Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Petr Carda Alča Zdražilová 16.12.2007 12:53
Fakt ho znáš?? Tak mi kontakt prosím napiš na meil Alca.Zdrazilova@seznam.cz Prosííím. Mockrát děkuju!!!
Reagovat na tento příspěvek

Petr Carda quido. 16.12.2007 12:28
Znám a mám i kontakt ale sem ho psát nebudu.

Nový design našich stránek Kwajdan 15.12.2007 22:17
Nejprve sem se lekl,že zemřel nějaký představitel z radnice,když sem uviděl Chrudimskou stránku v černém. Pak sem si přečetl diskuzi a moc se mi ulevilo. A ten pán co se ptá na kosočtverec z křidélky,asi nikdy neviděl reklamu na dámské vložky.Inu, za reklamu se platí, asi všude.

Petr Carda ANO 15.12.2007 16:04
To je jednoduché: petr.carda@seznam.cz Aktuálně prodává snowboard: http://www.snowboard-bazar.cz/inzerat_1482/

Petr Carda Alča Zdražilová 15.12.2007 15:48
Prosím!!! Sháním osobu jménem Petr Carda. Narodil se přibližně 1985-1987. Měl by žít v Chrudimi. Do roku 1992 tam teda žil. Pokud někoho takového znáte, dejte mi prosím vědět. :) Děkuju

Obědy, večeře jukon 15.12.2007 14:08
Doporučuji Balustradu. zkusil jsem jejich minutkovou kuchyni a myslím že na sobě hodně zapracovali. v současné době nemají v CR konkurenci. P.S. respektuji každého názor. Pro mě vede Balustrada.

Nový design našich stránek qpc 14.12.2007 18:18
Ten kosočtverec s křidýlkama je úžasnej, jen nechápu co to je?

Nový design našich stránek Administrátor 14.12.2007 09:31
Díky za kontstruktivní komentář ... - na pár chyb jsem narazil, postupně je opravím. - ohledně vodorovného scrollbaru, to je díky mrakodrapové reklamě Google v pravé části obrazovky. Krapet problém s pozicováním. S tím bojuji, snad brzy vyhraji Ok?

Podobnost čistě náhodná? shot 13.12.2007 21:51
Co že se to bude zase prodávat společnosti EUBE? Doufám, že se opět bude jednat o vyváženou a výhodnou smlouvu pro město. Předpokládám cenu okolo 200 Kč/m2, tedy za hubičku. Číslo jednací: 873-07; Typ: Záměry obce Datum vyvěšení: 30.11.2007 Datum sejmutí: 17.12.2007 Soubor ke stažení: [ Záměr obce ] ( typ: Obrázek ve formátu JPEG, velikost: 108 kB ) Záměr obce převést uvedené nemovitosti

Nový design našich stránek ANO 13.12.2007 20:15
No jo, originální to je. Třeba to překrývání textu a barvy pozadí (na screenshotu pod textem "Přihlášen čtenář"), to už jsem dlouho nikde neviděl. Navíc to, aby ze zobrazoval vodorovný scrollbar i při rozlišení prohlížeče 1280x1024, je taktéž vskutku revoluční vlastnost. Ok? (FF 2.0) A kombinace barev - no, bez komentáře, kdyby to aspoň bylo tmavě šedé. http://img217.imageshack.us/img217/3940/chrudimrk9.png

Nový design našich stránek pepe 13.12.2007 18:27
Nový desing jako takový podle mě nemá chybu, ale změnil bych úvodní stránku, připadá mi moc strohá, místo reklamy a odkazů bych dal například znak města s nějakými fotkami horní část až po vyhledavač bych nechal, ale to pod tím by nemuselo tak zářit a reklamy tak bít do očí

Nový design našich stránek Administrátor 13.12.2007 17:11
Nemyslím, že by byl design odněkud okopírovaný, naopak, domnívám se že je svým způsobem unikátní. Rozhodně vybočuje z řady běžných vzhledů stránek Ok?

Nový design našich stránek Ema 13.12.2007 16:19
ČERNÁ, ČERVENÁ, BÍLÁ ....HMMM. KDE JSEM TO JEN VIDĚLA? JINAK,KDYŽ NA TO KOUKÁM, UŽ SI PŘIPADÁM, ŽE LEŽÍM V RAKVI...Úsměv ,ALE NĚKOMU SE TO LÍBIT MŮŽE, JINÉMU NE. KAŽDÝ JSME JINÝ. ALE AUTOR MOHL BÝT ORIGINÁLNĚJŠÍ, MOC VELKOU NÁMAHU MU TO VYMÝŠLENÍ NEDALO.

