Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko orbit 01.10.2006 10:42
Jste vedle jako jedle. Chrudimský hrad je někde úplně jinde. Mezi kostelem a pečovatelským domem. A my se nebavíme o parkovacímm domě, ale o parkování pro nový dům. V něm má být spousta bytů a obchody. A investorem není město ale soukromník. Navíc tenhle způsob parkování se uplatňuje v celé civilizované Evropě. Auta se dostávají pod zem a nemusí tak hyzdit centra měst. Jinak parkovací dům vedle fary ... To by byla fakt krása. Ještě pro úplnost. Na místě dnešního archivu se našly pozůstatky z dob daleko starší. Proč tehdy pan Frolík nebojoval za jejich zachování. Investorem byl stát. Nechce náhodou vysát další peníze z investora. Pro svůj výzkum, nebo .....
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko 123 01.10.2006 10:22
Milý Bluehaze, pokud jste celý svůj dlouhý příspěvek postavil na argumentu, že v místech připravovaného domu Balustráda byl hrad, musím Vás zklamat. Abych použil Vaše slova: "nejde o jediný sklípek, v místech za kostelem směrem k soudu, jak ví každý trošku se zajímající o Chrudim, jsou nejstarší zbytky osídlení města, tedy hradu" ... Je mi líto milý Bluehaze. Každý kdo jen trochu má rád chrudimskou historii a v páté třídě poslouchal při dějepisu paní učitelku ví, že zbytky chrudimského hradu jsou přesně na druhé straně, 100 m jižně od Balustrády. Kdybyste četl noviny, věděl byste, že pan Frolík potvrdil tuto doposud pouze tradovanou informaci sondami a zhruba před měsícem o tom informovaly všechny (dvoje) noviny. Tudíž s tou "prostoduchou myslivnou" bych byl opatrnější - mohla by být i někde jinde :) Tolik potřebné parkoviště by mohlo být i na jiném místě, například u PORS, jak píšete. Problém je, že v těchto místech ho nikdo nechce zainvestovat a samo město na to nemá. Jeden z nejohleduplnějších způsobů parkování jsou podzemní parkoviště. Váš patrový parkovací dům by trčel hned vedle Kapucínského kláštera a klášterních zahrad a jistě by nedělal městu žádnou velkou slávu. Myslím, že byste byl jeden z těch, kteří by na tu "hrůzu" začal hned upozorňovat. Zkuste si to celé ještě jednou promyslet a potom zase něco napiště:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? Boban 01.10.2006 10:18
No, nevím. Nemám o nich sice valné mínění, ale trochu se mi zdá, že naše pány radní až přeceňujete. Není neobvyklé, že existují vazby mezi generálním dodavatelem stavby a státním (městským) zadavatelem. Ale plynárenská firma bude subdodavatel, a tam jsou vazby o řád nižší. Pochybuji, že by se eventuální provize dělila, to už je záležitost pouze těch dvou firem. Mluvíte stále o strachu z večerních zvonků a špatném spaní. To jsou jen bonmoty nebo tím míníte něco konkrétního? Neútočím na Vás. Zajímám se.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Boban 01.10.2006 10:04
Nejsem přesně znalý stavebního zákona, tak nechci někho provokovat nepřesnou formulací. Ale vysvětlete ještě, prosím, na tomto fóru, že dnes prostě nelze stavět veřejnou budovu, aniž by investor zajistil i adekvátní počet parkovacích míst. vysvětlete také ještě prosím - opět se nechci dopouštět nepřesností, že parkovací domy slouží především rezidentům a firmám v lokalitě působících a nepředpokládá se, že tam místní občan odloží automobil, když si jde do cukrárny pro dort nebo na poštu. A další, stavět historické repliky... Ano, najdou se takové pokusy i v dnešní době. A jsou vždy "velmi zdařilé", zejména použije-li se současná technologie. Myslím, že takový renesanční dům z monolitického betonu by byl teprve tím pravým lákadlem pro turisty. Pak bychom se totiž mohli přejmenovat na Chrudim-land.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko janek 01.10.2006 09:56
Dobrý den, taky mám rád historii, dělá mi dobře, když se ctí. V tomto případě a z celé diskuze není zřejmé to, jak se k tomu místu zachovat? Jaké je tedy žešení toho prostoru? Zvláště by mě zajímal názor pana raz,dva,tři? Ten určítě ví, jak na to? A možná, že už zítra tam dorazí těžká technika.....Bude to dobře? Nebo špatně? Děkuju.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Bluehaze 01.10.2006 09:50
