Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Autobusové nádraží a okolí em 30.12.2007 19:22
Staci, kdyz tam mladez nebude kazdou ctvrtminutu flusat, nebudou hazet bordel na zem a cigaro tipnou a hodi do kose...
Reagovat na tento příspěvek

Blb roku filek 30.12.2007 16:59
Prosím admina o zařazení nové anekety, tentokrát s námětem BLB ROKU. Dovoluji si navrhnout prvního ze soutěžících, místostarostu Málka za jeho samožerský kalendář. Pro ty, kteří ještě neměl tu čest, k nahlédnutí zde http://ichrudim.cz/chrudim/blogy/v-i-p/roman-malek/clanek-541989840/ Ovšem největší pecky autor nezveřejnil, doufám, že nás pan Málek obšťastní reprodukcemi všech stran na některém úložišti.

Autobusové nádraží a okolí MIREK 30.12.2007 16:37
Na radnici nesedí pan Čunek.Tak s tím nikdo nehne.

Obědy, večeře jhsoft 30.12.2007 14:39
U Šlejšků? Doporučuji..byl jsem tam minulý týden..., je to tam celý předělaný..příjemné prostředí a jídlo velmi chutné

Obědy, večeře Bond 29.12.2007 16:57
Nevíte někdo, jak to vypadá U Slejšků? Vím, že nově otevřeli, ale ještě jsem nesebral odvahu jít okoštovat. Jinak já jsem spokojen s jídlem ve Sportu a pivko taky není špatný. V sousedních Slatiňanech se dobře nadlábnete Pod Zámkem.

Obědy, večeře Lůca 29.12.2007 15:43
To jste ještě nejedli jídlo na borzně na boulingu. Příjemné prostředí jídlo bez konkurence. Hlavně všude čisto příjemná obsluha porce výborné. Chodíme jen tam

Autobusové nádraží a okolí Gojko 29.12.2007 13:37
Byl jste si někdo projít trasu ul.ČSA,Přemysla Otakara,Revoluční a Rosweltovu.Ten neskutečny nepořádek "bordel" s omluvou, neuvěřitelné je na tom to že je to bez povšimnutí města.Vizitka Chrudimi,která asi zůstane v paměti jistě každe kdo zavítá do našeho města po příjezdu na nádraží.Nikde žádny stražník, nikde žádný zastupitel města,který by změnil tuto otřesnou situaci.

Platby u lékařů - proč bez vyjímek Bond 28.12.2007 19:36
Shote souhlasím. Snad kvůli tomu názor nezměníš, ale je to tak, jak jsi napsal. Selhaly všechny mechanismy a tak to občane zaplať. Budeme prostě přispívat té sociálně nejslabší vrstvě a nejpotřebnějším, protože předepisují moc léků. Ách jó.

Platby u lékařů - proč bez vyjímek shot 27.12.2007 23:23
Mám poněkud jiný názor. Celá reforma si klade za cíl snížit výdaje na zdravotnictví - tedy předpokládám a je tak prezentováno, zbytečné výdaje. Pan ministr Julínek to prezentoval na příkladu, kdy údajně pacienti berou 8 a více druhů léků, což je prý naprosto zbytečné a již to spíše pacienta poškozuje. Ale kdo ty léky předepisuje? Pacient? Takže výsledek je, že každý do systému přispěje, kdykoliv půje k lékaři, do nemocnice, do lékárny. Ovšem tlak na úspory, kde je? Uspoří stát, my všichni budeme platit stále ze svých příjmů povinné odvody a navíc za vyšetření, za recept, za položku na receptu a pod. Ve zdravotnictví to nic nezměmí, jen lékaři budou motivováni ke zbytečným vyšetřením. Nevím kam se ztratila funkce zdravotních pojišťoven,ty by měly přeci být garanty řádné péče a úspor. Domnívám se, že jedinou cestou je stanovit, co je základní péče a za nadstandard ať si každý připlatí. Pojišťovny mají mít smluvního lékaře, který zajistí standardní péči v garantované ceně - tam může jít každý pojištěnec a nebo k jinému lékaři a rozdí si doplatit. A to možná i více jak oněch 30 Kč. A lékárny? Vždyť mají na lécích marži. A garanci na to, aby nezkrachovali, to přeci nemohou chtít po státu, je to obchod jako každý jiný. Pak by stejné garance mohl požadovat každý zelinář nebo hostinský.

