Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- em 04.03.2007 21:05
Ano, chtelo by to cipovou kartu. Pak by vsichni frajeri (a neni to jen mladez), co chteji se vsim vychcavat, nemeli duvod k diskusi... A automat by je proste ven nepustil. Takhle si vybijou mindrak. Uz jsem takove zazil.
Reagovat na tento příspěvek
 
garáže ve Víta Nejedlého Liesta 04.03.2007 20:59
Ahoj,jsem ráda,že Vás to zajímá.U trati to nejspíš nebude,to hřiště stálo dost peněz.Má to být,špatně se to vysvětluje,když půjdete od Dukly,přejdete přechod od parkoviště,tam začíná myslím barák B.Martinů a vy vejdete zadem po cestičce do sídliště V.Nejed.,tak tam jsou staré plechové boudy,kam si dáváme kola atd.(pronajímá je město).Tak tam by to mělo být.Už jsme v baráku proti tomu psali petici,ale stejně to nebude nikoho zajímat.Nějak si ty garáže neumíme představit mezi barákama.
Reagovat na tento příspěvek
 
sídliště U stadionu em 04.03.2007 20:58
Ten tvuj pristup znamena toto: - u prvniho vezaku zrusili hriste, takze je tam velky plac - nekdo zainteresovany to zorganizoval pro uvolneni a zaridi tam betonove parkoviste - k tomu parkovisti se samozrejme nejak od reky musi zainteresovani dostat ......
Reagovat na tento příspěvek
 
garáže ve Víta Nejedlého kocourek 04.03.2007 12:09
O tom jsem neslyšel a nedovedu si představit kde by to chtěli postavit.Snad jedině na tom pomateně vyprojektovaném hřišti co je u trati za Hotelovou školou.Stejně si tam nechodí nikdo hrát a je tam neskutečný bordel od smradů co se tam poflakují.
Reagovat na tento příspěvek
 
sídliště U stadionu ANO 03.03.2007 15:28
200 lidí se tam vejde v pohodě. Myslíte, že jich tolik přijde? Není potřeba za vším hledat "nekalý úmysl". Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
sídliště U stadionu buldog 03.03.2007 07:31
Všichni, které tato problematika zajímá se mohou účastnit veřejného projednávání konceptu návrhu "Regenerace sídliště". viz http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=415&id=1031 bylo by potřeba, aby nás přišlo co nejvíce. Není snad nekalým úmyslem, konat toto ve školní jídelně ZŠ U stadionu, kolipak se tam asi vejde lidí?
Reagovat na tento příspěvek
 
