Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Parkování hana 22.11.2006 08:54
a co ten kdo bydlí na namesti a v ulicich pod policii uz delsi dobu musi zaplatit nemaly obnos a to si jeste nezaparkuje pred domem ale policie ho odkaze na parkoviste na namesti,s tim ze pokud sezene misto tak at si zaparkuje tam,coz vime vsichni ,ze je to behem dne nemozne a auta mestskeho uradu si parkuji bez problemu,myslim si ze by bylo trochu spravedlive trvale bydleni v miste zohlednit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování roman-roman 21.11.2006 21:33
No zcela s Vámi souhlasím - co se týče pana Marka...jeho názory vážně nechápu a jsem velice zvědav na Vaši statistiku parkovacích míst na větrníku !!! ono uz prijet po páté hodině a najít volné místo je des ... leda směr Kaplička...ale to už je fakt daleko Bohužel, škoda V Chrudimi zaparkovat to je umění !!! Viz Husova ulice,i Stadion.... to se vážně nedá. Auto potřebuje v dnešní době téměř každý . A jinak MŮJ NÁVRH K VĚTRNÍKU BY BYL.... když jdeme cestičkou od Pekárny přes zablácenou cestu a ošklivou zelení do hospudky u Gregora a po levé straně je hřiště ... přesně TAM bych udělal ,,nouzové parkoviště,, - je to nevyužité místo... Úsměv /předem se omlouvám za hrubky HAHAHA! /
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování shot 21.11.2006 14:19
Ano, na radnici se tento problém řeší. Strážníci již dostali seznam registračních čísel, aby nedali botičku někomu, kdo by na ně opět řval. MP objednala nové botičky a bloky na pokuty. A budou místa, kde se vybítrat bude - před Transportou, na náměstí, u divadla a místa kde ne, třeba Husova ulice. Proč to jistě každý chápe. Takže problém je téměř vyřešen.
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování vutdream 21.11.2006 12:25
Dobrý den pane Marku. Nechci se Vás nijak dotknout, ale připadáte mi jako důchodce, kterého obtěžují při odpolední procházce městem všudepřítomná parkující auta. Jako důchodce už možná auto nepotřebujete a klidně žijete ve městě s plnou občanskou vybavenosti a MHD. Jestliže nejste důchodce, máte to štěstí, že práci máte coby kamenem dohodil a nicméně ani nevyjíždíte někam za město. Jinak Vaše příspěvky nechápu. Parkování je v našem městě opravdu kruté, ale také je správná otázka, jestli je to právě město, které se má starat o dostatek parkovacích míst. Můj osobní názor je, že tyto místa mají budovat majitelé domů (bytové družstvo či sdružení vlastníků), ale souhlasím také s názorem, že město by svou snahou o zlepšení situace, mohlo dát najevo zájem o problémy občanů. Bydlím na větráku a do předvčerejška jsem jak tak našel Na Větrníku parkovací místo (neřeším, že bylo asi o 5 domů jinde). Tento týden, to ale nějak vše divně vykumulovalo, protože jsem v 8 hodin večer tady nenašel jediné volné parkovací místo a byl sem nucen, asi jako 30-50 dalších řidičů stát všude jinde, kde to vyhláška nějak zvlášť nezakazuje (viz. zóna zákazu stáni mezi "prsty"). Snad ještě jeden poznatek. Postavili tu nový barák a k němu neúměrně málo parkovacích míst. Připočtěme k tomu ještě tred, že každá rodina začíná pomalu vlastnit 2 auta... opravdu si myslím, že řešit tento problém se měl už včera (potažmo jako většina problémů v našem městě, regionu, státu). PS: Schválně si dám tu práci a pokusím se spočítat kolik máme na větráku parkovacích míst v poměru k bytovým jednotkám. Jsem opravdu zvědavý na výsledek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování Max 21.11.2006 10:13
Mozna by prozatim stacilo, aby MP oznacila nepojizdny vraky a nasledne je nechalo mesto na naklady majitele odtahnout... Par volnych mist by se potom urcite naslo Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování Katatonia 21.11.2006 09:43