Platby u lékařů - proč bez vyjímek Jiří Horník 23.12.2007 07:26
Ministr Julinek a jeho reforma zdravotnictví není nic nového, tento systém funguje například v Maďarsku. Konečně dojde opravdu na úsporu ve zdravotnictví, dám příklad právě ze zmíněného Maďarska, jelikož jsme finančně srovnatelným státem. Jelikož každý musí zaplatit 30Kč a toto musí Lékař vykazovat (jinak mu hrozí postih) a u každého pacienta to bude evidovat pojišťovna, nebudou si lékaři moci vykazovat černé ošetření (tím myslím úkony, které dnes běžně hlavně praktičtí lékaři vykazují, aniž by nemocný vůbec někdy vstoupil do jejich ordinace), jelikož by těchto 30Kč museli zaplatit za tohoto údajného pacienta a tam už je to přeci jen lépe prokazatelné jestli ordinaci navštívil. V Maďarsku byl průměrný Plat(zisk) praktických lékařů kolem 80000Kč (srovnatelné jako u nás) po zavedení plateb klesl na 15 - 20% což je kolem 16000Kč. A toto se mi na této reformě líbí, že ti lékaři, kteří nejvíce stávkovali (praktičtí lékaři), hladovci nenasytní, ke kterým když příjdete se Vás již ve dveřích zeptají " co Vám je a co na to chcete " aby jste je nerušil od jejich kávičky některé flaštičky, a ani nejsou schopni Vás vyšetřit, budou konečně po zásluze odměňovány - lidé k takovýmto lékařům přestanou bezdůvodně chodit, když jim stejně nepomůžou, každý si uvědomí, že je ochoten zaplatit za zdraví, ale za pořádné vyšetření - rozhodně nebudete u lékaře, který nepozná co Vám je a bude Vás honit po svých kamarádech, aby jste jim tam taky nechal 30Kč. Proto, aby tento systém fungoval musí být bez vyjímek - zamyslete se nad tím. A hlavně schovávejte si veškeré platby, které jste u lékařů provedli - nespoléhejte na poctivou evidenci lékařů!!

Nový design našich stránek Mexiko 22.12.2007 08:15
ááá .... koukám, že jsem psal rychleji, než přepnul vzhled a znovu kouknul na současný stav - drobný posun k lepšímu, ale jen drobný. Dokonce koukám, že podle validátoru je úvodní stránka bez chyb i varování. Další stránky už bezchybné sice nejsou, ale většinou to jsou chyby zavlečené z reklamy-třeba ve výpisu tématu je 1 varování z vlastní stránky a 76 zavlečených varování z google rámců. PS-ta jedna chyba - řádek 213 - escaping malformed URI reference (Úsměv Úsměv jen tak, mám po ránu nějakou rejpavou náladu)

Nový design našich stránek Mexiko 22.12.2007 08:04
krotit možná nebylo to nejvýstižnější slovo - ale aby horní třetinu obrazovky tvořil obrázek se siluetou a reklamou, spodní čtvrtinu blok s reklamou a mezi tím se krčí textový rozcestník, navíc v té barevné kombinací ..... jak jsem napsal - nebýt pravidelným návštěníkem stránek a navštívit tyto stránky poprvé, tak by mne nic nedonutilo pokračovat dál, protože by mne to prostě nezaujalo. Takže - krotit grafiky - z hlediska uživatelské přívětivosti a aby stránky zaujaly i nahodilého návštěvníka.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kocourek 21.12.2007 18:05
Co pořád máte s tou maturitou.Je to samozřejmě určitý důkaz inteligence,ale není to zdaleka všechno. Znám spoustu lidí i s vyšším vzděláním a nedal bych jim na hlídání ani kočku.Život to je nejlepší škola a zkušenost.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Kelly 21.12.2007 17:16
A ČERVENKOVI VESELÉ....

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 21.12.2007 16:28
Tak šťastné a veselé a dobrý nový rok. Čágo.

Vánoční přání 2007 Administrátor 21.12.2007 15:23
Další návrhy designu jsou v plánu, uvidíme jak se bude dařit. Možnost přepínání mezi vzhledy zachováme. Do tvorby vzhledu se můžete připojit i vy, návštěvnící našeho serveru. Stačí si uložit některou ze stránek a hrát si s CSS soubory (kaskádními styly). Výsledek rádi zveřejníme. Hezké svátky ...

