Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Restaurace Na Růžku Skamanick 14.09.2009 15:37
Dobrý den, chtěl by se zeptat zda někdo nemáte nějaké info o této restauraci. Proč je zavřená, kdo ji vlastní, proč se tak často střídali majitelé (nájemnci) atd.. ?? Přemýšlím o pronájmu a rád bych se dozvěděl co nejvíce věcí, díky
Reagovat na tento příspěvek

patrioti pavlicek 14.09.2009 10:49
Neznám pana Mariánka, ovšem pokud on je ten, kdo vám přišlápnul váš pěnězovod, pak bych s ním byl moc rád kámoš. Vy byste totiž nejraději zastavěli všechno a jediné co vás zajímá je, kolik z toho zaplatí město a kolik na tom vyděláte vy. Můžete podplatit politiky i media, můžete zneuctít všechny oponenty, ale jak vidět, všichni se podplatit nedají. Blbý, co? A právě proto mnoho lidí z Chrudimské volby odešlo a veřejně, se svým podpisem od její další činnosti distancovalo. pp

patrioti Agarwal 14.09.2009 10:16
Takže tu nikdo nic konkrétního neví? Tak to mě mrzí.

Chrudimské náměstí Agarwal 14.09.2009 10:07
Pokud se chcete někdo dozvědět více o urbanistickém vývoji Chrudimi doporučuji encyklopedii "Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku" od pana Karla Kuči. Myslím, že je to tam popsáno dost přesně a podrobně.

HC Chrudim - Benatky - FIASKO - VIDEO: kodlcr 13.09.2009 06:53

Chrudimské náměstí fakta 12.09.2009 20:52
Pro všechny, kteří tvrdí, že za kostelem byly jen hradby a příkop ... Podívejte se jak vypadala situace v roce 1860 ... http://fakta.rajce.idnes.cz/fakta/#Chrudim-Cisarsky_otisk_stabilniho_katastru_1860-detail_namesti.jpg

patrioti vilda 12.09.2009 20:23
Shote tvoje bláboly jsou naprosto úchylný. Nejsem v žádný straně a nikomu nevládnu. Nemám ambice za někoho mluvit natož za tebe. Od toho v týhle diskusi jsou jiný kabrňáci. Seš zralej na chocholouška. Víc nemám co říct...

Chrudimské náměstí vilda 12.09.2009 20:15
Pavle Pavlíčku jestli považujete architekta Kouckýho za nýmanda je to problém vaší neinformovanosti a nedostatečnýho vzdělání - odborná literatura ho zmiňuje jako architekta evropskýho formátu. A jestli si tady chcete dál šudlat nějaký provinční baroko jako se na Rozhledně zasazujete o zachování nevyužitýho plácku před bytovkama pak se nad sebou zamyslete jestli byste neměl přenechat politiku mladším s pružnějším uvažováním. V kaktusech se asi vyznáte ale ten váš politickej turismus a všerozum je nekonečnej. Dovedu si teda představit debatu s váma...bude nekonečná. Jestli narážíte na svou rodinu tak ji nikde nenastrkujte jako občanský sdružení viz. maminy. Je to něco tak průhlednýho že vás každej prokoukne. Na konec vám udělám radost - chci mít v Chrudimi jako vy obchvat. Rozhodně kvůli němu ale nebudu šaškovat s píšťalkou a vyřvávat o policejní agresi a chudáky Chrudimáky nasírat ještě víc protože za nic nemůžou. Neberte si nás za rukojmí a nemluvte za nás nemáte k tomu žádnej mandát - akorát od toho vašeho pivního spolku

Fiasko blokády vilda 12.09.2009 19:46
Hele Maxime - píšťalka patří do rukou dětem a že jsou nápady patriotů dětinský je víc než jasný...

patrioti brusvilis 12.09.2009 13:02
Nyní jsem napaden, ztrapňován a překrucován. Proč mě jmenujete? Pravděpodobně proto, že mám jiné názory na některé věci než vy a Chrpati, což se na tomto fóru nenosí (zejména na téma blokády, k jinému se raději moc nevyjadřuji). A pokud si zde dovolím poznamenat, že při blokádách (kdosi) porušuje zákony (mrkněte na videa) a občas i tvrdí polopravdy či lži (kdo může za to, že se nestaví obchvat), tak mi to argumenty vyvraťte. Zatím jsem se dočkal pouze napadání, ztrapňování a překrucování (jinak ničeho), což mi zase tak nevadí, protože pro pravdu se člověk zlobí, mlčení znamená souhlas a od zaslepených se ani ničeho jiného dočkat nemohu. Kdo nečůrá s námi, čůrá proti nám, zde již jednou bylo a konec byl neslavný. Zdar a pěkné odpoledne. A jen tak pro úplnost, k uvažované výstavbě za kostelem a na náměstí ode mě nepadlo ani slovo, tak se o mně na tomto vláknu nezmiňujte.Díkas pane.