Sobecké zájmy? Takže je lepší mít krásné hřiště, které kdokoliv do několika let zničí či zničit může a je nutné ho opět opravit, a kolem toho auta na chodnících, na trávě apod? Kdo jiný než město má u bytových domů budovat parkoviště? Nebo si každý člověk, který v bytovém domě bydlí, může koupit od města kus pozemku, na něm si za své vybudovat parkovací místo, dostat značku a pak si parkovat kdykoliv s jistotou, že mu na to nikdo nevjede? Pokud ano a bylo by to v Chrudimi možné, jsem jenom pro! P.S. To množství aut bude kolem těch bytových domů s větším počtem tak jako tak, bez ohledu na počet vytvořených parkovacích míst, nicméně je určitě lepší, je mít zaparkována na k tomu adekvátních parkovacích plochách a ne kdekoliv, mnohdy na místech, kde pomalu brání jiným autům v průjezdu!
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování Jiří Marek 21.11.2006 09:32
Můj příspěvek jsem mínil naprosto vážně a nikoliv jako legraci. Pro Vaše sobecké zájmy chcete rušit zeleň a hřiště jen proto, abyste měl kam postavit své auto. Co myslíte, že je pro občany tohoto města přínosnější? Zdravé životní prostředí, plno zeleně a místa, kde si mohou hrát děti a nebo plno betonu a pokácené stromy?
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování Katatonia 21.11.2006 08:57
Hmm, to je rada, město nemá povinnost zlepšit lidem, kteří v něm žijí, jejich životní standard?????? A ta komparace s pračkou, to je opravdu příkladná metafora... Až na to, že koupelna je můj majetek a bez dovolení mi do ní nikdo nevleze, ale veřejné parkovací místo je přístupné každému, tudíž z něj mají prospěch všichni. A radit někomu, kdo denně dojíždí do zaměstnání, které např. nemá pevnou pracovní dobu a často se vrací pozdě v noci, kdy už žádná doprava nejezdí, ať prodá auto a jezdí veřejnou dopravou....?????? Pane Marku, nejde o povinnosti města, jde o to, jestli město něco řešit chce, jestli lidé, kteří tomu velí, pro své občany skutečně něco dělat chtějí a nebo ne. A vo tom to je. P.S. Vaše rady beru jako legraci, nicméně poněkud nejapnou!
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování Jiří Marek 21.11.2006 08:39
Město nemá povinnost budovat parkovací místa. To je to samé, jako kdybyste chtěl, aby Vám město zajistilo větší koupelnu, protože si chcete koupit novou pračku a ta se do té stávající nevejde. Navíc je nesmysl rušit dětská hřiště a veřejnou zeleň na úkor parkovacích míst. Rada na závěr: prodejte auto a jezděte veřejnou dopravou a nebudete mít problémy s parkováním.
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování Katatonia 21.11.2006 07:17
Dobrý den, mohl by na tomto fóru někdo fundovaný z radnice informovat veřejnost o tom, jakým způsobem chrudimští konšelé hodlají řešit nedostatečný počet parkovacích míst na chrudimských sídlištích? Co třeba takové sídliště U Stadionu, kde je situace krizová? U malých 4-patrových domů jsou parkovací místa dostatečná, ale co domy, které mají 8 či více pater? Jak radnice za posledních 10 let reflektovala nárůst počtu vozů především u domů s větším počtem bytů? Proč radnice investuje prostředky města do nákladných oprav dětských hřišť, když tato jsou za krátkou dobu poničená a je nutná další oprava? Proč se např. nezmenší velikost hřišť ve prospěch parkovišť (a hřiště před domem 730-734 je zářným příkladem)? Nikdo nechce dětem upírat právo na jejich hry, ale na druhou stranu v době, kdy většina Chrudimáků musí do práce dojíždět, jelikož Chrudim pracovní místa dostatečně nenabízí, je auto jednou z hlavních možností, jak do práce mimo Chrudim dojíždět! A ne každý má auto za nízkou cenu, tudíž ho asi nechce parkovat daleko od svého domu, kde na něj neuvidí a vystavuje ho riziku krádeže či poškození. Nebo radnici vyhovuje, že se parkuje po chodnících, trávnících a chodci jsou nuceni chodit po silnicích, čímž se vystavují nebezpečí úrazu? Pokud ano, tak za takovou radnici pěkně děkuji!
Reagovat na tento příspěvek
 
