Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Obchvat se opět odkládá!!! vilda 20.04.2009 15:40
Shote slunko jasný nauč se blábolit už něco jinýho. Stokrát opakovaný žert přestává být žertem a mění se v trapnost. Žere tě závist - to je jasný. Kdybys občas zmáčknul knoflík od televize nebo otevřel noviny, nežvanil bys nesmysly. Libej ač ho nemusím dělal pro obchvat hodně a dotáhl ho do vládního usnesení. Jestli ti něco neušlo - vláda je v demisi!! Kdo teďka přiklepne Chrudimákům miliardu a půl?? Nebudeš to náhodou ty když mícháš hrušky s jabkama??? Jen blbec kterej spad z měsíce si může myslet že město může za svoje peníze vykoupit pozemky na obchvat!!!
Reagovat na tento příspěvek

Stiznost na mestskou policii AIKO 20.04.2009 15:32
Tak za prvé Policie ČR musí!!! příjmout jakékoli oznámení je-li porušován zákon nebo ohrožena bezpečnost lidí nebo silničního provozu. V žádném případě nehrozí zaplacení planého výjezdu! Městskou policii můžete volat ve stejných případech jako PČR, ale pouze na katastrálním území Chrudimi a Slatiňan, protože mají s Chrudimí smlouvu. V žádném případě to není o tom, že PČR příjímá pouze závažná oznámení a městká každou kravinu! Je logické, že oznámení, které je adresováno PČR je vždy lepší zavolat přímo a né zprostředkovaně! Operační Vám může klást doplňující otázky, můžete přesně určit místo apod. Pes nacházející se na území cizí obce nemůže MP skutečně zajímat! Kdo zaplatí odchyt? Umístění v útulku? Pracovní úraz strážníka?? Toto je v první řadě povinností majitele psa. Není-li majitel znám nebo je zřejmé, že pes majitele nemá, teprve potom to je povinností příslušné obce na jejiž území se pes nachází. V tomto případě obce Seč, která také všechno zaplatí. Nemá-li obec Seč uzavřenou smlouvu s MP nebo nějakou odchytovou službou, půjde si ho chytat třeba starosta.

Stiznost na mestskou policii vilda 20.04.2009 15:27
Policistka MP reagovala naprosto správně. Seč je úplně jiný město a řeší si veřejný pořádek samo. Jestli nemá strážníky - určitě využívá státní policajty. Pokud to ten pán - mezi námi děsnej nerv - neví, tak je to jeho problém a všech, kteří to nechtěj pochopit. Když se něco stane v Chrudimi, můžete volat obě policie.

Stiznost na mestskou policii ANO 20.04.2009 12:03
Je těžké pochopit, že šlo o tento konkrétní případ a to odkázání na PČR bylo proto, že Seč je mimo působnost MP CR?

Stiznost na mestskou policii tohos 20.04.2009 11:23
http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/mestska-policie-v-chrudimi-celi-stiznosti20090420.html Samozrejme je pravda, ze mestska policie nema tak daleko co delat od sveho obvodu, ale vyjadreni, ze je lepsi volat vzdy policii CR, to me prijde dost divny. Proc teda mestska policie je? Ja teda zavolam statni, ta zavola mestskou a ta zavola me, jestli si dany duvod, proc vubec volam policii, nevymyslim??? Chtelo to asi v odpovedi pana starosty upresnit, ze volat statni policii je vhodnejsi v tomto pripade, ale urcite ne vzdy. Ja sem se zase osobne setkal s pripadem, kdy privolana statni policie ke rvacce (nebyl sem jejim ucastnikem, pouze svedkem Ok? ) ihned rekla, ze je to zalezitost mestaku a jeste chteli vycinit volajicimu, ze ma priste volat MP a PCR. Tak jak to teda je??? PCR lepe zameri toulaveho psa? Jako pomoci vrtulniku a termovize? Úsměv Pane starosto, to ja teda budu volat PCR, kdyz budu chtit vyresit problem s hlucnymi sousedy? Tak to bych vam pral videt pak tu hlidku PCR, ktera by prijela a jeste me dala zaplatit zbytecny vyjezd, protoze je to prace MP. Pral bych si videt vas v ty situaci, to by byla sranda a uricte by vam rekla privolana hlidky PCR, ze ste udelal dobre. To je sranda :-D

