Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Ondřej Kopp 29.01.2007 14:16
No a zvlášte v situaci, kdy má město chodníky v takovém technickém stavu, že jejich úklid je téměř nemožný a pohyb po nich je nebezpečný i v letním období. Snad po mně město nebude chtít, abych ten chodník předláždil, aby na něm nedošlo ke zranění. Navíc v Medlšicich je spousta chodiků udělaná tak, že šíře je maximalně cca 60 cm (mnohy i méně) a uprostřed jestě stojí lampa. Takže pohyb po těchto chodicích je například s kočárekem nemožný a vzhledem k "rovinatosti" (rozuměj křivosti) vzít na tento chodník dítě s tříkolkou je situace, která hraničí s hazardem a koledováním si o úraz. No hlavně, že se předláždila široká ulice, ale na okolní obce, které jsou součástí chrudimi se hold nekouká.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE tea 27.01.2007 14:06
Shot,také nesouhlasím s tím,když mám uklízet sníh z pozemku,který mi nepatří.Asi to stále přežívá od komunistů a já to stále považuji za vměšování se do soukromého vlastnictví,nechápu,proč se mám starat o něco,co není moje. Myslím,že je spousta lidí,kteří by si chtěli vydělat i úklidem sněhu.Zkusme apelovat na našeho nového pana poslance Libého.Vždyť má svoji kancelář!! A také na starostu pana Čechlovského,třeba s tím něco udělají. Jinak jsem euroskeptik a tento model nikdy nebude fungovat.:HAHAHA! )
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Lajos 27.01.2007 00:50
Ano, vládní nařízení protektorátní vlády č. 1/1943 Sb. upravovalo povinnost vlastníků domů čistit chodníky, ale nebylo to žádné novum, ve svém bádání jsem se dostal k zákonu č. 82/1920 Sb., kterým se upravují právní poměry domovníků, kde se v § 6 mimo jiné uvádí "Pokud jest k tomu povinen vlastník, náleží také domovníku čistiti a za náledí posypávati chodník před domem podle vydaných nařízení." Jak vidíte, tento zákon předpokládal existenci nařízení, dle kterých byla tato povinnost svěřena vlastníkům domů. Vzhledem k tomu, že Českolovenská republika v roce 1918 prakticky převzala právní řád starého mocnářství, lze předpokládat, že tato povinnost byla i za císaře pána. Toto se však již dohledává poněkud obtížněji. Pokud se nepletu, proběhla v posledních dnech médii informace, že Ústavní soud potvrdil nařízení města tuším Kadaně, které nařizovalo uklizení chodníků do 10 hodin dopoledne. K textu celého nálezu jsem se zatím nedostal, ale určitě tam bude něco o tom, že s vlastnictvím nejsou spojena pouze práva, ale i povinnosti, které však mohou být stanoveny pouze zákonem, což v tomto případě je tou nešťastnou formulací o odpovědnosti za škodu.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE shot 26.01.2007 23:30
Máte pravdu. Každý úředník na pracáku či na sociálce se bude a musí se řídit zákonem, který on nevymyslel a o kterém si může myslet leccos. Dále máte pravdu v tom, volně domyšleno, že největší škůdci tohoto státu jsou ministerští úředníci a poslanci. Nedám za to hlavu na špalek, ale dle mých vědomostí zodpovědnost za úklid chodníku skutečně v Čechách zavedl Hitler. Ale myslím si, že lépe než cpát peníze formou sociálních dávek, by skutečně bylo lepší tyto lidi nějak donutit pracovat, třebas na odklízení sněhu. Ano, bylo by to náročné, vyžadovalo by to kontrolu, stálo by to možná i více, ale ve svém důsledku by to přineslo daleko větší prospěch. Ti pobírači dávek, ti se chovají naprosto racionálně. Bez jakékoliv námahy, bez nutnosti pravidelně někam chodit, dostávají tolik, že jim to stačí k životu. Proto je nutno celý systém změnit.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE shot 26.01.2007 23:14
Mám pocit, ze problém je jinde. Není v tom, že v naší demokracii nikdo nikoho nemůže nutit aby pracoval. Problém je v tom, že rozdáváme peníze za to, že nepracují. Pro úřednictvo, počínaje Klausem a konče vrátným na MěÚ je to nejjednodušší. Složitější by bylo nastavit nějaká kritéria vztahující se k výchově dětí, k začlenění do společnosti. A samozřejmě největší problém by byl jak tyto kritéria hodnotit a kdo je má hodnotit. Ostatně to vidíme i v této diskusi, kdo je ochoten nést svou kůži na trh. A k těm kriminálům. V USA přišli na to, že kriminály jsou vlastně jenom jakési rekreace pro kriminálníky. Proto v některých státech zavedli takový režim v kriminálech, ze všichni kriminálníci mají strach vrátit se zpět. Nešlo by zavést něco podobného pro naše recidivisty?
