Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
non-stop bary tea 22.01.2007 21:48
Bobane,svatá prostoto!! Vy byste chtěl bydlet v domě ,který obklopují non-stop bary a 24 hodin někdo venku huláká? Asi bydlíte na vesnici,v baráčku a kol kolem lesa lán....Já se chci jen dobře vyspat,ráno vstávám do práce.
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi tea 22.01.2007 21:35
Opravdu si myslíte pane Pavlíčku,že by současný prostor nemohl sloužit nejen jako letní kino,ale také souběžně jako amfiteátr pro jiné akce?Nabízí se toho tolik!Pozvání zpěváků,kteří jsou momentálně slavní,ale nestojí tolik, jako Karel Gott.A lidi by přišli.Tak nebuďte pesimista!HAHAHA! A to nemluvím o dalších..
Reagovat na tento příspěvek
 
Hledá se ERIK TESAŘ wukacina 22.01.2007 07:40
myslim že jsem naposledy slyšela že se odstěhoval do Pardubic a snad i oženil...ale nevim jistě.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hledá se ERIK TESAŘ Jiří Dušek 21.01.2007 17:31
Hledám Erika Tesaře bydlel v rodinném domku u stadionu AFK Chrudim prosím ozvěte se jestli o něm něco víte. Není to nic závažnýho jen taková "POSTA PRO ME" díky
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi shot 20.01.2007 23:24
Ale ano. Dělají vše hlavně pro své zviditelnění. Zajistit opravu chodníku, silnice, udělat něco co by městu přinášelo trvale zisk? Moc práce, moc starostí a za chvíli budou nové volby. A tak se dělají buď pouze akce typu "ať jsem řádně vidět", "ať mne volí sportovci", těch je víc než těch pár lidí co jim vadí rozbitý chodník, nebo pak akce z nichž přímo čiší nezájen o občany a které působí dojmem všeho jiného, jen ne výhodnosti pro město. Akce kdy se najednou objeví "vynikající nápad" který se se realizuje bez jakékoliv analýzy, bez jakéhokoliv předložení variant, bez diskuze mimo zastupitelstvo (kdy někteří zastupitelé ani nevědí o čem je řeč) a to i v případě velmi závažných rozhodnutí (PZ, Široká ulice, náměstí). Jinak máte naprostou pravdu s tím, že tyto akce by neměly takovou atmosféru. Loutkárna, to je skutečně něco. Něco, co je chrudimské, specifické. Něco , co si zaslouží ty ulice zavřít. Ovšem obžínky? Co to je? Kolik je v Chrudimi slavících zemědělců?
Reagovat na tento příspěvek
 
sídliště U stadionu shot 20.01.2007 22:46
Což o to, chytrý jsi na to dost.
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi janek 20.01.2007 22:35
Dobrý den, p. Pavlíček, když se někde nic nekoná, tak tam lidi nechodějí. Když se tam konají nezajímavé věci, tak je to stejné.Atmosféra je složitá věc-prostředí, návštěvníci,program aj.Zrušit amfiteátr uprostřed města kvůli tomu, aby se tam zřidilo stání pro automobily je zhovadilost. Dejte šanci schopnému provozovateli.
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi Pavlíček Karel 20.01.2007 18:05
Vážená Teo. To že jsem si ani neuvědomil že letní kino nehrálo, svědčí o tom že letní kino zůstane bohužel jen nostalgickou vzpomínkou. Tak jak gramofon v době digitálních přístrojů. Jak řekl klasik, můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat......ale to je tak asi vše. Tedy já se obávám že pokud se nenajde pro letní kino i jiné využití, smysl pro něho bojovat nemá. KP.
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi Pavlíček Karel 20.01.2007 17:51
Myslím že v tomhle jim trošku křivdíš, Shote. Obžínky či koncerty o loutkárně by v leťáku určitě neměly takovou atmosféru. A podezřívat radní že to dělají na náměstí proto aby se zviditelnili........ to je trochu silný kafe HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
sídliště U stadionu divokej bill 20.01.2007 16:30
Než se nechat podorovat od tebe, tak to si radši na zahradě nechám postavit úložiště jadernýho dopadu... Pokud vím, tak zmíněná komunikace nemá nic společnýho s tranzitní dopravou, má jenom usnadnit přístup k několika domům. Takže petici nepodepíšu.
