Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 12.11.2007 07:03
Co na to napsat? Dochází Vám argumenty, a tak Vám už vlastně nemám ani na co odpovědět, protože Váš poslední příspěvek už je jen holé máchání rukama do vzduchu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 12.11.2007 07:01
Vážený uživateli kocourku. Četl jsem níže Vaše příspěvky...povětšinou jedno až dvouřádkové...a na základě toho soudím, že nemá žádný význam se s Vámi pouštět do jakékoli debaty. A jen tak mimochodem, četl/a jste vůbec moje předchozí příspěvky, že se vměšujete do naší diskuze, ve které nejspíš nejste ani trochu zasvěcený/á?
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice kocourek 11.11.2007 14:17
Co se tak rozčilujete?Praskne vám cévka v mozku a budete za sebou tahat nohu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice kocourek 11.11.2007 14:10
Moc dobře napsané.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 10.11.2007 21:17
Já o voze vy o koze. Přece mi opravdu nebudete řídit to, co mi má, nebo nemá vadit. O můj typ člověka se prosím taky nestarejte. Starejte se o to, abyste svým kouřením neobtěžoval. O ničem jiném se nebavím a bavit nechci. Já si tu řeším problém s bezohlednými kuřáky na panelákových balkonech. Myslela jsem, že už jste to konečně pochopil. To, že s Vámi nechci diskutovat o Vámi zmiňovaných jiných škodlivých faktorech, přece není projev povrchnosti, je to jen nechuť diskutovat... např. s Vámi. O čem budu diskutovat, kde a s kým, je také pouze jen má věc. Přemýšlel jste nad tím, na co si tady hrajete vy?
Reagovat na tento příspěvek
 
Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? track 10.11.2007 18:19
Co chcete od těch maloměšťáků. Buranov zůstane buranovem a divím se, že sem ty architekti vůbec jezděj. Tady každýmu stačí proflákat to v práci, pak se nacpat vepřovým, čumět na Pojišťovnu štěstí, vykřičet se v týhle diskusi a tak pořad dokola až do konečnýho zblubnutí a odchodu do kytek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 10.11.2007 18:17
I kdybych si zapálil na konci světa, bude Vám to vadit, jste ten typ člověka. Navíc jste ohromně povrchní! Vzdycháte, že Vám kouření druhých poškozuje zdraví (což je samozřejmé a nesporné), ale když zmíním jiné, přinejmenším stejně škodlivé faktory, začnete se odvolávat na to, že toto fórum se věnuje kouření. A to "To je moje věc, proč mi co vadí, nemyslíte?"-jak dětinské... Jste k smíchu. Na co si tu vlastně hrajete, Vy rádoby ochránkyně zdraví?! Nejhorší je, že proti takovým samozvaným a hlavně neznalým prudičům není obrany...
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 10.11.2007 18:01
To je moje věc, proč mi co vadí, nemyslíte? Já se Vás taky nevyptávám, proč kouříte, když nejste zastáncem kouření. Kouř z cigaret mi vadí, protože poškozuje zdraví a je jedovatý - smrdí také, ale to je jiná věc. Napsala jsem to ve svých příspěvcích několikrát, stačilo si to přečíst. Jsme v diskuzi o cigaretovém kouři, nemám důvod se zde s Vámi o čemkoli jiném bavit. Šlo mi jen o to, abyste přemýšlel o tom, že nejste příliš ohleduplný kuřák.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 10.11.2007 16:08
Já se ptám proč Vám vadí jen kouř z cigaret a ne všudypřítomný kouř z dopravy a průmyslu. To, že neodpovídáte svědčí o tom, že nemáte o škodlivinách ani páru a vůbec Vám nejde o zdraví, ale jste jen zmasírovaná mediálními kampaněmi a davem. Kouření Vám prostě smrdí, toť vše.
Reagovat na tento příspěvek
 
Petr Hermann Jana Machová 10.11.2007 09:37
Našli jsme cestovní pas p. Petra Hermanna (nar. 1972). Pokud ho znáte, ať se prosím ozve na t.janca@atlas.cz.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 09.11.2007 21:32
Pane, Vy snad neumíte číst. Já říkám, že mi vadí bezohlednost kuřáků, kteří kouří na balkonech a z oken, aby uchránili vzduch ve svém bytě, a nevadí jim, že kouří do bytu druhým. Vy jste napsal: "jsem ohleduplný kuřák, vyženu se zakouřit si na mráz na balkon" a na toto jsem napsala svůj první příspěvek, ve kterém píši, že to OHLEDUPLNÉ NENÍ. Vůbec jsem si nedala za cíl zničit kouření. Nevím, kde jste k takové informaci přišel. Řeknu Vám to takhle: Pokud se budou kuřáci chovat ohleduplně, a budou si poškozovat opravdu jen své zdraví, pak mi kouření nevadí, a není se o čem bavit. Už jste pochopil?
