Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Konec letního kina? vilda 08.12.2008 14:35
Omluvím se klidně ale nebude k tomu důvod. Letní kino už nějaký čas nefunguje, protože o něj nebyl zájem. Taky na něj nostalgicky vzpomínám ale doba se hold mění a s ní i požadavky lidí na kulturu. V případě letního kina je takřka nulový. Proto mě žvásty, že jeho zrušením zmizí poslední stánek kultury nemůžou nechat klidným. Je v tom buď lidská omezenost anebo záměr škodit...
Reagovat na tento příspěvek

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi ANO 07.12.2008 19:03
Kdybys aspoň trochu chápal stromové řazení příspěvků, pak by ti, drahý diskutující, bylo jasné, že má reakce nepatřila tobě. Protože jsi to však zjevně nepochopil, udělal jsi tady ze sebe řekněme moulu. Blahopřeji. Nápověda: má reakce se týkala příspěvku "Odesílatel: masa Datum: 06.12.2008 12:35". Ok?

Pozdrav LukášMüller 07.12.2008 18:32
Ahoj od kolika je ta akce - děkuji za odpověď. Lukáš

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi masa 07.12.2008 18:22
A jaky nazor presne mas ty?Civis Habitator-zajmavé jmeno

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi Civis Habitator 07.12.2008 12:46
...pravděpodobně teď máte pocit osobního uspokojení, že jste tady prokázal Vaši vzdělanost. Ale opak je pravdou. Dříve než budete používat odbornou terminologii, doporučuji Vám si něco o významu použitých termínů skutečně nastudovat. Jinak bohužel působíte dojmem jedince, který používá slova o jejichž významu neví zhola nic. V příspěvku jsem si si dovolil odlehčenější formou upozornit na rizika, která se vážou na přítomnost těchto "skupin". Na vyjádření osobního "nadšení" z jejich možné potencionální přítomnosti v Chrudimi mám plné právo. Bohudík. Nesouhlasit a oponovat samozřejmě můžete, ale lidé na úrovni dokáží oponovat i bez použití invektiv o ošetřujícím lékaři atd. Doporučuji Vám tedy místo nemístného používání slov, které neznáte, podívat se třeba na statistiku spáchané trestné činnosti v rámci sociální skupiny chovanců dětských domovů a výchovných ústavů. Dále pak můžete nahlédnout na počet výskytů tuberkulózy k počtu členů mongolského etnika na území ČR. Obě tyto hodnoty pak můžete komparovat s výskytem těchto jevů v majoritní většině. Až tak učiníte,(pokud tedy jste vůbec těchto analytických postupů schopen)zjistíte, že použít v této souvislosti pojem "antropofobie" může jen opravdový a velký hlupák Ok?

Výstavba Na Rozhledně Nemo kpt 06.12.2008 20:07
Starému starostovi Novému čest a slávu. Třeba jeho grandiózní transakce s městkými akciemi Opatovické elktrárny zaslouží opravdové uznání. Na jedné straně zastupoval Chrudim jako starosta a na straně druhé jako zástupce významného vlastníka i Elektrárnu opatovice. Sice se veřejně ví, že to byl pro Chrudim slušný prodělek - mluví se o 50-ti mil., ale třeba mu vděk projevili v Opatovicích kde bral tantiemy a kdoví, co ještě. To si opravdu zaslouží uznání.

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi ANO 06.12.2008 15:12
Tahle sociální fobie se jmenuje "antropofobie". Řekněte o ní při příští návštěvě svému ošetřujícímu lékaři, jistě vám s ní pomůže.