Mlčení znamená souhlas kuna 20.11.2006 20:12
Dík.Ale zase tak dlouho mlčet nemusíte.Ono totiš Široká ,Kušta atd.,to jsou jenom malichernosti. A parkování?To ani no-coment.Takže na konec. Jak budete dneska myslet,tak se budeme zítra mít. Dobrý večer.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování Bond 19.11.2006 21:55
V centru budete moci parkovat u pana Kušty v podzemí za "pár" kaček či euro. A na sídlišti? Nevím na kterém, ale situace s parkováním je špatná všude. Musíte se zeptat zastupitelů, které jste volil nebo modrých ftáků, ti vám řeknou více. Maximálně jste jim hupsnul na sliby. Zdar.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování roman-roman 19.11.2006 12:58
ahoj...chci se zeptat , jak to bude s parkováním v centru ? Bude to slibované parkoviště ? HAHAHA! A jinak na sidlišti se taky moc parkovat nedá...
Reagovat na tento příspěvek
 
17ty listopad kuna 19.11.2006 09:41
Je to tak.Ale má to jeden háček.Lidi se dneska bojí daleko vic.Ale to asi nebude háček.To bude zásadní problém.Dříve bylo pár jedinců,kteří neplatili solidaritu,nechodili na 1.máje,na hloupé manifestace protestující proti raketám a hlavně nevstoupili do KSČ,i když jim soudruzi vyhrožovali a nikdo jim nic neudělal.Kromě zastrašování.Patřím mezi ně. A to stádo,které poslouchalo na slovo je tady sase.Jenže se bojí daleko víc.A má čeho.
Reagovat na tento příspěvek
 
17ty listopad shot 18.11.2006 22:53
Máte pravdu. Ovšem v té předlistopadové době zde byla i řada těch, kteří věděli, že bez „řidičáku“ nemají šanci a protože ne každý byl ochoten pracovat v kotelně, byli i oni ve straně. Určitě je mnoho kovaných členů a funkcionářů KSČ, ROH, Svazarmu apod., kteří dnes sedí na teplých místech ve státní správě nebo mají své podniky, které „znárodnili“ akcionářům či si je zajistili v 90 letech podvody. Mezi nimi byli také ti, co uměli jen podvádět a o své „pracně“ získané podniky již přišli. Ovšem jak je rozeznat od sebe? Pokud někdo bude tvrdit, že tím, že dotyčná osoba byla v KSČ se provinila protože dávala legitimitu režimu, pak můžeme tvrdit, že všichni, kteří šli na 1. Máje do průvodu, činili totéž. A to bylo 90% národa. Ano ta revoluce byla poněkud zpackaná. Možná proto, že ji prováděli disidenti, kteří vůbec nerozuměli ekonomice, politice a vedení státu. Kolik z nich mělo potřebné vzdělání, zkušenosti? Ono je něco jiného podepsat nějaké prohlášení – a chtělo to v té době skutečně velkou odvahu – a něco jiného je umět řídit stát, dokázat se vypořádat se strukturami, které vznikaly téměř 50 let. Pochopitelně jako v každé revoluci, tak i v téhle se objevily ohromné příležitosti pro různé zloděje, podvodníky. A ti jich využili dokonale. Také jako hlavní problém vidím to, že na různých státních úřadech, policii, soudech, zůstalo příliš lidí ze starých struktur, na ně se nabalili různí podvodníci vydávající se za poradce, podnikatele. Tito lidé věděli a vědí na sebe mnoho nepěkného a tak vzniklo jakési bratrstvo. Proto se v některých případech nevyšetřuje, nebo se vyšetřuje tak, že se nic nevyšetří, soudí a nesoudí. Zkrátka místy Divoký západ se vším všudy. A teprve nyní hledáme pracně a pomalu cestu z toho ven. A pokud se necháme ukřičet, nepůjdeme projevit svůj názor, a budeme se držet hesla - nehas co tě nepálí – pak ta cesta bude opravdu dlouhá.
Reagovat na tento příspěvek
 