Vánoční přání 2007 Filda 21.12.2007 14:50
Vážený,dlouho na tomto Fóru nebylo něco tak pozitivní jako Vaše reakce na vzhled stránky.Opravdu se ta předešlá hodí tak na úmrtní oznámení.Tedy nešlo by-bylo by problém tak jak bylo řečeno nabídnou více možností??Je to ale jistě závěrem roku daleko lepší téma než stále řešit kouření-nekouření.Ten pán asi opravdu nemá nic jiného na práci než otravovat a ještě vždy čeká kdo se ozve.Závěrem roku by bylo jistě na toto téma připomenou,že kouření je jistě i možná mimořádná věc,ale nesmí nikde zůstávet popel+vajgly.Krásné,pohodové Vánoce,plné pohody,míru a slušnosti,tolerance,dárků Všem,přeje Filda.

Vánoční přání 2007 Administrátor 21.12.2007 13:04
Chrudimské vánoční přání Všem čtenářům našeho diskusního fóra přejeme příjemné prožití vánočních svátků a vše nej... do nového roku. Vánoční přání 2007

Nový design našich stránek wrewro 21.12.2007 12:12
Díky! To je úleva.

Nový design našich stránek ANO 21.12.2007 10:20
Změny jsem zaznamenal, nezbývá, než Vás pochválit a poděkovat. Nakonec i ten skyscraper zkrotíte... Ok?

Nový design našich stránek Administrátor 21.12.2007 09:39
Zmíněné chyby jsem opravil, nad úpravami se zamyslel - můžete přepínat vzhled stránky dle libosti.

Nový design našich stránek Administrátor 21.12.2007 09:37
Podpis mladého pana grafika Úsměv Co stojí za vznikem této signatury můžeme jen spekulovat Ok?

Nový design našich stránek Administrátor 21.12.2007 09:35
Některé chyby jsem opravil. Ohledně vodorovného scrollbaru - to dělá reklama Google v pravé části stránky. S tím bojuji již dost dlouho, zatím bohužel neúspěšně. Ale pracuji na tom ....

Nový design našich stránek Administrátor 21.12.2007 09:33
Ok, respektuji názor vás - návštěvníků a přiznávám Ok?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA ANO 21.12.2007 08:16
A hele, skoropochvala od mistra Bonda. No, na p*del si s dovolením nesednu, ale popřeju alespoň klidné svátky. Ok? A po svátcích zase tady - můžeme se tu vyblinkat společně s jojem, paparakem, benim, fildou,.... HAHAHA!

Nový design našich stránek janek 20.12.2007 23:15
Dobrý den, rozhozené boxy v diskusi jsou i v úpravě předcházející. Zda byla úprava předešlá-myslím výtvarně-uchvacující, to je výsměch. Stačí se podívat a porovnat.Technickou stránku mladý grafik neřešil a určitě se drobnosti vychytají. Pro kritiky. Dosud hlasovalo 31 návštěvníků, převážně asi těch, kteří sem chodí a přispívají. Že by odborníci na webdesign? Ale změna je život. Změnu chce málo kdo. Bohužel. Někomu se líbí holky a někomu vdolky. Tak to prostě je. A Mexiko, doufám, že nechceš krotit mladé grafiky! A zvyk je železná košile.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 20.12.2007 22:34
Tak se tu opět někdo vyzvracel. Je to hrůza kam až dokážou lidi dojít. Jojo vy v tom vašem prohlášení máte tolik chyb, že snad můžete být jenom "vysokoškolák" (zároveň se všem vystudovaným omlouvám). Vás nemusí na silnici nikdo popravovat, vy se odrovnáte sám svým nevzdělaným projevem. Zároveň smekám před "ANO" a "SHOTEM". Máme sice na některé věci jiný názor, ale alespoň neházejí po odpůrcích exkrementy. No a životní styl má pan Kudrnka zcela jistě rozházený neb každý "normální" člověk o nedělích, sobotách, svátcích či v noci spí a nesnaží se honit lumpy, zloděje a darebáky či jiná joja. Tak zdar vy "šéfofe minimálně s maturytou". Opět jak řekla jedna starší moudrá paní:"Velebnosti, jdu blejt". To je opravdu Chrudim plná tupasů? Lidi s mozkem - ozvěte se! Vím, že se Vám nechce, mně už vlastně taky ne.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jojo 20.12.2007 21:06
Pan Kudrnka a jeho poddaní strážníci peticáři by se měli přestěhovat do domu naproti,kde bydlel popravčí KAT MYDLÁŘ.Bravurně poravili s setli hlavu vrchního strážníka p.Červenky.Která z hlav padne teď do koše? Arogatní starosta p.Čechlovský a pan místostarosta slibotechna a převlíkač všech možných kabátů si myslím,že vydrží do voleb a pak půjdou oba.Jo s maturitama u měšťáků to nestojí za nic musím jen sohlasit.Jsou to věčný studenti jako je pan Kudrnka,který vystřídal tolik škol a všude ho vyhodili.Teď má dalšího nematuryťáka pana Hlavinku.Kat Kudrnka má prý strach si vedle sebe vzít někoho s maturítou,protože by mu brzo podříz větev jako on svému šéfofi.Proto tam má radši nevzdělance jako je on sám.Jo jinak skoro dva měsíce být vůdčí postavou na těchto stránkách je fakt úspěch,který stojí za zmínku.Mám docela zajímavé informace ohledně jeho životního stylu,myslím tím chrudimského kata KUDRNKY.Doufám,že mě poravovat na silnici nebude.

