Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Mimi 23.02.2007 20:27
Ano bohužel takovou zkušenost s panem doktorem Vlavským mám.Chtěl po mě sponzorský dar v hodnotě 1000Kč.Peníze jsem mu nedala a změnila jsem gynekologa.
Reagovat na tento příspěvek

gynekolog Vltavský - sponzorské dary Janaaa 23.02.2007 20:05
Setkaly jste se u tohoto lékaře s tím, že by po vás chtěl sponzorský dar za poskytovanou péči? Docela mě to překvapilo, ale podle kamarádek je to u něj běžné. Máte některá z vás podobnou zkušenost? Kolik po vás chtěl? Přispěly jste?

Masopustní merenda Bohemund 23.02.2007 09:52
Koukám, že u nás v Chrudimi musíme mít vždycky něco extra:) Třema masopust v postě:D Ach jo...to je bída. 21. února začal Popeleční středou půst, ale městu to asi neva a klíďo píďo v sobotu vyrukuju s rejem masek, pivem, masem a jinými zapovězenostmi. Inu, u nás v Kocourkově.

Protikuřácká petice Mexiko 23.02.2007 07:48
Dát si pozor na bohatnutí internetových operátorů?? Tak zruš svoje připojení k i-netu, přestaň podporovat jeho zvětšující se břich, budeš pak mít na jídlo pro děti a nás tu přestaneš krmit svými super příspěvky!!!

Protikuřácká petice kocourek 22.02.2007 20:59
Po přečtení tohoto příspěvku mě napadlo jen toto:pisatel buď užívá drogy,nebo se vrátil z hospody a nebo mu přeskočilo.

Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- kokotek 22.02.2007 13:20
nejde o studenty, ale o to najít někoho kdo tam chce být (jasně finančně to není asi dobrý kšeft) a poklábosits lidma a né apriori být nevrlý a tvářit se, že je lidi otravují. Bazén je služba pro lidi a proto by bylo fajn, kdyby tam byl někdo kdo má lidi rád.

Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- stigi 22.02.2007 13:00
Jejich šéf ví úplně stejně jako ty ženský tam, že když začnou tolerovat 5 minut, tak by lidi začali chodit později o 10 minut. A navíc myslím, že těch 5 minut i tolerují. Jinak by mě taky zajímalo, kteří studenti by šli sedět na kasu na bazéně. Teď už je dost mnohem zajímavějších brigád a určitě i lépe placených.

Protikuřácká petice Glen 22.02.2007 08:30
První polovina příspěvku, budiž, ok. Ale co ta druhá?! S tím byste měl zajít k doktorovi a to nemyslím ironicky, opravdu.

Protikuřácká petice Pirát 21.02.2007 14:21
Opravdu příšerné téma.Co takhle postavit kuřačky proti těm co mají rádi kouření??Koukám,že toto fórum opravdu začíná být mimořádně ubohé.Ato asi záměrně někým.Co třeba téma letošní jaro+počesí.Ostatní nezměníme zcela určitě!Adejte si pozor na internetové operátory.Výborný,nový způsob mimořádného bohatnutí.Aco druhá strana??Jistě špatný odhad provozovatele.Pozor na krmení dětí.

Protikuřácká petice Mirda 20.02.2007 13:35
Tak tohle nechápu: Skupina nekuraku stoji ve vyrovnane rade s osvezovaci vzduchu, proti nim kuraci v jedne ruce nezapalenou cigeretu a v druhe zapalovac. To je rovnice nebo co? Ještě jsem neviděl nekuřáky chodit se sprejema. To si asi pletete se sprejerama. Ale rozluštění této hádanky je jednoduché. Když si kuřáci nezapálí,tak nekuřáci schovají spreje a oba tábory se mohou odebrat třaba do ......

Protikuřácká petice Yakobo B 20.02.2007 10:04
Vas navrh neni spatny. Skupina nekuraku stoji ve vyrovnane rade s osvezovaci vzduchu, proti nim kuraci v jedne ruce nezapalenou cigeretu a v druhe zapalovac. Oba tabory stoji v polednim slunci, prvni krupeje potu stekaji po nervoznich hlavach. Na domluveny signal obe skupiny vyrazi. . . Opravdu je tato debatu mrtva. A to protoze nekuraci nejsou schopni relevatne odpovedet na argumenty. Stale se ohani tu jednim kurakem ve fronte, tu jednim kurakem na zastavce. Vsude se najdou blbci a slusni lide, mezi kuraky,nekuraky, napric politickym spektrem a snad i u policie. Proto vas prosim nekuraci, dalsi prispevek bych uvital, vecny a nedemagogicky. Zkratka opustme histerii a pojdme se bavit na urovni. Preji krasny den Y

Protikuřácká petice Kwajdan 19.02.2007 21:22
Vážení nekuřáci a kuřáci najděte si už jiné téma, toto napadání jeden druhého už nedává smysl. Dejte si sraz někde v parku,a tam si to vyřešte,třeba i ručně!!