Nemnoho vážený pane, až vystrčíte svůj krk a hlavu z míst, kam posíláte druhé s jejich názory, předpokládám ještě si ji řádně vydrhnete šamponem, možná se vám v ní rozsvítí . . Takto demagogicky naházet do jednoho koše jabka, hrušky, švestky . . to dokáže opravdu jen značně prostoduchá myslivna - nejde o jediný sklípek, v místech za kostelem směrem k soudu, jak ví každý trošku se zajímající o Chrudim, jsou nejstarší zbytky osídlení města, tedy hradu, ať už archeologové se svým štětečkem příjdou na sklípek či cokoliv jiného. I s úplně laickým pohledem je téměř jisté předpokládat, že to bude patřit k tomu nejstaršímu a archeologicky nejcennějšímu ve městě. Proč by tolik potřebné parkoviště pro nejen Vaše nepostradatelné auto nemohlo být o pouhých 100m výš, za Porsem, kde se o tak historicky cenné naleziště nejedná - navíc by tam mohlo být ve 2 I VÍCE PATRECH a kapacitně několikanásobně pro celou Vaši rodinu i rodiny Vašich oblíbených radních . . nejste-li přímo jeden z nich, Váš slovník jakoby některým jedincům ze zastupitelstva přímo vypadl z úst . . :)) . . doporučuji: učit se, učit se, učit se, a nejen (i když hlavně) způsoby Gutha-Jarkovského . .
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko 123 01.10.2006 08:58
Milá Andreo, Chrudim není nejstarší město v pardubickém kraji. Honosíme se pouze druhou nejstarší písemnou zmínkou (smrt krále Břetislava). Staří města se neměří "statistikou", ale písemnými zmínkami a pomocí archeologie. Náměstí nebývá "nejmódnější", ale když tak nejmodernější. Parkovací dům se nebude stavět na náměstí, ale před náměstím - proto aby se mohlo náměstí zklidnit. Není to parkovací dům, ale obchodně-bytové centrum s podzemními garážemi. Vydělávat se musí mimo jiné proto, aby bylo možné živit ty, kteří nevydělávají.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Andrea 01.10.2006 08:34
Ano,ano! Zbourejte celé náměstí včetně kostela a zastavte do "moderní architekturou"! Pode statistiky je Chrudim nejstarší město v pardubickém kraji tak je potřeba aby mělo"nejmódnější náměstí".Na jednu stranu se má náměstí a střed města zklidnit a na druhou stranu se tam bude stavět parkovací dům-jen když se vydělává,jen komerce. A vůbec nikomu nic nezávidím.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko johansson 01.10.2006 00:51
Vážený pane, strčte si ten pitomý sklípek do prdele. Při téhle logice bychom nepostavili jediný dům, jediný metr silnice, jedinou továrnu. Když tam není sklípek, tak tam žijí broučci, když tam nežijí broučci, tak tam chřástaj chřástalové, když tam nechřástaj chřástalové, tak jsme aspoň proti autům, proti parkování, proti investorům, proti hluku.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Stingray 01.10.2006 00:33
Ekonomický záměr - neekonomický záměr, rozvoj architektury - nerozvoj architektury... JE TO BARBARSTVÍ! Mnoho měst v republice se snaží uchovat historické budovy či jejich pozůstatky ve stavu, který by mohl posloužit dalšímu výzkumu a nebo alespoň referoval o historii. A to zejména v centrech. Viz Pardubice - pominu-li zásahy komunistické éry, vidíte snad někde na Pernštýnském náměstí něco takového jako PARKOVACÍ DŮM??? Připomíná mi to situaci z jihlavského náměstí. Spousta historických domů a uprostřed PRIOR! Nebýt tehdy nadšenců byla by kašna z náměstí v Jihlavě dnes leda součástí nějaké zavážky. JENŽE SKLEP SE NEDÁ TAK SNADNO PŘESTĚHOVAT JAKO KAŠNA, ŽE? Takže pryč s ním. Historie totiž tolik nevydělává. Krom toho města která se rozhodla parkovací domy postavit mají zásadní zkušenost s jejich provozem: PARKOVACÍ DOMY ZEJÍ PRÁZDNOTOU zatímco přilehlé ulice jsou přecpány parkujícími auty! Nicméně Chrudim musí zase držet prvenství v extrémech. Podobně jako zvukový systém kina. Úžasný, v republice ojedinělý a... k ničemu. Ve stávajících prostorách se zvuk pouze tříští a prostorový efekt zaniká... A TO JSME PRAVÍ CHRUDIMÁCI SE VŠÍM VŠUDY. RADĚJI PŘIPUSTÍME S REPTÁNÍM COKOLI. JEN AŤ ZDRAVÝ ROZUM PLÁČE. A není v tom ani trochu závisti, jen smutek nad tím, že peníze a lobby stále znamenají víc než jakákoli morální, historická či duchovní hodnota. TAKŽE VZHŮRU! ZEMŘI, MINULOSTI! PŘICHÁZEJÍ POMNÍKY MAGNÁTŮ!