Výstavba Na Rozhledně pavlicek 06.12.2008 15:11
Víte pane Josife, nepamatuju se, že bych se v OF s někým rozhádal. Naopak, tam byly vztahy docela v pohodě, i přesto, jak různorodé to bylo společenství. Pak se OF změnilo v Klausovo ODS a Diensbírovo a Havlovo Občanské hnutí. Mně bylo více sympatické ODS. Z ODS jsem odešel poté, co mi vadila městská politika ODS – autoritativní vedení radnice Jiřího Nového. Dnes se mu upřímně omlouvám, možná neuměl moc diskutovat a prosazovat své myšlenky, ale byl zcela jistě starostou čestným a poctivým. A docela bych si přál, aby někdo takový – s jeho zkušeností, schopností, i starostí o čistotu svého jména – se do chrudimské politiky vrátil. O dalších tvých řádcích je těžko diskutovat, např. – proč mne vyhodili z Chrudimské volby? Myslím, že jsem to ukončil sám, stejně jako ostatní – Mgr. Iva Hrochová, MUDr. Hanka Ženková, JUDr. Jana Malá, MUDr. Jiří Trněný, Arch. Josef Kopečný, Ing. Ladislav Motyčka, Ing. Ondřej Kudrnáč, a další a další, kteří prostě dali veřejně najevo své přání, aby jejich jména nebyla napříště spojována s neblahou činností tohoto společenství. pp.

Výstavba Na Rozhledně pavlicek 06.12.2008 14:50
Chcete, abych Vám napsal - ale neznám Vaši mejlovou adresu. Moje adresa je všeobecně známá a jednoduchá - pavlicekzavináčchrudimtečkacz. Řekl bych, že to dobře víte, ale pokud ne, ozvete se mi, rád Vám odpovím. Stejně jako komukoliv jinému. Mějte se hezky - PP.

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi masa 06.12.2008 12:35
udrzi a doufam ze lidi jako jsi ta bude cim dal min nejen mongol a dite z decaku dokazou ublizit jsou to i normalni lide kolem nas a ani nepoznas ze je to sadistickej magor

Výstavba Na Rozhledně Nos 06.12.2008 08:36
Pavle píchnul jste do vosího hnízda. Zbytek 3-4 členové Ch. Volby. To je realita. Ostatní se od nich distancovali a nechtějí s protagonisty mít nic společného. To je hodně smutný příběh.

Výstavba Na Rozhledně Zdena3 05.12.2008 20:07
Už si zase chce přivydělat jako na průmyslové zóně? Kdo ví, proč ho z Chrudimské volby vyhodili?

Výstavba Na Rozhledně Gerus 05.12.2008 14:39
Toto je začátek předvolební kampaně pana Pavlíčka...

Konec letního kina? filek 05.12.2008 08:56
To mi vždy udělá velkou radost - představa, jak horliví diskutující o tom, že je parkoviště v centru zbytečné, vyplivnou kritický článek na tento web a pak odjedou do centra, aby tam na černo zaparkovali na náměstí, ve Štěpánkově, případně na chodníku v Hradební a Filištínské.

Konec letního kina? Nos 05.12.2008 08:48
Vildo, když tam nebude amfiteátr, pro kino, koncerty a divadlo. Omluvíš se mě? Jinak Ti přeju krásný den a zbytečně se nepruď.

Výstavba Na Rozhledně pavlicek 05.12.2008 08:31
Milý kapitáne Nemo, nemaťte své okolí tvrzením o tom, že pozemek je prodán. Ještě prodán není, stále je ve vlastnictví města. Zastupitelstvo musí hlasovat o kupní smlouvě (tam budou definovány i podmínky prodeje - a nepřekvapí mne, když budou podobné, jako při prodeji Katastru - dvacetiletý splátkový kalendář). Zastupitelstvo tedy bude ještě rozhodovat - ještě je trochu času. pp

Konec letního kina? pepe 04.12.2008 22:17
Letního kina je sice škoda,ale sám za sebe přiznám, že jsem tam za posledních 10 let nebyl, takže souhlasím s tím co se zde má budovat, bude to určitě lépe využité. Docela by mě zajímalo, kolikrát jste za posledních 10 let byli v kině vy ostatní, zejména ti, co to nejvíc kritizují?? Přírodní amfiteátr a park bude pro město jistě jen přínosem a 60 parkovacích míst není zase tak mnoho, když se to udělá citlivě.