Fiasko blokády Maxim 12.09.2009 09:49
tak ty jseš fakt hustej, co sem motáš za blbosti se záplavama? Takový kecačky. A co sem montuješ nějakej pozemek? To je každýmu uplně putna. To jsem zvědavej, co zase napíšeš za blábol ty záplavová zóno :D

patrioti logo 12.09.2009 00:44
Jenom neznalost vás omlouvá. Ten názor "odborníků" je názor pana Mariánka. Není třeba kvůli tomu psát patetickou obhajobu pana Pavlíčka. Nejste náhodou taky v Chrpatu?

Fiasko blokády Lebduška Josef 11.09.2009 21:38
Ovšem to, jak uvádíte, že výstavbou obchvatu dojde k záplavám, to se mi nezdá. Předpokládám, že s vodou museli projektanti počítat a pokud ne, pak se v klidu obraťte na stavební úřad, máte-li skutečně pádné argumenty pro takovou úvahu a mějte připomínky. Zkuste je předat i CHRPAT. Teprve potom kritizujte.Co dělat a kde vzít peníze proti záplavám? To se spíše zeptejte na radnici p. Čechlovského. Ten hodlá stavět cyklostezku na Podhůru, k rozhledně. Jistě zajímavý nápad, ovšem v situaci, kdy nejsou peníze vůbec na nic, spíše šílený nápad.

patrioti Lebduška Josef 11.09.2009 21:25
Je s podivem, že pokud se nebojí podesat pod svůj názor, objeví se nějaký nick jako občan, logo, Vilda, brusvilis a jiní, kteří přispěvovatele napadají, ztrapňují a překucujíjeho myšlenky. Nebo přímo tvrdí, že to o čem píše, není pravda, ačkoliv to pravda je. Zde se p. Pavlíček odvolal novinovou zprávu vyjadřující názor odborníků a ne na názor p. Mariánka. Ihned jsou jeho slova překroucena. Prosím diskutujte, předkládejte své názory, dělejte oponenturu názorům jiných, ale mějte vše podloženo fakty, případně názory oborníků. Pokud máme dojít k nějakému správnému výsledku ve věci výstavby za kostelem NPM, musí být široká diskuze a to jak odborné, tak laické veřejnosti. Odborná má přeložit své názory a to jak architekti, tak památkáři a přesvědčit veřejnost o tom či onom. Ovšem argumenty typu " Takový památkářský fundementalista by se do té vaší partičky opravdu hodil" jou na úrovni hádky trhovkyň a nepatří do diskuze o budoucí podobě města.

patrioti IVAN - B. 11.09.2009 20:43
No jo no...Stále stejná masáž-Už to nudí...

patrioti logo 11.09.2009 18:10
Na které odborníky se pane Pavlíčku odvoláváte? Na pana Mariánka z Krajského úřadu? S jeho odbornou erudicí bych ho spíš viděl mezi Chrpaty. Např. jeho věta: "Nedovolíme v centru města Chrudim stavět jinde než na historických základech" ... patří do kategorie v soutěži Blábol roku. Takový památkářský fundementalista by se do té vaší partičky opravdu hodil.

patrioti Krmelec 11.09.2009 17:02
Máš předmenstruační tenzi? Úsměv

Fiasko blokády shot 11.09.2009 14:58
Vážený občane. K tvému vyjádření lze dodat jen: opět lžeš viloušku.

