Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Koho volit? pavlicek 05.12.2009 11:12
Někde jsem četl: "Kdyby mohly volby něco změnit, dávno by je zakázali". Někdy mám pocit, že na tom něco je. pp
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? Cenzura www.Chrudim.cz 05.12.2009 06:55
Ano-jsem svobodný občan ve státě,který má na 10 000 000 obyvatel 1 000 000 státních uředníků.Skutečně potřebujeme ke schvalování zákonů pro 10 miliónů občanů téměř 300 poslanců a senátorů? Jen pro srovnání: Číně při počtu obyvatelstva 1,3 mld. stačí 200 000 volených zástupců, takže v ČR by jich mohlo úplně stačit 15!!Ve státě,kde je každý devátý občan bez práce,kde stát získává peníze vyšší a vyšší daní od pracujících občanů místo úspor ve státní sféře,ve státě kde úřaduje politická mafie, http://www.blisty.cz/art/48328.html 80% českých firem je v rukou zahraničních vlastníků, Signalizuje něco asi i skutečnost, že je cosi shnilého ve státě českém, když nástupní měsíční plat učitele či lékaře je nižší, než příjem Agáty Hanychové za jednu módní přehlídku. Není cosi špatně, když život zachraňující operaci provedenou primářem Mudr. Pavlem Pafkem, DrSc. oceňuje stát odměnou v řádu několika stovek korun, za něž by takový Leoš Mareš „ráno vůbec nevstal z postele“? Zapříčiní-li svým špatným rozhodnutím škodu vláda, rada města, zastupitelstvo či státní úředník, neuhrazují zpravidla nic, důtka to spraví! Předložil-li by Miroslav Kalousek jako soukromý zaměstnanec vedení firmy, jež ho zaměstnává, nereálný roční finanční rozpočet, asi by za sebou nestačil počítat schody, jak by letěl. Mladí a vzdělaní lidé, obdobně jako je tomu v afrických zemích, ČR houfně opouštějí za vyšší mzdou a lepším uplatněním v zahraničí. Nedostatek lékařů a sester je jen viditelnou špičkou tohoto ledovce. Čechy mám rád,ale nezlobte se že použiju výraz Václava Postraneckého z filmu Černí baroni"Chce se mi zvracet".
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? shot 04.12.2009 22:45
To ale přeci není o banánech a mandarinkách. Je to o něčem jiném. Je to o tom že se z nás stali svobodní občané, lidé, kteří mohou svobodně rozhodovat o svém životě. Mohou rozhodovat kde budou žít, s kým se stýkat, mohou svobodně vyjádřit svůj názor, mohou poslouchat a číst co chtějí. A jenom díky tomu, že neumíme demokracii, protože jsme ji předtím neznali, necháváme s sebou manipulovat. Ve volbách nevolíme podle programu, ten jsme se nenaučili za komunistů vnímat a tak volíme, jak si myslíme, menší zlo. Volíme ODS a ČSSD, strany do kterých nalezlo spousty pijavic státních peněz. Strany, které jsou propojeny s pochybnými podnikateli a místy i s podsvětím a na kandidátky se u nich dostanou jen ti, kteří drží basu. Vzhledem k komunistickým manýrům je zastrašování, umlčování a zostuzování lidí lpějících na svých právech považováno za politiku. Zářným příkladem je případ farmářky Havránkové v kauze dálnice. Naučili jsme se za komunistů, že úředník je pán, mnozí úředníci toho velice rádi využívají, že přes jeho rozhodnutí nic nejede. Proto vidím jako jedinou možnost volit nové tváře, nové strany. Tím ovšem nemyslím onu novou stranu se starými tvářemi - TOP 09. Jen tak lze zpřetrhat staré vazby a odtrhnout ty příživníky od koryt a začít narovnávat státní finance.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? MIREK 04.12.2009 11:55
Ono to je jinak.Jednou nás vybrali fašisti,pak zas rusáci.Jeden z nejméně zadlužených států?A kde jsme se měli zadlužit?Leda v Moskvě.Já koupím dětem mandarinky,banány a jahody.A představte si,bez přídělu a fronty.A můžu je kupovat denně.Né jenom na Vánoce. Co se týká ublížení,měl jsem na mysli ducha.Lidi už prostě zapomínaj.Prázdný krámy,odřená škodovka,na dovolenou na Seč a honem do kolbenky.A strachy se klapat že něco řeknu.Jo to byla paráda. Heký den Mirek
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? shot 03.12.2009 21:29
Samozřejmě máš pravdu. Zadlužili nás. Po pádu komunistů jsme byli jedním z málo zadlužených států. Ale proč? Protože nám nikdo nepůjčil. Naopak, půjčovali jsme my. Tu do Angoly ma pomoc místním komunistům, tu do Nikaraguy, tu arabským teroristům, tu do Libie a pod. Dodnes nám některé státy dluží, nebo jsme jim dluh odpustili. Jinak to ovšem je o současném dluhu. V podstatě jsme ty poníze projedli. Poděkujte našim poslancům ze všech stran. ODS počínaje přes zelené a KSČM+ČSSD konče. A hlavně volte TOP 09. Tam je většina těch,co za to mohou. A také našenu poslanci p. Libému i ten hlasoval vloni pro dluh.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? Cenzura www.Chrudim.cz 03.12.2009 21:08
Myslím,že by si Chocholoušek spíše dobře popovídal s tím valašským buranem co se neumí chovat,ale zastupuje politickou stranu co má ve znaku toho modrého papouška.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? Cenzura www.Chrudim.cz 03.12.2009 21:02
Nebojte neublížili,tím jsem si na 100% jistý.Jen mi vadí,že každé nově narozené dítě příjde na svět se 140 000Kč dluhem na krku.A pokud si vzpomínám,tak v době pádu totality jsme byli jeden z nejméně zadlužených států.Jinak pokud jste ještě dnes neudělal dobrý skutek,můžete dětem koupit státní dluhopis a dát jim ho pod stromeček.Určitě budou skákat radostí metr vysoko.HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Romové MIREK 03.12.2009 19:50
Romové-cikáni?To je právě jeden velkej problém po komančích. Zákony hovoří jasně.Kdo je nedodržuje musí být potrestán. Ať je třeba duhovej.Ale kdejakej magor plácá, že jsou v česku rasisti.Blbost.V česku jsou cikáni,kteří dělaj problémy.A to právě nahrává náckům. Takže ještě jednou.Je to dědictví po komunistech. Hezký večer. Mirek
Reagovat na tento příspěvek
 