Výstavba Na Rozhledně logo2 04.12.2008 21:03
Zapomněl, na celou čtvrť, pozemky na Skřivánku s plánem přes 300 bytů budou brzy patřit taky panu Kuštovi. Je jedno, jestli bude stavět teď nebo za pár let. A jesli bude petice záleží třeba na tom, jak krásnou urbanistickou studii s jak vysokými bytovkami schválí nebo schválil pan architekt Thér. Musí se tam nacpat co nejvíc lidí, aby se investice rychle vrátila. Mimochodem, petice je legitimní prostředek přímé demokracie uvedený v zákoně, v čem je problém ?

Výstavba Na Rozhledně Nemo kpt 04.12.2008 20:31
Milý pane Pavlíčku, o své zahrádce si rozhodujte sám. O majetku města rozhoduje zastupitelstvo a to ho prodalo. Asi proto, že jsme ve městě a ne navsi. Napište mi, kdy jste naposledy na onom místě viděl někoho s mičudou. Průměrný věk obyvytel okolních domů je něco okolo 65 let. Až tam budou bydlet rodiny s dětmi, pak jistě budou plochy pro sportování potřeba. A na to radní mysleli, a vybudování dětských prolejzaček a hřiště na fotbálek je v jejich podmínkách prodeje.

Konec letního kina? Nemo kpt 04.12.2008 20:22
Letní kino, který bylo v provozu 2 měsíce v roce a poslední roky tam přišlo průměrně 20 diváků na film se mělo zrušit už dávno. Vedle plochy nejen na parkování, ale i na jarmarky, trhy, promítání a koncerrty má být navíc velký park. Já jsem pro, protože chrudim o nic nepřichází, ale získává.

Výstavba Na Rozhledně vilda 04.12.2008 19:12
Konečně správná připomínka Pepine - v Chrudimi se protestuje proti všemu a vedou se o všem nekonečný nikam nevedoucí debaty. Ať jdou všichni kdo podepsali petici bydlet na vesnici!!

Konec letního kina? vilda 04.12.2008 19:05
Kecy... Co vím bude tam amfiteátrum pro koncerty, divadlo a letní kino a taky parkoviště a kout pro rodiče s dětmi. Zbourání starý stěny na tom nic nemění. Tyhle řeči že přicházíme definitivně o důležitý kulturní stánek mě fakt prudí. A zase v tom má rypák ten ukecanej Nos!!

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi Civis Habitator 04.12.2008 16:06
..no já doufám, že si to prosociální cítění a filantropismus udržíte i poté co Vás či Vaše bližní třebas brutálně napadne některý z chovanců tohoto zařízení při útěku kvůli pár korunám na vlak, či strávíte pár měsíců v tuberkulózním sanatoriu poté, co na Vás v autobuse MHD zakašle milý pracovitý mongol..Ok?

Otřesný provoz v ulici Svatopluka Čecha!!!! cordell 04.12.2008 13:33
Víš kdy? Až v tom okamžiku, kdy se tam někdo z radnice (nebo příbuzný někoho z radnice) přestěhuje. Až potom se problém jedné ulice stane problémem, který bude chtít radnice řešit! Do té doby se o řešení bude jenom "uvažovat"....

Otřesný provoz v ulici Svatopluka Čecha!!!! Radim 04.12.2008 12:31
Vážení, kdy se konečně někdo začne zajímat o provoz v ulici Sv. Čecha a okolí. Hluk a vysoká rachlost projíždějících aut ze sportovišť, trvá každý den až do 24 hodiny. TO JE PROSTĚ NEÚNOSNÉ!!!! Výsledkem budou staticky narušené domy, zničené fasády, komunikace a chodníky od autobusů a aut, které nedokážou odbočit v úzkých ulicích. KDO TO ZAPLATÍ- MĚSTO????? KDO JE ODPOVĚDNÝ ZA TENTO HLOUPÝ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉM? PROČ SE NEPOSTAVÍ MOST PŘÍMO U ZIMNÍHO STADIONU A NEODKLONÍ SE DOPRAVA? KDO Z RADNICE ODPOVÍ?????

