Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Nový supermarket u Píšťov mucr 10.06.2009 10:05
Nejbližší stěna obchodního centra bude od řeky zdálená asi čtvrt kilometru.
Reagovat na tento příspěvek

Chrudimské náměstí Lebduška Josef 10.06.2009 08:02
Pane Kocmane, problém je v tom co ve svých příspěvcích říká p. Baborák Léna. Nikde, alespoň mi není známo, nebyla studie řádně zveřejněna, jen někdy na zastupitelstvu. Jedná de tedy o něčem, co pokud bude schváleno, se dá přizpůsobit jakkoliv. Navíc celé to zadání bylo původně plánováno na několik etap a jedna z nich měla být zástavba za kostelem. Nyní se etapy sloučily a v zadání změny kolem muzea je i zadání přestavby za kostelem. Je to tedy celé podivné. Domnívám se, že nejprve by měl být vystaven projekt, k němu proběhnout diskuze a to jak odborníků, tak veřejnosti, poté buď něco vybrat a pak stavět. A náklady na přeložku by měl nést investor, on chce stavět a vydělat. Bohužel nyní, dle mého soudu, se něco schvaluje a jen pár zasvěcených ví co, poté město provede zbytečnou a drahou přeložku silnice a prodá investorovi pozemek. V ceně pozemku určitě nebudou náklady na přeložení silnice a sítí, to zaplatí město. A celé je to schováno v schvalování změny územního plánu, není to předloženo ani jako samostatný bod na jednání zastupitelů.

Chrudimské náměstí KocmanP 09.06.2009 21:16
Pane Ivane B., žádný projekt k dostavbě na náměstí neexistuje. Věřte, že to vím zcela jistě. A kde není projekt, nemůže se dělat ani oponentura. Obávám se, že to bude asi problém této diskuze. Jinak jsem vám už minule chtěl napsat, že na můj vkus příliš žonglujete slovem demokracie a to je mi vždy trochu podezřelé. Ale je to váš vkus ...

Chrudimské náměstí Léna 09.06.2009 18:09
Bohužel to vše probíhá podle osvědčeného a zaběhaného modelu. Radnice, lépe - několik vyvolených, kteří na tom mají vlastní finanční interes, se s nějakým velkým zveřejňováním nezdržuje. Někde se to trochu napíše, nejlépe mezi nějaké nicotnosti se vrazí bod o přestavbě centra aby to moc nečnělo a čeká se, že my blbci si pokud možno ničeho nevšimneme. Pak se to schválí, protože o tom nikdo moc nevěděl, začne se stavět a my blbci najednou zíráme, co nám to tu roste za hrůzu. A je pozdě honit bycha. Můžeme se tak maximálně stydět před svými dětni, cože jsme to dopustili, že nám v centrech na místech posledních zbytků zeleně rostou Afipaláce. Vždycky když ho vidím, chce se mi emigrovat do hluboké Sibiře a upít se tam obilnou pálenkou. A nemohu trochu nezamávat červeným hadrem: Při pročítání příspěvku páně Kocmana mě napadlo, jestli to snad není siamské dvojče našeho oblíbeného Vildy, že mají tak podobný styl. Nebo alespoň někdo ze stejného ročníku literární akademie. Nechť jsou všechna bytosti šťastné, jupíí.

Hotelová škola Bohemia StudentHš 09.06.2009 15:59
Tak to je pravda. Sice je pravda že ta škola je hrozná, ale za ty peníze co jsem do toho už vrazil, tak tamk zůstanu, stěžovat semůžu, až když už budu mít maturitní vysvědčení, ale stejně mě to bude k ničemu

Hotelová škola Bohemia Ivanhoe 09.06.2009 13:21
Stěžovat si na odboru školství??? Haha...to by jsme z tý školy vylítli dřív než by jsme stačili říct ,,Auf wiedersehen" to je asi tak jako žalovat svýho nadřízenýho a doufat, že nebudete mít druhej den na stole výpověď...ono když už jsme si to zaplatili tak jsme chtěli taky dostudovat!!!!