co chybí v Medlešicích??? Misty 03.12.2009 13:24
Hlavně kompletní kanalizace. A také bych zbudoval nějaký lesopark směrem k silnici I/37 jako zvukovou zábranu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? ador 03.12.2009 11:36
za komančů byste za vlastní kritický trošičku pobručel. pokud byste ovšem nebyl ve straně. ale to byste zase nekritizoval.
Reagovat na tento příspěvek
 
Romové AIKO 03.12.2009 10:08
Měl si volat tísňovou linku 156 nebo 158 u nádraží jsou kamery, třeba by je poznali.Bylo jím víc jak 15 let? Věř mi, že by ti policie pomohla ráda. Bohužel chybně vykládána demokracie a strach z nálepky rasistů nahrává extrémistickým skupinám. Lidé se začínají naklánět k náckům protože je stát nedokáže ochránit, to je však skryté riziko! U nás je demokracie teprve v počátečním vývoji, lidé musí sami přijít na to,že pravomoce policie a justice musejí být posíleny i za cenu vlastního pohodlí, pocit bezpečí za to určitě stojí! Novela tr.zák.bohužel potvrzuje kdo je v této zemy chráněný.Od nového roku jízda bez řidičáku opět pouze přestupkem, pokuty? Směšné, není jim co v exekuci zabavit a oni to vědí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? visit.cz 03.12.2009 08:59
ale jinak....pevně doufám a věřím..je u tebe dnes vše v pořádku..??HAHAHA! či Ti mám tady zanechat telefoní spojení na docenta Chocholouška??.-))první vyšetření by Ti udělal zdarma a bez poplatku..pokud se jedná o tak vážný případ jak tady čtu..HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? MIREK 03.12.2009 06:32
Podle toho co píšete, Vám komančové ublížílí aniž si to uvědomujete.A to co se v česku děje,je právě díky těm Vašim soudruhům. Hezký den. Mirek
Reagovat na tento příspěvek
 
