Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) tohos 25.10.2006 10:02
Prece tomu sam neveris,to co tu pises. Kdyz uz nekdo takovy bude,tak byvaly byt pronajme. Vzdyt se u nas v Chrudimi pronajimaji i mestske byty a nikdo s tim nic nedela. Samozrejme se nekdo najde,ze uvolni byt,ale tech je zlomek.
Reagovat na tento příspěvek
 
na kandidatce nahore,ale zastupitelstvo ne tohos 25.10.2006 09:57
Prosim o vysvetleni. Koukal sem podrobne na vysledky voleb a napr. u ODS skoncil s hlasy Judr.Ales Korejtko na sestem miste. ODS dostala 8 mandatu,ale tento kandidujici se do zastupitelstva nedostal. Proc? Diky za odpoved.
Reagovat na tento příspěvek
 
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) tohos 25.10.2006 09:54
Prispevek nemel nikoho hanit. Je dobre ze tu ty byty sou,mesto se rozrusta. Ja chtel poukazat na skutecnost,ze by i mesto melo zacit stavet byty,ale pro "normalni" smrtelniky. Tim myslim napr. rodinu s malym deckem a zenou na materske. Tato rodina si nemuze prece dovolit byt 2+kk od p.Kusty,protoze tak velkou hypoteku ji nikdo neda a ani na to ta rodina nema. Takze me snad chapete,nikoho zde neurazim a neposilam sedet. Je ovsem v nasem meste skoda,ze se hledi na bohatsi vrstvu,nez na prumernou ceskou rodinu. Nerad bych aby tato debata sklouzla k napadani a urazeni lidi a hlavne ne k volbam,jako je to u vetsiny temat. Nevi nahodou nekdo,co se bude dit se starou nemocnici Na kopecku? Tam by se urcite vesly dve bytovky (myslim novy a ne z opravenyho spitalu). A mesto prece mohlo udelat byty nebo hotel z byvalyho Katastralniho uradu samo,aby z nej tekly penize do mestske kasy a misto toho se to proda (zrovna p.Kustovi). JE TO NAHODA??? NEBO SMULA??? JE TO V PR....! Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
výsledek voleb paja 25.10.2006 09:22
Podle mě , lidi volili ODS hlavně proto, že nechtějí tupost a konfrontaci narcisního Paroubka a ČSSD. Jsem spíš pravicově orientovaný , ale tady jde o to, že do ODS nalezli všeliký a divný a chtějí pohodlně vládnout "voni voliči si nechají nakecat cokoli, ale stejně nás k ničemu nezavazují". Volební systém hlavně pro komunální volby je totálně špatný .Nejde přece o strany, ale o občany-alespoň by mělo jít - nebo ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Agarwal 25.10.2006 08:07
 
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) ANO 25.10.2006 07:46
Ne jen ten, kdo je staví. I ten, kdo je vlastní. Stejně jako všichni ti, kteří vlastní cokoliv... Závist je tu s námi....
Reagovat na tento příspěvek
 
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) royal_oak 24.10.2006 23:30
Takže kdo staví byty, je vlastně zločinec. V padesátých letech by šel jako keťas nebo kulak na 15 let do basy, dnes ho pouze zhanobíme na webu. Jaký pokrok, malebná Chrudimi...
Reagovat na tento příspěvek
 
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) kuna 24.10.2006 21:41
Když je někdo majetný,tak si ten byt koupí a bude ho pronajímat jinému,méně majetnému,takže se neuvolní žádný byt.Tak to tady chodí.A ten první byt bude pronajímat někumu jinému.Majetní lidé si totiš stavějí domečky s bazénkama.
Reagovat na tento příspěvek
 
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Mexiko 24.10.2006 21:18
Nejsem zastáncem p.Kušty, ale zkus se na to podívat ze druhé strany - tím že vytvoří milionářský byt a někdo, kdo na něj bude mít, se tam nastěhuje, tak je šance, že se třeba uvolní byt s regulovaným nájmem, do kterého se bude moci nějaká mladá, nepříliš majetná rodina, moci nastěhovat za rozumný peníz. Pokud ale si ten majetný ten byt nechá, bude platit regulovaný nájem a nechá si vyplácet nájem mnohonásobně vyšší.
Reagovat na tento příspěvek
 