17ty listopad kuna 18.11.2006 19:02
Opravdu každému?Vlastně máte pravdu.Každému komoušovi od tajemníků vejš. Tak si něco přečtěte. http://aktualne.centrum.cz/domaci/zdravi-skola-spolecnost/clanek.phtml?id=287122
Reagovat na tento příspěvek
 
>>> Hřiště - kam s malými dětmi? myš 18.11.2006 17:35
Milá Loky, i v Chrudimi vyrostla dětská hřiště jako houby po dešti, Když si dáte okružní po městě, najdete kousek od Borzny, v sídlišti U stadionu, na Větrníku, na Rozhledně, u náhonu za kinem, ještě si budete moci vybrat, které se vám líbí víc.A určitě se běžte podívat do muzea loutek, tam si to mrně užije, bezvadný je plavečák.Hezké dny v Chrudimi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Dlažba v Široké ulici hana 18.11.2006 16:16
rovnaj lecos nevidim souvislost ani lainu
Reagovat na tento příspěvek
 
Dlažba v Široké ulici hana 18.11.2006 16:10
pripada mi ze si vsichni myslej na radnici v Chrudimi a okoli jsou vsechny lidi uplne blbi vono to nejak dopadne a dlazba je krasna reprezentativni.......
Reagovat na tento příspěvek
 
Dlažba v Široké ulici satan 18.11.2006 11:48
NO TAK TO MŮŽU PODEPSAT! S TAK MIZERNOU PRÁCÍ SEM SE NESETKAL. ALE NENÍ DIVU. TO JE PO PRŮMYSLOVÝ ZÓNĚ A SILNICÍCH V TRANSPORTĚ LIBÝHO DALŠÍ VELKEJ TUNEL NA CHRUDIMSKÝ PENÍZE. GRANO - MAJITEL FUNKCIONÁŘEM ODS, TO SE PAK TY CESTY PENĚZ DOMLOUVAJÍ JEDNA RADOST. TŘEBA NÁM PAN ŘEZNÍČEK VYSVĚTLÍ V CHRUDIMSKÝM ZPRAVODAJI, JAK TO S TÍM NAVYŠOVÁNÍM CENY ZA ŠIROKOU BYLO, KDYŽ NA POTKÁNÍ TVRDÍ, ŽE TO JE LUMPÁRNA OD SAMOTNÝHO ZAČÁTKU. MOŽNÁ, ŽE NÁM I VYSVĚTLÍ, PROČ SE CENA NA SEDUMNÁCTI MILIONECH NEZASTAVÍ. I KDYŽ - PROČ BY SE S NĚJAKEJMA OBČANAMA ZDRŽOVAL - VZALI HO ZASE DO PARTY, TAK BUDE DRŽET BASU. TFUJ TAJBL.
Reagovat na tento příspěvek
 
17ty listopad hana 17.11.2006 20:53
beru ho protoze dal svobodu moznost kazdemu. Osobni zkusenost
Reagovat na tento příspěvek
 
>>> Hřiště - kam s malými dětmi? Loki 17.11.2006 09:49
Jezdíme do Chrudimi s ani ne 3-letým prckem. Co kromě mamaklubu na Rozhledně a jednoho dopoledne ve fitku maminám s mrňaty nabízí tohle město? Marně hledám třeba pořádné dětské hřiště vhodné i pro malé caparty... v Praze teď rostou jako houby po dešti, je to super věc pro mámy i pro děti, vážně tady v Chrudimi podobné není?
Reagovat na tento příspěvek
 