Chrudimské náměstí IVAN - B. 09.06.2009 12:33
Příspěvky Vildy si může přečíst každý-a má jasno. O jakých panelácích mluvíte? Rozdílný názor neznamená antipatie, dokonce ani pomluvu ne. Projekt z města vypadl a autor v něm volá po diskuzi nad svým projektem. Media a radniční zpravodaj diskuzi nevedou-mlčí či mlží. Obyvatelé jsou jednostranně informováni. Není slyšet oponentní hlas. Dostavba centra města je věcí nás všech. Proto je normální a demokratické o ní vést diskuzi. V Chrudimi se záměrně diskuze nevede-to mě znepokojuje.

Chrudimské náměstí KocmanP 09.06.2009 10:33
Pane Lebduško, já se musím trochu Vildy zastat. Pročetl jsem jeho příspěvky a nemám pocit, že by někoho nechutně napadal. Já tu diskusi vidím tak, že jde o rozvoj Chrudimě, jedni vyčítají druhým, že chtějí centrum města zastavět panelákama. Ti tvrdí, že to není pravda a konstatují, že ti druzí (Léna, Baborák /Janek/, Pavlíček) jsou vedeni osobními antipatiemi proti představitelům města. Myslím, že by bylo nejlepší počkat až z města projekt na oživení centra vypadne a potom se o něm bavit. Co vy na to?:)

Nový supermarket u Píšťov Jan Víšek 09.06.2009 08:17
Pokud bude stavba realizována, tak jak na výkresu, potom se p. Čechlovský v příspěvku nad tím mýlí, protože uvádí: "Úplné vyloučení aut z prvního úseku FIT okruhu ... míněno od mostu až k první rodinné zástavbě ... kde by měla auta úplně zmizet ..." Pokud se podíváme na výkres, tak je sice pravda, že vyústění současné komunikace podél Chrudimky do ul. M.Horákové je plánováno pouze pro pěší a cyklisty, avšak do této "pěší" komunikace vyúsťuje jižněji jiná komunikace pro auta délky 64metrů a šířky 4m.

Chrudimské náměstí Lebduška Josef 09.06.2009 07:54
Stále zde Vido napadáš a na můj vkus dost nechutně, jiné diskutující, kteří se provinili je tím , že mají jiný názor. Také píšeš o stále stejných lidech napadajících záměry radnice. Já mám ale dojem, že je tomu naopak. Jkmile se objeví názor kritizující radnici, ihned se objeví různí "Vildové" nechutně napadající diskutující a odvádějící diskuzi jiným směrem. Mě osobně je jedno, zda někdo nosí sukni či kalhoty, zda je úspěšným podnikatelem či pouze vrátným. Zajímá mně jeho názor a v něm lze poznat jaký to je člověk. A ten, kdo vulgárně uráží jiné, ten zcela jistě mé sympatie nezíská. Proto doporučuji všem, neodpovídat na urážky a dikutovat pouze o původním problému.

Nový supermarket u Píšťov mucr 09.06.2009 07:13
Obchodní centrum Chrudim - Píšťovy: Realizace stavby bude probíhat ve dvou fázích: 1. fáze - okružní křižovatka, veškeré komunikace, budova OC, parkoviště (do října 2009) 2. fáze - dostavba přilehlých obchodů a čerpací stanice (během roku 2010) http://www.chrudim-city.cz/public/file/UPR_UP_OC_Pistovy_situace.PDF

Chrudimské náměstí tyrrelll 08.06.2009 22:42
Tím novým jménem nejspíš myslíš mne, je to pravda moc příspěvků tady nemám, ale diskuse tu pročítám již několik let, hlavně v poslední době, protože se tu někdy dozvím informace, které jinde neseženu. V žádné politické straně jsem nikdy nebyl ani nebudu, a po tom co chrudimské zastupitelstvo většinou rukou společnou bez ohledu na stranickou příslušnost dokáže odsouhlasit za hrůzy už nechodím ani ke komunálním volbám, protože to nemá smysl....

Chrudimské náměstí Léna 08.06.2009 20:15
Tak sbohem a šáteček. Pozdravujte své bratry ve zbrani, za které jste se tu hrdinně bil. Měli jsme vás rádi.

