Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
provoz MHD v Chrudimi visit.cz 29.04.2011 07:53
komisí jsme měli vždy dost a dost..zvláště za komunistů..a jak to tu hezky vše vypadalo..HAHAHA! ) MHD objednává město a taky za ní platí - odpovědné je tedy jen a jen město - konkrétně odbor dopravy - vedoucí je pan Klimek..
Reagovat na tento příspěvek

Čarodějnice visit.cz 29.04.2011 07:50
přesně tak..jasně, že i mě se spousta věcí nelíbí..ale to ještě neznamená, že toho druhého začnu nenávidět..či zde o něm budu anonymně psát takové trapárny..to radějí slušně zaklepu ve druhém patře radnice na dveře..

Čarodějnice pavlicek 29.04.2011 07:38
Čarodějnice se pálily odjakživa spíše za humny, než na rynku. A proč u dívadla, když máme tan nádherný přírodní amfiteátr v areálu za muzeem? Když už je ta situace taková, že by byl rušen provoz divadla - čemuž moc nerozumím - to ta zvuková těsnost budovy divadla nedokáže zvuky zvenčí odreagovat? Slyším v této diskuzi slova jako zákazy, 50 léta, spojená se jmény Málek a Řezníček..., píšou to 3 nebo 4 lidé, neustále tyhle a podobné jedovky opakují, jsou plní žluče a nenávisti. Že by se jim pokrátily penězovody a vliv, tak pracně budované za milulé radnice?

Čarodějnice chrudimák 29.04.2011 07:33
Takže místo ofiko městského ohniště se budou konat čarodky v soukromém zařízení, kde za sůšu pro dítě dáte trojnásobek co v krámě a vše je ohrazeno plotem - to jsem zvědav jak se tam (pokud by došlo tolik lidí co chodilo na potlach) vejde. Běžte se bodnout, sobci městský.

Čarodějnice občan2 29.04.2011 07:05
Že vyhazovali lidi a rušili vše po minulé radnici by se dalo pochopit. Ale že berou dětem oblíbené Čarodějnice uprostřed města, to je prasárna. Připadá mi to jak v 50. letech. Fuj.

Čarodějnice kova5 29.04.2011 07:00
Festival Athény východních Čech? To myslíte ten swingový koncert ZUŠ na náměstí, výlet do Nasavrckého zámku údolím Chrudimky a operu z Liberce? Těmo třem akcím pro pár ,ilovníků swingu, pěveckého souboru Salvátor a opery říkáte festival? A kvůli nim bylo nutné rušit tradiční Čarodějnice uprostřed města pro stovky dětí? Původně měl být "festival" v polovině května a najednou byl přesunut na Čarodějnice. Proč asi?

Čarodějnice vitaj 28.04.2011 18:48
Teda dát na Čarodějnice operu do divadla a ještě kvůli tomu zrušit tradiční Koniášův potlach, to musel opravdu vymyslet velkej trouba. Zajímalo by mě kdo to byl. To nebyla náhoda.

Čarodějnice vilda 28.04.2011 16:26
Promiňte - už ten název V Mraveništi je Málkovsky přiblblej jako jiný jeho pseudoakce a ani nevím kde to je. Určitě tam nebude hrát Kořenova hoblovka a točený medlešický pivo jako na potlachu, kterej je mezi Chrudimákama oblíbenej. Nemůžu si pomoct na Festunku bude narváno a komanči si budou mnout ruce!

Čarodějnice Nemo kpt 28.04.2011 15:40
Tady nejde o to, od kdy se o tom termínu, kdy někdo naplánoval operu ví. Čarodějnice jsou 30 dubna a 6 let se vedle divadla pálil oheň. A teť to je prostě zakázaný. Jako za komančů. Proti mraveništi nic nemám, ale na agitku Romana Málka se mi zrovna moc nechce.

Čarodějnice Bublina 28.04.2011 14:13
Tak abyste věděli: opera je součástí festivalu Athény východních Čech,kde jsou celý víkend různá koncertní vystoupení.O tomto termínu se ví od začátku roku a je součástí div.předplatného sk.B. Netahejte do toho hned zákazy z radnice.Pokud je mi známo,mají se dělat čarodějky pro děti V Mraveništi.