Obchvat se opět odkládá!!! shot 19.04.2009 21:33
Není to ani tak dlouho, kdy náš bývalý starosta, naše sluko jasné, nyní poslanec,sliboval a sliboval. Jak se budeme mít díky PZ (prodělek pro město jako hrom), sliboval levnější vodné s stočné ( poznali jste to doufám na fakturách), jel na služební cestu o Bruselu zjistit jak je to s penězi na silnice (výsledek je znám) , sliboval jak se v poslanecké sněmovně zasadí o obchvat Chrudimi (a míssto toho přihrál peníze na golf). Inu sliby, chyby a slibům věří jen blázni. Jako starosta rozhazoval peníze města, rozprodával jeho majetek, jen aby mohl utrácet za předražené "investiční" akce. Jeho pokračovatelé a žáci v tom pokračují, utrácí a zastírají soukromé zájmy zájmy veřejnými. Krásným dokladem je plánovaná výstavba domů u kostela NPM, nového mostu přes Chrudimku a další "veřejné" akce. Kdyby místo toho město vykoupilo pozemky v trase plánovaného obchvatu, bylo by možná dnes jedodušší rozhodování a obchvat by se stavěl. Ale z toho by měli užitek jenom prostí chrudimáci.

Ceny bytů v Chrudimi cordell 16.04.2009 06:40
Pozor, příteli, abstrahuji od podvodů a podobných aktivit, to je odlišná kapitola, která je mimo všechny předpoklady standardního vztahu S a D.

Ceny bytů v Chrudimi Civis Habitator 15.04.2009 19:25
"já ovšem sleduji všechny parametry, nicméně cena byla, je a bude tím nejdůležitějším, milý příteli". Jak pro koho.....Ok? Víte něco o záležitosti Milheimova/V Ráji v Pardubicích a firmě KVALT s.r.o.? Tam se také zjevně sešli chytří lidé, pro které "cena byla, je a bude tím nejdůležitějším". Pokud jste této kauze nic neslyšel tak vězte, že aktuálně nemají ani peníze, ani byty. A nic nenasvědčuje tomu, že by tomu v budoucnosti mělo být jinak....

ČSSD proti vám tohos 15.04.2009 14:42
To je dobryÚsměv a hodi se to na kazdou politickou stranu.

ČSSD proti vám ucet 2009 15.04.2009 09:13
Zajímavá kuchařka ČSSD. Jak se dělají předvolební koblihy na http://www.cssdprotivam.cz/612.html

Ceny bytů v Chrudimi cordell 15.04.2009 06:32
Děkuji za upozornění, já ovšem sleduji všechny parametry, nicméně cena byla, je a bude tím nejdůležitějším, milý příteli. A prosím o velikout, opravdu velikou opatrnost při formulacích typu "se prodávají".....to by znamenalo, že za takovou cenu skutečně dojde k realizaci prodeje, ale to povětšinou vůbec není pravda, hlavně u větších bytů, lepší volba je "se nabízí". Ale jinak se potvrzuje vše, co bylo mnou zde na tomto fóru uvedeno, pár měsíců zpět se i panelákové byty na Větráku nabízely za cca 2mio CZK, a dnes takový být je již pod úrovní 1,4mio CZK.....

Ceny bytů v Chrudimi zvedavec 14.04.2009 15:13
Obávám se, že pokud dlouhodobě sledujete jen jeden parametr, tedy cenu bytu, pak Vám postupně zcela uniká realita trhu. Dovolil bych si Vás upozornit na skutečnost, že v posledním měsíci se v Chrudimi prodávají velikostně srovnatelné byty za 1,85 a 2,08 mio. http://nemovitosti.chrudim.cz/cgi/obec/vyber?id=Q2H&druh=5,6,7&typ=1&naz=Byty Proč asi?

Obchvat se opět odkládá!!! tohos 14.04.2009 06:29
Kdyby o tom rozhodovali lide, kterym jde jen o jejich prospech, tak musim za sebe rict a napsat, ze p. Liby teda asi moc nechce. Proste a zkratka slibil a nedodrzel. Ja chapu, ze je to slozitejsi, nez si dokazeme pripustit, ale nema nic slibovat. A za celou dobu jeho ucinkovani v PS a sledovani jak zprav, tak rady prenosu z PS, sem ho videl pouze jednou mluvit na kameru v predsali a za mikrofonem k cele PS ani jednou. To se mi zda velice malo. A podle me to takhle je i s jeho postavenim k Chrudimi. Dostal se ke korytku a tam pak jenom papal a papal, ale bez prace.