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Savo 09.11.2007 19:03
myslím si,že je úplně jedno jaké má člověk vzdělání.Záleží na schopnostech,které ten dotyčný má.Dělal výběrové řízení, tak nemuže být zase tak neschopný.Prý před tím šéfofal i někde v Týništi.Vždyť jeho povedený zástupce zástupce se pokouší o maturitu několik roků a nemá ji dodnes.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Franta Kvasinka 09.11.2007 18:13
http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/straznik20071108.html#diskuse zajímalo by mě co zatím vlastně je, ale měl jsem tu čest řešit problem s ředitelem Červinkou.Opravdu arogantní pán.Doufám, že s vyučním listem pokud nějaky má zuročí své zkušenosti.HAHAHA! ))
Reagovat na tento příspěvek
 
Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? 123 09.11.2007 16:26
Možná jste si nepřečetl další článek pana Vávry ... „Mně se vítězný návrh architektů Kuby a Pilaře docela zamlouval. Ale je jasné že rozhodnout se musíte vy, Chrudimáci. Mám ale celkově dojem, že některá města dnes kvůli příliš úzkoprsému pohledu lidí i některých radních promeškávají vynikající příležitosti k architektonickým změnám. Je tu řada výborných nápadů, které se nikdo neodvážil uskutečnit. Město žije, vyvíjí se ve své době. Ta doba by se měla na vzhledu také podepsat,“ domnívá se Vávra. http://chrudimsky.denik.cz/podnikani/vavra20071021.html Pro ty, kteří pozapomněli. Kuba & Pilař představili tzv. "balík slámy". Když už myšlenky slavného architekta vykládáte (Lord John, Pavel Pavlíček) snažte se to dělat přesně a autenticky. Ach, to bude zase povyk:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 09.11.2007 15:01
Ještě k předchozímu příspěvku: psal jsem kolemJEDOUCÍ (tzn. auta), ne kolemjdoucí (chodci). Ale k věci. Snažím se příjít na to, proč Vám TOLIK vadí právě kouření? Proto si "melu tu svou". Chci jen vědět, z jakého důvodů jste si před sebe postavila cíl zničit kouření a ne třeba už zmiňovanou dopravu, průmysl, chemikálie v jídle, atd. (těch věcí by bylo na knížku). A právě to jde. Že prakticky NIKDE nenajdete neznečištěný vzduch od splodin, což Vám ale jaksi nevadí. Ale když si někdo poblíž zapálí, tak je oheň na střeše. Tak, sakra, PROČ právě kouření?! Že si do bytu pouštíte nejrůznější emise oknem v kteroukoli dobu jej otevřete, to už Vám takový problém nedělá. Nebo si snad myslíte, že tyto škodliviny karcinogenní nejsou??? Tak PROČ kouření? Protože Vám to smrdí? Ale smrdí přece i spousta jiných věcí... A nebojte, vím, jak se tato diskuze nazývá a myslím, že jsem tady nanejvýš správně. Prostě se ptám proč Vám nevadí jiné látky, které způsobují rakovinné bujení. Proč tedy právě kouření? Už chápete?
