Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
non-stop bary roman-roman 11.01.2007 18:01
tak se odstěhujte,...když se vám to nelíbí Úsměv jooo to lokalita Větrník - tady to neznají Úsměv ...doporučuji
Reagovat na tento příspěvek

digitální televize Michal Tůma 11.01.2007 18:00
Obávám se, že v Chrudimi pojede digitální vysílání až někdy za dva roky. Přelom let 2008 a 2009, viz. info na: http://www.digitalnitelevize.cz/informace/dvb-t/dvb-t-v-ceske-republice.html Chrudim a Pardubice spadaji pod oblast Trutnov.

Zveřejňování IP adres Agarwal 11.01.2007 11:26
Že to je nesmysl. Pokud vím tak pod IP, kterou zjistíte můžou vystupovat podsítě se stovkami nebo tisíci dalších počítačů. Jestli chcete dosáhnout " ....zproštění se od sprostých, urážejících, ničím nepodložených příspěvků....", tak zveřejnění IP k tomu podle mě nepovede. Spíše naopak. Řešením by byla spíše, možnost vytvářet vlastní uzamčené moderované místnosti, kde by měl vlastník místnosti možnost sám udržovat úroveň diskuze podle svých představ.

Zveřejňování IP adres navstevnik 11.01.2007 10:50
Ja si myslím, že to není špatný nápad - možná by na toto téma mohla proběhnout anketa. Sice ta IP adresa nám mnohdy nic neřekne, ale odhalit násobné nicky by se s tím snad dalo.

Zveřejňování IP adres Administrátor 11.01.2007 09:02
Zdravím všechny čtenáře naší milované i nenáviděné diskuse, na základě zkušeností vývoje diskuse před komunálními volbami 2006 a negativních reakcí celkem velkého počtu lidí, zvažujeme zveřejňování IP adres u jednotlivých příspěvků. Tuto funkci rozhodně plánujeme spustit cca 6 měsíců před dalšími komunálními volbami (2010), otázkou je, zda ji nespustit již nyní. Předem upozorňuji, že cílem je zkvalitnění a zklidnění diskuse - sproštění se od sprostých, urážejících, ničím nepodložených příspěvků, nikoliv lov na zjištění pravé identity přispěvovatelů. Co si o tom myslíte? Admin

Komu svědčí anonymita? Administrátor 11.01.2007 08:48
Reaguji na "Spíše bych přivítal, kdyby administrátor umožnil z jednoho počítače jen jeden přístup pod jedním jméném, ale pod různým heslem.": Ono to není tak jednoduché - jak mám identifikovat "konkrétní počítač" - IP adresy se přidělují často dynamicky, cookies se také použít nedají, omezení skrz javu, javaskript a jiné aktivní prvky lze snadno obejít. Navíc musím vzít v potaz různé operační systémy, prohlížeče, kavárny a sdílené pracovní stanice. Nicméně již teď je diskuse udělána tak, aby co nejvíce bránila několikanásobným registrací a přihlášení. Minimálně znepříjemňuje život těm, kteří nejsou v informačních technologiích jako ryba ve vodě. Závěrem, občas sleduji jak je to s opakovanou regitrací a přihlašováním a situace není rozhodně tragická. Jak tu někdo prezentoval, že vutdream, broskef apod. jsou jedna a tatáž osoba, tak mohu všechny ubezpečit, že to není pravda (alespoň podle indicií které mám k dispozici)

Internet daswer 11.01.2007 06:31
Víš ono jde o to co na tom netu děláš.Na nějaký chat a hrabaní se ve stránkách ti to možná stačí.Ale pro člověka který hraje denně,online a ještě k tomu v progamingu to rozhodně nesplňuje požadavky.A jestli ti to funguje i v tomhle případě tak je jenom vidět jaký rozdíl dělá Hrochnet v připojení.Mě to taky šlapalo ale jen první měsíc,pak už to šlo jenom dolů.

