Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Cyklostezka občan chrudimě 05.08.2009 15:59
je to dobrá idea, ale dle mého, vzhledem k legislativě a charakteru silnice (jste mimo město na silnici I třídy) neproveditelné.
Reagovat na tento příspěvek

Cyklostezka pavlicek 05.08.2009 08:06
I mně připadá logické řešení vybudování syklostesky po levé straně pardubické ulice, alespoň od prvního přechodu pro chodce. I když nevím, zda tomu řešení zase neodporuje nějaký stupidní paragraf, který snad nedovoluje ani zintenzivnit osvětlení v místě, kde lidé přebíhají silnici do ELFRY. Místo, kde mají cyklisti přes ulici přecházet je vražedné a pro cyklisty či inlainisty je to příliš intenzivní adresnalinový zážitek. Tyto příspěvky jistě čtou i lidé na radnici - snad by se mohli postarat o vysvětlení třeba i městském internetovém týdeníku a prolink pověsit v této diskuzi.

Chrudimska pouť 2009 - video kodlcr 05.08.2009 07:55

Obchvat se opět odkládá!!! pavlicek 05.08.2009 07:53
Prosba o pomoc - jednotlivcům i spolkům: Výbor o. s. CHRUDIMŠTÍ PATRIOTI rozhodl o termínu druhé blokády křižovatky Na Bídě. Chce tak zdůraznit naléhavost řešení současného stavu zahlcenosti města pomalu se posunujícími kolonami aut a následných negativních vlivů na zdraví a životy lidí. Chceme se pokusit se o to, aby díky našim občanským projevům (souběžně s pararelním tlakem radnice) byly zrušeny další a další odklady ve výstavbě obchvatu. Je nutné se připravit na to, že MD ČR bude muset postupně spouštět některé ze 300 zastavených akcí (už kvůli řízené minimální zaměstnanosti a ochraně firem ohrožených bankrotem...), tlakem na situaci doufejme bude náš obchvat zařazen mezi prvními. Po přechodech pro chodce budeme přecházet v pondělí 7. září, opět pouhých 15 minut, a to v 15 hod. odpoledne. O účast, pomoc a součinnost při organizaci akce chceme požádat i další občanská sdružení a spolky v Chrudimi. Akce bude mít opět podobu pohodového a úsměvného happeningu. Nápadům a jejich realizaci se meze nekladou, rádi uvítáme i drobná, třeba i hudební nebo klaunská vystoupení, či jiné atrakce. Spolky či kluby by navíc mohly využít účasti na akci a přítomnosti televizí a dalších médií i k tomu, aby svou existenci a činnost vhodným způsobem představily či propagovaly. Pro účastníky „pochodu“ budou opět připraveny drobné dárky. Další informace je možné si vyžádat na adrese chrpat@email.cz. Podrobnější informace rád podá předseda sdružení arch. Josef Kopečný, tel. 728079703, nebo koordinátor akce Pavel Pavlíček, 604 279 370 V Chrudimi 5. srpna 2009

Cyklostezka Jan Roček 04.08.2009 21:43
Pomohlo by nainstalování světelné signalizace. Cyklista by po stisknutí příslušného tlačítka vyčkal cca 20 sekund, až by na semaforu naskočila autům červená a cyklistům zelená. Samozřejmě, pokud by žádný cyklista nepotřeboval přejíždět silnici, svítila by pro automobily stále zelená, aby se nezdržoval provoz...

uzavírka u nemocnice em 04.08.2009 18:59
a dobra je i zelena vlna na obou semaforech

Cyklostezka em 04.08.2009 18:43
Mimourovnove krizeni lide vyuzivat nebudou, protoze je to namahave. To radsi budou delat veverky mezi auty.

Cyklostezka em 04.08.2009 18:42
Jak rychle jezdis nahoru, jak rychle dolu a jak rychle u pumpy ?

Koupaliště Chrudim em 04.08.2009 18:32
V praze das 180 za den. Kolik piv udelas denne?

Koupaliště Chrudim em 04.08.2009 18:31
A kolik chodi skrz plot? Ty taky?