Obchvat se opět odkládá!!! litr 13.04.2009 20:47
Jezdím často na Havlíčkův Brod jak je možné že městečko Česká Bělá obchvat mít bude a provoz tam není tak intenzivní , to znamená že Chrudim není opravdu žádný unikát , je mi z toho zle a zároveń smutno.Chrudim mám rád a určitě si obchvat zaslouží ,bohužel o tom rozhodují lidé kterým jde jen o jejich prospěch a užitek.A připadá mi ,že z těchto příspěvků mají jen legraci a ještě se tomu smějí! Mě se chce brečet !

Obchvat se opět odkládá!!! ANO 13.04.2009 16:26
Ruku na srdce - měst s podobnou dopravní situací je více, než by se dalo spočítat na prstech a o tom, že situace "přestává být snesitelná a přímo ohrožuje zdraví a životy občanů" je přesvědčena drtivá většina obyvatel dotčených obcí. Takže Chrudim není zase takový unikát. Pokud chcete, mohu jmenovat alespoň pár měst, která mám namysli - je to např. Kolín, Havlíčkův Brod, Přerov,.... Jistě, nás trápí především stav ve městě, v němž žijeme, že? Ale nenalhávejme si, že jsme v tom sami. Ok? Co mi však vadí více je to, že píšete o podpoře protestů, ale sami nechcete nic organizovat. Zajímavé je, že p. Pavlíček byl jedním z těch, kteří se před lety přímo podíleli na protestech proti jednosměrnosti Široké (ona známá akce Chrudim - město, do kterého se jezdí zad(k)em), zatímco nyní už pouze "podpora". Nevím, jestli je to tím, že jste ztratil pár vlivných "přátel" z té doby (např. p. Jelínek se na té akci podílel také, že?) nebo naopak tím, že jste získal pár let a platí u vás slova Nohavicovy písně "Jsem příliš starý na to, abych věřil v revoluci", nebo je v tom ještě něco jiného, ale: oba přece víme, že tohle je k ničemu. Nějaká "podpora" jakéhosi OS (notabene ještě před 4 měsíci neexistujícího) nikoho nepřiměje k tomu, aby vyrazil s cedulí nebo bez na přechod. Oba také víme, že k tomu, aby člověk něčeho dosáhl, je nutné vyvinout nemalé úsilí a o dosažení cíle se postarat (porvat, chcete-li). Nelze čekat na to, že to za nás udělá někdo jiný. Takže: pokud to vy a vaši "Chrudimští patrioti" myslíte s podporou obchvatu vážně, uspořádejte takovou akci, ke které zde vybízíte (nebo jakoukoliv jinou, mající za účel upozornit na situaci kolem obchvatu Chrudimě). Za sebe mohu napsat, že pokud tam budete vy, pak já tam budu taky. Pokud ne, pozbývají smysl jakákoli prohlášení tohoto OS - stejně, jako samotná jeho existence...

Obchvat se opět odkládá!!! chrpatrioti 13.04.2009 10:35
Občanské sdružení Chrudimští patrioti, na svém shromáždění dne 9. dubna, se značným znepokojením přijalo zprávu o odkladu státní investiční akce výstavby silničního obchvatu. Ačkoliv chápeme, že v současné hospodářské situaci přicházejí škrty méně důležitých investičních akcí, pak je nutné vzít na vědomí, že v Chrudimi situace s průtahem vnitřním městem přestává být snesitelná a přímo ohrožuje zdraví a životy občanů. Obáváme se, že zodpovědná ministerstva nemají dostatek informací nebo nechápou dost přesně otřesný stav v tomto městě, a tak nezhodnotila negativní vlivy, ke kterým díky několikaletému odkladu této stavby ve městě dojde. Občanské sdružení za těchto okolností podpoří všechny zákonné možnosti občanských protestů, včetně periodických zastavení dopravy na kruhových objezdech při příjezdech do města s cílem zviditelnit problémový stav ve městě, neboť Chrudim je již jedno z posledních měst, kde je problém zklidnění dopravního průtahu zanedbán. Výbor občanského sdružení Chrudimští patrioti. chrpat@email.cz