Nový design našich stránek Administrátor 13.12.2007 15:07
Dobrý den, zkuste prosím znovu, možná se jednalo o dočasný problém. Mě vše funguje.

Nový design našich stránek Administrátor 13.12.2007 15:01
Dobrý den, díky za komentáře ... K té velikosti toho písma (nevím jestli to myslíte obecně nebo máte na mysli naše stránky), to by na všech našich stránkách mělo jít bez problémů zvětšit. Pokud je tomu někde nějak jinak, dejte mi prosím vědet kde. Díky.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA pepa 13.12.2007 13:27
Jak vidím, tak se o to pokouší více lidí. Avšak bezúspěšně. Včem to asi bude? Celoživotní študáci!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA všemohoucí 13.12.2007 13:10
Věčných studentů tam je víc ,.....třeba Jéňa

Nový design našich stránek janek 13.12.2007 11:30
Konečně změna! A k lepšímu! Dejte už konečně šanci mladým! Názor většiny je průměrnost a kýč!!! Výrazný a osobitý design. To je cesta vpřed. Lukáši, jste odvážný mladý muž a to se cení... Nenechte se otrávit většinou. Mnoho zdaru přeju.

Nový design našich stránek aqua 13.12.2007 11:27
Je to hodne cerne a deprimujici... predtim to bylo mnohem lepsi. casem si clovek zvykne, ale co sekce nemovitosti ? na ty uz se nedostanu ??? - haze mi to, ze stranka je nenalezena

Nový design našich stránek Josef Jarkovský 13.12.2007 06:59
Je to opravdu hrůza, z cerného pozadí mám za chvíli mžitky před očima a např. ani ty rámečky v diskuzi nejsou zarovnané. Původně jsem si myslel, že je to jen vánoční úprava a pak se to vrátí k něčemu normálnímu, ale jak to tady čtu, tak asi ne. ješte se nad těmi úpravami zamyslete...

Nový design našich stránek em 12.12.2007 22:11
Nic moc. Cena je sice mene drsna na oci nez bile pozadi, ale vnitrni obsah stejne dost sviti. Barevna kombinace ma asi souvislost s mestskymi barvami (ty jedine se mi na Chrudimi nelibi) a opravdu je to dost ponure. Zvlastni je, jak se drive optimazovaly stranky na rozliseni 1024, ktere kdekdo doma nemel. Ted zase obsah zabira jen prostredni dve petiny okna na ukor velikosti pisma. Mimochodem, dost rad si zvetsim na webu pismo a narazim tam, kde ho maji natvrdo.

MHD em 12.12.2007 22:06
Tim jsem chtel rict, ze cestovat 20-30 minut v Chrudimi je nic moc. I s cekanim na dalsi dopravu je rychlejsi jit pesky. Pokud neni naledi a chumelenice. Pak se divite, ze lide jezdi autem. Pro prazdniny mi zbyva jen tichy usmev. Úsměv

Nový design našich stránek Bond 12.12.2007 21:55
Po pravdě, humus, ale budu respektovst názor většiny a podřídím se.

Nový design našich stránek filek 12.12.2007 21:50
Ty stránky jsou teď modernejší, ale působí dost negativně (černá). Připadají mi jako web nějaký střílečky anebo horror gamesky.

Obědy, večeře Ema 12.12.2007 18:41
My jsme spokojeni s Daliborem a se Sportem.

Nový design našich stránek Administrátor 12.12.2007 17:45
Ano, přiznávám, že i pro mě to byl zprvu šok Ok? Ale postupem času jsem tomu přišel na chuť. Uvidíme, každopádně díky za reakci.

Nový design našich stránek vutdream 12.12.2007 17:04
zdravim, no byl to pro me vcelku sok ... me osobne tento design moc nesedi :( ... ale snad nebude vic lidi s mim nazorem ;)

Obědy, večeře Skamanick 12.12.2007 15:55
Pokud jde o jídlo, tak opravdu výborně vaří U Kapličky, řekl bych, že nemají konkuernci. I prostředí je tam fajn. Již zmíněný Dalibor bych pasoval na druhé místo. Ve Hvězdě je sice supr posezení, ale s jídlem už to není kdo ví jaká sláva.