Koupaliště Chrudim em 04.08.2009 18:29
Proc teda bazen prodelava, kdyz je tak nehorazne vstupne nizsi nez jinde? Kdyz se voda vyhriva? Kdyz je lidi min nez snesitelne? Kdyz je malo slunecnich dni? Tak si to koupaliste pronajmi a hned das vstupne na 200 - viz napr. zachodky na pardubickem nadrazi.

Cyklostezka MV 03.08.2009 18:25
Tak jsem si cyklostezku projel se synem / 5 let /, od kruhového objezdu směra Pardubice to relativně šlo, auta byla v rychlém pruhu provoz mírný /cca 16:00/ ale přejezd hlavní silnice u průmyslové zóny to je zážitek. Než se našlo "okno" k přejití, no spíš přeběhnutí silnice tak to trvalo cca 3-4 minuty. A že by některý z řidičů zastavil a umožnil nám přejit, to patřilo do říše snů .. Tak to je fakt na ... Cesta tam zpět je pohoda, co pohoda ale není, je nájezd z cyklostezky směr Chrudim. Přejít hlavní silnici a pokračovat po cyklostezce nemá smysl, takže zbývalo napojit se na hlavní silnice. Ale s dítětem ? Nevím proč není cyklostezka ve směru na Chrudim protažena dál směrem k benzínové pumpě Bohužel, škoda Najet na hlavní silnici z cyklostezky a mít s sebou malé dítě to prostě nejde.. A o tom, že by tam auta jela 50 Km/hod o tom si můžeme taky nechat zdát. Cyklostezka je sice hezká věc, ale pokud je problém se dostat na/z ní ve zdraví tak ztrácí smysl.

QUEEN v CHRUDIMI - VIDEO kodlcr 02.08.2009 15:17

BRAZILCI JSOU V CHRUDIMI!!! kodlcr 29.07.2009 18:27

BRAZILCI JSOU V CHRUDIMI!!! kodlcr 29.07.2009 07:56

kodlcr kodlcr 24.07.2009 23:26

Bara 2 - kdy bude??? ... plovárna ... kodlcr 24.07.2009 05:48

Cyklostezka Oskarák 23.07.2009 13:45
Tak jsem si dnes poprvé projel cyklostezku, ale to napojení na kraji Chrudimi je opravdu nedořešené. Ještě tak od Chrudimi se na ni dá najet, ale při cestě od Medlešic bude nejlepší nepřejíždět na druhou stranu, ale pokračovat po hlavní. Na křižovatce u průmyslové zony není vůbec dořešen přístup pro pěší, chybí tam přechod. Škoda, že se nějak nepodařilo prosadit, že by stezka vedle stále na pravé straně ve směru na Chrudim, prošla podél benzinky a bazaru a pak by pokračovala po chodníku až ke křižovatce na Bídě jako společná stezka pro chodce a cyklisty.

Cyklostezka logo2 23.07.2009 09:16
Řešení samozřejmě existují: mimoúrovňová křížení a využití stávajících chodníků tak, jak je v západní Evropě zvykem. Jedná se bezpochyby o nákladnější řešení, otázkou je, jakou cenu mají lidské životy, které vyhasnou na tak úděsném křížení cyklostezky s frekventovanou silnicí, jaké vzniklo zde na nové stezce. Jsem bohužel přesvědčen, že k tomu dojde. Zpomalovací retardéry snad mají smysl, ale musely by být instalovány i pro auta.

Cyklostezka Max 22.07.2009 20:41
Jo, stav stezky je takovej, jakej je. Jestli je asfalt uz az do Medle, to nevim, tak daleko nevidiiiim Úsměv Co se tyka reseni, fakt jich moc nebylo a tohle je to nejhorsi. Dostat se na stezku po stavajici silnici, to chce opravdu pevny nervy, jeste pevnejsi pro prejeti teze silnice o par set metru dal. Uvazoval treba nekdo variantu, smerovat stezku (smerem od Medlesic) vice vpravo, prejet "frekventovanou" zeleznici CR-HM a podel teto trati by se vyjelo hned za mostem (pred trati CR-PCE). Jenze to by to nejelo po mestskym/krajskym pozemku, muselo by se holt prikoupit trochu soukromyho. Jen by me zajimalo, jestli se o tehle variante vubec uvazovalo? Prosim, az bude za 10 let obchvat, neni co resit, ale do ty doby je to "nesjizdny" Ok?