Dlažba v Široké ulici 321 17.11.2006 07:35
Copak kostky, ale i každý obrubník je jiný! Asi umělecký záměr. Nebo spíš materiál vyhrabali někde na skládce, aby se vešli do rozpočtu? HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Dlažba v Široké ulici TomCR 16.11.2006 20:48
Ta dlažba je fakt šílená. Hrbolatá a kařdá kostka jiná. Ve srovnání se stávající dlažbou na naměstí prostě hnus. To bych rád vědě, jestli je někdo schopnej, za takovou "práci" zaplatit. Tom.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Pirát 16.11.2006 19:14
Hrochnet-Hudec,největší podvodník.Pokud máte problém s připojením a ozvete se tak Vás chce hned odpojit.A to není vše,ještě vyhrožuje.Pokud nemáte připojení-často a stěžujte si tak vyhrožuje.Proč a kdo mu dal povolení.Jistě lepší prodávat burské oříšky.A to ho prý ještě ruší tel.Mimo prac. dobu 8.00-19.00prac dny.Super služba tohoto omezence.Tedy ne 24.00 služba ,ale pouze čas prak.lékaře.!!Proč ještě toto provozuje.Věřím,že již ne dlouho.A to co zaplatí,za to napáchal.Zlatý PRONET.
Reagovat na tento příspěvek
 
Je záhodno respektovat výsledky voleb? shot 14.11.2006 21:41
Škoda, že nikoho nenapadlo přepočítat hlasy v Chrudimi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Mexiko 14.11.2006 21:10
no tak to záleží podle oblasti - dosah ADSL je cca 8km od ústředny vybavené potřebným zařízením - čili nic moc daleko od velkým měst (ikdyž se to poměrně rychle zlepšuje). A co se týká pokrytím od mobilních sítí, tak přenos, který bude fungovat ve většině míst se signálem - čili GPRS, tak to je rychlost o trošilililinku lepší, než u běžných vytáčených modemů. Situace u CDMA (u O2) nebo u EDGE (T-mobile), je opět situovaná na oblast větších měst. A vysokorychlostní 4G (T-mobile) je v Chrudimi akorát v údolí Chrudimky okolo Dukly. Takže chválit mobilní připojení nemusí být vhodné, navíc je tak 3-4x dražší.
Reagovat na tento příspěvek
 
Je záhodno respektovat výsledky voleb? MBorecky 14.11.2006 14:00
ODS v Chrudimi myslím dost jasně deklarovala, že jejím kandidátem na starostu je J. Čechlovský, takže se není možné divit, že se jím po vítězsví ODS i stal. O podvodu na voličích tedy rozhodně mluvit nelze. Spíš by stálo za to se zamyslet nad celým systémem komunálních voleb a pokusit se prosadit přímou volbu starosty - některé strany ji měly v programu při volbách do PS.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET shot 13.11.2006 22:06
Tak zkuste O2. Ať pevnou či mobilní. Vážně, s nimi mám jen nejlepší zkušenosti. Cenově je to podobné.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Pirát 13.11.2006 08:25
Vážený,nejste přímo p.Hudec??Pokud opravdu ne tak jste potvrdil,že tento pán dělá velký rozdíl mezi zákazníky.Kde má konkurenci a nebo velice dobře Ví,že tato není.Můj případ,dříve PRONET.Věřte,to co tento arogantní pán předvádí je mimořádné a naši celou rodinu týrá-omezuje.Budte tedy rád,že firmu p.Hudce neznáte jako já.To reálné bude již brzy v jednom pořadu ČT+Tisk.Hezký den.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Josef Jarkovský 13.11.2006 07:52
Pokud budu mluvit za sebe, mám internet od Hrochnetu a nemůžu si stěžovat. Instalace proběhla rychle a kvalitně a internet běží bez poruch a prakticky stále plnou rychlostí (tedy tou, co mám objednanou). Tedy ne nějaké prý a jedna paní povídala, že, Piráte.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie shot 12.11.2006 22:32
Určitě je změna nutná. Až budou ty veřejné záchdky zdarma, budou se před nimi tvořit fronty, lze předpokládat, že sem budou kvůli tomu budou jezdit lidé z širokého okolí. No, je třeba proškolit strážníky, protože zcela jistě nikdo z nich nemá potřebné vzdělání. Ono totiž přidělovat toaletní papír, kontrolovat čistotu a hlídat aby si lidé po použití myli ruce a neukradli mýdlo, to bude makačka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Neví někdo jak je to s těmi záchodky? shot 12.11.2006 22:23
Vzhledem k tomu co tato strana předvedla v minulém volebním období, získala na můj vkus až příliš mnoho hlasů. Ovšem volbní heslo to bylo opravdu velmi vkusné, úderné a zcela jistě oslovilo mnoho voličů. Rovněž jako to s tím heslem o získání práce v chrudimské PZ a bydlení v Chrudimi. Pane Pavlíčku, v tomhle městě jsou zcela jistě důležité i veřejné záchodky. Ovšem tohle město potřebuje hlavně spoustu jiných věcí. Začít pracovat pro jeho obyvatele, s jeho obyvateli a ne pracovat jen pro pár lidí sdružených v CHV či jiné straně. Osobně se domnívám, že to zda stojíte či nestojíte v čele CHV je naprosté většině obyvatel Chrudimi zcela lhostejné. Ovšem není ji lhostejné co se ve městě pod vedením radnice a tedy i přičiněním CHV děje, jak se hospodaří s městskými penězi a za jaké zhovadilosti se peníze utrácí. A věřte být nějaká jiná alternativa, byly by výsledky voleb zcela jistě zajímavější.
Reagovat na tento příspěvek
 
