Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
ODS u Kušty Jindřich Vader 27.01.2011 21:06
1) Jak byste vy býval využil kostel Sv. Josefa? 2) Co jsou barokní sochy, když ne kulturní dědictví? 3) Pokud město nemá za žádných okolností podnikat, znamená to tedy, že má okamžitě ukončit pořádání kulturních akcí na náměstí? 4) Co konkrétně na předchozím příspěvku považujete za urážení, že jste se uchýlil srovnávání s bolševiky?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Jindřich Vader 27.01.2011 20:59
Pan Káles se především ukázal jako velice odvážný. Nejprve nadhodil kontroverní téma, zpočátku se snažil diskutovat, ale jakmile mu došly argumenty, náhle si vzpomněl, že nehodlá diskutovat s anonymy, a přestal odpovídat. Tak se to má dělat. Důslednost musí být. Bravo.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Jindřich Vader 27.01.2011 20:57
Vaše argumentace rovněž ztrácí smysl - sám jste se nepodepsal.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty shot 27.01.2011 20:47
Bývaly časy, a není to tak dávno, kdy se za projevení vlastního názoru střílelo. Později jenom zavíralo. Dnes se uráží. Je vidět, že určitý vývoj tady nastal. Doufám, že další posun nastane, až se prokáže, že názory pana Kálese juniora nebyly až tak daleko od pravdy. MBS je předražená, zbytečná a megalomanská akce, která Chrudimi nic nepřinese, tedy kromě dluhů. Jinak je pravdou, že každý majitel se má o svůj majetek postarat. Kostel Sv. Josefa chátral ne posledních 20 let, ale posledních 100 let a zcela určitě se dal využít i jinak než jako MBS. Je možné, že o tu budovu nikdo nestál, ale nevím o tom, že by se objevila v nabídce nějaké RK. Ovšem o tom rozhodlo několik lidí a dnes je takový stav, který neumožňuje nic jiného, než vše dokončit. Jak se ovšem také ukazuje, při rekonstrukci provázelo mnoho nezvyklých rozhodnutí a úprav. Během vlastní rekonstrukce se měnilo zadání, měnily se způsoby využití a architektonické ztvárnění některých prostor a tím i v nich použitá technika. Podle odhadu jsou části prací předražené, totéž se týká i použité techniky. Protože ovšem nejsou veřejně přístupné všechny podklady, jedná se skutečně jen o odhad. Pan Káles jun. má pravdu v jednom. Město, ale i stát, nemají podnikat a v žádném případě nemá podnikat žádný subjekt, který k tomu používá prostředky z daní občanů. Z daní občanů mají být prioritně placeny činnosti, které musí zajišťovat společnost a to jsou otázky bezpečnosti, práva, ochrany občanů a vymáhání dodržování platných zákonů. K tomu ve velmi omezené míře zachovávat kulturní dědictví. Bohužel MBS rozhodně nebude zachovávat žádné kulturní dědictví. Bude uchovávat sochy, které mají v převážné míře svého vlastníky, kterým není město Chrudim. To jenom za své peníze provedlo opravy na cizím majetku a ještě se o něj bude dále starat. Celé to spíše působí dojmem, že někdo chce podnikat za peníze města. Tomu svědčí i to, že na zastupitelstvu se má 30. 1. projednávat další přesun peněz na MBS, tentokrát „jen“ ve výši asi 300 tisíc
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty shot 27.01.2011 20:41
Ono už dost občanů prodalo své nemovitosti vietnamským občanům. Jak se ukazuje jsou zřejmě pracovitější, šikovnější a bez problémů se uživí tam, kde jiní zkrachovali. Takže nikdo nikoho nenutí, aby u nich nakupoval.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Kuchař 27.01.2011 16:27
pardon - "pro takové vlastní jméno nic neznamená" ...