Výstavba Na Rozhledně Pepin 04.12.2008 07:42
Já jsem v Kazachstánu nebyl, tak nevím. Ale u nás domy vadí úplně všude. U nemocnice staví kušta - byla petice. v Hliníkách staví VCES - byla petice. Na Šancích staví BW - byla petice. Na rozhledně chce stavět kušta - je petice. Zapomněl jsem na nějaký bytový dům ?

Výstavba Na Rozhledně Jozif 04.12.2008 01:41
Pane Pavlíčku, nevěřím vlastním očím, jak můžete kritizovat práci, o které nic nevíte. Jaké máte informace o výsledcích Romana Málka, co víte o současné chrudimské ODS? Je o vás známé, že se vás všude zbavili. Nejdříve v OF, kde jste se rozhádal s každým, pak v Chrudimské volbě, odkud vás vyhodili a teď i u zelených, kde z vás mají srandu. Vaše analýzy by mohly snad zajímat důchodce před masnou na náměstí, tak to tam zkuste.

Výstavba Na Rozhledně pavlicek 04.12.2008 00:58
Vážený(á) Katatonia - koho tady tedy volit? ODS asi bude kopírovat neúspěch z krajských voleb. KSČ - to je docela dlouhodobý neúspěch i jako trvající opozice. Chrudimská volba - to je béčko ODS, jenom podřadné tříčlenné eseróčko s vlastními ekonomickými zájmy. Lidovci? S krajně neúspěšným místostarostou Romanem Málkem? Nebo nastupující korunní princ ČSSD se svou přestárlou porsonální chudobou? Stávající konstelace je fakticky docela smutná. Snad jenom některé osoby ten chabý průměr převyšují, řekl bych, že docela dobří jsou jak Čechlovský, tak i Řezníček. Ale solitery ten chabý průměr nezachrání!

Výstavba Na Rozhledně pavlicek 04.12.2008 00:44
Milý pane kapitáne Nemo, podle Tebe - domy mají stát tam, kde jsou dlouhodobě plánovány. To jest na pozemku, kteý je označen jako stavební. Ovšem pozor, i moje zahrada (zahrádka) je označena jako stavební pozemek. Nikdo mne ovšem nedonutí, abych ten svůj pozemek (zahrádku) zastavěl. Stejně jako nikdo nedonutí MĚSTO, aby ten inkriminovaný, lidmi využívaný pozemek, zastavěl. Pokud ovšem nezasáhne vyšší moc - která nečekaně ovlivní osoby v RADĚ MĚSTA tak, aby hlasovaly pro dům, který bude někomu vynášet, a proti lidem, kteří svévolně na pozemku čutají mičudu. Jen tak dál milí zastupitelé a radní, je to cesta ve prospěch (..... města?), občané to jistě ocení! pp.

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi shot 03.12.2008 21:08
No nadšeni z toho zrovna nejsme. Ale někde ty děti být musí a to rozhodně v lepším zřízení než dosud, ale hlavně s lepší budoucností. Uvědom si prosím, že pokud ty děti budou slušně vedeny je šance, že budou lepší než jejich rodiče. Není to totiž vina těch dětí, že se ocitli v nějakém ústavu. Je to vina těch dospělých, kteří je měli vychovávat. A k těm přivandrovacům. Tvoji předci přivadrovali až odněku z Indie. A ty jsi dnes starousedlík. Děti těch přivadrovalců možná budou přispívat na tvůj důchod. Dále problém těch "hnědočechů" - domnívám se, že míníš cikány - je v tom, že žádná vláda a to počínaje za Masaryka a konče za Klause pro ně ic neudělala. Nejvýše jim dala peníze, aby byli zticha.

