Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
obchvat Kwajdan 06.11.2009 14:24
V M.F.Dnes 3.11.2009.se píše,"Architekti: Chrudim potřebuje golf".Chrudimští politici se prý k tomu zatím staví trochu rezervovaně.Ale já si myslím,že brzo změní názor ,a golf bude v Chrudimi dříve jak obchvat. To proto,aby se radní a pan Libý nemuseli trmácet na golf, přecpanou silnicí pod kunětickou horu do Pardubic.
Reagovat na tento příspěvek

Chrudimské HYPERMARKETY - videa quido. 06.11.2009 12:30
To víte, oni přece Fit okruh nenarušili, a chodit odpočívat a sportovat kolem řeky můžete přeci pořád. je to alibismus. To že v těsné blízkosti jsou nějaké krabice už nikoho nezajímá. Nákupní centra by se měly podlě mě soustředit do jednoho místa a ne to rozprostírat, kde se to zrovna hodí. Na to už je stejně ale pozdě. Teď je otázka: Co bude dál?

Chrudimské HYPERMARKETY - videa Jan Víšek 06.11.2009 10:55
Je to hrůza ty hnusné betonové krabice! Ti, co zavinili, že město je obklopeno těmito nesmyslnými stavbami, které vznikly na zelené louce by měli být potrestáni. Za to, že se zhoršilo životní prostředí v důsledku nárůstu dopravy, za zábor kvalitní orné půdy a za to, že z centra města zmizely obchody. Jen ten hrůzný nesmysl postavit Tesco v oblasti, která je určena k rekreaci! Moc bych se divil, kdyby to nebylo nějak uplaceno. Jen úplný idiot povolí postavit tuto betonovou stvůru v místech, kde o víkendech stovky Chrudimáků využívají Fit okruh k rekreaci a ke sportu!

Chrudimské HYPERMARKETY - videa kodlcr 06.11.2009 10:06

Pasťák v Chrudimi Lebduška Josef 05.11.2009 23:28
Chápu, bylo to píchnutí do mne. Podsunutí něčeho co má asociovat negativní dojem na mne. Proto jsem se ozval

obchvat Pavel Doležal 05.11.2009 17:31
Obchvat jen tak nebude,musíme si ne to zvyknout!

HC Chrudim opet bez bodů kodlcr 05.11.2009 16:06

tancování dr.pešek aha 05.11.2009 12:30
Nevíte někdo něco o tancování ve škole Dr.Peška...nemohu nekde nalézt žádné info...díky za kontakt

Pasťák v Chrudimi ANO 04.11.2009 19:43
Zase jsme se špatně vyspinkali? Naštvali nás v práci nebo doma? Jen jsem napsal, že to k vám a panu Pavlíčkovi budou mít obzvláště blízko. Tím jsem vás chtěl vyprovokovat k reakci - to se povedlo. Jen je mi záhadou, proč se do mě musíte trefovat tou poslední větou. Ukažte mi, kde jsem proti nim něco napsal či řekl, ano?

Pasťák v Chrudimi Lebduška Josef 04.11.2009 18:58
Velevážené ano. Skutečně to k našemu domu bude z pasťáku blízko. Ovšem ukažte mi můj jediný příspěvek, ve kterém bych proti pasťáku protestoval či skutek ve kterém bych proti této stavbě nějak vystupoval. Jsem si vědom toho, že někde pasťák stát musí a určitě to nemůže být někde uprostřed pralesa. Jediné co mi je líto, je to, že v tom pasťáku jsou děti. Děti, které někdo špatně vychoval a nejsem si plně jist, zda ten pasťák je to pravé pro potřebnou změnu v jejich duších. Avšak věřím, že z mnohých z nich vyrostou slušní lidé. Záleží to ovšem především na jejich okolí a můj dojem je, že zrovna Vy jim to neusnadníte.

