáčkovi. Tak to můžou rozjíždět ve velkém, jak mají oba ve zvyku. A že jim přihrává kšefty? Jak by při své režii chudáci vyžili? Má to dostat někdo cizí, když je to potřeba zadat?

Jak se dělá protekce Helena Malínská 08.09.2006 18:58
Prasečí žaludek má i v soukromí. Nevíte někdo, jak to bylo doopravdy s tím jeho skončením v HC Chrudim? Copak za tím bylo?

všem nespokojencům, rejpalům atd.! Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2006 14:37
Bohužel vím v jakém světě a době žiju.Neříkám,že je nejhorší(byly horší časy),ale pokud 2/3 obyvatel si je jisto,že žijeme ve zkorumpovaném státě tak je to alarmující.Hold každý si demokracii vysvětluje po svém.Bohužel.

všem nespokojencům, rejpalům atd.! Leto 08.09.2006 14:23
Cenzuro,to asi žiješ v jiném světě.Co bys chtěl od těchto-co jsou na radnici.Stačí,že nikdo celou dobu nevěřil jak mohl,po svých odejít,LINEK a to stále má super akce právě z města.Vše bylo připaveno a nic.Za co a jak stavěl dům.Opět policie super-nic.Starosta-prosímtě jdi rychle sám,než tady začnou hledat a ,odsemereme to všichni!!Ta imunita musí strašně hřát,třeba jen na pár měsíců se jistě lépe spí.

Jak se dělá protekce Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2006 11:35
Mimochdem v dnešním tisku proběhla zpráva nad kterou mi zůstává rozum stát. http://img85.imageshack.us/img85/8030/sejmoutzb5.jpg Zajímalo by mě,při pohledu na trávník mezi hotelem a Palackáho ulicí,kde ty garáže budou stát?

Jak se dělá protekce Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2006 11:21
Neschopný určitě není.Ale politika je otázka prasečího žaludku,protože normální člověk by se pozvracel.Dále politika křiví páteř a charakter člověka.No a nakonec je to otázka sehnat dobrý lubrikant,abyste se neodřel,když lezete lidem do prdele.HAHAHA!

Jak se dělá protekce Pepin 08.09.2006 10:39
Každý kdo to v Chrudimi sleduje musí vidět, že Řezníček je populista. Kam se dostala kultura pod jeho vedením v Chrudmi vidíme všichni. Ale má i organizační schopnosti. Např. když dovedl partu hokeistů na zastupitelstvo ... a máme krytý zimák, nové tribuny. A místostarosta má body. Ale úplně neschopný není. Vždy druhou polovinu volebního období maká naplno. Staví kandidátku do voleb. A to je makačka. On je vždy lídr a pak najít to křoví mezi doktorama a učitelema. Ale už 16 let se mu to daří. Tak uvidíme letos. Ještě otázka: Znáte někoho, kdo vydržel v na placené funkci v politice 16 let ? Tak vlastně zase tak neschopný není.

všem nespokojencům, rejpalům atd.! Mexiko 08.09.2006 08:07
napiš na mexiko (zavináč) post.cz - domluvíme se jinak než přes fórum

všem nespokojencům, rejpalům atd.! tohos 08.09.2006 07:58
Pisi zde za dost organizaci. Nechtel bych znevazovat komisi,ktera rozdeluje dotace,protoze na kazdyho se musi dostat a tech penez neni a nebude vzdy dostatek. Je ale zrejme ze prave VZS zada rocne na materialove vybaveni,pronajem sportovist,klubovny a zakladny, opravu a udrzbu clunu a velice potrebneho materialu kolem 40 tis korun. Poskytnuta dotace vsak cini jen castku na bazeny pro cleny do 18 let. Je to podobne u dalsich organizaci. Dalsi finance si organizace shaneji pomoci prispevku,sponzoru,dotaci,... Takze zde pisi pro MEXIKO,ze by me zajimalo jaky projekt v ramci VZS ma namysli. Jestli zachranovani lidskych zivotu na nejvetsi nadrzi v nasem kraji je potreba napsat specialni formular,tak at ho ta komise vyda,treba si to nekdo ze zachranaru vyplni. Mimochodem v republice je pres 40 skupin zachranaru a kazdy rok se poradaji Mistrovstvi republiky. Tuto akci chrudimaci poradali v roce 1997 a 2004. Myslim,ze ne kazda skupina zachranaru se muze titmo pochlubit.