patrioti shot 11.09.2009 14:54
Ale viloušku. Jsi především čenem jedné strany a ne řadový člen, strany která nám zde v Chrudimi vládne. A lidé jako ty si myslí, že mohou všechno, jsou přeci ve správné partaji, že jenom jejich názor je ten správný a že pokud chtějí podojit město, nebo stát, tak mohou. A nikdo jim do toho nemá co mluvit. Chováte se stejně, ne-li hůř, než komunističtí funkcoináři v letech minulých. Vaši jedinou snahou je odradit lidi od voleb, pak k volbám půjdete vy a vaši rodinní příslušníci. Poté si rozeberete funkce a úřady a budete se radovat z prebend. Proto napadáš každého, kdo se zajímá o podstatu různých zamlžovacích akcí, každého, kdo nesouhlasí s názorem tvým a tvých "přátel". Proto napadáš CHRPAT, mají totiž již v Chrudimi daleko více příznivců, než celá místní buňka strany ve které jsi. Proto zde vystupuješ pod různými jmény. Inspiraci jsi zřejmě čerpal u italské mafie, ta získává podobným způsobem moc. Zastrašováním, stavěním oponentů do nedůvěryhodného světla a naštěstí v Chrudimi ne, i vraždami. Díky takovým lidem jako ty se posouvá naše demokracie k demokraciím typu Kostarika, Somálso a podobně. Díky lidem jako ty se náš stát zadlužuje a je jen otázkou, kdy vypukne státní bankrot. Vildo s tvou tvou stranou a chrudimskmi přáteli. Vím, že vám jde o hodně peněz, ale vzpamatujte se, je ještě čas. Jinak můžeš mi laskavě sdělit, kdy ti bylo mnou dáno právo mluvit za mne? Mám totiž také české občanství, a trvalý pobyt Chrudimi. O rozumu je jiná kapitola, ovšem v podstatě je každý člověk rozumný, pokud se dokáže sám uživít. Takže prosím, přidej ještě svou definici rozumu. A příště také prosím napiš, zda mluvíš za sebe, nebo za tu svou partaj, ale neber si do úst chrudimáky a čechy. To dělali komunisti, ti si brali do úst si poctivé pracující, a tvá partaj přeci říká, že bude vládnout jinak.

Tetování S@rk@ 11.09.2009 12:59
Dobrý den, máte nějaké zkušenosti s tetovacími studii v Chrudimi či Pardubicích? Předem děkuji za infomace.

Hyxovy děti j70 10.09.2009 20:23
klid, bude asi, soudě podle jiných let, ještě hůř. Přijde zima, začnou se auta startovat dříve a přibude smrad. A petice, co vyřeší......nic. Pokud to máte u nosu, je to hrozný, máme to daleko, tak je u nás klid, ale štve nás nakládka v hodinách ,kdy je provoz a nedá se projet, je to o ústa.

Fiasko blokády brusvilis 10.09.2009 16:28
Napadla mě pěkná odpověď, zejména na tu píšťalku a doražení, ale ono to nemá cenu. Budiž blahořečení, chudí duchem. Ty boháčku jeden.

Fiasko blokády brusvilis 10.09.2009 16:24
Bez hlubších analýz - Chrpati asi zablokují obchvat.