VESNICE OKOLO CR shot 10.01.2007 21:15
Podobně jako městský. Nejprve tak, aby si někdo mohl vydělat, pak tak, aby se někdo zviditelnil a zbytky na to co se prostě musí udělat. No a protože náš bývalý starosta, nyní poslanec, naše slunce jasné p, Libý rachle pochopil co a jak, tak vše co Chrudim dostane bude odteď zcela jistě vždy jen a jenom jeho zásluha. To, že mohl jako starosta zažádat o totéž, to nyní taktně pomlčí. Vždyď nové volby mohou být do by dup.

VESNICE OKOLO CR Ondřej Kopp 10.01.2007 21:07
Ale to uz se dál nerozebírá, jak Libý a jeho kolegové vyžírkové z parlamentu tuto částku získali, že to bylo sebráno z peněz například na důchody. Bohužel, škoda Prostě poslanci "rozkradli" část rozpočtu. Bohužel, škoda Teď by mně ale zajímalo, kdo z radních bydlí ve Vlčnově Ok?

Internet Apofis 10.01.2007 20:02
A jsi si jista? Tak nechtej aby se ti neco porouchalo protoze v tu chvili jsi min. dva dny bez netu. Vetsina prispevku je tady o tom ze je arogantni a tak. Ja rikam ze je to pravda ze chce jen narejzovat hodne penez. je hezke ze nakupuje nove a nove veci ale to neni vsechno. Chce to i lidsky pristup a to on ROZHODNE nema. V nicem ale vubec v nicem nevyjde vstric i kdyz to pro nej neni skoro zadna prace. V Dasicich jsem byli zvykli na jiny pristup

Internet Ivuška 10.01.2007 19:33
Zdravím. Já mám internet taky od Hrochnetu a nemůžu si stěžovat. Klape jak hodinky,žádné výpadky a rychlost taky dobrá. Já si nemůžu stěžovat.Iva

Komu svědčí anonymita? Lebduška Josef 10.01.2007 18:03
Jsem jeden z těch, kteří se nebojí svůj názor projevit. Na můj názor kolem PZ mi zde odpovědělo mnoho lidí. Sprostě a nevýbíravě nadávali jen ti anonymní. Vůbec se tedy nedivím, že mnoho lidí, kteří by se jinak podepsali , buď raději svůj názor nenapíší, nebo jej napíší jako nicname. Ovšem i to má své kouzlo a proto jsem proti odhalování těchto nickname. Spíše bych přivítal, kdyby administrátor umožnil z jednoho počítače jen jeden přístup pod jedním jméném, ale pod různým heslem. Možná by to bylo zajímavější.

Adminovi Administrátor 10.01.2007 17:30
Pravda, díky moc za upozornění! Chybu jsem opravil. Admin

VESNICE OKOLO CR Andrea 10.01.2007 15:01
Chrudimský deník,10.1.2007: Chrudimská radnice chystá velkou unvestiční akci,kanalizace místní části Vlčnov. Protože Chrudim dostala DÍKY POSLANCI LADISLAVU LIBÉMU na tuto investici ze státního rozpočtu.......... Jak se rozděluje státní rozpočet?

Komu svědčí anonymita? Mexiko 10.01.2007 10:25
Jak je to s tou anonymitou??? Občas se i něco dohledat nechá. Reditel SIS (Slovenska informacna sluzba) odpovida on-line: Anonym poslal otazku: "Pan riaditel, nezda sa vam to blbe odpovedat na anonymne otazky z internetu?" Odpoved: Odpovedam zadavatelovi anonymnej otazky, majitelovi IP 92.8.116.15, host.auto.sk, Martinovi Jakubcovi, bytom v Bratislave, Moskovska ul. c. 43/a, rodne cislo 551012/1001, cislo konta 1-259-35-36: "NIE NEZDA!"

TV Prima a regionalni vysilani smudlinka 10.01.2007 08:18
Ahojky informace o tom co se děje na primě sem našla zde: http://www.iprima.cz/?1962e=1963&3e=23764

Komu svědčí anonymita? Jaro 10.01.2007 08:11
Staré přísloví-trefená husa se ozve první,a co Ty??