Nový design našich stránek Lajos 20.12.2007 18:34
Tak to smekám, oceňuji a děkuji.

Nový design našich stránek ANO 20.12.2007 18:32
Musím říct, že jste mne překvapil. Mile - díky! :)

Nový design našich stránek Administrátor 20.12.2007 18:16
Vaše přání bylo vyslyšeno .... viz. přepínač "Vzhled stránky".

Nový design našich stránek Administrátor 20.12.2007 18:15
jen doplním ... pro Firefox jsem již zobrazování příspěvků v diskusi v novém designu opravil. Každopádně se nyní máte možnost volbou vzhledu vrátit k původnímu nastavení. Hezké svátky ...

Nový design našich stránek Administrátor 20.12.2007 18:12
Dobrý den, zapnul jsem možnost nastavení vzhledu stránky. Každý si může vybrat co mu vyhovuje. PS. Doufám, že se vrátíte ze Seznamu zpět k nám Ok?

Nový design našich stránek Pepin 20.12.2007 17:20
Myslím, že design je velmi špatný, a technické zpracování též. Černé pozadí je sice postupně změkčováno do šedé, ale celkově změna stránkám uškodila. Osobně jsem je měl nastavené jako výchozí, ale jsou vzhledově nepříjemné, tak jsem skončil na seznamu.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 20.12.2007 16:48
Aha, zatímco auto jen 50cm za sebou...je to tak, ne? Vždyť dál už ten kouř přece nejde vidět a (zdánlivě) ani cítit... =o) Vzpamatujte se! Jinak proti tomu návyku a simulaci činnosti nic.

Protikuřácká petice em 20.12.2007 10:44
Je to zlozvyk, navyk na nikotin ale asi hlavne NAVYK NA SIMULACI CINNOSTI. Vsimnete si, kdy si lide zapali - jdou po ulici, sedi v hospode, sedi v restauraci na obede, cekaji na autobus... Vzdy cigaro simuluje zdani cinnosti, clovek ma neco v ruce, muze neco delat, vypada zamestnane (tim padem napr. nemusi mluvit). Co vy na to ? Mezi nami - jeden kurak zasmrdi celou zastavku, sto metru ulice nebo restauraci pri obede.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 20.12.2007 05:43
...alibi, alibi, alibi...hlavně neodpovídat. A pak kdo se snaží odvést téma jinam...

Nový design našich stránek Mexiko 19.12.2007 22:16
ať na to koukám, jak koukám, tak být neznalým návštěvníkem nových stránek, tak už dále nepokračuji - i při mém rozlišení 1152*768 px vidím na úvodní stránce jen obrázek, nějaký rozcestník a reklamy. Nic co by mne zaujalo. A barevná kombinace taky nic moc, ikdyž je mi jasné, že symbolizuje městský prapor. Ale je prostě nezajímavá a neuchvacující. Přeci jen by měl být "mladý grafik" trochu krocen někým zkušenějším se znalostí webdesignu a psychologie. A pod prohlížečem Firefox jsou rozhozené boxy s diskuzními příspěvky - že by optimalizace na chyby v poprzněných prohlížečích typu Infernet Exploder? Nemám čas ani chuť to zkoumat.