Fiasko blokády jeden občan z Chrudimi 10.09.2009 16:03
nevím co si mám myslet o tomo diskuzním fóru. Čtu tady jak se lidi dohadují o tom kdo pomohl uspíšit výstavbu chrudimského obchvatu, kdo ne, kdo za to nese vinu a kdo ne. Jsem z tohoto velice znechucen, protože jsem jeden z vlastníků pozemků, který je státu - silnicím prodal za velice nevýhodnou cenu, kdy katalogovou cenu násobili koeficientem 0,6 a na základě toho tato cena dost znatelně ponížila. Já jsem i přes toto svůj pozemek prodal, abych pomohl dobré věci. Když vidím, záběry a fotografie z úředně neohlášené akce ze dne 7.9.2009 tak Vám všem gratuluji k tomu, že vrcholní patrioti se na Hradbách (kde jsem je osobně poté viděl ) chvástali a ty "……… " promiňte nechci urážet řadové účastníky protestu, přijdou příště a budou nepřímo hrát za politiku Chrudimských patriotů i za cenu možných postihů v nemalých částkách ze strany státní správy. Tak to se na mě nezlobte, ale myslím si, že by se mělo více přemýšlet do budoucnosti, protože sice dnes nejsou peníze na okamžitou výstavbu chrudimského obchvatu, ale až budou a slibovaná stavba postoupí až za sídliště Na Šancích tak potom nastane následný problém a myslím si, že pro Chrudim a tuto oblast dosti zásadní a to, jejího zaplavení při větších deštích, protože stavebními chybami a špatnými rozhodnutími v minulosti se toto území stane dost problémové, protože z komunikace obchvatu bude do polí nad sídlištěm odváděna povrchová voda a to pouze vsaky. Z tohoto sami můžete usoudit, že když zde již bylo několik záplav, tak se prám Chrudimských patriotů, myslíte i dále než jen k výstavbě obchvatu? A nebo přemýšlíte jen krátkozrace ve smyslu rozhodnutí státní správy a nebo jste opravdu Chrudimskými patrioty, kteří nechtějí mít jen hlasy do komunální politiky a začnete se legálně o tento problém zajímat ? Já osobě si myslím, že toto není pro Vás dobré téma, protože by jste museli jednat s chrudimskými radními, kteří ve věci začali již malinko jednat, jak je mi známo, ale tak, že zase na tom chce někdo profitovat, ale co na to občané, kteří v této lokalitě žijí a bylí. Pro ně mám jednu zprávu. JESTLI S TÍMTO OPRAVDU PROBLÉMEM NEZAČNEME NĚCO DĚLAT TAK jsme ihned v zátopové zóně a co zde voda dokáže jsme již viděli a ve sdělovacích prostředcích jsme viděli co voda dokázala jinde, než u nás. Nyní otázka pro ostatní : Jak chcete potom protestovat až k tomuto dojde ? Blokádou obchvatu a jeho rozkopáním ? Můj návrh je : Zajímat se o tento problém již dnes v předstihu s možností klidného řešení. Promiňte, že se nepodepíši svým občanským jménem, ale jen jeden z občanů Chrudimi.

Chrudimské náměstí pavlicek 10.09.2009 13:01
Víte milý Vildo, když čtu Vaše příspěvky pozpátku, vidím, že i Vy všemu rozumíte. I když píšete že ať o všem rozhodují odborníci a ne kydoňové (myšleno obyčejní občané města?), - no ale jestli se spolehneme na odborníky, aby nám tu stavěli podobné věci, jako se jim povedly například železné lavičky na Široké ulici, co je vymyslel jeden světově uznávaný odborník - no tak nás potěš pánbů a Vilda dohromady. Docela by mne zajímalo, jestli bychom nalezli nějaké diskutované městské téma, kde bychom se aspoň trochu shodli. Nechcete se někdy zastavit a posedět u nás na Rozhledně? Jistě víte kde bydlím, máte informace o mně, o mých dětech, o vnoučatech, rodičích i sousedech, popovídáme, třeba si i vzájemně leccos osvětlíme...

Fiasko blokády Maxim 10.09.2009 08:20
Ale Vilíku, tak proč jsi nezavolal domů..a neřekl, že přijedeš o 15 minut dýl na sváču? Nebo to jsi nemohl odjet z práce o 15 minut dýl? Určitě by tě za ten přesčas pan vedoucí pochválil! Tak už se na nás nečil :)... Hele já ti půjčím příště píšťalku juj?

Fiasko blokády vilda 09.09.2009 22:58
Ty seš ňákej vtipnej patriote Maxime - jasně že mě štve když vopruzujete v Chrudimi a ne před ministerstvem. Votravujete lidem zbytečně život protože za to nemůžou. Nerespektujete zákony a řvete o policejní brutalitě. Co si mám o tom vašem podivným spolku myslet??? Zatím jen to že na vás Chrudimáci z vysoka...proto se tahle diskuse správně jmenuje fiasko blokády vtipálku - asi si pojed vtipný kaše cestou z tý vaší demonstrace

Fiasko blokády Maxim 09.09.2009 22:41
milý bruci, jsi se dívat na svou smrtonostnou past a nevnucuj nám své názory. Asi tě celý život nikdo neposlouchá, a ty se o to chudáčku snažíš, aspoň na internetu :D. žij si svůj uzavřený svět společně s tvým idole Brucem Willisem, nech si o něm zdát...ale dej nám pokoj. Radši vem příště píšťalu do úst a doraž... Pokud právě nebudeš koukat na svého oblíbence.. :D

Fiasko blokády Maxim 09.09.2009 22:37
Vildo, ty truhlíku, zajímalo by mě..zda se tě osobně ta blokáda dotkla, jestli si seděl za nějakým autem. Doufám, že jo. Musel si být rudej až za ušima, že přijedeš o 15 minut dýl domů...asi si měl strach,aby ti nevystydla odpolední svačinka :D. A taky doufám, že až budem blokovat příště, tak zase budeš sedět u svého volantu a já se znovu budu smát tvému zrudlému obličejíku :D .... a jinak..o tý blokádě jsi věděl dopředu, tak jsi mohl zavolat domů, ať ti udělají dlabanec o 15 minut dýlejc.