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko orbit 30.09.2006 23:19
To si pište že si to dám do nákladů a raději si zaplatím bezpečné parkování v centru, než aby mi auto někdo ojel klíčem před poštou...a máš to zadarmo,kámo, tak počítej...
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko ANO 30.09.2006 23:15
Pardon, hoši s motyčkama byli v TV? Smím se zeptat v které a kdy? (patrně mi něco uniklo) Díky
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Ben 30.09.2006 23:05
Ty tomu nějakm rozumíš. Neprohlášená památka UNESCO v Chrudimi. Archeologové bijí na poplach. Proč až teď ? O těch rozvalinách už vědí měsíce. Tak na tom mohli pracovat. Zatím jen vydali souhlas se stavbou. Navíc investor jeden sklep v místě zanechává. Proč najednou tolik křiku? Že by popularita těch hochů s motyčkama ? Kdy se jim stane, aby byli v televizi. Nebo se Kušta chystá na starostu a zaplatil si i televizi aby ho natočili? To těžko. Čekám kdy mu rupnou nervy a vykašle se na to. Pak se můžeme sejít u toho sklípku. A investoři ať táhnou jinam. A budeme mít, co jsme chtěli. A ti hoši se štětečkama ? Ty se přesunou jen o dům dál. Chrudim je přece historické město. Třeba z centra vystěhují obyvatele a bude tady rezervace.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko 123 30.09.2006 22:49
Milý Martine, kdyby se naši předci řídili Vaším přáním, neměli bychom v Chrudimi nic jiného než několikrát "revitalizovaný" románský sloh. Docela by mi to bylo líto. Žádný Mydlářovský dům, žádný Khomovský a Rozvodovský, morový sloup bychom neměli, ani kostel v Rooseweltově ulici nebo městské divadlo. Docela nuda by to byla. A co v Praze? Brrrr!!! Nechte si ty horory:)
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Bond 30.09.2006 22:40
Až zjistíte kolik bude to parkování stát, tak si na tu poštu dojdete i vy. Pokud to nedáte do nákladů. Zdárek.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko martinf 30.09.2006 22:12
a kde jsou ty krásné měšťanské domy třeba v husově ulici taky museli ustoupit těm krásným panelákům co utvořily historii a neznám nikoho kdo chce uchovat je v původní kráse a to rozhodně nemám nic proti novostavbám ale měli by být v souladu s okolím a šetrně uložené do okolí a max využitím historie dané lokality .ROZHODNĚ NEODSUZUJI PROJEKT TÉTO BUDOVY ALE VEMTE VŠICHNI NA ZŘETEL ŽE STAVÍTE V PAMÁTKOVĚ NEJCENĚJŠÍ ZONĚ TAK NEDOPUSTE ABY ZA PÁR LET NEBYL TENTO DŮM REVITALIZOVÁN PRO SVŮJ NEVKUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MYSLÍM ŽE TAKOVÁ NAPODOBENINA DOMU KTERÝ STÁL V TĚCHTO MÍSTECH V 17 STOL. BY BYL MNOHEM VHODNĚJŠÍ OBJEKT HODNÝ TOHOTO MÍSTA .I KDYŽ TO TAK VYPADÁ NEJSEM ODPURCE PANA KUŠTY ANI JEHO PROJEKTU (BYL JEDEN Z NEJ ALE ...)ALE MĚL BY ZVOLIT JISTOU ŠETRNOSTÍ ALE TAKOVÝCH VĚCÍ JE NA NÁMĚSTÍ CHRUDIMĚ VÍCE .....MÍSTNÍ RADNÍ BY SI NEMĚLI PLNIT SVOJE "DĚTSKÉ PÍSKOVÉ" STAVBY NA HISTORICKY NEJCENĚJŠÍ ČÁSTI MĚSTA . TÍM JSEM ŘEK VŠE CO JSEM CHTĚL ŘÍCT . NENÍ UMĚNÍ POSTAVIT NĚCO NOVÉHO ALE ZNOVUVYBUDOVAT NĚCO DÁVNO ZANIKLÉHO .BOHUŽEL TRUMFY A PENÍZE NA VYŠŠÍ HRU MÁ NĚKDO JINÝ .