Reagovat na tento příspěvek
 
non-stop bary Lajos 20.01.2007 00:19
No on ani tak není problém hospody na sídlišti jako spíš to, že se ve dvě v noci vymotá z takového podniku partička ne zrovna střízlivých osob a hlasitost jejich "konverzace" odpovídá míře hluku, na kterou si zvykli uvnitř provozovny. A pokud bydlíte na nějaké komunikační trase těchto pobudů, typicky Husova ulice, Široké schody, Masarykovo nám. apod, tak se moc nevyspíte. A takovýhle bordel městská policie prostě z auta neslyší a tudíž neřeší. A volat každou noc MP, to vás přestane bavit a nakonec by se z vás mohl stát notorický stěžovatel a oznamovatel, což taky není ideální.
Reagovat na tento příspěvek
 
non-stop bary Boban 19.01.2007 23:37
Teo, svatá prostoto, Vy byste jako provozovatelka baru hledala nějaké odlehlé místo bez lidí? To je možné snad jen v Cimrmanově hře. Zrušte hospody v panelákové zástavbě a první, na co si lidé budou stěžovat bude, že na sídlišti není ani hospoda. Tudy cesta nevede.
Reagovat na tento příspěvek
 
non-stop bary tea 19.01.2007 23:08
Každý se chce bavit. Nikdo nepůjde spát s večerníčkem a bude pít, na co má chuť.To je skvělé.Souhlasím.Ale proč jsou podniky,kam se chodí za zábavou,kde je předem jasné,že ti lidé budou "hlučet",v panelákové lokalitě,osídleně tolika lidmi? Ptám se? PS.Někteří se chovají jako zvířátka,ale slyšela jsem i velmi dojemně zpívat státní hymnu ve 3 ráno.Nějak jsem nevěděla,jestli se mám postavit do pozoru...?HAHAHA! )
Reagovat na tento příspěvek
 
sídliště U stadionu shot 19.01.2007 22:57
Když náš bývalý starosta a nyní poslanec, naše slunko jasné spolu se svými kumpány prosadil s vidinou tučného zisku nesmyslnou průmyslovou zónu markovičákům pod okny, tak petičníky z Markovic a Rozhledny měli mnozí z vás za lidi, kteří nepřejí pokroku. Rejpaly, kteří pro své pohodlí hodlají narušit rozvoj Chrudimi. P. Lebduškovi zde mnozí nasazovali psí hlavu a hledali na něj možné i nemožné. Když byla petice proti zrušení letiště, opět mnozí z vás říkali: nás se to netýká. Podobné to bylo a je s prodejem katastru, předláždění Široké, připravovanými úpravami náměstí, budováním příjezdů do PZ, připravovaným prodejem kláštera, budováním propojení Skřivánku a sídliště u Stadiónu a spoustou dalších rozhodnutí. Nyní chtějí stejní lidé vzít klid vám a najednou je zle. A lidé z Rozhledny a Markovic zase mohou říkat, že vy nechcete pro trochu hluku a nepohodlí rozvoj Chrudimi. Zkusme prostě pochopit, že pokud budeme říkat tohle nás nepálí, proto nepodpořím ty kterým to opravdu vadí a zhorší jim to život, pak jakákoliv petice nemá smysl. Protože na zastupitelstvu vystoupí jeden, dva křiklouni a ostatní se schovají. Zburcujte sídliště, přijďte na zastupitelstvo, protestujte tam, otravujte své zástupce kdekoliv je potkáte námitkami. Protože existují i jiné varianty jak odlehčit dopravu, jak vytěsnit tranzitní dopravu mimo Chrudim. To by všem naši zástupci museli více přemýšlet a domýšlet co zvednutím své ruky způsobí.
Reagovat na tento příspěvek
 
sídliště U stadionu ANO 19.01.2007 21:57
Další hodnotný příspěvek k tématu, že? Máte doma sjezd idiotů, nebo co? Ad komunikace: zdá se, že se někdo opět hluboce zamyslel a přišel na to, že klidný intravilán rozřízne silnicí. Ačkoliv na tom sídlišti už nebydlím, tak pevně doufám, že tento návrh NEBUDE realizován.