Internet Apofis 10.01.2007 07:19
I ja už jsem se začal zajímat jestli se k nám nechystá někdo jiný. A zaplať pánbů chystá. Rychlost větší cena menší a určitě i služby okolo budou na mnohem lepší úrovni než u Hrochnetu. Všichni kdo sem ohledně Hrochnetu píší mají s nima stejné zkušenosti jako já. To je zajímavé. Jo a ještě musím napsat že jsem z Dašic. Tzn. že i nás koupil v té akci kdy tvrdil že vše bude lepší než doposut. Zajímalo by mě kdy tedy už!!!!

Komu svědčí anonymita? Karel N. 10.01.2007 06:53
Chování lidí na podobných fórech je na hlubší sociologický průzkum. Pocit anonymity a virtuálního světa obdobných debat totiž odhalí v člověku jinak skryté vlastnosti. Jestli mám víc nickname? Ne, za dva dny se toho moc stihnout nedá Úsměv Ale věřím Ti, že podobných rozdvojených či roztrojených osobností je zde více. Nabízí se pak otázka, k čemu je pak taková diskuse, kde se schází patologičtí schizofrenici... Chtěl jsem jen tím původním příspěvkem naznačit panu Petrovi D. ze Sobětuch, že to s tou jeho anonymitou není takové. Internet je mocný nástroj.

Internet daswer 10.01.2007 02:31
No vidíš že to jde,kocourku.ANO na to přišel.Je to snadné.

Komu svědčí anonymita? shot 09.01.2007 22:13
Možná to je Petr, možná není. Kdo má věřit tobě, pod koliky jmény zde vystupuješ ty? Nebo jsi jedním z provozovatelů internetu? V každém případě je zde spousta přispěvovatelů píšících pod více jmény a házejících více pomluv, Leto ani Pirát nejsou ti nejhorší. Jenom pro ilustraci – vutdream, broskef, kolemjdoucí …stále tatáž osoba. Proč neodhalíš také je?

Komu svědčí anonymita? Karel N. 09.01.2007 21:35
Nejsem si zcela jist, zda-li by to bylo prospěšné, každopádně jméno i příjmení znám. Jen nějak nemohu pochopit, proč tu vystupuje pod více nickname a dokonce reaguje na svoje vlastní příspěvky...

Internet ANO 09.01.2007 19:44
Jo, kocoure, to bude chtít fištróna! Ok? Ale svátek má 7. března.

Internet kocourek 09.01.2007 18:51
Jak se to může zjistit kdo jste?

Komu svědčí anonymita? kocourek 09.01.2007 18:46
Uveďte celé jméno toho Petra ze Sobětuch.

Široká ulice kocourek 09.01.2007 18:44
Ty lavičky se nikomu koho jsem se ptal nelíbí.A jsou nevhodně umístěné a vůbec,kdo si bude chtít sednout u obousměrné silnice?Možná cikáni ty tam vysedávali již dříve.

Široká ulice kocourek 09.01.2007 18:34
A co auta?Ty historickému centru nevadí?

Široká ulice shot 09.01.2007 18:17
Nejprve by jsi se měl naučit číst nejenom slova, ale celé věty. Pak se pokusit pochopit obsah toho, co kdo napsal a co tím chtěl sdělit a teprve poté s názorem polemizovat. Nevzpomínám si, že by mnou někdy bylo napsáno my, nebo my lid. Vžda vyjadřuji jen svůj názor a polemizuji s názory ostatních. To, že se někomu mé názory nelíbí, to je jiná věc.

digitální televize kokotek 09.01.2007 14:10
nemáte někdo zkušenost s příjmem digitálního příjmu přes set-top-box? na http://www.digitalnitelevize.cz/ jsem zaznamenal, že v přelouči to někdo už chytá. Tk se ptám zda v chrudimi či okolí někdo něco chytá či je jediným zdrojem satelit.