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 09.11.2007 10:02
Vy si snad nemelete stále to své? Toto je diskuze o kouření cigaret. Nevím proč sem taháte stále něco jiného. Já chápu velmi dobře, že si o sobě myslíte, že máte vše ohledně kouření vyřešeno tím, že nejste jeho zastáncem, a všude to říkáte. Jenže řeči nejsou k ničemu, pokud se tak také nechováte. Asi to nestačí jen říkat, ale také u kouření přemýšlet a patřičně se chovat. Nikdo Vás nelynčuje, pouze Vás upozorňuje na to, že mu něco vadí na Vašem chování. Já netvrdím, že je kouření nejškodlivější, nebo jediná škodlivá věc na světě. Opakuji znovu : Nelíbí se mi, že když si jdete ohleduplně zakouřit na balkon nebo z okna /abyste ušetřil ovzduší ve svém bytě/, neberete v úvahu, že kouříte do bytu ostatním. Tato bezohlednost se mi nelíbí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? Administrátor 09.11.2007 09:45
Online rozhovor s chrudimským podnikatelem Milanem Kuštou Rozhovor začíná: dnes 9.11.2007 13:00 Rozhovor končí: dnes 9.11.2007 15:00 Zajímá vás například problematika dostavby Resselova náměstí? Potom si přečtěte on-line rozhovor s chrudimským podnikatelem Milanem Kuštou. Host dorazí ve 14 hodin. http://chrudimsky.denik.cz/online_rozhovory/kusta.html
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Administrátor 09.11.2007 09:37
Dobrý den, předně Vám chci poděkovat za upozornění na chybu. Naše čtenáře prosím, aby nás o všech nalezených chybách informovali prostřednictvím jednoduchého formuláře na stránce: http://www.chrudim2000.cz/?view=kontakt Já osobně již odběr nových příspěvků do emailu nepoužívám (tudíž jsem si chyby ani nevšiml), dávám přednost RSS kanálům, které poskytují mnohem větší komfort, doporučuji: http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=367 díky, Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 09.11.2007 08:36
Kouř z výfuku necítíte tak intenzivně jenom proto, že se víc rozptýlí. O to hůř, je totiž všude. Ale přestaňte už si konečně plést pojmy s dojmy. NEJSEM zastánce kouření, ale ani ekologický aktivista. Jen se Vám všem stále snažím nastínit, že škodlivin a karcinogenních faktorů je okolo nás daleko víc, než jen kouření. Že to stále nechápete nebo neslyšíte (nechcete slyšet?) je jen důkazem toho, že nejste žádní bojovníci za zdraví a zdravý životní styl, za které se vydáváte. Jste jen zatrpklí lidé, kteří si v kuřácích našli cíl pro uspokojování své potřeby na někoho útočit a proti někomu či něčemu bojovat. Jen lynčujete, aniž byste nějak protiargumentovali či si složitě zjišťovali fakta. Vždyť vy si stále dokola melete tu svou a vůbec neberete, že i já odsuzuju bezohledné kuřáky, kteří kouří všude a pořád, ani to, že sám prohlašuju, že kouření je špatné. Prostě nedokážete, nebo spíš nechcete vzít v potaz, že kouření není nejvíc škodlivá a už vůbec ne jediná škodlivá věc na světě. Chce se mi zase zopakovat to o těch koních s klapkami na očích...
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Josef Jarkovský 09.11.2007 06:46
Když už si děláte reklamu, tak byste konečně mohl opravit ty odkazy v e-mailech z diskuze, aby byly opět funkční (chrudim2000.cz).
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice pepe 09.11.2007 00:26
....a navíc z aut není určitě takový smrad jako z cigaret, samozřejmě pokud nemám hlavu u výfuku. Když jede 100 metrů přede mnou auto tak ho na rozdíl od kouře z cigaret necítím,tím nemíním nic proti kouření na ulici, tam ať si každý hulí jak chce
Reagovat na tento příspěvek
 
Korumpuje se v Chrudimi? Dizzy 08.11.2007 23:27
Paní Chalupová, to bylo trapné.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Administrátor 08.11.2007 21:59
Já toho hned využiji a dovolím si udělat malou reklamu na jednu ze služeb našeho serveru. Doporučuji rozvoz pizzy až do domu z pizzerie "Pod náměstím" (Štěpánkova ulice). Objednávejte v klidu a pohodlí z domova: http://www.chrudim.info/pizza/ Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Korumpuje se v Chrudimi? Dizzy 08.11.2007 21:28
Vidím, že odpovědi už dorazily (http://ichrudim.cz/chrudim/clanky/politika/clanek-korumpuje-se-v-chrudimi-odpovedi/). Po tom, co jsem si přečetl, musím říci, že je smutné, že byl schopen odpovědět pouze p. Řezníček. Ostatní mají asi špatné svědomí...
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 08.11.2007 19:08
No hlavně, že si umíte sám sobě zdůvodnit, proč Vám nevadí kouřit druhým do bytu. Kolemjdoucí jde kolem jednou začas. Taky nejsem Váš soused, ale dám též ruku do ohně za to, že Vy kouříte na balkonech a z oken několikrát za den, 365 dní v roce, a nejste sám, vynásobte si to, kolik cigaret po Vás musíme přefiltrovat. Jsme totiž doma, ne v restauraci ani na zastávce, a není kam utéct. Myslím, že si pletete diskuzi - to na co se vymlouváte patří do jiného téma. Tady se píše o kouření cigaret.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 08.11.2007 15:49
Madam, nejsem Váš soused, ale dám ruku do ohně za to, že neřvete na sousedy, kteří Vám každé ráno startují auta pod okny a ani nevbíháte do cesty kolemjedoucím, aby Vám nedýmili do oken. A myslím, že nebudu daleko od pravdy ani když řeknu, že jistě nenadáváte majitelům všech (menších či větších) komínů ve Vašem sousedství. Vaše argumenty jsou tedy naprosto liché...