Chrudimské náměstí vilda 08.06.2009 19:03
Léno nebudu na vás ani další na tohle téma reagovat, protože by to vypadalo jako že tím žije celý město, ale vona to není pravda. Naposledy opakuju že všechny tyhle bludy, poplašný zprávy a nekvalifikovaný žvásty vycházej z jednoho hnízda a nikdo mi nerozmluví že ne! Vsadím se že začnou přibejvat další pomlouvačný témata o penězích z našich kapes, o srnečkovi a dalších vašich oblíbencích na radnici který se přeměněj na politický hesla - kaktusáři všech zemí spojte se! Toho se nebudu zúčastňovat a nahrávat vám, abyste se na mě s Baborákem a dalšíma střídali.

Obchodní zóna Jordánek kif 08.06.2009 18:31
Chrudim se rozrůstá všemi směry. Neví o tomto projektu někdo něco bližšího? A co si o tom myslíte? 6 průmyslových hal v dané lokalitě... http://www.k2invest.cz/chrudim-jordanek/

Chrudimské náměstí Léna 08.06.2009 18:26
Vaše příspěvky přestávají být relevantní. Skoro totéž neznamená totéž, o panelácích píšu v souvislosti s Kateřinou a co má stát kolem kostela víte přece taky. Třípatrové komerční bytové domy. Takže kostel zakryjí až k okapům. A jde hlavně o to, že kvůli tomuto projektu hodláte překládat silnici, což jsou hlavně sítě a tím pádem nepředstavitelné peníze. Naše peníze.

Chrudimské náměstí vilda 08.06.2009 17:53
Nezlobte se Léno - to že tady moci lidí s váma nediskutuje ukazuje jak jste jim absolutně volný. Nevím o tom že by měly v historický Chrudimi stát další šedivý paneláky a u kostela, fakt asi jen ve vaší hlavě. To snad nemůže žádnej soudnej člověk myslet vážně!!?? Tomu se říká diagnóza...

Chrudimské náměstí vilda 08.06.2009 17:34
Ivane Baboráku a zároveň anonymní Janku nejsem vulgární a mám právo vyslovit člověče taky svůj názor. Nevím k jakýmu spiknutí se v Chrudimi schyluje - o tom pořád hovoří dokola jenom jedna parta lidí včetně vás. Jestli je vás 10 - 15, tak je to hodně. Tak si konečně přiznejte že vám nejde o naše město - vy jestli se nepletu bydlíte na vísce - kdežto o politiku ze který vás vypoklonkovali.

Chrudimské náměstí Léna 08.06.2009 17:33
Diskuze s Vildou je poměrně kontraproduktivní. My o městě a on stále o koze. Opakuji pro ty později přišedší líné číst celou diskuzi, i kdyz zas tak moc lidí zde, bohužel, nediskutuje. Jediné nenávistné příspěvky jsou tady, Vilíku, ty vaše. Nejde tady o konkrétní lidi ale jejich záměry, kterými hodlají zničit vzhled historické Chrudimi. Tohle tady přece už známe od bolševika - např. vybourání Kateřinského předměstí a zastavění celé Husovky šedými panelovými obludami. Jak se na to nadávalo, že zakryly Kateřinský kostel! A teď skoro totéž hrozí kostelu Nanebevzetí panny Marie! To se na to zase jen mlčky budeme koukat? A až to bude stát, sypat si popel na hlavu, že jsme se měli ozvat?

Chrudimské náměstí IVAN - B. 08.06.2009 15:24
Anonymní Vildo, pokus se pochopit, že jsou lidi, kteří mají jiný názor než ty, či radnice. Mají na to právo. Pokud ho presentují a podkládají argumenty jsou pro naše město důležitý a hodnotný. Patrně jsi nepochopil k čemu se v Chrudimi schyluje-bude se nezvrtně měnit tvář vnitřního města-našeho města. Proto tě prosím, abys toleroval zdejší jedinou diskuzi na toto téma-jiná se totiž bohužel nevede. A moc tě prosím-nebuď vulgární. ivan baborák

Chrudimské náměstí vilda 08.06.2009 14:50
Léno - neřek jsem nic víc než že je podezřelý, že se na týhle diskusi vynoří vždycky nějaký jméno o kterým nikdo předtím několik let neslyšel a pokaždý mluví stejným jazykem jako všichni chrudimský chaotici a šijou tady v týhle nechutný kampani do těch samejch lidí. Vy tomu říkáte radnice, já říkám, že lidem pletete hlavy a že by za to někdo měl nést odpovědnost. Stačí se podívat který chaotici tady nenávistnou kampaň vedou. Vidím v nich ztroskotance, který vodevšad vyhodili nebo jsou za svůj život již v několikátý straně. To mě znepokojuje - ne záměry radnice. Od čeho máme zastupitelstvo?