Reagovat na tento příspěvek
 
sídliště U stadionu kuna 19.01.2007 21:10
Nejlepší a nejchutnější je studený G 12.
Reagovat na tento příspěvek
 
non-stop bary kuna 19.01.2007 21:04
Lidi se budou chovat jako dobytek proto,že jim v tom nikdo neukončí let.Už je na čase,aby de někdo našel.
Reagovat na tento příspěvek
 
sídliště U stadionu Jana Machová 19.01.2007 20:25
Tu petici jsem také četla, s rozšířením parkovacích míst souhlasím, mezi "géčky" jsou zarůstající betony po bývalých hřištích, na okolní trávě si stejně děti hrát nemůžou, jelikož okamžitě šlápnou do psího výkalu. Ale co se týká té průtahové komunikace .... to zní šíleně a pokud to uskuteční, tak je konec s bezpečným pohybem dětí z blízké školky a školy (znění návrhu: průtahová komunikace podél domu 739-741, okolo domu 742 a dále vedle dětského hřiště k panelovému domu G4, tato komunikace bude spojena s ulicí Na Ostrově). Ta petice by měla být na více místech a vyvolat jednání s městem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Naša vojsko a větrná smršť... George Edimax 19.01.2007 15:14
Jsem rád,že máme bojarou armádu,která směle hlídá pastevce v Kosovu a je mi líto,když vidím,jak hasiči,energetici,lesníci a kdo já vím kdo ještě odklízí následky kalamity v naší zemi a naše armáda,která má techniku,mladé může v plné síle sedí v teple u kamen a pozoruje jak to venku fouká.Možná by stálo zato,když už si je docela dobře platíme,aby čas od času něco svým daňovým přispěvatelům vrátila.Podle mého mínění,by měla armáda v době míru být jedna z prvních,kdo se bude podílet na odstraňování škod.
Reagovat na tento příspěvek
 
non-stop bary George Edimax 19.01.2007 15:08
Problém by byl vyřešen,kdyby se lidi dokázali chovat jako lidi a ne (zvířátka prominou)jako prasata a dobytek.
Reagovat na tento příspěvek
 
non-stop bary LukeD 19.01.2007 09:37
A problém je vyřešen ;o)
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice navstevnik 18.01.2007 12:43
Možná by bylo nejlepší kouření úplně zakázat. Každej politik všude tvrdí, že kouření je špatné a že bojuje proti kouření. Přitom by stačilo kouření zakázat, nebo zdražit krabičku na 200Kč. To ale politici neudělají, protože by ve státním rozpočtu chyběla hromada peněz. Když se nechce, tak to je horší, než když to nejde. A ono se asi spíš nechce. Takže všem bojovníkům proti kouření se docela směju Úsměv .
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice George Edimax 18.01.2007 12:17
Nejsem kuřák,ale neustálé záporné rekce na kuřáky a kampaně proti nim mi už lezou na nervy.Stále slyším-nekouřit-nekouřit-nekouřit.Co takhle zkusit jednou kampaň na slušné chování řidičů na silnicích,opilců v nočních hodinách nebo obtěžování popelářským vozem ve tři ráno a pokud možno s co největším kraválem popelářů. A jen tak naokraj.Spočítal už někdo kolik postižených dětí se narodí nebo zemře na následky rozmachu chemického průmyslu,zamořených měst splodinami z automobilů,kolik postižených děti se narodilo po Černobylu.S takovými peticemi jděte,však vy víte kam. Pokud budou objektivně hodnocený všechny škodlivé vlivy na úmrtnost,pak je o čem diskutovat.Nepopírám,že kouřit je škodlivé,ale když jdu ráno v osm hodin dvacet minut po Palackého třídě,zajímalo by mě kolik cigaret bych musel vykouřit,abych se vyrovnal kuřákovi co bydlí někde na vesnici v relativně čistém prostředí lesů,luk a strání. Podepíšu,až tady bude nějaká statistika,kolik obětí si vyžádá konkrétně ta a ta škodlivá veličina.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia George Edimax 18.01.2007 11:12