Reagovat na tento příspěvek
 
Obědy, večeře Kelly 08.11.2007 14:32
Doporučí mi tu někdo fajn restauraci ,kde se da přijemně posedět jak k obědu tak zajít na večeři.Chodím do Modre hvězdy,ale poslední dobou jsou menší porce ...kde se dá ještě zajít u VAs v CR a kde dobře vaří , samozřejmě za rozumnou cenu.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Max 08.11.2007 13:36
To, ze je pizzeria umistena vedle radnice a ze tam chodej lidi (svete div se), to snad neni nic nenormalniho! Ze tam nekomu jidlo chutna a jinymu ne, je pochopitelne, a ze by vsechna spolecenska zarizeni mela tyypky jako je Filda kopnout mezi dverma s prominutim do prdele, to je snad dokonce samozrejmeeeee Úsměv (natoz jim vohrejvat paaaarek)
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 08.11.2007 11:43
Vy jste ale opravdu BLBÁ síla. Milý pane kuřáku vyřešte si SVOJI závislost jak chcete a neotravujte vzduch jiným. Nevím proč bych VAŠI závislost měla řešit já? Já Vám jen slušně říkám, že mi Váš jedovatý kouř leze do bytu, a že o to vůbec nestojím. Nemusíte si vůbec těsnit okna, prostě si jen kuřte doma pod nos SVÝM DĚTEM. Po tom, kolik za svou závilost zaplatíte mi nic není, to je Vaše věc. Já Vám otravuji vzduch jen psaním, a jak jste rozhněvaný, mě od vás přicházejí do bytu jedy a mám držet pusu?
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Blba sila 07.11.2007 14:30
Dekuji p. Luboši Jeřábkovi za vycerpavajici (delka i obsah) prispevky. Napsal jste to krasne, prakticky nemam co dodat.V dobe, kdy se vrazdi ve jmenu demokracie, potrebujeme nepritele. Stadu byli vybrani kuraci. Stado nezklamalo a vydalo se do moralniho boje ve stinu smogu, kyanovodiku, oxidu siřičiteho, oxidu dusíku, oxidu uhelnateho, oxid uhličiteho, formaldehydu, azbestu, radonu, prachu aj. jedu, ktere jsou do vzduchu vypousteni prumyslem, automobily etc. Mino jine by me zajimalo, jak si predstavuje pi. ANY, ze by mel soused-kurak postupovat pokud si chce zapalit? 1.) Zaizolovat doma okna, a kourit detem pod nos (tim by se stal tim netolerantnim kurakem) 2.) Jelikoz je to kurak-hrubian, sedne do sveho 8litroveho SUV a odjede 20km do hlubokych hvozdu a zapali si. Jako nejpravdepodobnejsi se mi jevilo, ze sejde do prizemi a zakouri si u vchodu do baraku, ale tohle by se "tolerantnim" nekurakum asi nezdalo, protoze dym stoupa vzhuru...takze by stejne skoncil u mile ANY doma. Tak nam poradte co mame delat? Kde mame kourit nekrestanstky drahe cigerety? Postavite nam sberne tabory se silnou vzduchotechnikou (Terezin vypada zachovale, staci strhnou smutnou pripominku 2.sv valky, ceduli" Arbacht ....."? Ano ted prehanim, ale cele hnuti proti koureni, je take nafoukla bublina. A ted si jdu zapalit, musim ven na mraz, ale ja si nestezuju, respektuji pravo nekuraku, nechci otravovat vzduch kolegum v praci. TAK MI PROSIM NEOTRAVUJTE MUJ "VZDUCH".