garáže ve Víta Nejedlého Liesta 02.03.2007 21:30
Ahoj,slyšeli jste také o tom,že v sídlišti Víta Nejedlého se mají stavět nové garáže?Děkuji za odp.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vestec pepe 02.03.2007 19:46
Méďo béďo, myslím, že máš naprostou pravdu, snad jedině dolní Vestec docela jde, ale jinak je to dost bída.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vestec Medvidek 02.03.2007 17:16
Neustále píší v regionálních denících i na web city o osadním výboru Markovice, Topol, což jsou 2 nejrychleji se rozvíjející okrajové mětské části. Ale co třeba takový Vestec, kde je vše staré, neudržované, auta zde jezdí standartně více než 50km/h a hned u silnice si hrají děcka. Město kromě nejnutnější údržby zde nic nedělá. Chtěl bych se zeptat, zda jen já mám takový dojem nebo zda je to opravdu tvrdá realita?
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Medvidek 02.03.2007 17:03
Milá Ester, prosím tě ono je jedna věc příjmout dobrovolně sponorský dar a nebo se jej doprošovat na základě potřebného ošetření. Doktor je tady pro lidi a ne lidi pro doktora (aby se měl dobře). Ve svém okruhu známých se mi naskytlo hned několik případů a ono za každou návštěvu, třeba několikrát do měsíce dát 1000,- je docela mnoho. Dovedl bych pochopit paušální roční poplatek třeba 1000,- po všech a vím, že má žena je v rukou odborníka, ale toto je nevídané. Co se týče slečny Ester, tak v Praze, asi takováhle drbárna není a hrozně jí to chybí, když sem neustále cpe své pragocentrycké řeči. Vpříštím životě chci být Gynekolog, tam jde všechno!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice navstevnik 02.03.2007 12:21
A co takhle udelat anketu mezi majiteli techto zarizeni? Tyka se jich to preci, ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary janek 02.03.2007 08:36
Tak jo....Dík! Máte pravdu...Holt v Prase je blase.
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Edita Janůšová 02.03.2007 08:22
Naprosto svámi slouhlasím :)
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Hanča 02.03.2007 07:38
to, co se tu přemílá je totiž úplně jinak. Pan doktor to presentuje tak, že mu pojišťovna nezaplatí všechny návštěvy pacientek v ordinaci, tak, aby to nemusel hradit ze svého, požaduje peněžitou částku s tím, že je schopen napsat potvrzení, že přijal sponzorský dar, aby si to ten dotyčný mohl odepsat z daní. V případě mé kamarádky donesla potvrzení, že sponzorský dar poskytl její manžel, protože ona nepodniká. Hezký den
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Katatonia 02.03.2007 07:22
Milý Janku, diskutovat na fóru a za partnera mít Mirku Melicha,erovou není jednoduché. Osobně být Tebou toho radši nechám, jelikož ten člověk je mentálně trošku mimo (kromě smysluplných myšelenek také možno pozorovat z jejího písemného projevu, za který by se styděl žák 1.třídy základní školy).
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Pavlíček Karel 02.03.2007 00:23
Lukáši něco na tom asi bude. Jen mi na tom vážně vadí, že to musí jít přez zákazy či nařízení. Vadí mi že že si prostě nemůže každej vybrat. Kdo chce kouřit a být v zakouřeném....buď vůle tvá. Kdo chce být v čistém a bez cigaret (a kuřáků)....buď vůle tvá. Co spíš řádně motivovat majitele restaurací.?(hospod, barů,vináren) Co spíš zpřísnit hygienické normy na čistotu ovzduší v zestauracích. A k tomu třeba nařízení : v nově vznikajících restauracích povinnost např. 50 procent nekuřáckých a oddělených stolů.???? Já myslím že kdyby se toto povedlo, přestali by nám i ti bezohlední kuřáci smrdět pod nos.....a byl by pokojHAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Ester 01.03.2007 23:35
Já osobně být panem doktorem Vltavským, tak bych velectěné dámy zažalovala za poškozování svého jména a odliv klientů a žádala je o finanční náhradu za ztrátu dalších pacientů a tím za ušlý zisk, vůbec se divím, že admin toto diskuzní fórum dávno nezrušil, je plné agresivity a závisti, instalatér nepotřebuji nové vybavení v ordinaci, tak si nepleťte pojmy z dojmy. Já se mám dobře, v Praze je blaze a hlavně mě tam nikdo nenapadá a nepomlouvá jako v Chrudimi.