Neví někdo jak je to s těmi záchodky? shot 12.11.2006 22:05
Ani to mnou příliš vážně nebylo bráno. Ovšem byl to snad jediný konkrétní slib, ostatní byly velmi vágní, špatně měřitelné a hodnotitelné. A vzhledem s stavu chrudimských záchodků (nebyly k použití) a k tomu bilboardu mne tento slib skutečně utkvěl v paměti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie Cenzura www.Chrudim.cz 12.11.2006 20:41
Třeba svého notorického bratra,co odmítá platit soje útraty po hospodách.Nu,kdo je zná tak ví svoje.Bezva rodinka.Bítovany mají bezva rodáka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET ANO 12.11.2006 17:05
Leto, nevím, odkud jsi, ale zkus se podívat na stránky www.xaz.cz - firma z Hlinska, má pokrytí i na místech, kde není Omegaplus.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie Pirát 12.11.2006 16:38
Že by i tam udělal Čechlovský změnu a dosadil někoho ze svých??Tady již nikoho nic nepřekvapí.Prý další změny připraveny.
Reagovat na tento příspěvek
 
Je záhodno respektovat výsledky voleb? Max 12.11.2006 16:08
Myslim, ze maj´v Policce rozum a prvni neni vzdycky nejlepsi... Popelka propadl po presvedcivem prvnim kole a nepresvedcivy a "nacancany" kampani do Senatu. (o poznani skromnejsi Koukal vyhral 2. kolo na plny care...) Popelkova slova udajne byla, ze starostovani v Policce je pouze cesta do vysoke politiky. Tak ho lide poslali zpet do jeho firmy. V Chrudimi je situace jina, prvni na kandidatce i pres neuspech (preferencni hlasy) je starostou, ex-starosta, ktery byl ve vedeni jiste se stejnym motivem jako Popelka, ac to nikdy nerekl nahlas, sedi ve Snemovne. Ac byl jednickou, nepresvedcil, ale je tam. A my pojdme prepocitat hlasy senatnich voleb, zjisteme, ze ten usmevavej belovlasej starec o 2 hlasy nevyhral, nastoupi pani od Brodu a pro nas se nezmeni stejne vubec nic.
Reagovat na tento příspěvek
 
lešení buldog 12.11.2006 14:15
Tady není žádný inzertní server.
Reagovat na tento příspěvek
 