Čarodějnice vilda 28.04.2011 13:50
Zrušit tradiční Koniášův potlach pod záminkou jakési sobotní opery zavání bolševickými praktikami. Doslechl jsem se že již při vyřizování týhle akce dělala radnice organizátorům problémy a úředníci dopředu věděli, že nebude povolena. Jsme jenom Chrudim, tady se nic neututlá. Opera jako záminka přišla až vzápětí. Řezníček s Málkem dosáhli svýho. Uvalili cenzuru na všechno co je spojeno s bývalou radnicí. Koniášův potlach byl několik let nazpátek jedinou slušnou akcí ve městě kde se daly s dětma pálit čarodějnice pokud v to nepočítám komunistickou vatru na Festunku, kde náš soudruh zastupitel Moučka hraje dětem na kytaru písně kubánských soudruhů. Jestli nedokáží Řezníček s Málkem a spolu s nimi celá slavná městská rada vyhodnotit co je pro chrudimské občany přínosnější (potlach, kam chodily stovky spokojených Chrudimáků nebo opera) a hledí jen na svoje sobecký narcistický zájmy, tak nám v praxi názorně ukazují, že nemají na to být v čele naší radnice. Jejich vinou bude největší čarodějnická agitka ve městě patřit jen komančům.

provoz MHD v Chrudimi Jiří Hrbek 28.04.2011 12:33
Mám takový dojem, že zde existuje nějaká komise pro dopravu. Možná, že by stálo za to ji kontaktovat. Co myslíte je tady nějaký takový orgán města?

Čarodějnice Nemo kpt 28.04.2011 08:07
S tím naprosto souhlasím. Dva největší exibiconisti v tomhle městě tedy Řezníček a Málek by tam chyběli, tak to radši nepovolili. To je ta otevřenost a vstřícnost .....

Čarodějnice MIREK 28.04.2011 07:02
A co takhle si zapálit ohníček na Ploché dráze?

Čarodějnice candide 27.04.2011 22:46
Nechce se mi věřit, že by radnice ten táborák pro děti zakázala. Co by z toho měli?

Čarodějnice Krmelec 27.04.2011 19:44
Samozřejmě mohla- tak jako se nepromítá v kině na štědrý večer nebo se nechodí na divadelní představení na Silvestra. Je to prostě jen naschvál, jak překazit akci, kterou nemá tohle vedení radnice pod kontrolou a nemůže se na ní předvádět.

Čarodějnice Chrudimak2 27.04.2011 14:27
Co by odpověděli. Že je v divadle opera a že by ji děti u táboráku rušily. Že se čarodějky u divadla dělají už 7 let a Chrudim tak má pěknou tradici, nikoho nezajímá. Termín je přitom známý roky dopředu, prostě na čarodějnice. Nemohla se ta opera dát na jiný termín?

provoz MHD v Chrudimi Jiří Hrbek 27.04.2011 13:47
Pánové brečíte ohledně MHD přes náměstí dobře, ale na špatném hrobě. Minulé vedení radnice vyhnalo autobusy z náměstí vybudovánín schodů v Široké ulici, takže busy MHD se sem nemůžou vrátit, protože po schodech pochopitelně jezdit nelze. Máte pravdu s tím zajížděním přes kruhák u Bohemie, že je to úděsné. Avšak varianta Fibichovou neprojde z důvodu úzkého profilu - 3.5 metru. Do této ulice p. Klimek z odboru dopravy MHD opravdu nepustí. Pamatujte, že pro město je prioritou IAD a nikoliv MHD. To jste již ale určitě zjistili. No a zastávku u Dukly taky město nepostaví, protože na to nemá peníze. Takže zajíždění přes kruhák na věčné časy a nikdy jinak. Bohužel taková je skutečnost. Takže linky budou muset zůstat tak, jak jsou.