co chybí v Medlešicích??? j70 02.12.2009 17:38
městská voda, na nás už nedošlo
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? Cenzura www.Chrudim.cz 02.12.2009 17:27
Já jen k těm komačům ani za ně nelobuju.Já proti nic osobního nemám,nikdy mi neublížili,zajistili mi práci,nezadlužili stát jako postkomunistické státy,v kriminále se muselo makat a dělat museli dokonce i naši snědí spoluobčané.Postkomunistické vlády neskutečně zadlužili státní finance, většina privatizací je dodnes zahalena tajemstvím,politická a justiční mafie nemá zájem na dořešení velkých případů jako rumová aféra,aféra LTP atd. Zemědělství v totální kolapsu,o zdravotní péči ani nemluvím.Jadiné co vzkvétá je korupce a automobilová doprava a to je hodně málo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Romové vutdream 02.12.2009 16:13
tak můžeš si vybrat koho volit ;) myslím, že možností je dost... ale hlavně jít volit! tlacháním na různých fórech a diskusích nikdo nic nevyřeší :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Romové pepe 02.12.2009 14:27
To se nedivím, že když cikáni vidí nácka, že mu hned jednu zinknou. Ikdyž je taky nemusím, v tomto bych se k nim přidal. Odkazy pisatele hovoří za vš, na taková individua bič a hůl....Dělnická strana, Národní starna a podobný svinstva je potřeba vymýtit v první řadě...
Reagovat na tento příspěvek
 
Romové 123 02.12.2009 09:37
Nejde o nic jiného, než o propagační příspěvek a video příznivce Dělnické strany nebo nějakého podobného nácka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Romové shot 01.12.2009 21:29
Pokud jsi volal na tísňovou linku, tak je hovor zaznamenán a mělo by to zaznamenáno i u tvého operátora, že jsi tísňovou linku volal. Běž a podej stížnost na postup policie, která ti neposkytla ochranu při napadení.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? shot 01.12.2009 21:21
Rozumím-li dobře volte ČSSD + KSČM. Ti jediní je slibují. Doufám, že to nemyslíš vážně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Romové quido. 01.12.2009 15:56
Myslím, že si stěžuješ na nesprávném místě. Dojdi na město a tam jim to všechno řekni, domluv si shůzku se starostou a řekni mu, že chceš aby byla hlídka strážníků posílena. Neveřím, že jsi volal Policii ČR, že by řekli že tam nepojedou. Polici by se určitě nedivila (proč taky), kdyby jsi příště Cikána zastřelil, spíš by ses divil ty. Samozřejmě nechci se jich zastávat a nikdy nebudu. Mám s nima svý zkušenosti. Určitě jim to jednou vrátíš.
Reagovat na tento příspěvek
 
Romové F.Hena 01.12.2009 15:08
<< PŘÍSPĚVEK SMAZÁN >> Rozhodl jsem se videa nepublikovat. Pane Hena, pokud Vás napadli, obratťě se na PČR. Děkuji za pochopení a další nešíření rasové nesnášenlivosti. Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Romové F.Hena 01.12.2009 14:45
Dobrý den Včera jsem seděl na nádraží a přišla skupinka romů a začala mě a moji přítelkyni otravovat. Obdržel sem od nich jednu ránu do nosu. Říkal jsem že se s nimi rvát nebudu nebo jich vyběhne pak dvacet navíc, tak jsem jim řekl že zavolám polici a oni na to že ta s tim nic neudělá. Tak bych touto cestou chtěl požádat .. ať už s tima posranejma cikánama na nádraží začne někdo něco dělat. Dělají tam akorád bordel a obtěžují lidi... Takže ať se pak zas policie z Chrudimi nediví když toho hnusného a drzého cikána ,,, příště ZASTŘELIM . vim že za to nemůžou když jejich rodiče všechny prachy vrážej do chlastu a retek a na děti pak nemaj čas... ale ty super strážníci z Chrudimi by tam mohli posílit hlídky a to hlavně večer. VY MÁTE POVOLENÍ JIM NĚCO UDĚLAT , ale pak jim zas něco udělá slušný člověk a bude ten nejhorší on. Děkuji ... a jestli se jich bojíte ? tak kdo s tim pak něco udělá ?? DĚLNICKÁ STRANA ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? Krmelec 29.11.2009 22:36
Opravuji... volte plné krmelce! Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Posledni zakaz padne zitra v sest shot 29.11.2009 22:26
Což o to, kdyby to kopání bylo v rámci prací na obchvatu, bylo by se možno alespoň těšit. Takhle se můžu pouze těšit na to, až lídr ODS v předvolebním klání slíbí, ostatně jako vždy, že obchvat bude jeho prioritou. K tomu mi ČSSD+KSČM slíbí doktora zadarmo a léků kolik unesu, přislíbí vyšší důchody, podpory ze zisku ČEZ a jiné sliby. Jen nevím, s čím přijde náš senátor, co mi slíbí, abych jej volila. Snad už jen kapesní nafukovací TV a nekonečnou soutěž superstar. Ó to se budu mít.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? shot 29.11.2009 22:16
Copak, copak, šlápl ti někdo na kuří oko? Chovej se slušně a rozhodně ode mne budeš mít klid.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? Krmelec 29.11.2009 14:47
 