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Karel N 26.01.2007 21:13
A opět je tu náš plážovovolejbalový guru, tentokrát v převleku za jaro, tak to už máme kolikátou identitu, píšeš si to někam?
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Jaro 26.01.2007 06:49
Lajosi, tento Tvůj příspěvek byl nejdelší-vyčerpávajídí.Rozhodně na tomto často zmateném fóru mimořádný.Často i pravda.Ale-po jďme se vykašlat na nezaměstnané a podobné.Pojďme na téma naše výborná-vycvičená,profesionální armáda.Ví někdo kolik nás tito stojí??Bylo toto někdy zveřejněno.Již za KSČ-režimu vždy vypomohla při kalamitách v zemi.Dnes ale v době kdy nám vlastně žádné napadení od nikoho nehrozí a tito hoši si na vojáky-čky hrají za velice dobrý plat a přitom nemusí na nic pořádného-nutného šáhnout.Možná by ztratil cit při střelbě!!A ta technika !!To by se prohrnovalo !!A co teprve likvidace kalam.dřevo.Jestli je pravda,že jsme před týdnem přišli o 2/3 roční těžby , tak kdo na to doplatí??To tito Rambové jsou dobří pouze na různé mise v zahraničí.Kdo a kolik z toho má.Proč se paradoxně nezajímá ani tisk!!Každý den z bulváru+Tel.víme přesně kdo a kde koho,vlastně v poslední době pouze neg.zprávy.Ato ještě většina národa ani netuší co nás všechny čeká právě díky těm nahoře.Dovede si vůbec někdo představit jak jsme např.zadluženi a proč.Kolik z toho všeho má pouze několik stovek jedinců kterých se to nebude zcela určitě týkat po 200 let??Zpátky k naší mimořádné armádě.V našem městě mají dokonce základnu a ještě jsem žádného nepotkal při nějaké potřebné činnosti.Asi stačí když vezmou na kontrolu mise zdejšího generála Řezníčka a pocý rok nemusí nic.Např.včera při kalam.tito super hoši běhali v bílém po letišti ve výzbroji.Lajosi toto opravdu nemáme šanci ovl.Viz.nové ministr.Armády.Je otázkou které miniserstvo povede potřetí a jakou měla hodnost v armádě.Nebo má pouze doma vojáka?Nebo se jí prostě vojáci pouze zamlouvají?Co tomuto odbornému rezortu může užitečného přinázt.Kdo ví jak ,kde,proč a za kolik zkončil mistr Tvrdík specialista,hlavně na ciz.jaz.ČSA stál málem krach a co teprve volební kampaň manažer-strany Paroubek-výsledky!!Vím téma-spektrum je široké,přesto Lajoši budu opravdu velice rád,když mě na některé otázky odpovíš stejně tak jako na ty v Tvém příspěvku.Věř,není to ani náhodou arogance,posměch z mé steny.Opravdu se těším na dialog.Hezký den.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Lajos 25.01.2007 22:47
Vím, že je to obehrané právnické klišé, ale "ignorantia iuris nec praesumitur nec toleratur", takže pro právní laiky si dovolím ocitovat ustanovení § 27 odst. 4 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, dle něhož "vlastník nemovitosti, která v zastavěném území obce hraničí se silnicí nebo s místní komunikací, odpovídá za škody, jejichž příčinou byla závada ve schůdnosti na přilehlém chodníku, která vznikla znečištěním, náledím nebo sněhem, pokud neprokáže, že nebylo v mezích jeho možností tuto závadu odstranit; u závady způsobené povětrnostními situacemi a jejich důsledky takovou závadu zmírnit." Tato formulace je nešťastná, neboť nehovoří o povinnosti uklidit chodník, nýbrž řeší až odpovědnost škody. Z hlediska právní teorie však není odpovědnosti bez právní povinnosti, tudíž povinnost starat se stav chodníků - odpovědnost za škody - je stanovena primárně zákonem, nikoliv městskou vyhláškou. Pokud se Vám na tomto stavu něco nelíbí, čemuž docela rozumím, není k řešení tohoto problému příslušné město Chrudim, ale naši zákonodárci, kteří teď ale mají jiné starosti. Pokud se jedná o Vaši domněnku, že toto u nás zavedl Hitler, obávám se, že nemáte právdu, toto je obvyklé i jinde ve světě, vzpomínám si, že zhruba před rokem byla ve