Nový design našich stránek Administrátor 12.12.2007 13:47
Dnes se naše stránky oblékly do nového kabátu. Nový design je oproti původnímu, sedm let starému, konzervativnímu designu značně provokující a kontroverzní. Autorem je mladý grafik Jan Baborák, jan.baborak.cz Těšíme se na Vaše reakce. K dispozici je také Anketa

MHD em 12.12.2007 13:03
Aut. st. --> Stromovka ------------------------------- odj. L přij. doba prazdniny 14:00 1 14:28 28 14:10 4 14:20 10 14:30 1 14:58 28 neP 14:45 2 15:03 18 neP 14:45 4 14:55 10 neP 15:00 1 15:28 28 15:15 4 15:25 10 15:30 1 15:58 28 neP 15:45 2 16:03 18 neP 15:45 4 15:55 10 neP 16:00 1 16:28 28 neP 16:25 2 16:43 18 neP 16:30 4 16:40 10 neP 17:00 1 17:28 28 neP 17:25 4 17:35 10 neP 17:30 2 17:48 18 neP 18:00 1 18:28 28 neP 18:25 4 18:35 10 neP Je to prehlednejsi ? Napr. zda jit pesky nebo se stavit na pivo?

Obědy, večeře MMagdik 12.12.2007 12:34
Také jsme chodili do Modré hvězdy, bohužel nás zklamali,napočítali nám asi o deset piv víc a neměli jsme dovolání.Chodíme do restaurace DALIBOR je moc fajn!!!!! Dobá obsluha,majitel ááá jídlo nemá chybu !!!!!!!!!

MHD em 12.12.2007 12:29
Z Vašeho příspěvku jsem vyrozumněl, že jste se koukal do jizdnich radu a jeste z Pardubic nejel. Upozornuji, ze mluvim o bezne zkusenosti, ne nyni, kdyz je cesta od Pardubic zacpana jeste vic, protoze se nemuze jezdit zadem. Ovsem za posledni tri roky se Chrudim ucpava stale vic, takze co jsme drive stihali se stestim a klusem, nyni jen zamavame, pokud jede okolo. v poledne ? na autobus necejte, 5ka neprijede 13.35 na AN - linka 2 - odjezd 13.40 z AN - nejde stihnout 14.05 na AN - linka 4 - odjezd 14.10 z AN nemam zkusenost ? 14.33 na Masaryk. nám. - linka 5 - odjezd 14.35 z Poděbradovy a potom 14.47 - linka 4 mate pravdu, petku stihneme, kdyz ma zpozdeni radove 7 minut (nakup + zacpa od Elitky) kvuli autobusu ve 14.45 nekdy jedu takto a nekdy ho stihneme 15.12 na Masaryk, nám. - linka 4 - odjezd 15.17 z Poděbradovy Úsměv Úsměv Úsměv 15.20 na AN - linka 5 - odjezd 15.25 z AN - pri klusu a stesti 15.41 na Masaryk. nám - linka 4 - odjezd 15.47 z Poděbradovy tento autobus je vysmech byl posunut na 55 (59 a vic z Podebradovy), pote na 45 (47) dokonce ho nekdy vidime z okenka dalsi doprava v 16.15 posunuta nyni na 16.30 !! 15.55 na AN - linka 1 - odjezd 16.00 z AN - ano, pred par lety jsme ho stihali z predchoziho autobusu, kdyz bylo zpozdeni dalsi doprava v 16.15 posunuta nyni na 16.30 !! 16.38 na Masaryk. nám. - linka 5 - odjezd 16.42 z Poděbradovy - nemyslite snad vazne, ze ji stihame? 17.10 na AN - linka 4 - odjezd 17.25 z AN 17.40 na AN - linka 5 - odjezd 17.48 z AN 18.15 19.05 linka 1 21.05 linka 2 18.58 linka 5 vecerni prochazka "každých cca 15 minut" - presvedcil jste me, pojedu dalsim spojem - pak jich jede dokonce nekolik, kdyz nejsou prazdniny. Uz jste mi jednou odepisoval, ne? Trochu se zcivilizuji a dam vam vedet, jak se dari, hej? Diky za odpoved.

Odpoví mi někdo? em 12.12.2007 12:04
Nekdo, kdo napise nadpis otazky do diskuse "Odpoví mi někdo?" ocekava, ze v nazvu u dokumetu bude, ceho se dokument tyka? Pravda, kliknul jsem na to, protoze jsem byl zvedavy na tema. Nic moc.