Fiasko blokády brambas 09.09.2009 22:20
Nechápu proč se tady tak vzájemně napadáte.Chrudim potřebuje obchvat to víme všichni.Stát nemá peníze to taky víme, ale policajti nám ukazáli, že problém má častečné řešení.Jeden den pustíme dopravu na Palackého a druhý den okolo plynárny k nemocnici.Pěkně si ten smrádeček rozdělíme.Konec konců takových to polovičatých řešení, postavených na hlavu jsme už v tom to státě zažili dost.Nemám pravdu?

Fiasko blokády KKa 09.09.2009 19:35
Ten tajemník byl Lubomír Motyčka, majitel prodejny s látkama VESNA.

Fiasko blokády brusvilis 09.09.2009 17:37
Tak tedy pouze za mě. Z mé strany nejde o vůbec žádnou nenávist. Pokud v tom vidíte histerii - prosím - váš názor. Je vidět, že už zase motáte hrušky a jablka do jednoho koše. Nikdy jsem nenapsal, a ani si to nemyslím, že by vás měli policajti vyvážet k lesu. Možná je to vaše přání, protože potom by vás byly plné zprávy. Mně jde o to, že vaše stránky jsou sice plné dobrých ideálů a proklamací, leč při praktických zkouškách (tím myslím blokády a obchvat) prostě u mě propadáte. Mluvíte A, konáte B a tak trochu kašlete na zákony. To je to, co mi vadí. A potom taky to, že jsem nikdy z vaší strany neslyšel ani neviděl "nenásilnou" akci ve vztahu k obchvatu - mimo dopis po první blokádě. Žádná písmna, žádná jednání, ale hned hups na kruhák, ať o nás lidi vědí a ještě pár polopravd, ať to má grády. To mi prostě zavání. Vaše zásluhy v dobách normalizace nemohu posoudit, neznal jsem vás. A pokud vám jde o ten princip, tak to dělejte zákonnou cestou - v klidu a v pohodě. Potom vám bude fandit daleko více lidí. A pokud to neumíte, tak..... Je fůra potřebných věcí. Třeba krmit ptáčky v parku. Krásný a nehisterický večer

Fiasko blokády vilda 09.09.2009 16:23
Tak tady je výbor patriotů - víc jsem Pavle Pavlíčku na vašich stránkách nevyčet, dlužíte další odpovědi na otázky: Josef Kopečný kopecny.josef@centrum.cz Vladimír Krejcar krejcarv@seznam.cz Lubomír Motyčka lubomir.motycka@seznam.cz Pavel Pavlíček pavlicek@chrudim.cz Jan Woff woff@centrum.cz

Fiasko blokády ANO 09.09.2009 15:02
Jindro, ta "blikada" je super překlep. To je sranda :-D

Fiasko blokády ANO 09.09.2009 15:01
Pokud šlo o výkřiky o morálních profilech, tak se vám skoro divím, že na to reagujete. V davu je každý křikloun hrdina. Ok?

Fiasko blokády ANO 09.09.2009 15:00
Ajé, všichni jsou blbci, jen Pavlíček je génius. Kde jsem psal něco o antonech? Než něco napíšete, rozmyslete si, komu to adresujete.

Fiasko blokády vilda 09.09.2009 14:57
Vytáčky pane Pavlíčku a zase jenom vytáčky ale žádná odpověď - na wwww.chrpat.cz se nic nedozvím. Kdo je ten váš slavnej výbor kterej se usnes že pudete znovu do ulic??? Na Ivana B. z Přestavlk nebudu reagovat ale vy si říkáte koordinátor - míříte koordinovaně k volbám??? Hádáte se ve výboru o funkce??? Co to bylo za tajemníka co za vás mluvil??? Ptal jsem se i na další věci ale zase jenom mlžíte vzpomínkama na rok 1971. Za co ste seděl???