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Ester 01.03.2007 23:30
Vážený pane, každý podnikatel shání sponzorské dary, Vy jste asi z jiného světa nebo jste spadl z oblak jako ta Májka. Provozuji tenisovou školu a např. rodiče, kteří podnikají mi věnují sponzorský dar - finanční hotovost např. na nákup míčů, nahrávacího stroje a sami si to odečtou ze svých daní, pokud si pan MUDr. Vltavský shání u svých pacientek sponzorské dary na vybavení a zlepšuje svou ordinaci je to naprosto v pořádku, socialismus prostě skončil, řada žen v Chrudimi by mu mohla poděkovat za včasné zákroky a za to, že třeba nezemřely na rakovinu, ale to Vás již nezajímá, že Vy jen vidíte blbou tisícikorunu, kterou řada dam raději vyhodí za oblečení nebo dvakrát navštíví bar či restauraci. S úctou ESTER.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Mirda 01.03.2007 21:21
Jenom krátkou poznámku.Až půjdete v Chrudimi někam na pivo tak si všimněte,kdo z personálu nekouří. Pokud jim nehoří cigáro na popelníku někde za pípou. Když roznáší pivko.Pokud do něj náhodou neklepnou popel.Kdo by asi obsluhoval v nekuřáckých restauracích?A ten smrad ,je opravdu odporný.Ale kuřákům to nepříjde.Jsou nasáklí jako pražce. Přeji čistý vzduch.
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary janek 01.03.2007 18:17
Milá Ester, myslel jsem si, že podnikání je o tom, že poskytuji službu a zákazník za ní zaplatí. Většinou to tak je a my podnikatelé nevybíráme sponzorské peníze na přilepšenou. Nebo jste se s tím setkala u kadeřnice, pokrývače, instalatéra aj. Kteří docela jistě patří do jiné kategorie, co do zisku. U lékařů je to však tradice. Těžko odmítnout v tak cholostivém postavení (pacient) a oboru ( MUDr.gynekolog). Neznám chudého potřebného doktora. Vy ano? Tak že pozor na novou dobu! Vrchní už nemá právo vyhazovat hosta, když host řádně za službu platí!!! Mějte se jak chcete a něco pro to dělejte! P.S. Kritizovat pana starostu? Svaté právo každého voliče!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Lukáš Němec 01.03.2007 15:04
Kouření venku na zastávkách mi osobně zase nijak moc nevadí, tomu se dá utéct. Chápu také, že 4. cenová nekuřácká by asi dlouho také nemusela přežít. Ale proč je tak málo nekuřáckých????!!!! Už aby se otevřely zahrádky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Lukáš Němec 01.03.2007 14:59
To jsem celý já, vytvořím nové téma a pak nemám čas na některé podnětné komentáře ani odepsat. Jsem překvapen i potěšen, jak toto téma vyvolalo zajímavou diskusi. Přiznávám zde, že si nehraji na napravovatele světa ani moralistu, ale v zásadě sleduji jen své čistě sobecké zájmy. Hned nastíním pár důvodů které mne k tomu kroku vedou. Často potkávám netolerantní kuřáky - kouří v restauracích v době oběda, v přítomnosti dětí a je jim úplně jedno že jsou to třeba i jejich vlastní. Nebo nás sedí šest nekuřáků v malé hospůdce a pak přijde jeden cizí a začne vypalovat o sto šest. Nejdřív smrad, pak začnou pálit a štípat oči a nakonec se už ani nedá pořádně dýchat. A druhý den strašně smrdí věci včetně mě samotného. O zdraví ani nemluvě. Měl jsem to štěstí navštívit dvakrát Irsko, byl to úžasný zážitek. Když pominu ostatní věci kolem, tak vychutnávat si pěkně v poklidu kvalitního Guinesse bez obtěžujícího všudepřítomného kouře z cigaret je opravdu skvělé. To hned chutná tak dvakrát víc. Pokud můžete, rozhodně tuto zemi navštivte a uvidíte sami. Funguje to tam výborně. A to byli přitom Irové pyšni na svoje tradiční zakouřené puby, kde nebylo vidět ani na krok. Přežili to a fungují vesele dál Ok? Faktem je, že stále nedokáži pochopit proč je tak málo nekuřáckých restaurací. Možná tím, že když je nekuřácká tak si hraje na něco lepšího - pivo za 30,- a mariáš si tam taky nezahraju :-/ Jinak děkuji za Vaši výbornou reakci a komentář z "opozice". PS. Doufám, že Vám naše reklama zdraví neničí LN
Reagovat na tento příspěvek
 