hledáme asfaltovou plochu pro R/C uata Tommy 12.04.2009 22:28
Touto cestou hledáme prostor pro trénování jizdy s R/C auty (modely aut řízených vysílačkou). Jelikož v našem městě není prostor pro tento koníček, pokoušíme se oslovit místní firmy, majitelé pozemků a vlastně kohokoliv, kdo by nám mohl vyjít vstříc. To co potřebujeme je hladká asfaltová plocha co největších rozměrů, přístupná ve všední dny odpoledne/navečer a o víkendech. Přívod 230V (pro případné nabíjení baterií) by byl výhodou, ale ne podmínkou. Pokud si myslíte, že nám s tímto můžete pomoci, ozvěte se nám prosím na email rcchrudim@gmail.com nebo na telefon 776 098 930 - Tomáš Kopecký Informace o nás na http://www.rc-chrudim.eu

Hledám Antonín 11.04.2009 23:03
Jestli jste ještě nesehnala zahrádku něco bych měl.Telefonický kontakt je 777 777 210.

Veľká Noc – oslava vraždy! tohos 11.04.2009 09:09
Zdravim "admina" a zadam ho, at tomuhle pridavac trapnejsich prispevku, nez nas ostatnich Ok? , zakaze pristup nebo neco podobnyho. Protoze tohle tlaceni nazoru do lidi se mi totalne prici, je to jak kdyz stoji nekde banda vericich v casopis Strazna vez Úsměv Snad normalni clovek i s minimalnim IQ pozna, ze podobny prispevky sou hrozny a nemaji na diskusnim foru okresniho mesta co delat. Diky predem administratorovi.

Obchvat se opět odkládá!!! ador 10.04.2009 09:01
máte pravdu, milé ANO. zatímco já, jako "řadový občan" musím plnit celou řadu povinností - a nikdo se mně neptá, jak to udělám a jestli k tomu mám podmínky, pro naše poslance, senátory a vládu to asi neplatí. asi se řídí heslem : Slibem nezarmoutíš. Takže slíbil, slib nesplnil - tak to u mně není chlap. ( nooo, v jeho případě by nepomohlo asi nic Úsměv

Veľká Noc – oslava vraždy! ANO 09.04.2009 19:11
Ach jo, je problém takovéhoto blba zaBANovat? Vždyť tu jen šíří nesmysly, které navíc zakončuje reklamou na cizí weby.

Veľká Noc – oslava vraždy! Kwajdan 09.04.2009 18:41
Vážený pane zasílejte si ty vaše příspěvky do rodné vlasti, tam možná uspějete.Tady na ty vaše hlody nejsme zvědaví.

Obchvat se opět odkládá!!! ANO 09.04.2009 17:33
Otázka je jednoduchá: Splnil pan poslanec Libý slib? Odpověď je překvapivě stejně prosté: Nesplnil. Mně je úplně jedno proč, naprosto nepochybuji o tom, že si nějakou výmluvu najde. Pan Paroubek mi obchvat neslíbil a také mi jej nezařídil. Pan Libý jej sice taky nezařídil, ale zato slíbil - vidíte ten rozdíl?

Obchvat se opět odkládá!!! Bublina 09.04.2009 14:59
Neříkejte prosím,že pan poslanec Libý nesplnil slib,ale řekněte "díky" panu Paroubkovi a spol.- tudíž brečíte dobře,ale na špatném hrobě.

Veľká Noc – oslava vraždy! milan šupa 09.04.2009 14:28

Obchvat se opět odkládá!!! pavlicek 09.04.2009 11:49
Mám pocit, že už pomůže jen občanská neposlušnost, nátlaková akce, kdy lidé, kteří už mají plný zuby nekonečných štrůdlů aut valících se přes naše město, budou pomalu přecházet přes přechody u kruháků. Myslíte, že by se našlo deset dvacet lidí, kteří by opakovaně (třeba každý týden) tu hodinku věnovali? Myslíte, že by podobná akce mohla pohled ministerstev ovlivnit? zdraví - pp.