Protikuřácká petice janek 19.02.2007 21:07
Milá Shote, ten kuřák byl netolerantní, asi jako ta paní, co seděla přede mnou v kině navoněna tak, že jsme, my čtyři za ní, nevydrželi a šli domů. To se bohužel někdy stává! Jsou lidi co otravujou ostatní.....

Protikuřácká petice kocourek 19.02.2007 19:00
A právě ten člověk co si zapálil ve frontě toho rozumu a slušného vychování moc nepobral.

Protikuřácká petice kocourek 19.02.2007 18:57
Jeden z mnoha příkladů jak se chovají bezohlední kuřáci.

Protikuřácká petice Mirda 19.02.2007 13:37
Ano.Není kouření jako kouření.

Protikuřácká petice Pirát 19.02.2007 11:42
Mirdo,to opravdu věříš,že kouření je pouze o blbcích co otravují ostetní.Co koření kdy se neklepe popel na zem.SUPER romantika.

Protikuřácká petice Mirda 19.02.2007 09:16
Musím se zastat Schota.Má pravdu.Jeden kuřák opravdu dokáže otravovat ostatní.A oni to bohužel dělají. A jestli tady na tomto servru jsou nějací blbci,jak tu píše Pavlíček Karel,tak to jsou právě ti kuřáci. Ne proto že kouří,ale proto že otravují ostatní tím že kouří.

Protikuřácká petice Agarwal 19.02.2007 08:39
Jestli jsi ho "žádal" stejným tónem v jakém jsem píšeš příspěvky, tak se mu ani nedivím. Nedokážu si představit člověka, který nedokáže diskutovat, jak někoho "žádá" o zhasnutí cigarety Úsměv .

Protikuřácká petice Pavlíček Karel 19.02.2007 01:21
A navíc shote to "pochopitelně si jeden ve frontě zapálil" Pro mě to zas tak pochopitelné není. Ale netolerantní lidé se najdou všude. Naštěstí netolerantních kuřáků je ve frontách menší procento než....třeba blbců na tomto servru. Možná se ti potrefení ozvou HAHAHA! )

Protikuřácká petice Pavlíček Karel 19.02.2007 01:14
Shote vy jste uplně mimo mísu. HAHAHA! ))) Nečetl jsem všechny příspěvky do zadu....ale troufl bych si tvrdit že nikdo ze zde píšících obhájců kuřáků nehájil kouření ve frontě na cokoli. A navíc např. já nehájím kuřáky, hájím rozum.

Protikuřácká petice shot 18.02.2007 20:41
Shodou okolností jsme byli dnes s malými dětmi na zámku Kačina. Před pokladnou byla fronta, tak asi na 5 min. A pochopitelně, jeden z tolerantních kuřáků si ve frontě zapálil. Bez ohledu na to kam jde vítr, že kolem něj jsou malé děti. Prostě on čeká, tak kouří. Na naše upozornění nám nejprve odvětil, že kouří venku, cože je nám o tom a poté měl řadu podobných argumentů, jako většina zde píšících obhájců kuřáků, nakonec začal dosti sprostě nadávat. Milí kuřáci, už jenom kvůli takovýmto lidem jsem pro naprostý zákaz kouření na veřejnosti.

Protikuřácká petice Libor Durčák 16.02.2007 21:45
Já jsem sice kuřák,i když proti jiným kouřím velice málo.Ale podle selského orzumu,pokud mi kouření v hospodě bude smrdět,tak tam nepolezu.Já osobně jdu do hospody tak třikrát za rok,a to si sednu klidně ven.Ať udělají nekuřácké restaurace a tam si choďte.Jen nevím,jestli budete na ně dostávat nějaké státní dotace,aby přežily.

sídliště U stadionu kuk.cz 14.02.2007 20:39
Ano,naprosto souhlasím,že zničečená zeleň u prodejny Chrudimka je výsledkem arogance a bezohlednosti vjíždějících řidičů s obslužnými vozidly,proti tomu všichni co na to koukáme jsme naprosto bezmocní.Ale pozor.už malí kluci poznají stopu osobáku od nákladní LIAZKY.Tak "buldogu" začni znova,rád ti pomůžu.