HC Chrudim Max 01.03.2007 07:45
Risuty, Risuty...ze by Moldavie Úsměv , to je nejakej interkontinentalni pohar? Ok? Jinak si myslim, ze je lepsi hrat dobre 2. ligu nez se trapit v prvni, ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
Skřivánek Pepin 01.03.2007 07:13
Výstavba na Skřivánku za této situaci by byl velký problém. Není tam totiž žádné rozumné dopravní napojení a nevím, kudy budou každý den jezdit stovky aut nových obyvatel. A jestli město uvažuje o prodeji za tyto směšné peníze, tak je to další skandál pro Chrudim. Věřím ale, že zstupitelé nejsou hlupáci a nenechají se přechytračit nějakými sliby.
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Ester 01.03.2007 01:26
Já hledám také sponzory pro svou tenisovou školu v Praze a sama podnikám, je to naprosto normální věc, pokud sponzoring dáváat nechcete nemusíte, ale nemusíte hned tohoto člověka pomlouvat a to jěště veřejně na portále, ze socialismu jste byli zvyklí na vče zadarmo, dnes je jiná doba host vyhazuje vrchního.
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Ester 01.03.2007 01:10
Myslím si, že pokud pan MUDr. Vltavský je soukromým podnikatelm a veškeré náklady si hradí ze své kapsy, tudíž má nárok na nějaké Vámi zmiňované sponzorské dary a je to pouze v jeho kompetenci, pokud by byl státním zaměstnancem a pobíral by státní plat, pak by to byl snad úplatek, nechápu, když kdykoli se podívám na chrudimský portál a diskusní příspěvky, tak občan napadá občana, vždy toho schopnějšího a toho, kdo se dal na podnikání a je schopný se porvat se současnou dobou, životem. Ostatně před řadou měsíců zase občani města napadali mou osobu a to už v Chrudimi nežiji od roku 2000 a působím v Praze - radši a napádate i starostu, jak sem před chvílí četla, tak to je docela silné kafe. Myslím si, ať si každý hledí svého a svých problémů a osobně bych toto diskusní fórum dávno zrušila, protože lidi jsou čím dál více závistivější, agresívnější, pak podávají trestní oznámení, když člověk napíše nebo řekně pravdu o nich, dokonce napadají členy rodiny slovně i fyzicky a policie není schopna zasáhnout a je na špatné straně lidí, rozhodně těch nepoctivých. Takže své pravé jméno již podruhé uvádět rozhodně nebudu, aby mne zase nekamenovali a dokonce i mou rodinu, je to hanba, co se v té Chrudimi děje.
Reagovat na tento příspěvek
 