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Filda 07.11.2007 14:24
Vážení,opavdu opusťte toto téma,jistě zbytečné.Toto mimořádné zařízení má mimořádné zázemí.Ato také u vedlejší radnice.Stačí se podívat mezi 11.00-13.00 na známé tváře.Aco parkování,vjezd,obtěžování chodců a jejích arogance.Tam bych si nedal snad ani ohřátý párek.Hezký den.PS.Máme jistě stejný pocit.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada kwaj 07.11.2007 11:27
Moje zkušenost s Balustrádou není také nijak radostné, minulý týden jsem tam byl na pizze a byla bez chuti, jako bych žvejkal podrážky, takže jsem raději šel do štěpánkovky, další zkušenost mám asi před 2 měsíci, kdy jsem tam šel s přáteli posedět. Nahoře bylo místo u většího stolu, kde již seděli asi 3 lidé, proto jsme šli do sklepa, tam byli volné 2 stoly, nikde na nich nebyla reservačka, když jsme si tedy k jednomu sedli, přišel číšník a vyhodil nás odtud s tím, že nahoře mají volné 4 místa, právě u těch lidí u většího stolu, řekli jsme, že chceme sedět tady, že si chceme v klidu popovídat a že bychom si objednali, číšník odešel, čekali jsme tam asi 20 minut, ale již nepřišel, proto jsme odešli jinam. Takže k Balustrádě jediné, sice pěkné prostředí, ale raději si půjdu s přáteli posedět jinam, i kdybych měl jet třeba do Pardubic.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada ANO 07.11.2007 10:02
Protože je tam opravdu lepší. ;)
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Vaklaf 07.11.2007 07:22
Občas chodíme také na Balustrádu - skoro vždy si dám ony vámi kritizované lasagne - vždy jsou chutné a vždy značně horké, a to včetně keramické misky, což v jiných restauracích nebývá zvykem. Ovšem na pizzu chodíme pouze do Štěpánkový - nemůžu si pomoct, ale subjektivně mi tam chutná více.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada jseb 07.11.2007 03:51
Tento podnik je výjmečný, těžko v okolí naleznete lepší. Pro srovnání doporučuji restauraci Bazalka v Pardubicích. { Moje zkušenosti s Balustrádou jsou velmi pozitivní. Výborné a kvalitně připravené delikatesy v kombinaci s příjemným prostředím a personálem na vás rozhodně zapůsobí. Osobně si však nejvíce cením spolehlivosti při rozvozu. Zpravidla objednávám pizzu, která dorazí poměrně dost rychle a pokaždé teplá - jako by jí právě z pece vytáhli.. Výstihující motto pro tento podnik je proto podle mého "S podstivostí nejdál dojdeš" Proč? Srovnejte si pizzu z Balustrády s pizzami z ostatních pizzerií v kraji a získáte oprávněného favorita! Važte si Chrudimáci, važte si Balustrády! Máte být na co hrdí. }
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada občanka 06.11.2007 15:25
Já jsem si tam asi před rokem dala lasagne. Ačkoliv zvenku byly horké, uvnitř byly studené až zmrzlé. Jídlo z mrazáku si v mikrovlnce můžu ohřát doma a vyjde mě na podstatně menší peníz, takže Balustrádo, až tak perfektní zase nejsi !
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 06.11.2007 15:05
Já myslím, že tenhle nevěcný a (opět) nesrozumitelný příspěvek už si nezaslouží ani další komentář. Už jen to "kouříž"... Mimochodem další čárka.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada em 06.11.2007 11:43
Podnik je dobry, ale s autem jezdi jak prasata - nedavaji prednost, tlaci se atd.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Filda 06.11.2007 11:33
Kamaráde-jistě mimoř.kuřáku.Dobrá zpráva !!Mám opravdu super kamaráda na psycho+patologii a to na nejlepší klinice v Praze.Kdy zkončí toto mimořádné téma??Kdy jsi byl naposledy u svého lékaře??Co kouříž,Partyzánky?Nebo konopí?Hodně štěstí do posl.dnů.Jak na Vánoce r.2007?Budeš doma.Přeji opravdu moc.