Cyklostezka ANO 22.07.2009 15:25
Dopustím se tak trochu kacířské úvahy - nemá být ona cyklostezka (částečně financována i z EU fondu) další argumentem v boji za obchvat? V tom případě by přece nějaká ta nehodička.....

Cyklostezka MV 22.07.2009 15:13
Současnou situaci vídám denně při cestě do/z Pardubic a proto si myslím, že řešení není nejšťastnější vzhledem k tomu jakou rychlostí se tam obvykle jezdí. Nicméně lepší mně nenapadá. Nevím nakolik by šlo se dostat na cyklostezku po levém chodníku směrem z Chrudimi, přes přejezd a okolo benzínové pumpy.

Cyklostezka ANO 22.07.2009 15:00
Napsány zde byly domněnky, já jsem zkonstatoval současnou situaci. To, že to není nějak skvělé řešení je myslím zřejmé, ale máte lepší?

Cyklostezka MV 22.07.2009 14:38
To už tu bylo popsáno.. Nicméně křížení hlavní silnice z Pardubic mi nepřijde jako nejlepší řešení. Je to sice už v obci, ale přejít silnici bude pro silný nátury. Ono směrem z Pardubic je pěkná rovinka kde se to dá tak krásně rozjet...

Cyklostezka ANO 22.07.2009 14:27
Běžte se tam dnes podívat a pochopíte - cyklostezka dostala asfaltovou podobu, vychází z PZ, pokračuje po pravé straně směr Medlešice a zhruba na konci města se kříží se silnicí I/37, dále pokračuje po levé straně, kde byla dříve polní cesta.

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 20.07.2009 18:16
Nyní se již omlouvám předem, že jsem nevydržel. Tak tedy naposledy. Trochu mi nevoní pod nos "legální způsoby v rámci platných zákonů". I chodci se mají chovat ohleduplně a ukázněně, ....... a tak dále (chtělo se mi užít bla-bla-bla, ale zákon žádné bla-bla není nebo by alespoň neměl být). Jednoznačnou a absolutní oporu v zákoně chodci nemají. V tom s CHP nesouhlasím. Neviděl jsem žádnou aktivitu v této oblasti před blokádou, která pro mne je poslední krajní možností. Zda mají CHP vše v souladu se zákonem shromažďovacím - to opravdu nevím. Kdo za kým má jít, zda Město Chrudim za CHP, či naopak je věcí názoru. Já jsem pro ten druhý - CHT za Městem. Ono potřebuje trochu nadráždit, uvědomit si svou odpovědnost, ale také cítit podporu (nadrážděním nemyslím zastavení již tak chvílemi otřesného provozu jako první veřejnou akcí). Jinak si vážím vašeho slušného projevu. Toť vše. Sbohem a šáteček.

Obchvat se opět odkládá!!! Lebduška Josef 20.07.2009 16:29
Ale demokratická cesta je, když legálním způsobem upozorníte na problém a naprosto legálními způsoby v rámci platných zákonů se domáháte řešení toho problému. A to Chrudimští patrioti dělají. Kéž by se k tomu přidaly právě i ty politické strany a "radnice". Pak by byla ta spolupráce o které mluvíte. Alespoň já jsem nikde nezaznamenal, že by nějaká politická strana tento problém chtěla řešit. Ale jak jste poznamenal budou volby a určitě se to objeví ve volebním programu nmoha stran.

Chrudimské náměstí Miroslav Suder 20.07.2009 15:43
K volbam mejte zalozenou svoji stranu se zajimavym programem ziskejte hlasy od volicu a vse co se vam nelibi muzete zmenit. Bude to chtit sehnat oslicka se silnou zimnici, ale jinak me nenapada jak chovani uredniku k obycejnym obcanum zmenit.

uzavírka u nemocnice Miroslav Suder 20.07.2009 15:32
no jo jenze cloveka i lehce udivy kdy se zavre silnice a nic se nedeje, pres zakaz si klidne kde kdo jezdi a az po tydnu se neco zacne dit, napada me otazka bylo to nutne? Mnoho stavebnich firem ma ocelove mostky ktere se davaji pres vykop a tim padem je silnice i nadale prujezdna, proc to nejde i u nemocnice??

uzavírka u nemocnice Miroslav Suder 20.07.2009 15:01
jo jo, no jo ale kam?