Předem přiznávám,že tato škola má svou prestiž a nepopiratelné úspěchy s nimiž se často nezapomene zviditelnit v tisku a jiných médiích.Z toho důvodu a zájmu o obor začala dcera tento ústav navštěvovat. Její nadšení a možná i naše zesílilo při dni otevřených dveří.O to horší je procitnutí do reality,která je čím dál tvrdší,čím déle dcera tuto školu navštěvuje.Předeším bych apeloval na zájemce o studiu na tuto školu,aby si předem zjistili informace o škole od rodičů a žáku,kteří tuto školu navštěvují,protože svět není takový,jaký Vám ho pan ředitel Pecina namaluje při prohlídce této školy.Zkrátka a dobře:"Když ptáčka lapají,pěkně mu zpívají." Myslím,si,že nemají zajem o žáka jako takvého,ale o peníze.Předem se připravte,že pokud chcete,aby Váš syn nebo dcera měli na této škole trochu úspěch,budete platit,platit a platit.Jeden příklad za všechny.Chcete jedničku z odborných předmětů,musíte chodit na zajímové kroužky.Chcete chodit na zájímové kroužky,tyk si je zaplaťte.Navíc,pokud si platím soukromou školu,je mi o to nepříjemněší arogance některých kantorů.Jmenovitě nebudu komentovat,ten koho se to týká a přečte si tento článek,ví o koho jde. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Lukáš Němec 18.01.2007 09:43
 Sdružení Rodiče proti lhostejnosti zahájilo petiční akci pro zákaz kouření na všech veřejných místech, včetně úplného zákazu kouření v restauracích. Podpořte tuto snahu svými podpisy. Protikuřácká petice Další informace na www.rodice.eu PS. Doporučuji všem asistentkám vytisknout a nechat kolovat po firmě.
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi tea 17.01.2007 23:59
Žasnu,že funguje chat.Je půlnoc, trochu pozdě, ale zítra si třeba mužeme pokecat.Ahoj Tea.
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi tea 17.01.2007 23:47
Zapomněla jsem...,Co s tou "zahradou "v "Opletalce" ,naproti Sportovní hale?..O tom všichni mlčí.Tak to je fakt na ... Je to krásný kout, sousedící s pozemky v Zahradní ulici a hlavně s městskými hradbami.To, že se vyasfaltovala "Moravova zahrada",a je z ní parkoviště,to je bohužel obraz doby.Nelze vrátit zpět.Tak to je fakt na ... Ale to,jestli padne na oltář městských úředníků a jejich ekonomických zájmů další kousek zeleně,to už bychom si neměli nechat líbit.Že souhlasíte? Že mám pravdu? HAHAHA! Tea
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi tea 17.01.2007 22:57
Moc mne těší,že všichni ,kdo píšete, souhlasíte,že "leťák" je úžasná věc.Pane Pavlíčku,nebyla jsem v minulé sezóně v leťáku ani jednou.Ono bylo v provozu a hrálo?.HAHAHA! Že o tom nevím.No kvůli Vám se určitě nezavírá...HAHAHA! )Já bych strašně chtěla slyšet na rovinu ,jestli to letní kino je zajímavé třeba pro náctileté ,potažmo dvaceti,třiceti atd. leté.Stále všichni chodíte okolo horké kaše,a já chci vědět,jestli má smysl za to bojovat.Ahoj Tea
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Daniel.B 16.01.2007 23:18
jo jeste neco kdyz je rozbalovaci nabidka tak nadpis teto nabidky se nepouziva jako odkaz.se nedivim ze si lidi stezujou kdyz to nemuzou najit jak taky kdyz mate web delanej v razeni ktery je nesmyslny.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Daniel.B 16.01.2007 23:12
tak na tu vasi dobu kdy je mozno volat se muzete kouknout zde http://www.hrochnet.cz/Podpora/Hlášeníporuch/tabid/205/Default.aspx a to ze se vam vsechny nabidky rozbali jen tu na kontakty (ktera se taky rozbaly ze )to neplati to aby jste udelali navod at se vtom vyzname :) ale to mi pripada trosku trapne jako poskytovatel internetu mit takovej chaoz na strankach.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Libor Šafek, HrochNET 16.01.2007 20:08