Pověsti a Strašidla kuna 14.02.2007 18:15
Rád bych to upřesnil.Na všech úřadech.Ve všech podnicích jako je bývalá Transporta,a skoro ve všech firmách,které tento podnik vytunelovali. A že jich tady v tomto pofidérním městečku je dost a dost.Prostě jsou všude.

Pověsti a Strašidla George Edimax 14.02.2007 12:23
A osobně se s nimi můžete seznámit na obecním úřadě v Chrudimi.Stále jich tam straší dost a dost. Určitě je to domácí úkol na základní škole,že? http://okresy.mojenoviny.cz/zpravodajstvi_cr/VC20060401000015.html A v knihovně mají docela slušný výběr knuh. http://www.knihovna-cr.cz/digitalne_1.html

Pověsti a Strašidla George Edimax 14.02.2007 12:20
A osobně se s nimi můžete seznámit na obecním úřadě v Chrudimi.Stále jich tam straší dost a dost. Určitě je to domácí úkol na základní škole,že? http://okresy.mojenoviny.cz/zpravodajstvi_cr/VC20060401000015.html

Psí útulek Administrátor 14.02.2007 12:12
Seznam pejsků se aktualizuje pravidelně, cca jednou za měsíc. Nabídka by měla být v rámci možností aktuální. Doporučuji si tam ale každopádně zavolat.

Psí útulek myset 14.02.2007 12:04
Dobrý den,nevíte jestli ten Francouzský buldoček je doopravdy v útulku? Na nynějších stránkách se již pejsci nezobrazují.Pouze pejsci z Podlíšťan. Děkuji Linda Jinak děkuji za opravuÚsměv

Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- kokotek 14.02.2007 08:13
jestli jsou lidi hrozný nezáleží jen na nich. Vždy jde o komunikaci dvou stran. Pokud je jedna strana opakovaně pruděná od druhé nelze očekávat, že se vrhnou do náručí, že? takže, pokud by se třeba paní chovali vstřícněji - a třeba tolerovali 2-5 min. tak bych to bral, ale takhle si lidi můžou vybrat - buď chodit nebo dojíždět jinam. A to, že by se nad svým chováním měli zamyslet obě strany je snad jasný. P.S: funguje pořád kniha přání a snížností - ať ji zkusí dát u kasy a šéf ji kontroluje každý týden a uvidíme, třeba se něco změní Úsměv . ..a vyhořelý pracovníci jsou špatní pracovníci.

Pověsti a Strašidla Administrátor 13.02.2007 22:06
A co třeba stránky na našem serveru Ok? http://www.chrudim.info/historie/chrudim/index.php3?stranka=povesti&lang=cz Jinak chrudimské pověsti vyšly knižně v edici Chrudim, viz. http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=23&s=276&id=519 Doporučuji navštívit Informační centrum na náměstí, brožurka stojí do cca 50,-Kč.

Psí útulek Administrátor 13.02.2007 20:48
Dobrý den, děkuji za upozornění, neplatný odkaz jsem opravil. Útulek samozřejmě funguje. PS. Pokud si osvojíte pejska z útulku, je nový majitel psa osvobozen od poplatku ze psů na kalendářní rok, ve kterém byl pes z útulku adoptován a na dobu následujících tří let. Admin

Pověsti a Strašidla Mexiko 13.02.2007 20:38
stav se v informačním centru nebo v knihovně. http://www.muchrudim.cz/index.asp?p=23&s=276&id=519 nebo stačí hledat na internetu - třeba na www.jyxo.cz po zadání "strašidla a pověsti Chrudim" je k dispozici řada odkazů, např: http://www.mystika.cz/sidla/cech-vyh/sidla-chrudim.htm http://www.kpufo.cz/wcr/stras.htm

Pověsti a Strašidla kuna 13.02.2007 19:26
Já ji znám.Ale nevím,jestli Vám pomůže. Ta strašidla se jmenují KOMUNISTI. A brožurka má název: seznamy spolupracovníků s STB. Jsou dostupné na internetu. Přeji zdárné studium.