Fiasko blokády Krmelec 09.09.2009 13:55
Budete se divit, ale já si skutečně myslím, že pokud někdo vydírá ostatní (a je mi jedno, jesli blokuje dopravu, přivazuje se k elektrárně nebo skládá hnůj na dálnici), tak by měl být naložený do antona a posedět si pár dnů v chládku. Moderní demokracie má, bohužel, víc porozumění pro různé kraválisty než pro ty, které jejich šaškárny omezují a poškozují. Jinak teď ale zcela bez nadsázky... je vážně mimo vaše rozumové schpnosti pochopit, že pokud někde demonstrovat, tak před ministerstvem dopravy?

Fiasko blokády pavlicek 09.09.2009 08:50
Pan Vilda, pan Ano, pan Brusvilis - to je příspěvků, to je nenávisti, to je histerie... Asi by vám nejvíce lahodilo, kdyby policie všechny protestující násilím naložila do antonů a vyložila je někde v lesích u Chotěboře. Chcete-li vědět víc o Chrudimských patriotech, klikněte si na jejich web www.chrpat.cz, není nic snazšího. Vildo - ptáte se jestli mi jde o lidi a nebo o politický ambice? Když mne za podobný protest v 1971 zatkli a odsoudili, šlo mi o lidi nebo o politický ambice? Myslím, že ani jedna odpověď není správná. Jde mi o princip. Jestli se mi něco tak hodně nelíbí, proč to nedat najevo. V klidu a v pohodě. A pokud se Vám to nelíbí... pp.

Fiasko blokády IVAN - B. 09.09.2009 06:52
Milé Ano, klidně si nech své plavky-vy narozdíl od Vildy nežádáte od lidí odkrýt morální profily atd. Jen jsem Vildovi naznačil-že právě z tohoto úhlu pohledu-anomyn to žádá od podepsaného autora, je jeho žádost absurdní....nic víc. Měj se úžasně. A sem tam si taky zavrť psem. i.b.

Fiasko blokády ANO 08.09.2009 22:55
Ve svém věku už byste snad, Ivane, mohl chápat, že nic není černobílé. A vždy je něco za něco. Podívejte - vy využíváte internet k rychlému, snadnému a bezplatnému šíření (sdílení) informací. Tak to má být, k tomu byl vymyšlen a zrealizován (mimochodem, letos předchůdce internetu, známý jako Advanced Research Project Agency Network, resp. ARPANET, slaví 40 let existence). Jenže sudičky mu u kolébky přisoudily ještě další vlastnosti, než jen šíření informací - např. to, že bude decentralizovaný, nebo jistou formu anonymity, kterou má ten, který internet využívá. Jenže vy chcete neustále vrtěti psem a kdykoliv, kdy s vámi někdo nesouhlasí, vykřikujete cosi o anonymitě. Přitom však zapomínáte na to, že právě jistá forma anonymity je internetu vlastní, stejně jako ta vlastnost, kterou tak rád využíváte - to je právě šíření informací. Jít na internet pod svým jménem znamená, že chcete odkrýt všechno. Dá se to srovnat třeba s návštěvou pláže - pokud chcete ukázat všechno, je to vaše věc. Ale ostatním ty plavky nechte, je to jejich volba. Ok?

Fiasko blokády IVAN - B. 08.09.2009 22:35
Vildo- kolikátý je to dnes od tebe nenávistný anonym? Co kdyby si nám ty představil svůj morální profil a čestně se podepsal. Pan Pavlíček se pod své názory podepisuje-už jenom ten fakt, svědčí o jeho morálním kreditu... Ale na to, ty nemáš... P.S. A řekl bych, že máš strach, aby P.Pavlíček za rok nekandidoval.... jo a za koho mluvíš ty? i.b.