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko 123 30.09.2006 22:00
Jak komické! Nejdříve zcela nemístně a nefundovaně napadnete Radu města a pana Kuštu výkřiky o zničené světové památce. Pak dostanete za uši díky své nevzdělanosti a hned začnete fňukat a protestovat proti aroganci. Pokud si něco myslíte, tak za tím stůjte, snažte se říci něco rozumného a nefňukejte při první kolizi. Jak tak na Vás koukám, stane se Vám to v životě ještě mnohokrát:)))
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko ANO 30.09.2006 21:41
No jo, můžou tam být. A nebo můžou být někde úplně jinde. od toho je tam pan Frolík s lopatkou a štětečkem. Ok? A propos: v centru Chrudimi nelze kopnout do země, aby se dříve nebo později neobjevila nějaká památka (vykopávka, chceš-li). A přece se kopalo, kope a kopat bude. jinak by tady totiž nestály třeba ty krásné měšťanské domy na náměstí....
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko martinf 30.09.2006 21:30
PROMIŇTE ALE S LIDMI ZAHLCENÝMI SVÝM PŘEDPLACENÝM NÁZOREM A AROGANTNOSTÍ SI NEMÁM CO ŘÍCT JE MI LÍTO ŽE VAŠE ZNALOST JE ZASLEPENA BOHUŽEL
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko 123 30.09.2006 21:20
Martine F., když jsem přelétl Váš příspěvek, zasmál jsem se a pomyslel si něco o Vaší neinformovanosti. Pak mi to nedalo, vědom si skutečnosti, že čím větší pitomost, tím více tomu lidé věří a smolím pro Vás odpověď. Pro jistotu - možná Vám to ve škole zapomněli říci. Nejbližší kulturní památka světového významu je 40 km od Chrudimi ve Žďáru nad Sázavou. Základy domů, které dr. Frolík vykopal mají hodnotu pouze lokální. Navíc, sklípek o kterém jste v mediích slyšel je až ze 17. století a je zajímavý pouze tím, že je v intaktním stavu. Desítky domů okolo náměstí mají sklepy starší, větší a některé z nich jsou přístupné zájemcům. Nálezy, které archeologové pří průzkumu našli, patří mezi běžné vykopávky, které se objevují v odpadních jímkách či v blízkosti gotických základů v každé podobné lokalitě. Nevím, jestli máte tak rád historii, pokud ano, prolítněte si učebnici dějepisu základní školy, doplňte svůj rozhled občasným sledováním TV 2 a už takovou pitomost nikde nepište:)
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko člen 30.09.2006 21:04
Geniální myšlenka geniální hlavy...tak to jste řekl přesně...podmínky vypsala radnice a Kuštovi nezbylo než je splnit..už vás všechny vidím...vy co tady jen kafráte a hrdě se hlásíte k naší historii...jak se s vervou a odhodláním pouštíte do takového projektu.Jistě chodíte všude pěšky,rádi a dobrovolně a v centru města nepotřebujete zaparkovat. Vy si na poštu přeci dojdete.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Andrea 30.09.2006 20:59
Nejdůležitější je kšeft a prachy...po nás potopa
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Pepin 30.09.2006 20:48
Celý blok domů za starou radnicí je protkán sklepy. Třeba v domě s klenotnictvím je nádherný dochovalý sklep. Další jsou ve vinotéce, v galerii a můžu pokračovat dál. P. Kušta nemusí památky zrovna milovat, ale průzkum musel provést a zaplatit. Všechny nálezy stejně zůstanou v Chrudimi. Jsem zvědav, kolikrát se přijdete podívat právě vy. A to se třeba nebude vybírat ani vstupné. Tak se proberte, vy zachránci naší historie.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Bluehaze 30.09.2006 20:37