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) tohos 24.10.2006 19:06
Kdo videl tyto zpravy,urcite se pozastavil nad vetou,ktera zaznela z ust p.Kusty "...je za mnou videt prace..." O tom neni pochyb,ale je smutne,ze napriklad ohledne bytu v Chrudimi z toho bude mit mnohamilionovy prospech prave p.Kusta,misto toho,aby se mesto snazilo pritahnout do mesta mlade rodiny.
Reagovat na tento příspěvek
 
výsledek voleb johhan 24.10.2006 18:25
Ano tupá strana,tupá politika,tupej národ!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
výsledek voleb royal_oak 24.10.2006 17:55
Jistě, 2579 je málo, zatímco 2753 je už moc Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Vystavba RD/RRD na chrudimsku jan. 24.10.2006 16:26
dík za dobrý číslo.
Reagovat na tento příspěvek
 
výsledek voleb gun 24.10.2006 16:09
V Chrudimi ODS nevolilo všech 25 tisíc občanů a rozdíl je více stovek. Tady je výsledek : 1 Čechlovský Jan Mgr. 2 579 4.54 3 * 2 Beránek Eduard 2 753 4.84 1 * Nezdá se mi, že toto je jasný mandát pro Čechlovského (Chrudimáka jako poleno). A když si chcete hrát s číslem 25 tisíc, tak výsledek 2 579 hlasů je dost slabý pro budoucího starostu, nemyslíte? Sčítate hrušky a jablka a tí chcete mlžit. Ale já tě chápu "Honzo" Úsměv , nejde přeci o málo.
Reagovat na tento příspěvek
 
výsledek voleb royal_oak 24.10.2006 15:23
Obdivuji vaši schopnost v 25ti tisícovém městě z rozdílu hlasů v řádu jedné stovky vydedukovat,, koho si voliči přejí na starostu. V bezmála stotisícových Pardubicích získal Stříteský přesně o jeden hlas více než Deml. Kdybych z toho měl usuzovat, že si tedy voliči přejí za primátora Stříteského, tak bych si musel připadat jako magor.
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudimská volba-neúspěch, a proč? janek 24.10.2006 13:08
Jak se dá hodnotit volební neúspěch Chrudimské volby? A co za tím stojí.Volební 1 a 2 se nedostali do zastupitelstva, není to divný? Co vy na to?
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky Lala 24.10.2006 11:54
Jak chcete ve zkratce rozvést výsledky voleb, vždyť by to byla diplomová práce! A je zcela logické,že vše je otázkou jednání. Čísla, tzn.počty zastupitelů z jednotlivých stran, jsou známá, ale jsou to pouze čísla. A novým zastupitelům do hlavinek nevidíme! Nebo Vy snad ano?! No vidíte, vy máte zmatené informace, já nemám žádné, tudíž mi nezbývá nic jiného, než počkat na výsledek.
Reagovat na tento příspěvek
 
výsledek voleb 321 24.10.2006 10:57
Výsledek voleb hovoří jasně: lidé si přejí za starostu Eduarda Beránka, který získal absolutně nejvyšší počet všech preferenčních hlasů ze všech kandidátů všech stran a nepřejí si Chrudimskou volbu, která i přes gigantickou předvolební kampaň, dva mandáty ztratila.
Reagovat na tento příspěvek
 
výsledek voleb gun 24.10.2006 10:42
Co si myslej voliči, to přeci ODS vůbec nezajimá. Minule volby kandidoval Libý jako 1 a probadl az na 5 misto v ODS kandidatce. Čechovský propadl z 2 na 6 místo. Takže se tihle pánové o prsa dostali do zastupitelstva a voliči ODS dali jasně na jevo, koho preferují (i při tomto nespravedlivém volebním systému s nutností 10 procent preferenčních hlasů, aby kandidat přeskočil v kandidatce, která buhví jak vznikla). Jaký byl výsledek minulých voleb všichni víme. Starostou byl Libý (naše pěkná "PĚTKA" za ODS) a dosloužila pěkná "ŠESTKA". Letos se i přes značný odpor občanů do zastupitelsta dostal I. Pištora. Můžete si všimnout že se pár lidí za ODS se do zastupitelstva nedostalo, i když měli vyšší počet hlasů. Mnoho lidí vůbec nechápe volební matematiku, která nahrává těm, kteří jsou na kandidatce nahoře. Volič potom jen těžko dostane neakceptovatelného člověka dolů. Škoda, že nejde na kandidátce ŠKRTAT a dávat záporné hlasy. Podle letošních výslednů voleb bych řekl, že si voliči přejí starostu E. Beránka. Tento názor voličů ale ODSku určitě trápit vůbec nebude. Je přeci po volbách a zbytek se už upeče bez "hloupých" názorů voličů. Rozdělí se korýtka a bude se dál krást ve velkém ......
Reagovat na tento příspěvek
 