HC Chrudim slavia 28.02.2007 23:12
Zdravím! Co říkáte na HC Chrudim? Budete chodit na play-off? Začíná se teď v sobotu a v neděli je další zápas proti HC Rišuty. Myslím že to bude dobrej hokej a snad se do 1.ligy dostanou!
Reagovat na tento příspěvek
 
Skřivánek shot 28.02.2007 22:54
Tak už je to opět vehře. Zastupitelům se má vymýt hlava na speciálním školení, aby poté hlasovali pro. Za kolik se bude prodávat nyní?
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice kosťa 28.02.2007 21:23
Tak já Vám všem něco povím, jsem silný kuřák, kouřím asi 20let několikrát jsem zkoušel přestat, marně,šíleně se za tento zlozvyk stydím a proto se snažím kouřit vždy někde v ústraní. ZÁKAZ KOUŘENÍ bych přivítal pro začátek v hospodách, později i na jiných místech. Cigarety jsou stále levné, přestože mě to stojí asi 3000 Kč měsíčně, což je zhruba 1/4 mé mzdy. Pouze radikální zdražení minimálně na dvojnásobek, by mě snad přinutilo opravdu se donutit a vytrpět to šílené odvykání. Nechápu ostatní kuřáky, kteří tak moc brojí proti omezování kouření, vždyť my všichni dobrovolně pácháme sebevraždu, za spokojeného souhlasu státu. Při představě, že by na trhu bylo zboží, které zahubí a ničí zdraví takovému šílenému procentu spotřebitelů mi běhá mráz po zádech. Úplný zákaz kouření a zákaz prodeje cigaret bez vyjímky by byl jediným, bohužel nerealizovatelným řešením této šílenosti, tabáková loby je bohužel mocná, agresivní a vražedná. No snad další generace dostanou konečně rozum a s tímto definitivně skoncuje. Ač kuřák, jsem pro okamžité a maximální možné omezení kouření všude. O tom co způsobujeme nekuřákům, se ani nebudu zmiňovat, jen někdo(vyhýbám se pojmu idiotHAHAHA! ) může kouření srovnávat s požíváním nezdravých jídel, či alkoholem, které obojí, při rozumné konzumaci spíše prospívá.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice kocourek 28.02.2007 19:47
Kouření nemí zvyk,ale zlozvyk.
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD aqua 27.02.2007 19:25
jo jo jo Košťál ...ten je nesympatickej .... jezdíval 1 ...když jsem ještě jezdila busem. ted mám autíčko a mám se skvěle !!! vřele doporučuju Úsměv Ale jinak ostatní jsou hodní HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Anonym 27.02.2007 09:49
(Jako kuřákovi) se mi nelíbí snahy zakázat kouření na všech veřejných místech. Chápu zastávky a čekárny BUS a vlak, chápu úřady, ordinace apod. Ale zákaz kouření v hospodách se mi nelíbí. Připomíná mi to militantní boj proti lidem odlišných zvyků, hon na čarodějnice. Problém zcela jistě je, že nejsou nekuřácké restaurace. Ale přijde mi odpodivé to řešit striktním zákazem kouření všude. To bych víc pochopil třeba odpočty z daní restauracím, které jsou nekuřácké (podílejí se na zmírňování zdravotních finančních následků za kouření). Třeba by jich přibylo.
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Edita Janůšová 27.02.2007 09:17
No..tak tohle je zvláštní...bydlím tu 3,5roku a nikdy po mě pan doktor Vltavský,žádní příspěvek nechtěl,jak v těhotenství,tak teď...naopak byl velmi překvapen když jsem mu ho nabídla...protože u nás se povinný příspěvek platí pořád,pravidelně každý rok a každý pacient.Podle toho je sním viditelně a cítitelně zacházeno!Kdyby byl takovej vydřiduch jak tu píšete,určitě by neměl plnej stav pacientek.Pěkný den:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš pan starosta Katatonia 27.02.2007 07:19
Ale no tak, Shote, už to konečně pochop, lidi na radnici, kterým jde skutečně o to, aby se občané Chrudimi měli lépe, by si spočítala na prstech jedné ruky (tím myslím dobu od roku 1989). Vždy šlo přece jenom o to, jak být u informací a ty informace pro sebe, své známé a rodinu dobře využít. A chrudimští radní jsou na to historicky experti, co si budeme povídat..... A k tomu vodnému, stočnému, co očekáváš? I kdyby došlo k navýšení ceny o 15%, nic se nestane, lidé to přijmou a zaplatí, osobně se divím, že Láďa vůbec něco vysvětluje, nikdo na něj nemůže, síla veřejného mínění ohledně interpelací na zodpovědné osoby z bývalého nebo současného vedení města veškerá žádná, tak čeho by se měl bát?
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš pan starosta shot 26.02.2007 21:03
Po dnešním zasedání zastupitelstva je mi konečně jasno. Zdražování vodného a stočného vlastně ani být nemělo. To si jenom zástupce města v orgánech VAKu, naše slunko jasné, nyní i poslanec p. ing. Libý jen maličko pomýlil čísla. Podle něj, když zdražení je přes 7% a inflace je pod 2%, pak se jedná o zdražení jen o pár procent nad inflaci. No a korunu tomu dal p. Pištora – oblastní šéf ODS, když zdražení obhajoval tím, že firma jenž koupila provozní část VAKu, vlastně peníze vrací formou nájmu zpět VAKu, aby ten měl na investice. Opravdu vysvětlení hodné soudruha Husáka, když vysvětloval proč nejsou dámské vložky. Inu, naše slunko jasné, nyní i poslanec p. ing. Libý se dostal mezi sobě rovné, neboť parlamentní počty byly vždy jiné, než ty školní. Ono totiž je-li zdražení přes 7% a inflace se pohybuje pod 2%, tak se jedná o zdražení okolo 400% proti inflaci. Buď naše slunko jasné, nyní i poslanec p. ing. Libý chyběl ve škole, když se probírala %, či se nás opět jako vždy, snaží obalamutit.
Reagovat na tento příspěvek
 