Výstavba Na Rozhledně shot 03.12.2008 20:56
Určitě vejdou. Jako se vejdou dvě bytovky mezi kostel a "šedivku". Jen se přemístí silnice. A lidi budou mít zájem o byty, jiné nebudou.

Výstavba Na Rozhledně shot 03.12.2008 20:50
Hele pepine nekecej. Domy mají stát především tam, kde nejméně vadí. Územní plán v Chrudimi to je změna změny - jako v pohádce - "oOdvolávám co jsem odvolal". A je pravdou, že na Rozhledně mnoho plácků není. Pam Thér zpracoval plán rozvoje města a navrhnul zástavbu směrem k Topoli. Proč se nestaví tam? Připadá mi poněkud podivné, kdyř se zřídí PZ a v její těsné blízkosti se staví obytné domy. Opravdu vynikající, to snad nemají ani v Kazachstánu

Výstavba Na Rozhledně shot 03.12.2008 20:41
Paní Jano, máte pravdu. Kde je možno petici podepsat?

Výstavba Na Rozhledně shot 03.12.2008 20:39
Zřejmě jiné soudil dle sebe .

Konec letního kina? masa 03.12.2008 20:34
ahoj mas pravdu ale je vic veci ktere by nasi predstavitele vykonat a ne vamyslet hlouposti.Skoda letniho kina.Ale to oni nevidi.

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi masa 03.12.2008 20:32
ahoj myslim ze kazdy ma narok na napravu a kor kdyz je to mlady clovek.Nekteri jen nemeli doma zzemi nekdo se chyt party a nekdo to ma v krvi ale nemuzem je hazet do jednoho pytle to by nebylo fer.

Nový Café Bar 141 masa 03.12.2008 20:29
Ahoj mas pravdu takova utulna kavarna jako byla 141 uz tady asi nebude a jeto skoda velice radi jsme tam chodili byl to relax u kavy

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi Civis Habitator 03.12.2008 19:11
..no výborně!! Ghetto pro hnědočechy už je, teď přidáme "útulek" pro mladistvé zločince a pak už bude zbývat jen přistavět nějaký to záchytný zařízení pro príma přivandrovalce z celýho světa. A vůbec nejlepší by bylo ještě přidat kriminál, nejlépe pouze s dohledem....

Konec letního kina? Nos 03.12.2008 16:51
Za muzeem radnice navrhuje 60 parkovacích míst. Promenádu parkem okola ostrohu a lávku pro lepší dostupnost a na večer park zamknout. Přírodní amfiteátr se odkládá promítací stěna se bourá. Chrudim přichází definitivně o jednen důležitý kulturní stánek. Děkujeme........

zvykáme si na komunisty? MIREK 03.12.2008 11:02
V Chrudimi je to samej komunista.Takže není si na co zvykat.Akorát maj ty svoje knížky dobře skovaný. Hůř na tom budou ti,co je hodili do kamen. A mám pocit že členové milicí jsou v pohotovosti. Lidé bděte.

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi ANO 03.12.2008 09:50
To je jednoduchá rada. Zajeďte si do Hrochova Týnce a zeptejte se místních.

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi hel 03.12.2008 09:12
Vůbec netuším, co mám od tohoto zařízení očekávat. Projela jsem všechny dostupné informace o tomto zařízení, které se postěhuje z Hr. Týnce do Chrudimi - jednou je to Dětský domov, podruhé je to výchovné zařízení pro problematické děti (které mají problémy se zákonem). Tuším, že kdysi paní ředitelka prohlásila, že bude beseda s občany ohledně seznámení s tímto zařízením - a nic, jen se začalo stavět. Vzkaz pro obyvatele Rozhledny - buďte rádi, že na Vašem plácku vyroste "jen" bytový dům.