zpravodajství zmínka o New Yorku v době kalamity, kde starosta Giuliani upozornil majitele domů na jejich povinost uklidit chodníky, jinak jim budou městem uloženy pokuty. Pokud se jedná o nezaměstnané, kteří by mohli sníh odklízet, je to hezká myšlenka, bohužel v současné praxi a realitě těžko realizovatelná. Je s tím pro město takový nepředstavitelný "úřad" a byrokracie, kterou si opět nevymyslelo město, ale naši poslanci, že než se to zpapíruje, sníh roztaje. Mám osobní zkušenost s přidělováním a kontrolou výkonu trestu obecně prospěšných prací odsouzenými. Měli jsme na úřadě 2 takovéto osoby, a poté jsme již o dalším neuvažovali - přínos rovný nule, náš vlastní zaměstnanec to udělal rychleji a lépe, někdo je musel kontrolovat, zda se neflákají, nepředstavitelné papírování, vykazování atd. Dovolím se zastat "úřadu práce" v této diskusi, prosím všechny diskutující, aby přenesli svůj hněv z úředníků za přepážkou směrem o dost vyšším. Tito "pěšáci" si ta lejstra a nesmyslné úkony, jež občan oprávněně chápe jako buzeraci, nevymysleli, prostě někdo nahoře se rozhodl implementovat právo EU nebo cokoliv jiného, špatně to přeložil, ještě hůře vyložil, vytvořil agendu a prohnal to legislativním procesem, obecně pokud se jedná o zákony z oblasti veřejné správy, poslanci nevědí která bije, zaseknou se na nějaké nedůležité blbosti, ale že ve finále schválí nesmysly (např. pasy pro mimina s platností 1 rok), to jim nedochází. Bohužel ze zákona je úředník povinen řídit se zákonem, i když si o něm myslí svoje. Jinak jsem pro, aby výplata podpor, sociálních dávek apod. byla podmíněna i nějakou snahou a aktivitou ze strany příjemců těchto dávek, ale opět, toto je věcí politické vůle někoho jiného, než je paní na přepážce úřadu práce.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kul66 25.01.2007 21:12
Tak koukám, že se tady zase řeší neřešitelné. Cikáni nemakali a makat ani nikdy nebudou. To je věc, která se prostě řešit nedá. A mimochodem, mám známého, který jezdí s prohrnovákem. Těch chlapů je tam děsně málo. A když má objet kus Chrudimě a pak ještě celou cestu až na Seč, tak tam mezi tím asi něco napadá. Lemplům co neuměj jezdit ani prohrnovák nepomůže.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kuna 25.01.2007 20:56
Jasně.Rozkradou lopaty.Oni nic jiného nedělaj. Kradou a jejich děti jsou v děcákách a později v kriminálech.Když se podívíte na nějáký televizní šot z děcáku nebo kriminálu?Pane tam je černo.Množej se a množej.Nejsem rasista ale realista.Nejsou to Romové ani menšina.Pokut mají naše občanství,tak to jsou normální občané ČR.Tak ať se přispůsobí,nebo ať se vrátí doIndie.Ale současní úředníci kteří tam jsou ještě od Husáka,mají prostě strach.Včetně pofiderní vlády.Škoda Sládka.A Čunek?Ten sice začal,ale asi skončí.Ale ostatní tak zvaní češi,dělají něco podobného.Je jedno jestli dostávají dávkyn z pracáku,nebo od sociálky.Jsou to peníze lidí,kteří pracují.A dělat na někoho, kdo nemá zájem se o sebe postarat.Tak to můžou,vlastně musíme všichni.A ještě jsem nepochopil proč.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kocourek 25.01.2007 19:24
Armádu musí někdo povolat.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kocourek 25.01.2007 19:22
Máš pravdu,ale to někteří jedinci nechápou a nebo nevědí.A pak napíší takové urážející blbosti.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kocourek 25.01.2007 19:17
Ty asi nemáš ani páru jak se může dostat člověk na pracák.Kolikrát ani nevíš jak a nemůžeš to ovlivnit.Je ale pravda kdo chce opravdu dělat tak si práci najde.Určitě to nejde hned,někdy hold musí jít pod úroveň svého vzdělání aspoň na přechodnou dobu,ale ty co nedělají půl roku a déle,tak tam je to celkem jasné.Proč asi?