Dobrý den, 1) myslím, že na našem webu je telefonních i jiných kontaktů docela dost. Úsměv Stačí jen kliknout na položku Kontakty (nevšímat si toho, že se rozbalí). Jsou tam telefony, ICQ, maily na vedení firmy i telefony na servisní linku a techniky. 2) To co je v FAQ nakonec ovlivňujete Vy uživatelé, my si to nevymýšlíme. Úsměv Jak je uvedeno na našich stránkách, servisní linka je pro telefonický kontakt přístupná od 8:00 do 17:00, mimo tuto dobu nás kontaktujte SMSkou. Pokud je servisní linka nedostupná (je nejspíš mimo signál), tak je hovor přesměrován na kolegu Hudce (ale může se stát, že i on bude mimo signál nebo na jednání) a pak není nic jednoduššího, než poslat SMS s problémem nebo přáním. To že je ping na server www.hrochnet.cz bohužel neovlivníme, neboť není umístěn na naší síti (hostujeme ho ve světě). Doporučuji při testu spojení zkoušet ping na DNS server 192.168.240.1 (to je poslední místo v síti, které je pod naší správou, dál už je to v režii našeho ISP). Obecně platí: problémy na síti je potřeba hlásit co nejdříve, abychom tyto problémy mohli řešit. Hlášky typu "No mě už to týden nejde" nepomohou ani nám, ani klientům. A co dodat závěrem? Pokud si myslíte, že je to jen o vydělávání peněz, tak si to s Vámi klidně na měsíc vyměním a uvidíme jak Vás to bude bavit. Úsměv Zdravím všechny naše klienty. Libor Šafek
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Daniel.B 16.01.2007 18:57
Dobry den chci se svami podelit o zkusenosti s HROCHNETEM zacnu od zacatku Komunikace se zakaznikem : 1) na jejich webu www.hrochnet.cz nenajdete apsolutne zadnou moznost nekoho nebo neco kontaktovat vijma jedineho tel. cisla o kterem pisi ze je funkcni od 8-20 hod PO-PA ale kdyz na toto cislo zavolate v 17:15 tak vas to hodi do hlasovky ze prej je v provozu jen do 17 hodin (nechapu neschopnost "provozovatele site" ! udelat zmenu na webu) Pokud by ste snad hledali nejaky Email nebo snad nedej boze treba ICQ na technickou podporu nebo majitele nebo proste kohokoliv zapomente .Staci se kouknout do sekce kontakty:))) 2) maji zde sekci FAQ doporucuji si ji precist (ja se malem poch..l smichy.Pokud totiz mate opravdu nejake vecne problemy by me zajimalo komu to reknete :) a to nemluve o absenci fora treba i pro uzivatele,kde by se dalo najit reseni,nebo treba i namety na zlepseni(napr hrozneho usporadani Webu.)a tet to lepsi bohuzel semi uz 3 dny nepodarilo spojit na onom tel cisle tak vam predkladam kvalitu tohoto spojeni (ping posilan na hrochnet.cz) 16.1.2007.17:00 Statistika ping pro 89.185.231.163: Pakety: Odeslané = 212, Přijaté = 135, Ztracené = 77[barva=red] (ztráta 36%), Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách: Minimum = 15ms, Maximum = 248ms, Průměr = 34ms 16.1.2007 18:30 Statistika ping pro 89.185.231.163: Pakety: Odeslané = 470, Přijaté = 305, Ztracené = 165 (ztráta 35%), Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách: Minimum = 15ms, Maximum = 370ms, Průměr = 39ms rikam si ping docela fajn az nato ze platim 900 stovek za program PRO 512 s agregaci 1:3 kdeje uvedeno ze je tenhle program na hrani online her (s temi ztracenymi pakety opravdu neni!!!)pri tomhle semi totiz nezobrazi ani stranka natoz aby se dala hrat nejaka hra nedej boze FPS hra . doufam ze se i diky takovym-to clankum zacnete vic zajimat o zakazniky ono to neni jen o tom znas tahat penize !
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet pavlicek 16.01.2007 08:13
Nojo, to je pravda, srovnavat to nejde. My poskytujeme sluzby jen ve dne, ale telefony je nutne brat kdykoliv. Jiny poskytuje sluzby i v noci a ve svatek, ale telefony bere jen všedni dny a do 18.hod.