. . pokud neuvažujete pouze v mantinelech Vašich skvělých myšlenek "lákat turisty na rozvalinu sklípku" a "jsem zaslech", tedy než začnete psát zasvěcený příspěvek, a obeznámíte se s fakty, zjistíte, že proti domu památkáři nic nemají, to o co jde, je "geniální" myšlenka stejně "geniální" hlavy stavět v historicky nejstarší a nejcennější části Chrudimi PODZEMNÍ GARÁŽE . . na takovouto myšlenku mohla přijít opravdu velice inteligentní palice . . nejspíš tehdy momentálně indisponovaná několikadenním flámem, nebo zaslepená vyhlídkou neskutečných zisků . . :))
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko martinf 30.09.2006 20:20
NEHLEDĚ NA TO ŽE TAM MŮŽE BÝT STOVKY VĚCI CO MŮŽOU PROZRADIT MNOHO VĚCÍ O HISTORII CHRUDIMI A NÍČENÍ HISTORIE JE BARBARSTVÍ NEODDISKUTOVATELNÉ
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko martinf 30.09.2006 20:18
TAK MY TY SKLEPY UKAŽTE
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko Pepin 30.09.2006 20:14
Jestli bude do Chrudimi lákat turisty rozvalina sklípku, tak to je konec. Máme jich tady plno a daleko zachovalejších. Navíc podle toho co jsem se doslechl, Ing. Kušta přepracoval projekt podle požadavků památkářů a spodní zachovalý sklep tam zůstane. Na to by měl nervy málokdo. Myslím, že tenhle kout není právě tou nejlepší vizitkou pro Chrudim. Dům by tam měl stát a jeho projekt se mi líbí. Lepší živé centrum, než budovat skanzen. To můžete jezdit na Veselý kopec.
Reagovat na tento příspěvek
 
likvidace neprohlášené kulturní památky unesko martinf 30.09.2006 19:57
tak koukám po dlouhé době na tv noviny a z hruzou zjištuju že je v chrudimy objevena kulturní památka světového významu a přesto radní nevěnují této věci jediné slovo ve svém chrudimském zpravodaji ani zmínku o tom že nález je tak cenný . pane KUŠTO proberte se už konečně !!!!!!!! každá kulturní památka láká turisty víc než ŇÁKÁ NOVOSTAVBA
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Mikeš 30.09.2006 19:14
Co my Češi jsme to za lidi???!!!Pokud se někomu daří, je úspěšný,pro Chrudim něco dělá, hned mu závidíte a pomlouiváte ho. Co vy jste udělali pro naše město??? Jen kritizujete, závidíte a píšete nesmyslné příspěvky.Máte tytéž možnosti jako pan Kušta, ale Vaše IQ a hlavně EQ na to nestačí.Ale to už je na Vás asi trošku moc neznámých,že????
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Bond 29.09.2006 21:21
Možná stačí vystřízlivět. Zdárek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Andrea 29.09.2006 19:10
Pro Léto: Buďte tak laskav-než odešlete příspěvek raději si ho několikrát přečtěte.Myšlenky vám jdou...
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Leto 29.09.2006 17:11
Vážení,proč se již začala likvidace-pohradí?Úřadu.To prasátko-tajemník řeší situaci LIBÁHO-Čechlovského a poadají hlavy.Kdy to alespon potká kamaráda rumové pralinky-Řezníčka.ING.Vrch.strážník je nimo evropu.Není v sídle EU.Pozván strážnÍKY.Libý-Řezníček.Prý se na měst.úřad valí velký průser jako Kladno-Rychnov.Hodně štěstí-p.tajemníku.To ale na Vás připr.ODS.A co chudáci na údaře.To jim opravdu tam lezete-musíte.Od toho je tam přeci p.Čechlovský??+ASISTENTKA.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Pepin 29.09.2006 12:58
Mohl to udělat kdokoli. Každý kdo má dost energie, prostředků a schopností. V tomhle případě bych ale Kuštu nepřeceňoval. Jak jsem se díval na to Družstvo, většinou tam byli lidi, kteří se motali okolo konkurzu Transporty. Proto to napojení na sítě. Ale to nikoho nezajímá.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? 123 29.09.2006 08:07
Již se to zde několikrát psalo. Zastupitelé nikdy cenu na dvojnásobek nezvýšili. To se tu snažíte neustále podsouvat jenom Vy. Co Vás k tomu vede?