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE ANO 25.01.2007 12:26
Jenže ono je potřeba znát souvislosti a dívat se na to v těch souvislostech. To, že mají jít nezaměstnaní zametat sníh je jen populistické prohlášení. Vyberu pro příklad ty nezaměstnané. V naší "svobodné" zemi nemůže být nikdo nucen k práci. Vyplývá to z Listiny základních práv a svobod. Každý má právo se rozhodnout, co bude dělat, zda bude nebo nebude pracovat. Stát jej k tomu může pouze motivovat. To se dělá třeba těma dávkama. Jenže: zatímco "na pracáku" stačí odmítnout nabízené místo a už je člověk bez dávek, ti obyvatelé vily, o které se zmiňujete, dostávají dávky na z pracáku, ale ze sociálky. A sebrat jim je? Ale jistě, nemakáš, nežer - jenže oni mají děti, které by tím trpěly. A tak jim raději dáme dávku, zaplatíme dětem oblečení, opravíme pro ně azylák,.... Jistě, je to průser, ale takhle jsou nastavené zákony. Nelíbí se mi to, stejně jako většině těch, kteří si vydělávají prací. Ale ti úředníci "z pracáku" proti tomu nic nezmůžou Ok? . A zkusme si představit, že jim ty dávky sebereme. Co myslíte, půjdou makat? Kdepak, půjdou krást. Výsledek? Budeme jim platit ubytování, stravu a nájem v kriminálech s barevnou TV a posilovnou. A pytlíky tam taky lepit nebudou - nikdo je nemůže nutit. A pokud bysme přecejen donutili tyhle případy uklízet sníh, tak by výsledkem byla nekvalitně odvedená práce a rozkradené lopaty, na to si klidně vsadím!
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kuna 25.01.2007 11:46
Já si myslím,že to hovadiny nejsou.Stačí se podívat vedle restaurace U Kapličky na vilu U Cikánů. Ti nebudou makat nikdy ale budou brát veškeré dávky. Ale nejsou to jenom oni.A když ji někdo chce dát práci?Všichni jsou momentálně těžce nemocní. To je naučili soudruzi.A silničáři?Drželi pohotovost celou dobu.A když je potřeba,tak mají zrovna jinou směnu.Jako za soudruhů.Hlavně že jim jdou penízky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hledá se ERIK TESAŘ So 25.01.2007 10:34
myslím,že číslo je 776308428,ale nevím zda si he nezměnil
Reagovat na tento příspěvek
 
Hledá se ERIK TESAŘ So 25.01.2007 10:33
Ahoj Erik bydlí opravdu v Pardubicím má už i dítě,teda naposledy jsem ho viděla když jsme s s ním a jeho manželkou(byla těhotná)byli na zahrádce.BYdlí na Karlovině v Pardubicích jeslti to pomuže
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima ANO 25.01.2007 10:29
No dobře, nemyslím si to o sobě. Ono to taky bude tím, že každý spěchá a pak dělá za volantem kraviny. A to, že s těma dodávkama jezdí kluci bez zkušeností je taky fakt.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE ANO 25.01.2007 10:27
No to mi povídej! Ti pak píšou do diskuzí hovadiny o úřadech práce a silničářích. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima kuna 25.01.2007 10:26
Ale vážně.Každý si osobě myslí že je právě ten nejlepší řidič.A v tom to bude.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima kuna 25.01.2007 10:24
Tak choď kanálama.S těma řidičema co jezdí z dodávkama to nebude tak hrozné.Nejhorší budou ti z nedalekých dědin.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima ANO 25.01.2007 10:24
Jezdím denně, proč se ptáš?