Čarodějnice Georgina 27.04.2011 12:13
tohle fakt smrdí politikou a to dost Bohužel, škoda Právě jsem vložila dotaz na stránky města, tak jsem zvědavá, co odpoví.

Čarodějnice chytilovi 26.04.2011 21:32
S údivem čteme příspěvky o zrušení čarodějnic u divadla. Naše děti se tam už měsíc těšily. Myslíme si, že ta akce byla povedená - soutěže pro děti, občerstvení, hudba a krásný táborák. Proč kazíte politikou zábavu pro děti? Kdo to zakázal? Tohle nám už nepřipadá normální. J. a V. Chytilovi

Čarodějnice Krmelec 26.04.2011 18:51
Už to mám potvrzené i z jiného zdroje. Jsou skutečně zakázané, oficiálně protože se ten večer hraje něco v divadle, neoficiálně proto, že se nové radnici nelíbí parta lidí, co je každoročně pořádá. Skutečně spontánní akci pro rodiny s dětma zakážou - místo toho se ovšem ostentativně konají brigády v letním kině, kam ovšem nikdo nechodí a nic se tam i přes hromady vznešených keců nepořádá. Tohle je vážně k zblití Bohužel, škoda

Čarodějnice Nemo kpt 26.04.2011 17:19
Tak to se povcedlo. Jediný čarodějnice v Chrudimi, který za něco stály město zrušilo. Možná, že to je nábor pro komunisty na Festuňk.

školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky Nemo kpt 26.04.2011 16:37
Možná by stačilo, kdyby představitelé města méně cestovali. Výlety do všech možných a nemožných spřátelených měst. Cestování na nesmyslné soutěže, to všechno stojí dost peněz. A potom není na to základní a tím by jistě měla být podpora nejlepší školky v Chrudimi.

Čarodějnice chrudimák 26.04.2011 13:47
Prý kvůli opeře či co. Na jediným ofiko městským ohništi v Chrudimi nebudou čarodky. To mně už hlava nebere. Nebo že by fatra v divadle.

provoz MHD v Chrudimi visit.cz 26.04.2011 11:44
Je to tak, jak píšete. Před dvěma lety jsem seděl hodinu u vedoucího odboru dopravy a některé názory jsem opravdu nechápal. Jednu chvíli jsem si dokonce i myslel, že odbor dopravy je povinen zajistit pro každého majitele vozidla v Chrudimi minimálně jedno parkovací místo a to i na úkor rušení zastávek MHD, tras linek a "zklidnění" (zrušení vedení MHD přes Resslovo nám.)centra města. To zklidnění se jim opravdu podařilo dotáhnout do zdárného konce. Vylidněný střed města a pouze kolony poskakujících aut je toho všeho, hodně a hodně smutný a zdrcující výsledek s porovnáním s tím jak si vybavuji život ve městě ještě před 20ti lety. Já podnikat v centru Chrudimi, tak už jsem na protest proti tomu už dávno přivázaný řetězem k první laterně v Široké ulici. Pevně věřím, že po nynějším tlaku na město se věci dají do pohybu. Je jen s podivem, že to musí dělat někdo zvenčí.Jednu chvíli si i říkám, že to musí být docela dobrý job, provozovat takovou přepravu. Protože, kdyby, ta Veolie, byla na hraně s tržbama z provozu MHD a se současnou dotací od města, tak se přeci nemůže předvádět tento - klasický sosialistický způsob podnikání - t.j. zdroje jsou a to ostatní nám je šuma šuma fuk. A ať si každý říká co chce kdo chce a běhá si klidně i za starostou - či ještě lépe - ať si jde rovnou stěžovat na Hlavní nádraží v Praze. Mimochodem, některé přepravní společnosti (včetně vedení měst) si nechávají zaplatit i drahé studie o tom jak zlepšit přepravu. Zde jsem všechny detailně rozepsané body k zlepšení situace(zdarma a z vlastní iniacitivy, předal před dvěma lety i na Veolii - a od té doby, mi nikdo nebyl schopen mi alespoň napsat, neotravujte nás.

školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky chrudimák 26.04.2011 09:41
Jen si dovolím trochu oponovat s tím parčíkem - zadání pro investice bylo od pana Řezníčka v rámci Zeleného města a lehátka prý zmizla na základě kritiky lidí. Ale o to v tomto příspěvku nejde - a jsem rád, že v tomto se shotem máme jednotnou řeč. Na kraviny a sebe zviditelňování je peněz dost, ale tam, kde by opravdu pomohli, tam si musí člověk vyškemrávat každou korunu.

Čarodějnice Krmelec 26.04.2011 08:15
Už jste slyšeli, že prý nové vedení radnice zakázalo letos pořádat čarodějnice za divadlem?

provoz MHD v Chrudimi cech 25.04.2011 22:39
Myslím, že základem MHD je dopravit obyvatele co nejblíže frekventovaných míst města, třeba i tam, kde osobáky nesmějí, pak teprve budovat parkoviště, kde motorista zaplatí za parkovné to samé co stojí jízdenka MHD. V Chrudimi to funguje přesně naopak, ze zastávek se dělají parkoviště. Ideálem byl okruh Nadraží - Resselovo náměstí - Moravská ulice atd., přes městský okruh však byla postavena jen lávka pro pěší, pak přišlo tzv. zklidnění Široké ulice jednosměrkou a následně schody. Při tom všem mi připadne, že nikdo o koncepci MHD nepřemýšlel, jen zklidňovat a zklidňovat. Osobáků však jezdí Širokou jako dřív, jen poskakují a autobusy jsou fuč. A tak MHD jezdí neobydlenou Poděbradovou a Tovární ulicí. Tenhle zásah už asi nikdo nenapraví. Nezbývá, než se soustředit na to co zachránit jde. Třeba tématu Fibichova ulice bych se nevzdával, protože některými navrhovaný záliv u Dukly se mi zdá nekoncepční, zastávka před Borznou je totiž dle mě ukázkou správného umístění a většina cestujících přichází k zastávce směrem z centra. Koukněte na projekt přestavby Fibichovi ulice, která by měla mít šíři 3,5 metru. http://www.chrudim-city.cz/public/file/IPRM/B27_Fibichova_-_situace_dopravni_reseni.pdf

školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky shot 25.04.2011 22:20
Je pravda pravdoucí, že na různé pochybené projekty je pěnez dost. Jen namátkou, parčík u zmíněné školky (tedy je to aktivita bývalého vedení radnice), ze kterého již zmizela (někdo je ukrad?) lehátka a aktivita pana Málka na zřízení tábořiště u rozhledny Bára. Je také pravdou, že bývalé vedení po sobě zanechalo jen smrad a dluhy, ovšem nějaká koruna pro postižené děti by se snad najít mohla. I za cenu zmenšení expozice slavného MBS, či oželení nějakého koncertu na náměstí.

školka Svatoplkuka Čecha - zánik speciálky chrudimák 25.04.2011 19:35
Tak se mi z několika zdrojů dostala informace, že to vypadá, že jediná fungující speciální třída pro děti s postižením motoriky směřuje k zániku. Na paní ředitelku, která zuby nehty drží tuto speciálku chodějí udání, město na ni posílá kontroly a potřeby finanční pomoci pro asistenty se k ní město staví zády a přitom v několika bodech svého programového prohlášení zmiňují handykepované a sociální pomoc. z program. prohlášení:  Podpoříme aktivity zdravotně postižených  Budeme podporovat činnost hospice, dětského domova se školou a neziskových organizací působících v sociální oblasti Státními škrty školka přišla o peníze na sistenty a město místo pomoci vyhazuje peníze za blbosti - viz řezníkův parčík za skoro půl mega před zmiňovanou školkou. Málek se radši chce zalíbit kamartádům z neziskovek, než aby mohl rodičům, ke kterým se život otočil zády. Pár jich znám a nechtěl bych být v jejich kůži, je to očistec. Někdo může říct dostávají peníze od státu, ale když jsem slyšel kolik byli nuceni dát za zdravotní kočárek (přesně dle potřeb dítete). tak i moje první auto stálo polovičku (a to jim pojišťovna dala směšnou třetinu). Poslední co jsem zaznamenal je, že školka je nucena dělat dobročinou sbírku na to, aby si mohla asistenty udržet a učitelky přišli o část platu, jen aby na to bylo. Páni radní styďte se, školka na kterou se vloni jezdili dívat poslanci, v regionu dělá obrovskou reklamu a vy na ně házíte bobek. Je vidět jak vám je zdraví lhostejné - asi budete radši, když to tam skončí. Všichni ze školky máte moji podporu a nedejte se.