Posledni zakaz padne zitra v sest Cenzura www.Chrudim.cz 29.11.2009 13:13
To je sice možné,ale zajebaná Chrudim zůstane i nadále.A nebude dlouho trvat a rozkopou zase něco jiného.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? Kwajdan 28.11.2009 23:25
Shote jdi se utopit a bude tady klid.
Reagovat na tento příspěvek
 
Lisabonská smlouva shot 28.11.2009 22:43
To není pravdy, rada Vacátko vyřešil téměř vše. No asi se tenkrát v tak vekém nekrado.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? shot 28.11.2009 22:39
To je jasné. ODS, ČSSD + KSČM, Zelené, KDU a k tomu TOP 09 - jediná strana, která se ani neúčastnila voleb a přesto je v parlamentu. Je to jistota. Jistota, že to alespoň půl volebního období vydrží a pak asi ČR zbankrotuje. Protože nedej bože aby tam přišel někdo jiný a řekl by nám pravdu. To by bylo infarktů. Takhle víme že to ještě nějaký pátek překlepem, urvem co můžem a pak? Děj se vůle boží. EU nám pomůže tak k leda rychlejšímu sešupu, protože staré členské státy na tom nejsou také nejlépe a nové většinou o kapánek hůř. Do toho bruselská byrokracie posílená Lisabonskou smlouvou, její nařizování omezování a zákazy. Navíc evropský pseudohumahizmus, ve kterém má větší hodnotu život kočky než život člověka a větší práva vrah, než jeho oběť. K tomu v globálním měřítku rostoucí vliv Číny a klesající vliv USA, kde si zvolili nového Gorbačova - Obamu. Jak to může dopadnout?
Reagovat na tento příspěvek
 
Lisabonská smlouva Cenzura www.Chrudim.cz 28.11.2009 19:25
Nepamatuju,že by se v Čechách někdy něco většího vyšetřilo,tedy spíše došetřilo.Všechno pěkně ututlat. Jak říká Kraus-neustále měnit vyšetřovací týmy,až nakonec oni sami nevědí čí jsou. Ten pán co vypadá jako stařický vesnický kulak má smůlu(Janota).Jako politicky nespolehlivý občan,bych mohl rozvracet ruskou stabilitu,tudíž se mi zamítá vízum.HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Posledni zakaz padne zitra v sest kodlcr 28.11.2009 16:32
Posledni zakaz u nemocnice zmizi zitra v sest rano: http://www.youtube.com/watch?v=t8E7lCRBdA0
Reagovat na tento příspěvek
 
Akce na alkohol kodlcr 28.11.2009 10:18
Dopravně - bezpečnostní akce na alkohol 27. - 28.11.2009 http://www.youtube.com/watch?v=yFBblHGz3tY
Reagovat na tento příspěvek
 
Lisabonská smlouva shot 28.11.2009 00:24
Ještě na podpisu neoschl ingoust a už budou naši zástupci hlasovat o tom, jak si zvýší platy. Krize nekrize, bruselský úředník musí dostat své.
Reagovat na tento příspěvek
 