O chrudimský zlatý brk krista68 26.02.2007 14:36
díky mo,moc jsi mi pomohl(a)
Reagovat na tento příspěvek
 
O chrudimský zlatý brk ANO 26.02.2007 14:13
V mojí první odpovědi. Odkaz je toto: http://www.chrudimka.cz/servery/index.php?page=clanek&id=12400 Pokud je to opravdu problém na něj kliknout, tak to sem raději vypíšu: Letošní témata zní: Kategorie mladší - do 13 let 1. Splněné přání 2. Marťani 3. Já a mé město Kategorie starší – nad 13 let 1. Pohádka versus realita 2. Jsem sám uprostřed davu 3. Dospělé dítě Libovolný slohový útvar na jedno ze zadaných témat můžete předat osobně v Informačním centru nebo zaslat na email: prevence@chrudim-city.cz. Čas na tvoření máte do uzávěrky 30. března 2007. Nezapomínejte u každé práce uvést své jméno, věk, třídu, školu a bydliště. Vaše díla vyhodnotí porota složená z chrudimských češtinářů, psychologů a sociálních preventistů.
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Japapa 26.02.2007 13:11
Nevěř tomu, že dr. Vltavský o práci přijde. Má stále nacpanou ordinaci a někteří pacientky mu rádá přispějí na zařízení ordinace. Znáte tady v Chrudimi ještě nejakého lékaře, kterému jste povinni dávat sponzorský dar ??
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Japapa 26.02.2007 13:09
jojo, s tímto přístupem jsem se setkala. Poslal mě na banální operaci ale do Pardubic, protože v Chrudimi z nějakého dr. Vltavského důvodu to nedělají ( když jsem se o tom v pozdější době informovala tak ano ), v Pardubicích jsem byla poslána do soukromé nemocnice, kde jsem si pobyt musela hradit a protože se operace nepovedla, dostala jsem ve 30 - ti plicní embolii, z důvodu zanedbání pooperační péče. Takže jsem ještě strávila 14 dní v Chrudimi na JIP, kde byla vynikající péče. No a abych došla k dr. Vltavskému, ten po mě chtěl sponzorský dar 2.000, - Kč, které jsem mu odmítla dát a změnila jsem lékaře. Mám spoustu známých, kteří mu tento sponzorský dar daly a k tomu dostaly smlouvu o sponzorském daru na nákup zařízení ordinace. Jojo...takhle se dneska vydělávají peníze :))
Reagovat na tento příspěvek
 