Reagovat na tento příspěvek
 
Korumpuje se v Chrudimi? Jana Chalupová 06.11.2007 11:23
Dobrý den, asi máte trochu hokej v anonymech. Do zdejších diskuzí jsem se nezapojila již zhruba tři roky (protože hrách a zeď a znáte to...) - a stejnou dobu nejsem ani zaměstnancem ODS, jak kdosi vygůgloval o patro jinde. Sem nahlížím jednou za kvartál, dnes z toho důvodu, že hledám nekrology za Michalem Rabasem. Tak se tu mějte, zas tak kolem vánoc omrknu, co tu vydumáte převratného.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 06.11.2007 09:32
Budu si dělat čárky za každého, kdo opět nepochopil...to bude ploteček. =o) Hlavně za uživatele Fildu...ten chaotický projev...příště zkus aspoň použít svá slova a ne jenom motoricky dementovat moje názory.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Filda 06.11.2007 09:14
Vážení, prosím z Vašich příspěvků-kuřáci,odpůrci je asi tak špatně jako z Čmuchání kouře pro nekuřáka,Jste-kuřáci opravdu teror.Zda vůbec víte,že pasivní kouření je daleko horší než aktivní.Dobrá rada-odborníka.Jistě máte každý/téměř auto.Ráno toto nastertujte-vložte čumák k výfuku a bude Vám dobře a nám nekuřákům SUPER.Jediné kouření,které je jistě mimořádně super je,když se při něm neklepe nikde popel!!Toto téma je stejně hloupé jako v poslední době plno,poslední?Radar v obci KOČÍ.Přeji super den a slunce v duši!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 06.11.2007 08:14
Zdravíčko! (to není kuřákova ironie) Vidím, že ještě stále nikdo nepochopil, co se snažím říct. Stejně jako tady ty "ostré" odpůrce kouření odsuzuju i zastánce kouření. Kouřím, ale to neznamená, že je to v pořádku. Ovšem pořád nikdo nechápe, že všude okolo nás je ohromné množství všemožných splodin, které dýcháme NEPŘETRŽITĚ, narozdíl od dýchání kouře večer v hospodě, nebo pár okamžiků, když si někdo poblíž zapálí a zrovna foukne vítr. Nebudu už tady stále omílat bezohlednost některých, viz. kouření ve frontě, nebo zahulené celé vchody a "vaťany" na zemi po chodbách...to je opravdu hnus. Zkrátka uvědomme si, že celá řada věcí nám poškozuje zdraví daleko více, intenzivněji a častěji. Proč tedy nebojujeme proti takovým? Ono je totiž jednoduché ukázat prstem na jednotlivce s cigaretou v puse, než na nějakou aglomeraci, kde se konkrétní viník prostě nedá určit. A to, že většina z vás toto všechno nechápe, jen dokazuje Vaši "stádovost". Máte klapky na očích, jako koně. Buďte taky trochu objektivní, ne jako průzkumy ukazující hrůzné počty mrtvých v důsledku pasivního kouření. Tyto jsou totiž absolutně bez hodnoty! Jaké v nich byly použity parametry? Byly do nich vůbec zahrnuty další okolnosti jako např. v oblasti s jakým ovzduším bydlíte atd.? A to není vše! Zazněl tady i jeden velice směšný argument, kdy někdo mluvil o nekuřácích s osvěžovačem vzduchu v ruce. Jste opravdu přesvědčení, že jde o osvěžovač vzduchu? Nebo spíš o otravovač? Další důkaz omezenosti lidí bez ohledu na to, jestli kouří či ne. Prostě Vás tak dlouho hypnotizuje reklama, až se jí to povede, a možná i ta paní s astmatickými dětmi bezmyšlenkovitě jde, koupí ho a začne ho stříkat dětem pod nos, aby odstranila zápach z toho kouře, co jí tam přiletěl od souseda-kuřáka z balkonu. A už vůbec nikoho nezajímá, že (téměř) všechny tyto přípravky v sobě mají karcinogenní benzeny, které jsou možná ještě agresivnější. To jsou ale všechno jen takové střípky, kterých je ještě spousta, aby se z nich složil celek, takže k věci: 1.) Kouření je špatné a o tom nemá NIKDO právo diskutovat! Ani tady, ani nikde jinde! 2.) Na druhou stranu mu ale nepřisuzujme všechny nešvary. 3.) Rozumná cesta by byla zavedení nových (více) nekuřáckých restauracích, protože ty mi i jako kuřákovi chybí, např. když si chci někam sednout s dětmi na čaj či na kofču. Ale proč je jich tolik málo? Protože se provozovatelé bojí pouštět se do něčeho takového. Prostě se to nerentuje a takové restaurace ne vždy, ale často krachují. Tedy i když tady jsou, lidé stále raději chodí do těch "normálních". Přesto by tady měly být, ovšem ne vynucené způsobem podobným americké prohibici. 