výsledek voleb royal_oak 24.10.2006 10:18
No podle výsledku ODS si asi voliči myslej něco jinýho Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
výsledek voleb paja 24.10.2006 10:01
Zdravím Chrudimáky. Na úvod jen podotýkám , že jsem tradiční volič ODS , ale v Chrudimi to dopadfá divně. Chrudim měla v nedávných dobách vždy smůlu na starosty. Jedinou světlou vyjímkou byl Jiří Nový - podle mě chlap na správném místě. Před tím a potom je to pořád stejný obraz bídy a utrpení. Ale co teď? Starosta Nechrudimák ? Jenom proto, že včas vztyčil nasliněný prst a vlezl do správného vlaku? Kam dala ODS oči a hlavně rozum ? Jsem velmi zklamán a očekávám opět jen " tupou " politiku bez zájmu o město a jeho občany. Omlouvám se , že takto píšu , ale jsem celý život v Chrudimi a tak se nedivte. Díky za Vaši pozornost.
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství kuna 23.10.2006 20:33
Dost bylo všech,kteří se chovají jako teno pán.P.P. Ale jak je možné,že se tento bývalý soudruh pořát uchází o přízeň voličů?Já Vám to povím.V Chrudimi jsou lidi,kteří závidí,pomlouvaj a škodí. Škodili za Husáka,škodili za Pitharta a budou škodit i za koho koli jiného.Chrudimským rychlozbohatlíkům,kteří měli v kapse červené knížky,když se jim to hodilo,těm záleží jenom na tom,aby byli všude první.Za každou cenu.A to je na pováženou.Takže Chrudim ,bede vždycky na ocase světa. Čest práci.Hajzlové.
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství Pirát 23.10.2006 19:42
Bohemunde,pokud se podaří Libému prosadit své dvojče Čechlovkého na starostu jak se o to snaží mimořádně i v tisku.Asi si ho již koupil,chodí k němu na porady,Pokud bude však starostou E.Beránek tak věřte končí kašpárek-Čechlovský,Řezníček+další najatí.Již přestane likvidace pracovníků měst.úřadu.Tajemník-ten by přežil i mimozemštany.A jistě věřím tomu,že by starostování Beránka Libý nerozchodil ani v Praze.Věřte,že to co se součastně v tomto městě děje je neuvěřitelné-scifi.Stalo se to co čekali-každý se bojí každého,kdo na koho co má.Na úřadě?Jakto,že ještě někdo úřaduje??
Reagovat na tento příspěvek
 