Protikuřácká petice any 19.12.2007 20:11
Nevím kde jste vzal informaci, že zde diskutujícím vadí jen kouř z cigaret - to jim podsouváte Vy, a ještě na to žádáte odpovědi. Je to diskuze o kouření cigaret, diskutuje se tedy o kouření cigaret. Pokud s Vámi lidé v tomto tématu nechtějí diskutovat o Vašich PROČ? přece neznamená, že nevědí co dalšího znečišťuje životní prostředí a způsobuje nemoci.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 19.12.2007 19:40
Tak jen nekritizujte a něco dělejte. Třeba se přihlašte k MP a vneste tam nový čerstvý vítr. Mám jen obavy, že vy na to nemáte a umíte jen kritizovat. To je ovšem dost ubohé a problém neřešící. S těmi buzeranty jste již vážně přestřelil! Nebo to je vaše zbožné přání?!

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 19.12.2007 14:22
Tahle reakce jen opět dokazuje Vaši zaslepenost. Nikde a nikdy jsem nepopřel škodlivost kouření, jen se snažím poukázat, že tohle tažení proti kouření je prostě přebubřelé. V článku zmíněné škodliviny mají totiž mnohem širší záběr co do počtu zasažených lidí v porovnání s počtem pasivních kuřáků. Snažím se vyvolat zamyšlení nad tím a vlastně i získat odpověď na otázku PROČ Vám vadí jen kouř z cigaret a ne i kouř z aut, komínů atd. Já osobně nemám potřebu bojovat žádným způsobem proti ničemu, tedy ani proti ostatním splodinám. I když mi vadí, nebudu nadávat na jiné znečišťovatele, když sám znečišťuju. Tolik k vysvětlení, proč do diskuse na téma Protikuřácká petice tahám mnou výše zmíněné. Ovšem objektivní a soudný člověk by to pochopil, Vy to jen prostě nechcete vidět. A o žádné odvádění pozornosti rozhodně nejde; chtěl jsem pouze poukázat na to, že kdyby mezi kvantitou škodlivosti a mírou nevole lidí existovala přímá úměra, proti čemu myslíte, že by se sepisovaly petice...? P.S. I Vám hezké svátky.

Protikuřácká petice any 19.12.2007 09:33
Pane Jeřábku, všiml jste si v tom Vašem článku zcela malého detailu? Je to snad článek o kouření cigaret, kterých se týká Protikuřácká petice? Pletete si témata. Pokud Vám tolik naše ovzduší leží na srdci, můžete dokonce také sepsat petici. Založte si své nové téma s touto problematikou, a bojujte, bojujte. V tématu "Protikuřácká petice" je to totiž jen vymlouvání se na jiné zlo, než je kouření cigaret. Je hezké s čím vším se dokáží kuřáci srovnávat, jen aby odvedli pozornost od sebe. Hezké Vánoce... PS: Prostě v tom článku zapomněli uvést jako další zdroj znečištění také kuřáky. Nebo snad máte pocit, že kuřáci naše prostředí vylepšují a ozdravují?