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Kuchař 27.01.2011 16:26
Spíš si myslím, že jeho morálka je morálkou ambiciozního exhibicionisty. Pro takové exoty vlastní jméno nic nezajímá a je ochoten dát jej všanc, i když ho ostatní mají za idiota:)
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Vosa 27.01.2011 13:20
Milý Zvědavče a všichni oponenti ml. pana Kálese- vaše argumentace ztrácí věrohodnost vaší a i mojí snahou se schovat za anonymní existenci. Ať už jsou tedy názory pana Kálese ml. jakékoliv, oceňuji že narozdím od nás se za ně nestydí, nebojí se následků a svým podpisem je stvrzuje. Morálně tedy ční vysoko nad náma. Bravo!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty zvedavec 27.01.2011 11:46
Nechci zbytečně stupňovat výtky, které se snáší na vaši hlavu. Myslím, že zcela oprávněně, protože na počátku celého vlákna byla vaše, poměrně nízká, snaha očernit jinou stranu. Cítím se též konzervativním a celoživotním "pravičákem"! Na rozdíl od Vás však pociťuji poměrně vděčnost za investici do chátrajícího chrámu. Mile mě překvapilo, kolik lidí bylo zde 1.1. při otevření zahrady. Mám pocit, že se zase pomalu obnovuje hrdost na město a lokální patriotismus. Vždy jsem totiž záviděl generaci prarodičů, kteří stále chodili do cukrárny ke Smetánkům a do železářství ke Kálesom, i v době vlády bolševika. Rád vstupujte na "kolbiště" dospělých, věnujte, prosím, delší čas přemýšlení nad tím, co zde píšete! Používání pravo/levého vidění světa v oblasti kult. památek je nesmyslné a celou vaši následnou argumentaci posunuje na úroveň svazáka před listopadem 1989. Přeji Vám hodně úspěchu ve studiu a boji s ambicemi, které Vás zcela zjevně opanují. Vím z vlastní zkušenosti, jak těžké je pro studenta jen číst a poslouchat názory druhých. Toť moje rada Vám. Hezký den.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty MIREK 27.01.2011 10:02
Máte na mysli prodat nemovitosti vietnamcům? Tak to tleskám.Akorád se přejmenuje ulice Široká na Šikmovokou.A je to.Nic proti této menšině nemám. Mají jednu přednost.Ne to že prodávají tovar na jedno použití ale to,že jsou pracovití.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Kuchař 27.01.2011 08:48
A to je prosím oblíbený student pana ředitele Beránka. Co potom tedy asi má v hlavě pan ředitel?:)
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Krmelec 26.01.2011 22:28
Názory pana Kálese jsou bláboly ultraliberálního žvanílka, které se asi dobře poslouchají při salónních debatách jejich pidistrany. Označit ivestice do památky a budování muzea za levicové rozhazování může jen někdo, kdo za vrchol kultury zřejmě považuje Disneyland nebo muzeum voskových figurín. Ty se nepochybně uživí z komerční činnosti. A faktům o vaší rodině, pane Kálesi, sice můžete říkat pomluvy, ale zná je každý Chrudimák. Naštěstí.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty k1 26.01.2011 21:12
Pane Kálesi, nedivte se, že vás ostatní urážejí. Kdybyste byl více vzdělaný a informovaný, nemohl byste napsat v jednom příspěvku tolik nesmyslů. Obávám se, že máte v sobě víc ambicí a ctižádosti než moudrosti a nadhledu. Zkuste se trochu zamyslet nad tím, co píšete a hlavně proč to píšete. Jen na okraj: Kostel sv. Josefa se dostal do majetku města někdy v roce 1665. Těžko soudit, zda to bylo dobře, či zda to byla chyba. Každý kdo alespoň trochu ví, čím přispěl kapucínský řád městu Chrudim, by si tuto otázku nikdy nepoložil.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty janječmínek 26.01.2011 21:10
Pane Káles,hluboce se omlouvám-kostel je v majetku mě sta již od první republiky,kdy byl odsvěcen.sorry. Jaká instituce by se měla do budovy/kostela/ přestěhovat-prosím specifik ovat a sdělitalespoň odhadem náklady na přestavbu kostela na sídlo instituce! Veřejná diskuse o využití kostela trvala 20 let-výsledkem je dnešní stav. Vynechte klášter-ten lze využívat institucemi-jsem v koncích s využitím kostela pro instituci/asi jsem méně.../.PS-nemáte-li rád anonymní útoky proč v PS. anonymně útočíte???