provoz MHD v Chrudimi ANO 24.04.2011 23:22
Oceňuji, že vás to za ty dva roky nepustilo - http://chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=11796&pid=11794&lang=cz#focus a stále doufám, že se něco z toho, co navrhujete, podaří prosadit. Sice se trochu bojím, že současný stav není dán jen lhostejností zodpovědných, ale spíše jejich zájmy, nicméně vaše návrhy se mi líbí a držím jim palce.

Frézování silnice po celé Chrudimi Bohemund 24.04.2011 21:50
Bylo to ve tricitce. Navic, ty diry byly umisteny tak dokonale, ze nebyly videt a nedalo se jim vyhnout.

provoz MHD v Chrudimi visit.cz 24.04.2011 17:23
Dobrý den, díky za Váš názor. Jsem moc rád,že nejsem jediný, kdo má na takový, přesně jak píšete - skoro již poloilegální a amatérský provoz MHD v Chrudimi takový názor. Je s podivem, že město nechalo zajít dost dobře zaběhlý provoz MHD z konce 80tých a začátku 90tých let až do takového, dá se již říci polomrtvého stádia a ještě jej štědře dotuje. To, že to je jedno přepravci, který má na provoz monopol a dotace, to ještě možná pochopím. Ale kdybych za něco platil já, tak se budu sakra starat o to, aby to fungovalo tak, aby byla spokojenost na všech stranách. Od obyčejné kontroly zda na zastávce je řádně vyvěšený jízdní řád až po výběr vhodného autobusu. Jsem moc zvědav co za tu nyní získanou dotaci Veolia koupí za nové "autobusy". Např. ve Žďáru/S. přepravce udělal anketu o tom o jaké autobusy, by měli cestující zájem - nechápu proč se Veolia drží většinou autobusů Sor či teď dokonce testují nějaký Man či Scaniu. Karosy vypadají daleko lépe a nevěřím, že by cena byla až tak rozdílná. Pevně věřím, že po nátlaku na město a následně města na přepravce, se situace brzo obrátí k lepšímu, tak, aby provoz MHD vyhovoval opět maximálně potřebávám obyvatelům města a jejim návštěvníkům. A zastavil se obrovský paradox hloupého vytlačování veřejné dopravy a logicky následném nárustu soukromé. Konečný výsledek je přesně takový jak píšete, viz.např.H.Brod, životaplný střed města s čilým provozem MHD a vymírající střed města Chrudimi bez MHD, plný poskakujících a zaparkovaných automobilů. Hodně smutný pohled.

provoz MHD v Chrudimi cech 23.04.2011 22:46
S většinou Vašich názorů nelze jinak než souhlasit. MHD se v Chrudimi posouvá čím dál víc do ilegality a přitom ji město dotuje. Například zástávka z náměstí se nejprve přestěhovala za kostel a poté na Tyršovo náměstí, mohla by se přestěhovat např. Na Valy, aby MHD neobtěžovala centrum města a nebránila parkování osobních vozů. Na Rozhledně se složitě zajíždí před dům s pečovatelskou službou, ale na náměstí si jeho obyvatel už musí od zastávky pěkně vyšlápnout. Poraďte panu starostovi výlet do stejně velkého Havlíčkova Brodu, kde na nově zrekonsruovaném náměstí staví MHD přímo uprostřed a osobní auta musí počkat za autobusem až lidé nastoupí a vystoupí. Autobusy mají označeny číslem linky a cílovou stanicí a jsou evidentně vytíženy. Vámi navrhovaná zastávka na Masarykově náměstí byla též přestěhována z očí do Poděbrad.ulice. Trasování Fibichovou ulicí bylo zrušeno, aby mohlo parkovat více aut a cestující si mohli zakroužit, jistě nikam nespěchají. Úsměvné jsou 4 zastavky na jednom místě - ypsilonová křižovatka Topolská a Družstevní, místo toho, aby byly dvě přímo před restaurací Stromovka a auta parkovala na uvolněných 4 zastávkách.