Ceny bytů v Chrudimi cordell 08.06.2009 13:36
http://nemovitosti.chrudim.cz/cgi/obec/detail?ord=M99-001079&id=Q2H Oprava výše uvedeného, už jsme za 3+1 dokonce na 1,34 mio CZK, což se blíží cenám za 1+1....

Obchvat se opět odkládá!!! CHRPAT 08.06.2009 11:34
Ještě k Akci - blokáda dopravy: Plakátky k distribuci jsou v dostatečném počtu uloženy ve speciální prodejně Kávy a čaje, vedle drogerie na náměstí. Budeme vděční každému, kdo může pomoci s jejich vyvěšením. Akce proběhne už tento pátek, v 8.30 ráno! Vaši Chrudimští patrioti

Hotelová škola Bohemia Civis Habitator 08.06.2009 11:11
Bohužel v tomto případě nelze než souhlasit. Hotelová škola je holt subjekt, u kterého na prvním místě vedle vzdělávání studentů nutně stojí i ekonomický výsledek. Rozhodně zde nejde o obecně prospěšnou společnost. A pokud se tam někomu něco nelíbí a s něčím nesouhlasí existují dvě možnosti. 1) odstoupit od smlouvy a ukončit vzdělávání na této instituci 2) jsem-li přesvědčen o finančních machinacích a jiných nestandardních záležitostech je nutné podat podnět k prošetření ideálně na státní zastupitelství. A zcela závěrem: co si budem nalhávat, studenti této školy rozhodně nejsou a nikdy nebudou žádní akademici. Jsem si jist, že pro mnohé (studenty i jejich rodiče) je toto jediný způsob jak zajistit vzdělání na relativně slušné výstupní úrovni.....a zkrátka každá sranda něco stojí,že? Ok?

Chrudimské náměstí pavlicek 07.06.2009 21:53
Pan Zahrádka, redaktor týdeníku Pernštejn, sdělil, že za mou úvahu v této diskuzi o tom, že zavádějící a matoucí na téma FRONTA DOMŮ OD KOSTELA K RŮŽOVCE jsou placenou reklamou, mne bude žalovat, pokud se na tomto místě neomluvím. Sdělil jsem mu, že se omluvím, pokud nepravdivé informace opraví, resp. pokud uveřejní několik řádků opačného názoru. To pan Zahrádka z celkem pochopitelných důvodů odmítnul. O probíhající kauze budu tuto diskuzi informovat, aspoň bude trochu zábavy v tomto slzavém údolí. Zdravím Vás všechny - PP.

Obchvat se opět odkládá!!! CHRPAT 07.06.2009 21:17
BLOKÁDA BUDE! Chceme poprosit všechny, kdo tuto zprávu čtou, o co nejúčinnější pomoc. Tím, že se výzva sdružení Chrudimští patrioti nevešla do obsahu radničního zpravodaje, byly podstatně narušeny plány na informovanost veřejnosti o průběhu akce, která proběhne již tento pátek, v 8,30 ráno, na kruháku u Bídy. Prosíme proto Vás všechny. Klikněte na www.obchvat.estranky.cz Vytiskněte text výzvy k účasti na svých tiskárnách a plakátky vyvěšte v okolí svého bydliště a zaměstnání. Požádejte své děti, aby informaci předaly spolužákům a ti opět svým rodičům. Pošlete tuto výzvu okruhu svých přátel. A závěrem to nejhlavnější: přijďte na místo akce. Tohle není politika. To je prostá sebeobrana. Prostý výraz pudu sebezáchovy. Ukažme, že nám není jedno, jak s námi politici jednají. Ukažme, že máme sílu tu špinavou řeku kamionů v Chrudimi zastavit. Chce to jen maličkost - věnovat čtvrthodinku vlastního času. Věnovat ji sami sobě! Omlouváme se, že webová stránka našeho sdružení je momentálně nefunkční, její webmaster je na cestách mimo EU. Další informace naleznete také na www.chrudimskemaminy.estranky.cz

NEZAMĚSTNANOST Edward 07.06.2009 18:11

Hotelová škola Bohemia tohos 07.06.2009 17:19
Ze varujete, to vam neberu, ale jak sem spal, jen vase volba je, ze ste na tuhle skolu selOk? A stiznost rodicu na skolu nepomuze, to je prece jasny, musite jit asi vys, treba na urad (napr. odbor skolstvi), to je zase muj nazor. Preji hezky zbytek vikenduOk?