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta 123 29.09.2006 08:05
Koukám Shote, že vy děláte zadarmo:) Dejte mi vědět, potřeboval bych vykydat hnůj ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu shot 28.09.2006 23:41
Tak až příště si budete posílat zprávy a směry dalších postupů, tak si nepleťte adresy. Ono to pak příjde do jiných rukou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu shot 28.09.2006 23:37
No, někdy je lepší dům zbořit a postavit nová. A chrudimská ODS je jako dům prolezlý dřevomorkou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta shot 28.09.2006 23:33
Hlavně mu bylo jasné kolik z toho bude.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? shot 28.09.2006 23:31
Zcela jistě máš pravdu. Proto ještě před prvým hrábnutím zvýšili zastupitelé cenu na dvojnásobek. Asi věděli dopředu co pod tou silnicí je. Nebo se jenom domluvilo co se bude říkat?
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta shot 28.09.2006 23:27
Opravdu velice průhledné. A k tomu vyvážená smlouva, jak pravil náš milovaný starosta a nyní poslanec, naše sluce jasné p. Libý. Jenomže město bude dostávat své peníze asi tak 20 let, nemá žádnou pojistku proti tomu, pokud ono parkoviště nebude, prostě naprosto jasné. Souhlasím s tebou. Jasněji už snad nikomu město na ruku nešlo.
Reagovat na tento příspěvek
 
restaurace Kwajdan 28.09.2006 17:57
Já doporučuji restauraci Bovlink v Topolské ulici,Výborně tam vaří a mají pěkné porce jídla,občas tam zajdu s manželkou na večeři a jsme vždy velmi spokojeni pivo je tam také výborné.Když jdu sám na pivko tak jdu vedle do Stromovky kde poklábosím s kamarády u dobrého piva, obě restaurace mají rychlou obsluhu a příjemný personál.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? janek 28.09.2006 16:01
Já jsem volil vás. A s důvěrou jsem se obrátil na Vás!Vaše sdružení má člověka v radě města a několik zastupitelů. Rád bych tedy využil vašich služeb.Snad mě pochopíte.. Mějte se hezky a doufám, že mě nezklamete.Je TO na vás...
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? jajka 28.09.2006 12:21
Nemáte glanc pane Kristiane,a tem se nosi v každé společnosti a především kde jsou slušně vychovaní lidé. Musí to mít uroven.Vy ji nemáte.Nemám rada takovou společnost a proto odcházím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jste spokojeni s tempem rekonstrukce Široké ulice? pavlicek 28.09.2006 11:11
Kdybych mohl úkolovat úředníky města nebo třeba kontrolní komisi, určitě bych šetření viny za stav "opravených" přípojek prosadil. Nyní mám plus mínus stejné možnosti, jako vy. Ale budu se snažit i ty malé možnosti uplatnit. I vy máte jistě "svého" zastupitele, kterého jste volil. Obraťte se s důvěrou na něj. Pokud bude na stejný požadavek tlak z více stran... zdraví - pp.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? kuna 28.09.2006 07:38
To teprve sranda bude.A nebo horor.Hezkou podívanou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu waterway 27.09.2006 23:06
A mám ještě lepší nápad. Vytisknu si tyto stránky. A namnožím. A rozdám. Protože pokud se domníváte, že jsme nedemokratičtí naschvál, mýlíte se.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu waterway 27.09.2006 22:55
Probůh! Snad špatně čtu! Pepíku, Tobě prostě JEBLO! Jasně že jsme v ohrožení obcházeli lidi a vysvětlovali, ale prokrista, dělali jsme to, co Vy. A dovolím si podotknout, že zdvořileji. Uměřeně. Musel bych bejt sprostej. Budu. Tuneláři! Tunelujete ODS, přiznej se!?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu waterway 27.09.2006 22:46
Teď Vám nerozumím. Nechci nic rozebírat v tomto prostředí, jsem donucen.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu waterway 27.09.2006 22:33
Pan Roček je iniciativní. Aktivní. Ale postrádá empatii, cit, srozumění, pochopení mi skorem připadá blbý psát. Pan Roček hlavně postrádá zpětnou vazbu. Tu totiž nechytá. A i to mi je líto - mohl by být totiž děsně užitečnej občan. Jenže je bořič.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nejlepší kandidát na starostu waterway 27.09.2006 22:30
Pan Roček se, zaplaťpámbu, místa na kandidátce vzdal.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135  134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.