provoz MHD v Chrudimi visit.cz 21.04.2011 19:21
těch bodů bylo opravdu hodně,ale snad jen ty nejpodstatnější a to ještě jen ve stručné formě a bez popisu jednotlivé konkrétní realizace: -zviditelnit MHD v Chrudimi t.j.jízdní řády v pořádném městském provedení,mapky linek,řádné a logické označení autobusů MHD (např.bez slova Chrudim v názvu),rozlišit meziměstské a městské zastávky MHD (Kalábrie, nemocnice..) -zrychlit přepravní časy autobusů MHD a to několika způsoby (podstatnější rozlišení jízdních dob ve špičce a mimo špičku + SO NE)odstranění současného trasovaní k nádraží přes křižovatku u hotelu Bohémia,alespoň malé odstranění výletního objíždění přes Tyrš.nám, nové odbavovaní cestujících - možnost nástupu všemi dveřmi autobusu MHD) -zřídit centrální zastávku MHD přímo v zálivu před budovu ČD -zřídit zastávku MHD v současné výstupní zastávce u aut.nádraží vedle podchodu pro pěší k Skřivánku -zřídit zastávku MHD v ul. Poděbradova ve směru nádraží -zřídit zastávku MHD Masaryk.nám. ve směru Stromovka -docílit trasy autobusů MHD ul.Fibichova k nádraží ČD ( i na úkor některých parkovacích míst! ) -docílit úpravy trasy linek MHD přes Tyrš.nám.(odstranění výletní trasy linek č.1 + 3) -zredukovat počet linek obousměrným značením ( z/do Markovic např.jen linka č.3 a ne jako teď 1 + 3) -vážně se zamyslet nad trasováním alespOń jedné linky přímo přes Resslovo nám.(obrovský paradox - veřejná doprava vymícena a kolony osobních aut přes centrum nikomu nevadí) -návrh na trasy linek: linka č.1 : nádraží ČD-Masaryk.nám-Tovární-Na Větrníku a zpět (autobus by mohl pokračovat bez přestupu po lince č.3 a obráceně z linky č.3 na linku č.1) dnes je pro cestující matoucí na nádraží situace, kdy autobus začínající na lince č.3 má napsáno na tablu Markovice a on teprve začíná okruh přes Větrník na nádraží) linka č.2 : nově: např.nádraží ČD-Resslovo nám.-Na Valech-nemocnice-Family centrum-Na Větrníku a zpět linka č.3 : Na Větrníku - Družstevní - Hniličkova (možnost z několika variant - zpět např ul.Opletalovou ) -Tyrš.nám. - Dr.Malíka - nemocnice - nádraží ČD - Rozhledna - Markovice a zpět Linka č.4 : (Topol) - Na Větrníku - Družstevní - nemocnice -nádraží ČD -(Rozhledna - Průmyslová zóna) a zpět Linka č.5 + 6 víkendový provoz - a neposlední řadě se i zamyslet se nad novým systémem odbavovaní cestujících (za určitých podmínek a v určitou denní dobu)tak, aby byla možnost nástupu všemi dveřmi autobusu. To by určitě také přispělo k podstatnému zkrácení přepravní doby autobusů MHD a náseledně tak přilákání nových cestujících. tak to je jen pár nejzásadnějších bodů k zlepšení současné situace MHD v Chrudimi, tak aby byla schopna přilákat daleko více spokojenějších cestujích než teď, a také, aby její dotovaný provoz, dával nějaký smysl logiku a řád..