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty J. Káles 26.01.2011 20:48
Ocenil bych, pánové, kdybyste se alespoň podepsali a nestyděli se za svoje mnohdy bohužel útočné příspěvky. K vašim poznámkám: Je chyba, že se kostel vůbec dostal do majetku města. Nicméně pokud to jinak nešlo, mohlo se o jeho využití diskutovat s veřejností – když se konají kulaté stoly kvůli dětským hřištím a holubům, proč by se nemohly konat kvůli takto významné stavbě. Třeba by z nich vzešly zajímavé nápady. Jsem rád, že se objekt opravuje. Domnívám se však, že je tento projekt příliš drahý, že se vyhazují peníze za zbytečnosti, které si někdo nadiktoval. Mně by se líbilo, kdyby se do budovy přesunula jedna z institucí působících na územní města. A to kvůli tomu, že by stavba kvůli své minulosti neměla být zcela využita ke komerčním účelům. Tím jiné stavby, v kterých nyní různé instituce sídlí, netrpí. K urážkám se nehodlám vyjadřovat. Stále bych tvrdil, že to tak není, a vy zase, že ano. Kdo nemá argumenty, anonymně uráží. Je to ubohé a hloupé. Diskutovat mě baví, ne však s anonymy. Přeji příjemný večer JKml. PS: Také je vtipné, když se za úspěšné podnikatele považují lidé, kteří jsou "úspěšní" z veřejných peněz.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Kuchař 26.01.2011 19:10
To je zajímavé. Z tříčleného vedení bývalé radnice jsou dva ve vedení radnice nové. Tentokrát ovšem s jinými názory a prioritami. Není to legrace?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Kuchař 26.01.2011 18:55
Právě že zvolil. To je svatá pravda. Byli zvolení lidma, kteří se dívají na Ordinaci v růžovém a čtou výhradně Blesk. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak se mohou dostat na radnici lidé bez schopností a zkušeností. Dovedete si představit za 1. republiky na chrudimské radnici infantilního 28 letého mladíka na postu místostarosty?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Krmelec 26.01.2011 18:53
Musím se přiznat, pane Kálesi, že mě vaše poučky o správném hospodaření a nezadlužování dost baví. S železářstvím jste zkrachovali, s Alfou taky, s výstavbou bytů jakbysmet, rovněž s prodejnou zbraní. Platí-li ovšem, že z pytláka je nejlepší hajný, pak není povolanějšího člověka ve městě než vy, který by nás všechny měl edukovat o řádném zacházení s městským majetkem.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Temný Otec 26.01.2011 16:11
Pane Kálesi, zatím tu předvádíte jen zjednodušující ideologické řečičky: Pravice=ten, kdo nezadlužuje, nebo aspoň slíbil nezadlužovat. Levice=ten, kdo zadlužuje. Máte velmi jednoduché vidění světa. Zkuste něco sofistikovanějšího, snad hodnějšího vaší úrovně (vysokoškolského studenta): jak byste tedy se zchátralým kostelem Sv. Josefa naložil vy? Nechal byste ho dál chátrat, nebo byste ho rekonstruoval? A pokud byste ho rekonstruoval, jak byste jej hodlal využívat dále? Rekonstrukce jenom pro rekonstrukci je drahá, zbytečná a "levicová" (dle vašeho světonázoru). Nebo byste ho rád prodal? Jenže památkově chráněnou, zchátralou budovu nikdo nechce. Pokud by se přece našel kupec, počítáte s tím, že byste mu musel umožnit, aby si tam vybudoval cokoli, klidně nevěstinec, hlavně že se toho město baráku zbaví a nebude s tím mít starosti? Ostatně, památková péče je záležitost navýsost "levicová", přinejmenším dle vašeho vidění světa, neboť je to regulace zasahující do vlastnických práv a pouze vlastník má přeci právo rozhodnout se, jak se svým majetkem naloží. Má poslední otázka tedy zní: Souhlasíte s úplným zrušením památkové péče? A pokud ne, tak proč ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty MIREK 26.01.2011 07:52
Jen dotaz na okraj.To golilí mládě a Dino se tam usadili sami,nebo je někdo zvolil?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Nemo kpt 25.01.2011 17:20