4.) Absolutní zákaz kouření je podle mne špatný a hlavně mi připadá, že i sporný. Už z principu. Myslím, že je to až přílišný zásah do lidských práv a svobod ne jenom kuřáků, ale i provozovatelů hospod. Teď se asi budete (nutno dodat že po právu) rozčilovat, ale vysvětlím. Na to, aby bezohlední kuřáci přestali obtěžovat nekuřáky, máme dostatek zákonných pák. Jde jen o to, aby je odpovědní začali tvrdě a důsledně využívat. Tečka. A pro Ty z vás, kteří ani teď nepochopili: Vyhlašuju válku proti prdění! Máte vůbec představu o tom, kolik lidí to obtěžuje a jak je methan škodlivý...?! Ostatním (těm přirozeně inteligentním) se omlouvám, protože ti moc dobře ví, že vše je jen o lidech a o domluvě, ostatně jak už tu bylo mnohokrát napsáno. Navíc ti samí aspoň mají přehled o tom, co všem škodí stejně či ještě více jako kouření, a proto tady nikoho nelynčují.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice janek 05.11.2007 14:08
Dobrž den, jeden z hodně důležitých faktorů přispívající k různým chorobám je STRESS,vyzívám bojovníky z obou táborů, aby se v rámci své zdravotní prevence uklidnili. Kuřáci si na odlehlém místě zapálili a nekuřáci šli už konečně k šípku!!!!! ahoj.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 05.11.2007 09:32
Ale pane, to, že je problém kouření jen nyní aktuální téma je pro mne jen Váš názor. Pro mne jde o mé zdraví, které mi někdo poškozuje proti mé vůli. To je jediný důvod, proč se ozývám. Je smutné, že na to, abych uhájila právo na své zdraví, musím být militantí. Možná Vám nekuřáci život ztrpčují televizí, ale určitě Vám tím neničí zdraví. Právě proto, že vím, že spoustu kuřáků na panelákových balkonech dosud nenapadlo, že vlastně kouří do bytu druhým, jsem to zde napsala. Aby o tom alespoň přemýšleli. Chtěla bych mít jen stejná práva, jako mají kuřáci.Vy si vzduch ve svém bytě nezamořujete, ale že to děláte druhým Vám nevadí. A nevím co je důležitější - jestli Vaše zbytná závislost, nebo zdraví vašich spolubydlících. Spousta kuřáků se zde chová tak, jako by nekuřáci požadovali něco zvláštního, když nechtějí vdechovat zplodiny z jejich kouření. Chovejte se tak, ať nikoho neobtěžujete důsledky své závisloti a není se o čem bavit. Máte pravdu, trocha ohledupnosti schází...
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 05.11.2007 08:27
Vážení, až na nějakou vyjímku Vám asi všem utekl smysl mého příspěvku. Zřejmě jsem použil moc slov, málo omezený sloh a málo vulgární slovník. Ač mne rozčilují Vaše militantní argumenty, vím, že snížit k vašemu výrazovému projevu by mne akorát snížilo na Vaši úroveň. Takže ještě jednou, JSEM KUŘÁK, ale NE ZASTÁNCE KOUŘENÍ! Můj zlozvyk nic na světě neomluví a o škodlivosti tady ani nebudeme debatovat. To jsou prostě neoddiskutovalné záležitosti. Já jsem ale mluvil o zbrojení proti kůřákům. Samozřejmě je logické, ale nelíbí se mi jeho rozměry a zrůdnost. Je to prostě JEN aktuální téma, nic víc. A tak budeme všichni nadávat, protože prostě nadávají všichni. Teď se budu opakovat, ale co se dá dělat, když napoprvé to Vaše mozkovny nepojmuly. Osobně jsem přesvědčený, že veškerý smog (auta, fabriky, elektrárny...) škodí všem a všemu mnohem víc. A to nejen lidem, ale veškeré přírodě a potažmo i planetě a jejímu podnebí. A přesto tolik nenadáváme na výfukové plyny či splodiny z komínů atd. Proč? Protože většina z Vás, chytrolínů, má před domem auta (v lepším případě jen jedno) a i když ne, tak do práce dost možná taky musíte něčím dojíždět. A co zima? Co když začne mrznout? Navlečete kožichy a začnete si foukat do dlaní? Ne, vždyť stačí otoučit kohoutem... A myslíte si, že já, jakožto kuřák, vygeneruju v průměru za celý rok víc dýmu, než taková tepelná elektrárna na jeden byt za topnou sezónu??? Odpovězte si laskavě sami... Zkrátka kouření je škodlivé, moc škodlivé (!), ale NE nejškodlivější a nemá tak dalekosáhlé následky jako veškerý průmysl přikrmený třeba ještě TUPÝMI řidiči, kteří mají