Široká ulice janek 09.01.2007 14:06
Já na kole nejezdím. Už jste byla někdy v Holandsku? Mě cyklisti,automobilisti a jiní v menšině, či většině nevadí- pokud nejsou militantni a netolerantní. Cyklostezku si představuji jako vyznačený úzký pás bez schodů při jedné straně. Zeptejte se kolařů jak se jim tam jezdí.Celá rekonstrukce mi připomíná večerníček Pat a Mat.Jenže za naše peníze od našich zaměstnanců a od rádoby odborníků. Kdyby byla provedena odborně a s fortelem nebyla by tato diskuze.

Internet Pirát 09.01.2007 13:48
daswere,věř,že jsem ukončil komunikaci s tímto arogantním pánem po neustálých problémech.Nejdříve se,několik měsíců se stále vymlouval-když nám od něho připojení nešlo než šlo,že koupil s.....Pronet a,že můžeme být vůbec rádi.Že on toto dá brzy do pořádku.Dále bylo,že jsou stále výpadky sítě VČE.Později mě začal napadat,že když hlásím poruchy sítě mimo provoz.dobu firmy-8-19.00 tak ho ruším v osobním životě.V té době vždy vypnuté telefony i na servis.Při posledním mém hlášení se ozval servis až další prac.den-24 hod.!!A to mě již začal psát SMSnevolejte,nekontaktujte,sežeňte si někoho jiného.Nestojím o Vás a smlouvu s Vámi měla FA-Pronet ne já.Najděte si někoho jiného a přeji vám do zbytku života hodně zdraví.Meil na sebe vypnul,tel. nebral nikdo.A rychlost+časté poruchy-špatné,časté.Je pravda,že jsem se odmlčel na několik týdnů,ale pouze proto,že jsou ověřovány kroky důsledky činnosti této firmy.Četl jste koncem loňského roku opakovanou / tisk /raklamu FA-Hrochnet,že tato je bezkonkurenční.Je již zjištěno,že tuto reklamu dostal na některé stránky Obecních úřadů.Jak se mu to podařilo?Tedy závěrem,znám v okolí dost těch kdo radši přešli jinam,také těm vyhrožoval,že např.jsou jediní co si stěžují atd.Hezký den.Jinak je firma výborná,slušná,Paušál 300,-s DPH a rychlost? 4X rychlejší-bez poruch.

Široká ulice Agarwal 09.01.2007 08:07
HAHAHA! ))) ......hlasy vykutáené party, kteřá se za lid vydávala. Podobně jako zde mnoho diskutujících překrucovali fakta, přeřvávali oponenty a lid...... To mluvíš o sobě?

TV Prima a regionalni vysilani tea 08.01.2007 23:42
Zbláznili se.Taky jsem se chtěla asi po desátý dívat o víkendu na Big Bena a ejhle šílenci s kytarou na Óčku. To si můžu cvaknout vedle.Zase jde někomu jenom o prachy.Pokud by regionální vysílání bylo naplněno dvouhodinovým blokem reportáží s aktuálními informacemi z regionu -prosím,oželím blbou detektivku a možná to bude i zajímavé.Ale když nemají co vysílat? Nechápu.

Široká ulice janek 08.01.2007 23:29
Milý-lá cono, neodpovídáš na otázky. Došli argumenty? Používáš manipulaci....Zklamal jsi mě. je to slabé, směšné a povrchní.Myslím, že ani sám nevěříš tomu co píšeš.Asi musíš........