Výstavba Na Rozhledně hel 03.12.2008 09:08
Milá paní Jano, obávám se, že Vám to moc nepomůže. Buďte rádi, že budete mít v sousedství "jen" bytový dům. Tady v Chrudimi je totiž docela o strach bydlet vedle volného plácku .

Výstavba Na Rozhledně vilda 02.12.2008 14:26
Ne nadarmo se podepisuješ Nos - tedy šťoural.

Výstavba Na Rozhledně Nos 02.12.2008 12:17
Vildo, sjel jsem si tvé příspěvky,doporučuju abys to udělal.Je tam všechno co říkáš. Bohužel. A jsou lidi co se zde podepisujou plným jménem.

Výstavba Na Rozhledně vilda 02.12.2008 10:12
Tahle diskuse je od začátku žumpa proto se tady člověk který nechce být vláčen a špiněn nepodepíše. Spousta pisatelů jí používá jako klacek na lidi, léčí si tady svoje komplexy méněcennosti a mindráky, mstí se. To je smutný. Nevím teda Nose nad čím jásáš!?

Výstavba Na Rozhledně Nos 02.12.2008 08:08
Vildo, tato anonymní diskuse na tom kupodivu není zas až tak špatně. Podívej se na jiné, kde se to hemží sprosťárnama všeho druhu. Pokud se to Řezníčkovi jeví, jako žumpa, je jasné, že to čte. A jako místostarosta by pod svým jménem mohl dodávat informace a argumenty, pokud to nedělá anonymně. A tím kultivovat tuto žumpovní diskusi. Možná by se většina přihlásila plným jménem i když si myslím,že majitelovi to takhle vyhovuje. Má nás pod kontrolou.

Výstavba Na Rozhledně Nemo kpt 01.12.2008 20:06
Tohle je demagogie. Je mi jedno, kdo je pepin, stejně tak, jako mi je jedno kdo je uživatel. Může to být horlivý p. Remeš, zstupitel Pulpán a mnoho dalších, kteří jsou ve věci osobně zainteresováni. Domy mají stát tam, kde jsou dlouhodobě plánovány. To není problém ani kušty, ani stávající radnice. Navíc do roku 2004 to řídili socani včele s geniálním trávníčkem. A nevím, že by se kácely lípy, nebo javory. To je vaše blamáž a lež. Buď záměrná, nebo jste trochu hlupáček. ZELENI ZDAR.

Výstavba Na Rozhledně vilda 01.12.2008 19:29
V týhle diskusi je to těžký - Řezníček jí nazval dneska v Pernštejnu žumpou. Ani se mu nedivím když čtu takový bláboly který je schopnej napáchat Nos.

Výstavba Na Rozhledně Uživatel 01.12.2008 15:15
Je srandovní, jak tady píše Pepin, což je Kušta osobně, a jak se zastává Kušty. Došel už tak daleko, že i reaguje sám na svoje příspěvky coby Filek – to jest také Kušta osobně. Píšete tu, pane Kušto, o rozvoji města a dáváte to do souvislosti se stavbou nových bytů. Nic proti tomu, klidně si je postavte. Jste přece Chrudimák a jak jste kdesi už napsal, máte to město velmi rád, proto nepodnikáte jinde, ale právě v Chrudimi (jaká nebetyčná blbost). Ale proč kvůli tomu ničit kousek se zelení, kde dospělí rekreačně sportují a děti si hrají? To přece nemá s výhledem na Chrudim nic společného. Někdo tu už na fóru psal, že město (starosta, rada, zastupitelé) musí podobná místa bránit před takovými pokusy (jak píšete) o rozvoj města. Aby vaše představa o rozvoji města nakonec nezašla až po nutnost zástavby třeba Michalského parku. Nakonec uvnitř města je ještě možné najít řadu proluk, které jsou zarostlé plevelnými lípami či javory. Pryč s tím zeleným svinstvem, ta místa jsou zdrojem zisku, to už je beztak od Modré Hvězdy s panem starostou domluveno, že i sem sahá nutnost rozvoje města.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223  222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.