Hotelová škola Bohemia StudentHš 07.06.2009 16:22
Musím opět reagovat napříspěvek TOHOSE. Vy víte o té škole jen to že má úspěchy a reprezentuje chrudim to nepopírám, ba naopak je to pravda!! Vy tu říkáte, že brečíme jenom tady na fóru a divíte se že nic neuděláme, já Vám řeknu ten důvod proč nic neděláme. Už několik rodičů v minulosti šlo proti škole, stížnosti atd. a myslíte si že je škola poslouchala nikoliv!!!!! málem nedostudovali ani jejich děti!!!! jen kvůli tomu, že se rodiče ozvaly. Studenti se mohou ozvat maximálně až když drží v ruce maturitní vysvědčení, ale to už jim k ničemu není!!! Na tuto školu jsem šel dobrovolně, ale proč? Protože pan Pecina školu vychvaloval jak je nejlepší, jak studenti mohou jezdit na praxe do zahraničí atd. prostě jak už je napsáno v 1. příspěvku "když ptáčka lapají pěkně mu zpívají" a to pan Pecina umí opravdu perfektně!! Jak už tady psal další student problém s vestičkami které jsou zbytečně předražene. Jsou sice šité na míru, ale ať se zeptáte kterékoliv švadleny, tak vám řekne, že by Vám to ušila minimálně o polovinu levněji!! A když znovu použiju počty: školné v průměru 17000 Kč za školní rok x 4= 68000 Kč, myslíte si, že vestičky by nám škola nemohla koupit? Když k tomu připočtu další výdaje, jako je oblečení na obsluhu, do kuchyně a učebnice tak se dostanu za ty 4 roky určitě na částku 80000 Kč a to nepočítám kapesné, cestovné a kapesné na praxi to už bych se blížil ke 100000 Kč. Opravdu bych čekal že za tyto peníze s námi bude škola jednat alespoň trochu lidově. JEŠTĚ JEDEN VZKAZ PRO TOHOSE:? O TÉ ŠKOLE VÍTE SNAD JEN TO ŽE MÁ ÚSPĚCH, COŽ JSEM VÁM NEPOPŘEL, BA NAOPAK JSEM TO JEŠTĚ PŘIZNAL. ALE KDYŽ O TÉ ŠKOLE NIC JINÉHO NEVÍTE, TAK SE VĚNUJTE JINÉMU TÉMATU A NEOSPRAVEDLŇUJTE ŠKOLU, VŠICHNI LIDÉ CO SEM PÍŠOU PŘÍSPĚVKY TAK CHTĚJÍ JEN VAROVAT VEŘEJNOST PŘED TOUTO ŠKOLOU!!

Hotelová škola Bohemia Pan Kritik 07.06.2009 15:16
Já myslím, že většině lidem zde nejde o nějaké brečení nad cizím hrobem a naříkání, ale o to, že informace pošlou do světa a tím varují další rodiče, kteří netuší, do čeho jdou. Co bylo to bylo a nikdo to už nevrátí. Samozřejmě akce jsou na úrovni, veškeré prezentace a akce, působí to příjemně. Ale samotný systém této školy je natolik dobře promyšlený a rafinovaný, že to do tohoto systému nikdo nevidí. Každý je s každým výborně sehraný a nikdo nic neodhalí a nedokáže.

NEZAMĚSTNANOST Vaklaf 07.06.2009 12:27
Krásné - když nemám argumenty - tak urážím. To je trapárna nejvyššího kalibru. K tomu odkazu pouze jediné - ukradený motiv Karla Zemana s dějem, který nemá s dneškem vůbec nic společného. Měl byste se opravdu jít léčit... PS.: studentská léta jsou mi (bohužel) už hodně vzdálená a jsem zaměstnanec.