Odpoví mi někdo? Josef Jarkovský 12.12.2007 09:34
Novostavba rodinného domku ul. Jiráskova chrudim IV.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 11.12.2007 20:10
Zatím není potřeba a nevidím oponenta proti kterému bych měl být tvrdý.

Odpoví mi někdo? shot 11.12.2007 18:52
Ví někdo, proč se mi netevře předmětný dokument na http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=238&id=246 když jiné na té smé adrese jdou otevřít bez problémů? A proč není v názvu alepoň uvedeno čeho se to územní řízení týká? Číslo jednací: 910-07; Typ: Oznámení Datum vyvěšení: 07.12.2007 Datum sejmutí: 27.12.2007 Soubor ke stažení: [ Oznámení o zahájení územního řízení ] ( typ: Soubor PDF, velikost: 204 kB ) Oznámení o zahájení územního řízení a pozvání k veřejnému ústnímu jednání

Podobnost čistě náhodná? shot 11.12.2007 18:43
HN.IHNED.CZ 11. 12. 2007 00:00 HOSPODAŘENÍ MĚST Kdo může dostat radní k soudu? Občan to není reklama HN, z domova Praha, 11. 12. 2007 Připadá vám, že radní ve vašem městě nápadně nevýhodně prodali městský pozemek? Nebo se příliš levně zbavili podílu v městské firmě? Pak ale nemá cenu obracet se na soud: podle paragrafů dnes nemá "obyčejný" občan šanci takový obchod napadnout. Změnit to ale může nová "protikorupční" novela zákona o obcích, kterou navrhuje ministerstvo vnitra. Jenže té po kritice starostů hrozí, že nezačne platit. Kolik stojí pozemek? Jak si dnes stojí obyvatel města, lze nejlépe ukázat na příkladu: vedení Opavy chce od trenéra hokejové reprezentace Aloise Hadamczika koupit pozemek. Ovšem ve vzduchu visí pochyby, zda není parcela předražená. Pokud by nakonec magistrát pozemek přece jen koupil a platil by upravený zákon, mohl by se kdokoli obrátit na soud - aby smlouvu zrušil s tím, že šlo o nevýhodný obchod. To dnes není možné, soudy žaloby zamítají. Totiž: podle dnešních zákonů není občan tím, kdo se může špatným hospodařením svých radních cítit poškozený. "Dnes by musela ten obchod napadnout třeba firma, která se o prodávaný majetek také zajímala, ale se svou nabídkou neuspěla," vysvětluje Martin Lachman z právní poradny organizace Transparency International. Opava chce za pozemky dát zhruba 106 milionů, tedy 550 korun za metr. Jejich hodnota je ale podle opozice výrazně nižší. Pro představu: podle vyhlášky je cena 30 korun. "Město má posudek na víc než 300 korun za metr," oponuje mluvčí radnice Jan Šindler. Přestože podle města je cena v pořádku, po nátlaku ustoupilo. "Záměr se objeví znovu, ale až za několik měsíců," tipuje opoziční zastupitelka Pavla Brady. Podobně se teď politici přou i v Jičíně. Rakousko-americká společnost dostane zdejší zchátralá kasárna jen za odhadní cenu - zbytek "zaplatí" parkovacími místy, která tu vzniknou. Jenže radní nespočítali, jestli by nevyšlo levněji, kdyby si město areál nechalo a parkování si zařídilo samo. "Ta smlouva se zdá výhodná jen pro jednu stranu - a město to rozhodně není," upozorňuje zastupitel Jan Jiřička. "Nechápu, na co se ptáte. Jičín trpí nedostatkem míst a tyto garáže využijí lidé na sídlišti," říká místostarosta Ladislav Brykner. Tvrdošíjní proti radním Starostové se brání, že jim novela nevadí proto, že je na ně přísnější. "Například zveřejňování všech nabídek, které se týkají městského majetku, není problém," říká místopředseda Svazu měst a obcí Jaromír Jech. Ale o tom, kdo v soutěži vyhraje, se podle něj dál nemá rozhodovat veřejně na schůzi zastupitelstva, ale jen v úzkém kruhu radních - je to prý také volený orgán a zápisy z jeho jednání jsou veřejné. Novela má přinést lidem i další možnosti - třeba se ke každému bodu jednání zastupitelů vyjádřit. Dnes to je možné jen na začátku celé schůze. "Jeden člověk pak dokáže tvrdošíjnými dotazy zablokovat celé jednání," varuje Jech. Podle ministerstva jde ale o jediné: zprůhlednit rozhodování místních politiků. "Změny se nesou v duchu posílení transparentnosti," vysvětluje Hana Malá z ministerstva vnitra. Radní a majetek Kasárna v Rožmitálu Vedení radnice v Rožmitálu pod Třemšínem nevymáhá pokutu 10 milionů korun po firmě, která odstoupila od smlouvy na koupi kasáren. Podle starosty Josefa Vondráška (KSČM) bude město závazek vymáhat, ale nemá dost peněz na soudní poplatky. Podle opozice už přitom za ostrahu a udržování areálu zaplatilo 20 milionů. Kam zmizel milion? V Horních Moštěnicích na Přerovsku starosta Zdeněk Vrána zaplatil firmě milion za zakázku pro město. Jenže kontrola odhalila, že opravu cesty a další rekonstrukce firma neprovedla. Starosta se brání, že peníze vyplatil oprávněně. Doklady o tom ovšem podle opozice chybí. Podle policie nešlo o trestný čin. Proč neoslovili lídry? Radní v Kolíně neoslovili při prodeji technických služeb největší firmy - a ty nemohly do výběrového řízení o majetek za 180 milionů vstoupit. Proč nedostali pozvánku, radní uspokojivě nevysvětlili. Autor/ři: Vojtěch Blažek, Petr Sehnoutka