vždy tolik naspěch, že na přechodu nepustí ani těhotnou maminku s kočárkem v jedné a dítětem v druhé ruce. Takže když už potřebujete nadávat (lidstvo vždy potřebovalo oběti), tak si dobře rozmyslete na co. Jo a argument s kouřem, linoucím se ze kuřákova balkonu vstříc oknům svatého nekuřáka, s tím jsem se tedy ještě nesetkal. Možná je to ale jen mou neznalostí. A možná máte opravdu bezohledné sousedy. Ale možná jste právě vy Ti sousedi, kteří ostatním ztrpčují život, protože jim všechno vadí. Mám osobní zkušenost se sousedy, jejichž televizi musím poslouchávat dlouho do noci, protože jsou hluší. Naše kroky (podle nich "dupání") už jim ale neunikne. A co se týče alergie a astma, jsou to zlé nemoci a kouření jim rozhodně nepomáhá. Ovšem jejich původ je úplně někde jinde. Žijeme už v příliš sterilizovaném světě. Naše tělo je stavěné na neustálé odvracení útoků zvenčí a když nic nepřichází, tak náš imunitní systém zjednodušeně řečeno "nemá do čeho píchnout", nudí se, a tak napadá látky, které by lidskému tělu za normálních okolností nijak neublížily. Ale to už jsme někde jinde a já nemám diplom z medicíny. Teď mě ale napadá, jestli tady vlastně neztrácím čas vysvětlováním svého příspěvku neinteligentním bytostem, kterými někteří z vás tady jste, soudě podle Vašeho psaného slova. Zároveň se ale omlouvám všem soudným, kteří mezi ně nepatříte. Jste neuvěřitelně povrchní, pokud nadáváte a přitom se vozíte na čtyřech či více kolech a doma topíte atd. No ale...to bychom byli povrchní všichni, ne? Samozřejmě! Tak ze sebe aspoň nedělejme neurotiky a nelynčujme ostatní. A opětovné shnutí nakonec. Jsem kuřák, ale NEJSEM zastánce kouření a vím, že opravdu jsou mezi námi bezohlední kuřáci. Odsuzuju je, ale nechtěl bych se stát jako Vy krvelačnými lovci kuřáků. Jsou i "normální" nekuřáci, kteří nepotřebují neustále do nikoho šít, takže mne aspoň uklidňuje, že Vy, co se tady prezentujete a nevybraným způsobem seberealizujete, jste jenom neškodný vzorek zamindrákovaných neurotiků, mračících se na celý svět. P.S. Vy, kteří neustále všude a všem hulíte pod nos, se naučte alespoň troše ohleduplnosti. A Vy, zarytí odpůrci, se začněte na ten svět taky trochu usmívat a najděte si jiný cíl pro své útoky. Anebo se aspoň začněte podepisovat pod své příspěvky tady. Brzo nashledanou, zas u nějaké (slušně řečeno) popichující reakci na můj příspěvek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 04.11.2007 22:17
"Šotíku" a ty víš, jak to chodí, když nechceš přijít o body nebo třeba někdo jiný? Jestli se hochu či děvče nedíváš moc na bondovky nebo NOVU. Jinak se říká, že nové košťátko mete dobře, tak se uvidí. Osobně pochybuji o tom, že se na místo dostane nějaký velitel od státní policie neb starosta je má rád jak ......... ............ .
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 04.11.2007 22:08
Jenom aby hlavně nevěděl jak to chodí, když řidič nechce přijít o body. No, nechme se překvapit a jako vrozený optimista doufám, že to překvapení bude příjemné.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 04.11.2007 22:05
Když ono je to tak, že koho p. redaktor Chrudimska pomluví, většinou jen nesedí p. redaktorovi a jeho kilce. A koho p. redaktor vychválí, tomu je mnohdy lepší vyhnout se obloukem. MP toho mnoho nedokázala, ovšem tím kdo ji řídil nebyl vrchní strážník, ten jenom plmil příkazy místostarosty. A tím byl v minulém volebním období p. "já za nic nemůžu" - lídr mnoha politických stran, vynikající učitel svazáků na Seči, p. Řezníček.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada rado 04.11.2007 19:52
Žiji zde velice krátce, ale do tohoto podniku chodím velice ráda. zajímalo by mě jestli mi někdo může doporučit nějaký podobný podnik tohoto druhu v Chrudimi. jsem zde opravdu spokojena, ale chtěla bych s něčím porovnat. tímto zdravím personál Balustrada a přeji mnoho dalších spokojených hostů jako jsem já.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186  185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.