Neví někdo jak je to s těmi záchodky? buldog 12.11.2006 14:14
Nazdar Shote! Snad jsi to s těmi hajzlíky zdarma nebral vážně. pokud ano tak to Tě tedy lituju.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městská policie Kelly 12.11.2006 12:47
Doslechl/a/ jsem se že, budou velke změny na Městské policii,že by snad měl být nový velitel.Je to pravda?
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Leto 12.11.2006 10:26
Internet-HROCHNET.?Ani náhodou.Dříve PRONETkoupil p.Hudec a začal nás všechny upozornovat,že tato sít je neskutečná sra... a že on nás zachrání.Později kdy nám všem začaly mimořádné problémy-časté,dlouhé výpadky atd.Já,protože tuto službu potřebuji velice často jsem si vždy při poruše u tohoto pana majitele FA-HROCHNET opakovaně stěžovat.Tím vše začalo.Začal s tím,že musí vše přebudovat-mimořádný bordel PRONETU který v tomto stavu koupil.Později začal tím,že jsem jediný který si stěžuje-má problémy.Ověřeno však,že celé naše okolí-stejná situace.Další jeho verze-pokud se Vám to nezdá,budu rád když si najdete někoho jiného.V této lokalitě NENÍ.!!P.Hudec velice dobře ví.Později již začal vyhrožovat odpojením a dokonce mě i jinak napadal-nechutné.Vyvrcholením však byl tento týden.Opět připojení mimo provoz a to pro mě v mimořádně nutném čase.9.11.2006 jsem se marně pokoušel o připojení-velice nutné v době 5.30-7.45.V té době ale aní žádné tel.spojení není přístupné.Viz.návod HROCHNETU-veškerá spojení pouze v prac.dnech PO-PÁ 8-19h.Snad si tento pán spletl tuto službu s ordinačními hodinami prakt.lékaře.!!Závěrem-ověřil jsem na centrále,že tento mimořádně nadaný člověk si příchozí moje meily zablokoval+tel.hovory-pro mě nedostupné.Dne 10.11.06 jsem byl již nucen situaci řešit pomoci SMSna jeho tel.číslo.Odpověd-viz.originál jeho SMS.NEVOLEJTE,NEPIŠTE,NEPŘIPOJUJTE SE.OD.1.12.2006 BUDE ÚČET BLOKOVÁN.CO SE TÝČE JAKÉKOLIV ZODPOVĚDNOSTI,MŮŽETE SE JÍT CELKEM DOBŘE PODÍVAT DO SMLOUVY KTEROU SE MNOU MÁTE UZAVŘENOU.NENECHÁM SI VYHROŽOVAT ANI OMEZOVAT VAŠIMI TELEFONÁTY.VŽDY A TO POUZE PŘI PORUCHÁCH PŘIPOJENÍ.OBTĚŽUJETE V MIMOPRACOVNÍ DOBĚ./PO-PÁ 8-19.h!!/NEBUDU VÁM POSKYTOVAT SLUŽBU KTERÁ JE PRO VÁS NEKVALITNÍ.TAKŽE OD 1.12,2006 SI NAJDETE JINÉHO PARTNERA NA POSKYTOVÁNÍ TELEKOMUNIKAČNÍCH SLUŽEB.HROCHNET-R.HUDEC.Co dodat??Kdo a proč tomuto člověku umožnil v této službě pro občany podnikat.Jak si může toto dovolit-takto se arogantně chovat.To věří opravdu tomu,že když se někomu jeho neschopnost-nezájem nezdá,tak vypadne.Kde je ochrana klientů -ZÁKAZNÍKŮ A POUZE HŘEŠÍ NA JEDINÉ MOŽNÉ SPOJENÍ V TÉTO LOKALITĚ.Kde je ochranaproti těmto takzv.podnikatelům.Dříve pod FA PRONET docházelo občas k výpadkům ale rozhodně slušné jednání!!A to tento mimořádně arogantní-podnikatel má super naučeno.Jste jediný kdo si stěžuje a u nás Vás již nechceme.Tedy rada-FA HROCHNET?Dle mého,ta poslední zoufalá nabídka služeb na internet.služby.!!Vážení tato firma p.Hudec to co si dovoluje-předvádí??Nehorázná drzost.??
Reagovat na tento příspěvek
 
Neví někdo jak je to s těmi záchodky? pavlicek 12.11.2006 08:43
Mily Shote, dalsi z Vasich jedovatych slin. Vite dobre, ze CH.V. ve volbach propadla, propadl i jeji program, v rade ma jednoho zastupce. Jste natolik v obraze, ze vite, jak je to s pomerem sil a tim padem i s prosazovanim volebnich slibu. Takze zase jen sirite svou zlobu. Ale abyste mel radost po nedelnim ranu, sdeluji, ze jsem volebni neuspech zhodnotil osobne svym odstoupenim z pozice predsedy teto volebni strany - novy predseda jeste neni zvolen - zdravi - PP.
Reagovat na tento příspěvek
 