To ale není vina gorilího mláděte. To je ambiciózní troubička, mstivej a lstivej. Je to vina těch okolo něho, kteří s ním do toho šli. Hlavně Dino se vyznamenal. Má sice zlatý řetěz, ale na tý radnici je za blbečka se kterým se když na to přijde nikdo nebaví.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sběrný dvůr kocourek 25.01.2011 15:56
 
ODS u Kušty Bohemund 25.01.2011 15:03
Ukažme si na viníka - gorilí mládě Málek, manipulátor a budoucí starosta si potřebuje zvednout kredit. Proto dokončení muzea vzal na svá bedra. Smetánka je slaďoučká, nač se zatěžovat přítomností na pracovišti, nebo plněním úkolů, které jsou skutečně třeba? Jen pan ex zrzavý playboy je konečným arbitrem, jenž rozhodne, co dělat bude a co nikoli. Doufám, že zastupitelstvo se probere dříve, než ten expert zlikviduje i Chrudimskou besedu. Už má namále.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty J. Káles 24.01.2011 22:56
Město je zadlužené a nedokáže pořádně využívat a spravovat nemovitosti. Místo toho, aby se jich zbavovalo (soukromník bude vždy efektivněji spravovat svůj majetek), tak ještě přibírá další budovy ve špatném stavu. K muzeu: Když si chce někdo otevřít muzeum či galerii, tak za své, ne z veřejných peněz. Zajímalo by mě navíc, proč se projekt tak strašně prodražil. Chtělo by to důkladně prošetřit. JKml.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty shot 24.01.2011 21:49
To je opravdu jedno. Byla by to jen legalizace dlouhodobého žití na hromádce.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty shot 24.01.2011 21:44
Až si přestaneme hrát na to, kdo navrhl opravu chodníku či úklid ulice, zda to byli pravičáci či levičáci, možná bude lépe. Pokud Svobodní s ČSSD dokáží zabránit tunelům v městském hospodaření a nasměrují ty peníze na nezbytné opravy, údržby a zlepšení života občanů, bude jenom dobře a lidé je budou volit znova. Tady já v takovém případě ano.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty shot 24.01.2011 21:38
Vždyť pan Káles má pravdu. Oprava kostela Sv. Josefa není přeci MBS. To jenom někdo něčeho šikovně využil, zabalil to do krásných řečiček o záchraně památky a neštěstí bylo hotovo. O tom, jak to je s opravou a zbytečnou investicí svědčí i výše dotace a doplatek města. dDotace z EU (to na opravu) to byly, vzhledem k celkové investici, skutečně jen drobné. O znalosti baroka těmi co to vše připravují svědčí i výběr autorů zahajovacích skladeb k roku baroka. Ony slavné sochy v muzeu mají zcela jistě svou cenu, ovšem ani jedna z nich není žádným skvostem barokního umění, jsou to spíše jen řemeslná díla tvůrců z doby baroka. Takže je zřejmé, že tady nešlo o záchranu umění, ale o to, jak pod záminkou opravy kostela dát někomu vydělat. O tom zda přiměřeně, to bude muset rozhodnout někdo jiný. Ale vzhledem k tomu, jak se ODS chovala, jak např. v Praze měla zálusk na "vejvar" z čističky, by bylo velmi podivné, kdyby se v Chrudimi chovala jinak. Doporučuji prohlídku areálu bývalého letního kina. Tam ještě bývalé vedení připravilo akci za 25 mil. kdy se mají odstranit lavičky, vysypat cestičky štěrkem a udělat parkoviště. Vše ve skutečnosti odhadem něco okolo 5, max 7 mil. i s dobrým ziskem. A další tunel zřejmě proběhl v klášterních zahradách. Běžte se podívat co tam dokázali vytvořit za 25 mil. Tedy prý není ještě vše hotovo.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty janječmínek 24.01.2011 13:54
Ale pane Káles,kostel sv, Josefa vlastní město už tak 50 let. Za tu dobu bylo dost návrhů co ním,ale nebyl peníz. Doslechl jsem se, že měl být dokonce zbourán. Dovedete si představit tu krásnou jámu na příjezdu do města? Aprop'o, nevypadl z Vás žádný návrh co s kostelem lépe než teď. A času bylo habaděj. Na MBS /fuj ty zkratky,že pane Mládek!/ město dostalo d robné z EU. Takže z dlouhodobě devastovaného objektu konečně něco. Co mě vadí,jsou vchodové dveře místo krásných dřevěných. Jo takže p. Káles daj nám jinej příklad hromadění majetku městem !