Vystavba RD/RRD na chrudimsku Pirát 23.10.2006 19:30
Ano,pozemky viz.Sobětuchy Vrchá majízkoupeny asi podvodníci a co horšího,vypadáto na někoho z obecního úředu.Prý ale poku zde zvolí sterostou pekaře Pecku tak on to nechá přešetřit.To co se tam prý děje-kdo kolik dostává tak i borec-mistr JUDr Beránek s tím co dříve vydělal je pouze břídil.Ten pán však prý ovládá v této vesnici úřad a prý dále bude.Sám ale toto pouze řídí a jeho funkce je někde jinde.Zatím-již je jeho činnost monitorována a to bude bomba.Opravdu konec světa.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky Pirát 23.10.2006 19:16
Prý náš manekýn-Řezníček ještě v sobotu s tou svoji kuželkou zkoumal výsledky,ale-prý a nedivím se to má spočítané.Kdo by ho chtěl po tolika vol.období-pouze šílenec.Vždyt on asi opravdu s timto počítá.Kam by šel a kterého řed.školy by zrušil a nebo sportoviště-Marouska.Vždyt jeho rumová pralinka má viz její nová prac.kancelář k němu pouze pár metrů.Jistě budou mí Chrudimáci konečně rozum při tom co může tento zkorumpovaný člověk pro město znamenat-nebo zase opět dovede zblbnout město.
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství Pirát 23.10.2006 19:08
Pravda,to už bude lepší kašpárek pekař Pecka.Ten sice chce změnit letní čas-sám ale asi moc nenaspí a to pro sex ale proto,že peče preclíky.Jinak zcela určitě má i kladné hodnoty.Ta madam?No stačí se na ní podívat a jsme doma,Že?
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství Pirát 23.10.2006 18:58
Vážení,vždyt on se tomuto regionu opravdu pouze směje.Má nás za křupany.Co opravdu tento vysmátý pán-který je o hlavu větší než popelnice ale přesto a to opravdu pouze vypadá seriozně pro nás udělal.Máte rozum??
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství kuna 23.10.2006 18:10
Nemám rád komunisty,projevy a blbce.To je stručný popis Chrudimských politiků.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vystavba RD/RRD na chrudimsku 123 23.10.2006 16:08
Vy máte pozemek u Rabštejnské Lhoty? Zavolejte prosím na 603562691. Děkuji
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky 123 23.10.2006 15:21
Lalo, rozveďte to nějak. Čekám, jak volby dopadly, kdo bude vládnout a všude slyším jednom - jednáme. Moje informace jsou zcela zmatené. Prý Řezníček vyjednává se socialisty a komunisty, ale to mi připadá trochu přitažené za vlasy. Starosta bude asi Čechlovský?
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství Lala 23.10.2006 15:21
Tak jestli je jejím jediným plusem, že se angažovala v komunální politice a žije mimo Prahu, tak Pán Bůh s námi. Na kandidátkách kolika stran se už objevila? Budou si asi v něčem s Pithartem podobní. Takže opravdu je její jedinou výhodou, že to má do Chrudimi blíž než Pithart. Malé bezvýznamné plus!
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky Lala 23.10.2006 15:03
Dobře, hned jim zavolám. Nemáte na ně telefonní číslo?
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství Katatonia 23.10.2006 13:38
Vážení, i když mě paní starostka se svým psíkem na billboardech 100% nepřesvědčila, je pořád mnohem lepší volbou, než nicnedělánicnezkazí Pithart. Alespoň předvedla, že je schopná se angažovat v komunální politice a ví, co je to žít mimo Prahu. Pithartovo hlavní heslo je, že to, co už tak dlouho dělá, dělat umí…….směšné… Dost bylo Pitharta v Senátu! Voliči, rozum do hrsti!
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky 321 23.10.2006 13:31
Záleží koho podpoří na post starosty SNK-ED a ČSSD. Zeptejte se tam Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství Bohemund 23.10.2006 13:21
Vy jste ale vtipálek:) Přečtěte si jakýkoliv projev pana Libého a pak něco mektejte;) Nemám rád socany, ani ODSku. Zvláště ta chrudimská je svým složením pikantní:))
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky Lala 23.10.2006 10:38
Dosavadní koalice bude pokračovat, ale podívejte se znovu na výsledky voleb! Vyhrála Chrudimská volba, minimálně 3 zastupitelé za ODS jsou v podstatě Chrudimská volba. Tak počítejte se mnou: ODS = 8-3 =5 SNK = 5 ČSSD = 5 Volba pro Chrudim = 3 KSČM = 3 Chrudimská volba = 3+3 = 6 Tak a teď mi řekněte, kdopak bude asi starostou ?!
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky Administrátor 23.10.2006 09:19
Pro jednoduchost, přikládám odkaz: http://www.volby.cz/pls/kv2006/kv1111?xjazyk=CZ&xid=1&xdz=2&xnumnuts=5301&xobec=571164
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství kuna 23.10.2006 08:11
Ne.To si nemyslím.Ale mám upřimnou radost,že vyhrála ODS.A jenom doufám,že všichni rudoši nebudou v druhém kole podporovat toho magora Paroubka. Ale o politická kultura v Česku ?Tak ta tady opravdu chybí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky bogas 22.10.2006 22:28
Takže ten ..... Hoffman David se tam nedostal?Můžeme slavit že úchylové se nedostávaj do zastupitwelstef komannš
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky shot 22.10.2006 21:50
Zatím je to 50 na 50.
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství Bond 22.10.2006 21:33
Ano je dobrá, ale ne jako symbol ODS - Oddělení Debilních Skřítků.
Reagovat na tento příspěvek
 