Chrudimské náměstí JungP 19.07.2009 15:37
Pane Víšku, kam na ta čísla chodíte? Nepamatuji, že by něco podobného proběhlo tiskem. A už vůbe nevím, že by město mělo k dispozici podobná čísla - alespoň to nikde nezveřejnili. Nezlobte se, ale beru vaše informace jenom jako plácání. S Širokou ulicí už problém nemám, pravda, chvíli mi trvalo než jsem si zvyknul. Dnes bych už neměnil.

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 19.07.2009 14:57
A opět to o čem se tu snažím psát - zcela evidentně - marně. Na místní úrovni se má méně partajničit a více dělat pro lidi. Já netvrdím, že všechny kroky radnice jsou TOP, ale zase to není to, co vy píšete. To mě opět utvrzuje v tom, že blokáda měla spíše jiný chararakter a obchvat je "pouze" jen zástupný, i když velmi palčivý a vážný problém (samozřejmě i značně účinný). No nic, ukřičen, zcela nepochopen a hodně znechucen se odmlčuji na tomto fóru. Ono s lidskou nenávistí se těžko "bojuje" a zapšklému vysvětluje (napsal bych to hruběji, ale raději ne). Chtěl jsem jen naznačit demokratickou a podle mne méně bolestivou cestu. Jo, a na ty volby jsem zvědav, hlavně aby nebyli zvoleni neschopně schopní či schopně neschopní. Tak se tu mějte hezky a přeji hezké a klidné dny s pouze souhlasící opozicí.

Obchvat se opět odkládá!!! Jan Víšek 19.07.2009 12:34
Jasně! Kdo si dovoluje kritizovat radnici, tak to je radikální bariéra. A kdopak asi za to může, když ne radnice! Vždyť tady vládne ve většině skoro dvě desetiletí stále stejná strana - jen s malými obměnami, co se koalic týká. A stále má a měla v programu vybudování obchvatu. Kdo jiný nese za to odpovědnost? Snad Marťani nebo že by Paroubek? A která strana má v parlamentu p. Libého, který toho nasliboval k obchvatu už nepočítaně? Zkrátka je potřeba v příštích volbách odstranit ty neschopné, kteří Chrudimi už po léta vládnou. To znamená pány Libé, Čechlovské, Jelínky a jim podobné.

uzavírka u nemocnice tajduch 18.07.2009 16:22
Ahoj, jsi-li SUP ozvi se mi... Olina

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 18.07.2009 14:17
A nebudeme míchat hrušky s jablíčky. Ne,ne,ne. Držím se tématu. Co bys chtěl v Chrudimi snižovat? Počty jízdních pruhů, rychlost? Dobře, tedy z jednoho jízního pruhu na žádný a tedy rychlost nulová. Tam, kde jsou dva jízdní pruhy pro jeden směr, tak na jeden a rychlost už se nemusí snižovat, protože kolony vozidel se profrčí Chrudimí pětikilometrovou rychlostí. Má to jen jeden háček - to se nerozjede ani za 24 hodin a tak budeme mít nepřetržitou kolonu. No ale je pravda, že bychom proto něco udělali. Pokud se týká radikálních bariér, tak to vidím zejména v tvrzení, že za nevystavění obchvatu může chrudimská radnice (o tvých invektivách vůči vedení už ani nemluvím). S tím se pracovat nedá, to je ta startovní čára pěkně pokakaná a vyčistit se ji nebude chtít zejména tomu, kdo za to může. Co takhle nejdříve dohodnout schůzku s vedením a následně vytvořit nějaký "pracovní výbor" včetně odborníků na dopravu (zapojit do toho kraj a apelovat na parlament a vládu). Víc hlav, víc ví a každý má nějakou zkušenost a potom. Podle mne by se tím mělo začít a ne hned píšťalky a mávátka. Pěkné sobotní odpoledne.