Hotelová škola Bohemia tohos 07.06.2009 08:56
Zdravim te, studente. O tom, ze si kradete penize, sem napsal jako reakci na prechozi nazor, na ktery sem reagoval, tam to tak vyznelo, teda aspon meOk? Uz sem to psal jednou. To, ze sis zvolil tuto skolu, je tvuj problem, rozhodnuti tvoje a tvych rodicu. Urcite te nikdo pod natlakem do tyhle skoly nenutilÚsměv To znamena, ze si s rodici na 100% vedel, kolik tahle skola stoji, jestli ne, tak lzesOk? Nezlob se na me, ale breceni na disk.foru nic neznamena a nic s tim neudelas. Takze jestli budete v tomhle vsichni pokracovat, tak budete mit maximelne nabehlou zilu na hlave z nervuTo je sranda :-D Musis se ozvat a ne jen remcat. Tak to vidim jaOk? A opet se budu opakovat. O teto skole vim jen to, jak prezentuje Chrudim, ze vyhrava souteze a tudiz ma uspech. A priznej si to, je to pravda. Takhle ji musi videt i dalsi obyvatele Chrudimi, kteri nemaji zvesti o spatnym hospodareni vedeni skoly. Tak to proste jeOk?

yanderov tohos 07.06.2009 08:42

Chrudimské náměstí Léna 07.06.2009 00:24
Pro tyrelll:"Děkuju ti, náčelníku, že ses mě zastal". Vildovi je šumák, jestli bude přeložka nebo ne a přesto na zmínku o ní vždy reaguje velmi popuzeně a to většinou nějakými vtipnými narážkami na mou osobu. Ale to je od věci.Můžeme si, milý Vildo, otevřít nové společné téma. Např.: nosí Léna kalhoty, jak často souloží, je to někdo koho znám nebo tak něco. Těším se. Snažím se tu nenavážet do lidí, ale záměrů naší radnice. Připadá mi logické být naštvána plýtváním městských peněz na akce, z kterých profitují výše zmiňovaní pánové. Lidi vlastně nic netuší, částečně pro záměrné neinformování radnicí a dílem pro vlastní nezájem. Snažme se tedy alespoň kolem sebe šířit informace o stavu věcí. Budiž nám "vzorem" Afi a Magnum v Pardubicích. Jde z nich hrůza a desítky let zřejmě ještě půjde. Nenechejme, prosím, stejně zničit i centrum Chrudimi!!

Chrudimské náměstí tyrrelll 06.06.2009 22:49
člověče o jakejch odbornících tady píšeš, to myslíš zastupitelstvo nebo vedení radnice nebo snad architekta Kouckého? tady má dojít k radikální nenávratné změně vzhledu historického centra Chrudimi, podívej co "odborníci" nechali postavit v centru Pardubic... a ty urážlivý výroky bysis mohl odpustit

Hotelová škola Bohemia Bilbo 06.06.2009 17:55
Jsem studentem HŠ a musím říct, že mě jako studentovi příde, že škola nás obírá o peníze snad ve všem, ve druhém ročníku sme si museli koupit každý uniformu, určitě každý ví jak vypadá, pánská un. stála přes 1000, dámská 2500, když sme se ptali jedné paní ve firmě, kde sme si je zkoušeli, tak nám řekla, že má cenu cca 300, tak by mě zajímalo kam šel zbytek peněz. Dále bych chtěl říct, že nám stále připomínají, že když nemáme koupený oběd, tak ať si tam nechodíme dávat jídlo, s tím souhlasím, přece nebudeme brát oběd ostatním, ale když tam příde paní Šarounová a nemá oběd, tak ji ho samozřejmě musíme vydat, to vím moc dobře, když sem byl na praxi ve školní restauraci, tak tam kolikrát přišla a v rozpise, kdo má jídlo, nebyla zapsaná. Nevím jestli to je z důvodu, že nemá peníze, což asi ne, když jejím nechvalně známém manželovi schrábla pěknej balík peněz, nebo že je líná si dojít je koupit jako ostatní učitelé a žáci. Kolikrát si příde do kuchyně a řekne si o jídlo a naše paní kuchařka ji samozřejmě dá, aby si paní Šarounovou nepohněvala:D, přitom nám furt řiká, nikomu nic nedávejte, máme toho málo. To už je takový vlezdoprdelkovství.

Chrudimské náměstí Snapper 06.06.2009 17:03
Vždyť to říkám... víc, šukat, víc šukat!