Obchvat se opět odkládá!!! pepe 08.04.2009 22:13
Citace z článku: „Pro stavbu probíhají výkupy pozemků, celkově je vykoupeno osmdesát procent potřebných ploch. Byla zahájena příprava výběrového řízení na zhotovitele stavby." Jestliže ještě nejsou pozemky, ani nebylo výběrové řízení, jak se mohlo vůbec hovořit o tom, že se začne letos stavět? Myslím, že nám naši politici mazali med kolem huby a nestydatě a úmyslně lhali. FUJ!!!

Obchvat se opět odkládá!!! tohos 08.04.2009 10:54
Nic jinyho nez souhlasitOk? Ale snad obchvat bude za rok, jak je to porad uz X let, kdy se rika: za rok, za dalsi rok, ...

Obchvat se opět odkládá!!! ador 08.04.2009 09:43
a nevíte někdo, prosím pěkně, jestli seškrtali investice i tomu golfovému klubu? Úsměv

Obchvat se opět odkládá!!! Civis Habitator 08.04.2009 08:57
...investice se dnes seškrtávají všude a na všechno. I to je jeden z dopadů aktuální recese. A Chrudim jaksi není pupek světa a tudíž není žádnou výjimkou. Navíc chtít začínat stavět za situace, kdy téměř 20% nezbytně nutných pozemků mi neříká pane je minimálně neobvyklé. Takový projekt bych osobně také pozdržel, i kdyby se žádná recese nekonala....

Obchvat se opět odkládá!!! ANO 08.04.2009 08:32
Kvůli čemu jinému? Obchvatu chybí jen peníze - a ty se rozdělují na úrovni ministerstev, vlády. Takže kde hledat důvody? Ať tak či tak, poslanec Libý (opět) nesplnil slib, takže mně jako obyvateli Chrudimě je jasné, koho nevolit (a chodníček ve Vlčnově, jenž slavnostně otevíral, si může vetknout, kam slunce nesvítí).

Obchvat se opět odkládá!!! tohos 08.04.2009 07:37
V techto pripadech vzdy rikam, ze tomu uverim, az kdyz to stoji!! A kde nastala chyba se dozvime? Jen sem zvedav, kolik lidi sem napise, ze je to kvuli politice Úsměv

Obchvat se opět odkládá!!! pepe 07.04.2009 22:23

Městský architekt shot 07.04.2009 21:54
A ten pozemek, přes který bude vjezd, ten je v majetku města? Protože, jak mám dojem, jedná se o soukromý pozemek, a ta parkovací místa tam nejsou pro veřejnost. Mebo se mýlím?

Městský architekt Bublina 07.04.2009 13:26
Vjezd bude z Poděbradovy ulice kolem Famosu a parkoviště bude na omezenou dobu,ne na celodenní stání

kadeřnictví petra121 07.04.2009 09:43
ahoj,mám dotaz ohledně kadeřnických služeb.Můžete mi někdo doporučit nějakou super kadeřnici nebo kadeřníka co opravduudělá změnu? dík

Ceny bytů v Chrudimi cordell 07.04.2009 06:33
Tak stačil necelý měsíc a v Chrudimi je již možné sehnat 3+1 cca 80m2 včetně provize RK za 1,47mio, tudíž je vidět, že se potvrzuje výše uvedené konstatování (dolů jdou i garsonky - aktuálně nejnižší nabídka za 890 tis). Pořád je ovšem jisté, že směrem dolů je ještě určitý prostor........

Městský architekt shot 06.04.2009 22:54
Předpokládám, že parkoviště na místě bývalého letního kina bude přístupné veřejnosti. Z ulice Lázeňská se tam zřejmě nedostanu, kde se tedy dá najet na onen plánovaný most přes Chrudimku?