všem nespokojencům, rejpalům atd.! Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2006 07:50
Jinak jak krásné a věčně omýlané hřejivé slovo "Cenzura"HAHAHA!

všem nespokojencům, rejpalům atd.! Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2006 07:49
Moje reakce je naprosto normální člověku,kterému se něco nelíbí.Oponování,že taneční škola je dobrá se nebráním,ale je to soukromý subjekt,tak ať se podle toho chová.Mě se nelíbí škatulkování a rozdělování peněz podle ksichtu a známostí.Ale téma které tady bylo založeno,bylo myšleno úplně jinak.Pokud dobře vidím,tak snad jedině můj příspěvek se týká toho co se mi nelíbí a toho co bych pokud bych měl tu moc jako ten zvěřinec na radnici mohl změnit. Ale dobře,když jsme u těch dotací a půjček nelíbí se ještě jedna věc.Město davá určitý obnos na půjčky určené k rekonstrukci domů obyvatel se 4% úrokem. Není mi jasné podle jakých kriterií se tyto peníze přerozdělují,ale není mi jasné,který makovec určil,že např.na střechu je limit asi 300 000,-Kč a na fasádu 50 000,-Kč.Nikdy jsem o tuto půjčku nežádal,nikdy jsem městu nic neukradl(na to jsou jiní experti) a od města ani nic nechci.Ale pokud někdo někdy stavěl a nebo rekonstruoval dům,tak ví jaké ceny jsou za stavební práce.Mě vyšla střecha na 333 000,-Kč a fasáda na 370 000,-Kč,taže pokud bych se spoléhal v tomto směru na pomoc města,tak tu fasádu dělám 7 let.Bohužel, škoda Tyto tarify byly zveřejněny v plátku které město vydává.

Jak se dělá protekce Pirát 08.09.2006 03:25
Co od tohoto-také učitele chcete!!Budou volby.Pokud mu opět nevyjde-starosta tak půjde učit a věřím,že právě tam.A to má v zádech měst.policii.A možná vrch.strážník bude mít konečně maturitu,a to neví komu a kde za jeho zády p.starosta slybuje tuto funkci.A další hvězda místostar.např.Mistr Jan Hus,pardon Slejška-z čeho může on být tak šedivý.Asi z jeho určitě mimoř.hrozných snů.To by jste nevěřily co on za jeden den stihne.Často nevěří ani sám.Ato ještě vede dům vedle nového kolegy Kušty.

všem nespokojencům, rejpalům atd.! Pirát 08.09.2006 03:09
Cenzura,je zpro mě zarážející Vaše reakce.Tedy-dotace??p.Novák?Známý-známého.Řezníček?Kolikrát kandidoval na starostu-opět bude?To by musel z toho co Všem stále slybuje alespon někdy zplnit.Aco jeho osobní-rodinné priority??VĚŘÍM,ŽE NÁŠ P.STAROSTA JE Z JEHO AKTIVITAMI OPRAVDU SPOKOJEN,TEDY-KAŽDÝ MÁ SVŮJ PÍSEČEK.Dovedete si představit např.,že by na funkci po Libém přišel odpůrce??To by bylo zemětřes.a pro tohoto pána zcela jistě karambol+zánik.Ajistě pro kamarády-Beránky,Berany,Kušty a další velice dobře prosper.podnikatele z řad ODS v městě.Kdo tomuto může zabránit-řešit.Každý má své koryto a mlčí na podvody ostatních.Jinak-co a kdo v těchto stránkách kdy něčemu pomohl????Třeba p.Řezníček a jeho aktiv.+osobní život.Jeho syn-firma a zakázky města+zakázky rekl.agentury,potažmo město.Asi má doma?k večeři něco lepšího než ostatní radní??pROČ ALE STÁLE POMLOUVÁ SUPER KOLEGU ČECHLOVSKÉHO.Přitom je tento mimo to,že neumí zdravit-pokud toto nenaučítě dítě do 6 let tak problém,ale,jeho rekl.agentura je jistě super.A poslední vzor Péta Vojtěchovský,víte kolik má firem a potažmo zakázek města??Jediné co opravdu mimořádně na rozdíl od jiných dodržuje,je když žereš tak nemlaskej,často kolem sebe říká.Proč ale by měl toto vše někdo z radních měnit,pokud někdo nezačne od nej,nej.Čas-tik,tak p.starosto??

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128  127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.