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima ANO 25.01.2007 10:23
Asi bych měl vysvětlit, co jsem myslel slovem "profesionálové". To jsou osoby, které se danou činností živí. Příklad - profesionální zpěvák, prosefionální hasič, profesionální fotbalista. O schopnostech a dovednostech dané osoby to nevypovídá vůbec nic. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima kuna 25.01.2007 10:22
Ty budeš asi nějaký instruktor autoškoly bez praxe? Nebo jezdíš na trojkolce v obýváku.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kuna 25.01.2007 10:19
Mám zameteno.Ale dost mě vadí že spousta lidí má vymeteno.To se pak obtížně diskutuje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima Max 25.01.2007 09:51
Dovolim si nesouhlasit, ze ridici dodavek jsou profesionalove. Jsou to tupyyy hovada, vetsinou s ridicakem, kterymu jeste neoschnul inkoust. V hlave nablito a jejich riskantni jizdou ve volnym terenu me nescetnekrat ohrozili! Davam si na ne pozor a radej´se klidim takovej "ridicum" z cesty.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima ANO 25.01.2007 07:48
Ale byl, auta tam zůstávají viset průbežně. Nicméně na ulici bych to nesváděl - blbci jsou ti za volantem. O to více mě udivuje, že jsou to mnohdy řidiči dodávek - tedy profesionálové.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE ANO 25.01.2007 07:45
Už máš zameteno, nebo jen plácáš v diskuzi? Zloděj křičí chyťte zloděje, že?
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima kuna 25.01.2007 07:38
Zajímá mě,čím ten sníh měříš.Okem Kašparovi krávy. 30 centimetrů je holý fakt.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kuna 25.01.2007 07:33
Jseš mimo zdravý rozum.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kuna 25.01.2007 07:31
Tak neseď a zametej.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kuna 25.01.2007 07:30
Je mi tě líto.Ale jestli patříš mezi ty lemply,kteří se doma válej,tak jsi asi v pohodě.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima filek 25.01.2007 00:08
Milá Zimo, my tu nemáme problémy se sněhem, ale s pár chudákama, kteří mají problém sami se sebou a svádějí to na sníh, slunce, vodu, Širokou ulici, starostu a na všechno o čem se zrovna mluví:) Všimni si, jeden z nich (shot) na dálku zjišťuje jestli náhodou nebyla sněhová kalamita na zrekonstruované ulici v centru. Víš jak ho mrzelo, že tam žádný problém nebyl?
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima shot 24.01.2007 23:11
Omlouvám se za chybu. Samozřejmě jezdí, ne jedí. Dík za upozornění.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima zima 24.01.2007 22:34
Ahojky, tak jsem zase po delší době zavítala na Vaše sránky Chrudimi a název titulu " Zima" ......máte problém s 5 centimetry sněhu u Vás, tak bych Vám přála vidět jak to asi vypadá u nás na severu Čech
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima johhan 24.01.2007 21:04
Jí setam blbě,je tam velký provoz.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima shot 24.01.2007 19:33
Moc jim to nezávidím, ale pochop zima letos přišla nějak brzy. A nevíte někdo jak se jedí v Široké? Jsem dnes mimo Chrudim.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE shot 24.01.2007 19:31
Hele, dokážeš mi vysvětlit, proč se o přilehlý chodník má starat majitel přilehlé nemovitosti? Nemyslím tím to, že je tak nařízeno městskou vyhláškou, ale jak je možné, že město na někom chce, aby se staral o jeho majetek. Navíc zadarmo. Možná by to byl zajímavý spor, majitelé domů versus město v Bruselu. Neznám jak je tohle řešeno v jiných státech EU, ale pokud se nemýlím, tuto povinnost u nás zavedl Hitler. To, že se líbila komunistům, to se nedivím. Ovšem dnes by to snad skutečně mohlo být jinak. Ti různí „nezaměstnaní“, kterým se dělat nechce, ať v evidenci ÚP či sociálního odboru, ti by to mohli skutečně mít za povinnost, chtějí-li dostat peníze. Vím, že to nevyřeší nějaký úředník z ÚP či města, ale diskuse v našem státě by o tom být mohla. Případně změny v příslušných zákonech též.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zima pepe 24.01.2007 17:50
Tak konečně nám napadlo. A jelikož naše radnice splnila co slíbila a u pole na Šancích nechala urychleně postavit protipovodňovou hráz, tak se obyvatlé sídliště už nemusejí bát vlka nic Oh my God! Tím spíš nějakého tání a velké vody Hmmm
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE tea 24.01.2007 17:30
Já nevím,asi máte svoji pravdu všichni. Bydlím v okolí Borzny a musím konstatovat,že nám dnes kolem paneláčku projela malá radlička a protáhla chodník,což v minulém roce nebylo a i já jsem musela pěkně máknout s lopatouÚsměv Úřad práce s tím nemá nic společného.Tomu musí dát požadavek město.Vidím tady lidi,kteří uklízejí odpadky z ulice do vozíku a odvážejí.Něco si vydělají.A myslím,že by se našli i další,co by si chtěli přilepšit nějakou korunou úklidem sněhu.Ale to musí řešit "radnice".Ne "pracák".