Chrudimské náměstí Lebduška Josef 04.11.2009 18:43
Vážený jkovare, nedomnívám se, že pan Pavlíček manipuluje s fakty. Vůbec není rozhodující, zda ten barák bude mít 100 nebo 80 m a tři, či pět podlaží. Rozhodující je úmysl jej tam postavit. A to za cenu přeložení stávající silnice a všech sítí. Hlavní je ovšem to, že přes nedoporučení památkářů je úmysl zde stavět zahrnut do ÚP. To svědčí o pozoruhodně liknavém postoji zodpovědných pracovníků chrudimské radnice. Je tedy jen dobře, že pan Pavlíček na problém upozorňuje. Navíc Vaše obhajoba projektu mi připomíná obhajoby rádoby studentů PF v Plzni. Ty se také dají shrnout jako: "je to sice pravda, ale je to jinak, já nic, já muzikant a ten kdo to odhalil se mne snaží poškodit". Takže zcela jasně a na rovinu: radnice buď zaspala, nebo se jedná o podvod. Jakožto optimista věřím tomu prvému a předpokládám, že ÚP bude schválen bez této změny.

Halloween Chrudim 2009 Lebduška Josef 04.11.2009 18:29
Jako děti jsme na podzim vyřezávali strašidelné hlavy do krmné řepy a dovnitř jsme dávali svíčku. Jen jsme tomu neříkali Hallowen. Jak se ten zvyk nazýval a zda to bylo přesně na dušičky, to si již bohužel nepamatuji. Sice se k tomu nekupovala dýně za 140 Kč, řepa byla zdarma - vždy nám někdo nějakou velkou dal. Není to náhodou zvyk, který oběhl zeměkouli a vrátil se k nám zpět?

Chrudimské náměstí jkovar 04.11.2009 17:46
Pane Pavlíčku, všiml jsem si, že při jakékoliv příležitosti (dostavba náměstí, obchvat)vzýváte občany k občanské neposlušnosti, a to ještě dříve, než se s problematikou solidně seznámíte. Když vás na to někdo upozorní, začnete hned fňukat. Ale k věci. 1. Názor našich památkářů má pro mě ve věci dostavby náměstí malou hodnotu od doby, kdy jeden z nich prohlásil, že stavět v centru dovolí jenom na historických základech (!). Nevím, zda si uvědomujete, co vlastně ten pán řekl, ale pro mě to má ještě jednu pikantní souvislost, že pokud by se město jeho výhružky drželo, mohlo by s jeho požehnáním stavět domy cca 6 metrů od kostela až do vzdálennosti cca k soše Jana Husa. Tak to alespoň zobrazuje "císařská mapa" Chrudimě. 2. Nesutále zde podsouváte, že fronta domů je uvažována jako několikapodlažní (občas říkáte třípodlažní). Toto Kouckého studie ale neříká a ani říci nedokáže. 3. Typické pro vás je, že neustále přeháníte (kostel je nejcennější památka) a později oportunisticky slevujete a rozmělňujete vaše jasné soudy a definice. 4. Zastavovat lidi ve městě, abych se jich zeptal, co je zde nejcennější nebudu. Je to stejně tak chytré, když budete u masny vyptávat občanů na hodnotu rostlin ve vašem zahradnictví. 5. Nemám přesnou představu o dostavbě náměstí. Jenom vím, že od 50. let, kdy bolševik zbořil dům vedle kostela, tam vede asfaltka jak na Pardubice a tvrdím, že taková věc do historického jádra nepatří. Vše ostatní s důvěrou nechám na odborníkách. Musel bych se propadnou hanbou, kdybych architektům říkal jak mají ty věci navrhovat. Což vám obtíže nečiní.

Pasťák v Chrudimi ANO 04.11.2009 12:09
K vám a k panu Lebduškovi to budou mít obzvláště blízko, že? Ok?

Chrudimské náměstí pavlicek 04.11.2009 11:31
Vážený pane JKOVAR, mám pocit, že Vás nejvíce dokáže rozběsnit nikoliv můj pohled na věc, jako spíš to, že s Vámi někdo debatuje slušnou formou. Není totiž vůbec podstatné, jestli vycházím ze studie, kde je fronta domů namalována jako několikapodlažní. To se pravda může stokrát změnit. Je podstatné, že v těsné blízkosti kostela je vůbec něco namalováno, a také to, že památkáři (samozřejmě podle vašeho mínění nevzdělanci a samoukové, povykující jak pavlačové báby) tuhle nesmyslnost zastavili. Pokud máte za to, že kostel není nejvýznamnější a nejkrásnější památkou ve městě, pak myslím, že tato debata je nesmyslná. Jistě se mnou budete souhlasit, když to označení zmírním a řeknu, že kostel je jednou z nejvýznamnějších, nejkrásnějších a jistě i nejviditelnějších památek ve městě. Zkuste zastavit pár lidí ve městě a položit jim na toto téma otázku - 9 lidí z 10ti řekne KOSTEL, jeden snad MOROVÝ SLOUP. Asi ti plebejci nečtou brožurky. Já tvrdím, že postavit cokoliv v těsné blízkosti podél celého kostela je barbarství, vy se ve svých příspěvcích tím problémem vůbec nezabýváte, jenom mou osobu nálepkujete označeními - viz sumář pokusů o urážky z vašich minulých příspěvků. Kdo z nás tedy vynáší soudy? A jaká je Vaše preferovaná představa o podobě přestavby prostoru nad náměstím? O to tu totiž především jde. PP.