Uchyláci v CR Pirát 22.10.2006 18:36
Holčino,tvoje řádky jsou v době voleb super.Ten kdo za tebou běžel mohl být taká Kušta,čechlovský,Libý ale ne aby tě přefikly ale abys jim dala hlas.Jinak to co píšeš-jistě jsi naštvaná,že tě neznásilnil.Asi se mu nedivím.Musel by to být horor.Je hrozné když tě pouze okradou.Tedy hodně štěstí v dalších přepadení.Také i já mám rád ženský-ale pouze pěkný.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky Lajos 22.10.2006 18:14
Takže výčet ne zrovna nezbytných akcí: 1) schody v široké ulici (ano, auta si tudy zkracovala cestu přes město, ale pokud je k tomu alternativa ztrávit nejméně čtvrt hodiny v dopravní zácpě, tak nevím, problém parkování aut a dodávek v Široké ulici se dal řešit místní úpravou dopravního značení,stanovením doby navážky zboží atd, průjezd aut zas tak strašný nebyl) 2) tribuna na zimním stadionu (zastřešení bylo OK, stará tribuna nebyla moc důstojná, ale mohlo to ještě počkat) 3) miliony utopené v průmyslové zóně za Transportou, kam nevede silnice, a ještě nějaký ten pátek nepovede, s tím související "výhodný" odkup komunikací v areálu transporty od několika vyžírků, když to při konkursním řízení mohlo město koupit za řádově nižší částku (odkup byl nutný, zvlášť po tom, co to ti vyžírkové vyhrotili a začli ohrožovat podnikání jiných subjektů, ale mám z toho pocit, že město dalo někomu dost vydělat) Co by se mělo řešit přednostněji: 1) parkování na sídlištích, a celkově vyřešení dopravy ve městě(i když uznávám, že dokud nebude obchvat,bude te vše o provizoriích, obchvat je sice akcí státu, ale naše politická reprezentace zatím zdá se netlačí moc úspěšně) 2) ke stavbě zábrany proti vodě z polí Na Šancích dojde až po několikátém průšvihu (no aspoň se to snad rýsuje)a po každoročním zaplavení komunikace při tání sněhu 3) jak to vypadá z cyklostezkou na Pardubice? bude? jet na kole do Pardubic se dnes rovná ruské ruletě s docela slušnou pravděpodobností na to, že člověk nedojede 4) všimli si na městě, že se začíná opět rodit více dětí, a že počet míst ve školkách tomuto trendu neodpovídá? 5) dětská hřiště se modernizují opravdu pomalu. O nařízení EU v této oblasti si můžeme myslet co chceme, nicméně řešení, které bylo přijato - pár hřišť spravíme a vybavíme novými herními prvky, a zbytek radši zlikvidujeme, abychom za to nemuseli nést odpovědnost - mi nepřijde nejšťastnější. Ale aby to nebylo všechno jenom o rejpání, mohlo být v Chrudimi i hůř, celkově žiju v tomhle městě rád, rozhodně bych neměnil, ve městě se za posledních 17 let udělalo i spousta dobrých věcí, svůj první příspěvek jsem zamýšlel jako trošku provokativní za účelem troško oživit diskusi, která se na tomto fóru v poslední době spíše zaměřovala na kritiku konkrétních jedinců, aniž by se nabízela věcná řešení.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Otto von Kattan 22.10.2006 14:16
Jméno domény chrudim.cz Popis doménového jména Omega plus;Chrudim; DNS servery ns.omegaplus.cz, ns1.omegaplus.cz Způsob upozornění na změny Oznámení změn E-mail pro oznámení kusta@chrudim.cz Stav doménového jména Doména zaplacena a je v zóně CZ Registrace od 11.12.1997 Expirace 21.10.2009 Já nevím, co řešíte. Kušta je jeden ze šibalů, gaunerů, kteří absolutně bez skrupulí, hrabou a hrabou a samozřejmě jim ani na mysl nepřijde jiný zájem, než jejich vlastní. Konkurenci i potenciální likviduje udáním na FÚ, BSA, prostě svině, která použije cokoliv, aby nahrabala další kačku Úsměv Přitom neumí ani pozdravit, když vejde do dveří, kam ho nikdo nezval, podotýkám osobní zkušenost. Je to klasickej parchant, za komoušů se jim říkalo vexláci, dneska podnikatelé. Prosím věřte, že rozlišuji slovo Podnikatel a podnikatel. Papa
Reagovat na tento příspěvek
 