Neví někdo jak je to s těmi záchodky? Pirát 12.11.2006 05:44
Prý jde zatím o utajení.Info-Řezníček již trénuje v Pardubicích přestřižování pásky na podobném zařízení.Není to prý-zatím,jeho parketa.Hlavní obavy má prý,aby po tomto aktu neměl moc parfému.Že by smrděl víc než starosta.!
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? Pirát 12.11.2006 05:39
To bylo chytré!Romane-Romane.Není to opak? Jinak opravdu nejhorší obchod v městě.Navečer tam již ani nikdo není.Paradox-fronta u kasy/jedna/nebo situace-pokladní znuděně kouká z okna.Ale mezi regály ani jeden prodavač a pokud nevíte kde je požadované?Tak si to najděte.Asi to je stejné u nich na Slovensku.Přesto tomuto domu super poradím-at se přestěhuje na Rozhlednu a tam budou mít zákazníky určitě.Ale proto,že tady není jediný obchod,mimo tu,TRAFIKU,.Ještě řešení-vystěhujte tam někoho z radních a obchod bude určitě.
Reagovat na tento příspěvek
 
Neví někdo jak je to s těmi záchodky? shot 11.11.2006 21:39
Prosím o zprávu zda někdo z vás neví, kde jsou ty veřejné záchodky zdarma. Mysím ty, co slibovala na bilboardech jedna z koaličních stran. Nebo se bude stříhat páska společně s znovuotevřením Široké? A budou v každé čtvrti nebo na ně budeme muset chodit na radnici? A budou zdarma jenom pro chrudimáky či i přespolní? Starosta je zvolen a tak by se měly začít plnit volební sliby.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? roman-roman 11.11.2006 10:32
HAHAHA! no vidis , kdybych byl z te firmy, Úsměv tak to přece napíšu správně HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Je záhodno respektovat výsledky voleb? Master Sun 10.11.2006 18:06
Dle mého názoru v Poličce opět dokázali, že na vysočině jsou lidé (zastupitelé) charakternější a více si váží názorů těch, od nichž jejich mandát pochází. Tady vítěze voleb pro jistotu jeho mateřská partaj (=ODS) nenavrhla ani do rady města. No, je třeba ho potrestat, darebáka, když vyhrál ty volby...Ať žije přizdi[ošklivé slovo]ství.... Pardubický (Kraj Pardubický) Polička překvapila, zvolila nového starostu Polička - Na středečním zasedání poličských zastupitelů nebyl překvapivě zvolen do čela města dosavadní starosta Miroslav Popelka, volební lídr ODS. Ve funkci ho nahradil jeho stranický kolega Jaroslav Martinů, který byl dosud místostarostou. „Zastupitelé se dohodli, že starostou by měl být člověk, který mezi kandidáty vítězné strany získal nejvíce hlasů. To je pan Martinů. Já jsem byl až čtvrtý,“ řekl Popelka. Miroslav Popelka před svým vstupem do politiky podnikal. Letos neúspěšně kandidoval do Senátu. Dál zůstává členem zastupitelstva v Poličce a je krajským zastupitelem. „Jinak se vracím do své stavební firmy, kterou v době mého starostování vedla má manželka. Vedle toho se budu starat o svůj les a chovat ovce,“ uzavřel Popelka. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj Autor: (vid)
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Pirát 10.11.2006 17:11
Pozor,tato prý záhadná firma má sice super reklamy v tisku ale služba ubohá,prý má i soudní žalobu.Není prý odvolání,často mimo provoz a stále nějaké výmluvy.Tedy asi si dělá blázny a věří v lidskou blbost.Oni se ale jistě najdou lepší.Provádí prý věci nevídané.Prý dokonce vyhrožuje zákazníkům při reklamacích.Zlatá OMEGA.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? ANO 10.11.2006 10:03
A že bys ten název napsal správně? Není to Liedl, ale Lidl.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153  152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.