Spalovna v Rybitvi Jan Roček 03.11.2009 23:12
Spalovna bude produkovat dioxiny, tyto látky jsou mimořádně stabilní, v těle se hromadí, již velmi malé dávky poškozují imunitní i hormonální systém, způsobují poruchy metabolismu, poškození jater, vývojové vady dětí. (pozn.: Dioxiny jsou jedovaté v jakémkoli množství.) Bunkr (sklad pevných odpadů) spalovny bude zdrojem emisí a pachů. Problém je avizované spalování nemocničního odpadu i jeho skladování mimo chladící boxy. Popílek ze spalovny bude v suchém stavu odvážen na skládku. Půjde o vysoce toxický odpad. Odpadní vody ze spalovny budou vypouštěny do Velké Strouhy (a tudy do Labe) nebo do kanalizace. Dle zákona je avizovaná spalovna s kapacitou 20 tisíc tun toxických odpadů ročně zvlášť velkým zdrojem znečištění ovzduší. Ve spalovně by dle dokumentace firmy AVE CZ s.r.o. měl být spalován prakticky veškerý katalog odpadů včetně odpadů obsahujících rtuť, těžké kovy, štěrk ze železničního svršku, použité baterie, vyřazené ledničky i s náplní, infekční nemocniční odpad, rozpouštědla s obsahem freonů, transformátory… V předložené dokumentaci firmy AVE CZ s.r.o. se autorům připomínek jeví jako nedostatečné zajištění proti úniku zapáchajících a nebezpečných látek včetně karcinogenních. -------- Více informací zde: http://pardubice.bloguje.cz/817849-spalovna-toxickych-odpadu-5-km-od-centra-pardubic-opet-na-scene.php V úterý 10.listopadu v ABC klubu ve Štolbově ulici v Pardubicích se bude konat od 15:30 veřejné projednávání posudku a dokumentace o vlivech tohoto záměru na životní prostředí. Není-li Vám budoucnost naše a našich dětí lhostejná, pravděpodobně poslední šance k ovlivnění událostí a vyjádření rozhodného nesouhlasu s výstavbou spalovny toxických odpadů! http://www.mesto-pardubice.cz/urad/radnice/tiskove-zpravy/tz2009/tisk-091102b.html

Chrudimské náměstí 456 03.11.2009 20:58
Všichni jsou blbci, jen J+K OVAR jsou géniové. Možná by mohl administrátor u registrovaných nicků zveřejnit IP adresy, venku je pochmurno, tak ať je nějaká zábava Úsměv

Pasťák v Chrudimi pavlicek 03.11.2009 18:49

Kartel chrudimských pneuservisů Ondřej Kopp 03.11.2009 18:32
autoservis Kosík ve Svítkově

HC Chrudim - Havířov 4.11.09 kodlcr 03.11.2009 15:49

Kartel chrudimských pneuservisů kocourek 03.11.2009 12:29
Jaký to byl prosím servis?

Kartel chrudimských pneuservisů kocourek 03.11.2009 12:29
To já jsem si přivezl nazuté pneumatiky na plecháčích v kufru a chtěl jsem je jen vyvážit a hodit na auto a oni chtěli 400kč a samozřejmě na objednávku.Za takové peníze by to mohlo být na počkání.To mi tedy připadá hodně.Kolik by chtěli za přehození pneumatik a vyvážení jsem se raději neptal.

Chrudimské náměstí IVAN - B. 03.11.2009 12:28
Nerozumíš? Tvůj problém. Ostatní rozumí. ``Chlapec s nezaměnitelným rukopisem``--není to náhodou tvé indiánské jméno? Klidně se podepiš-fšichni stejně vědí kdo jsi. i.b.