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Pepin 24.01.2011 10:41
Jestli se jedná o ten prostor na Balustrádě u kavárny, kde má mít ODS svoji kancelář, tak ten vlastní nějaká paní z Medlešic.... Že by teorie spiknutí měla trhliny ?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty MIREK 24.01.2011 09:38
Ano je to ostuda.Ale je to hlavně chyba voličů. A asi si nevzpomínáte že v nad Chrudimí byla hodně velká rudá zář.A od toho se odvíjí všechno ostatní.A touha po moci, je přirozená vlastnost lidí.A takhle dneska vládnou Husákovi děti. Hezký den.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty MIREK 24.01.2011 09:36
Ano je to ostuda.Ale je to hlavně chyba voličů. A asi si nevzpomínáte že v nad Chrudimí byla hodně velká rudá zář.A od toho se odvíjí všechno ostatní.A touha po moci, je přirozená vlastnost lidí.A takhle dneska vládnou
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty J. Káles 23.01.2011 22:39
Musíte se dívat na to, jak se chovají, ne jak si říkají. ODS v Chrudimi prostě pravicová není - zadlužila město a nahromadila majetek, o který se teď bude muset radnice starat. Stačí jen říct Muzeum barokních soch a pravice vás ani nemůže napadnout. Vedle toho je tu levicová ČSSD, která chce v Chrudimi vyrovnaný rozpočet. Je to velmi paradoxní, bohužel. Tedy lepší jít s levicí a chovat se rozumně a transparentně, než nechat tu vaši "pravici" rozkrádat město. Nemyslíte?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty Dvořáčková 23.01.2011 19:31
K tomu se pane Kálesi musím přidat. Levicová ČSSD a nejpravicovější Svobodní na chrudimské radnici ukazují jediné. Obrovskou touhu po moci i za cenu popření vlastních zásad a principů. Je to ostuda.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty J. Káles 23.01.2011 16:26
 
ODS u Kušty Krmelec 23.01.2011 16:02
Zatímco k fůzi Svobodných a ČSSD už došlo....
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS u Kušty J. Káles 23.01.2011 12:07
Dobré poledne dámy a pánové, dlouho se tady neodehrála "žumpní" diskuse. Nahazuji proto téma - kancelář ODS se stěhuje do OBC Balustráda. Co na to říkáte? Dojde konečně k fúzi ODS a Chrudimské volby, která má kancelář hned vedle? :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? shot 18.01.2011 22:47
Doufám, že nové vedení města se k tomuto problé,u postaví čelem. Všechny politické strany ve koalici měly v téhle oblasti podobný program.
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? Gerus 18.01.2011 13:40
Spekulace, pomluvy a dokonce výhružky...
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? shot 18.01.2011 13:32
I na ministerstvech si byli jistí, že se nic nestane. Jen dočkej času.
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? Gerus 18.01.2011 11:43
Doporučuji Vám podat tresní oznámení. Jinak jsou to jen spekulace a pomluvy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? pavlicek 17.01.2011 18:19
Muzeum barokních soch - zakázka na úpravu akustiky: Nyní se o tom často mluví v mediích. Obecně se množí snahy o to, aby zakázky byly v ceně pod 6 mega a tím se nemuselo konat výběrové řízení. Pak se mohou jen poptat předem určené 3 firmy a vše je mnohem jednodužší. Tento předpis prý bude zrušen, resp. hranice pro vypisování soutěže má být snad na dvou milionech. Městu ovšem nic nebrání tomu, aby i zakázku pod 6 milionů nevypsala veřejně, ve snaze dojít k nejlepšímu výsledku za nejnižší cenu. Ale proč by to dělali? Vždyť jde jen o městské peníze. Zdravím všechny - Pavel P.