letní kino a zeleň v Chrudimi tea 08.01.2007 21:59
Dne 5.1.2007 jsem se s hrůzou dočetla v deníku "Chrudimsko", že by na případná parkoviště měly padnout lokality bohužel již bývalého "letního kina" a "Moravova zahrada",což přesně nevím,co tím bylo míněno,protože tato "zahrada" bohužel k těmto účelúm slouží již mnoho let.Vedle je další zahrada,která navazuje na městské hradby a město se o ní stará jen tím,že tam poseká trávu.A to min. 20 let. Nic víc.Bojím se,že právě tato by měla padnout na olář "rozkvětu automobilismu" HAHAHA! v našem městě.A letní kino? Úžasná věc.Každý rok pátrám jestli funguje.Nic. Chodili jsme s dekama , zimníma bundama a pláštěnkama v červenci od 22.00(ten čas podle zapadajícího slunce,aby byla tma) na úžasný film. A bylo to moc prima a velká romantika.Nojo,teď ale na to nejsou prachy.Kdo chce zničit poslední kousky zeleně a letní kino?? Ozvěte se.

non-stop bary tea 08.01.2007 21:24
Navazuji trovhu i a téma Široká. Bydlím v lokalitě "Kateřina" a vůbec nechápu,že zde stále mohou existovat nostopy jako "VEGÁČ" apod. Je to šílené.Celý týden otevřeno non-stop,pátek, sobota disco bůhví do kdy,celý týden také non-stop.Tady již nejde jen o hudební produkci od -do, ale hlavně o to, že od odtud odcházejí a také přicházejí lehce nebo více opilí návštěvníci těchto zařízení celý týden a celé noci "hlučí" kolem našich domečků a bytečků.Asi každý zažil opilecké výkřiky a zpěvánky.To je tedy něco!Tak si to umíte představit. V takto obydlené lokalitě tato non-stop zařízení nemají co dělat.Zdůrazňuji non-stop,jinak kavárničky a slušné restaurace vítám.

Široká ulice shot 08.01.2007 21:20
Cono, jeden příklad z nedalekého okolí. Zajeď ae někdy podívat do Nasavrk. Uvidíš jak je tam v centru živo. Mají obchvat a nejede přes ně nikdo, kdo nepotřebuje. Díky tomu se stávají velice ceněným místem pro bydlení, ovšem naprosto mrtvým městečkem. Navečer na náměstí pomalu nepotkáš živáčka. A totéž potká cetrum Chrudimi. Ovšem, proč ne.

A znovu průmyslová zóna shot 08.01.2007 21:09
Pepine nevím, nevím. Co se týče trafostanice, tak na zastupitelstvu nebyl schválen žádný poplatek pro ČEZ, ale smlouva o smlouvě budocí "o nákladech spojených s připojením a zajištěním požadovaného příkonu". Tj. o výstavbě trafostanice. Takže nevím, nevím. Co se týče silnic, zapoměl jsi do svého propočtu zahrnout pozemek pro firmu Onivon. Udělej prosím podrobnější rozbor. A co se týče onoho věcného břemene. Máš pravdu, bylo zřízeno. Ovšem jenom pro město a ne pro případné investory. Závěrem: buď mateš úmyslně, nebo z hlouposti. Možná, kdybys občas zavítal na jednání zastupilstva, nemohl bys tahle žvanit.

A co říkáte na pouť? Veronika Štaubertová 08.01.2007 21:08
Ale pane každý kolotočář platí za úklid Vašeho města.. A zrovna malé výlohy to nejsou....

Internet daswer 08.01.2007 20:57
Prosim Vás p.Hud.,kdyby jste to náhodou četl,tak ten Váš slogan na vaši stránce u Pirátova příspěvku, Raději nebudeme poskytovat služby vůbec než nekvalitně,tak jest-li to myslíte vážně tak by jste toho měl asi nechat.Nechtějte vidět můj výraz na tváři když tohle píšu.A ještě jedna věc,za svůj názor se nestydim,narozdíl od jiných,proto používám stále stejný nick a to všude.Myslím že pro Vás nebude problém zjistit kdo jsem.S pozdravem Váš zákazník.

Asanace řeky shot 08.01.2007 20:47
Jenom mne zajímá, kam se případná povodeň rozlije, až se vytvoří onen násep mezi Chrudimí a Presy (silnice od sídliště u Stadionu ke kasárnám. A to že zde nebyla povodeň 120 let vůbec neznamená, že nemůže v budoucnu přijít. Pročištění řeky sice opravdu velké vodě nezabrání, ale rozhodně neuškodí.