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi shot 15.01.2007 18:06
Janku o nic nepřicházíme. Prostě se zabere prostranství před divadlem, část Široké ulice a přilehlého okolí. Dva dny se staví stánky, místní povaleči u nich popíjí pivo, pak se koná vlastní „akce“ koncert nebo něco podobného, Radnice má čárku a celá Chrudim o tom ví. Kdyby se konaly slavné obžínky v areálu letňáku, tak si toho ani nikdo nevšimne. Pár radních by se nezviditelnilo. Prostě pochop, je to v zájmu věci. A dotovat či starat se? Za to do voleb nikdo hlasy nezíská a navíc je to práce.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Pirát 15.01.2007 17:21
Apofisy,nechtěl jsem ,ale bohužel můj žaludek nevydržel.Ato v době kdy se osobně ,mistr R.Hudec začal hájit před dalšími podvedenými zákazníky.To co předvádí již nejen jeho další na tomto fóru je opravdu vrchol drzosti a blbosti tohoto pána.Činnost této MIMOŘÁDNÉ firmy HrochNETje opravdu s výroky-kroky majitele monitorována.Je otázkou a to velice závažnou kdo tomuto člověku vůbec umožnil takto bohatnout na důvěřivosti zákazníků??Když asi opravdu jeho představy podnikání-zisků nebylo o slušnosti.Co ty super reference v Tisku p.Hudec.Věřil jste někd,že to bude reálné.Stím KRMENÍM jak čtu-to máte Hroší farmu.?Opravdu važte kroky,slova,výrazy v tomto fˇoru.Jak jste se vetřel s tak mimořádnou nabídkou Vaši FA-HrochNET na obecní stránky.Zjištuji,že jste opravdu šlápl do H....když jste začal reagovat,opět vyhrožovat.Je již zřejmé,že zajímáte velice mnoho zákazníků internet.připojení.Já mám štěstí+rodina,že jsem stačil situaci vyřešit a to před Vánoč.svátky.Přesto mě Vaší firmou - připojením vznikla značná škoda.Ato nemluvím o duševní újmě celé rodiny co jste stále předváděl.Svět je malý a jistě rád si Vyslechnete záznamy nejen společné+Meily,SMS ale také názory některých operátorů které jste také chtěl zkoupit asi jako brambory.Bohudík-nevyšlo.Tedy ještě dnes čekám na tel.Jinak se asi té Tel.reklamě nevyhnete tak jako inspekjci Telekomu.Velice dobře víte o čem píšu.V tuto chvíli opravdu tu Vaši rodinu při KRMENÍ.Bývalý-bohužel také zákazník.Věřte toto je z mé strany to poslední co navrhuji někomu jako jsta Vy.Hodně štěstí v podnikání-také podnikání.Tel.na rozdíl po 17.00 nevypnu.To jsou opravdu hodiny prak.lékaře.!!dNES ČEKÁM I PO 17.00Takéi V 24.00 možné.Přeji hodně zdraví do konce života.Apofisy promiň,již jsem nevydržel příspěvky HrochNETU-majitele.Jenom v našem okolí co odešlo nebo nadává zákazníků.Ten pán asi opravdu věří na blbost a kamarády.Uvidíme-těšíme se.
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi janek 15.01.2007 17:20
Jen upřesňuji. V letním kině se mimo promítání filmů konaly i koncerty a i jiné akce-pod širým nebem.Tak že přicházíme i o tuto možnost, pokud vím jiné místo město nemá.Úpadek může svědčit také o tom, že se o využití nikdo-nebo špatně-stará.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Max 15.01.2007 17:15
Omega snad jeste NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Tak to je fakt na ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet ANO 15.01.2007 16:39
Ale pan Pavlíček píše o "30-ti (!) letech podnikání". A v té době šlo o kaktusy. Ok? Ale to sem nepatří, tohle téma je o něčem (a někom) úplně jiném, neměl jsem se tu o kaktusech vůbec zmiňovat... Hmmm
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Apofis 15.01.2007 16:17
kdyz on skoupil co slo a neni na vyber. Konkurence skoro na nule a na to on hraje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Apofis 15.01.2007 16:16
co je na tom zvlastniho???