Obchvat se opět odkládá!!! shot 18.07.2009 11:45
jedna věc je chtít a druhá něco pro obchvat dělat. Pokud se týká magistrály tak nevím jaké další rozhodnutí přijme město Praha, ale omezilo tam rychlost, snížilo počet pruhů a tím všem řidičům znepříjemnila průjezd (ach ta paralela a blokádou). Nechápu jaké radikální bariéry tvoří CHRPAT, pokud vidím a chápu, chtějí vyburcovat zinteresované a tím urychlit výstavbu. Nebo těmi radikálnmi bariérami chápeš přednášky, mimochodem velmi zajímavé, jimi organizované? Nebo snad nesouhlasný dopis k plánované výstavbě za kostelem? Pořád zde vyzýváš k spolupráci, tak navrhni co a jak.

Dětské hřiště na Legumě? shot 18.07.2009 11:36
No tak nehudrejte. Nejsou peníze, jak Vám, zcela jistě rád, vysvětlí brusvilis, je krize. Ale nezoufejte. Vždyť pro Vás a i pro mne, bude stát krásný most přes Chrudimku na parkoviště vzniklé místo letního kina. Pokud Vás soukromý majitel pustí na svůj pozemek, budete se po něm moci s dětmi projít, nebo projet a pokochat se vyhlídkou na okolí. Tedy pokud přejdete obvodovku. Vždyť vše co naše radnice činí je moudré.

uzavírka u nemocnice shot 18.07.2009 11:28
Ano, přispěvovateli ano. Úřednictvo opět postupovalo dle platných zákonů, nic neporušilo. Jenom jaksi pozapomělo na lidi. Ne každý má možnost chodit denně na internet a vyhledávat, co se v jehoho okolí chystá a co se jej bude dost dotýkat. Určitě všichni chápou, že je to nutné, ovšem trochu vstřícnosti od radnice by snad bylo na mítě. A také do toho, kdo stavbu povoloval, mohlo to být v podmínkách, že několik dnů, týdnů tam budou cedule s upozorněním.

uzavírka u nemocnice ANO 16.07.2009 22:23
Tuším, že to bylo uvedeno i v radničním plátku (CH Zpravodaj). Cedule o tom, že bude silnice uzavřena se bohužel v místě objevila skutečně pozdě. mimochodem: já zase nechodím každý den do schránky pro lístečky, abych věděl, jestli se nebude v okolí uzavírat silnice. Ok?

uzavírka u nemocnice Georgina 16.07.2009 21:43
Jako sorry, ale přece člověk nebude denně sledovat internet, jestli se náhodou v jeho okolí nebude uzavírat nějaká silnice???

uzavírka u nemocnice ANO 16.07.2009 15:53
Jak vidno, přístup na internet máte - co tak se podívat na stránky MěÚ? Najdete tam informace nejen o této uzavírce: http://chrudim.eu

uzavírka u nemocnice Miroslav Suder 16.07.2009 15:38
Je úplně skvělý když se buduje, ale když úředník schválí že se zavře silnice nemohl (neměl) by to dát lidem v postižené oblasti vědět trochu dopředu. Třeba malý lístek do schránky? Je úplně skělý každý den od rána i v neděli od 6 hodin poslouchat ruch na stavbě, končí tak kolem 19 hodiny a teď asi abychom si nemysleli tak bez předchozího upozornění je zavřená silnice. Můžem do města přes slatiňany. To je na každé cestě 6 km tam a 6 km zpět. Můžem to taky třeba vzit přes Presy a už se těším co budou říkat místní když na te silnici se dvě auta nevyhnou.

Dětské hřiště na Legumě? Miroslav Suder 16.07.2009 15:26
Na Vlčí hoře taky není hřiště, ale můžem si vzít svačinu a vyrazit na hodinovou procházku přejít přes jednu z nejfrekventovanějších silnic a pokud nas nic nepřejede tak jsme u hřiště kde si děti mohou třeba jezdit na skluzavce.

Dětské hřiště na Legumě? Ema 15.07.2009 23:55
Ano, také se mi zdá, že páni radní o této části města neví. Nebo možná, nepatří podle nich do průmyslové zóny?