Internet daswer 08.01.2007 20:42
Je 20:40,a moje rychlost je 216 kb/s,pane to je služba.Na to že mám 1024kbps to jde ne???Hahahahahahaha.Tomu se může člověk už jen zasmát.

Široká ulice shot 08.01.2007 20:41
Mám takový pocit, že se mýlíš. Tebou popsané události nebyly hlasem lidu, byly to jenom hlasy vykutáené party, kteřá se za lid vydávala. Podobně jako zde mnoho diskutujících překrucovali fakta, přeřvávali oponenty a lid? Ten se jich bál, proto nic nepodnikl. Docela podobně se chová i jedna parta v Chrudimi. Proto si ohromě cením těch, kteří zde vystupují pod vlastní jménem a nebojí se podepsat svůj názor.

KRÁSA U HLAVNÍ SILNICE shot 08.01.2007 20:34
Milý Toníku. Tito lidé si vše platili ze svého, nikoho při tom neobalamutili. A tak mají co chtěli, nikoho tím neobtěžují. Nech je v klidu. Čti si cestou raději Chrudimský zpravodaj, to tě zřejmě iritovat nebude.

VESNICE OKOLO CR shot 08.01.2007 20:21
A co to meleš ty? Víš vůbec o čem je řeč? Radnice si vzpomene. Třebas zdražením místních poplatků.

TV Prima a regionalni vysilani michaela 08.01.2007 20:04
Ahojky,nedávno jsem si zapla televizi pPrimu velice mě překvapilo,že RTA vysílá když má běžet nějaký pořad,co je to za nesmysl.Chtěla bych vědet co se to na primě děje?!

Internet xartax 08.01.2007 19:05
Ano ta rychlost je opravdu taková jak tady říká daswer.Musim dát za pravdu.Taky jsem četl všechny příspěvky tady,co se týče internetu.I když pirát říká že často padá internet,já takový problém nemám.Ale ta rychlost je opravdu strašná.V odpoledních hodinách je mi internet od hrochnetu s prominutim na hovno.A taky vim proč na stránce hrochnetu není nějaké forum,protože by to byla pohroma pro hrochnet.A p. Hudec si to určitě uvědomuje.Myslim že je jen otázka času kdy lidi začnou utíkat jinam,pokud p.Hudec nezmění svoji strategii.Ta současná je jen hrabat,hrabat,hrabat a o nic se nestarat.

Široká ulice cona 08.01.2007 18:18
Nevím z čeho ti je ZŘEJMO, že se nepodařilo omezit rychlost automobilů v Široké. Svědkem opaku mi mohou být naštvaní řidiči, kodrcající se nahoru i dolů :))) Mě je ale zřejmo, že shot má další nick Janek. V předešlém přísěvku si nadhodil tezi a v následujícím, (nyní podepsán jako Janek)dokazuje, že má pravdu. To je bída!:)

Široká ulice cona 08.01.2007 18:12
Mistrovský výplod logiky a argumentace. Jen tak dál:) Budeš dobrým žákem shota, jestli to náhodou nejsi ty.

Široká ulice cona 08.01.2007 18:08
Možná se budeš divit. Považuji paneláky na Kateřině za účelné a stylově čisté. Horší to je už s urbanismem (zbourání předměstí) a ještě horší je to s kvalitou řemesel, které tam byly provedeny a kvalitou použitých materiálů. Nejhorší ale jsou současné "nájemnické úpravy" - každá lodžie zasklena jinak, "umělecké ornamenty" na fasádách a nedej bože střešní sedlové nástavby po kterých mnoho občanů touží (viz Větrník). Doufám, že tyto domy projdou v blízké době revitalizací a budou dělat majitelům radost a městu parádu, tak jako to dnes dělají domy na Legumě.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161  160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.