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Apofis 15.01.2007 16:15
No uz jsem to tu psal neni podnikatel jako podnikatel. Nekdo chce a nekdo proste ne.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Max 15.01.2007 16:13
Myslim, ze P. Pavlicek "nejede jenom v kaktusech" Úsměv , to ma asi spis takovej job... Ale z toho, co tady predvadi pan Hrochnet nebo jak se jmenuje, mi jednoznacne vyplyva, ze o zakazniky nema zajem. Neni nic jednodussiho, nez sluzeb takovejch podnikavcu proste nevyuzivat!
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Apofis 15.01.2007 16:11
No vis on uz nevi kudy tak utoci tim ze pise jmena. At si je pise. me to taky nevadi. Jen ten SMS servis jak tvrdi nebo dokud jeste se muze volat tak tam sem psal a volal rekl bych uz mockrat a nikdy to nikdo nevzal no mozna jedna dve vyjimky ale na SMS zasadne zadna odpoved. Takze to je k h...u Asi taky nechteji byt ruseni pri krmeni.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet ANO 15.01.2007 14:32
Kdo tady psal o nějakém zbohatnutí? Srovnávat kaktusy s internetem je poněkud.....zvláštní.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet pavlicek 15.01.2007 14:07
Tak to tady čtu o tom podnikani pana firmy Hrochnet, a zjištuju, že se musím poučit. Podnikám v branži v obchodu 30 let (!) a nikdy mně nenapadlo, že v neděli večer se neberou firemni telefonaty. Asi bych měl brat nějaké kurzy nového stylu podnikání, jinak do smrti nezbohatnu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zveřejňování IP adres Agarwal 15.01.2007 14:07
Stále to nechápu po technické stránce. Pokud se pro tři nicky (řekněme A, B, C) zobrazí stejná IP, tak to rozhodně nemusí znamenat, že se jedná o jednoho člověka. Na druhou stranu někteří poskytovatelé internetu přidělují veřejnou IP dynamicky a pak jeden nick může být vždy pod jinou IP (z rozsahu poskytovatele). Osobně mi nijak nevadí zobrazení IP ze které se připojuji, ale nechápu jak by to mělo vyřešit ty problémy o kterých jste psal.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zveřejňování IP adres Administrátor 15.01.2007 13:32
Řekněme, že ta myšlenka vznikla na základě zpětných vazeb z většího počtu čtenářů a zkušeností z některých ostatních diskusí. Vím, že je to celkem citlivé téma, takže velice děkuji za názory všech zůčastněných. Pokračujte ... díky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet navstevnik 15.01.2007 12:38
pane Hudec, souhlasím, že máte právo na soukromí - to snad má každý (vyjma vězňů). Možná by stálo za to zvážit jesti teda všem nezdražit třeba o 100Kč internet a z výdělku nezaplatit člověka, kterej bude zvedat telefony v noci a mluvit na zákazníky i o půlnoci příjemným hlasem. Nebo jen některým nabídnout tuto volbu třeba za 200 nebo 300 a ostatním nechat tarif stejný. Já mám například telefon od Vodafone a nikoho od nich se v noci nedovolám - a to je sakra větší firma. Tak trošku nechápu, co tady ty lidi chtějí? Chleba namazaný z obou stran? Když nabízíte tak špatné služby, tak každý ze zdejších kecalů má možnost si yřídit živnost a yačít vám konkurovat. A jistě vás porazí a bude slavný a bohatý, pokud jste tak špatný Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi Blix 15.01.2007 10:29
...ajajaj...se mi zželelo Vašeho příspěvku a zvolání a takhle jsem dopadl :lol: ...co se dá dělat. Odpadajícími slabšími jsem nemyslel samotné lidi, ale kulturní podniky a instituce. Když nedokáží v dnešní době konkurovat jinému kulturnímu vyžití (a mohu si myslet o kvalitě a hodnotnosti současného kulturního vyžití co chci), nabídnout něco co osloví dnešní mladší generaci, tak prostě nepřežijí...teď mě konkrétně nenapadá, co za našich teen let přišlo v zapomnění, ale určitě také něco - to je vývoj... :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet shot 15.01.2007 07:05
Po takovémto příspěvku se pouze divím těm, kteří těchto služeb využívají.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163  162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.