Chrudimské náměstí vilda 06.06.2009 15:01
Milá Léno - spíš bych vás šacoval na to že nosíte kalhoty než sukni a protože už jednou v týhle diskusi odhalili Baboráka kterej se pod jménem Janek navážel do stejnejch lidí jako vy, můžeme se dočkat ještě ňákýho překvapení. Mně je šumák jestli bude přeložka nebo nebude, to ať rozhodnou odborníci a ne kydoňové, který se tady zjevjej jak když spadli z měsíce a pak zase vyšuměj. Stejně si myslím že je to stejná parta lidí a nikdo mi to nevymluví. Léno ukájet se dá jinak nebo vám srneček někdy sjel bobříka?

yanderov kif 06.06.2009 12:38
No jasně. Třeba se jednou z Mentálně narušený mouchy vyklubou druhý Rolling Stones. Úsměv

yanderov quido. 06.06.2009 12:31
Určitě je to pravda, že někde se začít musí a takovýhle festivaly jsou příležitostí pro nově vznikající kapely. Třeba se tam i objeví nějaká, která bude i úspěšná.

Hotelová škola Bohemia StudentHš 06.06.2009 12:30
Musím zde upravit jeden překlep v předchozím příspěvku. Psal jsem o to že NÁM zbylo přes 40000 Kč ale oprava je že jednomu z ročníků v minulých letech!!!!

yanderov quido. 06.06.2009 12:29
Přečtě si prosím můj příspěvek z 05.06.2009 15:16. Díky

Hotelová škola Bohemia StudentHš 06.06.2009 12:21
Přečel jsem si pár příspěvku od TAHOSE a je vidět že o té škole vůbec nic neví. Ono je docela těžké se s rodiči dát do hromady a jít proti škole, každý rodič chce aby jeho dítě vystudovalo a nerisknou si nic takového a hlavně by vůbec vedení školy rodiče neposlouchalo. Co se týče těchpeněz že si je údajně studenti kradou sami tak to je opravdupitomost. Na garden party nám zbylo hodně přes 40000 Kč a když jsme je chtělipoužít na maturitní ples,peníze najednou nebyly, později jsme se dozvěděli že si pan Kropáček naučtoval pronájem zahrady a elektřinu je toto normální? NENÍ!!! Pan ředitel jednou říkal na dni otevřených dveří, žeškola platí szmbolickou 1 Kč ya pronájem zahrady za rok takžeje jasné kam šlo těch 40000 Kč, někomu do kapsy takže kdo pak tadz krade peníye, studenti to určitě nejsou. Kdzž budu reagovat na praxe. Je pravda, že veškeré cestovné si platíme sami a když jsem poslouchal studenty letošních třetích ročníků, tak mě zarazilo že jsou na praxi a musejí se na 1 den vrátit kvůly garden párty a teˇpočítejte Chrudim - Karlovy Vary 321 Kč jedna cesta (student musí je 4x!!! 1284 Kč !!! A nikdo jimto neproplatí a navíc to je 5 hodin cesty!!! Chrudim - Luhačovice 237 Kč a opět musí jet student 4x tj. 948 Kč a 4 hodiny cesty!! Nestačíte se divit jak se peníze kutálejí a stále více si uvědumujete jak je ta škola příšerná chudáci rodiče, chudáci děti. A kdo jde letos doprvního ročníku, nechci ho v žádném případě odradit, je to jeho rozhodnutí, ale rodiče,počkejte půl roku, nebo rok a pak uvidíte a budetehodně překvapeni!! Kdzž budu reagovat ještě na kopiedopisu které zde byli umistěny, vidítevnich někde žehotel chválí studenty? Asi jsem možná slepý, ale já to nikde neviděl, jen jsem se tam dočetl že vedení hotelu Horal se omlouvá, ženemůže přijet na Garden Párty.