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 19.12.2007 07:05
KONEČNĚ!!! Tady je článek o problému, o kterém neustále mluvím. Cituji z denik.cz: "Špinavý vzduch zabíjí ročně tisíce lidí včera 13:49 Praha - Špatná kvalita vzduchu má na svědomí 1,7 až 12 tisíc lidí ročně. Jedná se o 5 až 13 procent z celkového počtu 104,4 tisíce lidí za rok 2006. Diskuse Na vině narůstajícího počtu úmrtí jsou především drobné prachové částice, které se dostávají do ovzduší z kamen, výfuků nebo z továrních komínů. Tato alarmující čísla se objevila ve zprávě Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), kterou předložila tento týden vládě ministerstva životního prostředí a zdravotnictví. V oblastech, kde koncentrace překročily emisní limity nejdramatičtěji, žije více než 62 procent populace. Nejzávažnější situace z tohoto pohledu je v Moravskoslezském kraji, zejména v oblasti Ostravsko- Karvinska. Zde naměřil hydrometeorologický ústav opakovaně nejvyšší koncentrace jemného prachu a dalších škodlivin, včetně karcinogenních látek. Problematické z pohledu překračování limitů emisí jsou i Praha, Ústecký kraj a jižní Morava.Vhlavním městě je na vině především automobilová doprava. „Není pochyb o tom, že špatná kvalita ovzduší je největším problémem českého životního prostředí a má velmi konkrétní zdravotní důsledky,“ uvedl ministr životního prostředí Martin Bursík. Vlivem špatného ovzduší dramaticky přibývá respiračních nemocí a alergií. Přímá souvislost existuje i s rakovinou plic. Nápravu současného stavu má zjednat novela zákona o ovzduší, která přinese nové požadavky na technické, emisní parametry i pro malé zdroje znečištění. Jak vypadá situace v konkrétních regionech, je možné najít na internetové stránce věnované problematice znečištění ovzduší na adrese www.env.cz/vytapeni." Očekávám nějaké rozumné reakce.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 18.12.2007 20:25
To máš teda pravdu,když jsem si přečetl noviny zjistil jsem,že věčný student p.Kudrnka je vrchní strážník tak jsem nevěřil a když se tam objevilo další bezmaturitní jméno jeho zástupce pana Hlavinky,tak tím rada zarazila občanům města hřebíček do rakve.Je neuvěřitelné co se tady píše.Pan Kudrnka je výtečný hráč,když dokázal popravit pana Červenku.No já si myslím,že na každou svini se voda vaří.Jo a strážníci to je teda pěkná sebranka buzerantů.Doufám,že s nima nebudu mít tu čest se na ně obracet se žádostí o pomoc,to už radši budu volat na PČR.Na maturitu prostě tito lidé nemají,proto nechápu jak jim p.velkomožný starosta Čechlovský společně s radou dal důvěru řídit městskou polici v našem městě.

Nový design našich stránek Filda 18.12.2007 16:56
Lajosi,opravdu vzhled stránky ja jistě zvláštní a asi jistě špatný,do této doby jsem nečetl nic pozitivního na tento vzhled-uspořádání.Asi někdo někoho musel prostě poslechnout a ten druhý tomu zcela jistě nerozumí.Je jistě neštěstím,že se toto stalo právě několik dní před Vánocemi.Jistě-stejně náročné,bude možnost osobního výběru vzhledu stránky.Jinak,pravda, kdo mohl navrhnout černou barvu podkladu??To opravdu někdo z radni ce zemřel-má zemřít??

Nový design našich stránek Lajos 17.12.2007 21:59
Jak zde již někdo uváděl, rovněž používám Firefox 2.0 při rozlišení 1280 na 1024 a z výsledku jsem docela rozpačitý. Ty ponuré barvy, no budiž, i když osobně původní vzhled byl lepší. Co mi však vadí je docela zubaté zobrazení, pohrál jsem si trošku s velikostí stránky a je to tam furt. Možná by stálo po vzoru seznamu.cz umožnit volbu vzhledu, a viděli byste, co u uživatelů převažuje.

Nový design našich stránek wrewro 17.12.2007 18:45
Chvíli jsem se snažil zvyknout, první dojem bývá někdy chybný. Ale po delší době musím říct, že nový design je podle mne nešťastný a pro mne jako uživatele nepříjemný. Samozřejmě, je to jen subjektivní názor. Podívejte se prosím ale na anketu - někdy je prostě rozumnější si přiznat chybu.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 17.12.2007 16:47
Po delší době "zdravíčko"! =o) V pořádku, když se cigarety zdraží, bude to jedině dobře. A i já souhlasím. OPRAVDU!!! Ale opět se musím opakovat. Ohlédl se někdo alespoň koutkem oka, kolik stojí léčba lidí, nemocných díky jiným škodlivinám/splodinám? Ty mají na triku rozhodně více nemocí, než 25. A mají dalekosáhlejší důsledky, alespoň co do počtu určitě, protože cigaretový kouř nedýchají všichni, narozdíl od kouře jiných druhů... Chceme být zdraví? Buďme důslední, ne zaujatí! Tzn. nepranýřujme kouření, ale všechny, kteří otravují vzduch a zdraví kouřem - JAKÝMKOLI!!!

Protikuřácká petice MIREK 17.12.2007 08:17

Petr Carda Alča Zdražilová 16.12.2007 20:36
Mnohokrát všem děkuji za pomoc! Už jsem objevila koho jsem hledala. Samozřejmě s vašim přispěním. Mockrát děkuji za pomoc.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193  192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.