Uchyláci v CR holcina 22.10.2006 13:27
Uz me stve, jak se v Chrudimi nic nedela ohledne uchylu. Uz jsme potkala 2 za jeden rok, ale ted z patka na sobotu byl horsi, sly jsme nastesti 3 holky domu na sance v ranich hodinach a ohlidnu se a bezi za nama chlap uz byl kousek od nas tak bezime taky,ale dohnal nas, nastesti jsme hned volali na 158 kde ospalym hlasem, nam prislo nezajem, tak uchyl zustal nastesti stat, policie prijela na misto kde bydlim asi za 20 minut, ze kdyz nas nezmasilni, tak nic s nim delat nebudou. Jeste ted mam sok, a je to blby zakon, meli by je zavirat do leceben a policie, by mela taky v noci jezdit a ne jen sedet na stanici, na mestsky si nestezuju ty prijeli 5 minut po zavolani a vybavenido terenu! Chtelo by to s tim neco delat. Je to fakt sok ho potkat!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky ANO 22.10.2006 13:07
Omlouvám se za chybičku, správně má být: Moučka Jaroslav, Ing. (č. 5 - KSČM) a nakonec jsem neuvedl zdroj - http://volby.cz/
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky 123 22.10.2006 12:55
Milý Lájoši, není nad lapidární a konkrétní příspěvek:), jenom prosím ještě doplňte, které akce města byly nesmyslné (můžete vypsat i seznam), které finančně náročné a hlavně napište, na které věci bude nutné opět počkat. Těším se na Váš rozbor:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky Lajos 22.10.2006 12:49
Takže to vypadá, že dosavadní koalice bude pokračovat, Chrudim bude dále přešlapovat na místě, dočkáme se zajisté dalších nesmyslných, zato ale finančně náročných akcí, zatímco nutné věci si budou muset opět počkat. Otevřená zůstává snad jen osoba starosty, kdo z dvojice Beránek - Čechlovský se nakonec prosadí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunální volby 2006 - výsledky ANO 22.10.2006 11:11
Seznam zastupitelů města Chrudimě zvolených v komunálních volbách 2006 (dle abecedy): Balcar František (č. 4 - KSČM) Bělohlávek Ivan, PaedDr. (č.1 - KSČM) Beránek Eduard (č. 2 - ODS) Bohatá Ivana (č. 10 - SNK ED) Broďák Miloš, MUDr. (č. 3 - SNK ED) Cvrčková Milena, Ing. (č. 6 - ODS) Čechlovský Jan, Mgr. (č. 1 - ODS) Hradec Jiří, MUDr. (č. 7 - Koalice pro Chrudim) Kobetič Pavel, Mgr. (č. 3 - ODS) Kudrnáč Ondřej, Ing. (č. 8 - Chrudimská volba) Kušta Milan, Ing. (č. 3 - Chrudimská volba) Libý Ladislav, Ing. (č. 5 - ODS) Macela Miloslav, Bc. (č. 2 - Koalice pro Chrudim) Málek Roman (č. 1 - Koalice pro Chrudim) Moučka Jaroslav, Ing. (č. 2 - Koalice pro Chrudim) Pilař Martin, Ing. (č. 8 - ODS) Pištora Ivan, Ing. (č. 7 - ODS) Ptáčková Anna (č. 4 - ČSSD) Půlpán Jaroslav, MUDr. (č. 1 - ČSSD) Řezníček Petr, Mgr. (č. 1 - SNK ED) Tejkl Miroslav, JUDr. (č. 3 - ČSSD) Thér Karel, Ing. arch. (č. 4 - Chrudimská volba) Trávníček Jaroslav, Ing. (č. 2 - ČSSD) Vojtěchovský Petr (č. 4 - ODS) Vondráček Tomáš, MUDr. (č. 14 - ČSSD) Ždímalová Věra, MUDr. (č. 2 - SNK ED) Židek Tomáš (č. 5 - SNK ED)
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství Norei 22.10.2006 10:13
MODRÁ JE DOBRÁ !!
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147  146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.