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? OBCAN.007 16.01.2011 22:18
Další tunel?Úprava akustiky a vnitřní změny stavby kostela sv. Josefa – 6 milionů. Nabídnuto 3 firmám, proč ne – je to zakázka malého rozsahu.Přihlásila se jen jedna.To není nic divného,naopak ,když jsou věci předem dohodnuté.Otázka je,proč se i taková zakázka neobjeví předem na intersíti, aby o tom vědělo a mělo šanci se přihlásit více subjektů? Zakázka byla vypsána s max.nabídkou pod 6milionů .Být to jen o pár tisíc víc,tak by nemohlo být tak jednoduché přihrát zakázku předem vybranému dodavateli. A to není konec ,další miliony odplynou za restaurování soch nebo za výrobu kopií .je to dobře vymyšleno.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 15.01.2011 01:17
Já zase toho, kdo schovává své zájmy za Muzeum barokních soch a vydává to co v něm bude vystavováno za skvosty barokního umění za vše jiného jen ne za blbce. Postačí si zjistit kteří významní umělci ty skvosty stvořili a v jakých encyklopediích se o nich píše. Tím vůbec nechci říkat, že si ty sochy nezaslouží nějaku ochranu a zájem a že se nejedná o historii. Blbec je ten, kdo skočí na to, že se jedná o skvosty barokního umění a kdo věří jak se kvůli tomu do Chrudimě pohrnou turisti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? Cenzura www.Chrudim.cz 13.01.2011 19:46
Na jednu stranu vtipná reakce.HAHAHA! Na druhou stranu smutná realita dnešní světa Tak to je fakt na ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Program vedení města ? ANO 13.01.2011 08:34
 
Program vedení města ? shot 12.01.2011 23:05
O tom že tam byl nějaký tunel se v Chrudimi opravdu povídá. A napomáhají tomu zvěsti, kdy před volbami v jednom volebním plátku kdosi nejmenovaný napsal, že vše dělá zadarmo. No a na posledním zasedání městské rady, téměř pár hodin před volbami, si nechal schválit odměnu. Jinak znovu opakuji: HC Chrudim je soukromý profesionální klub, který nemá právo požadova od města a kohokoli kdo žije z daní, dotaci. Snad přísně účelovoý příspěvek na práci s dětmi, pokud za svůj "sport" nepobírají žádnou odměnu a je přístupný pro všechny. Dotace tak, jak byla poskytnuta HC není nic jiného než tunel.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 12.01.2011 22:55
Ano. Dá se sem napsat cokoliv. Zrovna tak jako se dá sdělovat veřejnosti, jaké to budou skvosty v MBS. Popravdě řečeno těch skvostů tam moc nebude, spíše žádný a budovat proto takovouhle megastavbu je holý nesmysl. Ekonomicky to je celé divné, protože místo aby se o sochy staral jejich majitel, tak je opravuje město, opravuje tedy cizí majetek. Výnosy z návštěvy muzea budou zřejmě také mizivé a budu považovat za ohromný úspěch, když si muzeum vydělá na vstupném alespoň na průvodce. Jinak můj příspěvek o tržním prostředí byl k dotaci hokejovému klubu.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim shot 12.01.2011 22:48
Dík za doporučení, ale výstavu máme již za sebou. Jinak se jenom divím tomu, proč k tomu, aby Chrudim objevily možnost pořání koncertů nusela nejprve vybudovat MBS. Drahé a k ničemu. To, že udělali radní dobře, když opravili chátrající kostel, k tomu nemám připomínek. A o znalosti baroka kurátora opravdu svědčí výběr autorů skladeb úvodních koncertů. To nic nemění na tom, že to mohou být krásné koncerty.
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim Bohemund 12.01.2011 21:57
Jo, H moll Messe by byla fajn. Ale kdo to nacvici?
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim kadavy 12.01.2011 17:50
Promiňte, přepsal jsem se. Chtěl jsem napsat, že v tom případě vás považuji za blbce.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295  294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.