Městský architekt Nemo kpt 03.04.2009 12:00
Proč uživatel lže ? Stačí se podívat na veřejné informace a každému je jasné, že FAMOS má 7 podzemníh stání a 28 pozemních. To je pro stávajících 10 a nových 8 bytů až až. Viz: http://www.k2invest.cz/_soubory/file/chrudim-famos-reka/famos-reka-situace-1-250-a.pdf http://www.k2invest.cz/_soubory/file/chrudim-famos-reka/famos-reka-1PP-a.pdf

Městský architekt Uživatel 31.03.2009 14:43
Bývalí členové Chrudimské volby před časem zaplatili v novinách Chrudimska inzerát,ve kterém veřejnosti sdělili, že si nepřejí, aby jejich jména s tímto spolkem byla nadále spojována. V článku jedním z argumentů zazněl nesouhlas s pletichami CH.V. při výběru a následně i nelegálním prosazení funkce městského architekta. Tehdy byl komisí, v níž byl jeden z přísedících Ing. Arch. Josef Kopečný, většinou hlasů vybrán arch. Milan Košař. Karel Thér nedostal ani tolik hlasů, aby se dostal do širšího výběru. Nyní se na I-DNES objevil v jiné souvislosti článek, který se k tomuto podvodu chrudimské radnice vrací – cituji : ...Výběrová řízení na obsazení městského architekta neovlivňují politici jen v Pardubicích. V Chrudimi před pěti lety něco podobného prožil další pardubický architekt Milan Košař. Ten už byl jasným vítězem soutěže na post městského architekta, ale nakonec pozici získal Karel Thér. A to i přesto, že podle pravidel výběrového řízení křeslo získat neměl. ... Thérovi pomohlo do funkce vlivné sdružení Chrudimská volba. To svého kandidáta tehdy protlačilo do druhého kola výběrového řízení, třebaže nedostal potřebný počet hlasů. Když nakonec konkurz překvapivě vyhrál, tři členové stavební komise na protest proti manipulacím ve výběrovém řízení odstoupili. Později i kvůli tomu část členů Chrudimské volby toto sdružení opustila. Tím celá věc skončila a Karel Thér je ve funkci doposud. Celý článek je na: http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=074&r=mfpardubice&c=1164825 Pak se ovšem nikdo nediví, že Karel Thér má co vracet, a snaží se zejména ve prospěch stavebních aktivit člena CH.V. pana Kušty. Jinak by nikdy neprošlo řešení nového bytového domu u Famos na hraně Chrudimky, kde chybí prostor i parkovací místa. A v tomto místě Kuštovi město postaví most (!!!) na parkoviště na místě bývalého Letního kina, aby nájemci a noví majitelé jeho bytů měli kde parkovat. Tuhle stavbu pan městský architekt neobhájí ani sám před sebou. Za mizerných 30 stříbrňáků hrát o zvuk vlastního jména, to je hodně smutný příběh.

Eduard Beránek Oponent 30.03.2009 19:53
Týdeník Pernštejn: Budeme od Páralové žádat vysvětlení Pardubice - „Jsme sice největší vládní stranou, ale na úrovni kraje poprvé opoziční,“ konstatuje poslanec a předseda Regionálního sdružení ODS Pardubického kraje Daniel Petruška. Současně dodává, že ODS nechce být jen opozicí křičící, ale opozicí konstruktivní. „K tomu bude zapotřebí chovat se více profesionálně. Poznámky typu - vy to zase projedete, vyženeme z hlav, protože takové myšlení by nám příští volby skutečně prohrálo. Vneseme tedy do prezentace názorů ODS v kraji systém a řád a zkonsolidujeme vlastní řady, abychom šli do dalších voleb posílení,“ říká poslanec Petruška. Na dotaz, zda ODS neutrpěla vznikem další pravicové Strany svobodných občanů (SSO), která uspořádala v Pardubicích v úterý ustavující sněm, odpovídá, že nikoliv. „Pro nás je to menšinový problém, ne zásadní. Daleko závažněji však vnímáme účast naší paní poslankyně Aleny Páralové na tomto sněmu. Neříkám, že bychom chtěli její účast na akci jiné politické strany rovnou řešit, ale budeme od ní minimálně žádat nějaké uspokojivé vysvětlení. Podle mého názoru se bude muset rozhodnout, zda ještě reprezentuje ODS, anebo se už cítí být se svými názory někde jinde,“ míní Daniel Petruška. Místa v krajském předsednictvu Strany svobodných občanů obsadili po úterním ustavujícím sněmu také dva donedávna členové ODS v pardubických Polabinách, předtím v Chrudimi, Eduard Beránek a Josef Káles starší. Krajský šéf ODS Petruška si nemyslí, že by jejich odchod spustil na krajské úrovni lavinu přestupů ostatních členů ODS do SSO. Vnímá totiž oba regionální politiky jako neřízené střely ve vlastních řadách, kteří se vlastními iniciativami z ODS sami vytěsnili. „Odchodem těchto pánů se rozhodně necítíme být oslabeni. Naopak. Stranu svobodných občanů upřímně lituji, že je má ve svém předsednictvu,“ odpovídá poslanec závěrem. (rz)

Dětská hřiště quido. 30.03.2009 16:14
http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=415&id=1903 Proč chtějí stavět další, když se o to ani nikdo nestará? viz. sídliště U Stadionu!