Chrudimské náměstí konadra 03.11.2009 11:45
Tak tohle podepisuju ...

Chrudimské náměstí Léna 03.11.2009 11:34
Zas ten chlapec se svým nezaměnitelným stylem...Pane Pavlíček, zkuste sem, prosím, dát link na Územní plán. Nějak se k němu skrz ty jejich neproniknutelné stránky nemůžu proklikat.Dík

Chrudimské náměstí jkovar 03.11.2009 11:02
Pane Ivan, zkuste nějak lépe zformulovat váš příspěvek. Moc mu nerozumím a to jsem se opravdu snažil. Zítra se sem podívám, tak se snažte ... :)

Chrudimské náměstí jkovar 03.11.2009 11:00
Pane Pavlíčku, už chápu, že moc nechápete. Jak víte, že domy budou 3 - 4 podlažní? Žádný projekt totiž doposud neexistuje. Kde jste přišel na to, že kostel je "naše nejvýznamnější a nejkrásnější chrudimská památka" Zkuste si přečíst alespoň základní brožurky o městě. ... Přesto sebejistě vydáváte soudy na jakékoliv téma. Už jsem vám to minule psal: Neinformovaný, nevzdělaný, samolibě sebejistý ... a povykující jak pavlačová bába.

Chrudimské náměstí pavlicek 03.11.2009 10:14
Vážený pane JKOVAR, termín "stometrový barák" jsem nevymyslel já jako nevzdělanec, ale půjčil jsem si jej od vzdělaného ing. architekta Kopečného. Myslím si, že jestliže se mi velmi hrubě nelíbí, když někdo chce postavit několikapodlažní dům (teď si nejsem jistý, jestli tří a nebo čtyřpodlažní) v těsné blízkosti a po celé délce naší nejvýznamnější a nejkrásnější chrudimské památky, a jestliže se to snažím co nejhlasitěji říkat, pak nemusím být žádný štváč, ani zarputilý domovník z 50. let. Pokud bych věděl, kdo jste, tak bych Vás za toto označení rád a osobně požádal o omluvu. Pokud si ovšem myslíte, že bychom se v tomto státu docela dobře obešli bez psaní petic a stížností (a tedy bez občanských aktivit) pak se obávám, že by se Vám v těch 50. letech žilo docela dobře. Zkuste si ještě jednou a důkladně přečíst příspěvek, na který reagujete, možná pak budete víc přemýšlet o popisovaném problému než nad tím, jak co nejvíce znectít a ponížit pisatele samotného. Přes všechny Vaše urážky Vám přeji pěkný den - PP.

Kartel chrudimských pneuservisů em 02.11.2009 23:30
"zaprasene" je bez hacku, tedy "spinave"

Kartel chrudimských pneuservisů em 02.11.2009 23:29
To me u Drbouta napocitali petapatnact polozek vcetne myti kol. Ty z auta byly zaprasene a suche, ty nove jsem mel umyte. Takze uz tam nejdu. A vyvazovali mi vyvazena kola. Nechtel jsem se hadat, dal jsem jim sest stovek, aby meli na premie a uz tam nepudu.

Chrudimské náměstí IVAN - B. 02.11.2009 21:36
Anonyme jkovar-pana Pavlíčka znám-pod svým jménem zde presentuje své názory, má na to svaté právo--o vás, nevím nic-to uznáte je rozdíl.Ve studii pana arch. Kouckého je zamalovaná plocha od čela kostela až po školu zvanou -růžovka--to je víc než sto metrů.Ta plocha je zamalovaná tak, že se předpokládá přeložení silnice. Stačí se mrknout. Měl byste se panu Pavlíčkovi omluvit. Pro čtenáře mám otázku-Kdo a proč zde manipuluje? Ostatní tvé nehoráznosti nechávám bez komentáře-nestojíš mě za to. ivan baborák