Lisabonská smlouva shot 28.11.2009 00:20
Nedělej si iluze. Máme přeplníno a na Sibiři to Janotu vyjde levněji. Úspora je úspora. Navíc až američani vyšetří privatizaci po česku pak ty luxusní budou obsazeny.
Reagovat na tento příspěvek
 
DOPRAVNI SITUACE CHRUDIM 091109 shot 28.11.2009 00:15
Starají se tak, že mají vše připravené, vykoupené pozemky a začínají.
Reagovat na tento příspěvek
 
co chybí v Medlešicích??? Ondřej Kopp 27.11.2009 21:02
Kanalizace, chodniky po kterých se da chodit Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Chrudim ON-LINE kodlcr 27.11.2009 20:59
 
Komunikace u muzea plně průjezdná kodlcr 27.11.2009 20:58
 
Lisabonská smlouva Cenzura www.Chrudim.cz 27.11.2009 18:02
Mám pro jistotu nakoupené Made in China...Jak jinak v této zemičce.Ale se Sibiří nepočítám-fešná cela s celodenní obsluhou a stravou 5x denně v nějakém luxusním kriminále v Čechách.
Reagovat na tento příspěvek
 
co chybí v Medlešicích??? ,obchod 27.11.2009 15:12
Myslím službym obchod atd.
Reagovat na tento příspěvek
 
DOPRAVNI SITUACE CHRUDIM 091109 Krmelec 27.11.2009 10:40
To nic, toho si nevšímej... shot zase menstruuje Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
DOPRAVNI SITUACE CHRUDIM 091109 lika 27.11.2009 09:51
A jak se starají v Náchodě?
Reagovat na tento příspěvek
 
DOPRAVNI SITUACE CHRUDIM 091109 shot 26.11.2009 21:20
pokračuji .. A dojít na autobusovou zastávku, Tam čekat hodinu, než se autobus dostane k zastávce a pokračovat v cestě do Pardubic. Inu není nad to, když se radnice řádně stará o to aby byl obchvat co nejdříve. K tomu by se možná mohli podívat do Náchoda, aby viděli jak se má radnice starat. Bohužel diety by byly menší, než za výlet do Edde.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vánoční strom shot 26.11.2009 21:14
Od kdy je tradicí rozsvícený vánoční strom na náměstí? Nebo snad první křeťané si jej rozsvěceli v Římě? To větší tradici by spíš měly hranice s čarodějnicemi, ale ty se zapalovaly dle potřeby a ne dle nějakého data. Jinak rozsvícené vánoční stromy na náměstích jsou příjemná pitomůstka, nikoho neurážející. Úplně by postačoval a v zájmu úspor by ostatní vánoční osvětlení nemuselo být. Ušetřené peníze by mohly být použity na charitu a bylo by to rozhodně více křesťanštějští.
Reagovat na tento příspěvek
 
Lisabonská smlouva shot 26.11.2009 21:03
Přeposílám panu Fulemu do Bruselu. On zajistí potřebné. Běž si koupit teplé prádlo, touto dobou je na Sibiři chladno.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vánoční strom ador 26.11.2009 19:09
aj, tak to se omlouvám, že jsem Vám Vaše pojetí adventu chtěla pokazit požadavkem na rozsvícení stromu na náměstí již tuto neděli. O hypermarketech nepadlo ani slovo. ale nevadí, já si zajedu do kteréhokoli jiného města v ČR , tam už bude vánoční výzdoba v provozu od této neděle. A ještě jednou se omlouvám, že jsem chtěla zkrátit nebo zpříjemnit období chrudimského temna.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vánoční strom Gregor 26.11.2009 16:33
A co ma advent spolecneho se stromem? Adventni venec-ano, pust-ano, ale strom? Jsem krestan a mozna prave proto chapu vanoce trosku jinak. To, ze se v hypermarketech nabizi vanocni zbozi jiz v rijnu mi prijde trapne a blikajici strom v listopadu take.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vánoční strom ador 26.11.2009 14:47
Vám asi vánoční tradice a zvyky taky moc neříkají, že. Advent začíná v neděli 29.11. Chápe a ctí to celý svět. Nejen z úcty ke křesťanství.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255  254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.