O chrudimský zlatý brk krista68 26.02.2007 12:27
no jo ale kde ten odkas máš?
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Katatonia 26.02.2007 09:17
Mohl by mi někdo v Chrudimi ukázat praktického lékaře (ať už gynekologa, internistu, revmatologa nebo jiného "odborníka"), kterému jde na prvním místě o zdraví pacienta, kterého "léčí"????? Všechno je to jenom o tom, kolik z toho tito "experti" mohou vytřískat! A ten, kdo je častým návštěvníkem jejich ordinací, se s tím v rámci každé návštěvy setkává. Způsoby, jakým někdy tito odborníci pacienty prohlíží, jsou skutečně netradiční, např. měření tlaku přes oděv případně odkázání pacienta s tím, ať si tlak měří sám doma, orientace pouze na počítač, do kterého píší a píší, aniž by pacienta vůbec prohlédli (jak by ne, jim stačí, když přijde, už za to si mohou vykázat výkon, na co ho prohlížet), situace, kdy Vás doktor s akutní chorobou vykáže s tím, že dnes již má limit vyplněn a byl by penalizován od pojišťovny jsou také běžné....atd.... Kdo se mě ptá, jestli chci nebo nechci platit zdravotní pojištění?????? Nemohu si vybrat neplatit, jelikož už jsem minulý měsíc zaplatil dost (a stejně tak můj zaměstnavatel)..... Pochybuji, že průměrný zisk (a toto slovo je zde na místě, jelikož tito odborníci jsou normální podnikatelé v oblasti zdraví) těchto lidí je na úrovni příjmů běžného občana! A neberu argument, že mají vzdělání a za to chtějí být zaplaceni, nejde o jedinou VŠ vzdělanou skupinu obvyvatel v naší zemi. Smutné je, že u mnoha z nich se vzdělávání a absorbování nových znalostí v oblasti medicíny zastavilo před mnoha lety. Výjimkou nejsou situace, kdy Vám lékař(ka) v Chrudimi předepíše balení léků s příslušným počtem dní, po které jej máte brát, a v lékárně se na Vás koukají s otevřenou pusou, že po nich chcete balení, které s k nám vůbec nedováží (předepíše 14 na dobu 7 dní, ale ono jich je jenom 10 na dobu 5 dní), drobný rozdíl, že? A k tomu Vám v lékárně řeknou, že ona to paní doktorka občas poplete, tak se jí musí zavolat......a pak se to upraví..... Co je to za léčení? Vždyť jde jen o zdraví člověka, že? Takhle kdyby pracoval normální člověk, tak o práci brzy přijde!
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary LuckaO 26.02.2007 08:38
Máte pravdu veškeré gynekologické prohlídky hradí pojišťovna.I ty na konci těhotenství kdy se chodí každý týden.Myslím si, že od pana doktora je nekorktní žádat o sponzorské dary a žádat peníze za věci které jsou bežně hrazené pojišťovnou.
Reagovat na tento příspěvek
 
gynekolog Vltavský - sponzorské dary Hanina 26.02.2007 07:58
Já osobně ¨zkušenost nemám, ale jedna moje těhotná známá mu sponzorký dar dala, protože jí řekl, že má nárok na l prohlídku měsíčně(nejsem si jistá). Pak se jí to rozleželo v hlavě, tak se informovala u VZP, tam se dozvěděla, že to není pravda, že mu hradí těhotenské prohlídky podle předpisu.On ale tvrdí, že ke konci těhotenství bude muset absolvovat více prohlídek a pak by je musel hradit ze svého. A tím to skončilo.
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD Max 25.02.2007 19:55
Brucoun...tak to bude Gustav Andel Úsměv Asi dlouho nebyl na dovoleny ROH !
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD vanver 25.02.2007 13:38
Co říkáte na chování řidiče Košťála? Nesympatický bručoun, kterému je zatěžko odpovědět slušným lidem na pozdrav. Dokáže se jen mračit a nadávat cestujícím. Ráno viděti Ho = celý den zkažený.
Reagovat na tento příspěvek
 
O chrudimský zlatý brk ANO 25.02.2007 12:43
Ty neumíš ani kliknout na odkaz? Vždyť je to tam napsané. Pokud neumíš číst, pak nechápu, proč se zajímáš o témato literární soutěže.
Reagovat na tento příspěvek
 
O chrudimský zlatý brk krista68 25.02.2007 12:37
víte to teda nekdo?
Reagovat na tento příspěvek
 
O chrudimský zlatý brk ANO 25.02.2007 09:50
 
O chrudimský zlatý brk krista68 25.02.2007 08:35
potřebovala bych si zjistit jaký jsou tema na chrudimský zlatý brk
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- man 24.02.2007 20:29
Tak se mě zdá, že seš snad taky zaměstnanec bazénu?? Netolerujou vůbec nic a nasraně se tvářej na každýho. Kdyby tam byl automat na čipovou kartu, tak by byl klid.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168  167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.