Chrudimské náměstí jkovar 02.11.2009 19:38
Pane Pavlíčku, odhodlávám se k reakci na vaše příspěvky již delší dobu, vždy jsem však mávnul rukou a reakci jsem si odpustil. Dnes jste mi však opět dokázal, že nejednáte s čestnými úmysly. O co se jedná? Prostě manipulujete s fakty a to buď se záměrem poškodit anebo z důvodu vaší nevzdělanosti. Ano mám na mysli váš termín "proslulý stometrový barák". Každý kdo se alespoň trochu orientuje v disciplínách jako je architektura nebo urbanismus si mohl ve studii pana architekta Kouckého prohlédnout zamalovanou černou plochu v místech mezi farou a kostelem. Je označena stejně tak, jak se označují všechny studie na celém světě. Prostě tipují plochu vhodnou k zástavbě bez ambice jakkoliv předjímat hmotu, výšku, strukturu a tvar. Co se v území později postaví je odvislé od dalších studií, projektu apod. V případě případné dostavby v Chrudimi tomu nebude jinak. Tato skutečnost vám ovšem nevadí a se zarputilostí domovního důvěrníka z 50. let štvete proti všemu v tomto městě a pateticky vzýváte k psaní petic a stížností. Nezlobte se, ale je mi z vás už nanic. Zkuste se někdy zamyslet, jestli to, co v tomto městě neustále kritizujete není jenom váš subjektivní pocit a pomsta za vaši neúspěšnou politickou kariéru. Zkuste se někdy pořádně informovat než se zase budete "přivazovat řetězy ke kostelním dveřím". Anebo si radši své příspěvky odpusťte. Tuším, že už nejste schopen vidět v Chrudimi nic pozitivního.

Halloween Chrudim 2009 alena.nemcova 02.11.2009 14:53
Takový názor je dost krátkozraký, dnešní generace je velmi otevřená všemu novému, možno ji nazvat tzv. globální generací, a tudíž zájem o cizí zvyky je pravděpodobný. Navíc původ svátku je od keltů a ti jak je známo žili i na našem území (např. Nasavrky). kdybychom se drželi vašeho názoru, tak by naše ateistická země neměla slavit vánoce, velikonoce. Je vidět, že je zde, hlavně u starší generace zakořeněno, co je nové, to je špatné.

zpronevěra jiřina houdková 02.11.2009 14:11
Slyšela jsem,že vedoucí školní jídelny na škole Dr.Peška zpronevěřila peníze ve stovkách tisís je to pravda.

Chrudimské náměstí pavlicek 02.11.2009 12:26
19.října 2009 byl radnicí představen koncept „Územního plánu města Chrudim“ s výzvou k veřejnosti k diskuzi o záměrech urbanistů. Poté, co v červnu(!!!) 2009 dopis památkářů jasně zamítá zrůdný nápad postavit omen proslulý stometrový barák na místě, kde je dnes ulice od kostela k Růžovce, radnice opět v návrhu ÚP tuto variantu představuje, neboť údajně nestačila na stanovisko památkářů (za jedno čtvrtletí!) v konceptu ÚZ reagovat. Myslím, že je nutné zvýšit pozornost, neboť schválením předloženého konceptu se opět otevírá riziko, že nakonec zvítězí chtivost jednotlivců nad zájmy města. V tom smyslu reaguji na výzvu radnice a coby oslovený občan své nesouhlasné stanovisko spolu s návrhem, aby byl předložený koncept stažen a byl nahrazen novým,reagujícím na stanovisko památkářů, posílám na adresu: Městský úřad Chrudim Resselovo náměstí 77,537 16 Chrudim Odbor územního plánu a regionálního rozvoje Oddělení územního plánu Ing.Alena Stará a e-mailem i na adresy zastupitelů, které najdete na http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=232&id=235 S vírou, že podobně budou reagovat i další občané - pp.

Kartel chrudimských pneuservisů Ondřej Kopp 02.11.2009 12:22
nazuti a vyvazeni delal pracovnik servisu Ok? A na auto jsem si je dal v klidu sam doma na dvore Ok?