Pověsti a Strašidla s.i.m.o.n.k.a. 13.02.2007 18:57
Lidičky neznáte někdo nějakou brožurku nebo knihu,která moc nestojí a je na téma Strašidla nebo pověsti v Chrudimi.POtřebovala bych něco takovýho na seminárku a newím si s tím rady.Díky všem písněte ne mejlík litenda@centrum.cz díky moc a helpněte mi plsky

Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- man 13.02.2007 16:59
OK. Úplnej souhlas. Jestli je to tam nebaví, tak ať jdou domů a můžou je nahradit třeba důchodci nebo studenti. Pokaždé tam mám konflikt, pokaždé je to kvůli něčemu jinému - např. neztihl jsem se vrátit s dvouletým dítětem, byly plné sprchy a přišel jsem o dvě minuty déle. Samozřejmě je to nezajímalo a okamžitě následovalo dohadování o doplacení 40 Kč. Nic jsem nezaplatil, ale zálohovou dvacku si ta nepříjemná "zrzka" nechala. Tak ať ji to kafe, co si za ni koupila třeba zaskočí. Naše děti mají plavání stašně rádi, tak se těším zase na příště.

Psí útulek ANO 13.02.2007 10:44
Kontakt je k nalezení zde: http://www.chrudim2000.cz/utulek/vypis_utulku.php3?id=2 Adresa: Na Střelnici, Chrudim Kontakt: 469 323 333 469 621 717 Fax: 469 620 141 Email: zelenydum@iol.cz WWW: http://www.chrudim.info/utulek/chrudim/ Ovšem jestli ten útulek funguje netuším.

Psí útulek Linda 13.02.2007 09:42
Dneska jsem viděla na těchto stránkách odkaz na psí útulek a v něm psa na kterého bych se chtěla informovat,avšak stránka nejde zobrazit. Chtěla bych poprosit o kontakt na psí útulek a jestli s ním někdo máte nějaké zkušenosti..Jedná se o Psí útulek na střelnici_Alík.Díky Linda

sídliště U stadionu kocourek 12.02.2007 16:49
Ale to by museli lidé udělat o pár kroků více.

sídliště U stadionu shot 11.02.2007 22:38
Ono by to nějaká místa opravdu chtělo. Chcete li si dát auto mino původní „centrální“ parkoviště, na parkoviště u domů poblíž Guláška, tak vám jej rozzuřený obyvatel domu obejde s hřebíkem. Mám pocit, že to jsou právě vámi zmiňovaná místa. U domů stojících kolmo k vodě sice došlo k navýšení parkovacích míst, ale zkuste si tam odsud někdy odjet. Protože řada aut stojí souběžně s domy, mnohdy nemáte šanci ze stání vyjet. Nemluvě o tom, chcete-li zajet před vchod a něco vyložit, pak se nemáte kde otočit a vycouvat na hlavní je problém. Rozhodně by ty uličky mohly být průjezdné a jednosměrné. A hlavně by zde mohla být kamera proti vykrádačům aut. Ovšem silnici přes sídliště, to je snad trochu moc, že ano?

sídliště U stadionu buldog 11.02.2007 17:19
Rozšíření parkovacích míst v sídlišti U Stadionu ??? a co parkoviště u pobočky městské knihovny a to hned vedle, které s ním sousedí (směrem k hospodě U Guláška)? Tato dvě místa jsou stále poloprázdná. Mimo toho by se naše MP a zastupitelstvo měli také zabývat odstavenými vraky automobilů, které zbytečně zabírají místa (a není jich zrovna málo). Zničit docela klidné sídliště nějakou průjezdnou komunikací jen proto, že je někdo líný a nechce se mu udělat pár kroků do "sámošky" a musí tam jet autem je holý nesmysl. MP by také měla více hlídat jízdu motorových vozidel po pěších komunikacích v sídlišti. Např. chodníka k němu přilehlá zeleň vedle prodejny CHRUDIMKA je úplně zničena vozidly, které zásobují prodejnu s pracovními pomůckami (majitel p.Táborský), ten by se měl především postarat o nápravu!

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? janek 09.02.2007 14:05
Celá diskuse o SU mě příjde, jako když se zahrádkáři amaterští stavitelé domluví,nějak si svépomocí zhotoví před své chatky schody, aby až později až beton zatvrdne zjistili kde všude udělali chybu. A diskusi zakončí-"No nic, mohlo to dopadnout i hůř". Široká Ul. si zasloužila profesionální přístup skutečných profesionálů!!! A to se bohužel nestalo. Jako by to v Chrudimi bylo pravidlem....