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE urad prace 24.01.2007 16:55
MAX: děkuju za pochopení
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE urad prace 24.01.2007 14:59
jaro: opět hodně blbá narážka na úředníky úřadu práce,jednou tu podporu taky budeš třeba potřebovat a pak se nediv když nic nedostaneš,to za prvý,za druhý dávky nevyplácím já ani žádná jiná osoba z úřadu práce,podporu mají pouze ti,kteří si na to odmakali a to co ostatní dostávají od sociálky,tak to nemá s úřadem práce nic společnýho.přečti si zákon a třeba tomu jednou porozumíš,mimochodem na ÚP je to práce jako každá jiná a pokud máte choutky pořád někoho buzerovat tak se obraťte i na ostatní lidi co se řídí zákonem a ne jenom na ÚP.je mi z takových lidí na blití..
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Max 24.01.2007 12:18
Mily Jaro alias Pirate neboli Kuno! Ta pani na PU holt ty davky vyplatit musi, protoze ji to narizuje zakon, ktery schvalili nami zvoleni zastupci a sama o sobe nedonuti nekoho, aby vzal lopatu a zacal odhrnovat snih. Dokonce to mnohdy nedelaji ani ti, kteri by to podle mestske vyhlasky jako majitele nemovitosti delat meli... Proto nemusis tuhle pani nebo pana z uradu urazet a posilat na druhou stranu, vezmi lopatu a jdi se schladit na snih, jo! Urcite ti to pomuze.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Jaro 24.01.2007 11:33
urad práce,To jsi asi ráda,že tam vůbec děláš a jistě ráda vyplácíš lenochům podporu.Zlatá Tuhá,to bys nikdy nenapsala.Nebude lepší když budeš také stát ve frontě-druhá strana přepážky.Na co jim ty podpory vyplácíte??Jinak opět jako při Uragánu,kde je naše mimořádná-skvělá armáda při tomto mimořádném??
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE urad prace 24.01.2007 11:23
tak abych te uvedla do obrazu, na urade prace delam a zkus si sem jit sednout misto me a nutit tady lidi litat s lopatou,jestli ti vadi snih, vem si lopatu sam a muzes zacit,klidne i kolem uradu, budem ti jenom vdecni.
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Agarwal 24.01.2007 08:31
Úsměv Ty si asi dost rozumíš s Shotem, co?
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Max 24.01.2007 08:02
Presne na tenhle prispevek jsem cekal. Az tady nekdo vyjekne, ze je v lednu 5 cm snehu a on/ona ma rad/rada suchy silnice. Na tom, co je venku, se da v pohode jezdit a silnicari nemuzou bejt uplne vsude, kdy to konecne tvoje hlavicka pochopi. Ale to je na ni asi hoodne velky sousto...
Reagovat na tento příspěvek
 
SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE kuna 24.01.2007 07:35
Halo halo!!!Probuďte se silničáři a všichni co se máte starat o sjízdnost silnic.Celou zimu jste se flákali,tak uklízejte sníh.A vzkaz pro Úřady práce. Vzbuďte své klienty a rozdejte jim lopaty.Je tady nová pracovní příležitost.Sníh.Tak ať si tu podporu zasouží.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hledá se ERIK TESAŘ Jiří Dušek 23.01.2007 17:33
a nemáš na něj kontakt je to bývalý spolužák
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi kuna 23.01.2007 11:22
Dobrý nápad.Ale k tomu neseženete pořadatele.A ti jsou k tomu třeba.Ale v Crudimi je přece kulturní mrtvo.Kam si mohou přijít zatančit a nebo se pobavit normální lidé?Nikam.A co se týká toho, kolik stojí sice slavní a známí umělci co toho moc nepředvedou? Na místní poměry dost.V Chrudimi nechtějí zaplatit ani harmonikáře.Takže musíte sehnat sponzory a ti ty prachy radši vrazí do stadionů.Takže vítězí domácí kino.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164  163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.