Podobnost čistě náhodná? shot 11.12.2007 18:41
HN.IHNED.CZ 10. 12. 2007 23:57 HN, titulní strana Třebíč/Praha, 11. 12. 2007 Radní: Moc na nás nesviťte Na náměstí v Třebíči se včera sešlo 1500 obyvatel - zvonili klíči na protest, jak zdejší radní neprůhledně prodávají městský majetek za desítky milionů. Třebíčská kauza vrcholí v době, kdy je na ministerstvu hotova novela zákona, která by podobné machinace ztížila a vystavila regionální politiky větší kontrole. Ministr Ivan Langer je ale pod velkým tlakem starostů a hejtmanů, kteří novelu nechtějí. Prý přinese jen víc papírování. Změnit zákon o obcích slíbila Topolánkova vláda před rokem, když schválila balík nových protikorupčních opatření. Čerstvě zpracovaný návrh by zamezil například tomu, aby radní sami rozhodovali o pronájmu domu nebo prodeji pozemku. Místo radních, jejichž schůze se odehrávají za zavřenými dveřmi, by pravomoc dostali zastupitelé - ti totiž jednají veřejně. Zákon by navíc přinutil vedení města svůj verdikt pečlivě zdůvodnit: všechny nabídky zájemců by museli radní zveřejnit a hlavně vysvětlit, v čem byla ta vítězná nejlepší. I zpětně by také mělo být podle novely jasné, jak který politik o nabídkách hlasoval. Právě Třebíč může sloužit za příklad, kdy rozprodávání obecního majetku vzbuzuje podezření. Firma od města koupila za sedm milionů lukrativní pozemky, které vzápětí prodala za dvacet milionů pro stavbu supermarketu. Svaz měst a obcí a také asociace hejtmanů se nyní snaží přesvědčit ministerstvo, aby na novele netrvalo. "Třeba ty pronájmy: velká města jich řeší i 50 denně. A kdyby se každým měli zabývat zastupitelé, víte, jak by strašně narostla administrativa?" tvrdí místopředseda Svazu měst a obcí Jaromír Jech. Langer nyní zvažuje, co s novelou udělá - zda ji změkčí, nebo hodí do koše. Protikorupční organizace Transparency International ji považuje za dobrou. "Někteří radní si dnes pletou své město s Klondikem. Pak by to měli těžší," říká šéfka organizace Adriana Krnáčová. Autor/ři: Vojtěch Blažek, Petr Sehnoutka

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 11.12.2007 18:34
Tak proč nejsi tvrdý i teď? Nebo jsi také přítel přátel?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 11.12.2007 17:29
Ono by asi nebylo zle jenom mně, ale zaručuji, že bych se stal velmi tvrdou opozicí. Žádný čajíček.