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? Pepin 09.02.2007 09:40
Mě se rekonstrukce široké líbí. Mám výhrady pouze k lavičkám, které se opravdu nepovedly a nikdo na nich patrně sedět nebude. Co se týká diskutované změny vjezdu na náměstí, tak se shot mýlí. Tam, kde je dnes Široká ulice - v těsném sousedství s kostelem stála původní fara. To je docela dobře vidět na plánu města z poloviny 18 stol. na http://pospisil.chrudim.cz/mesto.jpg. A záměr předků je patrný i z nově založené uliční fronty - stará radnice, bývalý katastr, nová fara .. Zo se týká plánované výstavby hotelu, tak pokud vím, žádná loď, ani balík slámy se realizovat nebude.

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? Mexiko 08.02.2007 22:34
řekl bych .... či spíše napsal, tak vyjma tropických veder budou sedící občané lovit vlka .... ale ne toho šedivého čtyřnohého, nýbrž toho zadního mezinohého ..... Tento co tu parodii na lavičky vymyslel, tak by tam měl za trest několik hodin denně sedět - jako na dávném pranýři. Nemluvě o tom, že jsem minulý týden jeden tento bobek přehlédnul ..... těch sprostých slov bylo nepočítaně.

SILNIČÁŘI-CESTÁŘI-ÚŘADY PRÁCE Pirát 08.02.2007 08:31
Miláčku,opravdu Ti fandím ,budeš určitě hvězda kroniky města.To co jsi předváděl-ďíš.A to mimořádné-několik známých v městě vsadilo mnoho tisíc jeden večer na to ,jak dlouho Ti to bude ještě někdo baštit.A ta Tvoje nová funkce?Pouze otázka času až Ti někdo zazvoní u dveří a zcela určitě to to nebude pošt.služba.Hezký zbytek života.Tvůj kamarád.

Protikuřácká petice kocourek 07.02.2007 18:04
Já jsem nepsal,že jste idiot,ale přišlo mi to vtipný na to tak reagovat.Jinak se na tomto foru moc nezasnějem.To jste měl štěstí na firmy.U nás ve firmě je to více méně o lidech a o vedoucím.Také přeji krásný večer.

nový investor - stáčírna piva shot 06.02.2007 21:09
Jedna, dva, tři, s Benem bratři, ti neodpovídá. Mne by také zajímalo, kolik už průmyslová zóna sežrala peněz. Započtu-li poslední nákup silnic v TRA, pak odhaduji výdaje někde nad hranicí 200 mil. Kč. Vzhledem k tomu, že tam není kanalizace, elektřina a plyn a ani řádný příjezd, pak za takové peníze by tady už měla být zóna alespoň 300 ha. No a nejkrásnější je ta cena, za kterou se má prodávat, 320 Kč za m2. V Chrudimi. To není ceny, to je dárek. Možná by se pan starosta a spol. měli přihlásit do opakovacího kurzu matematiky pro 3. ročník ZŠ. Tam probírají sčítání a dělení.

Protikuřácká petice Yakobo B 06.02.2007 19:38
Dobry den Dekuji za navod, jiz sem se na tom to foru decetl, ze jsem negramot, nyni jsem za idiota. Samozrejme pokud napisi, ze nosim zvykacky, tak duvtipnejsi lide pochopi, ze je i zvykam. No offense pls!!! Pokud jste takto obtezovan a nemuzete se dovolat svych prav (myslim to uprimne), zmen te zamestnani, co vic dodat. Byl jsem zamestnan u 3 firem a u vsech jsem chodil kourit ven. Kdo hleda najde :) Co dal? Aha, smrdi nam z pusy? Tim vas zabijime? Prave proto se domnivam, ze vam dochazi dech. Me se nelibi blondyny, zakazeme peroxyd? Bavime se o ohrozeni zivota, ne zneprijemneni vzduchu. Preji krasny vzduch i den. . . JB

Protikuřácká petice kocourek 06.02.2007 18:54
Podle čeho soudíte,že ztrácím půdu pod nohama?Jsou prostě pracoviště kde by člověk mohl podat spoustu stížností a je to na nic.Nic proti tomu nezmůže.A musí také nějak slušně vycházet s bezohlednými kolegy kuřáky,nebo by mu dělali na pracovišti nepříjemnosti a naschvály.Lidé jsou hold mstivé svině i když nejsou v právu.Nejde jenom o líbání,mluvíte s nějakým kuřákem ve slušné vzdálenosti a stejně je to většinou cítit.A jestli v práci nosíte žvýkačky - tak je zkuste dát do pusy, bude to mít zaručeně lepší účinek.

Protikuřácká petice Pavlíček Karel 06.02.2007 15:55
No bacha na to. Jsou tu lidi kteří by sepsali petici na zákaz soukromých klubů HAHAHA! ))

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167  166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.