Fiasko blokády vilda 08.09.2009 22:16
Pane Pavlíčku kdy vyjdete s pravdou ven? Jde vám o lidi obchvat nebo o politický ambice??? Je pravda že budete za rok za patrioty na radnici kandidovat??? Chrudimský maminy známe - manželka, dcery, sousedka... Kdo ale tvoří váš anonymní výbor patriotů??? Vystřihněte nám tady jejich morální profil ať se máme o čem bavit. V televizi se představil nějakej prošedivělej tajemník patriotů Motyčka - kdo to je??? Prej už se tam taky hádáte o fleky na kandidátce a váš předseda Kopečný se od toho má distancovat. Kolik stran jste prošel??? OF, ODS, volba, zelený...zapomněl jsem ještě na někoho??? Rád mluvíte za lidi - kolik jich za váma v Chrudimi vlastně stojí??? V pondělí to bylo vidět... Ta hrstka co přišla porušovala zákon - neposlouchala výzvy policajtů. Když ukážou řidičům volno a chodcům stát je to jasnej pokyn a od vás neukázněná anarchie... Myslím že máte co vysvětlovat - proč jste tady a co od nás Chrudimáků chcete??? Proboha jen ne náš hlas...

Fiasko blokády vilda 08.09.2009 21:43
Naprosto zcestnej blábol Maxime. Co má radnice společnýho se stavbou obchvatu??? Tak jako některý ostatní rozumný v týhle diskusi opakuju snad postý - je to státní zakázka za státní peníze - takže napiště státu a proboha už nepleťte lidem hlavy nesmyslama aby psali radnici. Klidně si bojujte ale na jiným písečku. Až zase budu projíždět blokádou a spěchat nakopu prvního patriota víte kam...

Fiasko blokády brusvilis 08.09.2009 21:06
Takové roztomilé, úsměvné, leč zcela mimo mističku. Vy snad musíte být organizován!?!?!

Fiasko blokády Maxim 08.09.2009 19:34
Naprosto s blokádou souhlasím, klidně ať jsou další, i delší. A také v co nejbližší době. Nenechte se odradit občanama Chrudimi, kterým je stav města u ........ Bojujte za lid dál. Tito diskutéři jsou všichni mimo normální myšlení. Ať žijou patrioti!!! Navrhuji napsat dopis na radnici, proč se nikdo nezůčastňuje, zda je pro úředníky vážně tak důležité sedět v kanceláři na prd....

Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809 ANO 08.09.2009 18:36
Pokud by se zavedly povinné psychotesty, tak to bude asi tak s povinnou STK - Pepa dá za husu Jardovi štempl. Ok? Mimochodem, tolik psychologů v téhle zemičce ani nemáme, že bysme přeškolili na examinátory úředníčky?

Fiasko blokády brusvilis 08.09.2009 17:58
Jo, čerti se na to měli vykašlat a nechat je na férovku s kamioňákama. To by bylo teprve žůžo, ale to by si zase "naši" patrioti stěžovali, že tam nebyli. Je to ňáký zamotaný. A že voni ty potvory si vždycky vyberou toho nejmenšího a dělaj mu příkoří. Srabíci to jsou. Kdyby ho aspoň potom vzali na pivko, aby ty svoje hlasivky vyléčil a nervičky uklidnil.

Fiasko blokády brusvilis 08.09.2009 17:48
Zítra tedy hupsnu k Chocholouškovi. Jen vám můžu říct, že vy i s tou vaší grupou máte problémy s dodržováním zákonů. Jestli jste pyšní na váš výstup před Mercií, kde zcela jasně ignorujete pokyny policajta, tak nás potěš, jestli vás tyto taškařice vynesou na radnici. Zcela jasně jste ukázali, že vám nejde o klidnou prezentaci názorů, ale jen o rozruch a získání pozornosti. Upřímně, už byste mohli mít rozum. Nejlepší bude, když ta ochotnická vystoupení budou lidi ignorovat a ono vás to přejde samo. Jinak ta dítka byla včera nejvíce ohrožena svými rodiči - to je snad na sociálku nebo můžou jít se mnou k tomu Chocholouškovi. Zdarec a pěkný večer. Nashledanou v lepších časech.

Fiasko blokády vilda 08.09.2009 17:37
Občane Chrudimě souhlasím s váma - nerespektovat příkazy policajtů je na pováženou. Taky mi bylo toho policajtíka líto. Vůbec bych se nedivil kdyby někdo z řidičů do těch lidí najel protože měl příkaz k jízdě. Patrioti ukazujou zač jsou toho loket a vyřvávat o policejní agresi uměj akorát tak z davu slaboši. Na férovku s policajtem nešel nikdo...

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247  246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.