Obchvat se opět odkládá!!! pavlicek 02.11.2009 11:18
VÁŽENÍ CHRUDIMÁCI Členská schůze sdružení CHRUDIMŠTÍ PATRIOTI v pondělí 26. října 2009 rozhodla o tom, že toto sdružení nebude organizovat další blokády dopravy v Chrudimi. Můj osobní názor je následující: Neměli bychom rezignovat na tyto mírně radikální upozornění na neúnosnou situaci ve městě a spoléhat se na aktivity líných politiků. Mám za to, že periodické opakování několikaminutové blokády je nutné považovat (ze strany veřejnosti) za jedinou cestu k urychlení řešení, neboť pouze opakované informování o věci v mediích vytváří soustavný tlak na politickou reprezentaci. Protože sdružení na tuto metodu rezignovalo, je to možnost pro další skupiny (a zejména mladé lidi) z města, aby v organizování akcí samostatně pokračovaly. Neboť současná situace v dopravě uvnitř města a oddalování řešení problému poškozuje a ohrožuje především je a jejich děti. Já osobně se již organizace blokád účastnit nechci, ale jsem připraven (pokud bude třeba) činnost příštích organizátorů finančně podpořit, eventuálně v začátcích pomoci s ustavením skupiny. Obou minulých přecházení přechodů se účastnila řada mladých lidí, kteří tak ukázali, že jim současná situace lhostejná není. A určitě jsou organizačně schopnější, než parta opatrných lidí +- důchodového věku. Pokud se najdou lidé, kteří jsou ochotní utvořit organizační skupinu, pak je možné poslat informaci na e-mail pavlicek zavináč chrudim.cz S úctou - Pavel Pavlíček

Halloween Chrudim 2009 Jan Víšek 02.11.2009 07:06
Halovén vůbec není český svátek, divím se, proč ho někdo slaví. Co jsme my Češi za národ?! Pořád musíme někomu lézt do zadku. Nejprve Rusům s těmi různými VŘSR a teď Američanům s Halovény a podobnými nesmysly, které nemají u nás žádnou tradici.

Kartel chrudimských pneuservisů visit.cz 01.11.2009 16:15
a to nazutí na prázdný plecháče..a vyvážení..to už dělal někdo z toho pneuservisu..či to jsis dělal taky sám..??

Kartel chrudimských pneuservisů Ondřej Kopp 01.11.2009 16:05
Nazuti na prázdný plechace a vyvazeni .... to vse za 270,- disky a gumy jsem si privezl.

Halloween Chrudim 2009 kodlcr 01.11.2009 15:12

Halloween - Nasavrky - Chrudim kodlcr 01.11.2009 08:32
Ukázky fotek - bude doplňováno - video vecer ... http://kodlcr.rajce.idnes.cz/

Vandalové v urnovém háji ... Mart 31.10.2009 22:11
Máš pravdu. Řezat už teď a pořádně

Vandalové v urnovém háji ... brusvilis 31.10.2009 13:50
Zamyslet???!!! Pořádnej dubovej klacek do ruky a řezat, řezat a řezat! Dokud by je podobný choutky neopustily.

Vandalové v urnovém háji ... Mart 31.10.2009 13:30
co k tomu říct, ti co to udělali jsou H..... a měli by se nad sebou zamyslet

Kartel chrudimských pneuservisů kodlcr 31.10.2009 13:14

Kartel chrudimských pneuservisů kodlcr 31.10.2009 13:09

Vandalové v urnovém háji ... kodlcr 31.10.2009 13:04

Kartel chrudimských pneuservisů Lebduška Josef 30.10.2009 22:40
A proč by nebylo možno nosit pneumatiky do servisu? Servis je živ buď z prodeje nebo z práce. No a je to jenom jeho rozhodntí jakou cenu si bude účtovat. A je logické, že pmeuservis dá slevu tomu, kdo si pneu koupí u něj. Komu se to nelíbí, může si pneumatiky koupit na internetu, a jít jinam, nebo si je přezout v garáži, se starým Populárem jsem s gumou v servisu nikdy nebyl. Případně si zřídit vlastní servis a konkurovat a bude-li nejlevněší v Chrudimi, bude mít plno. Domnívám se, že pneuservisů v Chrudimi a okolí je docela slušný výběr.

Spalovna v Rybitvi Lebduška Josef 30.10.2009 22:26
Rozhodně z toho nejsem nijak nadšen. Domnívám se, že v aglomeraci Chrudim - Pardubice je dostatek chemických provozů, elektráren, tepláren a další znečisťovatelé ovzduší a tak se do vzduchu již nic nevejde. Asi vejde. Neznám jaké jsou u spalovny plánované výstupy škodlivin na konečnou kapacitu. Chápu, že odpad je nutno likvidovat a snad nejekologičtější je jeho spolování za vysokých teplot. Co ovšem nechápu, to je to, že zde má být spalován odpad nejenom z celých Čech, ale snad i z jiných států. Nenašla by se česká firma, která by postavila podobnou spalovnu u Vídně? Tedy u té Vídně v Rakousku.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252  251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.