Chrudim cis 29.03.2009 09:15
No já si tu práci pane Pavlíčku dal a nikde jsem nenašel, že byste se k zisku z průmyslové zóny přiznal. Zkuste to napsat sem.

Chrudim pavlicek 29.03.2009 08:44
Na to jsem pane Cis odpovidal nejmene 10x. Dejte si tu praci a informaci si najdete. Nebo jestli vite cokoliv jineho - klidne to sem napiste. Zdraví - pp

Chrudim cis 28.03.2009 17:24
To je dobrý nápad pane Pavlíčku. A než si pan architekt připraví odpověď, napiště nám mezitím, kolik jste vydělal na prodeji průmyslové zóny. Budeme se těšit ...

Chrudim pavlicek 28.03.2009 17:16
Zajímavý článek v sobotní MFDnes - klikni na http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=074&r=mfpardubice&c=1164825 Jestlipak se někdy lidé dozvědí, jak to s tím postem městského architekta v Chrudimi vlastně bylo? Myslím, že Karel Thér není špatný člověk, a že o té manipulaci, díky které je dnes ve funkci, ani nevěděl. Ale poté, co byl v Chrudimském deníku, v článku od pana Kopečného obviněn, by myslím stanovisko zaujmout mohl. Zdravím všechny zvídavé - pp

Už je to tady tohos 26.03.2009 20:16
Psal sem o modry a zeleny, ptoze nikdo jiny se predtim nevyjadril. Kdyby tam byl nekdo od zlutejch, oranzovejch nebo rudejch, tak bych to tam napsal. O tom zamlouvani vlad - me se tahle vlada zpocatku zamlouvala, ale postupem casu pricila. Ale ja s tim nic neudelam, jedine vsichni co pudou k volbam a daji svuj hlas s tim neco provedou, ale sem zvedav na volebni ucast. Taky preji hezky den.

Už je to tady Civis Habitator 26.03.2009 11:10
...."za rok bude hůř každopádně, ať bude u moci kdokoli, krize teprv začíná a když tak sleduju různé články na netu tak to bude pěkně vostrý"... ...já bych to zas neviděl až tak černě. Co mě se týče, tak pokud nedojde vyloženě na převrat (a to nedojde) spojený s vyvlastňováním, znárodňováním, měnou atd. tak mě to nechává celkem v klidu. A pokud by na převrat skutečně došlo, tak bych jako třídní nepřítel asi měl pravděpodobně úplně jiné starosti, než glosovat politickou situaci.To je sranda :-D

Už je to tady davyy 26.03.2009 09:23
pane vy jako podnikatel byste se mel obavat paroubkovcu, pokud jste jeste necetl jejich kampan jak celit hospodarske krizi tak si to prectete budete zirat ... zvyseni dani u podnikatelu, zvyseni dani bohatych, zvyseni podpory nezamestnanych, snizeni DPH z 9 na 6%, zruseni prvni 3 dny nemocensky ... tzn. ze lidi do prace nedostanete, budou drepet doma a prachy budou, a my ostatni na ne budeme vydelavat a jeste samo vlada na to nekde bude muset vzit, takze dalsi zadluzovani ... fakt vyborny at Pazourek tahne nekam, vzdyt i socialni demokrate v ostatnich Evropskych statech Pazourkovce odsoudili v dobe predsednictvi a hospod. krize fakt lepsi cas si uz vybrat nemohli na svrzeni vlady ...

Eduard Beránek davyy 26.03.2009 09:16
mimochodem Beranek dostal od chrudimske ODS vyhazov, mimo jine protoze stoural a nelibilo se mu spojenectvi a ruzne pikle s Kuštou ... na jakypak asi popud vznikla reportaz ohledne prum. zony v TV, cachry s pozemky a samo pan Kušta, Liby aspol.?

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232  231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.