Chrudimské náměstí Léna 06.06.2009 10:42
Přečtěte si ještě jednou příspěvek o bourání v Břetislavce - je to myšleno ironicky. Nechci poučovat, ale vámi zmiňovaný podnikatel není ten hlavní hybatel "pokroku"(pozor, opět ironie!)v Chrudimi. Hlavou spolčení je Luboš, kamarády z dětství přezdívaný Srneček. Není ale důležité KDO, ale CO z toho pro Chrudim vyplyne. Musím to znovu opakovat: za naše peníze z městské kasy, pro které by se jistě našlo smysluplnější využití, se chystají megalomanské projekty jako přeložka silnice na náměstí o pár metrů za pár milionů, aby se udělalo místo pro obestavění kostela bytovými domy. Nový most přes Chrudimku za muzeem kvůli příjezdu na plánované parkoviště v místě bývalého letního kina. Zdůvodnění těchto projektů se odehrává v duchu "pro naši Chrudim to nejlepší". Ale věřte, nevěřte, nejlepší je to především pro něčí hypertrofující ego a peněženku.

yanderov pavlicek 06.06.2009 07:32
Víš Quido, vzpomeň (pokud ti paměť sahá tak daleko) na ty květinový děti, který se po desetitisících setkávaly při jejich muzice, praly do sebe LSD ... Dnes to jsou úctyhodné osoby, a některé z nich vysedávají v americkým kongresu. Chodí tam i můj zeťák, v týdnu maká jak barevnej, uznávanej sportovec, hodnej manžel a starostlivej táta. I tohle je k tomu tvýmu povzdechu ilustrace. pp.

Chrudimské náměstí tohos 06.06.2009 06:41
Koukam, ze jakmile nelezu do riti diskutujicim, kteri by chteli bourat baraky napr. v Bretislavove ulici, tak mam blby nazory. To je mi te lito, kdyz to tak beres. Me se namesti s malyma vyhradama libi. Bohuzel se mi vubec nezamlouva Siroka ulice, ale o ni tu bylo napsano uz moc. Kdyz tam du, tak stale hledam nejaky prechod. Od rekonstrukce tam zadny neni, to je spatne!! A je skoda, ze na mape sme Chrudim, ale mezi chrudimakama Kustov, protoze vsude ma prsty jen tenhle podnkatel, ktery ma loutky na nasem urade a slibotechnu v PS CR Bohužel, škoda Jestli se neshodnu s tvymy nazory a tobe se to nelibi, tak je to jen tvuj problem. Od toho je tady tohle disk.forum. Preji ti hezky vikend a bez nervu Ok?

Hotelová škola Bohemia tohos 06.06.2009 06:35
A proc teda nevystoupite verejne spolecne s rodici tech nespokojenych studentu? Vzdyt takhle by to prece byt nemelo? A kdyz chci neco zmenit, tak na anonymnim foru toho nedosahnu. Ja do tech problemu nevidim a jestli je to tak jak pisete, tak je to spatne Bohužel, škoda Samozrejme s tim nic skola neudelat, dokud nebude mit podnet a tohle disk.forum podnet urcite neni. Preji hodne zdaru s timto bojem Ok?

Hotelová škola Bohemia Pan Kritik 05.06.2009 22:40
Pánové. Jděte někdy na den otevřených dveří. Je to pohádka, tam vám pan ředitel podává výklad o škole jakoby to byla pohádková budova. Vykládá to všechno tim tónem jako by jste nemuseli nic platit, že se o studenty postarají, je zde přeci možnost zahraniční stáže. O praxích mluví tak, jakoby škola žáky sama rozvážela....ano? omyl ... Veškeré náležitosti spojené s cestou za hranice si sjednáváte SAMI ! škole neudělá absolutně nic, ale podstatné je, že se tím chlubí. A co praxe po České Republice? Studenti se také dopraví sami. Přejte jim tedy to nejlepší, jací jsou úžasní a tak dále, ale je to jenom sprosté obohacování se, prostřednictvím studentů. Kdyby to byla společnost jako každá jiná a ne škola zároveň šli by do krachu Úsměv

Chrudimské náměstí Raduz 05.06.2009 20:36
No tvoje názory jsou fakt perly...

yanderov tohos 05.06.2009 19:39
Taky na Yanderov chodim, bohuzel ne kazdy rok mam volnoBohužel, škoda Sou tam zacinajici kapely, je to zdarma a tak je jasny, ze sem tam sejde ne zrovna pritulny obecenstvo, ale ne vsichni sou stejny. Rad si to poslechnu a drogy neberu a nesnasim. Takze je lehky hned vsechny soudit podle dalsich hlucnych a zfetlych lidi? Ok? To je skoda, ze mate takovy nazor a vsechny hodite do jednoho pytle. Kazdy at posloucha co chce, treba Evu a Saska pod Ripem, hlavne at se baviTo je sranda :-D

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237  236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.