MHD Radek Žďárský 11.12.2007 16:17
Z Vašeho příspěvku jsem vyrozuměl, že jezdíte odpoledne autobusem z Pardubic a potom MHD někam na Stromovku nebo Větrník. Asi neumíte číst jízdní řády, protože na velkou většinu spojů z Pardubic je přípoj do 5 až 10 minut. Tady jsem Vám je vypsal: příjezd z Pardubic: 13.35 na AN - linka 2 - odjezd 13.40 z AN 14.05 na AN - linka 4 - odjezd 14.10 z AN 14.33 na Masaryk. nám. - linka 5 - odjezd 14.35 z Poděbradovy a potom 14.47 - linka 4 15.12 na Masaryk, nám. - linka 4 - odjezd 15.17 z Poděbradovy 15.20 na AN - linka 5 - odjezd 15.25 z AN 15.41 na Masaryk. nám - linka 4 - odjezd 15.47 z Poděbradovy 15.55 na AN - linka 1 - odjezd 16.00 z AN 16.38 na Masaryk. nám. - linka 5 - odjezd 16.42 z Poděbradovy 17.10 na AN - linka 4 - odjezd 17.25 z AN 17.40 na AN - linka 5 - odjezd 17.48 z AN Jinak v době od cca 13.30 do 17.00 jezdí MHD z aut. nádraží na Stromovku každých cca 15 minut. Snad Vám to pomůže v orientaci v jízdních řádech

MHD em 11.12.2007 13:22
Tak jsem prohlizel jizdni rady dopravy. Jedina doprava, kterou stihneme od Pardubic, protoze cekame jen 10 minut, je posunuta o dalsi ctvrthodinu. Predchozi dopravu (k drivejsimu autobusu ) zase soupali dal a zpet, takze ji nestihame ani kdyz neni zacpa. Bud nejede pul az trictvrte hodiny nic, nebo jedou tri dopravy : 2, 4, 5 najednou. mezitim obcas jede jednicka, ale to je vyhlidkova cesta. Staral se nekdy nekdo o to, zda MHD navazuje se zakladnimi spoji vlaku a autobusu? Me se zda, ze ano - v ramci Zdraveho mesta byly posunuty, aby lide chodili pesky.

Loutkárna baborak ivan 11.12.2007 08:18
Dobrý den, za překlep ve jménu starosty se omlouvám.I to se stane. Jinak nemám, co bych dodal. Mějte se krasopisně!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 10.12.2007 22:38
To by ti bylo krušno Bonde.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 10.12.2007 22:35
Ty. Protože ta poznámka o desetnících se váže k názoru pisatele, se váte k

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 10.12.2007 22:31
To, jakým způsobem se snažím věci měnit k lepšímu, to prosím nech na mne. Není to jenom psaním na toto fórum.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 10.12.2007 22:26
Manipulátor? Ty. Protože tvá poznámka se vázala na příspěvek pisatele, který uváděl, že MP se "válí" za naše peníze. A ty jsi mu odpověděl něco o desetnících. Takže jako každý správný manipulátor, dnes již nevíš, co jsi psal včera, že ano?

Loutkárna filek 10.12.2007 22:09
Nechci Vám jako spasiteli kazit radost, ale co pamatuji, diskuse a mediální informace byly o tom, že ministr Jehlička navrhuje předat některé státem spravované instituce (muzea, galerie) do správy krajů či měst. Na tom nevidím nic špatného, není nic zlého na tom, že ředitelé těchto institucí jsou lépe kontrolováni a naopak obce či kraj mají možnost operativně investovat například do údržby. Praha je daleko a některé instituce toho dokonale využívají. A jestli píšete o zásadním vlivu MLK na turistický ruch v Chrudimi, máte zřejmě pravdu. Opačnou stranou mince je potom tragická úroveň "výzdoby" hned ve vestibulu muzea, která dělá městu spíš ostudu. Třeba se to převedením pod kraj změní.

Loutkárna ANO 10.12.2007 21:52
Děkuji za potvrzení mých slov. První chyba už v perexu: "Ivan Baborák, malíř, grafit a učitel" - já myslel, že grafit je tuha a ne tenhle pan všeuměl. Potom zkomolené příjmení starosty a dál už jsem to ani nečetl :)) A propos: nechci dělat z překlepu vědu (koneckonců já v tomhle tématu na chyby neupozornil jako první), jen si myslím, že pokud někdo píše "Otevřený dopis", měl by tak činit bez chyb, jinak vypadá jako diletant - a onen dopis jako diletanta dílko. P.S. kdo dělá v tom místním plátku korektora, že tam projdou takovéhle excesy?

Loutkárna qpc 10.12.2007 21:32

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192  191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.