Frézování silnice po celé Chrudimi Mitke 21.04.2011 13:47
Ano je tragikomicke vletet do diry, kdyz je pred ni znacka prace na silnici a omezeni rychlosti na 30km/h.

provoz MHD v Chrudimi Jiří Hrbek 21.04.2011 12:33
Tak to uveřejněte zde, třeba to bude někoho zajímat

provoz MHD v Chrudimi bartaF 20.04.2011 20:45
To myslíš vážně? A který místostarosta nechává starostu vycukat?

provoz MHD v Chrudimi Krmelec 20.04.2011 19:18
No tak když jistý místostarosta dává k lepšímu silácké historky o tom, jak Řezníčka nechá vždycky týden vycukat a pak ho pošle do háje, je evidentní, že jsi se svými nápady klepal na špatné dveře Úsměv

provoz MHD v Chrudimi visit.cz 20.04.2011 08:38
není k čemu..optimismus je ve mně ffurt...jinak bych už tu nemohl 44let být...jinak, pokud se tedy mohu zeptat..že jsi tak dobře informován o všem..i o tom jak starosta rozhoduje či nerozhoduje..ty vlastníš asi minimálně dceřinou pobočku ABL v chrudimi ne??

Důchodová reforma shot 17.04.2011 22:12

Čeká to i Romana Málka? Krmelec 17.04.2011 20:53
Myslím, že by se chrudimský místostarosta místo dětinského účinkování na téhle rally mohl starat o neutěšený stav komunikací po minulé zimě. To bych asi ale očekával moc. - takže by mi bohatě stačilo v rámci deklarované čistoty a průhlednosti radniční koalice sdělení, kdo mu to sponzoroval a za čí peníze drandil.

Čeká to i Romana Málka? Cenzura www.Chrudim.cz 17.04.2011 17:47

Čeká to i Romana Málka? Cenzura www.Chrudim.cz 17.04.2011 12:57
Málek je teď předjezdec. To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D

provoz MHD v Chrudimi Krmelec 17.04.2011 09:00
Tak to ti gratuluju k tvému optimismu. On totiž starosta v tomhle městě o ničem nerozhoduje...

provoz MHD v Chrudimi visit.cz 16.04.2011 21:26
noo..zase až tak ne..když jsem seděl přes dvě hodiny přímo u starosty..a probrali jsem vše od á až po zet..

Frézování silnice po celé Chrudimi Bohemund 16.04.2011 19:48
Je to tragikomické. Už jsem do jedné díry taky vletěl:( V Německu by na tom makali, dokud by nebylo hotovo. Víkend nevíkend. Dnes sobota, nikde ani noha.

provoz MHD v Chrudimi fona1 16.04.2011 17:36
Tak to máš smůlu. Radnice v posledních měsících na nic a nikomu neodpovídá. Zkus to na lampárně na nádraží:)

provoz MHD v Chrudimi visit.cz 16.04.2011 14:48
Tento týden jsem předal na vedení radnice několik podstatných bodů k zlepšení současného provozu MHD v Chrudimi. Pokud, by měl o tuto problematiku někdo zájem, může mně kontaktovat na visit.cz@email.cz

Věci veřejné se začínají rozpadat Krmelec 15.04.2011 17:44
Navíc je čím dál tím jasnější, že i shot slouží kmotrům. Je to poměrně drahej načipovanej robot (kdo jiný má samozřejmě na něco takového peníze, než kmotři!) Tady na fóru slouží k tomu, aby zaséval zlobu, pomluvy, výmysly a blbosti, protože kmotrům se daří všude, kde vládne rozvrat, anarchie a blbství. Kmotři zatím pouštějí shota jen tady na diskuzní fórum, protože se bojej ho pouštět do města, aby mu někdo třeba neukopl hlavu, kdyby by ho poznal. Ale kdepak, my shota máme přečtenýho, na nás si kmotři jen tak nepřijdou Úsměv

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302  301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.