Dětské hřiště na Legumě? misickak 15.07.2009 09:11
Slibují to už ty 2 roky co tu bydlíme.Mám 2 malé děti a za klouzačkami jezdíme jinam,asfaltové hřiště opravdu nestačí.Starší děti si tam jdou hrát fotbal a mi jen trneme,kdy ty menší dostanou balonem.Jinde se hřiště renovují a u nás musí stačit malé pískoviště?

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 14.07.2009 20:33
Já sice nejsem informován z kuloárů "Města", ale že by odpovědní nic nedělali mi připadá zcestné, vždyť opravdu neznám nikoho, kdo by obchvat nechtěl. Třeba potřebují spolupráci s ostatními, ale ti to ženou tak radikální cestou, že z toho raději vycouvají. Co se pokusit o spolupráci, ne o konflikt. Nyní by šlo jen o to, kdo za kým půjde, když dosud se stavějí pouze radikální bariéry, a to např. od tebe shote. Pokud se týká magistrály, tak soud vydal pouze nezrealizovatelné a nevykonatelné rozhodnutí (má se s tím něco udělat, ale není za co - ach ta paralela). Přeji nikým a ničím nerušený večer. A jen tak mimo hru, ty jsi ta?!? Nemusíš odpovídat, to já jen tak z mé zvědavosti.

Obchvat se opět odkládá!!! Krmelec 13.07.2009 10:07
Jistě, šotku, to je opravdu argument jako hrom- v ostatních městech, která čekají na obchvat, zřejmě nedochází ke zhoršování hlučnosti a prašnosti. To jsi vymýšlela celý víkend, viď? HAHAHA!

Obchvat se opět odkládá!!! shot 13.07.2009 09:38
Ještě dovětek. Pokud by "město", tím myslím starostu, místostarosty a radu města, něco opravdu dělalo, pak by mělo v ruce argumenty - zhoršení stavu ovzduší, překračování hlukových limitů a pod. z nezávislých měření. A byl by to zcela jistě dost pádný důvod, proč prosazovat stavbu obchvatu Chrudimi oproti jiným stavbám. A šlo by tomu napomoci i soudní cestou - viz magistrála v Praze. Jenom taková zajímavost: jak jste si jistě všimli, rakouští politici se zajímají o výstavbu rychlostní komunikace na Vídeň. A to o výstavbu na Českém území. Jak se zajímají naši chrudimští politici o výstavbu obchvatu? Co pro to dělají, s kým jednají, jaké jsou výsledky?

Obchvat se opět odkládá!!! shot 13.07.2009 09:24
Pokud zde někdo otáčí a překrucuje, pak jsi to jenom a jenom ty. Nejprve svedeš to, že se obchvat nestaví na povodně - demagogie jako hrom, potom zde mluvíš za všechny diskutující, tedy i za mne. A z toho pramení má poznámky, že v tomto národě máme zkušenosti s těmi co si přivlastňují právo mluvit za všechny. Okamžitě všechy, kteří nesdílejí tvůj názor oznámkuješ "zamindrákovanými demagogy", (v kolika příspěvcích jiných "autorů" se tato vazba již objevila, ačkoliv jak tvrdíš, jsi zde poprvé. Mezi tím zaútočíš na všechny, kteří se snaží pro obchvat něco udělat. Těžko CHRPAT udělají sbírku, která by vynesla miliardové prostředky na obchvat. Takže dělají to co mohou, blokují a tím upozorňují. Zkus také udělat něco pozitivního pro obchvat ty, něco k čemu by se mohli připojit i ostatní včetně mě.

Dětské hřiště na Legumě? nemi 10.07.2009 11:00
Jak to vypadá s výstavbou dětského hřiště na sídlišti Leguma? Je sice hezké že se na Větrníku budou rekonstruovat hřiště ,ale my si tu na Legumě nemáme kam chodit s dětmi ani hrát.Dětí je tu hodně a na "asfaltovém hřišti" si opravdu nemají s čím hrát. Co takhle pískoviště,houpačky ,klouzačka atd,?

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243  242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.